Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

When my heart's gone cold, the one who brings it back.... is you.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: When my heart's gone cold, the one who brings it back.... is you.   Fri May 28, 2010 12:34 pm

ne znam sta mi bi da napisem nesto ovako... xD i um, namerno sam za datum certa stavila godinu 2011. zato sto cert ne mora da se odnosi na nas, i ne mora da znaci da je devojka iz srbije.. vec univerzalno Wink Razz so , hope you like it.

Sta znaci voleti? Da li je ljubav kada se usne spoje I telo zadrhti pod neznim dodirom? Da li je ljubav kada uzmes moju ruku I pogledas me u oci, tako da se istopim u tom pogledu I zaboravim na stvarnost? Da li je ljubav kada mi kazes da pravimo pauzu iako sam I dalje tvoj zivot? Da li je ljubav samo cinjenica da smo zajedno? Ne znam. Ali jedno je sigurno – sa tobom je gotovo. Nas vise nema. Sada sam sigurna da je tako…

Ali, postoji jos neko u mom zivotu ko cami u mom srcu godinama, sa kim nemam nijednu zajednicku uspomenu, ta osoba je poput sna koga iznova sanjam, ali nikada do kraja.

Bill Kaulitz, pevac poznatog Nemackog benda Tokio Hotel. Decko koji odise samopouzdanjem I ne mari sta javnost misli o njegovom ponasanju ili izgledu. On je taj, jedini koji ostaje zauvek. Njega volim.

28.03.2011. Koncert
Upravo sam u autobusu na putu ka areni. Ne mogu da verujem da cu ih danas napokon videti! Neverovatno! Jos samo par sati I moj najveci san postace stvarnost! Srce mi vec sada ubrzano kuca. Oh, stigla sam!
Izlazim iz autobusa krecuci se prema velelepnoj areni, mestu na kome ce uskro biti I moji idoli. Polako hodam, nesvesna da ce mozda bas ovuda I oni proci, ostaviti svoj trag…

JOS SAMO POLA SATA I OTVARAJU VRATA! Ne znam gde se nalazim, ovo je previse euforije za mene! Pevamo th pesme I neverovatno sam srecna! Ispunjava me cvrsta ljubav prema Tokio Hotelu I znam da im nikada nisam bila ovoliko blizu. Cinjenica da su ovde, sada, zbog nas izaziva suze u mojim ocima, one pozitivne suze koje dolaze usled nekog predivnog trenutka kao sto je ovaj. Mislim da cu umreti od srece! Jos samo malo!
A onda su otvorili vrata I svi smo jurnuli da udjemo. Nikada necu zaboraviti taj jedinstveni trenutak kada sam utrcala I ugledala bozanstvenu binu pred sobom. U tom trenu srce mi je stalo dok su me gurali sa svih strana I galama se povecavala. Oko mene vrisci uzbudjenja I drugarica do mene place, a ja kao u transu izgovaram nebrojeni put: ne mogu da verujem. Ovo se stvarno desava!

Proslo je jos oko sat vremena uzbudjenja I iscekivanja da show pocne. Sa svakom sekundom adrenalin je rastao u meni I jedva sam disala…
Zavesa iznenada pada I ogromno jaje pocinje da se otvara. Vristim. Suze sada sasvim oblivaju moje lice dok zeljno upijam prizor Billa koji izlazi na scenu. U tolikoj meri mi se vrti u glavi da ne znam ni kako se zovem, jednostavno potpuna blokada svesti, I jedino sto mogu da radim jeste da zurim u njega dok divlja na sceni, I slusam glas u svojoj glavi koji neprestano ponavlja: Volim ga, volim ga! Svaki put kada bi dosao na moju stranu vristala bih glasnije, ruku visoko podignutih u nadi da ce me primetiti. Odavno je srce prestalo da kuca I sada mi se u grudima nalazila pobesnela masina koja je pretila da mi zgromi grudi. Bolelo je, uzasno, sve je bilo previse savrseno. Iznenada sam se nasla u snu iz koga stvarno nikada ne zelim da se probudim! Pesme su se nizale jedna za drugom I pevali smo iz sve snage - slozno! Znam da su svi osecaji koji mi struje telom neponovljivi I da ih trebam upamtiti sto bolje kako bih zauvek imala savrsene uspomene. Njegov pogled – nesto neprocenljivo. Urezan mi je u pamcenju suvise duboko da bi ikada izbledeo. Sjaj u tim tamnim ocima bljesnuo je u mojoj svesti poput pozara I zapalio sve u meni. Jednostavno znam da je on taj koji je vlasnik moje ljubavi, jedine ljubavi kojoj ne vidim kraj. Sada kada stoji na samo korak od mene I smesi se nevino, cini mi se da mi nista vise nije potrebno da bih zivela.

Pesma se zavrsava I Bill se obraca fanovima. Opcinjeno slusam muziku njegovog glasa I borim se da ne padnem u nesvest usled prejakih emocija koje me preplavljuju. Odjednom se okrece ka mojoj strani I govori nesto o tome kako mu je potreban neko… misli na fana. Ukoceno stojim I slusam ga, preklinjuci sve sile da taj neko budem upravo ja. On dolazi do ivice bine I upravlja prst prema meni, ili mozda jos desetak devojaka oko mene? Zelim da verujem… Sekunda nadanja prolazi I obezbedjenje izvodi plavokosu devojku do mene. Bol poput groma unistava sve u meni I kao u bunilu posmatram kako je moja sansa unistena I kako ona odlazi tako blizu njemu, njemu za koga ja disem. Ucinilo mi se da se Billovo lice na tren namrstilo kada je ugledao devojku, mozda on ipak nije zeleo nju? Mozda umisljam. Delic, jedan mali minijaturni delic vremena on se ponovo okrece prema meni I upucuje mi sladak osmeh. Nekakvo olaksanje nailazi I u meni se nada budi po drugi put. Mozda me zaista jeste video, mozda sam ja trebala izaci na scenu, mozda… mozda previse mastam, ali nije me briga. Svako moze imati svoju verziju istine, zar ne? Cepam se iznutra kada je Bill zagrli. Sklapam oci, moleci se da kada ih ponovo otvorim ona nece stajati pored njega, I on je nece gledati u oci. Moje zelje se raspadaju u param parcad jedna za drugom. Bol truje moje vene I iznova duboko uzdisem u potrazi za lekom jer ne zelim da osecam ovu tezinu u grudima, ceznju koja pakleno pece. Prokleto je blizu ali ne mogu da ga dotaknem! A bas taj jedan dodir promenio bi moj zivot, nacin na koji posmatram stvari. Svesna sam da on ne moze pogledati svaku devojku, I ne moze biti sa svakom, ne moze zagrliti pet hiljada ljudi. Moze voleti samo jednu. Na nama je samo da se borimo za svoje snove I nadamo da ce jednog dana postati stvarnost, koliko god to beznadezno zvucalo.

Koncert se zavrsio I poslednji put smo culi Billovo: Hvala, hvala vam puno! Ljubav nikada nije bila veca u mojim grudima, nikada nije bolela vise! Bila sam istovremeno presrecna I slomljena. Previse osecanja se pomesalo…previse… Odjednom vrisci I shvatam da momci izlaze iz arene I idu prema autobusima. Iz sve snage potrcim kako bih uzivala u jos jednom pogledu na njih, kako bih stvorila jos jednu savrsenu uspomenu. Tom I Georg prolaze I masu nam, u meni I poslednji sav razuma puca I drzim se za ogradu kako ne bih pala. Bill prolazi poslednji, smeseci nam se siroko i drzeci torbu na ramenu. Suze se stvaraju u mojim ocima I brisem ih kako ovaj predivan trenutak ne bi postao mutna uspomena. Pogled mi je prikovan za njega dok prolazi I u sledecem trenu pored mene je. Fanovka do mene vrisne njegovo ime I on zastaje. Celo telo mi drhti I sapucem Volim te iako znam da me nece cuti. Bill dolazi do same ograde I devojka mu pruza papir za autogram koji on sa zadovoljstvom potpisuje.
- Hey you sweet girl. Don’t you want an autograph?- Te predivne tamne oci odjednom gledaju u moje dok nestajem u buri svojih osecanja.
- I… I want it!!!- Odgovaram zapanjeno. On primecuje da nemam papir I pita devojku za jedan koji mu ona poslusno daje I on ga nakon potpisivanja pruza meni. Njegova ruka dodirne moju dok ga gledam u oci nesvesna da se I sama smesim.
- Well, um… Ja, you were that girl I was calling to come up on stage. But the guy made a mistake and, ehm ja, you know … - Jos jednom se smesi a potom okrece I odlazi.
Istina se obrusava na mene I nisam sigurna da li bih trebala da placem ili se smejem… Ostajem u gomili… Zamrznuta u tom trenu kada me je gledao u oci I kada sam izgovorila svoje ime koje mu verovatno nista ne znaci…sada. Sutra vec mozda bude drugacije.

Sta znaci voleti? Da li je ljubav kada zaneseno gledam u tebe dok dovodis show do vrhunca? Da li je ljubav kada uhvatim tvoj pogled I znam da si me primetio pored jos par hiljada ljudi? Da li je ljubav kada nam se ruke slucajno dodirnu I smesimo se jedno drugom kao potpuni neznanci? Da li je ljubav to sto me tera da budem neko u zivotu samo da bih bila blize tebi?
Korak po korak, cini mi se da sam sve blize stepeniku na kome ti stojis. I kada stanem do tebe da li ces okrenuti glavu ili me pogledati u oci? Kada nam se putevi sretnu da li ces pozeleti da budemo zajedno ili ces ici sam? Kada ti kazem da puzlu mog zivota najvise cini tvoja slika, da li ces razumeti?
Cekanje da dodjes svakom sekundom postaje manje, ali mi se I dalje cini beskonacno.

So are you ever gonna pick me up? Take me out? Turn it on… yeah.
And now my heart’s gone cold and the one who brings it back – yeah.. is you!

Great fan
Great fan

Number of posts : 317
Registration date : 2010-04-07

PostSubject: Re: When my heart's gone cold, the one who brings it back.... is you.   Fri May 28, 2010 2:53 pm

Ahhhhhhhhhhh!
predobro! <3

Pick me up! ♥
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
ËîęŕöčĽŕ : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: When my heart's gone cold, the one who brings it back.... is you.   Fri May 28, 2010 3:37 pm

O_O

Place mi se koliko je dobro!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: When my heart's gone cold, the one who brings it back.... is you.   Fri May 28, 2010 6:30 pm

Ja ne znam sta da akzem... Najiskrenije...

Dok sam citala setila sam se kako sam se ja osecala kad sam bila u busu... Dosla sam tacno pola sata pre nego sto su otvorili vrata i ne znam... Neverovatan osecaj, kao da su mi rekli da mogu da letim...

Jos da se i kod mene zavrsilo ovako, ja bih bila najsrecnija Marija na svetu...

Predobro twiny, predobro! *hugs*

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: When my heart's gone cold, the one who brings it back.... is you.   Sun May 30, 2010 1:25 am

hvala vam puuuuuuuuno! ♥

PostSubject: Re: When my heart's gone cold, the one who brings it back.... is you.   

Back to top Go down

When my heart's gone cold, the one who brings it back.... is you.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» No Hot Flashes - Just a Cold Sweat!
» Does TommyUSA need to take a cold shower?
» New Blessed By A Broken Heart song!
» In Cold Blood [official]
» daughtry - Heart Of Worship