Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Somewhere in me... I found Eternity!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Somewhere in me... I found Eternity!   Sun Dec 20, 2009 9:27 pm

Iskreno se nadam da vas ovaj ff nece zaprepastiti i da cete ga bar malcice razumeti Wink

Mozda cu jednom shvatiti kada je sve pocelo. Mozda cu shvatiti ako se vratim u secanje ako pokusam ako pogledam unutar sebe

Snovi bi trebalo da okrepljuju, daju nam snagu za surovu borbu sa vremenom, da nam pruze mir, dodir sa podsvescu Medjutim, poslednjih dana moji snovi su pravo mucenje. Budim se umoran, nekad uplasen, a svaki put sa osecajem ocajanja, depresije, mucnine. Pozelim, pogotovo kada je rano jutro, da se vratim u krevet I zauvek potonem u njega. Da Sunce nanovo zadje za horizont I nestane, ugasi se, I pruzi mi malo vremena. Znam da moram u skolu, moram da ispunjavam obaveze, a iznutra, gusim se. Gusi me pomisao da nesto moram, da kada uradim nesto, kasnije imam proganjajuci osecaj da sam postupio pogresno, ili da sam primoran da radim pogresno. Desava mi se I da pomislim kako u meni postoje dve osobe, jedna koja upravlja mojim telom, I druga, koja me opominje kada sam grub ili bezobrazan, ili na bilo koji nacin krsim odredjena pravila. Mogu zamrzeti tu drugu osobu, koja je dobra, I uvek je tu, ali nikada u nju ne mogu proniknuti. Mozda umisljam, mozda samo zelim da pobegnem od stvarnosti kako bih pronasao nelogicno resenje za probleme koje imam? A vrlo cesto sam uveren da je jedini ozbiljan problem u meni, mada, verujem da sam ja problem, ali to nije tacno jer onda ne bih ni postojao, zar ne? Problem je sto ne zivim kako bih trebao, ali zapravo, ko zna sta je to sto se treba, zar ne bi trebalo da sami biramo svoje putanje? Mislim da sam previse zalutao u sebe, I najbolje bi bilo da se sada otreznim od beskonacnih razmisljanja ni o cemu

- Tom!- Viknu Helen, moja mladja sestra, pritom lupajuci na vrata moje sobe, te sakrih dnevnik pod jastuk I otkljucah.
- Molim?-
- Zasto zakljucavas?- Prvo se brecnula, a potom siroko nasmesila shvativsi da mora biti ljubazna ako zeli da je saslusam.
- Zato.-
- To nije odgovor.-
- Sta hoces?- Kazem grubo, ledenim tonom. Njeno lice najednom se smraci I pogled joj bezi u stranu, trzaji prelaze njenim usnama I ne moze da ih kontrolise. Svestan sam da je povredjujem, iznova, I da tako povredjujem I sebe, jer ona je neko koga zaista volim.
- Mislila sam da oteras odvratnog dzinovskog psa iz dvorista jer je Lucia morala da pobegne na drvo zbog njega! Mnogo se uplasila, a iskreno, I ja sam!-
- Dolazim.- Prevrcem ocima I zatvaram vrata, znajuci da se ona nije pomakla ni korak, I da sada pokusava da shvati zasto se iznova zatvaram u sebe. Ni sam ne znam, prosto reci prelaze mojim usnama pre nego sto ih postanem svestan, I kao da neko drugi upravlja tonom mog glasa, cini ga uzasno hladnim I nezaintresovanim. Jedino sto me odaje su oci, one su pukotina maske iza koje camim, one se svaki put kada postupim pogresno napune suzama, suzama koje je nemoguce zaustaviti
Upravo sada slivale su se niz obraze, ma koliko sam ja zeleo da ih nema. Nikada mi nisu donosile olaksanje, a cak I da jesu, to nije mnogo znacilo jer su sa sobom donosile tezinu u grlu, ocajanje, mrzovolju Volim Helen, voleo bih da mogu da je zagrlim, cvrsto pribijem uz sebe I poljubim u celo. Da joj kazem kako mi moze beskonacno verovati, da je samo ja mogu najbolje zastiti, ali ne mogu, ne mogu jer ne verujem sebi, ne mogu cak ni sebe da sacuvam. A ona je tako krhka, nezna, svetla Ponekad mi se cini da je jedino Sunce u mom zivotu.
- Gde je pas?-
- Pa, do malo pre je bio ovde, ali sada je otisao.- Helen pokajnicki pognu glavu, misleci da cu se razbesneti.
- Hhhmm- Uzdahnuh, vracajuci se u kucu.
- Tom!- Ponovo viknu deciji glas. Idem u park, mozes da pricuvas Luciu, mozda se pas vrati?-
- Moze.- Uzimam savrseno crnu macku u ruke, I njene me oci nekako prezrivo streljaju. Smejem se samom sebi jer me obuzima nelagodnost od jedne obicne macke, dobro, ne bas sasvim obicne, ali ipak je to samo macka. Inace, Helen je mnogo vezana za nju.
Iako nikada necu priznati, ta macka je zaista posebna, kao da nije samo macka. Pre otprilike pet godina, dok je Helen jos bila mala devojcica od nepunih sest godina, desio se udes. Nasi roditelji I ona isli su u posetu baki na Kopaonik, bila je zima. Nisam posao sa njima, vise se I ne secam zasto. Iz prica sam zapamtio da je put bio sasvim zavejan I klizav, tesko vreme, sasvim tesko. Naisao je kamion I tata je morao naglo da skrene sa puta, kola su se prevrnula par puta. Helen je bila u nesvesti. Secam se kako utrcavam u bolnicu I odvode me u sobu gde su mama I tata, imaju par povreda na telu, ali nista ozbiljno. Helen nije bilo, uplasio sam se. Rekli su mi da je u komi, i da ne znaju da li ce se probuditi. Citave dve godine nisam cuo njen glas, I makar da joj je stanje bilo stabilizovano, niko nije mogao reci da li ce se ikada probuditi. Strahovao sam da ce umreti, ostaviti me, I zato sam provodio mnogo vremena kraj njenog kreveta, citao joj, pricao, poveravao se, imajuci cvrst osecaj da me cuje, samo sto ne moze pokazati. Mislim da sam se tada najvise vezao za nju, tada kada sam je gubio.
A onda se pojavila Lucia.
Mama je naisla na nju dok je isla ka bolnici, bila je mrsava I otrcana, ocito napustena macka. Mama ju je uzela I hranila par dana, naposletku odlucivsi da je pokaze Helen dok smo jednog popodneva setali u basti klinike. Macka se umiljato motala oko nogu moje sestre, a oci su joj cudnovato sijale, kadkad bi mi se ucinilo da su crvene, ali bih vec sledece sekunde bio siguran da umisljam. Mama je otisla, tako da smo Lucia, Helen I ja ostali sami. Sumrak se spustao, izazivajuci svakave misli u meni. Padam u san, oci se sklapaju od umora
Nisam siguran da li je proslo par minuta ili sati, ali odjednom mi se oci otvaraju I vidim Luciu kako sedi u krilu moje sestre, I Helen je miluje. Da, moja sestra koja je vec dve godine u komi sada pomera ruke, gleda, smesi se! Paralizovan sam strahom, a otrovno crne oci macke zlobno, I kao sa nekim podmuklim ponosom me gledaju. Mama trci ka nama I gusi se u suzama srece, svi trce ka nama I raduju se. Lucia graciozno iskace iz Heleninog krila I smugne pod obliznji zbun. Te oci, pokreti bio sam siguran da imaju nekakve veze sa budjenjem moje sestre
Kasnije, kada se Helen sasvim oporavila, ispricala je pricu u koju malo ko veruje, ja ponajmanje, mada je oduvek izazivala jezu u meni
Naime, kaze da se nalazila negde gde ne postoji nista do njenih misli, glasova, osecaja. Kaze da je dugo bila tamo, zaista dugo, iako joj to nije padalo tesko. Osecala je harmoniju. Kaze da je onog dana kada se probudila, crna macka bila tamo, pojavila se iznenada, I ona je potrcala ka njoj, iako nije trcala, jer nije ni imala fizicko telo, ali je trcala. Tesko je razumeti to sto prica, tesko je poverovati da se probudila onda kada je uhvatila macku, kada ju je dodirnula. Ipak, siguran sam da Helen to nije izmislila.

Upravo nasilno drzim Luciu u rukama, noseci je ka svojoj sobi. Nisam srecan sto moramo biti u istoj prostoriji, I to sami, ali prinudjen sam da je cuvam. Nisam siguran kada se tacno rodilo toliko neprijateljstvo medju nama, a mozda je tu od samog pocetka? Bacam je na pod I ona skace na pec, a ja palim kompjuter.
Proslo je oko sat vremena, Lucia menja polozaj I proteze se, netremice zureci u mene. Ignorisem je. Kucam po tastaturi, udubljen u sopstvene misli.
Tom!
Grc mi prolazi telom I okrecem se ka macki, ona zmiri kroz trepavice, gotovo da sam siguran kako mi se smeje, kada bi macke mogle da se smeju. Disem duboko I nastavljam da kucam, a onda ponovo isti glas, shvatam da je muski, da je nekako privlacan I melodican, I zove moje ime.
Tom, da li me vidis? Mislim, znam da me cujes, ali pokusaj da me vidis!
Iznova trepcem, daveci se u strahu, ne usudjujem se pomeriti pogled sa racunara, mozda zaista I vidim nekog. Boze, reci mi da ne gubim razum!
Pogledaj, ne plasi se.
Pazljivo bacam brz pogled na Luciu, ali ona spava. Odjednom strah iscezava I ustajem sa stolice, cudeci se samom sebi.
Ogledalo.
Ponovo taj glas, oci se bez moje dozvole usmeravaju ka ogledalu na zidu, I ni manje ni vise, tamo je decko vrlo slican meni, gotovo identican, ali mog odraza nema. Mislim da cu se onesvestiti.
Caos. Kaze veselo, smeseci se. Odlucujem da napustim sobu.
Ne mozes me se resiti, budi siguran. Ja sam u tvojoj glavi.
Ako si u mojoj glavi, izbacicu te, pomislih.
Ne mozes me izbaciti jer ja sam u tebi, ja sam tvoja podsvest. Onda pocinje da se smeje, kao da ga ova situacija neizmerno zabavlja, a u meni se budi bes. Izlazim iz sobe, zalupivsi vrata.

Trcao sam I trcao, kroz vetar, strahove, kisu, svoje misli. Trcao sam, misleci da mogu pobeci od svog odraza. Ali on je bio u svakoj kapi kise, svakom staklu automobila, u ocima drugova, u mojoj senci. Taj decak bio je samnom, mogao sam da osetim.
Ne mogu opisati taj osecaj, kada ste sigurni da nikada niste sami, da vas neko prati, proganja, ocekuje nesto od vas. Plasio sam se, svake sekunde.

Uvece sam bio primoran da odem na spavanje u sobu, znajuci da me tamo ceka. Ali, ako on zivi u mojoj glavi, to znaci da mi ne moze nauditi, dakle, nemam razloga za brigu! Tesio sam se.
Zdravo Tom.
Cutim.
Kada budes hteo, mocicemo da razgovaramo.
Dobro, mozda si jos uvek uplasen. Svejedno, vec sam ti rekao, ja sam tvoja podsvest. Trebalo bi da mi verujes, jer ti mogu pomoci, I to mnogo. Mogu uciniti da dobijes sve sto zelis, mogu uciniti da budes srecan. Samo kada bi se oslobodio

Jesam li skrenuo sa uma?
Ne.
Nista nema smisla. Da li si ti stvaran? Zasto si ovde? Zasto sam poludeo? Plakalo mi se, nisam znao kako je moguce komunicirati sa nekim preko misli, nisam znao zasto se uvek meni desavaju cudne stvari!
Smiri se.
I zasto toliko licis na mene?
Rekao sam ti. Uzgred, mislim da bi mogao da ucnim nesto I uverim te u svoje postojanje
Sta?
- Ovo.-
- T ti?!!- Vrisnuh, ugledavsi istog decaka kraj sebe.
- Tommy, zasto si tako paranoican?- Nasmesio se, dodirnuvsi mi ruku.
- Osecam te.-
- Znam.-
- Kako je to moguce?-
- Ja sam onaj deo tebe koji je vecan.-
- Ako ja umrem, ti neces umreti?-
- Tacno.-
- Oh.-
Ponovo je uhvatio moju ruku, ispreplicuci nase prste. Zurio sam u njega, sve vise bivajuci ispunjen neobjasnjivom ljubavlju. Zeleo sam da nikada ne ode, zeleo sam da vecno mogu osecati njegov dodir.
- To ne treba da te plasi. Jednostavno nemoj da razmisljas o tome.-
- Hmm.-
Tisina se razlila medju nama, misli su mi se kovitlale poput oluje. Nisam osecao strah, ni odbojnost, jednostavno sam osecao potrebu za njim, kao da je svojim prisustvom dopunjavao sve moje nesavrsenosti.
- Zasto si se uopste pojavio? Gde si bio ranije?-
- Uvek sam tu.-
- Ali te ja nisam video.-
- Zar ces zauvek postavljati pitanja?- Rukom pomilova moj obraz, stresao sam se od uzivanja.
- Kako to da osecam tvoj dodir?-
- Osecas ga zato sto mislis da ga osecas. Sve je to u glavi. A sada dosta sa pitanjima.-
- Jos jedno samo, da li ti imas ikakve veze sa Luciom?-
- Recimo.-
- Sta?!- Prenerazih se.
- Bilo bi uzaludno da ti objasnjavam, nikada ne bi shvatio. Ali znaj da je ona tvoja veza samnom, I onda kada je izvukla Helen iz kome, to se desilo samo jer je to bila tvoja zelja. Izuzetno jaka zelja.-
- Boze.-
Odjednom, nekakva magla se uvlaci u moju svest Tonem.

- Toooom! Tooooooom!-
Umorno otvaram oci I spazim Helen kako skace po mom krevetu.
- Sta je?-
- Dva sata je, ti ne nameravas da ustanes??- Kikoce se.
- Oh. Evo.-
Oblacim se, I tek sto sam uhvatio bravu, pogledah u ogledalo. Na moje razocarenje, tamo bejase samo moj odraz, obican, dosadan.

Tada je sve pocelo. Kao da je moj zivot dospeo u novu dimenziju. Decaka iz ogledala, moju podsvest, ili sta god to bilo, nazvao sam Bill. On je uvek znao odgovore na moja pitanja, koja kako mi se cini, nikada necu prestati da postavljam. Pomagao mi je, ispunjavao me, tesio, jednostavno me vodio napred. Proslo je godinu dana mog novog zivota, zivota u kome sam se osilio I postao jaka licnost, cinilo mi se da svet nema granica.

Tommmiiii!
Bacam ranac na krevet I padam mu u zagrljaj. Lezim na krevetu, zatvrenih ociju. Pricamo, iako nas niko ne moze cuti. Pricam mu o svom danu, o mislima, strahovima, ljubavi Ljubavi. Otvaram oci I zagledam se u njegove. Svetle kao Sunce, kao Helen.
Ako jos uvek ne znas ko sam ja, ja sam ti. Kada uspes da razumes sebe, shvatices I nas.
Nisam ga razumeo, ali to nije ni bilo vazno. Iskreno, uz njega sam mnogo toga naucio, mada on kaze da sam to vec znao, samo sto nisam bio svestan. Osecam kako me prozima, kako tece kroz mene, cini me zivim.
Bill, zasto uvek kada znam da si tu imam osecaj da nekako da smo spojeni?
Mi I jesmo spojeni. Ali tek kada napustis svoje telo bicemo sasvim spojeni, postacemo Celina.
Mislis, kada umrem? Trgoh se na samu pomisao da moram umreti.
Mozda je taj osecaj primamljiv, ali Imas jedan zivot, iskoristi ga.
Cudno je. Trebao bih da pronalazim uzivanje u devojkama, novcu, provodu a ja sam ga jedino pronalazio u vremenu koje provodimo zajedno.
Upravo mislis kako si cudak, kako ces zauvek ostati sam.
Ne mislim, to je cinjenica.
Mozda

Subota uvece, veceras idem na zurku. Ne radujem se preterano, iako mi drugovi kazu da ce biti extra. Ulazimo u zadimljen klub, krcat pripitim devojkama. Odlazim do sanka I narucujem pice. Vreme brzo protice, I razgovaram, I smesim se, I uzivam, I boje oko mene postaju jarke, upadljive, I vrti mi se u glavi
Tada sam je ugledao. Crna kosa, divlje razbarusena, oci uokvirene kreonom, sjaj na usnama. Kozna jakna I uske pantalone. Bila mi je poznata, ne znam odakle, I bila je prva koja je izazvala zudnju u meni, prva posle vise godina. Hvata moj pogled I prilazi mi. Igramo na podijumu, pripijeni jedno uz drugo. Njen miris pozudno udisem, dok mi se prljave misli sve vise kupe u glavi. Moja ruka sara njena ledja, ona me povlaci u mracnu sobu. Bacamo se jedno na drugo, strastveno se ljubeci. Goreo sam od zelje da je imam! Bez reci je skidam, kao I ona mene.
Tren u kome sam usao u nju, osetivsi vrelinu kako se siri citavim mojim telom. Sklapam oci, prepustajuci se vatri uzivanja. Nalazila se iznad mene, takodje se zadovoljno smesivsi. Sekunde su se topile izmedju nasih uzdaha, cineci se kao vecnost
Tomi.
Munjevito otvaram oci, prestravljen. Osecam nadolazecu ekstazu na samu pomisao Bill?
Tom
- Kako? Kako je moguce??!!- Uspevam da kazem, dok mi se dah ubrzava usled prevelikog uzivanja.
Lice devojke najednom sasvim poprima njegov izgled, I on me gleda u oci, I spojeni smo. Osecaj je jak, toliko jak da se uzivanje mesa sa bolom. Spajamo se, prodiremo jedan u drugog, nase misli postaju jedno. Kao da istovremeno umirem I radjam se. Ekstaza! Prsti su nam ispreplitani I neprestano se grce, kao I nasa lica, celo telo. Njegove usne kupe suze sa mojih obraza, dok ga snazno pribijam uz sebe. Zajedno, uvek cemo biti zajedno u nestvarnoj ekstazi.
Cak se I najskrivenije, potisnute zelje ostvaruju, Tomi!

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Sun Dec 20, 2009 9:44 pm

Devojko,ti si,.,.,cist genije.
Da li znas da su tvoje ideje fantazija?
Tvoji opisi su najbolji opisi.Ti pises najbolje fikcije koje sam ja citala,.Ti si GENIJE!
Treba da napises knjigu.
Znaci,.ovo je daleko od bolesnog,.,.ovo je,.,.BRUTALNo dobro!
Svaka ti cast!
Ali ovo sto kazem najiskrenije mislim.
Znaci ti si.,.,ne,nemam reci!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Sun Dec 20, 2009 9:46 pm

OMFG!
ovo je jedna od onih prica u koje se toliko udubim dok pisem da kada zavrsim bude mi zao xDD
anyway, joxy ne znas koliko sam ti zahvalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Sun Dec 20, 2009 9:58 pm

Primecuje se,odmah cu ti reci.
Nemas na cemu.Ja bi' tebi trebala biti zahvalna zato sto uopste pises,..,<3
Back to top Go down
BBBill's Bitch
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 151
: Mit Bill bei Trinken =)
Registration date : 2009-11-25

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Sun Dec 20, 2009 10:41 pm

.:Devilish:. wrote:
Tvoji opisi su najbolji opisi.Ti pises najbolje fikcije koje sam ja citala,.Ti si GENIJE!
Treba da napises knjigu.
Svaka ti cast!

^I Agree.
Back to top Go down
View user profile http://www.celebritystars.biz
JovannaBenNoda
Super fan
Super fan

Number of posts : 779
Registration date : 2009-12-01

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Sun Dec 20, 2009 10:48 pm

Totalno. xD
Predobro je. Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Sun Dec 20, 2009 10:49 pm

Znala sam da ce se svi sloziti samom :DD
Kris je cist genije Very Happy
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Sun Dec 20, 2009 11:38 pm

awwww hvala vaam!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Mon Dec 21, 2009 12:29 pm

Ja se skroz slazem sa ovim postovima iznad...
Nemam sta da dodam.. *.*
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Mon Dec 21, 2009 12:50 pm

Np huuun ♥♥♥
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Mon Dec 21, 2009 4:10 pm

Ideeeja fantazija...Stvarno nezz odakle izvlacis sve te ideje??
Mada mi je ovo na kraju bilo malo previse...Ali u svakom slucaju SAVRSENO
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Mon Dec 21, 2009 4:37 pm

hvala vam ^^
btw dajana ovo nije perverzija, mislim da nisi razumela pricu... bill nije decko da bi to bio gay sex ili sta god da si pomisliila... bill nije licnost... on je imaginarna stvar, ako uopste znas sta je podsvest Wink

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Mon Dec 21, 2009 4:42 pm

Kada ce novi chapp ? : D
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Mon Dec 21, 2009 4:46 pm

nema ga xD
msm nisam planirala da pisem dalje jer moram da pisem znasveckojiffzakojinemaminspiraciju

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Mon Dec 21, 2009 4:47 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ZNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM
PISI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Mon Dec 21, 2009 4:59 pm

Kris,draga,naravno da znam sta je to podsvijest...nekim slucajem imam psihologiju kao skolski predmet...
I znam da ovo nije nikakav gay sex ili sta vec i savrseno sam razumjela pricu ali postoji nesto zbog cega ne volim cak ni naznake bilo kakvog odnosa osim bratskog izmedu njih...

Ali ponavljam daa mi se JAKO sviđa
Back to top Go down
View user profile
Prinzessin von Brder <3
New fan
New fan

Number of posts : 35
: Humanoid City <3
Registration date : 2009-12-25

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   Fri Dec 25, 2009 7:55 pm

Treba da napises knjigu.
Svaka ti cast!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Somewhere in me... I found Eternity!   

Back to top Go down

Somewhere in me... I found Eternity!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kalua Found Fountain Of Youth!
» Worship album recommendation
» Found an old debate between Obama and Alan Keyes
» Four 80s & 90s Soul & Funk mixes!!
» Best Of Mahavishnu Orchestra CD & New Box Set