Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Hilf Mir Fliegen 1-2

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 10:42 pm

svakom sekundom me sve vise iznenadjujes xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
joj ne mogu da opisem koliko sam srecna sto ti se svidjaaaaaaaaaaaaaaaaaa omg <333
bice chap, mozda cak veceras Very Happy

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 10:49 pm

Jao,,...jao..veceras..samo mi je to u glavi..
Neka bude veceras pls *____*
<3
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 10:50 pm

okej, posto si ti moja seka evooo Very Happy
samo da zavrsim i postavljaaaaaam! ima cak i wallpaper koji nije nesto, ali vredi xD

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 10:51 pm

Okhay, okhay..
Sada sam bolesno srecna *_*
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 11:01 pm

3.

Ja mogu da trcim satima, umorna, ali I dalje cu trcati jer znam da imam svoj cilj. Kad dodjem do njega sa povezom na ocima, zakoracicu bez razmisljanja znajuci da padam u provaliju, ai nadajuci se da ce me neko uhvatiti. Jer to stvarno jako zelim. A ti?
Da li mozes dovesti svoj zivot do ivice? Zbog malene zelje? Sve je vredno pokusaja.

Pitam se da li je moglo bolje da pocne ovo jutro, probudili su me u sedam, I to me bukvalno izvukli iz postelje, sada sedim na maloj drvenoj stolici u kuhinji, jedinom mestu gde nikome ne smetam, I posmatram kako Florens priprema dorucak. Razumem koliko je ovaj dan vazan za Tokio Hotel, ali zasto pobogu moraju I u moju sobu da ulaze? To zaista nije u redu! Po kuci se non stop motaju razni stilisti, pomocnici I ostali clanovi tima, pripremajuci kucu za vecerasnji party. Citav taj haos me cini nervoznom, samo jedan pogresan korak I zapalili bi me, a uopste ne znam kako da se ponasam. Uhh
- Hey! Mozes negde drugde da sedis??- Iznenada mi se obrati zena u plavom sakou.
- Umm.. Kao na primer gde?-
- Skloni se, nemam vremena za raspravu!- Izmice mi stolicu I sklanja je u stranu, I ne preostaje mi nista drugo do da napustim kuhinju. Iako besna.

Setam parkom, uzivajuci u svezem mirisu borova i spokoju. Zaista je lepo ovde. Tiho. Samo priroda I moje misli. Da je Shanen ovde, sigurno bi bila mozak tima. Sigurna sam da bi imala najbolje ideje u vezi apsolutno svega. Onaona bi znala sve. Nastavljam da hodam, duboko udisuci prijatne mirise raznih drveca. Shanen, ponovo mi nedostajes. Nedostaje mi da imam sestru koja privlaci sve poglede, koja je uvek u centru paznje I uvek zadaje nova naredjenjaa niko se ne usudjuje da joj protivreci. Shanen je bila savrsena, zaista jeste. Osmeh mi blago titra na usnama dok tonem u secanja. U meni se razlilo nekakvo cudno zadovoljstvo, istovremeno gorko I slatko. Valjda su to uspomene, drage su nam iako bole. Proslost Znam da I dalje zivis kroz mene, znam da si tuali kao da te sa svakim danom ima sve manje. Kao da uspomene blede, nestaju iz mog srca odranjajuci se poput steneI to boli. Plasi me. Minijaturni kristal klizi mojim obrazom, slivajuci se polako, ili ipak prebrzo Vec sledece sekunde dolazi drugi, pa treci Da li sam srecna, da li je dovoljno sto imam osobe koje me vole, Florens, da li je dovoljno biti ziv, da bi bio srecan? Hm Dzuli je oduvek bila srecna, a sada kada ima Sajmona malo je reci da je presrecna. Meni je uvek falilo ono malo da osetim srecu, kao da nikada zapravo nisam drzala u ruci taj poslednji deo slagalice, onaj koji bi me ucinio potpunom. Da li je Shanen bila potpuna sa Tomom?
Dolazim do klupe I sedam, I dalje zamisljena. Veceras bi trebalo toliko stvari da se desi, ali mozda previse ocekujem. Kao da sam ja bitna u svoj toj glamuroznoj prasini koja se digla zbog snimanja. Verovatno cu celo vece cucati u nekom mracnom cosku, zaboravljena, dok ce Bill biti ocaran osmehom savrsene plavuse, ili pak brinete. Uzasavam se takvih predvidjanja, stoga odbijam da ih prihvatim kao moguca. Zasto bi mi bilo sta obecao ako ne planira da ispuni obecanje? Prosto nema smisla! Ako nista drugo, barem cu izgledati kao diva. Koga uopste briga kako se osecam iznutra
Cujem korake I okrecem glavu.
- Lucy??-
- Alison!!- Devojcica munjevito dotrcava do mene I smesi se. Sta radis ovde sama?- Njene krupne plave oci susrecu se sa mojim. Pomilujem je po kosi a potom joj dopustam da mi sedne u krilo.
- Ma nista, znas I sama kakva je guzva u kuci pa sam mislila-
- Mama me je poslala da te zovem na dorucak, dosli su blizanci.-
- Kada?-
- Pa ne znam, videla sam Toma u prolazu ali do sada sam takodje bila napolju. Znas koliku biciklu su mi kupili! Haha! Kad je pogledam cini mi se da nikada necu nauciti da je vozim!-
- Tom I Bill su.- Zastajem, iznenadjena. - Ti kupili biciklu?-
- Daa! Hoces da ti je pokazem??- Utim iskace iz mog krila I hvata me za ruku. Dodji!-
Poput devojcice jurim za njom, smejuci se a da cak nisam ni svesna. Cudo je kako deca sire pozitivnu energiju oko sebe.
- Wow!-
- Jel sam ti rekla da je prelepa!- Lucy blista pored svoje nove igracke, I njen osmeh je toliko sirok I iskren, onaj najlepsi deciji.
Poznati miris I ruke oko mog struka. Jeza prolazi citavim mojim telom, polazeci iz samih peta, I osecam kako dolazi do mojih obraza I boji ih u crveno.
- Bill.- Sapatom progovaram, ni sama ne znajuci kako da reagujem.
- Vidim Lucy se vec pohvalila. Haha.-
- Da.- Plasljivo stavljam svoju ruku preko njegove. Lep poklon, zaista.-
- Well, pustimo je onda da uziva u njemu, a mi cemo negde drugde.- Njegova ruka se sa mog struka premesta na moje rame, I tako zagrljeni idemo prema kuci. Ovoliku srecu je prosto nemoguce opisati, a daj Boze da je uopste prezivim. Razmisljam, topeci se pored vlasnika najlepseg osmeha.

Dan je odmicao brzo, cak previse brzo. Pocela sam sa spremanjem, Florens mi pegla haljinu dok ja namestam frizuru. Nelagoda me sve vise obuzima, mrzim ovako znacajne veceri. Iskreno, nemam ni najmanju predstavu kako da se ponasam, kako ce se ponasati svi oko mene I sta ocekuju blizanci. Kada bi barem neko bio neiskusan poput mene, ali ne, bice prisutne samo poznate I znacajne licnosti koje I ne znaju da zive manje glamurozne zivote. Samo da sve bude u redu. Mora da bude u redu. Bice.
- Izvoli.- Florens mi pruza haljinu uz osmeh. Bices najlepsa veceras.-
- Haha, duhovito.-
Hmm, I ne izgleda toliko lose. Mozda da sam malo deblja, ali onda mi stomak ne bi bio ovako ravan. Kriticki odmeravam svoj odraz, neprestano se okrecuci na peti.
- Hohoho!-
- TOM! Ko ti je dozvolio da udjes?!-
- Pa dobro Alison ne spremas se za udaju da ne bih smeo da te vidim pre zurke.- I dalje se smejuci, sasvim zakoracuje u sobu, ne prestajuci da me gleda.
- Ok, onda bar prestani da buljis tako!-
- Iako ces biti najmladja, veruj mi da to niko nece primetiti.- Namignuvsi, seda na krevet. Uuu, ti znas da hodas u ovolikim stiklama??-
- Tom, zar ne bi trebao da mi govoris komplimente umesto sto cinis sve da izgubim I ono malo samopouzdanja!-
- Alison, opusteno. Da vidis tek Billa koliko je poludeo. Mislim, koliko je nekada ludeo, sada vise ne panici ako mu neko peglom pregori pantalone ili mu se pocepa rukav od sakoa.-
- NE! Prestani da baksuziras!-
Tom je jedna od osoba koje se mogu u bas svakom trenutku nasmejati, ili bar skoro svakom. Divim se njegovoj veseloj prirodi, ali ponekad stvarno ide na zivce. Ako jos samo jedan minut ostanem sa njim u sobi, pucicu!
- Dobro, a sad lepo idi da se spremis. Jos jedino ti nisi.- Namestam najlepsi kez na lice I guram ga napolje.
- Alison, znas da ces Billu biti najlepsa bez odece, tako da nema potrebe toliko da se spremas.- Dobacuje pre nego sto zatvorim vrata. Divno.

Tacno je devet sati. Poslednji put se gledam u ogledalo, ne bih li pronasla nesto sto se treba popraviti, no sve izgleda savrseno te izlazim, pazljivo zatvorivsi vrata za sobom.
Disi. Disi duboko. Silazim stepenicama, trudeci se da smirim srce koje mi se skoro otkinulo usled preterane uzbudjenosti. U prijemnoj sali me docekuje graja I smeh koji se poput zaraze siri. Uzdignute glave idem napred, u potrazi za nekim poznatim licem, pritom obuzdavajuci drhtaje ruku nadajuci se da ih niko nece opaziti.
- Hey!- Najednom ugledam Gustava koja mi mase. Pozdravljamo se I upoznaje me sa Moniqom, poslednjom osobom na planeti koju sam zelela da upoznam.
- Gde je Bill?- Usudjujem se da upitam, a iznenadjenje koje prelazi njenim licem uliva mi dodatnu hrabrost.
- Ah.- Uzdahne, pritom ucinivsi rukom nekakav graciozan pokret, ili bi on bar trebao to da bude. Bill je zauzet sa gostima koji jos uvek pristizu.-
- Ok.- Glupo odgovaram I odlazim do stola sa posluzenjem. Da li je pametno uzeti vino?? Ne, ipak cu coca-colu.
Tek sto sam se okrenula, nameravajuci da se vratim u predjasnje drustvo, Tom se stvara kraj mene.
- Alison! Konacno! Mislio sam da nikada neces sici! Haha. Dodji, imam da te upoznam sa nekim.- Promicemo kroz guzvu, I opazam sve zacudjene poglede koje privlaci tomova ruka na mom ramenu. Hah, sta sam drugo mogla da ocekujem, ti ljudi me ni ne poznaju.
- Ovo je Alex.- Smesi se I pokazuje prema crnokosom decku koji razgovara sa devojkom vrlo oskudne odece.
- Heeeh.. stvarno moram da se upoznam sa njim?- Kuceci pogledam Toma, ali on me gura pravo pred doticnog decka I predstavlja me, tako da mi ostaje samo par sekundi da se priberem I izgovorim svoje ime.
- A, znaci ti si Alison! Devojka koja je iznenada usla u zivot slavnih blizanca.- Smekerski mi se osmehuje.
- Pa sad, koliko je iznenada ne znam, ali-
Tom neocekivano ispari ko zna gde, a devojka koja je do malo pre razgovarala sa Alexom cini isto. Shit.
- Ti zivis sa njima?-
- Pa, tako nekako.-
- Kuca je stvarno velika.-
- Da.- Da li je moguce voditi gluplji razgovor???
- Nego Alison, bese je tvoja sestra bila u vezi sa Tomom? Vise nije?-
- Um.. Da, bila je.-
- A razlog raskida je?-
- Recimo da je privatna stvar.- Osecam kako se ogromna knedla stvara u mom grlu. Alex nastavlja da govori ni ne primecujuci suze u mojim ocima.Vrucina mi se siri citavim telom I gotovo da osecam vrtoglavicu. Shanen

Sedimo na sofama I razgovaramo, mada vecinu vremena samo Alex prica. Polupazljivo slusam ono sto govori, ali zaista ne mogu da se skoncentrisem. Razocaranje u meni raste, vec je skoro ponoc a Billu ni traga. Kako samo zelim da ga vidim, nista vise, samo jedan pogled I bice mi lakse. Vec previse dugo prikupljam suze u sebi, od kada sam cula ime svoje sestre celo vece mi deluje tmurnije. Bez nje svakako ne moze da bude savrseno. A ona nece doci. Nece se pojaviti.
- Kao sto sam vec rekao veceras, ti si jedna od najlepsih devojaka ovde prisutnih.- Alex ponovo pocinje da flertuje, I mada sam par puta veceras uspela da se izvucem iz takvih zamki, vise nemam keca u rukavu.
- Hvala.-
- I jos kako cujem, slobodna si.-
- Da, koliko god to neverovatno zvucalo.- Upucujem mu jedan od onih holivudskih osmeha za koje se ne moze tacno utvrditi da li su iskreni ili samo dobro uvezbani.
- Mozda je vreme da se to promeni- Iako je po mom misljenju I do tada bio suvise blizu, sada je jos blize. Osecam njegovu ruku kako kruzi mojim ledjima, dok istovremeno primacinje svoju glavu ka mojoj, tako da jasno osecam njegov dah na svom vratu. Prestani. Molim te prestani!
- Mozda jos uvek nije.- Sto ljubaznije izustim, pokusavajuci da ga odmaknem od sebe.
- Daj Alison, znas da bi bili savrsen par.- Jos jedan pokusaj da me poljubi zavrsio se sa njegovim usnama na mom obrazu, jednostavno nisam mogla a da ne okrenem glavu. Ne mogu ja to.
- A, macka je tvrdoglava.- Smeje se. I like that.-
Uzvracam mu osmehom, u sebi se cepajuci na bezbroj delova koji tesko da se ikada vise mogu spojiti. Najgori scenario, samo fali da se rasplacem I nek ide sve dodjavola! Nekakvo cudo tera Alexa da ustane I donese nam pice, pa koristim to vreme da predahnem. Kada bi bar vreme letelo malo brze.
- Izvoli.-
- Hvala.- Uzimam casu vodke, ispijajuci je na ex.
- Alison!- Neciji uzvik iznenadjenja, te okrecem glavu I spazim
- Bill!- Nesvesno skacem sa sofe, previse sokirana. Njegova lepota u sekundi postaje jedino sto vidim. Ljubicasti sako, uske pantalone I osmeh koji obara. Tako svojstveno njemu!
- Bill, verujem da bi zeleo da uzivas u drustvu ove lepotice, ali vec je zauzeta.-
- Ne!- Uzviknem, ali uzaludno. Kao da me uopste ne cuju.
- Stvarno?!- Bill se nadvija nad crnokosim deckom, koji odjednom deluje jos manji nego sto jeste. Nije mi poznato. A ko je zaokupio svu njenu paznju??-
- Ja.- Samozadovoljni osmeh na Alexovom licu cini da mi naidje takva mucnina da istog momenta polazim u wc.
- Hey! Gde ces?- Alex polazi za mnom, sto izaziva nalet besa I okrecem se.
- STO DALJE OD TEBE!-
Ne znam koliko je moj postupak bio pohvalan, ali Bill se toliko smejao da nije prestao sve dok nismo stigli do wc-a.
- Kako si ga z*jebala! Haha! Strasno! Taman sam pomislio da ste stvarno zajedno.-
- Uhh, ne izgovaraj to, kvari mi raspolozenje.- Namigujem.
A onda me je obuhvatio oko struka Da, tada, dok smo stajali sami u kupatilu, osamuceni od buke I glasne muzike, mozda cak pomalo pripiti, I spojio nase usne. Hladne plocice na koje sam bila naslonjena uopste nisu mogle da smanje vrelinu koja je momentalo prostrujala citavim mojim telom. Torbica mi pada na pod ali nemam kad da razmisljam o tome, ruke mi se gube u njegovoj kosi dok se I dalje ljubimo
- Bill. Ja- Govorim izmedju poljubaca. Ti stvarno- Jos jedan pakleni uzdah, I njegove usne se spajaju sa mojim. Zelis ovo.-
- Da.-
Ljubi moj vrat, neprestano sarajuci rukama po celom mom telu. Ovo se ne desava.
- Volim te.- Ni sama ne verujem sta govorim, ali osecam kako sam morala. Jednom je moralo da izadje na videlo, apsolutno sve.
Izraz zbunjenosti na njegovom licu cini me uplasenom, iako se trudim da ne panicim. Tisina. Cekanje odgovora. Da li umisljam ili stisak njegovih ruku stvarno popusta? Tlo pod mojim nogama pocinje da se vrti I postoji opasnost da izgubim ravnotezu. A sve zbog jednog volim te.
Okrece se I odlazi do vrata. Kao da se u njemu odvija bitka. Da li sam ja bar iole normalna? Boze, pomozi da prezivim.
- Alison, cekaju nas.-
- T..ti..- Ne stizem da sklopim najobicniju recenicu I on me vec hvata za ruku I vodi nazad u salu. Ponovo dim, glasovi, muzika
Ponovo toplina koja me obuzima kad me zagrli, skupljam hrabrost I pogledam ga, shvatajuci da je takodje gledao u mene, svo vreme. Par sekundi, ili pak vecnost, nasi pogledi su ukrsteni a onda
- Sada si samo moja.- Rukom mi miluje obraz I nezno sapuce. Trudim se da nastavim da disem. Veceras sve ili nista.

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 11:19 pm

Ja...Ja .. Stvarno si me ostavila bez reci.
Ovo je nesto... Najlepse, najsavrsenije sto sam citala u zivotu.
Stvarno, svaka ti cast!!!!
Jbt, a imala sam osecaj jos u prethodnom chappu da ce se poljubiti!
I konacno DOCEKALA SAM TO!
Kako je .. Kako je DOBRO!Predobro!SAVRSENO!
I kraj.. Kraj je toliko je*eno dobar!Uzasno dobar!
Tom.. ah.. Kako volim kada se tako zeza i sve.
Dusa moja <3
Kris, ne znam sta da ti kazem Very Happy
Odusevljenje i sok su male reci!
Nadam se da ce sledeci chapp biti uskoro ^-^ Koliko god to bilo <3
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 11:29 pm

jaoo tnx puuuuuuuuuno sis! stvarno i ti mene odusevis sa ovakvim komentarima Razz
sto se chapa tice stvarno ne znam :// sad kad krene skola.. -.-

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 11:34 pm

Nema na cemu, ja to onako samo izadje iz mene Very Happy
Pa znas kako, ti svaki dan po 2-3 recenice napisi i mozda zavrsis chapp do sledece godine xDD
hahahaha ;DDDD
Back to top Go down
JovannaBenNoda
Super fan
Super fan

Number of posts : 779
Registration date : 2009-12-01

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 11:37 pm

.:Devilish:. wrote:
Ja...Ja .. Stvarno si me ostavila bez reci.
Ovo je nesto... Najlepse, najsavrsenije sto sam citala u zivotu.
Stvarno, svaka ti cast!!!!
Jbt, a imala sam osecaj jos u prethodnom chappu da ce se poljubiti!
I konacno DOCEKALA SAM TO!
Kako je .. Kako je DOBRO!Predobro!SAVRSENO!
I kraj.. Kraj je toliko je*eno dobar!Uzasno dobar!
Tom.. ah.. Kako volim kada se tako zeza i sve.
Dusa moja <3
Kris, ne znam sta da ti kazem Very Happy
Odusevljenje i sok su male reci!
Nadam se da ce sledeci chapp biti uskoro ^-^ Koliko god to bilo <3
Agree *-*
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 11:38 pm

haha duhovito xDD

btw tnx jovanaaaa <333

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 11:44 pm

Jel' da?
Kazi. xD
Pa pokupljam i ja fore od Toma Razz
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 11:47 pm

Toma TOMA ili Toma iz price ? Razz

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 11:53 pm

Hm..Ma obojice xD
hahah :DDDD
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Apr 11, 2010 11:55 pm

hahha... e sad nesto razmisljam, i ja se stv mnogo uzivim kad pisem pricu i ono posle razmisljam kao kako se Alison oseca.. haha, znas kako cudno Very Happy

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Apr 12, 2010 12:05 am

Znam Kris, znam xD
Ajde, danas 2 recenice, sutra 2.To je napredak xD
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Apr 12, 2010 9:41 pm

AAAAAA!Napokon...Nadam se da ce ipak biti SVE,a ne nista -.-
Odusevila si me...I svaki put samo hocu daaalje!
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Apr 12, 2010 10:16 pm

Die Kaiserin wrote:
AAAAAA!Napokon...Nadam se da ce ipak biti SVE,a ne nista -.-
Odusevila si me...I svaki put samo hocu daaalje!
Yesh, yesh, YEEESH!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Apr 12, 2010 11:25 pm

omg tnx puuno ljudi Razz Very Happy
bice DALJE... (doduse ne znam kad al nema veze xD)

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Apr 12, 2010 11:34 pm

Pu xD
Sto si ti neka Razz
Ajde, ajde. Samo ti pisi, evo necu da pricam vise perverzije ako budes pisala [omg to se deff nikada nece desiti but kao hoce] ugl. samo ti pisi xDD
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Apr 14, 2010 12:28 am

Twiny, sorry, sorry, sorry, sorry, sorryyyyyyy sto nisam ranije prokomentarisala sva poglavlja koja nisam procitala... Upravo sam zavrsila i mogu ti reci da je fikcija neverovatna...

Ti vec znas da je tvoj stil pisanja zaista divan... Fikcija je divna! Priratse ti za srce vec posle prvog poglavlja!
Jos jednom izvini sto nisam ranije prokomentarisala ovo! *hugs*

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Apr 14, 2010 1:04 pm

haha ma opusteno Wink
well hvala ti puuuuuuuuuno! mada ja iskreno mislim da se moj stil skroz osugavio -.- nekada sam lepo pisala..... *cry*

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Apr 14, 2010 5:29 pm

Stoko idalje lepo pises! Very Happy <3
Izgleda da samo ti primecujes da ti se "stil skroz osugavio" Razz
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Apr 14, 2010 10:01 pm

a ne ozbiljno.. .budimo realni xDD mozda jos uvek prilicno lepo pisem ali pre sam bolje, i svesna sam toga i obecala sam sama sebi da cu cim pocne neki raspust ili nesto ponovo poceti redovno da pisem.. jer tako poboljsavam stil xDDD

New fan
New fan

Number of posts : 58
: in Toms pants &gt;.&lt;
Registration date : 2010-04-10

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sat Apr 17, 2010 5:57 pm

ovo je stvarno divno!!!!
mnogo mi se svidja...
prosto bas si talentovana Razz
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sat Apr 17, 2010 6:03 pm

billovka94 wrote:
haha ma opusteno Wink
well hvala ti puuuuuuuuuno! mada ja iskreno mislim da se moj stil skroz osugavio -.- nekada sam lepo pisala..... *cry*

Ja ovo tek sada vidim! Teras me da spamujem, ali kako je tvoj stil vezan za fikciju, mozda i ne mora da se smatra spamom...

Zar nismo sinoc vodile ovaj razgovor?? O tvom stilu i tvojim tripovima? Znaci, znas sta sam rekla...

Ovo je divno i ti si talentovana i ti to dobro znas... I nemam vise komentara xDDD Komentara bez...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   

Back to top Go down

Hilf Mir Fliegen 1-2
View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next