Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Androgynous

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
ËîęŕöčĽŕ : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Androgynous   Sun Jan 09, 2011 1:47 pm

Iii, kada ce novi chapp?^^
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
.:On^The^Shin^Ice:.
New fan
New fan

Number of posts : 79
Registration date : 2009-06-24

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Jan 10, 2011 6:17 pm

Aaaaaa jbt,jebeno sam se napalila na ovu fikciju,celoooo jutro je chitaom od pochetka pa skroooooooz do kraja,jebeno dobropishesh,i to i mene zanima,kad ce chap? dweeb dance
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
ËîęŕöčĽŕ : Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Jan 13, 2011 6:56 am

Hv... Hvala, narode... Posle Nove Godine, kao sto sam obecala, stize novi chap. Smile Ljubiiiim. :*

P.S. Srecni praznici. ^_^
Back to top Go down
View user profile
.:On^The^Shin^Ice:.
New fan
New fan

Number of posts : 79
Registration date : 2009-06-24

PostSubject: Re: Androgynous   Fri Jan 14, 2011 3:11 am

Takodj Wink ^^
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
ËîęŕöčĽŕ : Here... there... everywhere...
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Androgynous   Sun Jan 16, 2011 2:37 am

aaaaa nedostaje mi ovaj FF!!! <333 Bokiiiiiii Smile

Wir sind verloren auch wenn die Mächte sich vereinen
Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Sun Jan 16, 2011 11:24 pm

A, znam. Izvini, brate, nikako da stignem. Sutra cu imati vremena, though. Vec sam zavrsila pola chaptera, ako nesto znaci. ^_^
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Jan 17, 2011 1:40 pm

Brate, ok Very Happy

Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Jan 17, 2011 8:06 pm

Danas danas? Very Happy
Back to top Go down
Bim
New fan
New fan

Number of posts : 27
Registration date : 2008-09-29

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Jan 17, 2011 8:55 pm

Jao Boze.

Toliko sam ne znam ni ja gde lol da sam zaboravila skroz na ovu fukciju. Shame on me :bljuv:
Nooo shame on you lol to zato sto dok docekam sledeci chap odustanem XD :snz:

Anyyyyywaaaaaaaaaaay dunulo mi odjednom i reko omggggg fikcija! wow!
Kad sam usla na 4um lol pomislila sa 'bice jedno 3 chaptera koliko nisam bila' XDD Sreca nasla sam sao jedan woohoo Razz NOT. Volela bih da je bilo vise tho.

Negooooooooooooooooooooo.

Quote :
A onda sam se navukla na gitaristu... Tomasa... Veoma je talentovan i lep, a da se uplašiš koliko liči na onog idiota iz mog razreda, Toma.

Dečakov smeh momentalno zamre.

„Kučka.''

okay sad imam napad histerije jer sam sve lepo quotovala i koentarisala i jebeni forum je uradio ne-znam-sta i sve je nestalo, do ovog -.-

Ugl. Pokidala sam se za devicu iz Playboy mansiona

And za ovaj dnevnik lmao.
Sedim i zamisljam Toma kako prevrce ocima citajuci i okrece stranice onako kao wtffff nigde ne balavi na mene samo me pljuje

Extra je,nadam se da ce sledeci chap uskoro da ne zaboravim opet na fikciju cekajuci lol.
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
ËîęŕöčĽŕ : :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Androgynous   Wed Jan 19, 2011 11:39 pm

Boki,jbt...Daj viseee Razz
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Feb 03, 2011 4:05 am

E, znate sta me najvise nervira?

Nadjem jednu extra fikciju na sajtu, a onda je autor kucka i nece da doda novi deo i po tri meseca. Onda se ja nerviram i prevrcem ocima, a kroz glavu mi prolazi: "Ja nikada necu biti ovakva. -.-"

Naravno, nije potrebno dodati da su se moji strahovi obestinili. D: Htela sam da dodam chap kad sam obecala, al' mi puk'o net, i vratila sam ga tek prosle nedelje, pitajte Yexy, Maky i Kallie, nije me bilo ni ja fejsu.

A za ovih nedelju dana... Pa, ne znam. Nisam mogla da pisem. Ne pitajte sto, prosto nisam mogla. Zato ovo verovatno nece biti dobro jer sam svo vreme forsirala sebe da pisem. Aj', valjda ce vise to prestati da me smara, ova moja nestasica pisanja. T.T I'm sorrrrryyyyyyyyyyyyyyyyy.

Aj', sad, kad smo to rascistili, evo, zasluzen novi chap. Very Happy I bolje bi vam bilo da vam se svidi, jer sam bas zagrejala stolicu pisanjem, umesto ucenjem. -.- Al' sta cu, kad vas volim. <3

~#~

Školska kantina je bila dosta velika. Imala je dvanaest stolova, i za svaki se znalo kome je pripadao. Postojao je sto za štrebere, sto za sportiste, sto za buduće kraljice mature, sto za glumce, za narkomane, za emose, za rokere, za hiphopere, za metalce, muzičare, za fan klub blizanaca Kaulitz i, naravno, za same blizance Kaulitz i njihovu ekipicu.

Bojana je menjala mesto, od glumaca, preko štrebera, pa do metalaca, gde je uvek sedela Morgan. Da joj je neko rekao da će doživeti da sedi za stolom kraljeva škole, zarobljena u Tomovom telu, savetovala bi mu da se vrati do stola za narkomane, gde verovatno i pripada.

Sada se Bojana ozbiljno pitala da nije možda ona ta koja pripada među „Vutrašima“. Već drugi dan se nalazila u ovom telu, a nikako nije mogla da se navikne.

Ako joj je bila ikakva uteha, da je u svom telu, ne bi sedela ovako blizu Andreasu, niti bi on obraćao pažnju na ono što ona govori.

Mada ju je, istina, prostrelio pogledom jednom, ili dvaput... Nikada pre nije bilo tako dok je bila u svom telu.

Da se nisu Tom i on pokačili nedugo pre nego što je došlo do zamene?, zapitala se zaljubljena devojka. Moraću da pitam T – a, da, mi ne razgovaramo. E, da ga jebeš.

„Kako devojka, Tome?“ – upita Georg, namignuvši joj. „Čujem da te je šutnula.“

„Ovaj, da.“ – reče Bojana, prenuvši se iz misli. „Nego šta nego me je šutnula kao idiota, što i jesam.“

Bojana nikada ranije nije pomislila da bi u javnom vređanju same sebe našla toliko osvetničkog zadovoljstva.

Momci oko nje izgleda nisu osećali isto. Čak ni Georg. Svi je pogledaše kao da je poludela.

„Tome, šta je sa tobom?“ – upita Gustav.

„Da upotrebim prost izraz, na čemu si ti?“ - nadoveza se Bil, širom razgoračivši oči.

Ok. Isuviše malodrame, za Bojanin ukus. A ceo svet, hvala Bogu, zna da je ta devojka dramatičnija od Romea i Julije zajedno.

Koji je đavo ovim ljudima? Dečak priznaje da je idiot, pa šta? Zar ih je toliko potreslo što je njihov vođa jednom u životu iskren?

„Ni na čemu.“ – rekla je mirno. „Ne smarajte me sada.“

„Zar ti je toliko stalo do Bojane?“ – upita Bil, podigavši obrvu.

Bojana sklopi medno-smeđe Tomove oči. Zar niko ne može da vidi da trenutno uopšte nije raspložena?

Samo saberi ko ju je sve iznervirao u poslednja četiri dana! Prvo keva nije htela da je vozi u školu i smarala ju je kako mora da spremi sobu. A onda je Tom gnjavi i zeza je što uči matematiku. Aj’ skontaj ti sada taj nivo zrelosti!

Tom: Hahahahahahah!

Bojana: ?

Tom: Ti učiš matematiku, hahahahahaha!

Bojana: ...

Ali ozbiljno. Laze Lazarevića, anyone?

Onda joj Jost daje poklon za rođendan koji joj skroz upropašćava život i usuđuje se da nastrada od svojih ekseprimenata i da zaglavi u bolnici, i to pre nego što je Bojana stigla da mu da pravi povod da ode u hitnu!

A onda se budi u Tomovom telu i od tada joj Bil leži na zivotu; večito sumnja u nju i puno zapitkuje. Bojana nikad nije volela Šerloka Holmsa jer puno pita.

Šerloče, brate, izvini, molim te, za sve što sam ikada mislila o tebi! Ti si mala maca za Bila!

Ko je sledeći? Opet Tom, za divno čudo. On dolazi u školu u uskim, niskim farmerkama, majici sa dekolteom i push-up grudnjakom.

Onda je svi profesori mrze.

Devojke je muvaju.

Andreas je hladan prema njoj.

O, da ne zaboravimo! Telo joj 24/7 traži fizički kontakt. I to ne bilo kakav fizički kontakt, budite ubeđeni.

I šta sad ona da radi sa svim ovim budalama?

„Draga Bojana... ovo znači rat.“

„Narode.“ – prošaputa devojka ispucalim glasom. „Aj’ samo... odjebite, ok?“

Ignorišući njihove šokirane izraze, Bojana ustade i polako se uputi ka izlazu iz kantine, držeći ruke u džepovima i krijući lice kačketom. Čitavu dramu te situacije umanjila je činjenica da se, još uvek nenaviknuta na Tomovu retardiranu odeću, saplela o sopstvena stopala na izlazu iz kantine. Ispratio ju je Georgov i Andreasov prigušen smeh, a onda je, sva crvena u licu, zalupila vrata kantine.

„Nešto mora da se uradi po ovom pitanju.“ – prošaputa Bojana sebi u bradu. „Bilo šta.“

Još malo... još malo... još samo malo...

Pras!

„A, daj! Ovaj put sam bio tako blizu!“

Tom obrisa vlažne usne, zatim ih ponovo napući i stade da naduvava balončić od pljuvačke, pokušavajući bezuspešno da dodirne njime svoj nos.

Bilo mu je dosadno. Ispregledao je sve Bojanine grudnjake i donji veš, pojeo sve grickalice koje je devojka posakrivala u svojoj sobi, isprobao je raznu garderobu i kopao po Bojaninoj muzici.

Sada nije imao pojma šta da radi. Možda da ode na njen kompjuter eventualno?

Ni pet, ni šest – Tom đipi s kreveta i upali kompjuter. Možda ima svoje gole slike.

Ups, evo malera. Glupa kučka od kompjutera je tražila password.

Šta sada...

Tom kliknu na ’Password Hint’ opciju.

’Kojoj mojoj drugarici dodajem Sexy na nadimak? Razz

Tom podiže obrvu. Od Bojane je i mogao da očekuje nešto čudno.

Počeo je da lupa imena svih devojaka iz škole kojih je mogao da se seti.

Očigledno potpuno zaboravivši da uopšte nije morao ovoliko da se muči kako bi došao do Bojaninih golih slika, budući da je bio u njenom telu, Tom nastavi da lupa sve što mu je padalo na pamet narednih dvadeset minuta.

Konačno se odlučio za rimu. Počeo je da kuca sva slova u alfabetu umesto ’S’, tražeći podudaranje. Napokon je stigao do ’Y’ i ukucao Yexy Sexy.

Toliko je navikao na fail-ove, da je raširio oči u iznenađenju kada ga je dočekalo krupno „Welcome“.

Nasmejao se, zabavljen sopstvenom neotkrivenom genijalnošću, i ušao u My Computer.

Pregledavao je sve žive fajlove u potrazi za slikama, ali je nailazio isključivo na frajere i neke ženske gluposti. Sve dok mu pažnju nije privukao file po imenu FanFiction.

„Opa...“ – prošaputao je, podigavši ugao usana u osmeh. „Fan fikcije, kao fan fantazije, a? Dobar materijal za ucenu...“

Dečak uđe u folder i izabere prvi kojeg je ugledao.

Raskomotio se na stolici i utonuo u čitanje. Što je dalje išao, to mu se osmeh više spuštao s lica.

Ovo je bila strana Bojane koju još nikada nije video.

~#~

Napisah. :O Dva je ujutru, ali sam odbijala da ovo ostavim za sutra, jer mi je dupe vec danima isuvise lenjo, TAKO DA IMA DA CENITE ONO STO RADIM ZA VAS!!! SADA, DA STE SVI REDOM POCELI DA MI HVALITE FF, ILI CU PRESTATI DA PISEM, MUAHAHAHAHAHAHAHA! >Very Happy

Salim se. Opusteno. ;|

Last edited by Schrei_or_die on Thu Feb 03, 2011 6:01 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Feb 03, 2011 3:58 pm

Quote :
Tom: Hahahahahahah!

Bojana: ?

Tom: Ti učiš matematiku, hahahahahaha!

Bojana: ...

Quote :
Šerloče, brate, izvini, molim te, za sve što sam ikada mislila o tebi! Ti si mala maca za Bila!

quote]Raskomotio se na stolici i utonuo u čitanje. Što je dalje išao, to mu se osmeh više spuštao s lica.

Ovo je bila strana Bojane koju još nikada nije video.[/quote]

bravo!

Bojana, ovo je KATASTROFA! Prestajem da citam tvoju fikciju... -.-

JK HUN! Jedan od najboljih chaptera definitivno. lollypop
Svaka ti cast, znaci nasmejes me kao niko. Very Happy
AND BITTE potrudi se da uskoro napises capp. Uskoroooo. Very Happy
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Feb 03, 2011 4:02 pm

Znaaaaaaaam, bas sam zagrdila sa kasnjenjem. T.T Izvini, Jovanice, ne znam koji mi je djavo. Kad se samo setim kako sam u pocetku update-ovala tri puta na dan... xDDD

Hvala sto si strpljiva. <3
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Feb 03, 2011 5:55 pm

xDDD <333
:heartly: za password Very Happy :***

hahahaha redovno se smejem dok citam ovaj FF Very Happy :kidd:

Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
-EnaKaulitzTHrocks:)
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 204
ËîęŕöčĽŕ : In my own world! xD shagging Tom Kaulitz! :)
Registration date : 2011-01-08

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Feb 03, 2011 8:22 pm

Upravo sam procitala ceo ovaj Androgynous...I EXTRA JE!!
deffo je najbolja stvar koju sam ikada procitala! Smile
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
ËîęŕöčĽŕ : :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Androgynous   Fri Feb 04, 2011 1:27 pm

NAPOKON!Ajde da te malo hvalim.Zasto volim ovu fanfikciju,tj. zasto volim sve tvoje fanfikcije?Pa I'm big fan teen fikcija,a ti si zaista profesionalka s njima.Bas znas sloziti pricu.A da ne govorim koliko se ismijem..Najbolja fikcija.. <3
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Wed Feb 23, 2011 2:29 am

Wow.

Da li mi verujete da sam update-ovala posle (samo) nedelju i po dana? Napredujemo! ;D

Ponosna sam na sebe. ^^ Nadam se da ste i vi ponosni na mene. ;P

Hvala na sjajnoj podrsci, kao i uvek. <3

~#~

Početak je uvek najteži.

Zatvaram oči i pokušavam da se dosetim nečega što bi mi dalo inspiracije da počnem da pišem. Ali jedino si mi ti u mislima.

Pretpostavljam da sam navikla na tvoje večito prisustvo u mojoj glavi, iako ne razumem zašto – ili odbijam da razumem.

Ponekad je najlakše nositi se sa nekim stvarima kada ih ne razumeš; a u ovom trenutku, ja ne želim da komplikujem sebi život. Ali opet, ne mogu da se zaustavim... moram da se pitam zašto.

Nikada nismo bili bliski. Ti si oduvek bio takav tip, i nisi morao mnogo da se trudiš da se dopadneš drugima. Ali ja ne želim da se vežem za nekoga jer znam da što više pažnje pružiš, utoliko više bola primiš za uzvrat. To je nešto sasvim prirodno, i dešavalo se svima. Ali ja sam oduvek bila isuviše emotivna i isuviše ranjiva.

Možda se zato bojim da postupim ispravno.

U umu mi je fiksirana slika osmeha. To je jedan meni poznat osmeh, meni poseban osmeh. To je osmeh koji me inspiriše i, osećajući kako mi naglo postaje toplo oko obraza, ja počinjem da pišem.

Pišem jednu rečenicu, pišem dve, tri. Pišem onoliko rečenica koliko moj um može da izgradi sa tvojim osmehom.

I sada, iznenađena, gledam šta sam napisala, i to gledam toliko dugo da mi se pogled muti; gledam grafitne reči na pargamentu, kako su ih moja osećanja tako savršeno složila. Sada je tvoj osmeh urezan u samoj unutrašnjosti mog mozga.

Pošto imam tvoj osmeh, vreme je za boje da uokvire ove reči. Tvoja plava kosa, savršena belina tvojih zuba, nežna krem boja tvoje kože i bebi-roza boja tvojih usana – to je paleta boja koja čini da sjaj tvoje pojave odskače od svih drugih i da me zaslepljuje kad god pokušam da ti priđem.

Pokušavam da nađem reči koje bi te bile dostojne. Ali gubim nadu da će se to ikada desiti.

Prošlo je sat vremena otkad se Tom izgubio u čudesnom svetu FanFictiona. Jednom kad je počeo, nije mogao da se zaustavi.

Oduvek je mislio da je Bojana fijuk. Mislio je da u njenoj glavi nije bilo ničega sem škole i sexy dečaka. Ali da je u njenoj divljoj, gruboj ličnosti postajala jedna ovako „emotivna i ranjiva“ strana, koja je u tako običnim stvarima kao što je osmeh videla toliko toga što bi drugima promaklo...

Kako je uspevala svih ovih godina da sakrije ovako očigledno dominantniju stranu svoje ličnosti?

Neverovatno...

Dečak duboko uzdahnu i vrati pogled na ekran kompjutera, spreman da nastavi da čita. Ali kako je krenuo mišem nadole, tako dokument ostade nepokretan.

On trepnu.

„Stala je tu?“ – zapitao se naglas.

Ne... Nenenenenene, ovo se ne dešava! Bojana je morala ovo da završi!

Ni na trenutak ne zastavši da razmisli zašto mu je bilo bitno da razume Bojanu, Tom skoči na noge i uputi se ka vratima. Ništa ga neće sprečiti da sada otrči u školu, izvuče Bojanu sa časa i natera je da završi ovo što je započela!

Već mu je ruka bila na bravi, kada ga pomisao udari, odjekujući u njemu kao gong.

Kako se toga ranije nije setio. Šta god da je bilo ono što je Bojana pisala, bilo je posvećeno samo jednom dečaku. A taj dečak je vrlo verovatno sada bio sa njom u društvu, smejući se i šaleći se, bez i najmanje predstave koliko su duboka bila Bojanina osećanja prema njemu.

Tom stegnu bravu tako snažno da su mu zglobovi pobeleli.

Nikada se ni jedna devojka nije tako osećala povodom njega. Sve su ga obožavale, sve su ga želele, da.

Ali ni jedna od njih ne bi mogla da napiše na hiljade reči samo o njegovom osmehu. Ni jedna ga nije toliko poštovala... toliko volela.

Tom dozvoli da mu se prsti olabave, pre nego što mu je ruka skliznula s brave nazad u svoj prirodan položaj.

Tom je oduvek bio taj koji je dobijao sve devojke. Andreas mu je oduvek zavideo. On je možda mislio da je Tom isuviše neozbiljan da bi to primetio, ali Tom je znao. Vrlo dobro je znao.

Dok se vraćao u Bojaninu sobu, dečak je mislio kako Andreas nije mogao biti gluplji po tom pitanju. Zavideti Tomu na njegovoj sreći... a nemati pojma da je najsrećniji dečak na svetu bio upravo on.

Bojana je ušetala u Tomovu sobu, besnija nego ikada ranije. Zalupila je vrata za sobom, zatim ih je udarila pesnicom, snažno. Nije se obazirala na bol koji joj je eksplodirao u ruci, već je zbacila jastuk i prekrivač sa kreveta, zatim ih je šutnula.

Onda je vrisnula.

Svega, ali svega joj je bilo preko glave! Dosta joj je bilo i škole, i profesora, i Josta, i devojaka, i Morgan, i Bila, i Toma i seksualne frustracije i svega ostalog što je trenutno vršilo pritisak na nju.

„Jesi li srećan?!“ – vrisnula je na ogledalo. „Jebao si mi mamu, tatu, babu, dedu, strica, strinu i sve ostale po spisku! Šta još hoćeš?!“

Ogledalo ostade nemo, kao što je i trebalo da bude. Ali Bojana, koja je očajnički tražila odgovor, bilo kakav, pa makar bio i od ogledala, još jednom vrisnu.

Toliko pitanja joj je prolazilo kroz glavu. Toliko pitanja, a ni jedan odgovor. Bila je isuviše mlada za sve ovo. Bila je psihički potpuno nespremna, bila je strašno uplašena i zabrinuta, do te mere da se bojala za sopstveno mentalno zdravlje.

Bila je tako izgubljena.

Njeno telo klonu i ona se pruži po krevetu, teško disajući. Sve dok nije osetila nešto slano na usni, nije primetila da plače.

Prsti joj se saviše u pesnicu kako je ispustila jecaj.

„Mama...“ – prošaputala je tiho. „Ne znam šta da radim...“

Okrenula je glavu na stranu, naslanjajući obraz na dušek dok se borila za dah.

Nije mogla da dočeka da Jost izađe iz bolnice. Nije mogla da dočeka da se vrati u svoje telo i svoj stari život.

Naglo otvaranje vrata je prekide iz misli. Prevrnula je očima, ne moravši da ga pogleda da bi znala da je to bio Bill.

„Šta hoćeš ti sada?“ – upitala je tiho.

„Glavu gore.“ – reče Bill veselo. „Vidi šta imam za tebe.“

Bojana momentalno prestade da plače, zatečena. Polako je podigla pogled na Billa kako bi se uverila da je uši nisu prevarile.

Ne. Bill je stajao na pragu sobe, cereći se od uva do uva, ne ispitujući je o njenom ponašanju, niti tražeći da zna zašto je plakala. U ruci je držao malu crnu svesčicu koju je ponosito pokazivao svom bratu.

Bojana nije prepoznala taj predmet, te samim tim nije znala ni kako da reaguje. Samo je obrisala suze i ispravila se u sedeći položaj, ne rekavši ni reč.

„Dovršio sam tekst za tvoju pesmu, tupane.“ – nasmeja se Bill, pre nego što je seo do nje. „Želiš li da je probamo sada?“

Bojana raširi oči u šoku. Ok, sve je očekivala, pa čak i da joj ogledalo odgovori na pitanje. Ali da Tom piše pesme...

Ali, opet, pošto je danas bila takav raspad sistema, bilo je moguće da nije dobro razumela Billa.

„M... Moju pesmu?“

Bill se zakikota i otvori svesku. Kad je izabrao odgovarajući stranu, okrenuo ju je ka Bojani, koja se nagnu da pročita naslov.

„In die Nacht...“

Nešto kao da ju je odalamilo u tom trenutku.

Sam naslov, „In die Nacht“, kao da je uzdrmao njeno biće i dotakao njenu romantičnu, emotivnu dušu.

Već je mogla da oseti na hiljade ideja kako joj se skupljaju u glavi.

„Bille...“ – prošaputala je. „Sviđa mi se naziv pesme.“

Bill klimnu. „I meni. Dobro si smislio.“

Znači, Tom je smislio naziv. Ko bi rekao.

Devojka ponovo okrenu stihove kao Billu. „Pevaj mi.“

Momak joj se nasmeši. „Samo ako mi ti budeš svirao.“ – rekao je nežno, klimnuvši glavom ka suprotnom uglu prostorije. Bojana se okrenu, prateći njegov pogled i po prvi put primeti Gibsona.

Čak i Bojana, koja se nikada preterano nije interesovala za gitare, umela je da kaže da je ovaj primerak bio pravi lepotan.

I Tom zna ovo da svira?

Devojka se podiže na noge i dodirnu gitaru. Drvo je bilo savršeno uglačano i fino na dodir. Tom je bez sumnje svakodnevno vodio računa o svom ponosu.

Bojana oseti kako joj mali osmeh uokviruje usne. Bilo je lepo čuti da je Tom bio odgovoran, makar što se Gibsona tiče.

Ponovo se okrenula ka Billu.

„Želim samo da mi ti pevaš.“

Bill podiže obrvu, ali osmeh ne napusti njegove usne.

„Ako si siguran. Sedi.“

Jedva čekajući da posluša remek-delo blizanaca Kaulitz, Bojana se vrati na krevet do „svog blizanca“, pažljivo osluškujući.

„Malo sam ti promenio ovaj deo.“ – reče Bill, prevlačeći prst preko papira. „Ali si me generalno iznenadio.“

Bojana nije mogla da se ne nasmeši. Bila je više nego iznenađena da otkrije da se Tom bavi komponovanjem... ali prijatno. Konačno je naišla na nešto što bi joj omogućilo da lakše podnosi Toma i celu ovu situaciju i samim tim, da bolje igra njegovu ulogu.

Takođe nije mogla da ne oseti zrnce ponosa što je jedna od nekolicine ljudi koji znaju za ovo.

Bill se blago nakašlja, momentalno uspevši da privuče njenu pažnju. Nasmešio se i, ne prekidajući njihov kontakt pogledom, počeo da peva.

Svaka reč je nosila toliko značenja, toliko težine, ispunjena iskrenom emocijom koju je Bill tako lepo prenosio. Bilo je neverovatno to... kako je tako lako uspeo da je začara i da je, protiv njene volje, natera da se zapita...

„Ich will da nicht allein sein... lass uns gemeinsam... in die Nacht...“

Ako je uobraženi, sebični Bill bio ovakav kad je bio sam sa Tomom... kako li se Tom ponašao prema njemu? Da li je moguće da je Tom Kaulitz bio mnogo više od seksualno opterećenog, neodgovornog idiota, kakvim se činio?

„Irgendwann wird es Zeit sein... lass uns gemeinsam... In die Nacht...“

Nešto u Billovom glasu ju je ubeđivalo u suprotno.

„Halt mich sonst treib ich... alleine in die Nacht...“

Nešto u Billovom glasu ju je čikalo da pokuša.

Du bist alles was ich bin...“

Nešto u Billovom glasu ju je navelo da shvati...

... und alles was durch meine Adern fliesst...“

... kako njeno poštovanje prema dredokosom momku polako raste.

Last edited by Schrei_or_die on Wed Feb 23, 2011 2:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
-EnaKaulitzTHrocks:)
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 204
ËîęŕöčĽŕ : In my own world! xD shagging Tom Kaulitz! :)
Registration date : 2011-01-08

PostSubject: Re: Androgynous   Wed Feb 23, 2011 7:50 am

OBOZAVAM OVO!!
predivno je! Smile Smile
xDD
*next chapter. next chapter. next chapter.* hihihiii!
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Wed Feb 23, 2011 8:31 pm

Quote :
„Irgendwann wird es Zeit sein... lass uns gemeinsam... In die Nacht...“

Nešto u Billovom glasu ju je ubeđivalo u suprotno.

„Halt mich sonst treib ich... alleine in die Nacht...“

Nešto u Billovom glasu ju je čikalo da pokuša.

„Du bist alles was ich bin...“

Nešto u Billovom glasu ju je navelo da shvati...

... und alles was durch meine Adern fliesst...“

... kako njeno poštovanje prema dredokosom momku polako raste.

Najbolji deo chappa definitivno!

Naravno da smo ponosni na tebe Boki. Very Happy <3

Stvarno si me iznenadila chappom, nadam se da ces to raditi i u buducnosti. ^-^
Svidja mi se kako Tom vidi Bojanu, tj. celu tu situaciju. Very Happy
Back to top Go down
Tia
New fan
New fan

Number of posts : 41
Registration date : 2008-07-06

PostSubject: Re: Androgynous   Wed Feb 23, 2011 10:14 pm

Super je! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Feb 24, 2011 12:44 am

speechless o.o :haerly: :haerly: :haerly: :haerly: :haerly: :haerly: :haerly: :haerly:
obozavam twin-momente. <333 divnooooooooo <3

Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Feb 24, 2011 2:58 pm

Znala sam da sam te navukla na twincest, Yexy, jos davne 2008. x)

Hvala, narode. ^_^ Uskoro novi deo.
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Feb 24, 2011 3:31 pm

aaaaaaaa znaci preprepredivnoooooo <3 jedva cekam novi chAP...
znaci onaj FF o osmehu je prepreprelep ...moras da dovrsis xD

Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Feb 24, 2011 8:27 pm

Schrei_or_die wrote:

misl'a sam na brother love ali normalan love xD

Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Feb 24, 2011 8:49 pm

Little Phoenix wrote:
Schrei_or_die wrote:

misl'a sam na brother love ali normalan love xD

Znaaaaam ja sta si ti mislila. Wink
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Androgynous   

Back to top Go down

Androgynous
View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next