Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Hilf Mir Fliegen 1-2

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 20, 2009 12:18 am

Nisam mogla da docekam da zavrsim fikciju nego cu sad da je stavim xD nece biti dugacka, par chapova samo... videcu jos.... Mislila sam da bude one shot ali ne moze sve da stane tako da ce biti mozda pet, sest chapova... ali otom potom xD Ideja me je vrlo neocekivano posetila.... hope you like it ppl Razz

EDIT: fikcija me inspirisala pa sam napravila dva walla. prvi je onako iz cista mira nastao, a drugi bas simbolizuje pricu, kasnije cete shvatiti zasto.

1.

U studiu sam. Shanon, moja starija sestra, sticice za koji minut. Uzivam sto bar na par minuta mogu izigravati odraslu osobu, zamisljati kako umesto Shanon radim kao muzicki producent poznate grupe Tokio Hotel. Ona je u vezi sa gitaristom benda, zove se Tom, od pocetka mislim da su oboje previse hladni I savrseni egoisti da bi bili zajedno, no meseci se nizu I vec su pola godine zajedno. Tom ima brata blizanca koji je slobodan (uprkos polovini nemacke zenske populacije koja ludi za njim), ali ja sam previse. Neodgovarajuca? Uostalom zasto bi bas ja bila sa njim? Pretpostavljam da su najvece prepreke sto sam mladja pet godina, I sto potajno volim njihovu muziku, a ko je lud da se zabavlja sa fanom? Mada ja poricem da ih slusam od kad se znamo, I poricacu do kraja zivota, ni sama ne znajuci zasto. Ah, zaboravila sam da sam Shanonina mala balava sestra, to je valjda dovoljan razlog da mu se ne dopadnem. Ono sto mene ipak najvise zgrozava je cinjenica da nisam nimalo zanimljiva, mislim, zanimljiva u njihovom smislu. Umesto da odlazim na glamurozne prijeme I noci provodim u skupim hotelima ispijajuci sampanjac, ja ostajem kuci da ucim, imam obicne prijatelje, vikendom izlazim u obicne klubove. To nije njihov nivo, oni su sve samo ne obicni. Naravno da nisam osoba koja bi mogla da ima neko vazno mesto u njihovim prezanimljivim zivotima. Ma daj Alison! Mrmljam za sebe, kako je to onda tvoja sestra uspela? Posao, posao I beskrajne ambicije. Oduvek je bila tvrdoglava I istrajna u onome sto zeli, parala je nosom oblake, ne mareci ako niko drugi ne veruje u nju, ali ona je znala da ce uspeti, bar je verovala. Za to vreme ja sam sedela I citala knjige, mastajuci o princu iz bajke. Ona je svog pronasla, I to joj je doleprsao u Audiu r8, metalik boje, hah, skromno. Zaboravila sam njegov obarajuci osmeh I tamne naocare, smeker je mala rec, savrsen I neodoljiv je epitet koji njega prati. Premija za moju extra zgodnu I lepu sestru. Da nema Toma Shanon nikada ne bi ostvarila svoje snove, a mozda I bi, ko to zna? Bitno je da je od kad radi sa njim postala jos vise uobrazena I samo cekam da se saplete koliko joj glava ide visoko. Sada sigurno juri ovamo u tamnocrvenom Jaguaru HF, planirajuci kako ce se veceras kresati sa Tomom. A ja? Mastacu jos malo kako ce se I moji snovi ostvariti, da cu se kad zavrsim gimnaziju I faks zaposliti na televiziji, napisati mnostvo bestselera I naravno, naci odgovarajuceg decka, koji ne mora da bude savrsen kao Tom.
- Hej lutkice!- Iznenada Bill prilazi I smesi mi se, sedajuci na kraj radnog stola moje sestre. Dah mi zastaje od lepote kojom odise.
- Caos.- Kazem opusteno, podignuvsi noge na sto. Namestam ozbiljan ali cool izraz lica, misleci da tako izgledam zrelije, a ne kao devojcurak koga zovu lutkice, lepotice I ostalo.
TRAS! Upravo sam naglavacke pala sa stolice koja je bas morala da izgubi ravnotezu.
- Hey! Jel si dobro?- Bill, pazljiv kakav jeste, saginje se I pomaze mi da ustanem. Utim Shanon I Tom ulaze u prostoriju, gledajuci nas zacudjeno.
- Stetocino, sta si sad sj*bala?- Ostro mi se obraca Shanon. Drzim se za glavu koja me uzasno boli, tako da mi ne pada na pamet bas nijedan odgovor koji bi je zadovoljio. Odmahujem rukom, davajuci joj do znanja da nista nije osteceno sem mene, a ja ne spadam u bitne stvari, tako da ne brine. Pokusavam da ustanem, ali mi se istog casa zavrti u glavi I padam Billu u narucje. O ne!
- Molim te, iznesi je napolje da nam ne smeta.- Dobacuje Shanon, I Bill izlazi drzeci me u rukama.
Cudno, ali Tom me je udostojio osmeha dok smo izlazili. Nisam uzvratila, I drago mi je zbog toga, ali jedini krivac je bol u glavi, prosto nisam mogla da pomaknem usne. Tom inace ne obraca paznju na mene, on je slavan, ja nisam. On je savrsen, ja nisam. On ne zna za osecanja drugih, ja znam. Nemamo bas nista zajednicko, kao ni Shanon I ja.
- Jos boli glava?- Prenu me Billov glas, shvatam da smo u salonu, na nekakvom tvrdom kaucu.
- Manje.- Odgovaram.
- Gladna si? Da narucim pizzu? Tom I ja smo ceo dan davali intervjue, pa nismo stigli da pregrizemo nista.- Smesi se nevino, a ja kipim u sebi. Sta bih mogla da mu odgovorim? Jedino sto ja sada zelim da pregrizem je svoj jezik, koji izgovara jedno odvratno Moze, meni pizza bez pecurki.. Ne zelim da jedem pizzu sa njim samo zato sto on slucajno ima vremena da jede, ili zato sto sam malo pre graciozno tresnula glavom o pod, pa me zali, ili zato sto sam sestra devojke njegovog brata.
Zelim da me zagrli, njegove ruke su carobne. Oh Alison, kakav si slabic, cak ne mozes ni da odolis njegovom barsunastom glasu koji te topi kao da si kockica cokolade. Hmm Upravo zamisljam kako se topim u Billovim ustima ahhh

ALISON KAD CES NAUCITI DA SE LJUTIS? Dodje mi da sada opalim jedan samar sama sebi, ali to bi bilo previse nekulturno u prisustvu ovako prelepog stvorenja, pricam o Billu, naravno.

Nakon dva sata sedim u skolskoj klupi, I proklinjem popodnevnu smenu I sto kada se skola zavrsi moram ponovo u studio, pa posle na veceru sa Billom, I naravno nasim srecnim I uspesnim golupcicima. Mada bih pre trebala reci zverima, koje me neprestano grizu I ujedaju, nabijajuci mi na nos koliko su bolji od mene. Okej, ovo se vise odnosi na Shanon, ali ni Tom nije nevinasce. Ipak, ja volim svoju sestru, pa Boze sestra mi je! Pamtim sve retke trenutke kada se ponasala kao prava sestra, I branila me od roditelja, savetovala kada sam imala probleme. Odavno su takvi trenuci mit, jer roditelji su otputovali u Francusku, pod izgovorom da je zbog tatinog posla, ali prava istina je da su im deca dosadila, pa su resili da ih na neko vreme ostave, misleci da dadilja koja nas cuva od rodjenja moze da zameni porodicu. A Florens je isuvise mlada, I ima svoju trogodisnju devojcicu, sta cemo joj zaboga jos I Shanon I ja? Shanon je punoletna, uspesna odrasla osoba, a kao I uvek, mene ko sisa.
Odjednom me neko uhvati za rame, okrecem se I ugledam Dzuli, svoju, manje-vise najbolju drugaricu.
- Alison! Znas sta ima novo?- Uzbudjeno melje. Ne stizem da postavim mehanicko pitanje Sta?, jer ona vec uveliko prede o vecerasnjoj zurci kod Sajmona, I kako ce svi frajeri biti tamo. Idemo, zar ne?- Napokon uzima vazduh, gledajuci me puna ocekivanja.
- Ovaj- Sabiram misli u glavi, pitajuci se kako da joj saopstim da ne idem, I to zbog sestre. Dzuli ja stvarno zelim da idem ali veceras imam dosadnu veceru sa Shanon I njenim deckom, I Billom i-
- Ah, pa da. Zaboravila sam koliko je tvoj zivot ispunjen, naravno da ne mozes- Govori ledeno, a ja savrseno osecam povredjenost u njenom glasu, I to me neverovatno pece, steze u grlu.
- Ne, Dzuli ja bih isla ali vec sam obecala, znas kakva je Shanon.-
- Znam.- Seda do mene I sapuce, jer je professor upravo usao u ucionicu. Pokunjeno je pogledam, I ona dodirne moju ruku.
- Ozbiljno, razumem.- Dodaje iskreno. Ali mi je krivo sto sve manje imas vremena za staro drustvo.- Srce mi tuce u grudima kao da ga neko cekicem udara, pokusavajuci da ga izbije iz mojih grudi. Kao da nas ostavljas I odlazis u njihov svet. Oni su slavni, bogati, mislim ipak je to Bill Kaulitz.- Njen bedni pokusaj da se nasmesi nije upalio, I jasno joj je da se sada osecam grozno.
- Dzuli, ne svidja mi se Bill.- Izgovaram prljavu laz u koju se trudim da poverujem vec mesecima, I znam da mi ne uspeva, ali ne odustajem. Hvala Bogu razgovor skrece na momce, I vise nije onako nesnosljivo tezak I napet. Dzuli mi prica o Sajmonu, mislim da je proslo pola casa

Na velikom sam odmoru, sedim u kantini I ispijam caj sa Dzuli I Nellom. Sve tri se veselo kikocemo kada par zgodnih frajera sednu za sto do naseg.
- Onaj plavi je moj.- Smeska se Nella, na sta se Dzuli I ja pogledamo I nastavimo sa smehom.
Odjednom mi zvoni mobilni, obuzdavam smeh I javljam se. Sledece sekunde mobilni mi je zamalo ispao, jer shvatam da je Bill. ON MENE ZOVE! Vilica mi pada do poda, a Dzuli I Nella pilje u mene kao da sam tv na kome se upravo daje poznati film sa Robertom Pattsonom. Toliko su zadubljene u proucavanje izraza mog lica da mi postaje zaista neprijatno. Promeskoljim se u stolici, nadajuci se da ce prestati. Nista.
- Ej seceru.- Billov glas momentalno me topi, cini mi se da nezniji glas od njegovog ne postoji.
- Hey!- Uzvracam.
- Mozes ranije da dodjes u studio?-
- Koliko ranije?- Sumnjicavo pitam.
- Recimo da krenes odmah.-
- Umm.. Ne.- Izustih, a onda kao iz topa nastavljam. Sto, desilo se nesto?-
- Pa, otprlike.- Glas mu je najednom cudan, nekako zabrinut. Onda dolazim ja po tebe.-
- STA?!- Ciknem, ali ignorise moj vrisak I prekida vezu.
Pred ocima mi izbija uzasavajuci prizor kako on ulazi u hol skole I sve zaljubljenje tinejdzerke cupkaju oko njega I traze autogram. Prizor iscezava, I shvatam da svi u kantini bulje u mene. Nakezim se ljubazno, grabim Dzuli za ruku I izlecemo napolje. U tri sekunde objasnjavam joj sta se desilo I zasto sam vrisnula, ali me ona I dalje belo gleda, pa trosim jos desetak minuta I detaljno joj prepricavam razgovor.
- Oh.- Je sve sto je uspela da kaze, te se mrstim I hvatam za glavu. Nista ne kapiram!
- Ej Alison!- Glas iza mene, muski, ali ne Billov. Jel si cula sta se desilo?- To je ni manje ni vise nego Sajmon. Dzulin tupavi izraz lica munjevito se pretvara u sirok osmeh.
- Sta?- Upitno ga pogledam, ocekujuci glupost, ali on mi ozbiljno saopstava da je Shanon u hitnoj. Srce prestaje da kuca, ispustam jezivi vrisak I srusim se na pod. Vid mi magli, ali nazirem andjeosko lice nad sobom. Bill, dosao je. Zatim sklapam suzne oci I dopustam da me sok savlada

Last edited by billovka94 on Thu Dec 24, 2009 1:49 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 20, 2009 12:29 am

PREPREPREPRELEPO !!
Neznam, osecam se malo cudno dok citam ali i like it so so so much<3
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 20, 2009 12:33 am

awwwwww hvala ti!!!

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 20, 2009 12:38 am

OMG!OMG!OMG!
Kris ovo je fantasticno.,Znaci,stil pisanja je saaaavrsen..,Ali ozbiljno.,.<333
Um,ja cu sebe zamisljati kao Shanon haha,,.xDD
And,.ocekujem chaappic!n_n <3 ^-^
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 20, 2009 1:52 am

*ne moze da veruje*

Oh, Alisin nacin razmisljanja mi se svidja xDDDD
A i deffo je super to sto porice ociglednu cinjenicu, a cini mi se da nije jedina...
Omg, mogu samo da zamislim sta ce se sve desiti. I na kraju, ko sve nece da se okomi na nju xD

Imam svoje pretpostavke, ali recimo da su one uglavnom pogresne, tako da cu samo da cekam sledeci chapter i saznam sta ce se desavati...
Odlicno je, twiny... *hugs*

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Fri Nov 20, 2009 7:37 pm

joxy, tnxxxxxxxx....
twiny tnx i tebi xD pa, msm da znam zasto toliko volis alison Razz

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sat Nov 21, 2009 12:48 pm

xNayumi Vampirex wrote:
*ne moze da veruje*

Oh, Alisin nacin razmisljanja mi se svidja xDDDD
A i deffo je super to sto porice ociglednu cinjenicu, a cini mi se da nije jedina...
Omg, mogu samo da zamislim sta ce se sve desiti. I na kraju, ko sve nece da se okomi na nju xD

Imam svoje pretpostavke, ali recimo da su one uglavnom pogresne, tako da cu samo da cekam sledeci chapter i saznam sta ce se desavati...
Odlicno je, twiny... *hugs*
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 22, 2009 12:58 am

ok, msm da je vreme za drugi chap pa cu ga staviti xDDD

2.

Budim se. Nalazim se u bolnickoj cekaonici, lezeci na nekakvoj neudobnoj klupi, I glava mi u necijem krilu. Podizem pogled I spazim Toma.
- Oh, izvini.- Skacem kao oprljena, a onda se pridrzavam za naslon klupe, kako ne bih pala jer mi se ponovo zavrtelo u glavi.
- Ma- Izustio je ravnim tonom, ne obaziruci se na mene.
- Koliko je sati?-
- Devet, valjda.-
- Devet uvece?- Zapanjeno buljim u njega, a on u svoje noge.
- Da.-
Jos uvek nepomicno stojim, razmisljajuci kako je moglo da prodje toliko vremena. I sta se desilo dok sam spavala? Gde je Bill?
Kao odgovor na poslednje pitanje Bill se pojavljuje na uglu hodnika, I smesi se. Kako mu uspeva da ostane pribran cak I u ovako stresnoj situaciji? Tek sada kapiram da sam ovde zbog Shanon, novi nalet straha, oci mi zasuze.
- Doneo sam nam osvezenje.- Billov glas kao carobni stapic smanjuje bol u glavi, momentalno brise strah iz moje svesti. Dodje mi da ga izljubim koliko je sto je tu, sada kada mi je potreban neko. I jasno mi je da je on trenutno jedina osoba kojoj iole verujem, mada ne znam da li bi trebalo da se toliko oslanjam na njega.
- Coca-cola?-
- Aham.- Dodaje mi ledenu limenku, I sedamo do Toma.
- Kad si se probudila?-
- Pre minut.- Rekoh, gutajuci poveci gutljaj gaziranog napitka.
Sedimo jos par sekundi, a onda nam se pridruzuje Florens, dadilja. Kaze kako je doctor rekao da je Shanon dobro, stanje joj se stabilizovalo. Izraz mog lica iz sanjivog prelazi u uplaseno. Tom mi objasnjava da Shanon ima srcanu manu, sto sam znala, ali sam zaboravila usled tolike frke.
Secam se da je pre pet, sest godina imala napad, I tata ju je u sred noci vozio u hitnu. Mama I ja smo bile tako uplasene, tako same. Sela sam joj u krilo I plakala, iako nisam znala zasto. Jednostavno moja starija sestra je otisla I bilo joj je lose, I mama je plakala I tata je bio zabrinut, I ja sam osecala da nesto ne valja. Sada nemam devet godina I nisam vise devojcica, nemam majku da me zagrli, nemam oca kome mogu verovati kada mi kaze da je Shanon dobro. Nemam nikoga.
Billova ruka spusta se na moje rame, pribija me uz sebe, njegov miris me opija. Cujem svoje jecaje, I sramota me je sto mu placem kada je u skupocenoj crnoj majci, ali suze same idu. Placem I sve vise se skupljam uz njega, zelim da nestanem, da sve ovo nestane I probudim se kuci. Zelim da Shanon dodje do nas I kaze Hej, idemo na pice!, ali jedina osoba koja nam ide u sustret je covek u plavom mantilu. Ponovo nabijam glavu u Billove grudi, a on me ceska po kosi. Oh, nepodnosljivo je. Culim usi kako bih razumela ono sto doctor upravo govori, osecam se jos gore.
- Gospodjica Klein ce ostati u bolnici bar jos nedelju dana. Nismo sigurni da li bi mogao da se desi novi napad, znate I sami kakav je problem. Da li je imala neke stresove u poslednje vreme?-
- Koliko ja znam, ne.- Tom progovara grubim glasom.
- Poslednje nedelje je dolazila kasno kuci, previse radi, oduvek.- Ubaci se Florens, majcinskim tonom. Doslo mi je da se ispovracam koliko mi je bilo muka, hocu kuci, u svoj krevet!

Ostajemo sami, nemi I izgubljeni u sopstvenim mislima. Florens odlazi kuci, njeni je cekaju, logicno. Svako od njih ima nekoga kuci, porodicu, svakoga od njih ceka neko. Ja nemam nikog sem Shanon, I ta cinjenica me dovodi do ocaja. Mislim da ako dovoljno cvrsto stegnem Billa uz sebe da ce ostati. Osecam se tako uplasena, bespomocna. Ne mogu da vidim Shanon, a tako mi treba da se uverim kako je u redu. I zar nisam ja mladja, zar ne treba da se o meni brinu, a ne da se ja davim u brizi?
Tom je I dalje skamenjen, cuti I ne primecuje nas. Bill melje o nekoj sasvim nebitnoj temi samo da ne bi vladala mucna tisina, a ja bledim izmedju njih, pitajuci se kad ce kucnuti cas I kada ce me ostaviti.

- Alison, hoces da prespavas kod nas?- Brizno me upita Bill, te zavrteh glavom da se razbudim.
- Ne.-
- Naravno da hoces, ne mozes sama u stan.- Najzad Tom okrece glavu ka nama, rekavsi to tako da ne mogu da mu protivrecim.
- Ali-
- Alison, cula si ga.- Namiguje Bill. Uostalom, nama neces smetati. Imaces svoj krevet, sve je okey.- Ma da, a ja mislila da cu sa tobom deliti sobu, I da ako pozelis mozes I da me kresnes, mislim, ti si Bill Kaulitz. Vodim zucnu raspravu u svojoj glavi, I poslusno ustajem za Billom.
- Tom, ti ne ides?- Okrecem se ka njemu, koji se nije ni pomakao sa klupe.
- Ne, neko mora da ostane ovde.-
- Pa ja!- Izlece mi, ali oni istovremeno prevrcu ocima, davajuci mi do znanja da gresim.
- Neko punoletan.- Tomov glas je toliko hladan I ozbiljan da pocinje opasno da me nervira. Kao da je njemu stalo do Shanon, njemu koji ima sve sto zeli. Moze sutra da nadje drugu, njega je briga. Kao da cita moje misli on mi upucuje prezriv pogled, noge mi klecaju I Bill me hvata pod ruku, obracajuci se Tomu.
- Vidimo se ujutru.-

Ulazimo u prostran stan, Bill pali svetlo I spusta jaknu na fotelju. Plasljivim korakom idem za njim, osvrcuci se oko sebe. Ovde je tako savrseno. Utisak zadrzavam za sebe, jer nemam snage da progovorim. Ili bar ako ne moram.
- Hoces da veceramo?-
- Sada? Ponoc je.- Zbunjena sam. Normalno mi je da ja veceram ovako kasno, ali on koji ima savrsen ten, savrseno je zgodan, u svakom smislu izgleda savrseno, zar I on jede u ponoc? Ne, sigurno je to pitao zbog mene. Osecam se kao visak, kao teret, znam da ga nerviram I da jedva ceka da odem.
- Hah ma ja imam naviku da jedem u pola noci. Ceo dan nista ne stavljam u usta I onda nocu samo tako ustanem i- Smesi se slatko, previse slatko da ne uzvratim. Tom ludi, obicno ga probudim, ali jebi ga.-
- Ovaj.- Kazem, ljuta na samu sebe sto izgledam kao potpuni kreten.
- Ja cu postaviti, pa se ti pridruzi ako hoces. I da, ako hoces da se tusiras peskiri su ti u ormaru u kupatilu. Ponasaj se kao kod kuce, mislim,u neku ruku ovo I jeste tvoja kuca jer je Shanon sa Tomom a Tom je-
- Okey, skapirala sam.- Prekidam ga I na silu se smesim, onda odlazim u kupatilo I zatvaram vrata. Bujica suza me preplavljuje I spustam se niz zid. Slomljena
Nakon pola sata smirivanja u kadi, napokon izlazim iz kupatila I zaticem ga kako zvace parce tosta, zagledan u tv. Kako je samo lep, njegove svetlo braon oci sa paznjom posmatraju tv, rukom brise mrvicu majoneza koja mu se nasla na uglu usana. Svaki njegov pokret je elegantan, kosa mu razbarusena I divlja. Ugledao me je, a ja pocrveneh.
- Lutkice, dodji.-
Ne znajuci sta da odgovorim smesim se I sedam za sto. Neprijatno mi je, I to prilicno. Stidljivo uzimam tost I krecem da mazem krem-sir. On I dalje gleda tv, uzima novi tost, ruke nam se dodiruju kada je krenuo da uzme majonez koji sam I ja nameravala.
- Oh, uzmi.- Promucam, na tren ga pogledavsi u oci.
- Neka, uzecu nesto drugo.- Smesi se hiljaditi put danas, pitam se kako nema bore od tolikog smejanja I kezenja.
Zavrsio je sa jelom I bez reci otisao u kupatilo. Mozak mi groznicavo radi, mislim da je najbolje da se zavucem u krevet, kako ga ne bih zatekla kada izadje iz kupatila, mozda bez majce, mozda bez. Jos neceg. Odmah odbacujem tu misao jer on svakako zna ko sam ja I da sam mladja I da bi bilo strasno I meni I njemu da to ucini. A I onako ne znam gde mi je krevet. Ustajem od stola I zavaljujem se u fotelju. Mmmm, njegov miris se oseca na njegovoj jakni. Kao omadjijana zarivam glavu u jaknu, tako je mekana tako mi prija da se izgubim u svojoj masti dok zamisljam kako se ljubimo
- Hej! Znaci moja jakna je dobila novu funkciju, jastuk?- Kikoce se, gledajuci me.
- Ja izvini, slucajno sam.- Odjednom mi do svesti dopire da je u belom bade mantilu, I da je toliko sexy da ne mogu vise ni sekundu da ga gledam. Vristim u sebi, sta bi Dzuli rekla da me sad vidi kako se smejem sa frajerom u bade mantilu koji moze svakog casa da se slucajno otkopca i A za to vreme moja sestra je u bolnici, u vrlo nepredvidivom stanju. Ako sam I bila bezbrizna za tren, sada sam ponovo ubedacena.
- Znam da je kasno, ali posto se meni ne spava mozemo da gledamo dvd?-
- Pa ne znam bas-
- A ti sutra svejedno ne ides u skolu.- Dodaje brzinski.
- Ne idem?-
- Pa mislim, sestra ti je u bolnici, kako mozes da ides?- Ocigledno je da je njegov zivot suvise fin da bi on bio upucen kako je to ici u skolu, pravdati izostanke I ostalo. On je naravno imao privatne nastavnike koji su ga obozavali jer je sarmantan I lep I sexy I ima blistav osmeh I taj sjaj u ocima I ton kojim mi se obraca, tako je. Ne mogu da verujem kako utice na mene, Alison budi se!
- Bill, ja radije ne bih.-
- Onda dodji da ti namestim krevet.- Polazi ka belim vratima I ja ustajem za njim.
Soba mi uopste nije losa, na sred se nalazi francuski lezaj prekriven snezno belim prekrivacem. Pored je plakar duz celog zida, a sa druge strane veliko ogledalo.
- A soba pripada?-
- Meni.-
- Sta?- Otvorim usta da nesto kazem, ali mi je glas zaledjen. Spavacu u sobi Billa Kaulitza? U njegovom krevetu?
- Pa posto Tom ne voli da mu neko spava u krevetu, sem mene naravno, mozes ovde. Mislim imamo jos jednu praznu sobu, ali je prazna, ne verujem da bi se tamo osecala lepo.-
- U redu. Odgovara mi ovde.-
- Uhhh samo da nadjem posteljinu.- On otvara gornje delove plakara I odjednom se trazena posteljina obrusava na njega, sto me zasmeje u tolikoj meri da padam na krevet do njega.
- Hej! Lavina, upomoc!- Vristimo od smeha, I ja pokusavam da ga iskopam iz pamucne beline.
Pogledi nam se ukrstaju, srce mi po drugi put danas nenormalno odzvanja u grudima, ali ovoga puta zbog neverovatne zelje da skocim na njega I izbalavim ga. Mantil se malcice raskomotio pa imam odlican pogled na njegove grudi. Spazih pirsing I to izazva jos par prljavih misli, I kez na mom licu.
- Okey, ustani sada da ti namestim.-
- Naravno.-
Smotano pokusava da razvuce prekrivac, ali mi je jasno da to nikada pre nije radio. Uzivam u pogledu na njegovu pozadinu, svesna koliko je bezobrazno sa moje strane da se sada zabavljam dok moja sestra
Zaboga Alison da li je ona ikada toliko brinula za tebe?? Nije!
Bill mi se okrece sa pokajnickim izrazom lica.
- A tebi ne bi smetalo da spavas u mojoj posteljini?- Pita.
- Ohh, ni najmanje!- Ciknem, poljubim ga u obraz a onda se bacim u mekano snezno carstvo koje odise privlacnim mirisom Billa Kaulitza!

Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 22, 2009 2:10 am

Ovo e loodo!! I can't believe!
Nacin na koj ti opisavas sve je tako realan da stvarno mislim da sam tamo dok citam.
Odusevljena sam, this chap is the best Smile
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 22, 2009 1:31 pm

MilaKaulitzYukiUchiha wrote:
Ovo e loodo!! I can't believe!
Nacin na koj ti opisavas sve je tako realan da stvarno mislim da sam tamo dok citam.
Odusevljena sam, this chap is the best Smile

bas tako ..
da
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 22, 2009 3:05 pm

tnx ljudiiiiiii... drago mi je da vam se svidja!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Sun Nov 22, 2009 8:41 pm

AA,,.znaci,.perverzijo,.,.
Haha,sta nam uradi Very Happy
xD
Kris,genijalko,.Very Happy
^^ *perverznismajil*
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 23, 2009 1:22 am

Pogledi nam se ukrstaju, srce mi po drugi put danas nenormalno odzvanja
u grudima, ali ovoga puta zbog neverovatne zelje da skocim na njega I
izbalavim ga. Mantil se malcice raskomotio pa imam odlican pogled na
njegove grudi. Spazih pirsing I to izazva jos par prljavih misli, I kez
na mom licu.

Hoce to tako, twiny xDDDDDZnaci, flipnula samdok sam citala... Znaci, obozavam ovu fikciju. Naravno, sve sto ti napises je odlicno, ali ovu fikciju posebno volim... Ne znam zasto.
Stil pisanja... twiny, za svaku si pohvalu

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Mon Nov 23, 2009 11:40 pm

Sis...
ovo jeee....
ok..nemam rijeci kojom mogu izraziti kako mi se svida:))
Tvoje fikcije su uvijek za mene nesto posebno!!

mada...ovdje mi se cini da si dosta unijela vlastite osjecaje...
oprosti mi ako grijesim;)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Tue Nov 24, 2009 12:26 am

joxy ovaj ... hihi, hvala... znam da sam morala to da uradim xD
twiny tnx puno, ne znas koliko mi je drago sto je obozavas!!!!
and dajana, tnx i tebi, a sto se mojih osecanja tice, ne nije tako. msm moja sestra je skroz drugacijaa xD ideja mi je dosla od neceg drugog, a i videcete kakva ce radnja biti, msm stv nema veze samnom xD jedino sto i ja i alison volimo billa *kez*

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Tue Nov 24, 2009 12:46 am

Aham.,Ma np <3 ^-^
Ovaj,kad ce chapp?
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Tue Nov 24, 2009 1:12 am

ili veceras ili sutra Kez

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Tue Nov 24, 2009 4:52 pm

Znaci danas,,.*ceka* Very Happy joy
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Tue Nov 24, 2009 5:54 pm

Veceeras:))
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Tue Nov 24, 2009 11:24 pm

Meni licno se jako svidja kraj treceg chappa... hope you like it xD

3.

Vec sat vremena se dosadjujem u Billovoj sobi, ne cujem nikakve zvuke po stanu, tako da on verovatno jos spava. Necu da ga probudim, mislim, ko sam ja da ga uznemiravam? Mada se moje strpljenje topi kao sveca, I nece jos dugo potrajati.
Bacam tmuran pogled na ogledalo, I zaticem devojku u tankoj ledeno plavoj spavacici. Svetlobraon kosa, gotovo plava, nemarno se prostire duz njenih ramena, koza joj je bleda, cini se da je od porculana. Buljim u nju I ne verujem da sam to ja da sam lepa?
Nasuprot svoj toj predivnoj spoljasnjosti, u meni je zavladalo crnilo, I to ne mirno depresivno nistavilo, vec more koje se neprestano talasa I izaziva bujice suza. Osecam se nesigurnom, cekam a ne znam sta cekam. Ne znam zasto sam ovde, zasto Shanon nije samnom. Ne znam ni zasto je Bill dobar prema meni, cime sam zasluzila? Koji je razlog Tomove nepodnosljive hladnoce I odbojnosti? Izgubljena sam, ne usudjujem se da pomislim kako ce nesto krenuti lose, vec je dovoljno izmaklo kontroli.
- Mogu da udjem?- Iznenada neko pokuca na vrata, misleci da je Bill, rekoh da udje. Jos nisi ustala??- Tom razrogaci oci, ali tako da nisam sigurna da li zbog moje lenjosti, ili oskudne odece, koja mu se, pretpostavljam, dopada.
- Ne- Prosaptah, spustajuci pogled. Stid me je obavijao, iz mnostvo razloga. Ne zelim da me gleda ovakvu, ne on koji je savrsen. Da sam bar skupila kosu, umila se, oprala zube. Imam utisak da sam postala zrno graska koje se I dalje smanjuje, strah da ce vikati na mene I da ce biti ljut bolno me prozdire.
- Alison.- Poce ozbiljno. Danas si trebala da ides u skolu, ali posto vec nisi, mogla si bar da se obuces. Ne planiras valjda tako da ides u bolnicu?-
- Planiram!- Besno uzvratih. Ko je on da se ophodi prema meni kao da sam deriste? Obraca mi se naredjivackim tonom, to sto moj otac nije ovde, ne znaci da moze uzeti za pravo da igra tu ulogu! U znak protesta skacem sa kreveta I neustrasivo se isprsim pred njim.
- Ma je li!- Prilazi mi I grubo me hvata za ramena. Sigurna si?-
- Potpuno!- Moj glas cudnovato je tvrd I odlucan, ali iznutra, ja gorim. Gorim od njegovog pogleda koji mi salje jednu istu poruku, oduvek mrzim te!
- Mala, ne znas s kim se zezas!- Stisak postaje isuvise snazan I pocinje da me boli. Paralisana strahom cutim, a oci mi se pune suzama. Pokusavam normalno da disem, ali ne uspeva, tresem se u njegovim rukama. Tom, ocito lose iznenadjen mojom reakcijom, odmice se I psuje.
- Ja ja ne ja n Tom- Mucam, pokusavajuci da sredim misli u glavi. Vrti mi se pred ocima, jedva stojim.
Toliko o njegovoj brizi, ne mogu da verujem da je samo izasao, ne okrenuvsi se! Boze. Pomozi mi, pomozi mi da prezivim ovaj dan. Mrzim I Toma I Shanon sto je u bolnici, I Billa sto nije ovde, I roditelje sto su me napustili I sve sve mrzim. Zarivam glavu u sake, glasno jecajuci. Plasim se, uzasno.

Nakon desetak minuta Tom ponovo ulazi u sobu.
- Upravo me je zvao Bill, rekao je da odmah krenemo u bolnicu.-
- Samo da se umijem.-
- Hoces da doruckujes?- Pita, gledajuci u stranu. Primecujem da nervozno preplice prste, u sekundi osetim sazaljenje. Mozda sam stvarno preterala? Prolazim kraj njega I nezno mu dodirujem rame.
- Neka, bolje da pozurimo.-

Vozeci se do bolnice nismo progovorili ni jednu jedinu rec. Nevidljivi zid stvorio se medju nama, sto me je bolelo. On je neko ko voli Shanon, zasto ne moze prihvatiti I mene? Zar trazim puno? Dok parkira auto, skupljam hrabrost I progovaram.
- Ljut si na mene?-
- Ne.-
- Zasto onda izgledas tako?- Podizem desnu obrvu, nezadovoljna njegovim kratkim odgovorom.
- Malena- Vadi kljuceve, I razvija usne u nesto slicno smesku. Da li je on to rekao malena? Nisam ljut na tebe jer nisi uradila nista lose, ali od juce sam kratak sa zivcima I tvoje ponasanje me je zamalo izvelo iz takta.-
- Za malo?- Uprkos zelji da ostanem ozbiljna, pocinjem da se kikocem. Onaj stisak zoves za malo?-
- Alison, nisam hteo.-
- Okey je, provocirala sam.-
Izlazimo iz kola, hodajuci skoro pripijeni. Ne kapiram ga, sada stvarno. Ali vise mi se svidja ovakav raspolozen Tom, mislim da cu ga cak zgotiviti.
Brzim korakom odmicemo ka sobi u kojoj je Shanen. Neverovatno, ali jedva cekam da je vidim! Nedostaje mi! (Iskreno, nedostaje mi i Bill, sto je lose.) Tom se okrece ka meni i pokazuje mi da udjem.
- Oooo moja sestra se setila da postojim!- Smeje se Shanon cim me ugleda, dok Bill sedi na kraju kreveta i zvace zvaku. Dotrcim do nje i zagrlim je. Osecaj topline me preplavljuje I obrazi mi crvene. Divno je ponovo biti sa Shanon, ili bar Shanon koja nije nervozna i ne ponasa se kao da sam stetocina.
- Ahhhh.- Uzdisem, pustajuci da mi teret sklizne iz grla. Sada je sve dobro, nisam sama, napokon.
- I sta si mi radila danas?-
- Pa, uglavnom nista. Spavala.- Kazem iskreno, ocekujuci grdnju, ali se ona samo nasmesi i ceznjivo pogleda u Toma, koji je kao kamena statua jos stajao kraj vrata.
- Ovaj... Bill i ja mozemo da izadjemo ako bi vi... mislim, zeleli da budete sami.-
- Ja predlazem da odem po dorucak, a Alison neka se pravi da nije tu dok vi razmenjujete neznosti.- Bill se ubacuje i hitro skace sa kreveta, nasavsi se kraj Toma u sledecem casu.
- Ne.- Protivim se, svesna da me ignorisu.
- Bill, povedi je sa sobom!- Kaze Tom i seda do Shanen, darujuci joj jedan dug poljubac. Gledam ih i vidim neznost, ljubav, buducnost. To nisu oni! Iscudjavam se iznenadnoj, i svakako neverovatnoj transformaciji njihovog odnosa. Pa do juce su bili bezosecajni i zeleli su samo uzbudjenje, u prevodu sex. A sada, u ocima moje sestre sija zaljubljenost, ona je ocarana Tomovim osmehom, steze njegovu ruku, veruje mu. Trepnem dva, tri puta da se dozovem pameti, i spazim smraceno Billovo lice kako me ceka da krenem sa njim.
- Umm... ja mogu da budem u hodniku.- Dodajem pomirljivo, iako je to najmanje sto istinski zelim.
- Vidi, ja bih te rado poveo, ali trebam da se nadjem sa Moniqom i stvarno bi bilo glupo da podjes samnom.-
- S....sa?- Zgrozeno pokusavam da memorisem ime doticne devojke, ali sam previse povredjena da bih uspela. Ne obaziruci se na moja osecanja, koja se sasvim jednostavno mogu procitati sa izraza mog lica, Bill izlazi i zalupi vratima. Znam da kada se okrenem i pogledam u Shanon nista nece postati bolje, ali ipak sa nadom okrecem glavu i hvatam njen ostar pogled.
- Sta je?- Kazem ogorceno, i kroz glavu mi prolece da bi se i na casu fizike osecala bolje nego sada.
- Mozes da nam doneses novine, skokni caskom do kioska.- Vestacki se osmehuje, ne mareci zbog mojih osecanja koja postaju jos tamnija. Da, kao da nisam skontala da samo zeli da me se otarasi!
- Koje novine?-
- Hmm...- Shanon se igra jednom Tomovom kikicom, razmisljajuci. Moze ELLE?-
- Da, naravno.- Pa da, zasto bi moja sestra uzela nesto manje prefinjeno od francuskog magazina?
Izlazim, nimalo srecna. Jasno mi je da odlazak do kioska mora da potraje isto koliko i Billov susret sa odvatnom devojkom cije ime pocinje na M, mada ne znam kako to da izvedem.
Proslo je nepunih osam minuta, I uopste se ne nerviram sto se vracam tako brzo. Nemaju pravo da mi zabrane da budem sa svojom sestrom, ni ona nema pravo, jer je sada u osetljivom zdravstvenom stanju I potrebna sam joj, cak I ako to negira. Uostalom ja sama imam pravo da budem gde hocu, a sada hocu da pricam sa njom, da se ispovedam, da osetim jedini preostali delic slagalice koja oslikava ono sto toliko zelim, cemu tezim cak I kada mislim suprotno, taj delic pripada onome sto svi mislimo da se podrazumeva, da svako to ima, ali ja sam ociti dokaz da je to pogresno, pricam o porodici. Porodici, koju nemam. Tren pre nego sto se moja ruka spustila na bravu, nameravajuci da otvori vrata Shanenine sobe, spazih malenu devojcicu, u blistavo beloj haljinici, kako trci svojoj majci u susret. Majka, niske gradje, sa kratkom I urednom frizurom, u jednoj ruci drzase bebu, verovatno zensku jer je bila obucena u crveno, a drugu pruzase prema devojcici. Devojcica se smesila nevino, govoreci. Prizor me je toliko dirnuo da sam odustala od ulaska u sobu I sela na stolicu pored vrata, I dalje zacarana prizorom majke sa decom. Devojcica me je neverovatno podsecala na Shanon, imala je istu gustu kosu, tamnu, iste oci u kojima je sijala neiscrpna energija. Ali to nije bila Shanon, moja Shanon je odrasla, hladna, uzdrzana. Ta devojcica miluje po kosi svoju mladju sestru, sa puno ljubavi, dok ih majka sa ponosom gleda. Ne secam se kad me je Shanon poslednji put ceskala po kosi, da li je ikada rekla da me voli? Nisam ni ja njoj, mi prosto nismo imale briznu majku da nas nauci kako se pokazuju emocije. Mada u kamenom srcu moje sestre ima emocija isto koliko I toplote na severnom polu. Osmeh koji mi upucuje je upravo to zubato Sunce, koje sija, ali ne greje. Nas zagrljaj je kao trcanje po iglama, I u daljini vidimo pravi zagrljaj, mislimo da ako dovoljno dugo trcimo da cemo stici do njega, ali nasa stopala su oblivena krvi od silnih uboda, silnih pokusaja, I na kraju odustajemo. Ona se vraca Tomu koji ne trazi puno reci, objasnjenja, on samo zna da ljubi, da je dodirne na pravi nacin. Ja se ne vracam nikud, ostajem tamo, medju iglama, sama. Pitam se sada, dok sedim I gledam ljude sto prolaze kraj mene, I u ocima mi vrele suze, da li postoji neko ko ce uspeti da me pronadje I odvede na neko lepo mesto. Da li postoji neko ko ce moci da mi pruzi osecaj sigurnosti, ko ce me ubediti da postoji ljubav. Da li postoji osoba na ovom svetu koja je usamljena koliko I ja? Kojoj sam potrebna bas ja, da sam I ja neciji drugi deo koji nedostaje.
Glasni koraci dopiru sa moje desne strane, sporo okrecem glavu I ugledam Billa kako mi prilazi. Ne stizem da progovorim, jer se on vec saginje pored mene I gleda me u oci.
- Ko je naljutio moju malu devojcicu?-

Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Nov 25, 2009 1:02 am

billovka94 wrote:
Ko je naljutio moju malu devojcicu?-

Jao...nezz na koji način da opisem kakomi se sviđa ova recenica...
Ako kazem da me se dojmila vise nego cijeli chapp u cjelosti da li ces
shvatiti na sto mislim??
Nadam se da hoces...
Ova recenica me prosto odusevila:))
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Nov 25, 2009 10:05 am

Skroz se slazem...
ova recenica ubija :DD

a chap je tako super..
msm ova fikcija je neopisiva...
^^
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Nov 25, 2009 1:10 pm

Moram pohvaliti i wallove...obozavam carobnice:)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Nov 25, 2009 2:25 pm

hvala vam.. i meni je poslednja recenica vrh xD
a za wallpapere isto tnx Razz

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   Wed Nov 25, 2009 4:15 pm

wuv hug pls
Awic,..,kako.,,.divno.,,.
Sama Alisonina osecanja su me dirnula,najvise zadnji deo.A Tom je skot koji bi trebao malo da o'ladi!
Kazi mu to Wink))
Najbolja je zadnja recenica!
Bill,pa normalno da je tvoja!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Hilf Mir Fliegen 1-2   

Back to top Go down

Hilf Mir Fliegen 1-2
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 8Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next