Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Stich ins Glück

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
für immer Toms:))
New fan
New fan

Number of posts : 5
Ëîêàöè¼à : I feel so strange in ur perfect world... Ich fühle mich so merkwürdig in deine perfecte Welt... Für immer... und immer...
Registration date : 2010-02-15

PostSubject: Stich ins Glück   Mon May 03, 2010 9:07 pm

Mslm da ljudi koji sve planiraju u zivotu budu najcesce povredjeni i skenjani... Ja nikada nista ne planiram.. Tako sam vanplanski,se setila njega.. Ovo je drugacija stavrnost onoga kako mi je u dusi sto nisam s njim... Na vama je da to ocenite.. Molim vas,bez ustrucavanja.. Ovo nie one-shot... Hocu da vidim kako cete je primiti,pa cu i dalje pisati.. Hvalaaa... Smile)) :***

Jutro.. Jos jedno je ipak svanulo.. Posle svega 3h spavanja,docekala sam te prve zrake sunca.. Prolamali su se kroz prozor.. Otvorila sam oci i zacula vibraciju svog telefona.. Svako jutro mi je tako pocinjalo.. Bar od pre nekih godinu dana.. Znala sam i ko je i sta pise.. Rutinski.. Mesto... Vreme... I eventualno napomena za dug ili cenu.. Ovaj put je pisalo –mesto:caffee `Uno` kod zadnjeg sanka,-vreme:oko 23h.. Samo sam mu odgovorila sa kratkim `OK.`
Eto ovih godinu dana moj zivot se srozao od najvise tacke do one najnize.. Ma koja najniza? Dno dnostasto dna.. Zivim u centru malog grada,u stanu koji su mi moji roditelji kupili pre godinu i po dana.. Za 18.rodj. zivim sama,na raspolaganju imam 2 sobe,kuhinju,kupatilo i terasu..samo za sebe.. Bila sam prava lutka.. Komsije su me obozavale.. A sada,slika mog zivota je promenila mnoge teze.. Nekada sam ujutru trcala pored Tise,a sada cim ustanem moja rutina su postale pilule za smirenje,flasa Jegera cime zalijam pilule kad ih progutam i naravno cigarete.. Pusila sam nenormalno.. Kutija Marlboro-a mi je bila maciji kasalj.. Pusila sam 3kutije na dan.. Svi poroci na ovome svetu sjatili su se u ovom mom malom stanu.. Ako mislite da fali jedan,varate se.. I on je tu,sveprisutan..
Od onih sam koji vode dvostruke zivote.. To niko ne zna,naravno,a kakav bi to bio dvostruki zivot da neko i zna.. Danju sam bila princeza,san svakog muskarca,zena za sva vremena paorima.. A nocu sam bila ono sto sam u sustini i bila tih godinu dana.. Obicna,tipicna,odvratna i delikventna narkomanka.. Pocinjala sam postepeno.. I? dogurala do sprica.. Ni jedan dan nije mogao da mi prodje bez dopa.. A i mogla sam,ipak zivim sama..
Zasto sam i pocela s tim?? Nznm.. Mozda iz inata,radoznalosti ili zbog toga sto sam bila sama svoj covek pa rek`o da se osilim. Nznm.. Stvarno..
No,veceras se nalazim sa dilerom.. On mi stalno nabavlja dop. Do sad me jos nije zajebao,ziva sam.. U Unu nisam bila dugo,diler i ja se veceras prvi put nalazimo tamo.. Eh,tamo.. Kad se samo setim kakva sam ja riba u Unu bila.. Svima atrakcija,ali samo za gledanje.. Ni jednom se nisam dala.. Osim njemu.. Popustila sam na njegove cari.. Bio je neodoljiv.. Znala sam da je stalno tamo.. Na njegovom mestu pored sanka.. Ali nisam htela o tome da razmisljam.. Odlucila sam se za pojavljivanje u varijanti `stara ja`.. Obukla sam se po poslednjim crtama mode,stavila kilo pudera kako bi mi prekrio podocnjake,tipicne podocnjake jedne narkomanke.. Taman da spustim ruku na kvaku caffee-a zazvonio mi je telefon… bio je to diler..
`E mala! Promena plana. Ne mogu doci.. Poslacu coveka.. Zna on tebe,naci ce te.`- rekao je.
`Sta ???!!! El ti to mene zezas,a??!!!`- urlala sam.
`Ne malena.. Kazem ti.. Duga prica.. Samo zato jer si mi redovna musterija poslacu ti gratis paket veceras.. Neces mi biti duzna.. Mada….`-zamislio se.
`znas mala,ovu turu cu ti dati,ali ima ono od proslog puta. Treba da mi odradis.`-izgovorio je to s uzitkom.
``Ljigavi,odvratni,debeli,masni,sugavi gad!!!``-pomislila sam.
`Da,znam da sam obecala. Ali veceras mi TREBA!!!`-poslednju rec sam vrisnula.
`OK mala.. Kada dodjes iz Una,cekacu te ispred zgrade.. A evo covek je krenuo. Vidimo se.`
U ogromnoj krizi,izbezumljenu,zgadjenu i razocaranu,ostavio me je moj diler.. Na cedilu me je ostavio.. Usla sam u Uno.. I dalje sam bila zanosna,doduse sa kilogramom pudera,koji mi je prekrivao duboke i bolne podocnjake.. Sela sam sama za sank.. Svi su me gledali,ali zbog prethodno stecene reputacije niko se nije usudjivao da mi pridje.. Ali niko nije znao na cemu sam….na kakvom dnu zivota.. Prodavala sam sebe,svoje telo za dop..u krugu narkomana sam izgubila cednost i smatrana sam onim sto sam mislila da me nikada niko nece smatrati…kurvom... Svi iz kruga znali su da se drogiram zahvaljujuci `onoj stvari`…I to su svi koristili…maximalno..kako bi me ismejali i omalovazili.
Svaka vrsta pica se nasal ispred mene.. Tekila za tekilom,jeger,vermut,bambus,vinjak…ma sve… Vise nisam znala za sebe.. Bila sam narkoman u zescoj krizi.. Glavu nisam dizala od case i sanka.. Nikoga nisam primecivala...
`E el ono Alexandra?`-upitao je Bill..
`Ma nee… A ustvari,da… Jeste.. Sta joj se to dogodilo ?`-okrenuo se.
`Brateeee,kakva riba..ili bar kakva je to riba bila..`-Bill je posegnuo za flasom piva koju je drzao u ruci..
``Ma to nesto nije u redu.. Nije bila ovakva..``-pomislio je.
`Idem do nje..`
U tom trenutku,zazvonio joj je telefon i njeno lice se ozarilo.. Momentalno je ustala i tetarajuci se,krenula ka drugom kraju lokala.. Odustao je..
`Nesto mi govori da je na dnu.. Izgleda i dalje kao boginja,ne mozes poreci.. Ali nesto nije u redu.. Glava joj je pognuta,a znas kako je uvek `volela nebesa`… Ufff koliko je uvek bila ponosna..`-rekao je..

Na drugom kraju lokala,kod zadnjeg sanka,cekao me je dilerov covek.. Uz sirok osmeh,zagrlio me je oko struka i proturio dop.. Rutina..da murija ne posumnja.. Odmah sam otisla u wc,razvila paket,iz torbe izvadila upaljac,kasiku i iglu.. E za ovo sam zivela.. ovim ubodom,stigla sam do srece.. Uradila sam se.. Prvih 5min.su krenuli kao po loju,a onda mi je postalo lose i ispovracala sam se.. Dop je bio skart.. Ali opet je krenuo `haj osecaj`.. Videla sam samo mrak.. Nista vise nije postojalo..samo mrak… trglo me je kucanje na vratima.. Polupokretna,trgla sam se,pokupila svoj pribor i izasla.. Vratila sam se za sank,da zavrsim zapoceto.. Ustala sam s mesta i pocela da igram.. Svi su me gledali kako u zanosu njisem kukovima.. Vecerasnjim ubodom,dostigla sam svoju srecu.. Na par minuta sam preteranom dozom alkohola,ublazila novu potrebu za dopom.. Ali joj nisam odolela.. I opet,po starom scenariju..nasla sam se u wc-u..
`` U stoka!! Debilcina!! Stvarno mi je dao skart od dopa.. Tako mi i treba kad uzimam `gratis`..``-prolazilo mi je kroz glavu,dok sam se pakovala..
Ovim dopovima veceras dostigla sam vrhunac..srece? Recimo.. Na podijumu sam bila u svacijim rukama..bila sam svacija,a ustvari nicija.. Svi su oni samo jedno hteli od mene...makar samo na to vece..pa vise i ne mora da se desi.. Znala sam to..po njihovim obecanjima i pogledima.. Nije da nisam htela da im ugodim..na kraju..ko sam ja da sada izigravam cednu devojku ?? Pfff... Ali nisam mogla.. Ceo caffe mi se okrenuo.. Svi i sve.. Cak i njegove oci koje su me posmatrale.. Tek sada sam postala svesna toga da mu u ocima samo ja stojim...koliko dugo?? Nisam imala pojma.. Zbog lose srece,dopa ili alkohola izasla sam napolje..koliko dugo sam tamo ostala?? Ne znam ni sama.. Samo sam shvatila da mi je pakla Marlboro-a prazna.. Kako sam uspela to i da skontam tada,u takvom stanju,nemam pojma... Kao i uvek.. Previse alkohola,duvana i los dop ucinili su da zaboravim na sve..opet mi je zavibrirao telefon..
`E mala.. Samo da ti kazem..u sranju sam.. U izgnanstvu sam..zato nisam mogao doci veceras..`-saputao je diler..
`A zasto mi ti to sad govoris?`-bilo mi je svejedno..
`Narkomanko naduvana!! Pa da,tebi je sada svejedno.. Boli tebe hoce mene sad u CZ da strpaju ili da mi smeste metak za ukras u celo!!`-posizeo je.
`Posle onog sranja veceras sto si mi poslao,svejedno mi je.`-bila sam drska.
`E pa bas zbog tog loseg dopa sam u govnima.. Par `nasih` je umrlo.. A koliko cujem ti jos uvek ziva.. Jebi ga,nece grom u kopr..`-izgubio mu se glas..
`Alo?? Alo??`-derala sam se..
Sa druge strane sam cula neko urlanje i pucnje.. Prepala sam se.. Neko je zatim progovorio..
`Zajebavao se s nama.. Nije verovao da cemo ga skembati.. Pazi se mala,svuda smo.. Sve vas nadgledamo..`-njegova je bila zadnja..
U svom tom bolu,pobijenoj sreci i nedacu uletela sam,kao u snu,nazad u Uno.. I dalje su me pratile njegove oci.. Nisam mogla vise.. Okrenula sam se ka njemu.. Gledao me je sa nekom cudnom mesavinom osecanja.. Gledali smo se celih 10sekundi. Malo mozda,ali meni u ovom stanju dovoljno da sve uspomene zazive u meni.. Da se setim kako sam tacno pre godinu dana stojala na tom istom mestu kada smo se u ritmu muzike upoznali i skontali.. Htela sam da mu se sjurim u narucje,kao pre...da mu se isplacem na ramenu..i zamolim ga za pomoc.. Zelela sam,ali nisam mogla.. Njegove oci su me paralisale..gore od dopa..
`Alexandra..`-najzad me je pozvao…i primakao mi se.. Ali ja sam se odmakla..
`Ne boj se.. Samo me interesuje sta ti se to desilo??`-milovao me je svojim zelenim ocima..
`Tome,ne znas nista… Duga je to prica..`-zgrabila sam torbu i bolero i krenula ka izlazu.. Izasla sam i rasplakala se.. Kako sam samo plakala I jecala.. Na sav glas.. Da li zbog svoje lose sudbine,srece ili njegovih ociju sto me mole i maze svaki put kada se nadjem pred njima?> Nisam znala.. Ali bolelo je.. Jako je bolelo.. I vise nisam mogla.. Okrenula sam se i ugledala ga iza sebe kao i uvek.. Taman sam htela da mu se sjurim u zagrljaj,ali mi je srce potkleklo.. Pala sam ispred njega.. Dalje….sve je mrak…jedan ogroman mrak…
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
Ëîêàöè¼à : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Stich ins Glück   Mon May 03, 2010 9:40 pm

O___O

Jako mi se svidja. Pre svega sto je potpuno realno, i tvoj stil pisanja je odlican.
Samo nastavi ;]
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Stich ins Glück   Mon May 03, 2010 10:44 pm

mnogo me podsetilo na jednu knjigu isto o devojci koja se drogirala, ne radnja vec ti osecaji i faze kroz koje prolaze narkomani.. znaci strasno!
isto mi se svidja jer je realno! NASTAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

New fan
New fan

Ëîêàöè¼à : I feel so strange in ur perfect world... Ich fühle mich so merkwürdig in deine perfecte Welt... Für immer... und immer...

PostSubject: Re: Stich ins Glück   Tue May 04, 2010 12:24 am

Hvala vam puno.. A te osecaje znam da opisem,jer imam seku bivsu narkomanku,.. tk da... a nastavljam... da.. Smile))
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
Ëîêàöè¼à : Here... there... everywhere...
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Stich ins Glück   Tue May 04, 2010 2:26 pm

veoma zanimljivo Smile svidja mi se

Wir sind verloren auch wenn die Mächte sich vereinen
Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
JovannaBenNoda
Super fan
Super fan

Number of posts : 779
Registration date : 2009-12-01

PostSubject: Re: Stich ins Glück   Tue May 04, 2010 11:34 pm

Super, stvarno super. :]
Mnogo mi se svidja. xD
Back to top Go down
View user profile
New fan
New fan

PostSubject: Re: Stich ins Glück   Fri May 07, 2010 1:22 pm

Eo nastavka... Smile)) Hope u like it... ^_^

Nisam vise imala pojma ni o cemu.. Ni koliko dugo sam spavala,ni gde sam,ni zasto.. Toliko mi se pitanja vrzmalo po glavi,ali nigde odgovora.. Probudila sam se u necijem krevetu…tudjem…soba…tudja,nepoznata… Iz sna me je trgao bol u desnoj ruci.. Bila sam zakacena na infuziju.. Igla mi nije dozvoljavala da se pomaknem.. Jauknula sam.. U tom trenutku je zacula necije korake,ali i pre nego sto je stigla da refleksno zatvori oci,taj neko je bio brzi.. Bio je to Tom.. Usao je u sobu zabrinutog lica,ali kada me je video u budnom stanju,nasmesio se.. Bio je vidno umoran i neispavan.. Imao je upale podocnjake,ali i dalje je bio velicanstven…kao i njegovi lagani koraci dok je prilazio krevetu…dok je miris njegovog parfema ispunjavao prostor oko mene.. Seo je na krevet pored mene… Gledao me je sa smeskom..
`Hvala Bogu da si se probudila.. Uplasio sam se…jako… `-gledao me je u oci..
Gledala sam ga naboranog cela i cutke…dok sam osecala kako mi se graske znoja slivaju niz celo I vrat.. Primetio je to…takodje i to da pocinjem teze da disem..
`Polako srce.. Polako..Znam da ti jet tesko… Ali veruj u bolje… Nije ni meni lako dok te gledam ovakvu..`-pomilovao me je..
Trgla sam se od njegovog toplog dodira.. Njegova koza na mojoj…..ponovo…
`Sta??...Sta se desilo??`-kroz cvokotanje sam jedva progovorila..
`Pa secas se petka ?? Onog u Unu ??`-poceo je znacajno..
Potvrdno sam klimnula glavom..
`E,kada si izasla.. Cuo sam te kako places.. Morao sam da podjem za tobom.. U tvom pogledu sam video samo prazninu.. Prvo si i uspela da me zavaras.. Puder je dobar posao odradio,ali kako je noc odmicala,sve vise sam shvatao da tebi nije dobro.. da se nesto desava.. Ispijala si casu jednu za drugom,opijala se,igrala i bila svacija.. Znao sam da to nije tvoj stil…suvise si ti meni bila ponosita..i nisam mogao,a da se ne zapitam `Stat i se to desilo ?`,ali kada sam primetio kako izgledas kada izdjes iz wc-a…bilo mi je jasno.. Heroin je uzeo maha.. Malena,prepao sam se.. Samo sam molio Boga da nisam zakasnio..`-uhvatio me je za ruku.. I dalje sam cutala.. Cutala i gledala njegovo velicanstveno lice.. Lice moga spasioca.. Lice koje jet sada bilo jedina svetlost u svom mom mraku,koji sam I dalje videla.. Lice kao svetlost na kraju tunela.. A onda jet nastavio.. `A onda napolju,kada si plakala I pala.. Mislio sam da sam zakasnio.. Heroin mi te je oduzeo.. Brzo sam te uhvatio i shvatio da imas slab puls.. Nosio sam te na rukama dovde.. I evo te i dalje si tu.. U mojoj kuci,u mojoj sobi…u mom krevetu… Doduse nisi mi dosla u krevet onako kako sam oduvek hteo… Ali bolje ista nego nista.. Salim se,malena..`-konacno se sire osmehnuo.. I meni je zaigrao krajicak usana..
`Danas je nedelja.. Spavala si 2 dana.. Na infuziji.. Nisam dao da te nose u bolnicu.. Morao sam da budem siguran da si ti sigurna.. Zato sam trazio da doktor dodje ovde,jer cu te zadrzati..`-odmakao se..
I dalje sam cutala.. Gledala ga.. Klonula sam.. Nisam vise mogla…infuzija jet bila jaka.. Savladala me je.. Cekala sam da cujem njegov odlazeci korak.. Ali umesto toga sam cula kako mi se priblizava i seda pored mene.. Zatim me je polako pridigao sebi na grudi i obavijao me svojim snaznim rukama,dok sam sada jasno osetila njegov parfem i cula mu glas koji je sada na mene delovao kao lek i melem… a ujedno i kao najjaca droga koje jos nije bilo u mojoj krvi.. Saputao mi je.. `Preguracemo mi ovo,malena.. I to zajedno.. Nikada te vise ne ostavljam.. Bice sve ok… `-poljubio me je u teme..
Prijao mi je tu..kako me drzi i njegove reci.. Znala sam da mi prija jer sam bila zaljubljena u njega.. Jos od onog petka kad sma ga prvi put videla.. Od onda on zauzima posebno mesto u mom srcu.. Ovaj decko prilicnih vrlina.. Moj Tom..
Osecala sam da mogu umreti.. Tolika doza srece me je obuzela.. Ali i kriza za dopom.. Zaspala sam mu u narucju.. Ali kada sam se usred noci probudila,nije ga bilo… Nznm koliko je bilo sati.. Psi su lajali.. Otvorila sam oci i shvatila da sam u totalnom mraku..a mrzim mrak,imam fobiju.. Pocela sam ubrzano da disem,mislim i delam.. Znoj mi se i dalje kotrljao niz celo telo.. Ovo je bilo neizdrzivo.. Sela sam na krevet,iscupala infuziju iz ruke i pokusala da ustanem.. Ali noge su me izdale.. Koliko sam dugacka,razvukla sam se po podu.. Uz prasak.. Cula sam korake kako prilaze sobi.. To je bio on.. Spavao jet kada sam pala.. Pridigao me je bez reci I stavio na krevet.. Uhvatila sam ga za okovratnik kosulje..
`Ili mi daj Bromazepane I Diazepame ili Trodone.. Ili me pusti da nabavim dop.. `-stiskla sam zube dok sam to izgovarala..
`Da te pustim?? Ne!!! Ne dam ti da se vratis opet na to.. Cujes ??!!-drzao mi je glavu u ruci..
Plakala sam.. Nisam vise znala sta me vise boli…dusa ili telo.. Stiskala sam jorgan ispod sebe,zarivala glavu u jastuk,vristala i jecala… Savijala se i uvijala po krevetu.. On je negde nestao.. Nisam to bas jasno primetila.. Raspadala sam se..
`Alexandra !!! Zini !!`-vratio se.. `Popij !!!`-naredio je..
Videla sam dve male tablete.. Popila sam ih.. I vratila se na jastuk.. Plakao jet pored mene…cak se mogu zakleti da sam osetila njegovu suzu na mojoj ruci.. Kacio me jet opet na infuziju..
`Sta…si…mi…to…dao??``-jedva sam izgovrila…
`Spavaj sreco.. Spavaj..`-pomilovao me jet po celu I poljubio me..

Sanjala sam cudan san.. Bila sam u Londonu.. Osetila sam srecu.. Tocak srece se konacno okrece u moju korist.. Da li zbog tog preokreta,grada svojih snova ili cinjenice da je i u snovima bio sa mnom,bila sam srecna i ispunjena.. Gledala sam Big Bena,pa Temzu…
`Seceru,evo je Temza.. Ista je kao i nasa Tisa.. Bio si u pravu.. `-nisam suzdrzavala smeh..
`Hmmm… Zeznula si me.. Ipak smo dosli da gledamo on osto vec imamo…`-rekao je kroz salu..
`Ali nije mi vazno i dalje mi je lepo.. Jer sam s tobom..`-zagrlio me je..
Ceo dan u mom gradu snova,s njim protekao jet savrseno.. Uzivali smo u pejzazu I ljubavi.. Onda smo seli da se odmorimo.. Osetila sam kako se naglo znojim.. Pocinjem tesko da disem.. Ne mogu,ne znam kako da se probudim.. Cujem aparat za merenje otkucaja srca kako uzurbano radi.. Telo mi se trese.. Misli su mi pogubljene.. Ceo zivot mi preolazi kroz glavu kao flash-back… Neko ulazi u sobu.. Ali nije s ovog sveta..gleda me,ali ujedno me njegovo lice zaslepljuje..zraci.. Okrecem glavu ka njemu,pruzam ruke kao malo dete.. On me odbija..mazi me po celu I pokazuje na drugu stranu kreveta.. Ne zelim da gledam..hocu da umrem… hocu da me odvedu na ono mesto na koje sam najzasluznija da odem..u pakao.. Da kao I svaki narkoman izgorim u zudnji,ceznji I krizi.. Nista bolje nisam zasluzila…
Osecam udar struje kako mi pokrece srce,iako jet mozak ziv.. Siro otvorenih ociju,unezverenog pogleda,gledam u plafon,dok cujem srce koje mi do pre par sekundi nije kucalo..
`Doktore..Kako jet Alexandra??`
`Stabilizovali mso jet.. Jedva.. Ali i dalje jet na ivici.. Ali zaista strahujemo za svaki minut njenog zivota..`
`Kada cu moci da je vidim ??`
`Vidi se mladicu da je volite.. Ali osudili ste sebe.. I Vase srce na patnju.. Ne dajemo joj velike sanse.. Sada jet ziva zahvaljujuci Vama.. Da joj niste dali ona dva Trodona,ne bi ni sada bila ziva.. Idite slobodno.. Mozete da je vidite..`
Usao je u malu sobicu.. Na sredini je bio krevet,na kom je ona lezala.. Bila je bleda,kao da nema ni kap krvi u sebi.. Imala je tubus u grlu.. Prikljucena na mnoge aparate.. Bilo mu je tesko.. Klonuo je.. Zaplakao je kao malo dete..dok je drzao njenu hladnu ruku i mazio je po celu.. Osetio je neciju ruku na ramenu .. Bio je to Bill…
`E ortak.. Znam sve..`
Podrska njegovog brata mu je bila potrebna.. Ustao je i zagrlio ga.. Nesto,makar I malo trebalo mu jet da ga podigne.. Plakao je Billu na ramenu.. Nije mu se podsmevao.. Znao je koliko Tomu ovo sve tesko pada.. Zna da je njegov bart na ivii da izgubi voljenju osobu.. Osobu svoga zivota..
Kada se pribrao,okrenuo se ka njoj.. I dalje je bila lepa i velicanstvena.. I ovako bleda,bez sminke i neuredne kose..bila je ravna Afroditi.. Voleo je tu Afroditu hladnog i neosvojivog srca..
`Sta kazu doktori ??`-upitao je Bill..
`Kazu da joj zivot i dalje visi o koncu.. Da joj nisam dao Trodon ne bi ni sada bila ziva..``-odgovorio je Tom..
`U jbt.. Zao mi je stari.. Ova mala te bas vezala.. A samo je bila tu.. Glavu si izgubio..`-Billova ruka je opet bila na Tomovom ramenu..
`Da je sm.. I nemas pojma kako ce mi biti tesko bez nje.. Uffff,ne usudjujem se ni da zamislim....`-zatvorio je oci jako,dok mu su suze lile….

Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
Ëîêàöè¼à : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Stich ins Glück   Fri May 07, 2010 4:32 pm

Kako tuzno covece.
Predobro si opisala sve. Jako mi se svidja. <3
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
New fan
New fan

PostSubject: Re: Stich ins Glück   Fri May 07, 2010 8:59 pm

Ovo sam se potrudila da izgleda kao da je gotovo.. Ali....nijeeeeee... Wink
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
Ëîêàöè¼à : Here... there... everywhere...
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Stich ins Glück   Fri May 07, 2010 10:15 pm

jbt.
jadan tom :'(
</3
closer to the edge...

Wir sind verloren auch wenn die Mächte sich vereinen
Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
New fan
New fan

PostSubject: Re: Stich ins Glück   Sat May 08, 2010 1:16 pm

xDD hehe... nije bas toliko...jadan... ^_^
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Stich ins Glück   

Back to top Go down

Stich ins Glück
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics