Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Hilf Mir Fliegen 1-2

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 11:29 pm

omggg tnxxxxxx!
pa morala sam xDDDDDD da bi bilo zanimljivije xD

Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 11:32 pm

Savrseno !! Jedva cekam da vidim sta cete raditi sa Billom :hug:
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 11:40 pm

heh, ne, nece biti perverzija nenenenn ne nadajte se xD bice par napetih situacija i romantike, ali tek mozda na kraju nesto xD
ali tom..... huhu sto se on da naj*be xD

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 11:56 pm

Daj bre,.., :DDD
AAA ubijas me,..,!
Upravu je Shenon,sve drzis u neizvesnosti.,,.
Tom,..,*drool*
jedva cekam :DD
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 3:36 pm

AAAAAASAMD ADNAJDNHADN AJLK!!!!!
OMFG!! PA da li si ti normalna!??!!?!?
Kad je NAJJJAJAJAJANAAAJBOLJE ti prekines!!!!! C C C C ! XDDD

OVO je FeNoMeNaLnO!!!!!!!!!
I ko sto rece Joxzy , dobro je da si SHVATILA da ga volis xDDD

ocu chap BRZO!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 8:37 pm

alo ljudi pa nisam ja alison, hiljaditi put kazem xDD
anyway hvala... i btw joxy ne raduj se tomu, on ce da zapadne u sr*nje xD

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 8:44 pm

AAAAAAAAAA
macko sto ga prekide???
i nije fer da nece biti perverzarijaa...

Ali zato je Tom tu...xD

Btw moram pohvaliti Billov izgled u tvom potpisu;)

I samo jedna zamjerka...najavila si premalo chappova....
Zeljela bih da bude duze
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 9:09 pm

billovka94 wrote:
Nisi ali te mi zamisljamo u njenoij ulozi :DD
Haha :DDD
Zassto?Sta ce biti mom voljenom? Cry&Gone
DAJ BRE TAJ CHAAAPP :jump: bravo! wtf
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 9:39 pm

.:Devilish:. wrote:
billovka94 wrote:
Nisi ali te mi zamisljamo u njenoij ulozi :DD
Haha :DDD
Zassto?Sta ce biti mom voljenom? Cry&Gone
DAJ BRE TAJ CHAAAPP :jump: bravo! wtf
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 10:49 pm

hoho, sa tomom ce bude svasta xDD ali to tek posle... evo veceras verovatno new chap Razz

Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 10:55 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAA
veceras??????
to carice moja ljubim te!!!!!!!!!!!
Kada tocno??
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 11:09 pm

Daaaaaaaaa,kadaaaaaaaa????
AAAAAAAA.,,.can't WAAIIIT bounce gimmeee OMFG!! rock joy hyperglomp
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 11:35 pm

uzivajte xD

6.

Prosto je neverovatno kako su se kockice slozile, nekada mracne puzzle mog zivota postale su jarkih veselih boja. Juce je bilo fantasticno, Bill I ja smo igrali I skakali celo vece. Savrseno. Secam se svake carobne sekunde, svakog odusevljenog uzdaha koji mi je presao usnama, svakog izazovnog pogleda koji smo razmenili. Jos osecam njegov miris na sebi, I svaka misao koja mi proleti glavom odnosi se na njega. Zamislim njegovu ruku na svom ramenu I stresem se od uzivanja, bio je tako zastitnicki nastrojen. Ni minut se nije odvojio od mene, gledao me je, slusao, moja sreca presla je sve poznate granice.
Sada sam sama kuci, I za cudo, drago mi je zbog toga. Mogu se slobodno prepustiti mastanjima, odlutati u daleki svet zaljubljenosti, bez straha da ce me neko pre vremena povuci u stvarnost. Mogu pogledati u sebe, sagledati se, priznati osecanja koja rastu bez mog odobrenja, ali sada prestajem da ih ponistavam, sada zelim da ostanu. U grudima vise nema tezine, sada je tu samo osecaj spokoja. Ne marim sto mi je Shanen prigovarala jer sam se kasno vratila, gotovo da me nista ne moze iznervirati.

- Ne seri! Jebeno ne znas sta govoris! Dosta, Tom, prekini! Mrzim te!-
Histericno vikanje moje sestre odzvanjalo je u hodniku. Zbunjeno izlazim iz svoje sobe I zaticem je u dnevnom boravku kako baca novine sa stola, sutira ih, a onda se stroposta na krevet. Kristalne suze slivaju joj se niz obraze, mrmlja nesto I grci pesnice. Sokirana sam, toliko da nepomicno stojim kraj vrata onesposobljena da progovorim. Nikada pre je nisam videla kako place, I kad je besnela, nije besnela u ovolikoj meri. Nikada nije gubila kontrolu, a sada, slomljeno se savija na krevetu I jeca. Najednom mnome prostruji poveci strah, mora da se desilo nesto veoma ozbiljno, zasto bi se inace tako ponasala?
- Shan, je l sve ok?- Pazljivo joj se obracam.
- NE! BEZI ODAVDE! RASTRGNUCU TE! KUCKO! JEBI SE, I TI I TOM! ODMAH! STA BULJIS?!-
- Ovaj, stvarno je sve u redu? Ne bih rekla.- Trudim se da ostanem smirena, uprokos svim uvredama kojima me obasipa. Nije svesna sta prica, naravno da se ne ljutim.
- KUCKO! NE OBRACAJ MI SE, NIKADA VISE!-
I nisam joj se vise obracala, znajuci da bi bilo uzaludno. Upravo idem ka stanu Kaulitza, kako bih saznala uzrok tolike uzbune. Cudno se osecam, istovremeno se I bojim I radoznala sam. Hocu da sam hrabra I da joj pomognem, I da se sakrijem I samo pustim da se sve samo resi. Huh
Tom mi otvara vrata, smrknuto me odmerivsi.
- Ulazi!-
- Tom, sta se pobogu, desava?-
- TI!-
- Ja?- Ironicno, pomalo besno se nasmejem. Ma je li, ja se desavam iako ja nemam pojima o cemu se radi!? Gde je Bill?-
- Mala, sedi ovde da razjasnimo nesto! I nije ti tu Billy, ne, I nece doci. On je u studiu, docice veceras kasno. A sada lepo mi da popricamo o svemu sto se desilo!- Uplaseno se odmacinjem od njega. Iskreno, sada bih najradije jurnula napolje I bezala dok me noge nose, Tomov pogled je cudan, preteci, ali ostajem, moram.
- I, sta se to desilo pa je Shanen onako odlepila?-
- Pa, ja stvarno nista lose nisam mislio. A ona je sve pogresno shvatila. Mislim, kao da bih ja uradio bilo sta sa tobom, naravno da ne bih. Mislim, nije da me ne privlacis, ali zaboga, ja nisam kreten da bih rizikovao da izgubim Shanen!-
- Sta?- Blenem u njega, pitajuci se kako sam ja, zrno, prah, nista, uspela da se nadjem izmedju njih? Kao prepreka? Srce mi zvoni u grudima, jedva se koncentrisem na ono sto prica.
- Jutros sam pricao Billu svoj san, samo obican jebeni san! I ona je usla u stan I cula sta je cula. I pobesnela I istrcala. I malo pre sam uspeo da je dobijem na mobilni, I ponovo je vikala. Ne kapiram je!-
- Cekaj, sta si tacno sanjao?-
- Bice ti neprijatno, bolje da ne znas.-
- Kako mislis da vas pomirim ako ne znam o cemu se radi?!- Ustajem u znak protesta, mada je moj bes vise gluma, ono sto je prava istina je da me zaista zanima taj san. Mozda je bezobrazno, ali hej, naci se u snu Toma Kaulitza je ipak nesto!
- St sta? Ti mislis da ces nas ti pomiriti?- Pocinje sa odvratnim vestackim smehom.
- Ha ha, a nego ko ce? Ja sam uzrok svadje, dakle, ja cu vas pomiriti! AKO MI VEC JEDNOM KAZES O CEMU SE RADI!-
- DOBRO! SANJAO SAM KAKO SMO SAMI, NAS DVOJE, I KAKO SMO PIJANI, USTVARI, TI SI PIJANA. I U OVOM SMO STANU. I OVAKO SEDIMO I PRICAMO. I NE VICEMO, VEC FLERTUJEMO. I POCINJEMO DA SE LJUBIMO, NE BUNIS SE. NE ZNAM STA JE TO BILO. UOPSTE NE ZNAM. SKIDAM TE! HOCES JOS? DOBICES!- Njegov povisen ton ucinio je da se skamenim, prestanem da disem. Uplasena, bacena u veoma duboku jamu bez svetlosti, svesna koliko sam zapala u problem. Zelim da prestane, zelim da ne znam sta je dalje bilo.
- HOCES LI? SVEJEDNO! DOBICES! POCELI SMO DA SE LJUBIMO, ONAKO, DA, ONAKO! I BILO JE, ZNAS STA JE BILO! I BILO JE EXTRA, MEGA, ULTRA, STA VEC. BILO JE I DESILO SE, SANJAO SAM! HOCES JOS? MOZE, UVEK MOZE JOS!- Izbezumljeno mi prilazi I pribija uz sebe, hocu da vristim I zovem upomoc, ali nemam snage. On je isuvise jak da bih ga zaustavila, isuvise gnevan u ovom trenutku da bih ga smirila. Tomove ruke obavijaju se oko mog struka, dok I dalje besni I unistava me svojim otrovnim pogledom.
- Molim te stani.- Sapucem, a on ne cuje. On me nasilno baca na krevet I bolno leze na mene. Gusim se, ne znajuci da li od strave ili njegove tezine. Ujeda me po vratu, I mada bi ti poljupci bili strasni da je drugacija situacija, sada me bole u tolikoj meri da mi se cini da krvarim. Gubim razum, gubim svest, nema me. Alison nikada ne bi izazvala ovu katastrofu, nikada ne bi bila neko o kome Tom masta. Ona, ona ne bi Ja Placem, gutam suze, a ipak ih ima previse I teku mi iz ociju. Tom ne prestaje da me ljubi. Radi to besno, I kao da me zeli ubiti, zeli da nestanem I da se Shanen vrati. Cupa me za kosu dok mi gura svoj jezik u usta. Iznova ga guram od sebe I molim da prestane, svojim nogama obuhvatio je moje, tako da ih ne mogu pomaci. Ruke su mi suvise slabe, nejake. Padam u ocaj, potpuni ocaj I crnilo. Osecam kako mi otkopcava pantalone, vid mi magli od suza, jeza mi prolazi telom. Kao da umirem, vise ne osecam njegove grube dodire, ne osecam nista Zelim da zaspim.

- Alison, zao mi je. Stvarno jeste. Ne znam sta je to bilo, ne znam. Izvini..- Tiho, skoro necujno saputanje budi me iz sna. Osecam bol po celom telu, I osecam se umrtvljeno, kao pod anestezijom. Zmirim kroz trepavice I spazim Toma, u secanje mi se munjevito vracaju svi uzasni prizori I dodje mi da zavristim, ali se Bill pojavljuje na vratima I progovara. Ostajem nepomicna, nemam snage da pricam sa bilo kim.
- STA CES TI TU?-
- Bill ja.. necu nista, samo-
- Napolje! Jednom si joj se priblizio, I nikada vise!- Strelja blizanca pogledom, I Tom postidjeno izlazi. Srce mi se slama. Ne mogu da verujem u sta sam se uvalila! Ne mogu da presudim ko se gore oseca, da li Shanon, Tom, Bill ili ja?!
Bill se okrece nameravajuci da napusti sobu, a ja ispustam neodredjeni zvuk. Zelim da ostane.
- Ti si budna?- Ne uspeva da sakrije zaprepascenje, I seda do mene na postelju.
- Bill, ja ja ne.. ne znam ne zelim da ja-
- Shhh- Spustam glavu na njegove grudi I placem. Placem iz dubine, placem jer ne mogu da podnesem novi pakao, ne mogu da podnesem zivot koji nikada nije miran. Iznova I iznova prozivljavam nove traume, kao da nikada nece prestati. Placem jer sam uplasena, prestravljena, uzasnuta. Placem jer me sve boli, ne mogu da ustanem. Placem jer se cepam iznutra. Placem jer ne mrzim Toma cak I nakon svega! Placem jer mrzim sebe!
- Bice sve u redu.- Nezno govori dok se ljuljuskamo u istom ritmu. Grlo mi se steze, ne mogu da disem. Uspevam da podignem glavu, njegovo lice je zabrinuto, pogledi nam se ukrstaju. Rukom mu milujem obraz, crpim snagu iz tog dodira.
- Ali on nije kriv. Ja sam.- Placljivo izustim, nasta njegove oci ljutito zasvetle I ostro me pogledaju. Ipak, ne odustajem. Stvarno, nije kriv. On -
- Dosta. Ne naprezi se.- Naredjuje mi da ponovo legnem I odmaram se, jasno mi je da je najednom uznemiren.
- Bill, ne idi! Molim te!-
- Nece te niko dirati, ne brini.-
- Dodji!- Gotovo da ga preklinjem, I on se vraca na krevet. Koliko je sati?-
- Jedanaest uvece.-
- Spavaj samnom.-
- Molim?- Siri oci u nerazumevanju, a ja pokusavam da sklopim normalnu recenicu u glavi.
- Spavaj samnom u krevetu, ne mogu sama, necu, ne smem. Molim te, sutra idem kuci, a sada.. ne smem sama.- Drhtavom rukom dodirnem njegovu, nadajuci se da ce pristati. Ono sto bi me sada dokrajcilo je samoca. Na srecu, on potvrdno klima glavom.
- Idem da se istusiram, pa dolazim.-
- Ovaj mogu ja pre tebe?- Stidljivo pognem glavu, a onda mi njegov odgovor donese malecno zrno sigurnosti. Bill je uvek nalazio nacin da mi pomogne, uvek.
- Naravno.- Smesi se I ja ustajem.
Prolazim kroz dnevnu sobu, Tom sedi na krevetu I gleda u svoje noge. U sekundi se zaledim, ukopam u mestu, ne disem, nisam svesna. Odjednom sam ponovo na krevetu I on je na meni. Osecam jak I nepodnosljiv bol. Shvatam da sam na sred sobe I da mi krupne suze idu niz obraze. Nekako nastavljam do kupatila, posramljena preko svake mere.

Nakon pola sata lezim u toplom krevetu, I Bill lezi pored mene. Krevet je velik tako da nismo sasvim blizu, ali dovoljno je, dovoljno da strah iscezne. Pravimo se da spavamo, a sigurna sam da I on ne moze da prestane da razmislja. Okrecem glavu I pogledam njegovo savrseno lice. Oci su mu sklopljene, usne nepomicne, obrazi bledi, kosa zamrsena. U trenutku pozelim da ga dodirnem, da mu kazem nesto, a ne smem. Ne skidam pogled sa njega, I dalje se dvoumeci. U grudima ljubav je zamenila bol.
Ali on me ne voli. Shvatam. Nanovo bol koji hara, vlada, truje.
- Malena, pa ti ne spavas?- Zatecena kako milujem njegovu ruku svojom, zamisljajuci kako bi bilo da nam se prsti ispreplicu, uhvacena u zamku, tako da moram priznati osecanja, nemam kud.
- Ne ne mogu da zaspim.- Nesigurno odgovaram.
- Dodji.- Iskreno se smesi I grli me. Zadovoljno se ususkam do njega, udisem miris njegove koze, miris njegove snage koja me prozima. On je spas, on je neko ko je ostao samnom cak I kada su se svi zidovi srusili. On je neko ko mi jednim pogledom razbija strah, ko me stiti, ko me greje, tesi. On je neko pred kim sam toliko puta plakala I ne marim. On je neko koga volim.
- Alison, da li si svesna da nikada necemo moci da budemo zajedno?-
- Zasto?- Ote mi se krik, stezem ga cvrsto, onoliko koliko je to moguce. Stezem ga I ponavljam jedne reci, one koje su uvek ostajale u grlu, koje nikada nisu isplivale na videlo. One koje su mogle mnogo puta da pomognu, a nisam ih pustila napolje. Bas te reci, sada su odzvonile prostorijom. Mojim srcem. Nasim zivotima. Volim te. Iako nikada necemo biti zajedno.

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 11:48 pm

Ovaj..,,ja,..pa znas,ono,kada covek ostane bez texta.,.,
e.,brate,..,ti si genijalac,.,.ali genijalac,.,msm da je ovo tvoj najbolji fic,,ovaj,.,.da dodjem sebi,.
stvarno si me odusevila.,,.najiskrenije ti kazem..,
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 11:50 pm

i ja sam zatecena xDD TNX!!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 11:51 pm

Np,ali ono,odradila si ga za 100-ku!!!!
Majke mi!
Jedva,ali jedva cekam sledeci chapp!!!!!!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 30, 2009 11:54 pm

meni je stvarno drago! ali nazalost ne znm kada ce sledeci chapp jer nije napisan jos, a nzm da li cu sutra imati vremena... msm potrudicu se, i ja volim ovu fikciju Smile

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 151
: Mit Bill bei Trinken =)
Registration date : 2009-11-25

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Tue Dec 01, 2009 12:01 am

Ja ostadoh bez slova.
BTW looove it,jedva cekam nastavak Very Happy Very Happy
Stvarno extra pises joy
Back to top Go down
View user profile http://www.celebritystars.biz
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Tue Dec 01, 2009 12:18 am

KRIS!!!!!!!!!
ovo fakat nisam ocekivala,ali ODUSEVLJENA SAM.......
OPIS...AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

Zatecena sa,totalno,totalno!!!

i zasto nece biti zajedno???...Bill i All??
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Tue Dec 01, 2009 4:40 pm

.:Devilish:. wrote:
Ovaj..,,ja,..pa znas,ono,kada covek ostane bez texta.,.,
e.,brate,..,ti si genijalac,.,.ali genijalac,.,msm da je ovo tvoj najbolji fic,,ovaj,.,.da dodjem sebi,.
stvarno si me odusevila.,,.najiskrenije ti kazem..,
nemam sta da dodam... *trep-trep-
Back to top Go down
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Dec 02, 2009 10:46 pm

billovka94 wrote:

- Alison, da li si svesna da nikada necemo moci da budemo zajedno?-

Ova recenica me UBIJA sad neznas sta sam osecala dok sam citala .. i am dead hug pls
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Dec 02, 2009 11:43 pm

Kris , dussso mo'a ... daj nam taj chap xDD
Back to top Go down