Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

[.:: Troy ::. ]

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Tue Dec 15, 2009 6:12 pm

gimmeee

can't wait!!!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Wed Dec 16, 2009 12:29 am

-Ne,pusti me.-razdra se Jelena gurajuci Menelaja.

-Cuti !Ti si moja zena!Mogu da radim sta hocu sa tobom!-odvrati joj on gurajuci je uz ogradu.

-Ali nisam stvar!I pored toga,na rodjendanu smo tvog brata.Menelaj,pusti me!-drala se na sta se on namrsti te joj opali samar.Jelena ciknu od bola te se uhvati za obraz I to bi trebao da bude muskarac.Bije zenu!Te ga pogleda ocima punih suza iz kojih su buktali prezir i bes.

-Samo da dodjemo kuci!-Unese joj se u lice te se okrenu i ode,kao da se nista nije desilo.Jelena ispusti jecaj propracen drhtajem te se savi na pod ispustivsi casu sa vinom,koja se polomi u delice.

-Ne mogu vise ovako.-rece tiho.

-Jelena?-zacu se muski glas njoj veoma poznat.Nesto u njoj izazva buru.Da,dobro je znala taj osecaj.I dobro je znala ko ga svaki put,iznova i iznova prouzrukuje.

-Ahile..-Podize glavu te joj obrisi lica postanu jasniji kada ispusti par suza da joj skliznu niz lice.Razvi usne u mali smesak na sta je Ahil zabrinuto pogleda.

-Sta radis tu?-pogleda u delice staklica i prosuto vino.-Ustani!-Priblizi joj se te je snazno uhvati oko struka na sta ga ona obgrli rukama.

-Menelaj...Ja ne mogu vise ovako.Ne mogu da trpim njegova izivljavanja nadamnom.-Ahil podize glavu sa njenog ramena te ugleda crveni otisak sake na njenom obrazu.

-To je on uradio?-rece Ahil besno te je dohvati za obraze.

-Da..-izusti Jelena tiho pognuvsi glavu.

-Bestidnik!Kukavica..Usudio se zenu da udari!Videce sada on.-Ahil se okrenu,ali Jelena ga uhvati za ruku.

-Nemoj!Ja...Moram biti svesna svog polozaja zene.A i...Ne zelim da te proteraju iz zemlje,ili jos gore,ubiju.Ne bih to prezivela.Molim te.-Te ga pogleda svojim zelenim ocima sa trackom nade da ce ostati.

-Oh Boze.Pa zasto ste tako mokri?-upita Briseida navlaceci cebe preko grudi.Patrokle i Andromaha se pogledase.

-Nepaznja.Bure je..-te zastade na sta Patrokle brzo doda.

-Odjednom je palo,i sva voda se srucila na nas.-Te zagrli Andromahu.Kalhant prebaci ruku ispod glave,pomerajuci se malo te napravi Briseidi malo mesta.Ona se na to samo zahvalno nasmesi.Patrokle otvori orman te izvuce neku suvu i cistu odecu pritom dodavajuci Andromahi peskir.Ona se samo postidi te uze dug peskir i obavi ga oko tela.Uze mokru odecu i izadje napolje te je okaci na zicu.Mrak je vec padao,a oko njih samo suma.Sam prizor mrdanja granja i duvanja vetra ju je uplasio te se brzo okrete i udje.Briseida je vec spavala u Kalhantovom zagrljaju.Andromaha uze jos jedno cebe te prebaci preko njih za svaki slucaj.Patrokle je lezao i potapsao pored sebe dajuci joj znak da legne.Ona klimne glavom obukavsi neki komad odece te leze pored njega.On je pokri,pa onda sebe.Njoj bese malo hladno sto on primeti te je pribi uz njega prebacivsi levu ruku preko njenih ledja.Andromaha se nasmesi i poljubi ga na blic te zaklopi oci.Isto to,posle par minuta uzivanja u gledanju Andromahe uradi i Patrokle.
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Wed Dec 16, 2009 12:37 am

istopila sam se :heartly:
prelepo je.... stvarno originalno, sve vise mi se svidja!!!!!!!!!!!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Wed Dec 16, 2009 12:40 am

Rlyyyy?
AAA Hvalaa <3 <3
Back to top Go down
BBBill's Bitch
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 151
: Mit Bill bei Trinken =)
Registration date : 2009-11-25

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Wed Dec 16, 2009 2:00 am

billovka94 wrote:

^I Agree :kidd:
Kad ce sledeci chapp ... ??? joy
Back to top Go down
View user profile http://www.celebritystars.biz
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Wed Dec 16, 2009 3:14 pm

billovka94 wrote:
istopila sam se :heartly:
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Wed Dec 16, 2009 3:59 pm

Wiii,.,.Pocecu da pisem uskoro,.,.^-^
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Wed Dec 16, 2009 10:20 pm

-Brze.-rece tiho Ahil osvrtajuci se ne bi li uocio nekoga.Ali,kako su svi spavali,cak i strazari bilo je mirno i tiho.Jelena hitrim pokretom podize haljinu do kolena te potrca.Ahil uze konja te sede na njega.Uhvati Jelenu za ruku te je podize,a ona sedne ispred njega.

-Plasim se.-rece tiho okrenuvsi glavu prema Ahilu.Videvsi strah u njenim ocima on je pomiluje po obrazu.

-Nemoj.Sve ce biti kako treba.-Rekavsi to klimnu joj glavom i potapsa konja.Jeleni se oci napunise suzama,jedna kanu na njegovu ruku.Ahil oseti to te nasloni glavu na njeno rame i poljubi ga.Osetivsi topao dah na ramenu,Jelena steze zube.

-Gde idemo?-nakon duzeg vremena Jelena upita Ahila.

-Idemo odavde,daleko.Idemo do jezera,tamo nas cekaju Patrokle i Kalhant.Ako nas vreme,a i konj posluze,stici cemo vec sutra u podne.-Jelena duboko udahne te pogleda oko sebe.Sve sama polja,drvece,po neka zivotinja.

-Umorna sam,i zedna.

-Evo vode.-Ahil uze canak s' vodom te ga otvori i doda joj.-Izvoli.-ona ga uze i ispi par gutljaja te mu ga vrati.

-'Jutro lepotice.-rece Kalhant poljubivsi Briseidu u teme.Ona izvi usne u smesak te otvori kapke i ugleda ga.

-Dobro jutro.-Priblizi svoje usne njegovim te ga poljubi.Bese to duuug poljubac.Zatim se proteze i pogleda u krevet naspram njihovog.-Gde su Patrokle i Andromaha?

-Verovatno su izasli.-Zatim on razvi usne u smesak.Briseida polozi levu ruku na njegove grudi te poce da ih miluje.Kalhant se osloni na desni lakat,podigavsi jedan deo svog tela,te poljubi Briseidu opet.Ona potom prebaci ruke oko njegovog vrata,prosavsi prstima kroz njegovu kosu.

-Ne Patrokle,neee..-smejuci se,kroz pauze izgovori Andromaha,ali on je idalje golicao.-Videces ti sad.-te mu se opire i potrca do jezera.On poce da je prati.

-Neces mi pobeci,potrazicu te i u misiju rupu draga moja.-Bilo je previse vruce te on skide majicu.Andromaha se,sakrivsi iza drveta,pogleda u njega.Gutala ga je pogledom,zelela je da oseti svaki deo njega.O,kako je divan.Patrokle...Ali najednom joj se izgubi iz vida.Gde li je?..

-Bu.-rece Patrokle,a Andromaha zavrsita.

-AAAA...Jaooo,pa to si tiii.Patrokle...Tako sam se uplasila.

-Rekao sam da cu te naci..-rekavsi to uze je za ruku i podize u narucje.Ona ga zagrli i strasno poljubi.Patrokle potrca,sa njom u narucju,do jezera.

Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Wed Dec 16, 2009 10:47 pm

diiiiiiiiiFFFFFFFnoooooooooo! covece kako mi se uvuklo pod kozu, tek sad te u potpunosti razumem kad si mi pricala da volis moj doticni ff... ja nzm... predivno. prosto sam se najzeila dok sam citala, nekako izaziva emocije u meni!
patrokle in love

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Wed Dec 16, 2009 11:05 pm

o_O
Um,da.,.,*u soku*
Danke Kriiiiiiiiiiiiis <333 wuv
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Thu Dec 17, 2009 10:54 am

OOOO!!!
Apsolutno se slazem sa Kriss!!
OVo mi se uvlaciiii pod kozu Very Happy <3 <3 <3
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Thu Dec 17, 2009 5:07 pm

Njaaaa,..,.HVALA VAM PUUUNOOO <3
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Fri Dec 18, 2009 5:09 pm

Evo ga Very Happy

Osetih njegov dah na mom vratu.Tako je topao,i veoma prijatan za moj vrat.Njegove snazne ruke bejahu oko mog struka drzeci uzda.Volim ga...Ahil prisloni jos jednom usne Jeleninom vratu te prelazeci njima gore-dole.

-Stizemo brzo.Jos,2 sata najvise.

-Jedva cekam.Brzo mi je proslo vreme.Mislim da ce se Patroke veoma obradovati kada me bude video.Smatram ga za starijeg brata kog nisam imala.

-Da,znam koliko te voli i brine za tebe.

-Zar ne mislis da je vreme da mu nadjes devojku?Mislim,nije on mali decak.Treba mu..Neka ozbiljna devojka.Secam se,tacno pred njegov rodjendan mi je pricao kako zeli da se zaljubi,iako flertuje sa mnogim devojkama,kaze da nijedna od njih ne ispunjava njegove kriterijume.A i ti i ja znamo koliko devojaka ludi za njim.Secam se vremena kada je Hekaba bila jedna od njih,hvala Bogu sada se opametila i nije vise zaludjena njime.

-O da,tacno se secam toga.Mada,rada je bio previse stidljiv da bi prisao ne samo njoj,vec i ostalim devojkama.Ali kada je shvatio da se mnoge devojke interesuju za njega,opustio se i poceo da zavodi sve redom.

-Hah,da.Ali opametice se on,verujem u to.Kalhant je slican njemu.Svakoj bi da udovolji,a ni sa jednom ne zeli nista.Koja je svrha toga?

-Uticu jedan na drugog,mora da je to.-te oboje prasnuse u smeh.-A sta mislis o meni?Da li sam ja zavodnik kao oni?-odjednom se cu krik ispusten iz Jeleninih ustiju.Ahil je prodrma,ali videvsi krv na ruci okrenu je i vide strelu u njenoj ruci.

-Jelena!-Te se osvrte da vidi ko je bio,ali taj je vec pobegao.Jelena poce da se trese i grci od bola.

-Boli,prokleto boli.-rece stiskajuci zube.Suze joj skliznuvse niz lice,brzo jedna po jedna.Jelena zatvori oci drzavsi se za ranu.Ahil jos jace potapsa konja i on brzo krene.

-Drzi se.Molim te!

-Nisi fer Patrokle.Ja sam slabija valjda imam prednosti!-rece Andromaha praveci se ljutom.
-
Ko se to meni naljutio?-te je zagrli s' ledja.Zar mora ovo da mi radi?Ona idalje osta u istom polozaju namrstivsi se.Patrokle skloni kosu s' njenog vrata laganim pokretom.Ona se mahinalno nasmeja te kroci u vodu dozivajuci ga.On pristane na igru te krene za njom.Zatim stadose dok im voda nije dosla do stomaka.Andromaha skide snalicu koja je drzala par pramena te protrese kosu.Zatim uze korset te ga polako otkopcava i okrene ledja Patroklu.Skidajuci korset,Patrokle je sve vise uzivao u svom pogledu.Andomaha uze korset te ga spusti i okrenu se prema Patroklu pomalo nesigurno.On pridje te je poljubi joj jednom prelazeci prstima po njenom telu.Andromaha polozi svoje prste na Patroklove grudi te dize glavu gore dok je on ljubi po vratu,zatim klizeci jezikom po celom telu.Vec par minuta kasnije,lezase nagi na obali spajajuci svoja tela.

-Izludjujes me Briseida.Svakim minutom sve vise i vise.-rece pozudno Kalhant gurajuci je uz zid.

-Zelim te.-sapnu mu ona na uvo na sta je mladic jos vise pripi uz sebi neobuzdano ljubeci njen vrat.Briseida prstima predje preko njegovih ledja pa sve do pojasa te ga otkopca i on pade.Kalhant se brzo dade na posao te joj odveza haljinu koja kao svila skliznu niz njeno savrseno gradjeno telo.Ljubio je svaki deo njenog tela dok je ona uzivala.Zatim je uze u narucje polozivsi je na krevet.On skide majicu te se ugura pored nje,ali ona sada okrete situaciju te sedne na njega.Rukama je uhvati za struk polako ulazeci u nju.

Oh God,kako je ispalo? xD
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Fri Dec 18, 2009 5:38 pm

AAaaaaaaaaaaaaa!
JOS JOS JOS!!!
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Fri Dec 18, 2009 5:39 pm

O_O
HA!
HVALAAA Very Happy
USKORO Very Happy
Back to top Go down
BBBill's Bitch
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 151
: Mit Bill bei Trinken =)
Registration date : 2009-11-25

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Sun Dec 20, 2009 3:28 am

*^forgotten^* wrote:
AAaaaaaaaaaaaaa!
JOS JOS JOS!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.celebritystars.biz
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Sun Dec 20, 2009 5:48 pm

perverznjakinjo jedna! meh mnogoooooooo voli ovaj chap!
btw mnogo mi se svidja ono kako si opisala kada je jelena pogodjena strelom, bas je iznenada... a o sceni mene i billa da ne pricam, savrseno!!!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Sun Dec 20, 2009 8:40 pm

Jaooo hvala honey ,.,.^-^
Hvala vam svima puno sto citate,..,^-^
Sutra dobijate chapp,.,.Ili mozda veceras.,,.n_n
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Mon Dec 21, 2009 3:21 pm

Kako se razdaljina do jezera smanjivala,Jelenina bol je bila sve veca.Ruka je krvarila,previse.Svaki deo tela je svakom sekundom sve vise boleo,trnuo.Konj je jurio koliko su ga noge nosile,previse brzo.

-Jelena..Izdrzi.Evo nas.-Ahil je brzo uze u narucje I sidje s’ konja.Preznojila se,drhtala,ali nije odustajala.-Patrokle!.-razdra se Ahil udarajuci jednom rukom u vrata kolibe.Kalhant otvori te razlogaca oci videvsi Jelenu.

-Sta..?

-Brzo…Pogodjena je.-te je unese unutra a Briseida se pokri cebetom ne znavsi sta se dogadja.

-Gde je do djavola sada Patrokle?-razdra se Ahil nervozno ni ne videvsi Briseidu.

-Izasao je.Idem po njega.-te Kalhant navuce plast I istrci.Ahil je tek sada ugledao mladu priliku na krevetu do.

-A ti si?-pita on nervozno.

-B-briseida.-Ona se malo zaplasi videvsi njegov izraz lica,a I devojku koja je lezala povredjena.

-Briseida?Koja Briseida?O Boze..ne bitno.Sta rade ovi…?-ona se zacudi,pritom jos vise se sklupca I ucuta.Gledala je bledu devojku kako se muci u bolovima.

-Mogu da pomognem?Mislim,da donesem tople vode I peskire.-Ahil snuzdeno klimnu glavu.Briseida se obmota cebetom te se zavuce iza ormana I obuce haljinu.Uzela je malo korito I istrcala te otisla iza kolibe I iz bureta uzela vodu.Potrca,malo prosuvsi vodu,te udje u kolibu I spusti je nadomak Ahilove pete.Zavuce ruku u orman I izvuce par belih peskira.-Evo,sada samo cekamo da dodju Patrokle I Andromaha.

-Ko je Andromaha?Ne razumem,zar Patrokle I Kalhant ne bi trebali da budu sami?-te se zacudi I zagleda se u njene kestenjaste oci.Ona ga odmeri te okrenu glavu.

-Duga prica…

-Verujem,ali sada nemamo vremena za duge price.Uostalom,reci ces mi kasnije.

-Patrokle,Patrokle!-razdra se Kalhant trceci prema paru koji je lezao na travi,te im skrati uzivanje.-Brzo!Dosao je Ahil sa…Jelenom!Ranjena je!-Cuvsi to Patrokle se cimn te povuce Andromahu I oni zajedno potrcase.Udjose zadihani u kolibu,Patrokle se rastuzi videvsi prizor ispred sebe te kleknu pred krevet.

-Kako Ahile?Sta je bilo?-Ahil bese previse besan da bi ista normalno odgovorio te se samo razdra.

-Vadi to cudo iz njene ruke!Ne zapitkuj!-Patrokle ga pogleda popreko te uze Jeleninu ruku I pogleda je.

-Izdrzi…-te jednim brzim pokretom izvadi strelu.Jelena zajauka od bola te se opet preznoji.Krv je opet pocela da tece duz njenih ruku.Patrokle uze jedan peskir te joj ga obavi oko ruke.

-Kalhant,da li bi mogao da potrazis negde u sumi orahov list I doneses par njih?-Patrokle pogleda tuzno Kalhanta na sta on klimnu glavom.

-Naravno.-te podje ali ga necija ruka zadrza.

-Cekaj,idem sa tobom.

-Briseida,bolje je da ostanes,ne bih da te izgubim.I sama vidis sta se desilo Jeleni.Molim te.-Pogleda je I poljubi njenu ruku,a ona zazmure te mu se prisloni na grudi.

-Cuvaj se,I nemoj da zadjes duboko u sumu.-te ga poljubi.

-Necu.Ne brini.Brzo cu se vratiti.- pusti joj ruku ni ne pogledavsi je suznim ocima istrca.Briseida sklopi ruke te ispreplita prste gledajuci u pod.Malo se odalji prema prozoru te se nasloni I pogleda kroz njega.Cu korake,ali se nije okrenula vec je idalje gledala u jednu tacku.

-Izvini,nisam trebao onako da se derem na tebe.Nisi zasluzila.Samo si htela da pomognes..Ali ja..poneo sam se kao pravo Ahejsko djubre prema tebi.A to je sve zbog..Ove situacije.Stvarno izvini.-Briseida ga ni ne pogleda vec samo klimnu glavom.

-Uredu je.Stvarno.Oprastam ti.-rece to ravno bez ikakvih emocija.

-Hvala ti.

-Patrokle,da li si dobro?-upita Andromaha vec vidno zabrinuto.

-Ne..Nisam Andromaha..Moja sestra..Ona..Ne znam da li ce preziveti.-na to mu se oci zasuze ali on ne dozvoli Andromahi da to vidi.Ona ga cvrsto zagrli te poljubi u teme.

-Ne razmisljaj tako.Budi optimista.Izvuci ce se ona.Mlada je,lepa…Zivot je pred njom.Nece Bog nju jos uzeti.Smiri se.-te ga pogleda I obrisa jednu suzu koja poce da klizi njegovim obrazom.

-Hvala ti.Hvala ti sto si uz mene,sada u ovim teskim trenucima.Hvala ti sto brines Andromaha.-te je pripi jos uz sebe I cvrsto zagrli prstima prelazeci kroz njenu kosu.

Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Thu Dec 24, 2009 4:08 pm

diiiiiiiiivnoooo!
ali nekako sam se zbunila na kraju, je l jelena sestra od patrokla ili? O.o
i hocu sto pre new chap!!!!!!!!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Thu Dec 24, 2009 10:29 pm

Hvalaaaaaaa.,,.Chapp,sutra :DDD
Ovaj,..,jelena nije Patroklova sestra ali je on dozivljava kao sestru [takodje i ona njega kao brata],.,.pisala sam o tome u proslom chappu Smile)
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Fri Dec 25, 2009 9:13 pm

Hmm..
Da li tebi treba izvuciiii chap iz glave ili ces da ga stavis? XD
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Fri Dec 25, 2009 10:09 pm

Jaooo.,.,Kako me mrzi da napisem,.,.
A i moram da se spremam za grad.,.,Pa kad se vratim valjda cu napisati nesto Wink
A i,.,.vidi ko mi kaze Razz
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Fri Dec 25, 2009 10:50 pm

hmm. .xD
ocu troyu xD
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   Sat Dec 26, 2009 2:31 pm

-Ko...Ko ste vi?-upita sanjivo Jelena.

-Ja sam Briseida,a ovo je Andromaha,cerke trojanskog cara.-na to joj se Briseida blago nasmesi.Jelena jednom rukom protrlja oci.

-Ajoj,boli.-te pogleda u ruku i vrati glavu na jastuk.-Gde...Gde je Ahil?Gde je Patrokle?-skupivsi malo snage upita opet.

-Oni su...-te Briseida okrene glavu i pogleda Andromahu,a ova joj klimne glavom.-Izasli,traze hranu i negde gde cemo otici.Posto ovde vise nije bezbedno.

-Ajoj,menelaj..On..Ubice ih ako ih nadje.-procedi kroz zube Jelena pokusavsi da ustane.

-Ne..Vrati se..Slaba si jos uvek.-doda Andromaha pridrzavsi je.

-Ali...Moramo im reci.-rece opet Jelena,na sta Briseida zabaci glavu medju saka a da to jelena i Andromaha ne vide.

-Znaju oni sta rade,ne brini.-te je vrati u lezeci polozaj i uhvati Briseidu za ruku.-dodji.-doda tiho na sta bBriseida obrisa jednu suzu.-Moras da izdrzis,barem da te ona ne vidi Briseida,molim te.-te joj pomiluje obraz i zagrli je.-Bice oni dobro.Vratice se brzo.A i sama vidis da se Jelena brzo oporavlja.Otici cemo odavde.

-Andromaha,ne znam sta da ti kazem..Samo molim Boga i sve svece da ih cuvaju.-rece briseida zabrinuto te se obe vratise kod Jelene.

-Kalhante!-razdra se patrokle uperivsi luk ka neznancu te pusti jednu strelu koja ga pogodi i ovaj pade.-Pazi!O Boze.Idemo po Ahila.

-Hvala ti!-Patrokle samo klimnu glavom te obojica potrcase.

-Gde ste do djavola do sada?-rece ljutito Ahil.

-Pa naprimer ubijali par njih koji su mogli tebe i nas zajedno Ahile!-doda Patrokle.

-Vas dvojica!Ne svadjajte se!ne zaboravite da nas jelena,Briseida i Andromaha cekaju.Moze se i njima nesto desiti!A sada,idemo po jos hrane.-Patrokle i Ahil se pogledase i potrcase.

-Mislim da su oni.-Briseida potrca i otvori vrata ali je nepoznate prilike iznenadise.Ona pokusa da zatvori vrata ali su oni bili snazniji.

-Hvatajte ih!-doda on,Andromaha vrisnu uhvativsi Jelenu za ruku.Briseida pokusa da potrci ka njima ali je neko vec dohvatio.

Sponsored content

PostSubject: Re: [.:: Troy ::. ]   

Back to top Go down

[.:: Troy ::. ]
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dj Ashba
» 1988.07.29 - Alpine Valley Music Theatre, East Troy, USA
» 1991.05.24 - Alpine Valley Music Theatre, East Troy, USA