Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

In your shadow i can't shine.[oneshot]

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 1:59 am

[:Flashback:]

-Tom,Tom.-Razigrano trceci prema malom decaku,razdra se devojcica.Njegove oci zacaklise se od uzbudjenja videvsi je.

-Deanna!-te je snazno pribi uz sebe u topao zagrljaj,sklanjajuci jedan njen ridji pramen sa svog prcastog nosa.

-Konacno sam se vratila od bake I deke.I prvo sam kod tebe dosla,da te vidim,nedostajao si mi.-Rece ona neznim glasom sklanjajuci bradu sa decakovog ramena.Tom je na to pogleda sav srecan skakajuci.

-I ti si meni nedostajala.Ovde su svi dosadni,niko se ne igra samnom kao ti.Cak mi je I u vrticu bilo dosadno bez tebe mala.-doda on prislonivsi nos njenom.Deanna razvi usne u smesak.

-Tom,obecaj mi da ces biti moj muz kada porastemo?-Doda ona vrpoljeci se I vrteci kukovima levo-desno,ali idalje drzeci cvrsto Tomovu ruku.

-Da Deanna,ti ces biti moja prva devojka,udaces se za mene,I imacemo puuunoooo dece.

[:End of flashback:]

Puste zelje Deanna,ni ne pomisljaj da mu ista kazes.On je…On jednostavno nije za tebe to moras da shvatis.Ali…jebeno me razjeda to da znam da pripada drugoj,da ce uvek pripadati …drugoj.Dusa mi se cepa pri pomisli njega sa drugom.On je sada tvoj najbolji drug,nemoj I to prijateljstvo da unistis.Ponovo mi se motaju razne misli po glavi.Da li me on voli?Hah..Ma da,umire.Palim fejs ,zanemarim obavestenja I orelazim na notisfikacije “Tom Kaulitz likes your status”.Hahaha,on lajkuje sta god ja postavila,cak ni ne gleda,divno.Stize mi poruka.Opet Tom.
“Hej mala,kada dolazis?Trebas da mi sredis za onu tvoju drugaricu.Zar ne?Je l’ idalje vazi dogovor za veceras?Ljubim te.” .Gorim od besa,zelim da bacim telefon.Zalim sto sam procitala ovu poruku,zalim…zalim sto ga znam.Odgovaram mu kratko iako to nije prepoznatljivo za mene.Nikada ga nisam lagala.
“Dolazim za sat vremena.Ne Tom,ona ima decka,da li si zaboravio?Nista od toga.Vazi dogovor za veceras.” Te besno pritiskam “ok” I bacam telefon na krevet.Vise mi je dosta svega.Zasto mora da se pali na svaku moju drugaricu,zatim se smuva s’ njom,mene lepo zajebe na par dana I opet mi dodje kao kuce pred vratima I sve pocne iz pocetka.Mrzim sebe,mrzim to sto sam tako glupa I naivna.Uzimam crne slims pantalone I navlacim ih,stavljam kais sa nitnama I obuvam martinke.Oblacim crnu bluzu sa mrezastim rukavima a preko nje crni korset sa lancicima.Namestam kosu I sminkam se.Jos jednom pogledam svoj ocajni odraz u ogledalu te prevrcem ocima I izlazim iz stana.Vec desetak minuta kasnije bivam pred njegovim vratima.Duboko udisem I prislanjam prst zvonu.Cujem korake I ugledam Tomovo lice.

-Hej mala,kasnis.-te mi namiguje I prislanja usne mom obrazu.Omamljena ljubim njegov obraz prislanjajuci prste njegovim.Slaze cudan izraz lica uhvativsi moju ruku.-Je l’ si dobro?Bleda si..-Pa normalno..Kome bi bilo dobro da je na mom mestu?Ali,odjednom osecam nesvesticu te pocinjem da se klimam.Prislanjam drugu ruku njegovim grudima,a zatim I glavu.Snazno me hvata oko struka,te me uzima u narucje I odnosi do sobe.
-Lezi tu,donecu ti vode.-I evo,par sekundi potom,ulazi on sa casom I sedi pored mene.-Izvoli.-ispijam malo I stavljam pored sebe na stocic.-Je l’ si bolje?Zabrinula si me.-Klimam glavom.

-Da,bolje sam,hvala.Ne znam sta mi je bilo.

-I sta je bilo sa onom?-Zar vec?Zar mu je tako malo stalo do mene…kako sam?Hah…Odjednom osecam razocarenje,propast.Zelim…Zelim da mu se bacim u zagrljaj I sve mu kazem…Ali ne zelim da mu pruzim to zadovoljstvo da uziva u mojoj boli.Da odbaci jos jednu devojku od sebe.

-Nista.Vec sam ti rekla ima decka.Nista od toga Tom.Zaboravi.

-E steta,a kladim se da je u krevetu prava tigrica.-Ponovo gorim od besa.Od zelje da ne postoji.Da je..ubijem.Kao I svaku drugu.Da li sam sebicna?Da li ga smatram svojom svojinom?Vlasnistvom?Sve mi se pomesalo…Sva osecanja su…nestala,isparila?!Sta god.

-Kucka.-izgovaram ne shvatajuci da je to bilo na glas.Cuvsi to on me pogleda.

-Molim?Ko je ..kucka?

-Ma ne bitno.Jedna…cura..

-Aha.-klima glavom.-Je l’ ti bolje sada?-Dobro da se setio.Vec sam cekala da izadje iz sobe.

-Da.-odjednom pocnem da razmisljam o proslosti.-Tom..Da li se secas..vremena kada smo bili mali..sta smo sve obecali jedno drugom?-te ga upitno gledam..Pokusavam da nadjem tu neku iskru,ali nje nema.Gde je nestala?Gde je onaj Tom?

-Mala,pa naravno da se secam.-prilazi mi malo blize.-Obecao sam ti da ces biti moja devojka,-te pravi pauzu jos malo naslonivsi njegov nos na moj.-da cu te ozeniti.-te se smeje.Ali,ja ne mogu da protumacim njegov smeh.Smeje se..podrugljivo…Sarkasticno po malo.Te se odvaja.-Ali,daj molim te.Ti I ja?Hahaha,ti si mi naj drugarica.Stvarno ne bih mogao da zamislim sebe,.,.,pored tebe.A ti?-Ocaj…Prezir…Rastrojenost..Razocarenje..Depresija?Sve se odjednom mesa.Sada mi je sve jasno.Medju nama,ne moze biti nicega.Oci mi pomalo suze ali ne dozvoljavam da on to vidi te okrcem glavu.

-Upravu si…-Bes,osecam bes..Nekontrolisano se okrecem.-Ja sam niko za tebe!Niko do obicne naivne glupace koja ti sredjuje za svaku devojku.Niko do obicne devojke koja godinama pati od toga da budes njen.Niko do jos jedne u dugackom redu koje si povredio,I koje ces da povredis.Ja sam za tebe jebeno NIKO!Zar ti svih ovih godina nije bilo jasno koliko te volim?Zar ne vidis moj odraz posle pomena neke devojke?Zar ne vidis da se cepam,gledajuci svaki tvoj savrsen pokret?Svaku tvoju rec upucenu meni?Ma decko,sta si ti umislio ko si?To sto si popularan mozes da imas svaku?Epa nece moci.Na mene ne racunaj.-Svesna sta sam upravo rekla brisem suze te ustajem sa kreveta I otvaram vrata ne okrecuci se.Izlazim iz njegovog stana..Iz njegovog..zivota..O kako boli.Jebeno ubija to da shvatam da vise nisam deo njegovog zivota.Noge mi se tresu.Ne gledam gde idem.Da li nesto moze biti gore?Da li postoji gore osecanje od ovog?Shvatam da sam osobi,koja mi je znacila sve u zivotu,bila samo rame za plakanje..Ma ni to.Kada je pa on plakao?Shvatam da sam bila nula.Cista nula.Ne....Sada ne osecam njegovu ruku na svom ramenu...Ne,sada ne trci zamnom vikajuci kako me voli,kako me uvek voleo.Iluzija…Jebena iluzija.Ne,ovo nece biti srecan kraj.Ovde nema..srecnog kraja.
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 12:34 pm

OMG!!

Nemam reci...
Mnogo mi se svidja ideja, i sve to.....

Ali ovo na kraju ...

.Ne,ovo nece biti srecan kraj.Ovde nema..srecnog kraja.

E ovo me ubi .. Sad
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 12:52 pm

Hvala Majoo ♥♥♥
And i know,i mene je to ubilo.-.-
U poslednje vreme pisem samo depresivne one-shotove,a odlucila sam ovaj da postujem zato sto je.,.,hmm..,manje depresivan,,.,o_O
Mada trebao je da bude happy end i onda ga ja zaserem ovako.
Ali oke,vidim da je barem ostavilo utisak na tere,sto mi je veoma drago wuv
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 4:16 pm

Seeko moja najdraza!!!
UBILA si me ali doslovno UBILA ovime!!!
Nisam disala dok sam citala,nisam ni treptala!!
Odusevljeena sam sto imam seeku koja pisee tako velicanstveeenooo...
Daaaj nam jos fikcija...One-shotova
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 4:24 pm

O_O
Sekice.,,.S-stvarno?
Omg,,.auuu,.,.ne mogu da verujem svojim ocima.,.,Hvala ti,..,Hvala ti do neba,.,. :DDD
Back to top Go down
BBBill's Bitch
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 151
: Mit Bill bei Trinken =)
Registration date : 2009-11-25

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 4:41 pm

O_O
Nemam komentar(na pozitivan nacin).
Back to top Go down
View user profile http://www.celebritystars.biz
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 4:42 pm

O_O
Veruj mi nemam ni ja.,,.O_O
Hvala : D <333
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 4:58 pm

hmmm svidja mi se... samo sto mi se cini da je ta devojka ustvari bila mnogo zasplepljena, i nije ona nula za toma... ona mu je prijatelj, msm kao kad bi meni najdrug rekao da se lozi na mene, i ja bi mu rekla da ne mogu da budem sa njim ,ali to ne znaci da ga ne volim.... samo ga voim na drugi nacin...
anyway, tuzno je...

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 5:01 pm

Djevojka je samo povrijedena kao sto bi vjerujem bila svaka na njenom mjestu...
Zeelim jos ovakvih citati seekii:D
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 5:18 pm

@Kris:O da,msm da i sama vidis koliko je zaslepljena njime.Koliko ga voli...Ali ona to oseca jos od svog detinjstva.Procitala si i sama prvi deo,,.Smile)) Samo sto je i ona sama verivala u to dok je odrastala,,.A on se ohladio,.,I dojadilo joj je to sto se vucara sa svakom,a od kad su se bukvalno rodili bili su obecani jedno drugome,.,.Sto se tice svega sto si rekla u potpunosti se slazem Smile))
@Dajana:Jeste.,,.bas tako,,.Smile)).,Jos,.,.ce,,.mozda kasnije,.,.^-^
Back to top Go down
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 5:39 pm

awwww zasto nije bio happy end?
mrzim kad ga cura voli, a on ovako ...
ali svejedno, prelepo & pretuzno Sad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 5:41 pm

Trebao je,..ne znam,..,jednostavno sam samo pisala i pisala.,,.nisam obracal paznju,..:///
Hvala <333
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
: Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 6:20 pm

Jaoooo, kako tuzno. :'(

Bas lepo pises, Jovanice. :*
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   Mon Dec 21, 2009 6:37 pm

Aham..,tuzno Sad((
Hvala puno Boki :** <3333
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: In your shadow i can't shine.[oneshot]   

Back to top Go down

In your shadow i can't shine.[oneshot]
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-