Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Hilf Mir Fliegen 1-2

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Nov 25, 2009 5:54 pm

Kako mi se sve ovo svidjaaa Surprised
Mogu pretpostaviti kako se osecas dok se 'Bill' ponasa onako prema tebi, zove te mala, lutkice .. uufff to me jako pali hah Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Thu Nov 26, 2009 9:11 pm

hahahahahahaha! prenecu mu joxy... xD
a mila pa ne obraca se on meni, msm alison NIJE ja.. ona je ona.... inace, ideja za pricu je dosla od neceg drugog, ne od neceg sto se meni licno desilo xD
anyway tnx..

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Thu Nov 26, 2009 10:22 pm

Pih!Ja sva srecna ulazim mislila chapp xDDD
Haha,ispala.,,.Kada ce chaaaappppppppppp?DAAAJ 'VAMO! :DDD super man
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Thu Nov 26, 2009 10:47 pm

Ma znam ali 100% nisi zamisljavala neka cura dok si pisala nego .. ti Razz
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Thu Nov 26, 2009 10:51 pm

hhhaha pa to jeste.. msm ja se poistovecujem sa alison da bih sto bolje opisala situaciju xD
joxy bice chap Razz

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Thu Nov 26, 2009 11:16 pm

biceee?
Kadaa?
Pozuri plsss,keva smaraaaa -.-
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Thu Nov 26, 2009 11:37 pm

Just for Joxy xD jer toliko ceka chap Razz

4.

Proslo je vec pet dana od kako je Shanon u bolnici, jos samo tri I pustice je kuci. Tada ce se sve vratiti u uobicajeno stanje, I makar da mi je drago, ipak gubim. Isceznuce bliskost sa Billom, koja se I stvorila iznenada, I uvek mi je delovala nestvarno. Nasi razgovori ponovo ce se svesti na raspravu da li je pizza ukusna ili ne, da li da popijemo coca-colu ili djus. Nedostajace mi, svi posebni trenuci u njihovom stanu, I kada smo zajedno gledali dvd. Kada smo noci provodili u bolnici, ne iz moranja, prosto smo zeleli da budemo sa Shanon. Te noci duboko su mi urezane u pamcenju, tada sam osecala da pripadam negde. Pripadala sam cetvorki, I mada Bill I ja nismo zaljubljeni par, opet smo nekako cinili podgrupu. Dok bi se ovo dvoje cmakali I kikotali u polutami, Bill I ja smo pricali, o svemu, par puta mi je pokazao svoje pesme. Dopale su mi se, I priznala sam. Jedan takav trenutak je bas ovaj, Bill sedi na stolici do moje, vrlo je blizu, ali je on zadubljen u svoje rukopise, dok ja pisem dnevnik. Kadkad radoznalost prevlada u meni I bacim pogled na njegovu svesku, ali ne razaznajem reci. Pre bih objavila da sam fan Tokio Hotela nego sto bih ga pitala da mi pokaze sta pise, ali opet
Umorna sam, jedanaest sati, stvarno je kasno. Nikome od nas ne pada na pamet da odemo kuci I legnemo u udoban krevet, vec se kocimo u neudobnim polozajima. Tomov je ipak najbolji, lepo se ususkao do Shanon, koja mu nezno sapuce, ali sam ubedjena da on odavno spava I ne slusa je. Kako je slatko sto je ona sigurna da on razmislja o svakoj reci koja predje njenim usnama, ah, pa moja sestra ne zna da je zaljubljena. Bill I ja I dalje trnemo na drvenim stolicama, s tim sto je on otplovio u svoj svet I zustro pise, a ja jednostavno razmisljam. Posmatram, od malena mi je uzivanje da posmatram ljude I stvari oko sebe.
- Uh...- Bill ispusta dubok uzdah, I podize glavu. Oci su mu na pola otvorene, umoran je.
- Dosadno je.- Izustih, u nadi da ce me neko cuti. Jeste dosadno, bar meni.
- Alison tebi nikad dosta zabave.- Kez na Billovom licu, koji nestaje za par sekundi jer nema snage da ga odrzi. I cudan je, to nije onaj nevini kez kao uvek, ovaj je neopisiv. Jos lepsi. Obara.
- Hah.- Ironicno se nasmejem, cinjenica je da nisam izasla vec nedelju dana. O kakvoj crnoj zabavi on prica? Mozda je tebi super da se zuljas na drvenoj stolici u mraku, dok se tvoj brat lepo ugnjezdio u toplom krevetu do svoje devojke.- Pomislim kako sam mozda bezobrazna, a onda dodajem kao iz topa. Ocito nam se ukusi razlikuju, mislim sto se uzivanja tice.-
- Aaalisooooon.- Primacinje svoju glavu mojoj, nisam sigurna sta bi to trebalo da znaci. Postoje stvari za koje svi imamo isti ukus. Mogu da ti otkrijem neke.- Misteriozno se nasmesi I zavaljuje na naslon stolice.
- Mozes.-
- A mozda si jos mala za to.- Kada neko spomene rec mala, I naravno ta rec se odnosi na mene, moji zivci prorade sami od sebe I pozelim da odgrizem glavu vlasniku opaske. U ovom slucaju to je Bill, tako da je bes jos veci, vise pogadja. Razmisljam o protiv udarcu koji ce ga pokositi.
- Pa vidi, ti o malim stvarima sigurno znas puno jer je taj epitet tako svojstven tebi. Mislim, necu sad u detalje, bice ti neprijatno. A jedino sto je malo u mom zivotu su moje godine, inace, uvek me opisuju sa veoma pametna, veoma lepa, I tako dalje, poenta, ja sam velika kao licnost.- Kapiram da sam odvalila najvecu glupost u svom zivotu, ali osecam se bolje.
- Ooo, ne brini za mene, nece mi biti neprijatno ako kazes sta je to na meni malo?- Ogromna zaintresovanost ga obuzima, o Boze. Ponekad nisam svesna u kakve se probleme uvaljujem, svojom krivicom.
- Bill, ti to najbolje znas.-
- Ne, zahtevam da mi kazes.- Namiguje.
- Nadaj se.-
- Ima da kazes, a ako odbijes, dacu svoju pretpostavku koja je verovatno tacna, I ako kazes da je netacna, pokazacu ti neoborivi dokaz da je tacna.- Blenem u njega, dok mi srce preskace. Covece, ovo se meni ne desava.
- Ma nemoj, a koja je to tvoja brilijantna pretpostavka?-
- Da li si pod malo mislila nesto konkretno malo, ili na osobinu?-
- Konkretno.- Uzbudjeno odgovaram, svesna da srljam u propast.
- E pa, za otkrivanje moje pretpostavke potrebno je da izadjemo napolje.-
- Ovaj- Zatecena sam, ocekivano.
- Hajde Alison, ne glumi mi sad tu malu devojcicu, sama si rekla da nisi to.- Razrogacenih ociju ga gledam dok ustaje sa stolice I polazi ka vratima. Nije moguce da stvarno to hoce da uradi, ja ne smem, nisam spremna.
- Gde cete vi?- Iznenada Tomov glas presece neprijatnu tisinu.
- U hodnik, da pokazem nesto Alison.-
- Sta?- Tom je radoznao, I najiskrenije sam mu zahvalna.
- Tom, jedinu stvar po kojoj smo identicni.- Smeska se.
- Oh.- Osecam sasvim jasno kako se Tom kida od smeha u sebi, dok Shanon seta pogled sa njega na Billa, u nerazumevanju, ali meni je jasno. Bill, mislim stvarno. Neces valjda.- Bill pravi neki neobjasnjivi pokret rukom, a onda kaze.
- Alison sta cekas, nemam ja sto godina!-
- Kretenu!- Brecam se, ali izlazim iz sobe. Zagrlio me je, imam utisak da gubim snagu I da cu se onesvestiti.

- Tom, zasto ih nema tako dugo? Gde su otisli?- Progovara Shanon, pokusavajuci da natera Toma da prestane sa poljupcima po vratu.
- Ne brini, docice ubrzo.-
- Gde I zasto su otisli?-
- Ako ti kazem naljutices se.- Smesi se vragolasto. Ali bice oni sasvim dobro.-
- Hej!- Ona povisi ton. Odmah mi reci!-
- Pa Bill I ja, ustvari vise Bill nego ja, pa imamo jednu igru kojom ono kao malcice, I sasvim bezazleno zezamo fanove, ili bar devojke koje su dosta mladje. Ja to odavno ne radim, ali eto Billu je sada sinulo da to opet uradi, I to sa tvojom sestrom, koja ce bar se meni cini, biti ljuta kao ris.- Zastaje, ocekujuci nekakvu reakciju na licu svoje devojke, ali ga ona gleda sasvim bezlicnim pogledom. Onda nastavlja. Stvar je u tome da su verovatno naceli neku od onih tema, I ne znam kako dosli su do toga da je Billova muskost dovedena u pitanje, I ona je ubedjena da joj se on nabacuje I da zeli da spava sa njom, I zato je bila onako uplasena kada je izlazila. Ali veruj mi, to se nece desiti. To je igra, I priznajem, zabavno je videti kako se devojka razocara kada shvati da ste je presli, I oseca se ponizeno, jer je pristala da spava sa vama I ako vi to niste ni zeleli. Mislim svi kazu da je to totalno bezobrazno, I da smo odvratni, ali ne mogu da opisem taj osecaj. Prosto je zabavno. Mislim, Alison je mala, ona -
- MOLIM? Hoces da kazes da je Bill nalozio moju sestru I da ce da se igra njenim osecanjima?-
- Otprilike.-
- Ah, nece, nema sanse! Odmah idi kod njih, odmah! Ne znas kakva je Alison!-
- Sve su iste, sve pocnu da placu I onda ih Bill tesi kako nisu smele da sumnjaju u njegovu muskost, bla bla.-
- Ne mogu da verujem.- Rece razocarano, I kada Tom pokusa da je poljubi, grubo ga odgurnu I okrete se na drugu stranu.

Za to vreme Bill I ja smo otisli do wc-a, jer je insistirao. Svakim korakom strah u meni je rastao, kao I uzbudjenje, nikada u svom zivotu nisam osecala toliko nestrpljenje da vidim sta ce se desiti.
- Spremna?-
- Za sta?-
- Za moju pretpostavku?- Primetila sam da se ugrizao za usnu kako ne bi poceo da se smeje. Recimo da je tada proradio zdrav razum u meni, ovde nesto ozbiljno smrdi.
- Ajde vise.- Zabacih kosu, praveci se da zevam.
Sasvim odlucno me je gurnuo u kabinu u wc-u. Prvo sam se protivila, a onda prestala sa opiranjem. Sirok osmeh na njegovom licu nikako nisam razumela, te sam odlucila da prestanem da nagadjam. Ipak, on nije usao zamnom.
- Bill, koje je ovo sranje molim te!-
- AHHAAHHAHA!- Savijao se od smeha, toliko glasno da sam ocekivala da neko svakog casa udje u wc I istera nas iz njega. NE MOGU DA VERUJEM DA SI NASELA! ALISON! IMAS SAMO KOLIKO VEC GODINA! AHAHHAHAH!-
- Izvini, o cemu ti to?- Drsko izustih.
Malo se pribrao, a onda rekao.
- Priznaj, mislila si da cu da spavam sa tobom.-
- Jel si stvarno toliko glup ili se pravis?-
- Daj, bilo je ocigledno.- Novi nalet smeha ga obuzima, a ja se mrstim I izlecem napolje. Iako ne zelim, pocinjem da jecam. Osecam se kao poslednji idiot, kao najgora jadnica koja je nasela na njegovu igru. Kao njegov fan, neko ko je nizi od njega. Mrznja se stvara u meni, postaje toliko velika da ne mogu da je podnesem. Imam utisak da sam kao besna zivotinja, ogromna kolicina agresije je u meni. Slomicu nesto, ubicu nekog!
- Alison, cekaj!-
- Pacenice, molim te smaraj nekog drugog!- Molim se da ne primeti moje suze, a znam da hoce.
- Hej.- Hvata me za rame, tako da ne mogu ni korak dalje. Izvini, zao mi je. Nisam hteo da se osetis tako, ali situacija je Pa ne znam, samo se desilo. Nesto me obuzelo, ponovo sam se zaneo. Izvini, stvarno sam preterao. Ali ne smes ni da sumnjas u mene.- Nekakav bled osmeh na Billovom licu. Prezirem ga.
- Nosi se.-
- Zazalices zbog ovog, ali ja se ne ljutim. Kad tebe prodje, javi se.- Prolazi kraj mene I vise se ne okrece. Ovo je preslo sve granice mog uzdrzavanja da ga ne rastrgnem. Potrcim za njim I zaustavim ga.
- Sta mislis ti?! To sto si slavan, bogat, mislis da je to dovoljno da od nekog pravis budalu? Mislis da ti to daje za pravo da se igras samnom? Mislis da to sto sam mladja znaci da sam niko I nista? E pa izvini, ti odvratni narcisu, izgledas kao zena! Sminkas se, hej, gde je tu mozak? Pa naravno, nema ga! Toliko si zadivljen sobom da ne primecujes nikog, Bill ti nisi ceo svet! Ti si samo delic, mrva, tackica. A to isto sam I ja, I svi ostali! Kada ces utuviti u glavudzu da smo svi jednaki, da uopste nisi niko poseban, niko dragocen. Gadi mi se taj tvoj stav, sto mislis da sve mozes. Mislis da se svi loze na tebe, e pa ja prva se ne lozim! Nikada ne bih bila sa tobom, nikada se ne bih spustila na taj nivo da spavam sa tobom! Ja nisam kurva, ne znam zasto si mislio da bih pristala! I stvarno, moras da smanjis samopouzdanje, gnusam te se!- Zatim ucutim, sokirana sopstvenim postupkom. Sklapam oci, nadajuci se da cu potonuti u pakao. Ponovo ih otvaram, I shvatam da sam naslonjena na njegove grudi I da placem. Da, placem mu u narucju. I on me tesi, on mi ljubi teme. On govori kako me razume, kako zna kroz sta prolazim, I naravno da mi je frka jer je Shanon u bolnici.
Ne, on nista ne razume. On ne zna, I nije samo Shanen u pitanju.
- Evo ponovo, izvini.- Nezno izgovara, cineci me jos vise ranjivom.
- Nista. Izvini ti.-
Tada je samo samo spojio nase usne. Na sekundu, jednu carobnu sekundu koja se meni cinila kao vecnost. Osetila sam njegove mekane usne na svojim, savrsene, usne o kojima mastam.
- Jel si bolje sada?-
- Bill ja-
- Ovaj poljubac je prijateljski, da znas. Samo sam hteo da te oraspolozim.-
- Da, naravno.- Nesto me uzasno probada u grudima, zelim da se slozim sa tim, ali poljubac je za mene sve samo ne prijateljski. Ipak, klimam glavom, I zajedno odlazimo nazad u sobu.

Sve do jutra ostali smo budni, svi cetvoro. Incident sa Billom I samnom je razresen, mada je bilo prilicno tesko ubediti Shanen da se osecam dobro, ali potom je zaboravljen, zakopan negde duboko. Pricali smo viceve, smejali se I bili srecni. Sedele sam u zagrljaju svoje sestre, I zamisljala kako smo porodica, kako se stvarno volimo. U glavi se kupilo mnostvo planova, sve sto zelim da uradimo, samo nas dve. Znala sam da cu od sada biti bolja sestra, bolja osoba. Ne znam kako je do toga doslo, mozda zbog nacina na koji me je Bill gledao svo vreme, ili Toma koji je obasipao poljupcima moju sestru, mozda sam pozelela da dokazem kako je volim vise od njega? Jednostavno je nesto krcnulo u meni, nesto je ozivelo. Tezina u grlu je isparila, sada znam sta hocu, hocu da ova sreca potraje!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Thu Nov 26, 2009 11:53 pm

Rasturas!
Znaci rasturas!
Same ideje za chapp su fenomenalne.Uopste mi nije dosadno dok ih citam.
Stvarno,svaka cast!
Bill!'vamo na raport!*dolazi*
E sad kod Alison,pa lepo..Ma znas ti sta trebas!E tako,,.xD
Haha..,zanela sam se malo,.izvini..,xD
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Thu Nov 26, 2009 11:58 pm

omfg!!!!! hvalaaaaaaaaaaaa ti!
a nema frke, svi se mi zanosimo u poslednje vreme xD

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 27, 2009 12:00 am

A np.! :DDDD
Ovaj.Veoma,veoma,veoma,veoma,veoma zeljno iscekujem next chapp,.,.ali pokusacu da se strpim :DD haha.,,.^-^
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 27, 2009 11:01 am

Mislim, verovatno sam vise dosadna sa tim kako suuuuper neopiiiisivo preeeedobro pises! ali ja nmg da pronadjem dovoljno dobre reci za ovo .. Jer ovo je ... Ne znam ! Toliko dobro da se to recima ne moze opisati ! i tako mi se svidja , sve je tako realno!

Ja tako zelim sledeci chap :DDD
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 27, 2009 1:03 pm

a ja ne mogu da opisem koliko mi je drago sto vam se svidjaaaaaaaaaa!!!

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 27, 2009 6:10 pm

awww ovo je tako dobro !!
ufff bill Evil or Very Mad
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 27, 2009 7:37 pm

Kris........chaaap molim teee
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 27, 2009 11:12 pm

hah mila.... pa kazem ja da on nije nevinasce xD
dajana, bice Smile

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sat Nov 28, 2009 4:17 pm

Chapppiiiii ????
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sat Nov 28, 2009 5:55 pm

Devilish wrote:
Chapppiiiii ????
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sat Nov 28, 2009 7:47 pm

DajanaBeckham wrote:
Devilish wrote:
Chapppiiiii ????

rabbit
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 10:28 pm

joj ljudi kako sam zapetljala sada, znaci ono sto sam sad napisala uopste nije planirano, msm imate vi dosta do tog chapa ali..... bice svasta, to je sve sto cu reci xDDD

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 10:32 pm

Opet ispalaaaaaaa.,,
OMG,..,ja ovde skoro skacem od srece,a ti ovako???
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *umire*
Daj bre taj chapp :DDD
Ne drzi me vise u neizvesnosti Very Happy
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 10:34 pm

juuu joxy pa tebi se STVARNO svidja! evo ide chapp sada... xDDDD

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 10:43 pm

billovka94 wrote:
evo ide chapp sada... xDDDD

when? Very Happy
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 10:54 pm

AAa.,.,okeee Very Happy
Ali SADA Kris,SADA :DDD
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 10:59 pm

Now xD
nadam se da cete da lajkujete chap Razz

5.

Jej! Danas Shanon izlazi iz bolnice! Upravo se vracam iz skole, I Dzuli kokodace o Sajmonu, gotovo da sam zaboravila njega, a ona melje li melje.
- I on je jednostavno prelep. Ne znas kako je savrsen.- Odjednom se trgoh, ta rec pripada nekom drugom, nikako Sajmonu!
- Dzuli, on je sve samo ne savrsen!-
- Ha, ne, nisi u pravu, sarmantan je do neba, znaci dopasce ti se! Ali pazi, on je zauzet! Mislim, vec sam bacila oko na njega.- Kikoce se, I ja odmahujem rukom.
Ubrzo nam se putevi razdvajaju, ja idem do Billovog stana, a ona kuci. Jutros su mi rekli da ce Shanon biti tamo, pa cemo onda zajedno u nas stan.
Zvonim, jer smatram da je nepristojno da tek tako upadnem u stan, uprkos tome sto se poslednje nedelje bukvalno ne razdvajamo. Bill I Tom postali su neodvojivi deo moje svakidasnjice, I nisam sigurna koliko je to dobro, jer se ta svakidasnjica sada menja, ustvari, vraca na predjasnju. Komplikovano je, ne mogu da zamislim da vise nisam satima sa Shanen, da neobavezno caskamo. Ponovo ce poceti da radi I nece imati vremena, kao ni Bill, verovatno me je vec izbrisao iz secanja, I sada sam samo Alison, beznacajna klinka koja povremeno svraca u studio. Nedostajace mi ova nedelja, zvuci cudno, jer sam dozivela par nervnih slomova zbog brige prema sestri, ali nedostajace mi.
- O, caos!- Toplo se smesi Bill, I ja ulazim.
- Cao.- Ugledam Shanen I Toma kako se bezbrizno maze na krevetu, I uzivam u tom harmonicnom prizoru. Heeeello!-
- Alison!- Ciknu Shanen, istog momenta skocivsi sa kreveta. Seeeeeko! Kako je bilo u skoli?-
- A, super.- Pomalo sam zatecena njenom veseloscu, I zaintresovanoscu za mene. Srce mi kuca u ritmu srece dok je snazno grlim. - Ti kako si? Tom?-
- Hah, ma Tom I ja, kao I uvek, savrseno.- Kikoce se, I ja se pridruzujem.
Nakon pola sata blizanci napustaju stan, zbog neke emisije koja se snima. Neopisivo se radujem dragocenom vremenu koje cu provesti sa Shanen.
- Pa sestrice, sta ima novo? Nismo stigle skoro da se ispricamo.- Shanen se zavaljuje u jastuke, I lagano ispija kafu.
- Hmm odakle da pocnem?-
- Ljubav!- Radoznalo me odmerava, ne sklanjajuci kez sa lica.
- Jao ne!- Smejem se. Kod mene toga nema.-
- Aham. Daj. Sigurno ima neko.-
- Pa mozda ima.- Stidljivo trepcem, I osecam kako se topim na samu pomisao na njega.
- Dakle? Ko je doticni?-
- Shanen, svesna si da ako ti kazem moras da mi obecas da nikome neces reci? I on se meni ne svidja, samo mi je simpatican. On jednostavno nije za mene, jednostavno mi ne odgovara.- Trtljam, vise radi sebe. Moram ubediti sebe da je to cisto dopadanje, koje moze da nestane kad god ja to pozelim. Da, tako je.
- Da, da, naravno.- Prevrce ocima, a onda ushiceno dodaje. I ko je oooooon?-
- Ne mogu da opisem koliko mrzim sebe sto ovo izgovaram, jer do sada nikada nisam skupila hrabrosti.-
- Kako ti coveka bacas u neizvesnost.- Nestrpljivo se ubacuje.
- Ma ne, ne svidja mi se. Ne znam zasto sam uopste pomislila tako nesto.- Panicno ustajem, shvatajuci da bi priznavanje bilo greska. Tako samo potvrdjujem nesto od cega vec dugo bezim.
- O, Alison, ne ides ti nikud dok mi ne kazes!- Moja sestra je tako srecna, mislim, pored sve moje zelje da ne priznam, koja je ogromna, ne mogu ni sada da se posvadjam I time ugrozim njenu srecu. Porucili su mi da Shanen ne sme da se nervira, oh, I zato ja lepo moram da se odam.
- OKEJ!- Nervozno prekrstam ruke. Ali ponavljam da mi se ne svidja. Radi se o Billu.- Disem ubrzano, ocekujuci da se plafon obrusi na mene I smrvi me, ipak, jedino sto se desava je Shanon koja vrisne I zagrli me. Smeje se na sav glas, guseci me stiskom, I iznova ponavlja.
- Pa to je divno! Kako mi je drago! Neverovatno!-
- Nista tu nije divno, smiri strasti Shanen.- Izmigoljim se iz njenih ruku, I palim tv. Boze, pomozi mi.
- Jao, moja sestrica. Ma Tom I ja cemo sve da sredimo. Nista ti ne brini!- Igra oko mene, sva presrecna I puna ideja. Muka mi je od njenog savrsenog raspolozenja, uopste ne lici na sebe.
- SHANEN! Nema tu sta da se sredjuje, pre bih se zakopala u grob nego bila sa njim! I da cutis, obecala si!- Wow, moj talenat da izmisljam je stvarno neprocenljiv.
- Dobro, ajde. Ali steta je, moglo bi da bude super.-
- Ne.-
- Alison, sto si takav mrgud.- Nevino se smesi I kaci mi se oko vrata. Pridruzujem se smehu I golicamo se na krevetu. Volim je, najednom nam se pogledi sretnu I ja znam, volim je. Ne usudjujem se reci, kao sto se ne usudjujem priznati sta osecam prema Billu. Osecanja, to je nesto strano mojoj svesti. Nikada ne pokazujem, mada ni Shanen to do sada nije radila.
- Shanen - Zapoceh strasljivo. Mislim da to vec znas, ali - Gleda me pazljivo. Stvarno mi prija ovo vreme koje provodimo zajedno, jer nikada pre nismo imale vremena. Ja ti si ipak najbolja sestra.. I ..- Ne, ne mogu ja to. Neka se zadovolji ovim. Volim je, ali to nikada nece preci mojim usnama.
- Heh, znam, I ja se osecam predivno jer smo bas kao prave sestre! I plus, Tom je postao stvarno pazljiv I nezan, da ga ne prepoznas. Rekao je da me voli.- Oh, naravno da on odnosi pobedu. Mozda je on stvarno voli vise nego ja. Porazena, nebrojeni put.
- Drago mi je zbog vas.-
- Hvala.-
Iznenada zanemimo, gubeci se u razmisljanjima. Shanen spusta glavu u moje krilo I zaneseno se smesi. Mazim je, nesvesna da je prizor u kome smo sada isti prizor o kome mastam godinama. Moja sestra I ja otvoreno pokazujemo neznost. Svaki moj pokret kroz njenu bujnu kosu jos jedna je rec, jos jedno volim te. Setih se male devojcice u beloj haljinici iz bolnice, I njene sestrice. Samo nam majka nedostaje, ali necu sada da kvarim ovaj trenutak. Sklapam oci da suze ne pobegnu iz njih. U grudima nesto se rasprstilo, prozima me I ispunjava. Sigurna sam, jer nisam sama. Napokon mogu reci da imam normalan zivot, podrsku, nekoga ko istinski brine za mene. I zelim da se to nastavi, da moja sestra nikada ne iskoraci iz ove putanje, da nastavimo zajedno da hodamo, odmicemo u pravom smeru. Neka ona zauvek ostane samnom, neka veruje u mene, jer onda I ja mogu. Bez nje sam tako mala, nistavna. Shanen je oduvek bila moj uzor, jer sve sto ona dotakne pozlati se. I snaga kojom odise, to ju je upravo I dovelo do najvisih stepenica uspeha. Kompletna licnost, to je ona. Po prvi put mi je drago a da ne osecam iskru ljubomore. Ona je Sunce, ja mogu sijati u njenoj senci.

Sedim na kuhinjskoj stolici, besposlena, dok gledam Shanen kako sprema bogatu veceru. Veceras nas, nakon dosta vremena, posecuju blizanci. Znam koliko se Shanen trudi da sve bude lepo, I verujem da zeli da vece bude savrseno, jer se odavno nije opustila. Ima vec vise od mesec dana kako radi, iako joj je preporuceno da smanji I ne umara se, ona zivi da bi radila, sticala. Ne razumem ja to, ali se ne mesam.
- Bice odusevljeni.- Rekoh, ugledavsi predivno servirane lazanje.
- Hah.- Shanen zabacuje svoju dugu crnu kosu. Nadam se da hoce.-
- Mislim, Tom ce biti odusevljen necim drugim, ali- Prilazi mi I cusne me po glavi, a ja se veselo nasmejem. Kada bih se ja bar mogla radovati necemu, a znam da ce vece biti nepodnosljivo. Bill ce mi namigivati, a kada mu uzvratim, sasvim radosno pomenuti kako je Moniqa odlicna, I uvek zna da ga nasmeje. Sta koga briga da li se oni zabavljaju ili ne?! Mada nikada nije otvoreno rekao da su u vezi, kao da to radi samo da bih se ja osetila lose, a ja ne skidam svoju sjajnu masku, I oni misle da je osmeh iskren. Ne, nije, tesko mi je da sedim naspram Billa I slusam ga, samo slusam. Tesko mi je da gledam toliku lepotu I znam da je ne zasluzujem, nikada nece biti moja. A on sve otezava, jer se ophodi prema meni cas kao da sam mu neizmerno draga, cas kao da sam prasina.
- Nego Shanen, da te pitam nesto u poverenju.- Ona se okrece, hladno me pogleda, a potom nastavlja sa secenjem povrca za salatu. Vidim da nije posebno zaintresovana, sada jedino moze razmisljati o veceri I Tomu, ali ipak nastavljam. Ti sigurno znas ko je Moniq?-
- Moniqa?-
- Pa da, ona Billova.-
- Hah.- Pravi ironican izraz lica. To ti je devojka koja brine o ishrani Tokio Hotela, zabavna je, ali je ona samo kuvarica!- Shanen zgadjeno izgovara poslednje reci. Nije da se ne slazem sa njom, jer Moniqu mrzim od casa kada sam saznala za nju, ali ipak je nepravedno da se Shanen ponasa tako. Pa nije ona svetica! Nije milijarderka! Ko je ona da tako pljuje po drugima I podsmeva im se? Primedbe zadrzavam za sebe, a mrzljnja prema devojci prevladava. Ha! Ona je niko, a ja sam Shanenina sestra!
- Bill se toliko odusevio tom pacenicom?-
- Nije on odusevljen, nego povremeno hvali odredjene osobe zato sto su mu ispunili neku sitnu zeljicu. Alison, on je mnogo razmazen, skoro je izvalio da si ga ti oraspolozila jer si obukla crvenu bluzu, a njemu je bas trebalo da vidi nekoga u crvenom, kaze, da bi dobio inspiraciju za pesmu. Nije on bas cist.-
- A as sta?-
- I ako se jos lozis na njega, bolje prekini. Iskreno da ti kazem, on je jos gori od Toma. Pravi se da je nevinasce ali potpuna je laz da ne spava sa devojkama. Mozda to ne radi tako cesto, ali on ih itekako podjebava!-
- Zar?- Bledo zurim u nju, I osecam se kao pocepana krpa.
- Da. A svejedno nemas sanse kod njega, kao sto rekoh, razmazen je I narcis. Jos je poznat. Mislim, kad se to spoji, vidis I sama da se samo igra sa tobom.-
I tako je moja sestra zgazila sve nade, sve potajne snove u meni. To je ipak prava Shanen, proracunata I svima u lice pljusne sta misli. Ova istina prilicno me je opekla, ali bolje, na neki nacin sam znala da je tako. Nedostaje mi onaj bezbrizan period, nedostaje mi sestra, jer se Shanon ponovo pretvara u strogog komadanta. Uhh, uskoro ce stici blizanci, bolje da se presvucem
- Ej! Alison, Bill mi je upravo poslao poruku, kaze da se skockas, kasnije te vodi u provod!- Shanen dovikuje iz kuhinje, ukocim se, disem duboko I sporo. U glavi cujem lomljavu stakla, pucam iznutra. Osmeh mi titra na licu, imam skriveni osecaj da ce se desiti nesto lepo. A tu je I bes jer se moja sestra ponasa kao da sam od drveta, I da me ne vredja sto mi prvo popljuje Billa, a onda kaze kako izlazim sa njim. Svejedno, samo zelim da se lepo provedem. Bill je dobar, oci su mu previse svetle da bi bile podle. Neko ko ima andjeosko lice ne moze lagati. Covece, volim ga!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 29, 2009 11:22 pm

AAAAAAAAA!!!!
Ubicu te!!!!!!!!!!
Morala si da prekineeeeeeees?????????????????????
AAAAAAAAAAAAA!
Dobro da si skontala da ga volis,dobro jutro :DDD
Haha.,,.ovaj.,,.Kris.,.FENOMENALNOOOO!!!
Hocu jos,ali rly hocu jos da citam!
Ovo je tako dobar FF!!!! <3333333333
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   

Back to top Go down

Hilf Mir Fliegen 1-2
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next