Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

The neverendin' story.[oneshot]

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: The neverendin' story.[oneshot]   Sun Nov 22, 2009 10:48 pm

-Bill!PAZI!Billl...-vristim iz sveg glasa.Dovoljno glasno da me cujes,ali ne dovoljno brzo da se pomeris.Oci su pocele da mi suze.Odjednom,nije te vise bilo.Trcim preko ulice ne obazirajuci se na druge automobile.Ruke mi se tresu,sve sam bliza tvom nekada savrsenom telu.Ne,tvoje telo je idalje savrseno...Bacam se na kolena i drzim ti glavu.Oci su ti idalje otvorene.Oci andjela...Tvoj pogled sada razara moju dusu kao otrov..-Izdrzi...Molim te.-klatim se levo desno i drzim te idalje privijena uz tebe.Svet je odjednom stao.Sve je stalo.

Tvoj 20-ti rodjendan.Svi tvoji i par mojih prijatelja u klubu.Drzimo se za ruke i plesemo.Nakon plesa,odlazis do sanka i donosis nam martini.Sedamo na stolice i nazdravljamo.
-Za ljubav.
-Za nas.-dizemo case i prekrstamo dok se gledamo u oci.Nakon ispijene zadnje kapi,case stavljamo na sto.Pripijas me uz sebe i ljubis.Osecam se...tvojom.Tvoj zagrljaj je nesto sto mi najvise prija,tvoj poljubac uvek probudi te cuvene leptirice u stomaku.Tvoj pogled cini me...tvojom?!Zatvaram oci i polazem glavu na tvoje rame.
-Bill..da li me volis?-sada odvajam glavu i gledam te u oci.Te divne,andjeoske oci...Razvijas usne u divan osmeh i klimas glavom.
-Da.Najvise na svetu.Samo tebe,i nikada nemoj da sumnjas u to.-Sada je osmeh na mom licu,uzimam jednu tvoju ruku i vucem te.
-Hajde..hajde da igramo.-Ustajes i vrtis me.Zatim me hvatas za struk i pribijas uz sebe.Disem pomalo ubrzano,a ko ne bi u tvojoj blizini?!Krece pesma "Human Connect To Human".Oboje se smejemo i pocinjemo da skacemo.Prislanjam usne tvom vratu i ljubim ga.Zatim ih odvajam i priblizavam tvom uvetu.
-I wanna connect to you.Tonight.-Oblizujes usne i smesis se djavolski.Spustas ruke na moju zadnjicu i ljubis me.
-Idemo?-vec je prosla ponoc,a ja sam zelela da dobijes moj poklon.Izlazimo iz kluba u kome je vecina ostala i trcimo.Zastajem da podignem malo haljinu teturajuci se.Trcis preko ulice ali nesvesno stajes na sred nje i okreces se prema meni.

Hitna je stigla.Moja bela haljina sada je na nekim delovima crvena,ali to nije bitno.Oduvek si me podsecao na vampira.Beo ten,savrseno gradjen,savrseno hladan.Sve sto ti je hvalilo bila je..krv...Sada si je imao na svojim usnama.Sada se videla.A..nisam to htela.Ne sada,ne ovde.Idalje drhtim dok ti drzim ledeno hladnu ruku.Stavili su ti neku masku za kiseonik.Mrzim je.Sada mrzim sve sem tebe.Mrzim ceo svet.Medicinska sestra me smiruje,ali ja ne reagujem.Odjednom svi skacu.Panika.Vise ne osecam nikakav puls.
-Moje saucesce.-Osecam neku vrstu spokoja.Znam da ti je bolje sada,nego da si se mucio jos par sati.Znam da je bolelo.Idalje drzim tvoju ruku i placem.Ispred bolnice izlazim i po poslednji put gledam savrsenstvo.Jer,ako savrsenstvo postoji odna si to ti.Ulice Berlina su sada tako puste bez tebe,par prolaznika se okrenulo zamnom ali ja bih samo nastavila.Gledam u nebo,dok mi kosu mrsi blagi povetarac.Sada je na nebu jos jedna zvezda,jos jedan andjeo koji sija.Tvoj lik se stvara pred mojim ocima.Zelim da me nema,da sam sada sa tobom.Ali znam da bi se ljutio ako bi bilo sta uradila.Ja idalje zivim za tebe.Samo za tebe andjele...Nakon duge setnje vracam se u stan.Dani su prolazili,bili su...prazni.Svi su me tesili,bila sam poput invalida.Nisam to htela,sve sto je trebalo je da nastave da se ponasaju kao pre.Tvoj gubitak je nesto najteze u mom zivotu.Nisam puno izlazila,momke nisam imala.Bar ne na dugo.U svakome od njih sam trazila tebe,barem neki deo tebe.Ali niko od njih nije imao tu iskru u ocima,tu aromu usana,taj topli zagrljaj.Stalno sam mislila na tebe.Samo na tebe.Bolelo je.Samo secanje je bolelo..

I evo me,nakon pet dugih godina opet koracam onom ulicom.Zastajem i ne pomeram se.Cujem skripanje i udarac.Ali jedino stvarno od toga je skripanje guma.
-Hey,izvini.Nisam te video.-Pocinjem opet da se tresem i gledam u vozaca.Pogled mi se zaledio,srce poskocilo..Te oci,ta usta...To su tvoje oci,tvoja usta.Iz auta izlazi crni momak,sa afro kikicama i prilazi mi.I dalje piljim u njega ne znajuci sta da radim.
-Je l' sve ok?-mase mi rukom ispred ociju.Duboko udisem i polazem ruku na srce.Boli...Odjednom mi se stvara mrak pred ocima.Vise ne osecam noge...Padam bez svesti.Par sati kasnije otvaram oci.Opet on.
-Ti...-polako skupljam snage da kazem nesto...Nalazim se u nekoj sobi.Nije bolnica.-Sta mi se desilo?
-Zamalo te nisam udario...Zakocio sam i izasao iz auta.Bledo si gledala u mene kao da si videla duha i odjednom si pala.Nisam znao sta da radim pa sam te doveo kod mene kuci.Stalno si buncala i dozivala nekog Billa.-Opet mi se stvorio tvoj lik pred ocima.Blago sam udahnula i ustala.Nakon duge price otisla sam kuci.Pre toga dala mu moj broj.Kako smo sve vise izlazili,sve vise mi se dopadao.Jednog dana sam odlucila sve da mu ispricam.O meni,o nama Bill.Osecala sam neki deo tebe u njemu.Bio je strpljiv samnom.Svidjao mi se.Ali,nisam ga volela.Vec sledece godine,udala sam se za njega.Bio je blago receno presrecan,i ja sam.Odlucili smo se na sledeci korak,dete.Pokusavali smo i pokusavali,ali nista.Otisli smo kod lekara.Jos jedan sok je usledio.Saznala sam da ne mogu da imam decu.Ali,on je opet bio tu.Nije me napustio.

-Tom,mislim da je najbolje da odem.
-Ne lupaj.Ja te volim.Nista nije bitno.I to dete,usvojicemo neko.Ni ne pomisljaj da me ostavis..

Neko vreme sam cutala.Bila sa njim.Malo je postao nepodnosljiv.Na neki nacin me je davio.Jednog dana sam odlucila da odem.Nisam vise mogla.

"Tom,
Boli me sto moram da odem na ovaj nacin.Ali jednostavno moram.Izvini ako sam te ili ako cu te na bilo koji nacin povredeti,znaj da mi to nije namera.Moja ljubav prema Billu jednostavno je prejaka,i znam da nikada nikoga sem njega necu voleti.Mozda mislis da je to bolesno.Mozda i jeste.Ali ja ne mogu da nastavim da zivim sa tim da cu ti uzeti uzitak pravog zivota.Jer to samnom ne bi imao.Nadji nekog ko ce te stvarno voleti.Budi ono sto jesi.I molim te,oprosti mi ako ikada budes mogao.

Deanna.
.Jedna suza je pala niz moje lice na papir pre nego sto sam ga zatvorila i stavila na sto.Jos jednom sam pogledala sobu i izasla."Bill,dolazim".Zelela sam da izaberem brzu i sigurnu smrt.Zatim sam zatvorila oci,sa spokojem udahnula i osetila slobodu.Zakoracala sam sa vrha zgrade rasirivsi ruke.Osetila sam bol koja je minut kasnije nestala.Opet sam bila u onoj beloj haljini,kao na tvom rodjendanu.Sve je bilo..belo i veliko.Bilo je puno ljudi,svi su bili u belom.Osvrtala sam se oko sebe i udarila u nesto.
-Ups..izv..Bill.-prasnula sam zagrlivsi te.Opet sam bila srecna,opet sam bila ona stara..Opet sam te,nakon dugog niza godina videla.Nimalo nisi ostario,idalje si isti.Idalje si..savrsen.Opet sam osetila aromu tvojih usana.Opet sam bila...ja..

E sad,ja ne znam zasto sam napisala ovaj oneshot.Jednostavno sam imala neku vrstu potrebe da ga napisem. :]]]
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
: Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: The neverendin' story.[oneshot]   Sun Nov 22, 2009 11:39 pm

Svima nam ponekad dodje da napisemo tragediju. Kada sam ja u takvom raspolozenju, moje price su bas... tragicne. xD

U svakom slucaju, dirnuta sam. Vrlo leeeeeepo. Smile
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: The neverendin' story.[oneshot]   Sun Nov 22, 2009 11:55 pm

rasplakalo me je, ideja mi se toliko svidja da ne mogu da opisem. znaci ne da me je dirnulo, nego je probudilo one najsitnije iskre moje ljubavi prema billu... ne mogu da oppisem ... predivno!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: The neverendin' story.[oneshot]   Mon Nov 23, 2009 10:11 am

Prediwno.........
Jednostawno sam nacin pisanja i ideja su neopisiwi... mnogo mi se swidja ^^
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: The neverendin' story.[oneshot]   Mon Nov 23, 2009 3:50 pm

o_O
Ma vama nije dobro.Salim se xD
Hvalaaaa.,. <3
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: The neverendin' story.[oneshot]   Mon Nov 23, 2009 11:49 pm

Aww sreco prekrasna je...
Ne samo zato sto volim ljubavne tragedije...
Stvarno si super uskladila ideju i stil pisanja:D
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: The neverendin' story.[oneshot]   Tue Nov 24, 2009 4:53 pm

Hvala Dajanaaa <3333
Back to top Go down