Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Sun Jan 10, 2010 6:10 pm

Hmm.,,.Well,kao sto ce vecina da pretpostavi ovo je pesma Bjelog Dugmeta,i ona me inspirisala da napisem ovaj oneshot Very Happy.Jos juce kada sam se vratila iz Holideja htela sam da napisem,ali sam bila umorna.

Kako covek stari shvata mnoge stvari.Zeli da istraje u tome da svoje greske ne ponavlja,ali i da se uci na tudjima.Za mene to ocigledno ne vazi.Sa svojih 16 godina zaljubila sam se u starijeg momka.Ali to nije prvi put.Pre toga sam vec bila zaljubljena u starijeg momka,koji me je iskoristio i kasnije odbacio od sebe.Zaklela sam se sama sebi da se to nece ponoviti.Ali...Ponovilo se.

-Phoebe,telefon.
-Javila sam se,spusti.Halo?
-Ejj,Ann je.
-Hej,hej.Sta ima?
-Evo visim na faceu i stize mi invite za vecerasnju zurku u Holiday,idemo?
-Omg,stvarno?Jess..Naravno da idemo,valjda cu da nagovorim kevu da me pusti posto dva dana nisam izasla.Sta mislis,je l' ce biti tamo...
-Tom?Jos pitas,on ide na svaku zurku u Holidayu,jos ako ima DJ,naravno.Skockaj se ti kako znas i umes,moras da budes malo fensi znas?
-E to mrzim,sada moram da kopam po kevinoj garderobi da bih nasla nesto.Ubi' me.Ali dobro.U koliko ispred zgrade?
-Hmm...U 22:30 h,vidimo se.
-Oki,cao.-spustila sam slusalicu i skocila na krevet.-Danas je moj srecan dan...vece.Mamaaa..-razdrala sam se.Nakon par sekundi je uletela u sobu.
-Kazi?
-Veceras idem u Holiday sa Ann,Sofijom i Anitom.Ovaj,je l' bi me pustila malo duze zato sto ima zurka?-slozila sam snuzdenu facu i zatim je pogledala.
-Do 1,i nemoj da mi kasnis,neces da izadjes vise nikada.-i zalupila je vretima.
-Neces da izadjes vise nikada.Ma kako da ne.A sada spremanje..-Otvorila sam orman.-Hmm,ovde definitivno nema nicega za zurku.-Zatim zatvorila i otisla do mamine sobe,otvorila njen i pogledala.-E ovo je vec bolje.-Kako ona svoje stare stvari nije bacala,vec ih je cuvala u drugom delu ormana videla sam par zanimljivih.-Crno,da,definitivno crno.-Uzela sam crnu haljinicu,malo iznad kolena,gornji deo lici na korset,uz telo je,bez bratela,donji deo je malo leprsaviji,ali idalje istice moju firguru.Pocela sam da trazim odgovarajucu obucu.Stikle?Uzela sam neke moje koje sam obula jednom,jednostavne,sa par kajiscica i jednom malom masnicom.Pre nego sto sam se obukla,otisla sam do WC-a i istusirala se.
-Vec je 21:50.OMG!-Brzo sam skinula bade-mantil i bacila ga na krevet,zatim navukla haljinu,obula sandale,jos samo sminka.Stavila sam malo pudera,rumenila,dosta maskare,i crnom senkom samo uokvirila oci.Stavila sam svoj omiljeni parfem,boss.Jos jednom se pogledala i navukla koznu jaknu.-Vreme je da sidjem.-Ispred su me,kao po obicaju cekale Ann,Soph i Anita.
-Dobro si se setila da izadjes.
-Pa nemojte tako,ipak je meni ovo jedno od vaznijih veceri.-Pozdravile smo se i krenule.Malo nam je trebalo do kluba,tako da nismo uzele taxi.Zurka je vec pocela,cula se glasna muzika.Soph je usla prva,zatim Ann,Anita pa ja.I da,videla sam ga.Sedeo je onako smekerski za sankom,ispijao pivo i odmeravao neku devojku.Odmah sam je spazila i namrgodila se.Stale smo za nasim pultom,koji je bio veoma malo udaljen od sanka.Skinula sam jaknu i okacila je.Konobar nas je posluzio,Soph i ja smo uzele guaranu,a Ann i Anita energies.
-Ann,oni momci nas odmeravaju.-oduvek smo volele da budemo u centru paznje,ali kako je ovde bilo puno lepih,lepih?Ne,fuxastih devojaka i bas nismo,tako da su nam i najmanji znaci paznje prijali.Ann se okrenula i mahnula im.Ona i Anita su odmah pocele da igraju sa njima.
-Ostadosmo samo ti i ja draga moja Phoebe.
-Bas,tj.ja sam ostala sama,tebi decko samo sto nije stigao.
-Ma nece skoro,hajde da igramo.-ispila sam jos malo guarane pre nego sto smo stale na podijumu.Isla je pesma Tik-Tok,a kako smo imale koreografiju za tu pesmu odmah smo pocele da igramo,a krug oko nas se sirio.Par njih iz nase skole su nam se pridruzile i pocele da nas prate.E,sada je odmeravao mene.Bas kao onu malopre.Ne,ne,ovo je bilo drugacije,bilo je mnogo bolje nego malopre.Dala sam sve od sebe,svakim korakom propratila njegov pogled.I tako je i ta pesma prosla,ali mi nismo stale.Nastavile smo sa igranjem.A zatim,usledio je sok.On...Ljubio se sa drugom,ocigledno starijom od mene,devojkom.Manekenski tip,visoka,mrsava,lepa.Odjednom je sve stalo.Ceo svet se vrteo,oko njih dvoje.Pogledala sam u stranu i zazmurila...Necemo tako da se igramo..A zatim se vratila u prethodni polozaj i nastavila da igram.Soph me je cudno gledala,ali je i ona nastavila da igra.
-Je l' si ok?-jedva sam je cula od glasne muzike.
-Savrseno.-proslo je pola sata i vec sam ozednela.-Hajde samnom do sanka da narucim nesto.
-Bilo je vreme,i ja sam zedna.
-Izvolite?-pitao je konobar,ali ga nisam cula zato sto sam idalje gledala u Toma.Smeskao se i ljubio onu njegovu..Argh,bila sam besna.
-Phoebe?-cula sam Soph i okrenula se.
-Sta?
-Pa...momak te je pitao..sta ces da pijes?
-Aha..Da..Djus-vodku.-konobar je klimnuo.Okrenula sam se prema Soph.
-I ja.-sele smo na stolice i pocele da pijemo.Neki momci za sankom su nas odmeravali..Ali,moj pogled je bio prikovan za njega.Kad bi znao...
-Phoebe?Hajde..Molim te,opusti se jedno vece i uzivaj.Ti se stvarno bolesno vezujes za osobe koje cak ni ne znas.-Da li je upravu?Da,jeste..Iako mi je tesko da priznam,upravu je.I ovo nije prvi put.
-Ali..
-Nema ali,dosta vise ali.Molim te,ali molim te,opusti se i uzivaj.-To definitivno nije bilo moguce.Jos jednom sam ga pogledala i...isao je ka nama..Da..Ka nama..A devojka?Nema je...Sta..Sta se desava?Srce je pocelo da mi tuce u grudima,spustila sam djus-vodku i okrenula se prema Soph praveci se da ga ne vidim.
-Izvini,jedno pitanje..-da..definitivno ga cujem.Ne haluciniram.Okrenula sam se prema njemu i pogledala ga.O Boze ,kako je samo lep.
-Um..da?
-Da li si ti Mattova sestra?-OMG.Odakle on zna Matta?Ubicu se...
-Da,a ti si?-e ovo mi je bilo veoma pametno.Kao..ne znam ga.A dobro vidi kako ga gledam celo vece.
-Tom,Mattov dobar drug.Pozdravi ga od mene i reci mu da se javi obavezno.
-N-naravno.-i puf..Nije ga vise bilo..Soph se smejala..-Sta je smesno?-udarila sam je po ruci.
-Phoebe,nisi videla svoj izraz lica..Ahahah.
-Soph,to definitivno nije smesno.Eto ko zna sta ce da pomisli sada o meni.
-Ma opusteno,verovatno je navikao.-I da,te veceri se sve zavrsilo na tome.

*

-Matt,daj jebo*e,doci ce mi Ann.
-Zacepi,dolazi i meni drustvo i hocu da u kuci bude mir.
-Ponasas se kao dete.
-Vidi ko mi kaze!
-Ne deri se!Zabole me za tvoje drustvo,zelim da izbacis svo ono djubre iz moje sobe!
-Ti mala balavice.-I da,digao je ruku na mene.Moj...rodjeni brat.Samo zbog jedne gluposti.Ovo je prvi put.Pogledala sam ga ocima punih suza i polozila ruku na obelezeno mesto.Ispustila sam prvi jecaj.
-Izvinite ako vas prekidam...-Taj glas..Srce je opet pocelo da tuce kao ludo,kao da ce da iskoci.Pogledala sam sa svoje leve strane,i videla ga.Brzo sam otrcala u sobu zalupivsi vratima,zatim se bacila na krevet i sklupcala.
-Zasto je to uradio?Zasto je JE*ENO to morao da uradi,i bas sada?Moj..brat?ne..Ja njega ne zelim za svog brata!-Gledala sam u sliku na stolu,Matt i ja.Ustala sam i polomila staklo od rama,a zatim pocepala sliku uz histerican vrisak te sam se vratila na krevet i sela.Zacula sam kucanje na vratima.
-Matt,nemoj da ti je palo napamet da udjes.Sta je sa tobom?Od kada su ti drugovi billi vazniji od mene?I znas sve u vezi onoga i opet se tako ponasas.Imam osecaj kao da me ne volis vise.I sve zbog toga sto mi se svidja tvoj drug.Zasto si takav?Zasto me je*eno mucis?Nije fer!-od silnog dranja nisam ni cula,a ni videla da su vrata vec bila otvorena,ali osoba koja je stajala nije bila Matt,vec..Tom.Onda sam jos jace pocela da placem zgrcivsi se.-Odlazi!-Krenuo je da izadje...Nesto u meni je pocelo da gori.Kazu da kada je covek zaljubljen,govori stvari koje racionalan covek ne bi govorio.To je kao stanje..delirijuma.-S..Stani..Molim te.-Ustala sam i bacila mu se u narucje zajecavsi.
-De,de....Smiri se.-Jednom rukom je zatvorio vrata,dok mu je druga bila oko mog struka.-Hajde da sednemo.-I bas tako,seli smo na krevet.Bila sam pripijena uz njega.Nisam ni sanjala da cu nekada biti ovako blizu njemu.
-Matt to nije trebao da uradi,nije.
-Svako gresi.
-Da ali ova greska ne sme da se ponovi.Ustvari,ova greska ne bi trebala da postoji.
-Oboje ste bili besni.Razumem ga,ali nisam na njegovoj strani.Nije trebao da te udari.
-Naravno da nije.-obrisala sam suze i polozila glavu na njegovo krilo.
-Nesto si rekla...Da ti se svidja njegov drug?Mogu da znam koji?Mozda mogu da sredim nesto?-Da li..Da li on zna da je rec o njemu?U glavi mi se javljaju sulude ideje koje kasnije sprovodim u delo.Priblizavam mu se i...i prislanjam svoje usne na njegove.Uzvraca mi poljupcem.
-Ne..Izvini ja imam devojku.-Sklanja svoju glavu od moje i ustaje.-Mislim da si idalje pod pritiskom i da ti sluzim kao neka vrsta utehe..Bolje se..Odmori i,pricacemo kasnije..Idem sad.-Ostala sam...zatecena?Uvredjena?Kako moze da mu padne tako nesto na pamet?Ha..Videce on jos..Samo dodaje so na ranu.

*

-Phoebe hoces mi reci sta se desava?Cudna si zadnjih mesec dana.
-Ann,ne smaraj.Hajde imamo anatomiju.Bice onaj slatki momak..Imacemo praksu zajedno.
-Hej devojko,uspori.Ne vrti se ceo svet oko tebe!Sta se desilo sa onom dobrom,neisfoliranom Phoebe?
-Mislis sta se desilo sa onom zaljubljenom glupacom?Epa nema je vise,NEMA JE!Isparila je..A mogla bi i ti malo da se ugledas na mene...-Da, to sam ja.Postala sam obicno djubre od coveka.Nisam postovala ljude oko sebe,postala sam...tesko je reci..Obicna..Sponzorusa!
-Kada se vratis u normalu javi se!Setices me se tada!
-Ma da.-okrenula sam joj ledja i otisla.U kabinetu za anatomiju bio je Michael.Sladak momak.Dok je profesorka predavala pricala sam sa njim,po malo flertovala.Uglavnom pozvao me je na date.

Kako su meseci prolazili imala sam sve vise momaka,bila sam popularna,naravno imala i previse hejtera.Matt se sve cesce drao,mama ni da ne pominjem.Tata je bio u Hrvatskoj tako da nije morao da slusa gadosti o meni.

Bilo je 3 sata posle ponoci.Vracam se kuci.Mracno je,i previse.Osecam kao da me neko prati.Osvrcem se ali nista.Uzimam telefon da pozovem Matta ali se odjednom gasi.
-U pi*** materinu!
-Cao lepa.-cujem muski glas i strecam se.
-Ha?
-Ne secas me se zar ne?
-Pa da si neko bitan setila bih se sigurno!
-Naucicu te ja pameti.-uhvatio me je za kosu i vukao.Vristala sam,ali dzaba,u corsokaku sam.
-Alo majmuncino,pusti me!!!
-Ha..Ti mala..Ti da me otkacis,i posle su me svi ismevali.
-Adriane?
-Bas tako!
-Pusti me!Gotovo je!
-Ne nije gotovo dok ja ne zavrsim!-pribio me uz zid i nasilno ljubio moj vrat.Gadila sam se od njegovog poljupca,od same pomisli na njega.
-Pusti me!
-Tisina bre!-zatim je poceo da mi dize haljinicu.
-AAAAA..-drala sam se iz sveg glasa..
-Trazi nekog ravnom sebi.-odjednom se pojavljuje jos neko i odvaja Adriana od mene i udara ga.Zatim,Adrian nestaje.
-T..ti?
-Polazi!
-Hej,kako se to ponasas?
-Trenutno kako je potrebno!A sada polazi.Matt i majka te cekaju kuci,zabrinuti su.
-A ti se mnogo brines za mene pa me vodis kuci?-Zatim se okrece prema meni i jako me hvata za nadlakticu.
-U sta si se to pretvorila?U sta?-Zatim me trese i unosi mi se u facu.
-U ono u sta si me ti pretvorio.
-Ja?
-Da Tom,ti.Kao ne znas?Ha..
-Sta bih to trebalo da znam?
-Ali..Matt je rekao da ti znas..-pocnem da klimam glavom...
-Sta to?!
-Da mi se je*eno svidjas!Da umirem za tobom!Da od kada sam te videla ne spavam normalno,izlazim,pijem..Sve radim samo da bih ti privukla paznju.A ti ..Nista!
-Ja ti se svidjam?
-Da Tom.I onaj poljubac nije bio zato sto sam trazila utehu u tebi.To sam odavno htela da uradim!
_Ja...Ne znam sta da kazem.
-Nista.Zacepi i poljubi me!-Zatim me je pribio uz sebe i poljubio,onako kako sam sanjala.Onako..Kako nisam ni pomislila da ce biti.Savrseno.

Last edited by .:Devilish:. on Sun Jan 10, 2010 11:47 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
: Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Sun Jan 10, 2010 6:49 pm

Jepo, jepo, Djavolice, ali kako to da ima drugi deo, kada si napisala da je ovo One-Shoot (nije da mi je zao)? O.o
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Sun Jan 10, 2010 8:09 pm

arrrrrrrrrrrrrghhhhh uvek prekines kad se udubim -.-

da sam veceras videla nastavak, ne intresuje me Razz

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Sun Jan 10, 2010 9:58 pm

Seeekii...Ovo mirise na fantaziiiju....daaaj jos:D
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Sun Jan 10, 2010 11:48 pm

Editovala sam prvi post ;]
Boki,ja sam samo iz glave pisala ono sto sam htela,ali nisam stigla sve zato sto mi se keva nesto drala -.- .Ali evo,sada sam zavrsila Smile
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
: Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Mon Jan 11, 2010 3:23 am

.:Devilish:. wrote:

-Nista.Zacepi i poljubi me!-Zatim me je pribio uz sebe i poljubio,onako kako sam sanjala.Onako..Kako nisam ni pomislila da ce biti.Savrseno.

Made me feel Love... xD

Volim te, extra pises!!! <3 :*
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Mon Jan 11, 2010 4:09 pm

Hvala Bokiii., Jej
Volim i ja tebee <3 wuv
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Mon Jan 11, 2010 6:16 pm

Koomentirala sam na drugom forumu...Ali i ovdjee moram napisatiii...PROFI!!
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Mon Jan 11, 2010 6:17 pm

Avee,.,.Pa imam na koga Very Happy
Hvala sekoo <3
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Mon Jan 11, 2010 10:05 pm

uuuuuuuuhuuu exttra je! mnogo dramaticno!
btw mislim da bi mogla da produzis pricu Very Happy

New fan
New fan

Number of posts : 35
: Humanoid City <3
Registration date : 2009-12-25

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Mon Jan 11, 2010 11:18 pm

billovka94 wrote:
uuuuuuuuhuuu exttra je! mnogo dramaticno!
btw mislim da bi mogla da produzis pricu Very Happy

Diivnoo,.,.no comment!!!!<3<3<3<3<3
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Mon Jan 11, 2010 11:24 pm

Aveeh,hvala vam dusice mojeee <3 wuv
A to su mi vec rekli,ali nznm.Mozda napisem drugi deo ovoga.Ali...Mozda Wink
Back to top Go down
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Sat Apr 17, 2010 12:32 am

mogoooonooo mi se svidja..aaa extra Very Happy ^^ <3
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Sat Apr 17, 2010 1:49 pm

Jaoo hvala Kacoo :DD
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Sat Apr 17, 2010 5:57 pm

.:Devilish:. wrote:
Aveeh,hvala vam dusice mojeee <3 wuv
A to su mi vec rekli,ali nznm.Mozda napisem drugi deo ovoga.Ali...Mozda Wink

Mozda? Da li si krstena! Ja zahtevam da napises jos jedan deo ovoga... Interesantno je, znas... Svidja mi se... To kako je rekla ono u fazonu zacepi i poljubi me... ^^

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   Sat Apr 17, 2010 7:11 pm

yanoo... Citam sada i smejem se svom pisanju. xDD
Koliko toga bih ispravila, dopisala.. Uh.. Ali ono, neka ga kako jeste.
A mislim da drugi deo ne bi imao smisla, tj. ne znam sta da pisem. :SS
And da, i meni je kraj najbolji u celom chappu. Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]   

Back to top Go down

Bitanga i Princeza < 3 [oneshot]
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1