Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Does it really matter who's the winner?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Does it really matter who's the winner?   Wed Jun 30, 2010 8:19 pm

- Wauu!- Bilo je prvo sto sam rekla kada sam ugledala hotel u kome cu provesti narednih nedelju dana sa sestrom.
- Izgleda da tata nije stedeo kada je razmisljao kako da nas se otarasi.- Nasmejala se Emma.
- Da, bas.- Pokazah momku iz obezbedjenja da uzme nase kofere a potom se uputih ka ulazu hotela. Bogami bice nama lepo.- Nastavile smo da se kikocemo trceci prema vratima naseg apartmana.

Dva skoro identicna muskarca kupala su se u hotelskom bazenu, medjusobno razgovarajuci.
- Tom, je l si rezervisao sto u onom restoranu, znas, sto smo prekjuce vecerali? Mislim da bez rezervacije nema sanse da se dobije mesto.- Rece crnokosi, izlazeci iz vode.
- Um, zaboravio samm- Drugi se protegnu na duseku, tako da se zamalo prevrnuo ali nakon uspostavljanja ravnoteze osmeh mu ponovo zaigra na licu. Ali nema veze, mozemo I negde drugde da idemo.-
- TOM!- Prostreli ga blizanac. Ovo je vec pedeseti put da zaboravljas stvari! Ne mogu uvek ja da brinem o svemu!-
- E ne s*ri molim te, kad bi ti brinuo o nama ne znam ni gde bismo spavali. Uvek ja vodim racuna o novcu I svemu, naravno da ponekad imam pravo da zaboravim.- I dalje se cerio, uzivajuci na duseku koji se ljuljao na vodi cineci da se jos vise opusti.
- Grrr.- Crnokosi stisnu zube I sede na lezaljku. Uostalom, vise nisam ni gladan, mislim da ces sam ici negde da rucas.-
- Haha, ne. Ja sam mislio I o tome, ja vec imam u sobi svoj rucak.-
- Ahaa znaci to je skriveni plan!-
- Bill, nadji ribu.-
- Devojku.- Prevrnu ocima, pokusavajuci da ne napravi grimasu na licu. Nakon par sekundi dubokog disanja njegovi zivci popustise pa vise nije bilo opasnosti da dobije neocekivanu boru na savrsenom licu usled nerviranja. Huh.-
- Cak ni kucici ne mogu da imaju normalan zivot pored tebe. Saosecam sa tvojom nerodjenom decom. Ali bar ce imati utehu u super cool stricu ahahhahahahhaha.-
- Tom, NISI zanimljiv.-
- Ujeah naravno da jesammmhmmm..koja uzivancija.- Potom se ponovo protegnuo I ovaj put pao u bazen. Fuck!-

- Sophia! Trci, propusticemo utakmicu!!-
- Dobro, dva minuta mi nista ne znace.-
- ZNACE!- Utim me Emma toliko snazno povuce za ruku da zamalo padoh.
Uletele smo u dvoriste hotela sa sve peskirima I suncobranom, drzeci torbe na ramenima.
- Ha-ha!- Emma ugleda veliki televizor na terasi hotelskog kafica I odmah se uputi ka njemu.
Nekako sam uspela da uzmem sve nase stvari I odnesem ih do recepcije gde ih preuze decko sa recepcije. Kada sam se vratila do terase, zatekoh cudan prizor. Emma se vatreno svadjala sa muskom osobom koja I nije izgledala bas kao muskarac.
- Oces li mi molim te dati taj daljinski ako ne zelis da se ozbiljno posvadjamo!!-
- Prvi sam ga uzeo! Apsolutno mi ne pada na pamet da gledam jebenu utakmicu!-
- Jebeno meni pada na pamet!- Ona pokusa da mu otme daljinski, ali bezuspesno. Zloban osmeh predje njegovim licem sto u meni izazva gnev te krenuh ka njima.
- Hey!- Viknuh.
- Shophia reci mu! Ne mogu da verujem da MUSKARAC nece da gleda fudbal! HELLO svetsko prvenstvo!-
- Emma, smiri se.-
- IDIOT!-
- Devojcice, pripazi na recnik!- Uzvrati crnokosi decko. Sada sam bolje opazila njegovo lice I najednom mi se ucinilo prilicno lepo.
Nasu raspravu prekinu drugi decko koji je veoma licio na prvog, dolazeci ka nama, neobuzdano se smejao.
- Hoces li mi molim te reci sta je to toliko smesno? PRE NEGO STO PROPUSTIM UTAKMICU ZBOG OVE ZENSKE SVINJE!-
- Ahh, devojcice, to je moj brat.- Namignu joj drugi lepotan, jednim pokretom ruke uzevsi bratu daljinski. Ovo trazis?-
- Da.- Emma zbunjeno pogleda u mene, a potom u zemlju. Mogla sam da se kladim da je pocrvenela te se krajickom usana nasmesih.

Narednih desetak minuta proslo je u tisini dok smo svi gledali utakmicu, ili se bar pravili da to radimo. Emma I Tom su neprestano koketirali I navijali svako za svoj tim, dok je Bill sedeo na lezaljki poput kipa, tako da nisam sigurna u sta je tacno gledao. Ja sam pokusavala da pratim utakmicu iako mi je Billova nervoza stalno dopirala u svest I nisam mogla da se smirim.
- Izvini, mozes da prestanes da budes toliko napet?- Prijateljski se nasmesih.
- Molim?- On podize pogled, koji uzgred, bese veoma smrknut.
- Bilo bi super kada bi prestao da se duris.- Ponovo pokusah da se nasmesim tom namrgodjenom licu dok sam se osecala kao potpuni kreten.
- Bilo bi super kada bi me ljudi pustili da zivim kako hocu makar na GODISNJEM ODMORU!!-
- Uuu izvini, samo jos gol da primite I tvoj san ce se ostvariti! Ne kapiram kako neko moze toliko da bude naporan.- Prkosno izusti Emma.
- Haha, veruj.- Ubaci se Tom, naravno, sa sirokim osmehom na licu.
- Hey! Na cijoj si ti strani??-
- Calm down Billy, salim se. Uzgred, ne pise nam se bas najbolje na utakmici.-
- Phaa, kako ta zemlja na s.. sr.b.. moze da se poredi sa Nemackom?- Oholo je izustio I ja se momentalno ubacih.
- Srbija, ta zemlja se zove Srbija.-
- Ah da, Srbija.-
- Smes da se kladis u pobedu?- Emma se zaverenicki nasmesi blizancima te oni razmenise zamisljene poglede.
- Ako mi pobedimo, vodimo vas na veceru.- Rece Tom. A ako vi pobedite, imate pravo na jednu zelju.-
- Hey! U mom slucaju je vecera u slucaju poraza!- Bill skoci sa stolice, pokusavajuci da nas natera da ga slusamo.
- Dobro je frajeru ne brini se, cak I da pobedimo ne bih te vodila nigde.- Rekoh, iako sam ustvari zelela da probijem tu njegovu masku uobrazenosti po svaku cenu. Ipak, situacija mi je nalagala da se ponasam drugacije.
- Bill, stariji imaju pravo da odlucuju so shut up!!- Bio je Tomov odgovor na bratovljevo negodovanje.
- U tom slucaju Sophia ce odluciti za nas.- Emma mi uputi pogled pun nade dok mi je mozak groznicavo radio u pokusaju da se setim necega originalnog.
- Dobro, znaci ako vi pobedite bicemo primorane da izadjemo sa vama, a ako mi pobedimo, hmm Igramo zajedno utakmicu? Dvoje na dvoje, haha.-
- NO WAY!- Vrisnu Bill, dok je Tom pokusavao da se nasmeje, no ovoga puta nije mu poslo za rukom.
- Dogovoreno?- Emma samouvereno pogleda u Toma, pruzajuci mu ruku.
- Dogovoreno.-
Nastavili smo da pratimo utakmicu, svako zadubljen u sopstvene misli. Pitala sam se nasta bi licio taj izlazak sa jednim previse veselim I drugim previse neraspolozenim blizancem. Emma je imala vise sanse da se super provede, dok sam se ja polako mirila sa sudbinom da cu celo vece samo gledati u njegovo bezizrazajno lice. Ipak, I dalje je postojao izlaz u slucaju nase pobede, u sta nisam puno verovala.
Moje razmisljanje iznenada prekide Emma koja skoci stolice, stezuci pesnice I priblizavajuci se velikom tv ekranu.
- NE MOGU DA VERUJEM! AAA AHHAHHAHA SOPHIA! ALALLALALLA!- Skakala je I smejala se dok je komentator takodje vristao GOOL GOOL. U trenutku sam se dvoumila da li da I sama zavristim GOOL ili samo nastavim da sedim. Blizanci su ocito bili iznervirani, Tom je stezao pesnice I tiho psovao dok se Bill pravio da ga primljen gol ni najmanje ne dotice.
- Znao sam da opklada nije dobro resenje.- Billov ledeni glas prekide nase radovanje. Ali sta je tu je.-
- Hajde breee!- Uskliknu Emma. Tomiiiiii, haha ovo je svejedno bilo ocekivano.-
- Haha, mozda za tebe.- Kiselo se nasmesio.
- Buciii buu.- Utim mu je sela u krilo I pocela da ga stipa za obraze te su oboje krenuli da se kikocu.
- Tom??- Zgrozeno ga je posmatrao blizanac, potom pogledavsi u mene.
- Kao da je bitno, vidis da se oni zabavljaju!- Nasmejah se. Vi ste svejedno imali igraca manje.- Dobronamerno dodah.
- Da.pff-
Utakmica se privodila kraju i ljudi oko nas pocese da se razilaze.
Srbija Nemacka 1:0

Bilo je oko deset sati uvece, Emma I ja sedimo na krevetu I jedemo voce.
- Mm njamii- Nasmejala se, zagriznuvsi bananu.
- Haha, I dalje ne verujem da smo pobedili Nemacku. I jos u kojoj atmosferi.-
- Pa, ako smo.- Smejale smo se glasno. Stvarno ne bih podnela da izadjem sa onom dvojcom debila.-
- Ma neeeemoj, Emma videla sam kako ga gledas.-
- Heeeh. Jeste zgodan, ali mi se cini da je mnogo uobrazen.-
- I ti si bila.-
- Pa ..- U nedostatku reci, ponovo je zagrizla bananu I punih usta pocela da se kikoce.
- Mislim, ako se ne varam oni su bese u onom nemackom bendu ne znam kako se tacno zove, uglavnom tamo su bas popularni.-
- Svejedno.-
- Samo, postoji jedan problem.- Zavalih se u jastuke. Kako mislis da ih pobedimo u nasoj utakmici?-
- Hmm. Mislim da nije ni bitno da li cemo pobediti, opklada je vec nasa. Uostalom, sigurno ce nas onda pozvati da izadjemo, a to je upravo ono sto zelim.- Namignula je I zadovoljno se osmehnula. Moja sestra stvarno zna da uziva u zivotu.
To vece dugo nisam mogla da zaspim neprestano razmisljajuci o blizancima koje smo upoznale. Billovo ponasanje bilo je sve samo ne simpaticno, a opet, ostavio je utisak na mene. Izgledao je cudno I ponasao se cudno, ali sam negde u dubini sebe osecala da je sve to samo maska I da je on ustvari veoma prijatna osoba. Nisam rekla Emmi o tome, mislim da ne bi razumela I verovatno nije ni posumnjala da mi se svidja sudeci po njegovom ponasanju, Emma sigurno misli da se on nikome ne moze dopasti, tako tipicno za nju. Uvek je I jurila za frajerima, ne obaziruci se na one druge, tajanstvenije I zatvorenije tipove koji se prave da su dovoljni sami sebi, a pritom neizmerno zele ljubav. Po obicaju, ja sam se zalepila za upravo takav jedan tvrd orah, odlucna u nameri da ga slomim.

2.

Rano jutarnje sunce probijalo se kroz zavese upereno tacno u moje lice. Promeskoljila sam se u krevetu I okrenula na drugu stranu. Mmmhm, koliko li je sati? Nakon par minuta zvonjava Emminog mobilnog naterala me je da to saznam. Pridigla sam se I uzela mobilni na cijem ekranu je pisalo HOT boy calling.
- Emma??!-
- ZZzz.-
- Emma zvoni ti mobilni!- Gurnuh je, no nije se dala probuditi. Nije mi preostalo nista drugo no da se javim.
- Hallo.-
- Hey!-
- A ti si?-
- A sad se jos I luda pravis.- Dopirao je smeh sa druge strane zice. Ne secas se frajera od juce sa kojim si gledala utakmicu?-
- Ustvari, Sophia je, ne Emma.-
- A gde je Emma? Zar ovo nije njen broj??-
- Jeste, ona spava.-
- Dobro, kada se nalazimo? Moze u dva?- Brzinski sam pogledala na sat I shvatila da je vec dvanaest sati. Moze.- Utim sam prekinula vezu I pocela da skacem po krevetu kako bih probudila sestru.

Usle smo u lift I jos jednom proverile svoje odraze u ogledalu.
- Kako izgledam??- Nebrojeni put mi je postavila to pitanje I nebrojeni put sam joj dala isti odgovor.
- Savrseno.-
- Mozda sam trebala da obucem onaj crveni sorc.-
- Ne Emma, ovaj je super.- Prevrnula sam ocima, pozelevsi u sebi da se sve ovo sto pre zavrsi.

Izasle smo ispred hotela I ugledale ih kako stoje kod kapije. Na moje veliko iznenadjenje, Bill se smejao.
- Heyzz!- Osmehnuli su se dok smo se pozdravljali. Spremne?-
- Hell yeah!- Istovremeno uzviknusmo ulazeci u Tomova kola.
Odveo nas je do najbliznjeg sportskog centra u kome bese iznajmio teren za mini fudbal.

Ukratko receno nesto sto je trebalo da lici na utakmicu bilo je totalna katastrofa. Jedini normalni igrac bio je Tom koji je znao par odlicnih fazona dok smo Emma I ja smotano trcale po terenu u pokusaju da mu otmemo loptu. Ipak, za igraca utakmice proglasen je Bill koji je, cini mi se, uspeo samo dva puta da uspesno sutne loptu. Svaki put je odbijala da ode u pravcu u kome je on nameravao da je usmeri I odlazila bi njemu iza ledja ili van terena. Tom je svaki put psovao I kritikovao ga dok je ovaj pokusavao da se skoncentrise. Iskreno, bilo je veoma zabavno, smejali smo se I salili. Nikada necu zaboraviti izraze njihovih lica kada se utakmica konacno zavrsila I pobeda je sijala u njihovim ocima.
- Dakle?- Pobedonosno se kezio Tom. Sta je nagrada?-
- Sta ti zelis?- Zavodljivo je uzvratila Emma.
- Izlazak sa tobom?-
- HAHA!- Tom ju je zagrlio I zajedno su odsetali u suprotnom pravcu od nas.
Okrenuh se ka Billu da vidim sta radi I zatekoh ga kako izuva patike I zali se na bol u nogama.
- Prokletstvo.-
- Imas problem?- Sedoh na travu do njega, smeseci se.
- Mislim da sam uganuo nogu.-
- Haha, ja mislim da preterujes.- Potom me je pogledao u oci I ostasmo tako zagledani jedno u drugo citavih pola minuta, a onda sam skrenula pogled.
- Mislim da vec manje boli.- Nasmesio se I ustao. Hoces da prosetamo?-
- Moze.- Iznenadjeno sam prihvatila njegovu ruku te podjosmo prema parku.
Hodamo polako, njegova ruka nalazi se na mom ramenu I osecam kako mi zmarci jurcaju telom. Mirise predivno. Dosta je visi od mene, shvatam da nemam pojima koliko zapravo ima godina.
- Umm, a ti I Tom, koje ste bese godiste?-
- 89. Ti?-
- 94.- Nesigurno se nasmesih, I razlika od pet godina odjednom mi se ucinila previse velika. Mozda je glupo da se nadam necemu?
- Haha. Samo pet godina.-
- Samo?- Izlete mi te on radoznalo osmotri moje lice.
- Smeta ti?- Zackiljio je, pritom obuhvativsi moja ramena obema rukama. Meni se cini savrseno.-
- Otkud ta promena tvog misljenja?- Namerno sam nastavila sa pitanjima, zeleci da otkrijem istinu.
- Mah, juce sam imao los dan. Sada tek kapiram koliko si slatka.-
- Ahaa.- Porazeno sam skrenula pogled u stranu. Slatka. DA LI JE MOGAO NESTO GORE DA SMISLI? Zaista jesam zelela da ostavim utisak, ali ne kao slatka devojcica.
- Mislim, ok si.- Pokusao je da popravi utisak. Nadam se da mi ne zameras za ono juce?- Nasmejao se decacki, uhvativsi me za ruku. Pogledala sam u zemlju, lagano podizuci pogled dok na kraju ne stigoh do njegovih ociju.
- Ni najmanje.- Trenutak u kome mi se ucinilo da je priblizio svoje usne mojima. Zadrhtala sam I sklopila oci.
Cekanje. Da li je stvarno mislio da me poljubi ili sam se samo kretenski ponadala? Cekam. Cekam. Nista se ne desava. Iznervirano otvaram oci I shvatam da on gleda u svoje patike I klati se.
- Ahahha!- Tom I Emma stajali su na korak od nas I umirali od smeha, nesposobni da se obuzdaju.
- A sta VI radite ovde?- Zarezah.
- Dosli smo da vam kazemo da idemo zajedno na rucak.-
Bill I ja se pogledasmo I krenusmo svi skupa prema kolima. Vise nisam videla onu energiju u njegovim ocima, kao da je sa Tomovim prisustvom iscezao svaki trag njegove zaintresovanosti za mene.

Kasnije te veceri, sedele smo u sobi I spremale se za izlazak.
- Ali meni Bill nista nije rekao!- Bunila sam se.
- Naravno da je Tom racunao na to da I ti izadjes!-
- Kako mozes da budes tako sigurna?-
- Zato sto je logicno!-
- Ne, nije. Slobodno idi, ako Bill stvarno zeli da izadjem, moze da me pozove!-
- Dobro, kako hoces. Odoh.- Poljubila me je u obraz I potom napustila apartman.
Iskreno, osecala sam se prevareno I izigrano. Ne mogu da verujem da cu provesti dosadno vece, sama!

Tacno ponoc. Stize mi poruka od Emme. Ispred hotela smo, dodji. Na brzinu se presvukoh, namestih frizuru I podjoh napolje. Sve je bolje od sedenja u sobi u drustvu televizora!
Napolju, pored bazena, docekao me je smeh Emme I Toma koji su se prskali.
- Hey ppl!-
- Ejj Sophi, trebala si ranije da dodjes!- Kikotala se, pokusavajuci da gurne Toma u bazen.
- A I neko se dosadjivao bez tebe.- Doda Tom, pokazujuci mi prema lezaljkama. Tamo je, ni manje ni vise, lezao Bill, uvijen samo u ogrtac.
- Nisam znala da cete se kupati.-
- Ejj pa ti si tu!- Cim me je ugledao, on ustade I u par koraka nadje se kraj mene. Extra sto si dosla.- Rece, oklevajuci par sekundi. Pokusala sam da shvatim sta namerava da uradi ali mi nije dao dovoljno vremena vec je spojio nase usne dok smo se kretali unazad I potom, saplevsi se, pali u bazen.
Srce mi je nenormalno tutnjalo dok smo se I dalje ljubili.
- Hah, ovi bas ne gube vreme.- Prokomentarisala je Emma, zagrlivsi Toma.
- Hajdemo.- Podigao ju je u narucje I odveo u mrak. Dalje nisam stigla da vidim jer sam bila zauzeta Billom koji me je ljubio I grlio toliko strastveno da sam jedva disala.
- Hey, hey uspori malo.- Pokusah da ga odgurnem od sebe, sto ga iznenadi.
- Ne svidja ti se? Mislim, ovo..-
- Ne.. ne.. nego.. ne znam. Nisam ocekivala.-
- Danas, znas, nisam uspeo haha.. a ti nisi dosla veceras, mislim ranije..pa.. Ako ti smeta, mozemo-
- Kapiram.- Nasmejah se izazovno, privukavsi ga u novi poljubac kako bi ucutao.
Ljubili smo se dugo I nezno, osecala sam kako kruzi svojim jezikom po mojim usnama, izludjujuci me. Zastala sam na tren, dopustajuci mu da mi ljubi vrat. Koliko god sam se trudila da poverujem sta se desava nisam mogla, njegov vreo dah sirio se mojim vratom izazivajuci jezu u meni. Rukama je cvrsto stegnuo moj struk tako da nije bilo opasnosti da potonem u bazen.
- Mm..-
- Imamnestoda..ti kazem..- Rece izmedju poljubaca, nesto ozbiljnijim glasom.
- Sta?-
- Ne znam kako ce ti se to dopasti, ali nije toliko lose.-
- Sta?- Ponavljah u sebi kako ne moze biti nista toliko lose, nema sanse da ce unistiti ovako predivan trenutak.
- Tom I ja bismo sutra trebali da putujemo kuci.- Kratko je rekao, pognuvsi pogled. Ali to ne znaci da ti I ja ne mozemo da uzivamo veceras.-
- Oh. To je stvarno iznenada. Poznajemo vas tek dva dana.. a vi, idete.-
- Ali svejedno, sigurno cemo se opet videti.-
- Kako?-
- Ne znam. Ali hocemo.-
- Daj.- Odmahnuh glavom, sigurna kako ce me zaboraviti vec nakon par dana.
- Mozes slobodno da me drzis za rec.- Nezno se nasmesio te nisam mogla da odolim a da mu ne uzvratim jednim slatkim poljupcem.
Jos dugo smo se kupali u bazenu, mazeci se I pricajuci. Bilo je neverovatno koliko je zapravo zanimljiv I sarmantan, ali cinjenica da sutra odlazi neprestano je lebdela iznad mojih misli poput tamnog oblaka. Ocarano sam gledala u njegove oci dok mi je opisivao svog psa. Njegov osmeh je bio nesto u sta sam stvarno mogla danima da gledam. Kada se on smejao, I ja sam unutar svog srca osecala srecu. Ne znam kako je moguce vezati se za nekog u roku od par minuta, ali sam bila sigurna da me je zarazio virusom svoje lepote. Nastavio je da prica, dok sam ja klimala klavom I igrala se mokrim uvojcima njegove crne kose. Naposletku, odlucismo da krenemo u hotel.
- Sutra krecemo ujutru. Mozda se vidimo, mozda ne.- Rekao je, nekako tuzno pa se osetih duznom da mu pruzim jos jedan nezan poljubac pun utehe.
- Nadam se da hocemo.- Potpuno mokri, zagrljeni setali smo kroz mrak. Osetih se kao mala devojcica kada me je obavio svojim ogrtacem, tako da smo bili sasvim pripijeni. Bilo je neverovatno osetiti kako neko brine o vama posle duzeg vremena, jednostavno sam znala da je vece savrseno uprkos svemu.
- Znas, mozda ce te ovo iznenaditi, ali ja nisam imao devojku vec dve godine.- Iako nisam trazila nikakva priznanja, prijatno me je iznenadila njegova iskrenost. Kao da nas je upravo to ucinilo jos vise povezanim. Pribila sam se blize uz njegovo mokro telo.
- Ohoo, stvarno? Kako je to moguce?-
- Pa ne znam, sto je Tokio Hotel popularniji cini mi se da su sanse za to da nadjem devojku sve manje. Ali eto, ti si dokaz da sam pogresio kada sam mislio da se nikada necu zaljubiti.-
- Aah.- Klimnula sam glavom, dok mi je u mislima odzvanjalo ono sto je upravo rekao. Da li je stvarno zeleo to da kaze ili ne, ne znam, ali sam se osecala kao da lebdim na nebu. Bio je tako lep I tako pazljiv, prosto je bilo nemoguce da me ne osvoji, iako sam znala cenu toga.
- Idi da se presvuces, hladno je.-
- Mm.. hocu.- Spojio je nase usne jos jednom, uzivala sam sklopljenih ociju, osecajuci samo toplinu kako se siri mojim srcem I prozima celo moje telo.
- A pre toga, izvoli. Mislim, to u slucaju da se ne vratis.- Nevino se nasmesio, pruzajuci mi narukvicu na kojoj je pisalo TOKIO HOTEL.
- Haha, zasto mislis da se necu vratiti?- Uzela sam je I stegnula u saci, shvatajuci da mi upravo daje nesto sto je stvarno njemu drago.
- Mozda zato sto bi te rastanak previse boleo.-
- Haha.- Jos jednom sam se hrabro osmehnula, u inat tome sto sutra odlazi, prislonila svoje usne na njegove, drzeci ih tako par sekundi u kojima sam se osecala sasvim voljeno I sigurno, a potom jurnula hodnikom prema liftu. Nisam sigurna kada su mi se tacno oci napunile suzama ali kada sam usla u apartman I zatekla Emmu kako gleda film, bila sam vec potpuno crvena u licu I drhtavom rukom sam spustila narukvicu na sto, a potom otisla u kupatilo da se umijem.
Ona je verovatno znala zasto placem I verovatno me zato nista nije pitala niti je dosla da proveri kako sam. Mozda je I sama plakala? Mada to nije u njenom stilu. Par minuta sam gledala svoj odraz u ogledalu I prstima prelazila preko usana na kojima sam jos uvek osecala otisak njegovih. Istovremeno sam se osecala kao pobednik I gubitnik. Dozivela sam jedno predivno iskustvo, upoznavsi posebnog decka a ipak, vec sutra sve to cu izgubiti. Da li je bio ozbiljan kada je mislio da ne mogu da se suocim sa njegovim odlaskom? Mislim da imam dovoljno snage da ga jos jednom vidim, zasto da ne, barem cu osetiti jos peckanja na usama I dobiti jos jedan nezan zagrljaj. Da, definitvno zelim da mu kazem koliko mi se dopada.
Ogrnula sam jaknu preko spavacice I posla napolje, dobacivsi Emmi da se brzo vracam. Cinilo mi se da lift silazi godinama do prizemlja, I kada su se vrata konacno otvorila jurnula sam prema terasi.
Moje uzbudjenje smanjivalo se sa svakom sekundom dok sam se okretala u potrazi za nekom tamnom siluetom. Nije bilo nikoga. Odlazim do bazena, nista. Voda je mirna I ravna poput stakla. Shvatam da je stvarno kasno I da ni kafic vise ne radi. Da sam bar poslusala ono sto je rekao, sada ne bih bila razocarana. Pokunjeno se okretoh I krenuh nazad u hotel. Ko zna zasto je ovo dobro

Sledeceg jutra ponovo sam se probudila pre Emme, cim sam otvorila oci pogled mi skoci na sat koji je pokazivao tacno deset sati. Vec su otisli. Bolno sam shvatila, pokusavajuci da ozivim njegov dodir na svojim usama, mada nijedno secanje nije moglo da se poredi sa pravim poljupcem. Ustala sam, obukla se I odlucila da popijem kafu u kaficu kako bih skrenula misli.
Na recepciji me je cekalo iznenadjenje.
- Sigurni ste da je za nas?- Upitah decka koji me je ubedjivao da su dve poruke stavljene u kovertu za mene I Emmu. Nije bilo dileme od koga su, ali sam svejedno bila iznenadjena.
Mozda je bolje da prvo otvorim Emmino, pomislih te odmah to sprovedoh u delo.
Macko, mislim da ne mozes da propustis modnu reviju u Parizu na kojoj ce inace Bill ucestvovati, tako da, vidimo se! Nisam znala nista o njihovim planovima, pa nisam htela ni da se uplicem u to kako Emma namerava da ubedi roditelje da je puste da ide na nekakvu reviju, mada me je spominjanje Billovog imena zaintrigiralo. Uzeh drugu kovertu I otvorih je, pazljivo izvadivsi poruku. +4938163768993 Call me! Dugo sam samo zurila u poruku u pokusaju da shvatim da li sam srecna,tuzna, ili zbunjena. A mozda sam istovremeno osecala sva ta osecanja? Jedno je sigurno, bila sam ubedjena da cu dati sve od sebe da odrzim ovo poznanstvo. Pogled mi pade na narukvicu na mojoj ruci na koju sam potpuno zaboravila. Tokio Hotel.
Ako nista drugo, bar cu zauvek imati savrsene uspomene koje me vezuju za najlepsi osmeh koji poznajem, najtajansvetnije oci I najneznije ruke Dva dana, zar je moguce osetiti toliko uzbudjenja u toku samo dva dana? Mislim da je odgovor ocigledan.
Poslednji put sam se osmehnula I stegnula narukvicu, odlucna da u ovoj igri odnesem pobedu.
Does it really matter whos the winner? Because even if I think Im loosing, I still feel like Im your walking dream.

Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Does it really matter who's the winner?   Wed Jun 30, 2010 10:02 pm

Quote :
Emma se vatreno svadjala sa muskom osobom koja I nije izgledala bas kao muskarac.

Axaxax! Prvo sam ovde prsla...

Quote :
-Umm, a ti I Tom, koje ste bese godiste?-
-89. Ti?-
-94.-

Bill: A ti i Emma ste bliznakinje...
Sophie: Axam...
Bill: A koje ste godiste?
Sophie: Pa ja sam 94...
Bill: Pa onda je i Emma...
Sophie: A ne, ona i ja jesmo bliznakinje, ali je Emma 95.
Secas se Kris?? xDDDD

Quote :
-Cak ni kucici ne mogu da imaju normalan zivot pored tebe. Saosecam sa tvojom nerodjenom decom. Ali bar ce imati utehu u super cool stricu ahahhahahahhaha.-

Axaxaxaxa!! OVO JE POBEDILO!!! XDDDDD Nerodjena deca!

Quote :
-Buciii buu.- Utim mu je sela u krilo I pocela da ga stipa za obraze te su oboje krenuli da se kikocu.

BUCI BUUUUUUU!!! AXAXA EMMA JE POKIDALA!!! XDDDDD Ja msm da ja, da sam na Emminom mestu, NIKADA ne bih mogla Tomu da kazem Buci Buu bebecim glasom a da ne UMREM od smeha xDDDDD

Quote :
-Dobro je frajeru ne brini se, cak I da pobedimo ne bih te vodila nigde.-

FAUUUUUUL!!! FAUL, FAUL, FAUUUUL!! AXAXAXAXA!!

Znaci cela fikcija je pobedila! XDDDDD U r right!

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Does it really matter who's the winner?   Wed Jun 30, 2010 10:10 pm

*-*

Ovo je taaaako j*beno realno!
obozavam tvoj stil pisanja duso <3333
Razbijas, ali razbijas :DD
Svaki put si sve bolja i bolja.. <333
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Does it really matter who's the winner?   Thu Jul 01, 2010 12:05 pm

Quote :

-Cak ni kucici ne mogu da imaju normalan zivot pored tebe. Saosecam sa tvojom nerodjenom decom. Ali bar ce imati utehu u super cool stricu ahahhahahahhaha.-
hahahahahahhahaha.... ovo je najjace xDDDDDDD
.:Devilish:. wrote:
*-*

Svaki put si sve bolja i bolja.. <333
apsolutno se slazem....

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Does it really matter who's the winner?   Thu Jul 01, 2010 2:53 pm

ajaooo tnx ppl!!! stvarno me obraduju ovako pozitivne kritike Kez

Great fan
Great fan

Number of posts : 317
Registration date : 2010-04-07

PostSubject: Re: Does it really matter who's the winner?   Fri Jul 02, 2010 10:33 am

mici, znas sta mislim.. Wink
prelepo je.... Very Happy
<3
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Does it really matter who's the winner?   Mon Jul 05, 2010 2:29 am

wow prelepo je...znaci odusevljena sam...bill je u pocetku bio pravi kreten a posle je bio kao andjeo...i krivo mi je sto je otisao bez pozdrava...Sad(

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Does it really matter who's the winner?   Mon Jul 05, 2010 11:14 am

Sta drugo covek da ocekuje od Kris! :DDDD

Svidja mi se naravno!!

Ali prsla sam od smeha kad si opisivala kako igraju utakmicu! :DDD

Bill koji je, cini mi se, uspeo samo dva puta da uspesno sutne loptu. Svaki put je odbijala da ode u pravcu u kome je on nameravao da je usmeri I odlazila bi njemu iza ledja ili van terena. Tom je svaki put psovao I kritikovao ga dok je ovaj pokusavao da se skoncentrise.

:DDD xD
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Does it really matter who's the winner?   Mon Jul 05, 2010 5:03 pm

ally hvalaa tii ♥
maky tnx ;D
majce haha znm i ja sam se kidala kad sam pisalaa ;DD i to na vise delova xD hvala u svakom slucaju :**

PostSubject: Re: Does it really matter who's the winner?   

Back to top Go down

Does it really matter who's the winner?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» a matter Of FAITH - peace
» Costume party winners
» Saxon v Luv Injection v V-Rocket v Sterophonic: 1992 "UK Cup Clash '92!!"
» Guitar Center's Drum Off Winner
» TEMPTATION BOX Album Lyrics