Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Androgynous

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
ËîęŕöčĽŕ : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Androgynous   Sat Jul 31, 2010 2:36 pm

A mica <3
Nadam se da ce uskoro sve biti ok ^-^
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
ËîęŕöčĽŕ : Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Aug 02, 2010 1:23 am

Do danas sam bila u hitnoj. Vanja je imao udes. Jebao ga i drug i njegov motor. Jesam li mu lepo rekla da mu ta glupost ne treba i da ce se samo ubiti zbog toga?! A da li me je on slusao?! Ma, jok! Sta sam ja; nista drugo nego starija sestra koja bi vrlo rado sve ove dane provela na operacionom stolu umesto njega!

O, Boze. Lupam gluposti koje vas uopste ne interesuju. Izvinite. Izgleda da sam nacisto pukla.

U svakom slucaju, sutra cu vam dati novi chap. Dajem vam rec. Izvinite zbog ovog odaganja...
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
ËîęŕöčĽŕ : Here... there... everywhere...
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Aug 02, 2010 2:15 am

<3333 No samo kad je sve ok sad I love you

Wir sind verloren auch wenn die Mächte sich vereinen
Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Aug 02, 2010 3:14 pm

O_O
Kako je on sada?
Boki, nemoj da se mucis da bi nama udovoljila, kada se sve sredi, i kad budes bila u stanju da pises, tada napisi.

<333
Back to top Go down
Little Phoenix
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Aug 02, 2010 4:13 pm

Bolje je Smile

Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Aug 02, 2010 5:59 pm

Hvala na razumevanju... Potpuno sam pukla...
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Tue Aug 03, 2010 4:51 pm

No hun <3333
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Fri Aug 06, 2010 7:37 pm

Happy to see me? *blink blink*

Sve je u redu! Vratila sam se u formu! Hvala svima koji citaju i komentarisu, ali posebna zahvalnost ide Dajani koju nisam videla sto godina. :****

Uzivajte!

~#~

11. Chapter

Tom je oborene glave hodao do škole. Od kada se juče ono zakačio sa Bojanom, nije mogao da prestane da razmišlja o tome.

Zašto, ali zašto mu je bilo toliko krivo?! Čoveče, dešavalo mu se okruglo milion puta da zapadne u krevet sa ribom i ujutru bi šmugnuo, ne bi joj poželeo ni dobro jutro! I ne bi ga bilo briga, uopšte ne bi razmišljao o tome. A sada... Zašto sada?

Zastenjao je i protrljao nos.

Što mi ta štreberka sada uzurpirava život?

Zaista, kada bi mogao da bira sa kime da menja telo, Bojana bi bila poslednja osoba na svetu koju bi imenovao. U stvari, nje se ne bi ni setio.

Tom nikada nije verovao u sudbinu, ostavljao je te romantične gluposti svom bratu i ostalim devojkama. Ali u ovom trenutku kad je bio ljut na ono što mu se dešava, jedino mu je Usud preostao da ga krivi.

Satana je garant ženskog roda. Sigurno sada likuje nada mnom. Glupa kučka.

Dečak zastade pred samom kapijom škole. Duboko je uzdahnuo pre nego što se usudio da uđe.

Podigao je obrve na poznati zvuk uzbuđenog ženskog cičanja. S tim što je sada bio glasniji nego ikada ranije.

Dve devojke protrčaše pored njega, nenamerno ga odvalivši u delikatno rame.

„Požuri!“ – govorila je jedna, vukući svoju drugaricu ka jednoj od školskih zgrada. „Kažu da Tom pravi show u zgradi A! Ne smemo da ga propustimo!“

„Super što je raskinuo sa devojkom! Plašila sam se da će potrajati!“

Tomove uši se trgoše. Otvorenih usta je stajao i blejio u devojke koje su potpuno ushićene nastavile da trče ka pomenutoj zgradi.

Tom pravi show...

Odjednom ga je neko zgrabio za ruke i povukao ga unapred.

„Šta stojiš tu kao gargojl, Bojana! Ovo moraš da vidiš!“ – vrištala mu je nepoznata devojka na uvo.

Kada je prvi talas šoka popustio, Tom se namršti i ubrza, istrgnuvši ruku iz devojčine. Uleteo je kao muva bez glave u zgradu A i počeo mahnito da prelazi pogledom po hodniku.

Sledio se na mestu.

Bojana je stajala bez majice na jednoj klupi, okružena opčinjenim devojkama, koje su izgledale kao da će svaki čas pasti u nesvest.

„Okupite se, slobodno!“ – govorila je Bojana glasno kako bi nadjačala erupciju ženskih glasova. „Ko sledeći želi da dodirne moje cenjeno telo?“

Devojke zavrišteše tako snažno da je Bojana morala da začepi uši na par sekundi, pre nego što je prihvatila ispriženu ruku jedne devojke i povukla je do sebe na klupu.

„Koji deo mog tela biste vi?“ – upitala je medno.

Sva porumenela, devojka zaglavi novčanicu od deset evra u prevoj Bojaninog džinsa, pre nego što joj je postavila obe ruke na grudi, gladno je gledajući.

Iako je spolja izgledala savršeno mirno, Bojana je crkavala od blama. Ali Tomova glupa krivica je bila što ona sad nema pare za užinu pa mora da kurva njegovo telo kako bi imala da se prehrani.

Ali to što se prodavala nije bio najveći problem... Zadnjih par minuta, Tomovo telo je gorelo. Toliko su mu se dopadali dodiri svih ovih devojaka, da je jedino Bojanina čelična volja uspela da zaštiti sirote cure da ne budu silovane ovde i sada.

Nije ni čudo što svi kažu da muški razmišljaju onim dole..., pomisli devojka, zabrinuto grickajući usnu, pre nego što je prevrnula očima. Divno. Sad imam dva mozga.

Devojka je konačno smogla dovoljno snage i volje da je pusti, pre nego što su je ostale devojke povukle dole u gomilu.

Bojana im se naceri. Bio je dobar osećaj da znaš da imaš toliki afekat nad drugim ljudima... ali bila bi srećnija da su u pitanju momci.

„Sada, dame, imamo vremena za još samo jednu srećnicu.“ – rekla je, namignuvši u pravcu cičeće gomile. „Ako bi bile ljubaz...“

Snažan pritisak na ruci je prekide u izlaganju i Bojana se okrenu, jedva kontrolišući svoj temperament.

„Ne, ne, draga moja, moraćeš da sače... Tome?!

Posmatrala je sopstveno lice kako se grči od besa dok je dečak sve jače ukopavao nokte u njenu ruku.

Bojana proguta knedlu. Možda je malo preterala u osveti, a?

„Pođi sa mnom.“ – reče Tom besno, pre nego što je zgrabio svoju majicu sa poda i nabio je Bojani na glavu. A onda ju je opet uhvatio za ruku i povukao za sobom, na opšte razočarenje ostalih devojaka.

„Pusti me već jednom!“ – prosikta Bojana na njega kada je shvatila da je Tom vodi ka izlazu iz školskog dvorišta. „Ne smem da kasnim na čas!“

„Ne brini, nećeš zakasniti.“ – uzvrati Tom kruto. „Nećeš uopšte biti na času.“

Ne. Definitivno nisam preterala u osveti.

Bojana naglo zastade i napravi snažan pokret rukom, potpuno je izvukavši iz Tomovog stiska. Dečak se okrenu i pogleda je u iznenađenju.

Bojana mu se trijumfalno naceri.

„Ja sam jača od tebe, sećaš se?“ – objasnila je, zavrnuvši rukave vrećaste majice kako bi mu pokazala njegove sopstvene mišiće.

Tom zaškrguta zubima. Nikada nije pomislio da bi mu bilo krivo što je proveo sve te sate u teretani.

„Sada ćeš me pustiti da se vratim na čas.“

Tom nakrivi glavu na stranu. „Šta te je uopšte toliko briga? Ti ćeš dobiti neopravdani, ne ja.“

„Da, ali ja ću biti prisutna na času, i samim tim, znanje ide meni.“

„A ja neću doći u školu ni u ponedeljak.“

„E, ja hoću. I sve ću devojke redom da ispaljujem kao što sam i do sada.“

„A ja neću doći cele nedelje, sve dok ne nakupim dovoljno neopravdanih da te izbace iz škole.“

„Samo probaj, i daću ti razloga da budeš odsutan. Provešćeš celu tu nedelju u bolnici.“

„Ne bi ti povredila sopstveno telo.“

„Dokle god si ti taj koji trpi bol, bih.“

„E, pa, onda ću ja da odem i da se kresnem s Georgom!“

„A ja ću s Andreasom, pa ti vidi.“

Tom pomisli da će povratiti na pomisao gde je on u zanosu sa Andreasom, ali Bojanino telo je to prihvatilo na sasvim drugačiji način.

„Bolesni perveru.“

„Da, može da se desi da to postaneš kada provedeš ceo dan u telu koje bi non-stop da se seksa!“

„Ja sam normalan tinejdžer, šta hoćeš?! Ti si toliko nenapaljena, da ćeš verovatno ostati devica do braka!“

„Činjenica da čekam da se predam osobi koju ću voleti ne znači da nešto nije u redu sa mnom! Sasvim suprotno!“

„Wow, kako si samo fina! Mogla bi da odeš i da osnuješ „Društvo za borbu protiv hormona“ zajedno sa mojim bratom!“

Bojana postavi ruke na kukove i podboči se.

„Znaš šta? Brat ti je seksi. Mogla bih da se kresnem i sa njim, a?“

Tom izimitira njenu pozu.

„A ja bih mogao da se zaposlim u javnoj kući!“

„A ja bih mogla da uradim vazektomiju!“

Pauza.

Dvoje tinejdžera nastaviše da bulje jedno drugom u oči iz kojih su sevale varnice.

„Usput“, reče Bojana opasnim tonom. „Onaj mali show... to ti je za ono juče.“

Tomove oči se preteće skupiše. A onda mu se usne iskriviše u trijumfalan kez.

„Draga Bojana... Ovo znači rat.“

I rekavši to, Tom se okrenu da ide, dok su mu se u umu skupljali razni planovi za osvetu.

Kučka sigurno negde drži dnevnik.

~#~

I'm pretty pleased with this chap, if I may say so myself. ^^ Niko nije provalio sta je osveta (kao sto sam, naravno, i znala da ce biti Razz ), ali nadam se da mislite da je cool. ^^

Bubim. :*
Back to top Go down
View user profile
Bim
New fan
New fan

Number of posts : 27
Registration date : 2008-09-29

PostSubject: Re: Androgynous   Fri Aug 06, 2010 7:57 pm

:O New chap

Had no idea about yo bro, is he fine now? <3

Quote :

Mwahahahahahaha THE OSVETA XD eeeee Tome neka ti XD Tho ja bih prva stala u red :Q__

Quote :
„Društvo za borbu protiv hormona“ zajedno sa mojim bratom!“

Quote :

Ouch, ovo ce biti bolno
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!

PostSubject: Re: Androgynous   Fri Aug 06, 2010 9:20 pm

xaxaxaxxa znaci umrla sam od smeha....xaxaxax sta li ce sad tom da smisli... :DDDDDDD
jedva cekam sledeci chap...znaci umirem od radoznalosti....xDDDDDD

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Fri Aug 06, 2010 10:27 pm

Bim wrote:
:O New chap

Had no idea about yo bro, is he fine now? <3

Quote :

Mwahahahahahaha THE OSVETA XD eeeee Tome neka ti XD Tho ja bih prva stala u red :Q__

Quote :
„Društvo za borbu protiv hormona“ zajedno sa mojim bratom!“

Quote :

Ouch, ovo ce biti bolno

To babe! Sabila si kao i uvek Very Happy
I obozavam ovu fikciju zato sto se posteno ismejem :DDD

<333
Back to top Go down
Little Phoenix
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Androgynous   Sat Aug 07, 2010 3:46 am

jaoooooj xD SABILOOOOOO
ne vredi mi quote dugme, ima previse stvari xDDDDD
Hahahaha Hahahaha Hahahaha Hahahaha Hahahaha

Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
ËîęŕöčĽŕ : :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Aug 09, 2010 12:46 am

Osveta je fenomenalna...Stvarno ovo nisam ocekivala,ali ugodno si me iznenadila.
Btw,"Drustvo za borbu protiv hormona" je najjače...Hahahahahahha...

Iiii puuuno ti hvala za posebnu zahvalnost <333
Ja sam tvoj vjerni citaoc :*
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Sun Sep 26, 2010 8:46 pm

Znam, znam, ZNAM!!! >.< Bila sam tako prokleto lenja i... de-inpiratirana (ako je to uopste rec), i nisam mogla da nateram sebe da pisem vec vise od mesec dana! D:

Izvinite! I'm sorry! Prostite! Entschuldigung! Gomennasai! Désolé!

...

And that's pretty much... everything I know. ^^" Ako se setim jos nekog, dodacu. ^^

Bim: Volim te. <3

Maky: I tebe. <3

Jovanica: I tebe. <3

Yexy: I tebe. <3

Dajana: I tebe. <3

Sada. MRS NA CITANJE! Very Happy

~#~

12. Chapter

Na desetine komada odeće je već uveliko prekrivalo besprekoran parket Bojanine sobe. Fioke su bile izvučene iz njihovih postolja, krevet je bio odgurnut od zida i natrpan raznim svakodnevnim sitnicama, a svi ormari i police potpuno ogoljeni.

Među celim tim kršem i lomom ležala je plavokosa devojka, zadihana i crvena u licu od frustracije.

Što nas dovodi na sledeće: Bojana zna da joj je ovaj vikend bila poslednja fora da spremi sobu, inače će je keva ubiti. Dakle, zašto bi sasvim normalna osoba pravila sebi još više posla, kad već dve nedelje ne može da se izbori ni sa onim što je do sada imala?

Nemojte da se zavaravate. Osoba u Bojaninoj sobi možda izgleda potpuno isto kao ona. Ali je u stvarnosti to bio besni, osvetoljubivi (i ako smem da dodam, izuzetno seksipilni) dečak, čiji je duh bio zarobljen u ženskom telu. Bojaninom telu.

Sada.

Zašto je ovaj dečak uradio ovakvo nešto? Da se podsetimo zadnje rečenice iz prethodnog poglavlja:

„Kučka sigurno negde drži dnevnik.“

Upravo tako. Ovaj besni, osvetoljubivi (i seksipilni) dečak je želeo da sazna nešto izrazito skandalozno u vezi pomenute devojke, kako bi joj se osvetio za prethodnu osvetu. A koji bi bio bolji način da se nešto sazna o nekoj osobi ako ne preko dnevnika iste te osobe?

A... gde je dnevnik?

Ne vredi pitati Toma. I on je popizdeo na njega.

„Ne mogu više...“ – prošaputa Tom, bacivši se na krevet, samo da bi sekundu kasnije trgnuo i glasno opsovao, kada je leđima udario o sitnu skulpturicu koju je još ranije tu stavio. Sarkastično se diveći svojoj pameti, Tom krenu da baci skulpturicu, kada mu odjednom sinu. U rudi je držao sitno obličje Satane koja mu se bekeljila u lice.

Momak još više pocrvene od frustracije. Znao sam. Ženskog roda.

On zafrljači skulpturicu ka zidu. Ali se kučka nije polomila kao što se nadao, već je samo ogrbala zid i pala dole na jastuk, stvarajući tup zvuk u toku kontakta.

Tomovi zaškrguta zubima, iznerviran. Tačno mu je bilo svega preko gla...

Čekaj, tup?!

Dečak poskoči i zavuče ruku pod jastučnicu.

Kao što je i mislio, unutar jastuka se skrivala mala, kruta sveska sa likom Satane. Tom veselo poljubi lik, pre nego što se ispružio na stomak i ushićen okrenuo prvu stranu,.

Draga Lili...

Bojana se trudila da prati nastavu, zaista jeste. Ali, da iskoristim njene reči, „Kako se čovek može skoncentrisati na organske kiseline kada mu u telu jurca naokolo tamo neki ludak?!“.

Složivši se sama sa sobom da je to nemoguće, Bojana uzdahnu i zagrize patenticu, navika koju je uvek praktikovala kada je bila nervozna. Učionicu ispuni nekoliko ganutih uzdaha.

Bojana zbunjeno pogleda oko sebe.

Skoro svaka pripadnica ženskog pola koja se trenutno nalazila u učionici, gledala je baš u nju sa sanjivim izrazom na licu.

„Kako je sladak kada pokušava da shvati hemiju!“

„Znam! Misliš li da bi mi pustio da mu objasnim?“

„Ne ako mu ja prva ponudim!“

I tako dalje.

Bojana uzdahnu i osloni se na jednu ruku. Jedina devojka koja trenutno nije smatrala da je njeno ponašanje simpatično, bila je Morgan, koja prevrnu očima i nastavi da sluša profesora.

„Hej, Bile...“ – reče Bojana ispod glasa, gurnuvši Bila kolenom ispod klupe.

Bill, koji je bio prezauzet prepisivanjem sa table, zagunđa nešto kako bi joj dao znak da je sluša.

Bojana se ugrize za pirsing, zamišljajući kako bi za ime sveta mogla da formuliše ovo pitanje.

„Zamisli da... si uradio nešto nekoj osobi do koje ti je stalo. Ali to u stvari nisi bio ti nego neko drugi. A ta osoba misli da si ti. A ti ne smeš da joj objasniš da to ipak nisi bio ti koji si je povredio, jer će misliti da si potpuno poludeo, pošto ona ima svako pravo da misli da si ti, jer to jedino ima smisla. Sada, kako bi ti ispravio vaše odnose da je tako? Kontaš me?“

Bil se okane prepisivanja i spusti hemijsku na klupu, okrenuvši glavu na stranu da pogleda u svog brata.

Trepnuo je. Jednom. Dvaput.

„Huh?“ – upitao je zblanuto.

Bojana odoli porivu da se lupi po čelu. ’Ajmo ponovo.

„Recimo da je neko koga znaš povredio nekoga do koga ti je jako stalo, a bukvalno svi logični dokazi ukazuju da si ti krivac. Kako se iskupiti toj osobi, a da ona ne pomisli da si na drogama?“

Bil nastavi da bulji u nju. A onda (Bojana oseti sitno golicanje u stomaku) rukom priguši neodoljiv kikot.

„Meni se već čini kao da si na drogama.“ – rekao je iskreno, pre nego što je zainteresovano nakrivio glavu na stranu. „Ozbiljno, šta si uradio ovaj put?“

Bojana slegnu ramenima. „Ništa, samo se pitam...“

Tišina je potrajala par sekundi, a onda Bil prošaputa: „Uglavnom mnogo bolje lažeš nego sada... Šta je tebi?“

Bojana oseti zrnce krivice u dnu stomaka. U Bilovom tonu se jasno primećivala briga za svog brata.

Time to switch my Bojana-the Actress-mode on.

Devojka se nasmeši svom fizičkom blizancu, postavivši mu ruku na rame.

„Ne brini. Sve je u redu.“ – rekla je najsigurnijim tonom kojim je uspela da ovlada.

Bil joj uzvrati kratak osmeh, pre nego što se okrenuo ka tabli i nastavio da piše.

Bojana oseti kako joj se ruka sliva niz dečakovu ruku, pa dole na klupu. Znala je da Bil nije idiot. Mogao je da oseti čudan zid između sebe i svog blizanca. Zid koji ranije nije bio tu.

„Rekao bih im istinu.“

Bojana mahinalno vrati pogled na Bila, podigavši obrvu.

„Molim?“

Bil joj nije uzvraćao pogled, ali je makar prestao da piše.

„Da mi je zaista stalo do te osobe, kao što kažeš, rekao bih im istinu. Jer oni zaslužuju da znaju... Tome.“

Bojana ugrize usnu i spusti pogled na klupu.

Imala je utisak da Bil ovaj put nije govorio o Morgan.

~#~

Kratko, zar ne? -.-" Not to worry! Very Happy Boki je danas skontala da se ponovo posle dva godine pali na TH, tako da sada ima da pise pun gas! <3
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Sun Sep 26, 2010 9:27 pm

Ne s*ri. Very Happy
Napisala si.. xDD yay for you :DD
Haha, salim se.. Very Happy
Sta da ti kazem sto vec nisam rekla?
Odusevis me svaki put kada napises chapp. Sabijas, ali SAAAABIIIJAAASSS. Very Happy
Ja samo znam da hocu jos, i to sto pre. Znaci ti moras nesto da napises da ja ne bi poludela ovde.
Very Happy
Quote :
Boki je danas skontala da se ponovo posle dva godine pali na TH, tako da sada ima da pise pun gas! <3

O tome ti pricam. :DDD
<333
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Sep 27, 2010 1:43 am

aaaaaa drago mi je sto si se setila ove price...imala sam utisak da si totalno zaboravila na nju...jedva cekam novi chap...^^ <3

New fan
New fan

PostSubject: Re: Androgynous   Mon Oct 04, 2010 10:22 pm

Omgg ja nijesam imala neta kad je ovo izaslo i koliko god sam pre nego sto si postavila proveravala i vec sam mislila da cu ostatak citati unucicima Very Happy Jk <3

Anyway iskreno, morala sam da se podsetm jer mi je memorija toliko lame da sam zaboravila sta sam citala u proslom chapu XDDD

I like ittt, zanima me sta ce Tom iskopati u dnevniku Twisted Evil

and:

Quote :
Boki je danas skontala da se ponovo posle dva godine pali na TH, tako da sada ima da pise pun gas! <3

XDDDDD I LOVE YOU XDDDD <3

*waits 4 more*
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Androgynous   Tue Oct 05, 2010 1:53 am

Jaaaao,napisala...AWWW
Bokiii usrećila si me bgm..
Predobro *_*
Back to top Go down
View user profile
Bim
New fan
New fan

PostSubject: Re: Androgynous   Wed Oct 27, 2010 11:33 am

More?
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Androgynous   Sat Nov 06, 2010 12:04 pm

Bim wrote:
More?
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Wed Dec 29, 2010 4:34 am

*oprezno izviruje*

C-Cao... ^^" Ovaj... Kako ste mi...?

............

Dobro, de. -.- IZVINJAVAM SE! D: Znam da sam debil. Forgive me... T.T Stvarno moram da nateram ovo svoje lenjo dupe da se pokrene vec jednom.

Trudicu se ubuduce. Zbog vas. <3333333

Ju nou Boki lavz ju veri mac. ^_^

Nau. Indzoj d long aveited cepter. ^_^

~#~

Neraspoložena i melanholična, Bojana je hodala školskim hodnikom, potpuno sama. Isfolirala je profesorku biologije da joj je loše, kako bi je ova pustila napolje, tako da je sada konačno mogla da se sabere i razmišlja, bez dosadnih upadica napaljenih tinejdžerki.

Spustila se na klupu u hodniku i udahnula, kad je od nazad neko grubo zagrli.

Trebala ja da zna da neće biti lako pobeći ovim devojkama.

„Pusti me.“ – zarežala je, ali ne dobi reakciju koju je očekivala. Čelični zahvat oko njenog tela se samo pojača.

„Šta si uradio Bojani?“

Bojana prestade da se opire i trepnu.

„Morgan?“

„Konačno si mi zapamtio ime, vidim.“ – reče Morgan odobravajućim, ali hladnim tonom. „Sad mi kaži.“

Bojana nije navikla da ovako bilo ko postupa s njom, a kamoli njena najbolja drugarica, prvakinja u karateu.

Prvakinja u karateu...

Bojana proguta knedlu.

„Prvo me pusti.“ – rekla je umirujućim tonom. „Moramo da razgovaramo... Momo.“

Iskoristila je trenutak iznenađenja koji je ovladao Morgan, i brzo se izvukla iz njenog čeličnog stiska. Onda se okrenula i pogledala je.

Morgan ju je gledala u besu i iščekivanju, prekrstivši ruke na grudima.

Bojana proguta knedlu. Nikada pre nije imala potrebu da slaže Morgan. Sama pomisao je bila uvreda za njihovo dugogodišnje prijateljstvo i poverenje. Više nego išta, želela je da joj prizna...

„Da mi je zaista stalo do te osobe, kao što kažeš, rekao bih im istinu. Jer oni zaslužuju da znaju.“

Bilove reči odzvoniše u njoj kao gong. Dođavola... Taj dečak je imao pravo... Ali...

Ali... Da li bi Bojana radije želela da je Morgan izbegava neko vreme dok je Tom... ili da misli da je kompletna ludača kada bi joj rekla istinu?

Da li je istina zaista bila vredna toga?

„Dakle?“

„Izvini.“ – reče Bojana Tomovim dubokim glasom. „Ne ljuti se na Bojanu za ono od juče. Ona sada prolazi kroz mnogo toga... Znaš već.“ – završila ja glupavo.

Morgan odmahnu glavom.

„Ne, ne znam. Oboje se ponašate kao idioti ceo dan, a onda odjednom čujem da ste se smuvali, a dan kasnije raskinuli! Sve me ovo jako zbunjuje, Tome, a ako mi ti ne razrešiš sve dileme ovde i sada, lično ću se pobrinuti da izgubiš svoju... plodnost.“

U nekoj drugoj situaciji, Bojana bi pukla od smeha da čuje Morgan da se ovako obraća Tomu. Ali ovo je bilo drugačije.

„Slušaj... Morgan...“ Ona uzdahnu. „Znam da si zabrinuta, ali nemoj da praviš veliku frku, sada; Bojanin teča je u hitnoj i puno toga joj je na umu sa... školom i matematikom i...“

„Tebi je rekla?“ – prošaputa Morgan. „A meni nije?“

Pft, kako da ne., pomisli Bojana.

„Ovaj... ne, već Andreasu. I od njega sam čuo.“

Morgan stavi ruke na bokove i uzdahnu.

„A odkad si ti toliko pun razumevanja za Bojanu?“

Bojana je bila pošteđena truda smišlja odgovor, jer se baš u tom trenutku zvono oglasilo iznad njihovih glava, nateravši ih da poskoče.

„Izvini, moram da palim!“ – reče Bojana, već se udaljavajući. „Ćao!“

Morgan je posmatrala dečaka kako trči niz školske stepenice, boreći se sa svojim vrećastim farmerkama.

„Zaboravio si torbu.“ – promumlala je, pre nego što se okrenula ka učionici da uzme svoju. „Idiot.“

Draga Lili

Ha-haaaa, znaš ti mene, moje tinejdžerske opsesije nikada ne traju dugo, tako da je Leonardo DiCaprio već otišao u istoriju. xD Sorry. U.U Ali, znaš već kako to ide kod mene, Morgan me je navukla na onaj rok bend koji već godinama omalovažavam i odbijam da slušam. A stvarno sam se iznenadila kako je dobar, i to toliko da sam morala sama sebi da lupim šamar što sam bila tako uskih pogleda! Probaj da pogodiš koji je bend u pitanju... Ne, ni ne pokušavaj, nema šanse da ti kažem, probaj... xDDD

Tom podiže obrvu, zabavljen i pomalo uplašen. Ova Bojana je jedna opičena lujka. Ko još ovako priča sa dnevnikom?

O, dobro, aj’... -.- U pitanju je Tokio Hotel.

Dečak prevrnu očima. „Oni pederi? Pft.“

Prvo me je privukao pevač... Will. Pored činjenice da je i sam presladak, njegov neobično predivan glas bi otopio ceo Antarktik. Pretpostavljam da bi puno ličio na Billa iz mog razreda kada bi se skinuo sa onih štikli.

„Ima toliko toga što ti ne znaš, Bojana.“ – reče Tom kroz smeh, pre nego što je okrenuo stranicu, trudeći se da ne zamišlja svog brata u štiklama.

A onda sam se navukla na gitaristu... Tomasa... Veoma je talentovan i lep, a da se uplašiš koliko liči na onog idiota iz mog razreda, Toma.

Dečakov smeh momentalno zamre.

„Kučka.“

Mislim, pazi, molim te, šta je danas bilo u školi! Andreas me je upitao šta imamo sledeći čas i baš kada sam se krenula da mu odgovorim...

...

Dobro, uhvatila si me, baš kada sam otvorila usta da mu odgovorim...

...

-.-

Dobro, priznajem! Baš kada sam blejila u njega kao idiot, pokušavajući da skontam šta me je pitao, Tom mi je rekao:

„Gledaš u mog najboljeg druga kao da čezneš da ga iz’vataš ovde i sada.“

Svi su počeli da se smeju, a ja sam pocrvenela od besa i blama. Novo u nizu poniženja koje mi je Tom priredio sa Andreasom...

„Tako joj i treba, kad je izgledala kao devica u Playboy Mansion-u.“

U svakom, slučaju, toliko o glupavom Tomu. Nazad na moju najnoviju strast. ^^ Tokio Hotel je moja najveća opsesija do sada! Znam, znam, to kažem za svaku, ali stvarno se tako osećam! Very Happy

Blizanci su zanosni! A i Gregor i Gunter su slatki. :3 Samo što njih dvojica i nisu baš u prvom kadru... ^^” ... Ponovo me to podseća na Real Life Situation sa Kaulitz blizancima...

Inače, kad smo već opet kod njih... (izvini -.-), kontam da je ovaj Bill finiji od Toma. Mislim, i on deluje uobraženo, ali je makar zreo, za razliku od Toma. I čini mi se da ima mozak, za razliku od-

Momak prevrnu stranu.

Draga Lili

Ju, čoveče, ovog Toma, da se čovek ubije zbog njega... U negativnom smislu. -.- Je l’ mi veruješ da me tovario u izlasku ove subote? Kao, pokušao da me poljubi, a onda se samo povukao u nazad i rekao: „Mosa!“

Daj, brate! To je taaaaako fazon iz šestog osnovne! Žao mi je što se nisam snašla da ga ošamarim!

„Heh, pa, iz nekog razloga, ni jedna se ne snadje.“

Ali sam mu se makar osvetila, viknula sam preko diskoteke da mu smrdi iz usta.

„Grrr...“

Draga Lili

Dobila sam... T.T Umirem. Stomak me otkida i ne mogu normalno da hodam. A glupavi Tom me je ceo dan zapitkivao zašto hodam kao patka.

„Burna noć, a?“

Ne znam ni šta mu je to značilo, ali znajući njega, garant je imalo veze sa s...

Aha. Sad znam. O, brate. -.-’ Sex 24/7? Taj ne može ni da piša bez erotičnih mis-

Sledeća strana.

Draga Lili

Ludo. Beznadežno. Sam. Zaljubljena. U. Andreasa.

Tom podiže obrve.

„Daj...“ – prošaputa momak. „Zašto?“

Da. Spremna sam to sebi da priznam. Evo i mojih razloga:

-Dečko je divan. Tako ljubazan, pažljiv i otmen. Zna kako da se ponaša prema devojci.

-Tako je pametan... Najbolji je u razredu iz fizike. Mogu iskreno da kažem da nemam pojma taj predmet. Večito vodim krvavi rat za četvorku, ili čak trojku.

-Lep je... Volim da ga posmatram kada se smeje i kada priča i kada hoda... Sve to odrađuje s nekakvom muškom elegancijom, neviđenom do sada...

„Kako da ne.“ – frknu Tom. „Pederčina.“

I ne pročitavši više ni reč, dečak baci dnevnik na stranu, ispruži leđa na krevetu i sklopi oči.

Znači, Bojana je zaljubljena u Andreasa. Kada malo bolje razmisli, nije ni znao zašto ga je to toliko iznenadilo. Bojana večito ispada budala zbog nekog dečaka iz škole. Sada je izgleda došao red i na Andreasa. Mora da je on onaj Imperator kojeg je Morgan spominjala...

Uzdahnuvši, Tom se okrenu na stomak i nabi glavu u jastuk.

Ako je tako zaljubljive prirode, kako to da nikada nije osećala nešto romantično prema njemu? Ni jedna još nije mogla da mu odoli... Ali ova... Sudeći po dnevniku, toliko ga nije podnosila, da nije mogao da prođe jedan dan da ga ne pomene, u negativnom smislu.

Spustio je pogled na svoju ruku... Ne, na Bojaninu ruku. To je bila jedna bleda ruka, koja je u ovom trenutku čeznula da miluje Andreasa... a da njega ošamari po sred lica. Tako se Bojana osećala.

Neka čudna gorčina mu se širila u ustima i on ugrize usnu i namršti se.

„Ja nisam kreten...“

~#~

Me: Meni je zao Toma. U.U Svi su kreteni prema njemu.

Bill: Ko mu je kriv, kada se tako postavlja prema svima.

Tom: Billa! Prema svom omiljenom blizancu! Zar i ti?! *le gasp*

Bill: Back off, I love only me.

Tom: I love me, too.

Me: Awww, thanks, guys. ^^

Twins: Not you!

Me: Vas dvojica biste mogli da pazite sta pricate. ^^ Tastatura i Word su dva najmocnija oruzja u ovom svetu fan fictiona... A ja slucajno posedujem oba... ^^

Bill: *gulp* S-Samo joj recite sta mislite! U.U

Tom: Pre nego sto i vas stavi u fan fiction! T.T

Me: E, pa, culi ste ih. ^^ Komentari, anyone? ^^
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Wed Dec 29, 2010 4:20 pm

....
...

......
..

.....
..
.

.....

Easy... Da li posle svakog chaptera moram da pomenem da si sve bolja i bolja? Very Happy
Meeeiiinnn Gottt! Boki sreco, RA-STU-RAS!!! Doslovno.

Mislim da Tomu pocninje da se svidja Bojana. *,* Kako je to cute, posle svega. Very Happy
Just, please, daj sledeci chapp sto pre, umrecu ti ovde. Razz Very Happy
<3
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Dec 30, 2010 2:10 am

aaaaaaa e ovo je jedan od najboljih chappovaaaaa ^^......
kako mi je drago sto je tomu krivo sto ga je bojana samo vredjala u dnevniku...a i mislim da bojana pocinje da mu se svidja,cak je ljubomoran i na andreasa.. :DDD
jedva cekam sledeci chappy... ^^ <3

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Androgynous   Thu Dec 30, 2010 1:48 pm

Love ya, guys. <3

Moze posle Nove Godine? ^^ Bicu jedna od retkih koja ce ostati trezna, svakako. xDDD
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Androgynous   Fri Jan 07, 2011 12:45 am

Tom se pali na Bojanu..Fuck Yeah...Bojanice red je za chapp Razz
Back to top Go down
View user profile