Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Running

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Running   Sat May 15, 2010 11:54 pm

new oneshot.... nije nesto xDD inspiracija je bila ova pesma:
http://www.youtube.com/watch?v=Smm93h254OY

You see my face again
You need to stop running
Every time I'm there
Your heart starts rushing
Think that I don't know
You certainly feel something
I've seen that look before
You need to stop running

Ponovo je dosla. Pomislim u sebi, potom ispijajuci jos jedan dobar gutljaj koktela. Ponovo je sedela na istom mestu, na samom kraju sanka skoro u potpunoj tami. Ponovo je bila okruzena istom grupom ljudi koju su uglavnom cinili muskarci. Znam da je ovde zbog mene. Zloban osmeh prelazi mi licem dok I dalje gledam u njenom pravcu.

Zasto sam uopste dosla? Znam da nikada ne bih mogla da budem dovoljno dobra za njega. A I ne zelim da bude samo na jedno vece. On je poznat. To je dovoljno da nikada ne budemo zajedno. Razmisljam, I ne slusajuci razgovor oko sebe.
-Phoebe, ajde da igramo!- Rece crvenokosa devojka te spustih casu na sank I krenusmo na podijum.
- Veceras pustaju odlican tehno.-
- Haha.- Uzvratih provokativno. Veceras ce biti svasta.- Ona mi uputi vragolast osmeh I uhvati me za ruku.
Igrale smo razuzdano, osecajuci sve poglede na sebi koji su neverovatno prijali. Oduvek sam volela da privlacim paznju, I oduvek sam odlazila sa zabave kada je najzanimljivije, kada je finis. Kao da sam se oduvek trudila da budem nedostizna kako me ne bi bolelo sto je on za mene upravo to parce kolaca koje nikada necu okusiti. Ipak, crnokosi decko nije odvajao pogled sa mene te veceri

- Zasto je ne smuvas vise?- Odjednom cujem Tomov glas I okrecem se ka njemu.
- Nju?-
- Postalo je ocigledno koliko je gledas veceras.- Nasmejao se.
- Ti znas da je ona samo obicna fuxa koja je dosla da se napije. Zasto mislis da bih bio sa njom?- Nasmejao sam se tada toliko oholo da sam se zgadio samnom sebi. Ali.
- Bill, smaras sa tim. I ti si covek koji ponekad ima zelju da kresne nesto.-
- Smaras.- Zakolutah ocima ustavsi sa stolice, nameravajuci da odem do wc-a. Ne zelim da slusam njegova sranja.

Oh prevruce je ovde. Pomislih, odlazeci nazad do sanka.
- Hey slatkisu.- Nepoznati mladic naslanja se na sank I pijano me odmerava.
- Hey.- Prevrcem ocima I kontam da je suvise ruzan. Potom mu se jos jednom savrseno osmehnem I odlazim prema wc-u. Kada ce prestati da me smaraju

Najlepsi si. Gledam svoj odraz u ogledalu dok pusim cigaretu. Osmeh momentalno ozari moje lice. Jednostavno ne postoji osoba na svetu koja je savrsenija od mene, jedan pogled u ogledalo I osecam se potpuno, osecam tu lepotu koja zivi u meni I ispunjava me. Jedan pogled iz cokoladnih ociju uokvirenih kreonom dovoljan je da zavolim sebe jos vise, ako je to uopste moguce. Ipak, potreban mi je neko

- Dobro, ne moras da me cekas, necu skoro. Ok, imam kljuc. Bye.- Zenska prilika stavlja mobilni u torbu I ulazi u wc. Ona.
- Cao.- Kazem samouvereno, uputivsi joj neodoljiv osmeh.
Na tren pogledi nam se srecu I uocavam kako joj ruka najednom zadrhti. Skrenula je pogled I stala pred ogledalo da popravi sminku. To je definitivno ona.
- Neces da mi se javis?- Prilazim joj, tako da nas deli samo milimetar. Njene ruke sada sasvim ocigledno drhte I ne osudjuje se da se okrene vec samo posmatra moj odraz u ogledalu.
- Ne znamo se.-
- Zar to nije dovoljan razlog da se upoznamo?- Jos jednom se smejem samozadovoljno, pazljivo spustivsi ruku na njen struk.
- Ne.- Odgovara drsko I gura me od sebe. I molim te ugasi to djubre.-
- Ne pusis? Cudno, devojke koje izlaze na ovakva mesta obicno puse.-
- Da, I obicno odlaze u krevet nakon upoznavanja, ali vidis, ja nisam jedna od njih!-
- Haha.- Uvlacim dim dok je pakosno gledam u oci. To je samo maska.-
Ne odgovara vec vraca sminku u tasnicu I krece prema vratima. Nema sanse da mi ode sada. U sekundi se stvaram pored vrata I preprecujem joj put.
- Na-a. Ne ides ti nikud.-
- Vidi, ako ne nameravas da me silujes onda bi stvarno mogao da me postedis ovog gubljenja vremena.-
- Devojcice, mislim da nece biti potrebe za silom- Milujem joj obraz I ona obara pogled. Znam kako me gledas I da dolazis zbog mene.-
- To sto si ti umislio da si centar univerzuma ne mora obavezno da znaci da je to istina.- Primecujem promenu u njenom glasu, kao da postaje prozet nekakvim besom. - Pusti me napolje!-
- Sekund samo.- Osmehnem se I uvlacim jos jedan dim, uzivajuci u njenim ocima koje sevaju od gneva.
U delicu sekunde ona pokusa da me gurne u stranu I cigareta pada na pod dok je pribijam sasvim uz zid I spajam nase usne. Ne uzvraca poljubac ali uspevam da joj gurem jezik u usta. Neverovatna strast struji citavim mojim telom dok joj ruke drzim cvrsto tako da ne moze da ih pomeri.
- Mmm.. zar nije ovako bolje??- Smesim se djavolski I ona me strelja svojim kestenjastim ocima.
Jos par sekundi cutanja a onda je ponovo ljubim, ovoga puta sa manje prepreka. Polako se opusta I uzvraca poljubac, stavljajuci svoju ruku na moj vrat. Prstima krstari kroz moju kosu I svaki receptor na mojoj kozi przi se pod njenim dodirom. Osecam kako takodje gori I kako joj srce neobuzdano tuce u grudima. Osecam tu vatru u njoj koja me ubrzo sasvim obuzima Zelim je

Ne mogu da verujem! Neverovatno! Ne! Ovo mora da se zavrsi dok jos nije pustilo korene u mom srcu! Uspaniceno razmisljam I guram ga od sebe.
- Izvini, Bill, stvarno zurim.-
- Hey!- Zbunjeno polazi zamnom I zahteva da stanem. Ne mogu. Ne mogu!
Ubrzavam korake. Ne znam. Ne zelim vise nista da znam. Oh, potrebno mi je pice! Narucujem martini I ispijam ga na eks.
- Nista jos nije gotovo.- Njegove mackaste oci ponovo me gledaju I ponovo osecam kako propadam u taj pogled I taj osecaj ljubavi prema potpunom savrsenstvu koje se nalazi pored mene. Mmm.. ova pesma je cool.- Hvata me za ruku I odvlaci do podijuma. Kao da mogu da ga odbijem u necemu. Shvatam da ne postoji nacin da mu pobegnem I da to zapravo I ne zelim, te pocinjemo da skacemo, zapadajuci u trans.

You see my face again
You need to stop running
Every time I'm there
Your heart starts rushing
Think that I don't know
You certainly feel something
I've seen that look before
You need to stop running

Muzika postaje glasnija i usne nam se miluju. Ne osecam se dobro, previse mi se vrti u glavi i gubim razum. On me pribija sasvim uz sebe i njegov dah siri se mojim vratom cineci da poludim od strasti. Pogleda me u oci a onda me casti jos jednim slatkim poljupcem koji budi u meni zelju za jos jednim, pa jos jednim... tako u nedogled. Zagusljivo je, stvarno mi je potreban predah ali on ne zeli da stanemo. Njegova ruka zakljucana je oko mog struka i znam da ne postoji nacin da se odvojimo. On dobija ono sto zeli. Ovoga puta zeli mene.
Sutra ce biti daleko. Nece te se secati i ovo mu nista nece znaciti. Nece imati ni sekundu vise za tebe. Istina me udara poput groma i prestajem sa igranjem.
- Sta je bilo?- Zbunjeno pita ali nisam u stanju da odgovorim. - Reci mi.-
- Ja... znam da ti zelis samo moje telo, i... ne zelim da ... Ja ..-
- You need to stop running...- Peva reci pesme i smesi se nevino. Nestajem u taktu pesme i vid mi magli... Nestajem... cujem prokletu pesmu i nesto se cepa u meni... Nestajem....

...You need to stop running...

- Je l ti bolje?- Njegov barsunast glas vraca me u stvarnost... U kolima smo.
- Valjda.- Pridizem se sa zadnjeg sedista, glava me uzasno boli.
- Super, reci mi gde da te odbacim.-
- Koliko je sati?-
- Pet.-
- Uhh...- Uzdahnem, sada se osecajuci jos gore.
- Previse si popila, definitivno. A sada mi reci gde da te vozim.- Mrsti se i pali auto.
- Zar ne zelis da budes samnom? Mislim, koji decko vozi devojku kuci a da nije dobio ono sto trazi celo vece?- Pijano govorim, tako da nisam ni svesna da govorim previse.
- Onaj koji nije one night stand guy,I onaj koji je shvatio da nece dobiti to sto zeli. I da, on nije zeleo sex.-
- Hahhahahaha.-
- Hoces li mi reci vise gde zivis?!-
- Ne!- Izlazim iz kola, zateturajuci se ali nekako uspostavljam ravnotezu i odlazim prema pustoj stanici.
- Phoebe!- Izlazi zamnom. - Pijana si!-
- Pa sta? Nije prvi put.
- Mozda bi trebalo da bude poslednji.- Dolazi do mene i hvata me za ruke. Ukopavam se u zemlju. - Znam da si pijana i da sada ne bi trebalo da ti ovo kazem ali mislim da nece biti druge prilike. Ti... ti ..-
- Ti... ti nikada neces znati sta osecam. Nikada neces znati sta ovo vece znaci za mene, koliko mi znaci sto si bio pored mene i sto si drzao moju ruku u svojoj... Nikada neces znati koliko ce me boleti to sto ti zapravo necu ni ostati u secanju... sutra, kada se probudis u ko zna kom hotelu...- Prekidam ga i suze naviru u moje oci, da li od pica ili istine, ali suze ne prestaju da teku.
Sokirano me gleda a potom skrece pogled.
- Ja mozda jesam bezala od svojih osecanja citavo vece. Ali sada je sve kristalno jasno.-
- Nikada neces znati da li mozemo da uspemo zajedno ako ne dozvolis da pokusamo.- Odjednom osmeh titra na njegovom savrsenom licu i uzvracam opcinjeno.
- Hhahh... neke stvari su prosto predvidive.-
- Tacno. Ali ovo nije jedna od tih stvari.- Grubo me hvata oko struka i ljubi sa toliko strasti da momentalno gubim ravnotezu i padam mu u narucje. Obuzima me harmonija. Mozda sa kobnim posledicama, ali harmonija.
- Recimo da je tebi nemoguce reci ne.- Smesim se, shvatajuci da su poljupci sa njim dovoljni da stavim sve na kocku, ta nagrada je vredna rizika.
- Ne zaboravi sta si rekla, jer mozda jednog dana promenis misljenje.-

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Running   Sun May 16, 2010 4:17 pm

gimmeee gimmeee gimmeee
BOLESNO DOBRO! Uh.. zmarci su mi prostrujali telom!
Svaka ti cast Kris!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Running   Sun May 16, 2010 5:52 pm

OMG hvalaaaaaaaa Very Happy

New fan
New fan

Number of posts : 59
: In his warm embrace of fluffy, breathing its sweet fragrance,trying to lock the feeling in my mind
Registration date : 2009-11-07

PostSubject: Re: Running   Mon May 17, 2010 11:38 pm

UH devojko,ja ne znam ko si ,ali,TI DERES STVARI!!!!
ALI SVAKA TI CAST!!!
Ma ti si bre,sve presisala ovom ff-om...
Uh ,cekaj,vazduh,ok...disem...
BRAVO!!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Running   Wed May 19, 2010 12:48 am

OMFGGGGGGGGGGGGGG
ja sam u soku xD HVALA TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ja ne mogu da verujem da se nekome moje fikcije svidjaju U TOLIKOJ meri Very Happy prosto neverovatno! JOS JEDNOM HVALA znaci ostavljate me bez reci svojim komentarima <3

PostSubject: Re: Running   

Back to top Go down

Running
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» A new sport, Running On Water
» [PO] ? Jacket Marine - Running Man - Kyojin - Devil Survivor | Kaos Vocaloid ?
» Running Man(Korean variety show)
» Daniel Band Question
» Tekstovi pesama