Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Fri Dec 25, 2009 6:42 pm

Tisina…Nema te.Vise ne cujem tvoje korake kao pre.Vise nema one buke.Sada je sve..mirno.Ne mogu ovako da zivim.Ovo nije za mene.Ti si navika,od koje cu se tesko odvici.Ti si..sve sto mi treba.Da li te volim?Ne znam…Sve je..zbunjujuce.Zasto se ne vratis?Zasto sve ne bude kao pre?Ne moze..Znam da ne moze.Nista nece biti kao..pre…Nemir vlada mojom dusom..Mojim telom.Zelim te sve vise.Zelim tvoje dodire,poljupce,da jos jednom cujem tvoj glas koji me uvek smiri.Ali..nema te.Prokleto te nema sada kada si mi potreban.Proslo je par dana od kada si otisao.Vise I ne brojim.Svaki put si sve duze “na putu”.Opet ces smrdeti na neki alkohol.Opet cu videti otiske karmina ili sjajeva na tvojim majicama.Opet ces biti…umoran,za mene,za sve.

Udahnuh duboko pre nego sto sam se okrenula prema prozoru.Vetar je prejako duvao.Cula sam udarce slabo zatvorenog prozora.Granje je udaralo u njega cineci noc jos vise strasnijom I nemirnijom.Zacu se I udarac vrata.Strecnuh se te uplaseno pogledah ka vratima sobe.Videh obrise muskarca,ali oni nimalo nisu bili slicni tvojima.Prilika mi se priblizi te sada jasnije videh.

-Bill?-tiho sam izustila pre nego sto sam videla da je to on.

-Idemo Kat!-Uhvatio me za lakat te povukao iz kreveta I ogrnuo me cebetom.

-Ne Bill!Molim te…Tom..Samo sto nije stigao.-opet ga lazem..Opet,po ko zna koji put.-Bice sve uredu.-U ocima mi se nakupise suze.Nisam vise mogla.Bacila sam mu se na grudi jecajuci.Toplo me je prihvatio stegnuvsi mi ruku malo jace.

-Nece Kat,I sama znas da nece biti uredu.Opet…Opet ce primeniti svoju prokletu musku silu I udariti te.Nemoj..idemo.-krenuli smo ka ulaznim vratima ali Tom je usao.Srce poce brze da mi kuca.Uhvatila sam Billovu ruku I cvrsto je stegla.

-Tako znaci?Kurvo jedna!Zar sa rodjenim bratom.A ti..Ha!-osecao se na alkohol I to previse.Teturao se,kako je isao prema nama ja sam sve vise Billa stezala.Podigao je ruku I udario mi samar.Kako sam bila veoma slaba pala sam uz vrisak.

-Tom!-Uhvati ga Bill te poce da ga udara.-Ti ces joj najamanje govoriti kako da se ponasa!Pogledaj se!Sramoto.-Te ga uhvati I vuceci po podu donese do kreveta gde ga je I stavio.-Kat..-Bill mi je prisao.Drzala sam se za obelezeno mesto I zmurila.

-Ne zelim..vise nikada..da ga vidim.-govorila sam besno medju pauzama.Prevrsio je svaku meru ovim udarcem.Bill samo klimnu glavom.

-Evo ti kljuc,kola su ispred.Cekaj me.-te me poljubi u celo I podize me.

-Hvala ti Bill.-Zagrlila sam ga jos jednom pre nego sto sam se obula I sisla.

-Da li si ti normalan?Tom..postajes sve gori..ulicar..Bezobrazan si.Ponasas se kao da jedino ti postojis na ovom svetu!-Drao se Bill iako ga Tom bas I nije slusao.

-Ajde bre,odjebi..i ti I ona kurva..samo da je vidim..najebace..Prenesi joj.-Bill ga je samo osamario pogledom I zalupio vratima pri izlasku.
Cekala sam u kolima.Prazno sam gledala u nedogled.Cekala sam…Nadala se da ce Tom doci.Ali…Bill je naisao I prekinuo moje misli.

-Kako j..si?-pitala sam meskoljeci se.

-Uredu je Kat,znam da si htela da pitas kako je on,zabole tebe za mene.Ha..-procedio je.-Tom je..Pa negde u svom svetu,trenutno jebe..Mozda bliznakinju Olsen,mozda Angelinu,stvarno ne znam.Ali sigurno ne zelis da znas sta je pricao o tebi!-besno je zabio kljuc I upalio kola.Krenuli smo sa parkinga ka njegovom stanu.Bolele su me njegove reci.Vise od svakog Tomovog samara,samo zato sto su bile...istinite.

-Bill..Nije tako..Mislim brinem za tebe stvarno..Ali ja..-tu sam zastala…ne zelim da budem bezobrazna I kazem mu ono sto bih inace trebala da mu kazem.

-Nikada me neces voleti,zar ne?Znam Kat,znam.To je..Nemoguce.Ali,naucio sam da zivim sa tim da gubim stvari koje volim.Ne samo stvari..vec I ..sve ostalo.-Na to me je tuzno pogledao I stavio ruku na menjac.Nesto..nesto nije bilo uredu.On mi nikada ne bi rekao sve ovo.-Kat,predji nazad,molim te.-Pogledala sam ga slozivsi cudnu facu.

-Zasto?

-Samo..predji..I zavezi se.-I presla sam,iako nezadovoljna odgovorom presla sam nazad.Uzela pojas I zavezala se.

-Zasto tako brzo vozis?-na to pitanje nije odgovorio.

-Volim te…-Auto je poceo da se okrece po putu.Vristala sam iz sveg glasa.Pojas se otkacio I udarila sam u krov.Auto je poceo da se obrce,trazila sam Billa I rukom uhvatila njegovu.Cvrsto smo stegli jedno drugom.Posle toga..sve sto vidim je..krv.
_______________|\____________/|_______________________________

-Kat…Gde si?-prevrcem se po krevetu I trazim je.Glava me ubija od bolova te ustajem I trazim aspirin po njenoj torbici.Nalazim ga I uzimam 2 koja brzinom svetlosti gutam bez vode.Osecam gorcinu,ali pored nje je jos jedan cudan osecaj.Nesto me...boli…Ne mogu normalno da disem,pipam puls koji je po svemu sudeci ubrzan.-Hajde Kat..trebas mi..gde si do djavola?-Zabacujem glavu medju sake ali telefon neprestano zvoni te sklanjam jednu I uzimam slusalicu.
-Halo?..Da ja sam…-Pri sam pomen bolnice osecam gusenje I pocinjem da se tresem.-Molim?Oni su..Sta?Nemoguce..-suze se slivaju niz lice I brzo ustajem sa kreveta ne verujuci svojim usima.-Mrtvi?!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Fri Dec 25, 2009 9:12 pm

Sad Sad Sad Sad Sad

Aaaaaaaaaaaaaa!
kasno je shvatio da mu treba :@
Sad Sad

Lepa ideja Kallie, i tuzna Sad Sad
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Fri Dec 25, 2009 10:10 pm

Dap,dap,.,.Kasno je shvatio ko mu je ona u zivotu,..,Djubre,.., -.-
Duh,mada ta uloga je bila namenjena Billu u pocetku xP
Hvala <3
O da,tuzna.Mada htela sam to sa vise opisa i nesto ga zbrzgala ://
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Fri Dec 25, 2009 10:54 pm

pa dobro...
ali 05 dobra je ideja ^^
Back to top Go down
Amber
Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Sat Dec 26, 2009 3:05 am

Ba mi se dopada pričica, pogotovo kraj. xT
Back to top Go down
View user profile
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Sat Dec 26, 2009 5:11 am

ja sam stvarno pocela da placem kada sam procitala prvi put na drugom forumu...
i evo ponovo sad...
danas mi je umro brat od tetke i ne znam...sve me podseca na smrt.
jos kada sam procitala pricu... Neutral
a opet moram da nastavim da se smejem i da se napravim kao da je sve u redu.
i niko me nece pitati kako sam niti sta osecam.
ne znam.
sve je tako...mrtvo.
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Sat Dec 26, 2009 1:07 pm

Hvala Amber <3
Omg,Daco.,,.moje saucesce.,.,pa,.,.zasto nisam napisala da osetljive osobe ne trebaju da citaju ili da je to tragedija? -.- *h8 myself*
Izvini.,.,jooj,.,.<33333
Back to top Go down
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Sat Dec 26, 2009 5:13 pm

ma nista...nema potrebe da se izvinjavas.
pomogla si mi cak da shvatim neke stvari i dala mi inspiraciju za pisanje nekih pesama i prica...<333
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Sat Dec 26, 2009 9:50 pm

o boze...
moje saucesce ... Sad(
to je strasno, znam, prosla sam kroz slicno....
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Sun Dec 27, 2009 9:32 pm

Daco,drago mi je za pesme i price <33
;]
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Sun Jul 25, 2010 12:09 pm

Ja............... ostala sam bez reci. Jovana ovo je PRELEPO! Rasplakala si me skroz......... ♥ ♥

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Sun Jul 25, 2010 11:36 pm

Juuu :DDD
Moj old one-shot.. <3
Awww, hvala ti mico puuuno <333
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   Sat Nov 06, 2010 3:08 am

Sad((( jaoo bas mi krivo... :/// a mozda ne bi bilo tako da je vozzio sporije Sad...

PostSubject: Re: This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]   

Back to top Go down

This is like a flashback,this is like a dream [oneshot]
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» RUCKUS SOUND FLASHBACK 1987
» FLASHBACK 1993 by Denver Miles
» FLASHBACK 1989
» [Request] Flashback No.5 tabs/chords
» Stamp! Single Lyrics