Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Wenn nicht mehr gehen

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Sarah Kaulitz
New fan
New fan

Number of posts : 58
Ëîêàöè¼à : in Toms pants >.<
Registration date : 2010-04-10

PostSubject: Wenn nicht mehr gehen   Tue Apr 20, 2010 2:39 pm

e ja sam sad odlucila da probam da napisem jednu ff...
vi mi recite sta mislite...ovo je tek pocetak...
*inace da se zna da ovo nisam ja,posto je to moja drugarica prvo pomislila*

Wenn nicht mehr gehen
1.
Ja se tacno ne secam kad je sve ovo pocelo ali mozda je bolje tako...
Zovem se Kanita i imam 17 godina, uskoro 18...i moj zivot i nije tako zanimljiv...zivim u Hamburgu sa mamom i dvoje brace od tetke...
Moji roditelji su se razveli pre 2 godine...iste godine kad je moja tetka umrla i ostavila nam njena 2 sina...Kan je imao 7 godina a Jan 4... mojoj majci je stvarno bilo tesko da se prilagodi maloj deci u kuci,pogotovu u ovoj teskoj situaciji kad je moj tata nasao drugu zenu...
Inace dosta o mom zivotu, sada nesto o meni..sebe uopste ne smatram lepom, i stalno mi govore da imam komplekse nize vrednosti jer stalno mislim da sam debela ruzna ...uglavnom imam svetlo plavu kosu i veoma svetle smedje oci..i nikad nisam imala decka...
Sad kad sam i to zavrsila, vreme je da vam ispricam svoju pricu...
"O mojBoze vec je pola 8!!!nema sanse da stignem na prvi cas!!!!"-urlala sam u svojoj sobi na samu sebe.
Opet sam se uspavala jer sam pricala sa drugaricom preko msn-a do 4 ujutru...stvarno sam kreten..a stalno sam sebi ponavljala da ujutru idem u skolu, ali to meni nekad ne dopire do mozga...
Brzo sam se obukla a zatim istrcala iz kuce i naravno zaboravila pola knjiga..to sad nije bitno...
Brzo sam upala u ucionicu engleskog I pocela da se izvinjavam gledajuci u svoje noge…ali kad sam podigla glavu shvatila sam da u ucionici nema nikoga I da ja pricam sama sa sobom!!!
"Kanita, opet ti kasnis!!!Polazi ovamo, neki poznati slatki momci su dosli kod nas u skolu!!!!"-pocela je Jenna da vice na mene iz hodnika.
"Kakvi bre momci? Sta je sa engleskim?Zar nije trebala danas direktorka da nam dodje na cas?!"-pitala sam u potpunom soku.
"Ma oni znaju direktorku!!! Zato ajde da im trazimo autograme dok ih one kretenke ne uguse!!!"-ona je i dalje urlala na mene.
"Ali zasto da ima trazim autograme kad nikad nisam cula za njih?"-pokusala sam da se izvucem iz toga...
Ali to kod Jenne nikad ne pali...
"Da li si ti bre normalna devojko!!!!Na ovaj nacin nikad neces naci decka!!!!Polazi sto pre ovamo!!!"-uhvatila me je za ruku i pocela da me vuce prema sali za fizicko
Kad smo stigle, ja prosto nisam mogla da verujem da je ceo zenski rod iz moje skole bio tamo...ako mi verujete, cak i tetkice...
Jenna mi je jos jace stegla ruku i pocela da me vuce prema pocetku sale gde su oni sedeli...
Kad smo im se priblizi, videla sam da sede i pricaju sa direktorkom koja je bila skroz crvena i nasmejana...nikad je takvu nisam videla...
A onda sam prisla da bih videla njih...tog trenutka moje srce je na trenutak stalo...
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
Ëîêàöè¼à : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Wenn nicht mehr gehen   Tue Apr 20, 2010 2:54 pm

OMG!
JAAAKO zanimljivo!
Nastavi obavezno ;]
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Sarah Kaulitz
New fan
New fan

PostSubject: Re: Wenn nicht mehr gehen   Tue Apr 20, 2010 3:14 pm

tnx Razz
mislila sam da nije nesto...
nadam se da sutra pisem nastavak... Wink
Back to top Go down
View user profile
Sarah Kaulitz
New fan
New fan

PostSubject: Re: Wenn nicht mehr gehen   Wed Apr 21, 2010 1:44 pm

ja ne znam dal vam se uopste svidja...ali ja sam svejedno napisala nastavak pa mi vi recite sta mislite Razz

2.
Taj momenat nikad necu zaboraviti...nikad nisam verovala u te stvari kao sto su ljubav na prvi pogled i to...mislila sam, da postoji, za mojih 17 godina bi se vec desilo...
Ali sada znam...jer mi se upravo desava...
Bilo ih je cetvorica i bili su stvarno slatki...ali meni je samo jedan zapao za oko...bio je to decko sa predivnim crnim pletenicama uz glavu...moje srce vise nije moglo normalno da funkcionise...
"Jao vidi onaj sto ima onu extra frizuru, tako ga zelim!!!"-Jenna je vikala pored mene.
"Koji?Onaj sa pletenicama?"-pitala sam, a srce mi je kucalo kao ludo...i pocela sam mnogo da se znojim...
"Ne bre, onaj sto je pored njega, mada neverovatno lice..."-rekla je Jenna I krenula da pridje jos blize.
Ja sam krenula za njom I pocela polako da se skidam jer vise nisam mogla da disem…
"Draga deco, sada kad ste se svi okupili zelela bih da vam predstavim moje drage prijatelje, ali skoro najpopularniji bend na svetu...TOKIO HOTEL!!!!"-pocela je da prica nasa direktorka u mikrofon...
Ja sam shvatila da je to bend na koji se lozi cerka nase komsinice...ali me realno nikad nije zaintrigiralo ko su oni...
Stvarno ponekad uopste nisam upucena u veoma bitne stvari...
Tada je taj "sa extra frizurom" uzeo mikrofon u ruke : "Hallo ljudi!!!! Mnogo mi je drago sto me je vasa direktorka pozvala da vam na dan skole otpevamo neke od nasih pesama!!!"
Oh mein Gott!!!! Ja sam potpuno zaboravila da nam je danas dan skole!!!Sta se to desava samnom...
"Samo mislim da bi bilo ok da vam se prvo predstavimo posto ne znam da li nas svi bas slusate ovde. Ja sam pevac, zovem se Bill, ovo je moj brat blizanac Tom, on svira gitaru..."-poceo je Bill da prica
Tom…to ime ce zauvek ostati u mojim usima..nikad vise nista necu moci da cujem nista sem"Tom,Tom,Tom…"Ja sam sad stvarno prolupala...Daj Kanita dodji k sebi...
"Ovo je Gustav, on svira bubnjeve, a ovo je Georg on svira bas gitaru..."-Bill je I dalje pricao, ali ja nisam vise mogla nista da cujem…
Zatim je pocela jedna od njihovih pesama...ja sam se probila do male bine i stala odmah ispod Toma...
Pesma se zvala "Durch den Monsoon",ja mislim...
Prvo sam drzala oci zatvorene i uzivala u pesmi a zatim sam ih otvorila i pogledala u Toma, mislila sam da sanjam, ali on je gledao u mene...
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Wenn nicht mehr gehen   Wed Apr 21, 2010 3:31 pm

Meni se ovo jako svidja.
Sama ideja isto, ali pliiiz pisi duze chappove. xD
Taman se uzivim, ti prekines :DD
Back to top Go down
Sarah Kaulitz
New fan
New fan

PostSubject: Re: Wenn nicht mehr gehen   Wed Apr 21, 2010 4:28 pm

izvini... Razz
pokusacu da napisem duzi... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sarah Kaulitz
New fan
New fan

PostSubject: Re: Wenn nicht mehr gehen   Wed Apr 21, 2010 6:22 pm

evo ga i treci deo...on je malo duzi...ali ja msilim da i malo smara... Razz
nema veze... xDD

3.
Tog trenutka pocelo je uzasno da mi se vrti u glavi,samo sam se okrenula i istrcala iz sale...
Kad sam izasla iz te gomile vec sam pocela lakse da disem, ali jos uvek mi je srce nenormalno kucalo...
Usla sam u praznu ucionicu engleskog i sela na mesto na kojem inace sedim...
"Da li sam ja pocela da ludim?Taj decko mi je zaludeo mozak u sekundi...sta mi se desava...ovako nesto nikad pre nisam osetila..."-pocela sam da pricam sama sa sobom.
Tada sam cula da je neko usao u ucionicu i da stoji iza mene...polako sam se okrenula,i videla Toma kako stoji tu i gleda me...
Srce je ponovo pomahnitalo...Samo sam okrenula glavu i nastavila da gledam ispred sebe...
On je i dalje stajao na istom mestu i gledao u mene...vladala je uzasna, pritiskajuca tisina...
"Cao, ti si ona devojka koja je stajala ispod mene pre 5 minuta...video sam da su ti se svidele nase pesme..."-poceo je da govori veoma tiho...
Ja sam opet okrenula glavu i pogledala ga u oci: "Da, to sam ja…stvarno imate divne pesme…moja komsinica vas obozava…"-zatim sam odmah okrenula glavu,jer sam osetila da sam crvena kao bulka.
"Inace bih zeleo da se upoznam sa tobom...nikad nisam pre video da neko tako slusa nase pesme...obicno svi samo urlaju nasa imena i ne obracaju paznju na to sta mi ustvari pevamo..."-rekao je, a zatim prisao jos malo blize.
Samo sam se nasmesila i okrenula se prema njemu,odjednom se uopste vise nisam stidela...
I njemu je osmeh presao preko usana: "Ja sam Tom. Kako se ti zoves?"-rekao je a u isto vreme mi je i pruzio ruku.
"Ja sam Kanita,drago mi je"-opet sam pocela da se nenormalno smesim....
"Tome jebote pa ti si tu!!!!Ups, izvini, nisam te video..."-Bill je upao u ucionicu i poceo da vice na Toma, a zatim mi je mahnuo.
"E brate evo sad cu da dodjem, sacekaj samo sekund"-Tom se okrenuo i pokazao Billu vrata.
"Moram da ti kazem jednu stvar, mislim da mi se ovo nikad pre nije desilo, ali ti si mi se svidela na nacin na koji mi se nijedna devojka do sad nije svidela"-Tom je gledao u svoje patike dok je govorio.
"Kako to mislis?Na koji nacin?"-skoro sam pocela da se tresem, prosto sam stvarno mislila da sam u snu, I da cu u ovom trenutku da se probudim.
"Tom,stvarno mnoooooogo kasnimo brate!!!Uzmi broj fona pa cete se cuti…"-opet je Bill upao I opet mi mahnuo.
"Ok,evo ti moj broj, aj mi izdiktiraj svoj?"-Tom je uzeo mobilni u ruke i poceo da pise moj broj.
Odgovor je ostao da visi u vazduhu...
*pola sata kasnije*
Sada sam stigla kuci, i dalje se tresem i ne znam sta da uradim da bi to prestalo...mislim da imam groznicu...
"Kanita!!!Zasto si toliko dugo ostala u skoli?ni na mobilini nisi mogla da se javis...znas da veceras imam onaj seminar...i ti treba da cuvas bracu veceras"-moja mama je bez kucanja upala u sobu, kao i uvek...
"Vazi...a kad ces otpilike da se vratis kuci?"-pitala sam, i pocela da se pokrivam sa gomilom cebica.
"Sto se bre toliko pokrivas crno dete? Napolju je 20 stepeni!!!Jel ti dobro??"-moja mama je bukvalno dotrcala do mog kreveta I pocela da me pipa po celu.
"Mama dobro mi je, nego mislim da me je u skoli zveknula promaja"-rekla sam joj i ukljucila TV.
"Ja sad idem do prodavnice vidimo se dole kad sidjes na rucak"-okrenula se i izasla iz sobe.
Osetila sam da je fon poceo da mi vibrira u dzepu…izvadila sam ga I videla da je poruka…
Bio je to ne poznat broj...izvadila sam papiric koji mi je Tom dao da vidim da li je to njegov broj...
Jeste...srce je opet pocelo da luduje...
"Seko,Jan je psovao mene!!!!!"-Kan je upao u moju sobu i poceo da urla.
"Nisam,bve!!!!Govno jedno!!!"-zatim se zacuo drugi vrisak koji je pripadao Janu.
Zatim je telefon zazvonio...od silne buke nisam stigla da procitam poruku...
"Halo, jel to Kanita?"-zacula sam Tomov predivni glas sa druge strane.
"Da, ja sam!!!Izvini ali nisam stigla da procitam poruku…moja braca su potpuno poludela veceras!!!"-pokusala sam da nadjacam buku koju su moja braca pravila.
"Eeeee, ja sam bas hteo da te pitam da li bi mozda zelela da idemo u bioskop veceras? Daje se neki mnogo dobar film...pa sam se setio da bi taman mogao malo bolje da te upoznam na taj nacin"-i on se drao da bih ga ja bolje cula.
"E ja veceras cuvam moju bracu jer moja mama ide na neki seminar...tako da nema sanse...izvini..."-te reci su tako tesko presle sa mojih usana,htela sam skoro da zaplacem
Tom me je pozvao na DATE a ja moram da cuvam moju bracu...prosto sam pravi baksuz...
"Ok…nema veze stvarno…bidecemo se drugi put…cao"-I samo je prekinuo vezu…nisam uopste razumela zasto…
Telefon je odmah ponovo zazvonio: "Eyyyyyyyyyyy,ribo!!!!! Cula sam od nekih napaljenki da si danas sedela sama sa Tomom Kaulitzom u ucionici engleskog!!!Odmah da mi kazes o cemu se radi???"-cula sam Jenny kako se dere negde napolju, verovatno u skolskom dvoristu.
"Slusaj sad stvarno ne mogu da pricam…moram da rucam…zvacu te veceras…ionako cuvam bracu…"-spustila sam joj slusalicu i pokrila se cebetom I pocela da placem…
Opet se cuo zvuk poruke…Kako je Jenny dosadna…nekad stvarno ne moze da ostavi coveka na miru…
Pogledala sam u fon I videla Tomov broj…brzo sam se izvukla ispod cebeta,obrisala oci I namestila kosu…kao da on sad moze da me vidi…
"Nemam vise kredita, ajde izadji na terasu molim te"-glasila je poruka…
Brzo sam ustala i otrcala do terase...napolju je bilo divno vreme..iako je vec pao mrak...kad pre...
Pogledala sam dole…Oh mein Gott!!!Mislila sam da cu da padnem sa cetvrtog sprata…on je stajao dole I drzao Coca-colu I DVD-eve u rukama…
"Hey, sad sam video da se tvoja mama odvezla kolima, pravimo private party…vazi?"
Ja sam brzo sisla dole I otvorila mu vrata…I opet se pojavio onaj osmeh, koji bas ne volim da pokazujem…
Ali nisam mogla da prestanem…moj zivot vise nece biti isti…
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Wenn nicht mehr gehen   Wed Apr 21, 2010 8:22 pm

Znam na ta mss kad kazes da je pomislila da ce da padne sa cetvrtog sprata... Znam iz iskustva xDDD

Nastavi sa pricom!

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Wenn nicht mehr gehen   Wed Apr 21, 2010 11:33 pm

Strava! Very Happy
Jos Very Happy
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
Ëîêàöè¼à : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Wenn nicht mehr gehen   Sat May 29, 2010 6:31 am

awwwwwwwww kako je lepooooo........ pisi joss...

PostSubject: Re: Wenn nicht mehr gehen   

Back to top Go down

Wenn nicht mehr gehen
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mehr - by Pouya Mahmoodi