Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

More than twins [twincest 18+]

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: More than twins [twincest 18+]   Sat Jul 10, 2010 1:59 am

Hladno I dosadno vece, sam sam u stanu, Tom je izasao. Lezim na krevetu pokusavajuci da citam knjigu. No misli mi ipak lete na drugu stranu i iznova razmisljam o recima koje je Tom sinoc prosaputao, cudno je, ne lici na njega.

- Bill?-
- Mmm ti si jos budan?-
- Da.-
- Hteo si nesto da kazes?- Sanjivo protrljah oci.
- Volim te.-

Znam da sam se tada ukocio, cuvsi njegove reci negde izmedju jave I sna. I dok sam pokusavao da ih shvatim, san me savlada. Ne znam kada je on zaspao, ne znam zasto su reci ostavile toliko dubok utisak ali jos uvek mi se motaju po glavi. Nasa soba, gledam zidove na kojima vise sve osvojene nagrade, cela moja karijera pripada I njemu, delimo je. Kada ne bi bilo njega, sav smisao bio bi prepolovljen, nestao bi. Imam cudnovato osecanje da smo jedna dusa, prepolovljena, I jedino zajedno mozemo normalno ziveti. Ako ga ne cujem ceo dan osecam da mi nesto uzasno fali, nije to obicna zavisnost, prosto ga trebam kao kiseonik. Oh, zamislim njegovo andjeoski savrseno lice I ruka mi vec podrhatava, slova postaju iskrivljena. Zivi u meni nekakva neobicna ljubav, raste godinama, moje grudi postaju suvise male da bi je mogle podneti, I zato pisem, otvaram se.
Tom je ja, ali opet, Tom je neko koga ja volim. Kao ogledalo, volim sebe, jer u meni ima toliko delova njega, ali volim njega, one druge delove njega koje ja nemam. Nerazumljivo je, prosto mi srce preskace kada ga dodirnem, I znam da je to ljubav.

Iznenada koraci odzvonise u hodniku, pretpostavio sam da je to on te lenjo ustah sa kreveta uputivsi se ka vratima.
- Hej.-
- O cao Bill.- Pogleda me plavokosa devojka.
- Ovo je Lena.- Rece Tom.
- Lena?- Zackiljih nepoverljivo.
- Da, iz Universala, dosla je da joj dam neke nase demo snimke.- Tom se nevino nasmesi a ja pozeleh da ga ocima mogu spaliti. Znao sam ko je ona, I znao sam da jeste iz universala ali da je takodje sigurno vec spavala sa njim. Vatra se rasplamsa u meni, pozeleo sam da ih oboje mogu sravniti sa zemljom a onda na miru poceti da vristim I kidam se od besa I ljubomore.
- Hmm ta majca ti je skroz hmm nemam pravu rec, recimo totalno out?- Kriticki sam je odmerio, odlazeci u kuhinju.
- Omg!- Ciknula je. Stvarno? Znala sam, ne znam zasto sam je uopste obukla! Bill, cekaj, ti imas tako dobar ukus!- Ona krenu zamnom te se zustro okretoh.
- Devojcice, salio sam se.-
I dok sam ja igrao svoju podmuklu igru sa plavusom koja nas gleda kao idole, Tom stajase po strani, prevrcuci ocima. Istog trena znao sam da I on zeli da ona ode, I znao sam da me zeli zagrliti! Veza koja nas je spajala jasno se nazirala a ipak je niko nije osecao, niko sem nas. Tomov pogled govorio mi je vise nego hiljadu reci.
- Ohh, Bill nemoj to da mi radis! Na tren sam se osetila kao najgori modni promasaj ikada.- Ona poce da uzdise, gadila mi se svakom sekundom sve vise.
- Blizu si istine.- Promumlah sebi u bradu.
- Rekao si nesto? Sta?-
- Nista-

Bila je u stanu jos nekih pola sata, za to vreme ja sam se vratio u sobu i bezuspesno pokusavao da se usresredim na citanje. Kasno popodne, suncevi zraci igraju se po prekrivacu praveci razne oblike koji neprestano trepere. U sekundi mi se ucini da su obrazovali srce te momentalno osecam novi talas ljubavi kako nadolazi u moje srce. Zazmureh, tonuci u svoj svet maste

Tom je sedeo na livadi, I ja sedim kraj njega. Oko nas struji hladni planinski vazduh, mirise na poverenje. Svojom jakom rukom prelazi preko mojih ledja, greje me. Ljubim mu obraz spustajuci svoje usne do njegovih. Kratak poljubac, usne nam se samo blago dodirnuse. Gledamo se u oci I nevini osmesi na nasim licima. I dalje me mazi po kosi, nezno, budeci u meni bezbroj sarenih osecanja. U njegovim cokoladnim ocima vidim svoj odraz, u njemu vidim sebe, a u nama sija zajednicka ljubav.

- Billyyyyy gde sii nestaooo??- Tomov kikot naglo me vrati u stvarnost. Trgao sam se sirom otvorivsi oci dok mi se vid polako vracao.
- Sta hoces?-
- TEBE!-
- Hahahhahaha- Neobuzdani smeh tada me je obuzeo, a Tom bez ustezanja poce da me grli. Grubo je prelazio rukama preko celog mog tela a onda me naterao da legnem, I dalje me ceznjivo ljubeci.
- Hey, cekaj malo ne smemo.-
- Briga me.- Izustio je, izmedju uzdaha.
- Nije ispravno.- Branio sam se, vise glumeci, cisto da se osiguram da mi je savest cista.
- Pa sta?!-

Znao sam da je rasprava zavrsena I on je znao da vise necu postavljati pitanja. Uzvratio sam mu poljupce, istovremeno skidajuci njegovu majcu. Ljubimo se poput zivotinja, kao da smo predugo bili razdvojeni I sada se ne mozemo zasititi jedan drugog. U meni se nesto kuva, I samo cekam da explodira I sprzi me. Tom odlicno zna sta zelim, jer svaki njegov pokret pali u meni jos jedno crveno svetlo, granica se pomera. Uskoro je I moja majca bila na podu a zatim I ostala odeca. Nismo marili sto krsimo apsolutno sva pravila, sto cinimo million grehova bas sada, jedino sto sam osecao bila je strast isprepletana sa ljubavlju. Uzdisao sam sve glasnije, Tom je u meni budio snazna osecanja, mislio sam da cu poceti da vristim od uzbudjenja. Milovao me je po celom telu iznova I iznova ponavljajuci kako me zeli samo za sebe.
- Smem?- On pokaza prema mojim boxericama te se vragolasto nasmejah.
- Jos pitas.-
- Heh..-
Igra se spontano odvijala, izgubio sam pojam o vremenu. Osecaji koji prozimaju moje telo toliko su jaki da ne vidim nista do njegovog lica, ne osecam nista do vreline njegovog tela pripijenog uz moje. Prodirao je u mene, sekunde su se topile u nama dok nas je uzivanje potpuno osamutilo, do stanja polusvesnosti. I cujem kako on takodje uzdise, I osecam kako mu srce tuce u grudima, osecam ga, napokon su nam tela spojena. Sledeci minut boje pocese da se mesaju I Tomovo lice stopise se sa njima, zazmureo sam, pokusavajuci da dodjem do daha. Nisam cuo nista do lupanja u svojim grudima I celo telo mi se trzalo usled ekstaze, gubim pojam o vremenu, prostoru, nesvestan posledica

- Bio si neverovatan!- Tom mi sapnu, srusivsi se do mene na krevet.
- Oh, znam.- Nasmejah se, zagrlivsi ga.
- Mmm. Nastavili smo da se mazimo dok je noc spustala svoj neprozirni veo na svetla grada. Umor nas je obojcu lagano savladjivao, lezao sam na njemu, obuzet dubokom ljubavlju. Saputali smo lepe reci, stvorene samo za ovu noc, posebnu, toliko posebnu da ne mogu poverovati da je stvarna. Voleli smo se sve do jutra I znao sam da je ovo poklon I da ga trebam cuvati, znao sam da vredniji ne mogu zamisliti.

Tom I ja, zauvek zajedno. Ne osecam strah kada izgovorim tu rec, jedino kada se onosi na njega mogu biti potpuno siguran da je vecnost ono sto nam sleduje. Verujem mu, ista krv tece nasim venama i nema mesta za lazi, igre I pretvaranja. Znam da ne postoji osoba koja bi me bolje razumela od njega, koja bi pravilnije tumacila moje reci Ili na bolji nacin uslisavala moje zelje. On je moj yang, moja druga polovina Granica koju smo presli ne moze se vratiti, ne postoji put ka nazad, a I osvrt u proslot je taman. Ja samo zelim da idemo dalje, sve dok smo zajedno Za nas ne postoje pravila, ili bar ne ona koja ne mozemo prekrstiti.

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Sat Jul 10, 2010 4:43 pm

Awwwwwwww twc *-*
PREJ*BENO!
Deo kada se oni.. uh *_*
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Sun Jul 11, 2010 1:49 am

HAHAHHA TACNO SAM ZNALA DA CES SAMO TI PROCITATI, ZNACI ZNALA SAMMMMMMMMM AHAHAH i znas,zbog tebe sam i stavila big grin
tnx Razz

VIP member
VIP member

Number of posts : 466
: Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Sun Jul 11, 2010 2:27 am

Molim te, ko je ovde 18+? xDDD

Lepa pricica. Smile I dalje sam ljubomorna na nacin na koji mozes da pises sexy scene bez blama. xDDD Ali, jbg. -.- Takav je zivot.

Znaci, krenuli smo sa twincestima... Bilo je samo pitanje vremena. xP
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
: Here... there... everywhere...
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Sun Jul 11, 2010 2:43 am

mhm. procitala. ali twincest - not my thing x)

a iz nekog opicenog razloga i dalje citam twinceste. a znam da mi ne prijaju. wtf? xD

Wir sind verloren auch wenn die Mchte sich vereinen
Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Sun Jul 11, 2010 9:33 am

awww <333 obozavam ovo <3

Quote :
- Sta hoces?-
- TEBE!-
zelim ga i ja, Tomy :heartly:

Quote :
- Nije ispravno.- Branio sam se, vise glumeci, cisto da se osiguram da mi je savest cista.
- Pa sta?!-
adoration

Quote :
Nismo marili sto krsimo apsolutno sva pravila, sto cinimo million grehova bas sada, jedino sto sam osecao bila je strast isprepletana sa ljubavlju.
adoration

Quote :
Za nas ne postoje pravila, ili bar ne ona koja ne mozemo prekrstiti.
joy

to su mi neki fav delovi <3
i po 1000ti put cu ovo ponoviti - znam da to jeste pogresno, ali dok sam ovo citala, delovalo je sasvim normalno, prirodno... i sasvim logicno! Kada ne bi bilo njega, sav smisao bio bi prepolovljen, nestao bi. Imam cudnovato osecanje da smo jedna dusa, prepolovljena, I jedino zajedno mozemo normalno ziveti. savrseno opisano <3

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Sun Jul 11, 2010 11:47 am

billovka94 wrote:
HAHAHHA TACNO SAM ZNALA DA CES SAMO TI PROCITATI, ZNACI ZNALA SAMMMMMMMMM AHAHAH i znas,zbog tebe sam i stavila big grin
tnx Razz

Rlyyy? *shyy*
Ja obooozavam twc, i briga me koliko je to nenormalno i sve, ali, ali kad postoje ljudi poput tebe, koji ovako to pisu, uh... <333

Sada ocekujem jos twc-a, i da Boki neki postavi ako joj nije zao da nas jos uvek muci xD
hahahah :DDDD
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Sun Jul 11, 2010 4:14 pm

ok, prvo da kazem da sam zatecena sto je ovoliko vas procitalo xD HVALA VAM!

Bojana, msm da je krajnje vreme da i ti krenes da postavljas svoje ovakve price Razz ne sumnjam u njihov kvalitet s obzirom da lepo pises XD hehe .. and um, nezz ali mene uopste nije blam ovoga, kome se ne svidja ne mora da cita,meni se svidja i ja cu da pisem kada mi padne na pamet neka takva ideja...

Yex, ne bih da te plasim ali tako sam se ja osecala i ponasala pre nego sto sam pocela da budem twc fan xD Kez

Angel, TNX PUNOOOOOOOOOOOOO ,bas mi je drago sto ti se toliko svidja prica ♥ i da, slazem se da nekako uspevam da pisem na nacin da to sve izgleda normalno iako u stvari nije xD lol...

Joxy, tebi sam vec rekla koliko me odusevljavaju tvoje kritike Very Happy sigurno ce biti jos ovakvih prica Razz

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Tue Jul 13, 2010 7:27 pm

hehe, hvala na komplimentu i na savetu. Smile Mozda bih opet mogla da se bavim twincestima... Ima vec dve godine kako sam ih batalila. XD A sto se Yex tice, nema sanse. XD Ja sam vec pokusavala da je navucem, ali ta se ne da... kucka. Razz xDDD
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Tue Jul 13, 2010 7:40 pm

hahhahaha nema na cemu Wink i da, bilo bi lepo da neko sem mene pise twinceste xDD und za yex.. nikad se ne zna Razz

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Tue Jul 13, 2010 9:35 pm

billovka94 wrote:

Angel, TNX PUNOOOOOOOOOOOOO ,bas mi je drago sto ti se toliko svidja prica ♥ i da, slazem se da nekako uspevam da pisem na nacin da to sve izgleda normalno iako u stvari nije xD lol...
nema na cemu, angel <3

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
: Here... there... everywhere...

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Wed Jul 14, 2010 3:27 pm

Schrei_or_die wrote:
XD A sto se Yex tice, nema sanse. XD Ja sam vec pokusavala da je navucem, ali ta se ne da... kucka. Razz xDDD

hahahaha bjaaaaač xD

Wir sind verloren auch wenn die Mchte sich vereinen
Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Wed Jul 14, 2010 5:35 pm

paa, mozda se yex i navuce ako joj probudimo radoznalost svojim pricama xD znas,cim vidi twc ne moze da odoli da ne procita HHHAHHAH SALIM SE Very Happy
and um... tanya je zivi primer kako ja mogu da ubedim ljude da su neke stvari ok,cak i kad one nisu xDD

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Wed Jul 14, 2010 5:47 pm

billovka94 wrote:

and um... tanya je zivi primer kako ja mogu da ubedim ljude da su neke stvari ok,cak i kad one nisu xDD
exactly lol!

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Wed Jul 14, 2010 8:25 pm

Jao, nista mi ne govori. xD Ja sam toliko fascinirana forbidden love-om, da, sto je par nemogucniji, to bolje. xD Znas, kada je par nemoguc, to bas postaje pravi izazov za pisca. xD Sigurna sam da ti to vec znas. wuv

Mislim, kada nisi otkinula na Turn Back Time, twinny, stvarno ne znam na sta bi. To je meni licno omiljeni twincest. O.o Drugim recima: We're screwed. -.-
Back to top Go down
View user profile
Bim
New fan
New fan

Number of posts : 27
Registration date : 2008-09-29

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Fri Jul 16, 2010 1:56 pm

*pops in*

Vreme da se jos jedna bolesnica, sexualno nemorana i nestabilna osoba, pridruzi bandi XDD

Sooo I LOVE IT. I DO I DO I DO! aaaa

Mnogo dobro *reads again*
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Fri Jul 16, 2010 2:25 pm

hahah tnx Bima Razz

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Wed Jul 28, 2010 9:18 pm

znaci premocno je...mnogo dobra prica...osecanja su tako dobro opisana...njihova ljubav...sacrsenstvo....znaci nemam reci...prelepo...xDDDD

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   Thu Aug 05, 2010 12:41 pm

hvala Makiiii Very Happy

PostSubject: Re: More than twins [twincest 18+]   

Back to top Go down

More than twins [twincest 18+]
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics