Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Hold me!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Hold me!   Mon Nov 30, 2009 11:14 pm

Ok, znam da je kratko, zbrzano, bezveze. Ali morala sam xD jednostavno sam morala da napisem .... naisla inspiracija xD

Isla je ka ucionici, sa slusalicama u usima, hodajuci uzdignute glave. Koraci joj behu laki I veseli. Odsetala je do svog mesta, usput se osmehnuvsi svakom uceniku.
- Hej Jannifer!-
- Haj.- Zakikota se devojka, sedajuci do Michela.
Cas je vec uveliko trajao, Janny pokusa da slusa profesora, no nije islo. Pogled joj besciljno seta ucionicom, I odjednom se zaustavi na njemu. Dah joj je zastao, oci se ukocise, I kao da je u tom trenu vreme stalo, kao da su satovi prestali da kucaju, I nista nije bilo lepse od njega. Decko svetlih ociju, savrsenih usana, blede koze i izazovnog osmeha, nije primetio da ga posmatra, a ona nije prestajala da zuri u njega. Pitala se kako do sada nije spazila toliko savrsenstvo, bio je najlepsi, najprivlacniji. U njegovom pogledu bilo je strasti, zudnje, jednostavno je zracio. A opet, njegovo lice bilo je nevino. Cudan spoj. Istovremeno zelela je da podivljaju zajedno, I da dele neznosti. On je bio malo visi od nje, bio je zgodan, samouveren, pomalo zatvoren sto se devojaka tice. Ona je bila lepa, drustvena, dosta razmazena, no njen sarm je osvajao svakoga, ipak, ne I njega. Od pocetka godine malo su pricali, prosto su bili previse zaokupljeni sami sobom, razmisljali su kako da budu u centru paznje, da budu primeceni, a sada, ona je shvatila da dalje ne moze bez njega. Ne moze sedeti I krisom ga gledati, vise ne moze ni jednu sekundu odoleti njegovom neznom, barsunastom glasu.
- Janny?- Michel je blago udari u rame, na sta ona zamalo vrisnu od iznenadjenja.
- Sta je?!-
- Ovaj, zamislila si se.- Smesio se vragolasto, namigujuci.
- Pa?-
Nije joj bilo drago sto se ponasa drsko prema najboljem drugu, a Michel je bio I vise od toga, ali njena opsednutost njime nije se mogla obuzdati. Zelela je neprestano biti u njegovoj blizini, uzivajuci u pogledu na nesto toliko savrseno.

- Sta ti je danas?- Upita Michel, dok su hodali skolskim dvoristem na velikom odmoru.
- Nista.- Pokusa da se nasmesi, ali je znala da joj ne veruje, previse ju je dobro poznavao.
- Samo cutis I brecas se, daj vise, smaras sa tim.-
- Ma nije nije tako.-
Zelela je da mu kaze, zelela je da svima kaze, da se isprazni. Teznja ka njemu munjevito je rasla, otezavala joj disanje. Njene nekada jasne misli postale su zamagljene, bila je zamisljena, izgubljena u mastanjima. I svaki put kada bi im se pogledi sreli, srce bi preskocilo jedan otkucaj, osetila bi kako joj se pluca zamrzavaju, kako umire. A onda, vec sledece sekunde nanovo bi udahnula zivot, ljubazno se nasmesivsi svakome ko joj uputi pogled.
Kada se smejala, smejala se neodoljivo, I svaki njen pokret bio je igra. Nekada zaista bejase tako, a sada sada je bila izgubljena I rastrzana. Nije znala kako da hoda, kako da govori, kako da zabacuje kosu, a jedino sto je htela je da je primeti. Htela je da bude savrsena, za njega.
Ponovo sedi na svom mestu, Michel ne prestaje da govori, prica joj o necemu, a ona ne slusa. Oci joj uprte u vrata, ceka da se pojavi, da jos jednom oseti nalet uzbudjenja dok broji njegove korake. Ceka da jos jednom izgubi svest kada joj se osmehne. Okrece glavu ka prozoru, I zna da je nemoguce da budu zajedno. On je sve ono sto ona nije. Ona je sve ono sto njemu nikada nece biti zanimljivo.

Jos jedan dan, jos jedan uzdah, jos jedna misao o njemu. Sama je u svojoj sobi, sama u svojim mislima. Nedostaje joj, oseca kako joj njegov glas odzvanja u uhu, oseca njegov parfem, oseca kako joj struji venama. Nikada ne ide, ostaje sa njom I muci je. Njegove usne uvek se smese, a nikada ne ljube, nikada nisu blizu, nikada stvarne.

Osmi decembar, njegov rodjendan.
Jannifer stoji za sankom I ispija koktel, prica sa Helen.
- Hah, da ne verujes koliko frajera ima ovde, a Jann? Videla si nesto?-
- Ne.- Nezaintresovano odgovara devojka, bez njega je tako dosadno.
Iznenada on se pojavljuje kraj nje, u drustvu tri devojke. Smeju se, grle. Ljubomora joj navire u obraze te se zustro okrece I polazi ka vratima.
- Gde ces?- Michel dovikuje za njom, ali se ona ne obazire. Jannifer?-
- Na vazduh.- Bezvoljno ga pogleda, a potom se nalakti na betonski stub.
- Nesto si neraspolozena.-
- Da.-
- E ovaj, zove me mislim, smuvao sam nesto.. odoh.- Otrcao je nazad u klub, a ona se ni ne osvrnu. Nije je bilo briga, ni najmanje.

Hladan vetar milovao joj je obraze, I uzivala je, kosa se divlje vijorila, zmurela je. Ono sto sada zeli je ono sto zeli vec duze vreme, on, njegove ruke na njenom struku, njegove usne na njenim. Zeli ga. Postaje nepodnosljivo.
A onda se necije snazne ruke ispreplicu oko njenog struka, dise joj za vrat, ona pada u blazeno stanje. Okrece glavu I on je tako blizu, on je tu.
- Hej!- Glumi da joj smeta sto ju je tako prisno zagrlio, a u sebi ne moze da smiri bujicu emocija.
- Mala, sta radis tu sama? Hajdemo unutra.-
- Mi?-
- Smetam ti?- On se nasmeje I jos vise je pribije uz sebe. Onda je poljubi, svojevoljno, jer je on to zeleo, jer mu se moze, ona se nije bunila. Strasno se ljube, naslonjeni na zid, I njena ruka pazljivo prelazi duz njegovih ledja. Malo je reci da je uzivala. U grudima joj se razbuktala vatra, gorela mu je u narucju.

Ne, ne volim ga. Juce je bilo avantura, juce nije ozbiljno. On je previse drugaciji, ja previse sumnjicava. Nece ici, svesna sam.
Mislila je, zagledana u njegovu sliku. Njihovu sliku. Sliku na kojoj mu sedi u krilu I smeje se. Tone u secanja, njegove medene usne je miluju, njegove ruke cuvaju, njegova je. Bila, vise ne. Nece se upustiti u toliki rizik, razocarenje bi bilo preveliko. Nije on za vezu, nije za nju.

Plasljivo se priblizava ucionici, pitajuci se moze li preziveti njegov pogled, njegovu hladnocu, ako je uopste bude. Ulazi I primecuje da ga nema, nije dosao. Gotovo da zeli da zaplace, razbesni se, a negde u dubini je I srecna, jer suocavanje je odlozeno. Ceo dan misli su joj zbrkane I nervozna je, nema ni traga njenoj uobicajenoj cednosti.
I dok sada hoda kuci, pita se da li je ovo razocarenje vece od onog da ju je ignorisao. Ne, svakako je manje, ali ipak boli. Cini joj se da ne moze ziveti bez njegovih poljubaca, zeli da je zagrli I ne pusta, da mu se prepusti, prestane da razmislja o hiljadu pitanja sto je proganjaju, da se izgubi sa njim, na nekom savrsenom mestu.

Hey macko, nisam dosao danas, iskrslo je nesto. Kupim te veceras u devet, izlazimo. See ya!

Sirok osmeh titra joj na licu, I iznova trepce, ne znajuci kako da prihvati toliki nalet srece. Poruka na ekranu njenog mobilnog telefona deluje suvise nestvarno, suvise je blizu ostvarenja sna. Najednom se oseca potpuno, ispunjeno, zadovoljno. Mozda su razlike ono sto ih je spojilo, mozda je njena procena bila pogresna . Mozda se moze zaljubiti u njega?

Sede u parku, zaljubljeni, u mraku. Njegova ruka spusta se sa njenog obraza na njeno koleno, gleda je u oci. Ona skrece pogled, ne mogavsi da izdrzi snagu njegovog. Za nju, on je suvise lep, suvise je voli, suvise je blizu. Sa njim ona gubi razum, postaje zacarana. Ponovo se ljube, dodiri vreli, oboje se ne mogu zasititi. Njegov osmeh kao da je postao jos lepsi, ona jos vise ocarana, jos vise njegova.
- Janny, ostani.-
- Tu sam.- Zbunjeno mu odgovara, prosavsi rukom kroz njegovu kosu.
- Zauvek.-

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Hold me!   Mon Nov 30, 2009 11:24 pm

Kriiis ovo je diivnooooo!!!
Ali stvarno!
:DDDD
Zadnji prizor je najbolji
-Zauvek-
<3 <3 <3
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Hold me!   Mon Nov 30, 2009 11:27 pm

Prekrasno,zaista prekrasno
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hold me!   Mon Nov 30, 2009 11:36 pm

hvalaaaaa vam!

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 151
: Mit Bill bei Trinken =)
Registration date : 2009-11-25

PostSubject: Re: Hold me!   Mon Nov 30, 2009 11:58 pm

Like,likee,likeee Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.celebritystars.biz
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Hold me!   Tue Dec 01, 2009 4:18 pm

Aww...
Prelepo ..

Ponovo se ljube, dodiri vreli, oboje se ne mogu zasititi. Njegov osmeh kao da je postao jos lepsi, ona jos vise ocarana, jos vise njegova.
- Janny, ostani.-
- Zauvek.-

Ovo me ubi :DDDDDD
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hold me!   Tue Dec 01, 2009 8:22 pm

heh.... tnx xDD
poslednja scena je i meni najlepsa ...

New fan
New fan

Number of posts : 35
: Humanoid City <3
Registration date : 2009-12-25

PostSubject: Re: Hold me!   Fri Dec 25, 2009 7:56 pm

.:Devilish:. wrote:
Kriiis ovo je diivnooooo!!!
Ali stvarno!
:DDDD
Zadnji prizor je najbolji
-Zauvek-
<3 <3 <3
Back to top Go down
View user profile
Guardian_Angel_of_Love
New fan
New fan

Number of posts : 59
: In his warm embrace of fluffy, breathing its sweet fragrance,trying to lock the feeling in my mind
Registration date : 2009-11-07

PostSubject: Re: Hold me!   Sat Jan 02, 2010 9:28 pm

*^forgotten^* wrote:
Aww...
Prelepo ..

Ponovo se ljube, dodiri vreli, oboje se ne mogu zasititi. Njegov osmeh kao da je postao jos lepsi, ona jos vise ocarana, jos vise njegova.
- Janny, ostani.-
- Zauvek.-

Ovo me ubi :DDDDDD

Zaista PREDIVNO....
I love you
Back to top Go down
View user profile
Prinzessin von Brder <3
New fan
New fan

Number of posts : 35
: Humanoid City <3
Registration date : 2009-12-25

PostSubject: Re: Hold me!   Mon Jan 04, 2010 11:28 pm

OMG...KRISTINA,TI SI GENIJE KAKVOG NEMA... <3<3<3<3
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Hold me!   

Back to top Go down

Hold me!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tribute To Tighten Up (PT 3 & 4)
» Dennis Brown (3 mixes)
» Local(SG) Short Pips Player( Pen Hold).