Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

My seductive best friend

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
ËîęŕöčĽŕ : Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: My seductive best friend   Mon Nov 02, 2009 12:23 am

Znam da radim na jednom ff i da jedva imam vremena i za njega, ali mi je inspiracija otisla u tri lepe... tako da sam odlucila da se skoncentrisem na nesto drugo za sta imam inspiracije! Palo mi je na pamet da postavim mali two-shoot. Znaci, updateovacu sada i jos jedno poglavlje. Smile))))

~#~

My seductive best friend - Poglavlje I

Ne mogu da se nosim sa svim ovim zaista.

Zašto sada da si našao devojku?

“Podelićeš njeno ime sa mnom, zar ne?” – upitala sam. Glas mi je zvučao nervozno. O, ne…

Ali briga me! Hoću njeno ime!

On se samo nežno nasmešio, pre nego što je odgovorio: “To je tajna.”

Osećam se izdano. Ne zato što mi nije rekao njeno ime, već zato što se nasmešio dok ga je pominjao. Nije smeo da se smeši zbog nje. To nije u redu!

Slušam njegove lagane korake kako postaju glasniji kako mi se približavao. Iako i dalje ne mogu da se nosim sa situacijom, osećam kako postajem nervoznija nego ikada. Slike o svemu onome što bi se moglo dogoditi u njihovoj vezi mi opsedaju um i truju ga. Nešto kao seks na primer.

Po prvi put, poželela sam da sam rođena bez mozga.

“Siguran sam da bi ti se svidela.” – rekao je, postavivši svoju toplu, snažnu ruku na moje rame, načinisvši da se temperatura mog tela naglo poveća.

Složila sam usiljen osmeh, znajući da je on očekivao da mi bude drago zbog njega.

„Definitivno.“ – rekla sam, uspevši da ne zvučim usiljeno.

Ja sam lažov. Slagala sam svog najboljeg prijatelja. Nikada neću moći da budem srećna zbog njega, ukoliko bude bio sa nekom drugom, a ne sa mnom. Nikada!

Pogledao me je u oči, i njegov izraz lica se promeni u zabrinut. O, da, zaboravila sam. On zna sve o meni. Sve, osim...

onoga što osećam prema njemu.

„Šta nije u redu?“ – upita on zabrinuto, dok su mu se briga i zbunjenost mešali po njegovim lepim crtama lica. On brine isuviše za beznačajnu osobu kao što sam ja.

Ne mogu da mu odgovorim. Ne verujem svom glasu, a i bojim se da će mi suze obujmiti lice ako progovorim nešto na tu temu. Bojim se da će uspeti da vidi kroz moju masku i da sazna stvari koje sam mu tajila toliko dugo...

Bojim se da će odbiti da me viđa ukoliko sazna... da ga volim.

Snažne ruke se nađoše na mojim ramenima, a njegovo lice se približi mom, kao da traži iskren odgovor. A jedino o čemu ja mislim je kako bi me držao kada bismo bili više od ovoga.

I kada ne bi imao svoju glupu devojku!

„N-n... n-n-niš-š-šta...“ – promucala sam, usput iznenadivši samu sebe. Ja nikada ne mucam oko Bila! Ne već 3 godine!

Pogledao me je, zaprepašćen, dok su mu oči sijale od zbunjenosti i brige. „Maki, ponovo to radiš! Ponovo mucaš oko mene!“

Pognula sam glavu dole, osetivši kako mi se krivica širi u grudima. „N-nij-j-je t-t-t-tačno!“ Lažljivice.

Tišina je ispunila vazduh. Ni jedno od nas se nije usuđivalo da progovori. Ja ne smem. Što je dobra stvar, jer moje reči sada svakako ne opisuju ono što osećam.

Pre nego što su mi misli stigle odlutati negde drugde, pribio me je uz najbliži zid. Bila sam spremna za napad. Ali nije ga bilo. Trebala sam da osetim bol. Ali nije ga bilo.

„U stvari si pomislila da bih te ja povredio?“ – prošaputao je, pomalo povređen. To me je ponovo nateralo da se osećam krivom, pošto nisam znala šta da očekujem.

„Ne.“

LAŽEŠ!

„Lažeš.“ – izgovorio je ono što sam pomislila. Nisam imala pravo da poreknem njegovu tvrdnju. Večeras sam izgovorila i previše laži, tako da bi bilo greh da sada pokušam da se odbranim.

Njegov prodoran pogled me je probadao. Njegove pesnice su vršile malo jači pritisak na moje ruke. Nisam mogla da se ne osećam podređeno. Ali ne mogu tek tako da se predam njegovim zahtevima.

„Reci mi šta nije u redu s tobom. Lažeš i mucaš. To ne liči na tebe.“

Pogled mi se puni otporom, kako polako dižem bradu visoko.

„Onda me ti uopšte ne poznaješ.“ – prosiktala sam.

Čim sam shvatila šta sam rekla, moj novostečeni ponos je namah spao. Bila sam

neverovatno

odvratno

ljubomorna.

Protresao me je. Snažno. Ali nije mi zasmetalo. Jer volim da me on dodiruje u bilo kom smislu.

Baš me briga ukoliko se povredim.

„Šta kog đavola!“ – opsovao je svojim prelepim usnama. „Šta kog đavola nije u redu s tobom?!“

Ta je rečenica probudila životinju u meni za koju nisam ni znala. Nisam mogla da zaustavim buru reči koja prokulja iz mene: „Šta nije u redu sa mnom?! Hoćeš da znaš šta nije u redu sa mnom?! E, pa rećiću ti! Za slučaj da si zaboravio, nisam ja ta koja je upravo izjavila da je u vezi! U vezi o kojoj moj najbolji prijatelj nije imao pojma do malo pre!“ Prekrstila sam ruke. „Šta još kriješ od mene, hm?“

Šta ja to...?

Upravo sam vrisnula na Bila...

Derala sam se...

Zvučala sam ljubomorno...

„Znači, mucala si zbog cele ove situacije sa devojkom?“ – upitao je, a olakšanje mu bljesnu u očima. „Zašto te to uopšte toliko i uznemirava?“

„Pre svega, mucam zato što... Pa, ja sam Maki! Mucam. Stare navike je teško zaboraviti. A drugo, smeta mi zato što smo najbolji prijatelji, a ja nisam znala ništa o tome!“

Ah, svršeno je. Idem u Pakao. Nema mi spasa. Marija... Lažovčino jedna...

Molim te, ne daj da primeti da lažem, preklinjem te, samo ovaj put...

„Lažeš.“ – rekao je jednostavno i isuviše ležerno. „Za ime sveta, reci mi!“

Veruj mi. Bila sam ozbilja kada sam skupila oči i rekla:

Nateraj me.“

Onog momenta kada su te reči napustila moje usne, bila sam mrtva. Zašto su kog đavola te reči napustile moja usta, nikada neću saznati, jer, da budem iskrena, upravo sam izgubila mozak. To je jedino logično objašnjenje za moj neopisiv idiotluk.

Ali, možda i nije tako strašno. Jer nema toga na svetu što on može da kaže ili da uradi da bi me naterao da priznam svoju ljubomoru. Hu... Na sigurnom sam.

Ali...

Polako, na usnama mu se pojavio samouveren kez. Kunem se da su mu oči zlobno zasijale u jednom trenutku.

„Neće ti se svideti.“ – prošaputao je senzualno, naslonivši se na mene, tako da me je još više pribio uza zid. Ispustila sam oštar uzdah, na šta se njegov osmeh proširi. „Ili možda hoće...“

Š-š... Šta?

„Ha?“ – promumlala sam pogubljeno. „Šta... Šta to...“ Moj jezik je odlučio da ode na duži odmor kada sam osetila ruku kako se podvlači pod moju vrećastu majicu i prelazi mi preko leđa, načinivši da se naježim.

Hej... Zar ovo nije ono što se zove zavođenje?

Ah... Znači, zavešće me? O-keeeeeeeej...

Čekaj malo.

O, s*****...

~#~

Maky... Znaj koliko mi znacis.

A vi ostali... da znate da primam zelje, kao sto sam primila i Makinu. xDDDDDD
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: My seductive best friend   Mon Nov 02, 2009 12:38 am

xaxaxax ne smeta mi da me bill zavodi...ali uopste...xaxaxxa...a to sto malo mucam u prici, da se resiti...xaxaxax....xDDDDD
boki prica je extra...^^

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
ËîęŕöčĽŕ : Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: My seductive best friend   Mon Nov 02, 2009 4:29 pm

Savrseno Very Happy

Bas kao i svaka tvoja prica boki ^^
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
ËîęŕöčĽŕ : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: My seductive best friend   Mon Nov 02, 2009 4:39 pm

Ahaaaa,ODLICNO Boki.
Primas zelje? big grin joy
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
ËîęŕöčĽŕ : Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: My seductive best friend   Mon Nov 02, 2009 6:47 pm

haha ovo je bas zanimljivo Very Happy ajdeee other chap =))))
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
ËîęŕöčĽŕ : :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: My seductive best friend   Mon Nov 02, 2009 11:16 pm

Jaoo bas sad si prekinulaa...Mhm...a bas je postalo napetoooo:)

primas zelje??
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: My seductive best friend   Mon Nov 02, 2009 11:20 pm

U uu da..
zeljice? Wink
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: My seductive best friend   Tue Nov 03, 2009 12:57 am

Maky: Hehehe, oprosti, izvinula sam ti se zbog toga. xD Hvala!

Majce: 'Ej, ti si divna. Mislim da sam porumenela. Smile)))))

Jovana: Ahhhhhhhhhhhh, HVALA! Da, primam, primam... Wink

Mila: Draga Uchiha sestrice, hvala ti sto citas i commujes. Smile Izvoli drugi chapp. :*

Nena: (Dobro, sad sam ukapirala da se zoves Dajana XD) Izvini... Nije bas da se niste navikli. xP Da, sta god trazite. Smile

Majce (opet): Biraj. Smile

Ok, sada kada smo zavrsili s formalnositma, ahem... Izvolite. Ali, unapred da vas upozorim: Iako nema perverzija (to mi lose ide), atmosfera je veoma zagrejana i vruca, tako da sam morala da skinem majcu na kraju. xP A u Novom Sadu sada ima oko... 10-11, a? o.O U svakom slucaju, uzivajte. Smile

~#~

„Maki...“ – prošaputao je, dok mu se lice približavalo mojem. Slopila sam oči, osetivši njegov topao dah na svom licu... A zatim dubok, sexy smeh.

„Hajde da igramo jednu igru.“

Moje oči se naglom širo otvaraju.

Igru? Kakvu igru? Nije valjda mislio na... O MOJ BOŽE!

Ali, stani... Ne... To ne liči na Bila... On je isuviše... isuviše dobar za takvo nešto.

Zbunjeno sam zatreptala. „I-igru, B-Bile?“

Klimnuo si glavom, ne prekidajući naš kontakt pogledom.

„Probaću da te zavedem.“ – rekao je, što je navelo moje srce da preskoči po koji otkucaj.

Ok, znala sam da mu je takvo nešto na umu... Ali da kaže takvo nešto... To je kroz druga priča.

„Ti mi se odupri. Ukoliko uspeš... Ostaviću te na miru i priznaću da ne lažeš. Međutim... ukoliko ne uspeš...“ Njegov osmeh se još jednom proširi, dok su mu oči blistale sa zlobom više nego ikada. „... Ukoliko ne uspeš... Moraćeš da mi kažeš što se ponašaš tako ljubomorno.“

Ljubomorno? ŠTA?!

„NEMA ŠANSE!“ – viknula sam, bez razmišljanja.

On nakrivi glavu na stranu na tako seksipilan način. „Čega se bojiš... Maki?“

Bože kako izgovara moje ime... Želim da ga čujem ponovo... u strastvenijoj situaciji... Želim da bude samo moj... Želim da...

„N-ne bojim s-s-se.“ – prodahtala sam. LAŽEM! I na licu mu vidim da mi ne veruje. “N-n-n-n-n-n-n-nego.... Ne-Nego...“

Shvativši da mi nema druge, sklopila sam oči u uzdahnula, pokušavši da nađem ono malo zrnce prkosa koje je u meni ostalo. Udahnula sam i izdahnula nekoliko puta, pokušavši da se smirim.

Da, znam šta ću! Samo treba da sebe ubeđujem da je ovo neverovatno seksi telo pritisnuto uz mene u stvari neki gabor, i sve će biti ok!

Opusti se, Maki. Dozvoli da te preuzme tvoja poslovna strana.

Otvorila sam oči i sklopila pogled sa njegovim, kad eto mi snage da mu se oduprem.

„Da te vidim.“ – rekla sam, imitirajući njegov kez.

Sada je bio Bilov red da sklopi oči i da se samouvereno naceri. Odbio se rukama od zid, povukavši me za sobom, tako da sam se odvojila od zida, kao i da se kontakt naših tela prekinuo. Nisam znala da li da budem srećna ili tužna zbog toga...

Ali... Šta to Bil radi...? Odmakao se od mene... metar... metar i po... A oči su mu i dalje sklopljene... Šta...?

Oh!

Kapci su mu se podigli u njihov prirodni položaj, omogućivši divnim, medno-smedjim očima da bljesnu, ali na drugačiji način. Pogled mu je bio pogled lovca, koji se sprema da zaskoči svoj plen. Nisam morala da pitam kome je bio upućen...

„Maki...“ – glas mu je bio dubok, pun grubog seksipila, i morala sam ga ugrizem unutrašnji deo usne kako bih sprečila svoju reakciju na njega,

Mora mu se priznati, dobar je.

Ali, mogu ja to. Mogu!

„Da, Bile?“ – upitala sam, kao da nemam predstavu o čemu on priča.

Ponovo mi se približavao, polako, sigurno, senzualno. Pogled kao da mu je bio prikovan za moj. Kako ekstremno tvrdoglav dečko.

E, pa, znaš šta? I ja sam! Neću ti popustiti!

Bio je na dohvat ruke od mene, kada je njegov pogled polako počeo da klizi niz moje lice, gde se zaustavio na mojim grudima. Kez mu se poširio.

O, Bože... Mislim da mi lice bukti! Ne mogu da opišem koliko mi je malo falilo da postavim ruke preko grudi, kako bih ih zaštitila od njegovog pogleda.

Zakikotao se, kako je njegov pogled ponovo uhvatio moj. Počeo je da kruži oko mene, kao što bi lovac išao oko svog plena. To bi trebalo da me unervozi.

Na neki način... uspevalo je...

Ma, to je samo neki gabor... To je samo neki gabor...

A onda mi se približio, pre nego što je nastavio da kruži. U jednom trenutku samo osetila njegove grudi kada su lagano očešale moje rame.

Stao je iza mene, i to toliko blizu, da sam mogla da osetim kako mu se grudi pritiskaju uz moja leđa kada bi udahnuo. Jedna ruka mi je nežno zakačila kosu iza uha. Taj nevini dodir je naveo žmrce da mi potrče niz kičmu. O, Bože...

A onda je pognuo glavu dok vrh njegovog nosa nije dotakao osetljivu... vrlo osetljivu kožu na mom vratu. Treba li reći da sam jedva preživela? Ah, da... stiže ono još gore. Duboko je udahnuo, kao da udiše moj miris.

Ugrizla sam se za usnu, pokušavši maksimalno da se skoncentrišem na taj bol.

Odjednom, njegove usne su bile odmah do mog uha. „Misliš da možeš da mi odoliš, zar ne... Maki?“ – prošaputao je, pre nego što se lenjo nasmejao.

Čvrsto sam sklopila oči, dok sam pokušavala da preživim ovu agoniju.

Nisam mu odgovorila. Nisam verovala svom glasu.

Gabor... Gabor... Gabor!!!

Ali, nije uspelo. Osećala sam toplotu Bilovog tela. Osećala sam njegov vreo dah na svom vratu.

Izluđivalo me je!

Ponovo se zakikotao, kao da ne može da poveruje koliko sam luda. „Ali ne možeš. Misliš da možeš, ali tvoje telo govori protiv tebe. Mogu da osetim kako se treseš od nervoze. Mogu da osetim kako ti se toplota širi kroz telo...“

Oči mi se besno otvoriše. On misli da sve zna, a? E, pa, pokazaću mu!

Životinjo, trebaš mi!

Dobro, de.

Ponovo sam zatvorila oči, dopustivši životinji da preuzme kontrolu.

„Grešiš.“

Još jedan smeh iza mene. „Ma nemoj?“ Odmakao se od mene, pre nego što smo ponovo stajali lice u lece.

Nije se više smešio. Na licu mu nije bilo ni traga emocijama. Zbunio me je. Ako pokušavaš da zavedeš nekoga, zar ne bi trebao makar da se pretvaraš da osećaš nešto?

A onda je uhvatio moj pogled svojim. Uzdahnula sam od iznenađenja. Njegove tamne oči su bukvalno gorile toplotom, da su i vene počele da mi gore.

Dođavola!

Načinio je korak ka meni, a ja se momentalno povukla korak u nazad.

Duboko sam udahnula, pokušavši da povratim kontrolu nad sobom koju sam izgubila, ali nisam uspela. Činilo se kao da mi je temperatura tela samo rasla što me je duže gledao. A sada, kada je hodao prema meni, sve brže i brže, osetila sam kako i ja ubrzavam u povlačenju, sve dok leđima nisam udarila u onaj isti prokleti zid.

Nacerio se i postavio desnu ruku na zid, pored moje glave. Drugu je oslonio na zid pored mog kuka. Nageo se ka meni, sve dok se nije oslonio desnu lakat na zid, baš iznad mog ramena. Lica su nam bila razdvojena nekoliko santimetara. Stisnula sa obema rukama materijal svoje suknje kako bi sprečila samu sebe da ga dodirujem kao što sam tako očajno želela.

„Šta si rekla o onome da grešim?“ – upitao je grubo.

Jedva da sam registrovala šta je govorio. Talasi požude su sada putovali kroz celo moje telo, i nije bilo načina da ih zaustavim.

Ali jedno mi nije bilo jasno. Pobedio je i znao je to. Zašto je onda nastavljao da me zavodi?

Ima li šanse da...

Srce mi preskoči deset otkucaja.

Ima li šanse da uživa u ovome koliko i ja?

Podigao je levu ruku koja je bila pored mog struka, i postavio ju je na moj obraz. Kunem se, ništa vrelije u životu nisam osetila. Još kada je počeo da kruži palcem po mom obrazu, čudila sam se kako nije ostavio opekotinu.

Stisla sam i oči i vilicu, što sam čvršće mogla, nesposobna da podnesem emocije koje je prouzorkovao njegov dodir. Disala sam veoma teško.

Ali on... On je izgledao smiren, kao i uvek.

Odjednom je zgrabio moju vilicu i podigao je ka sebi. Zatim je polako spuštao lice ka mom, u isto vreme pritiskajući svoje telo uz moje.

Osetivši njegov dah na svojim usama, otvorila sam oči u iznenađenju i ispustila oštar uzdah.

Njemu se to nije svidelo. „Zatvori oči, Maki.“ – prošaputao je zavodljivo na moje uho.

Poslušala sam ga bez razmišljanja.

„Reci da si moja Maki.“ – nastavio je da šapuće.

Duboko sam uzdahnula, tako da mise grudi pritisnuše još više uz njegove. Jedva sam pronašla svoj glas.

„Molim?“ – promrmljala sam. Osećaj je bio isuviše divan da bi bio pokvaren razgovorom. Mada je njegov glas zaista imao čudan efekat nad mojim srcem i telom...

Obe ruke mu se nađoše na mom struku. Počeo je da masira preplanulu kožu.

„Rekao sam...“ Ugrizao mi je uho, pre nego što je polako spustio usne na moj vrat.

Ja sam se umeđuvremenu, očajniki držala za njegovu majicu, pokušavajući da se kontrolišem.

„Rekao sam... reci da se moja i ni čija druga!“

Moje srce je mahnito lupalo od unutrašnjost grudnog koša, i to tako snažno da sam se za trenutak zabrinula da ga neće probiti. Šta je on to govorio?

„J-ja... J-j-j-ja...“

Jače mi je stisnuo struk. „Reci.“ – naredio je.

„Tvoja sam...“ – prošaputala sam slabašno.

„I...?“

„I ni čija... druga...“

Nisam mogla da se odvojim od njega ni da sam htela...

Zakikotao se na moje uvo. „Dobro. Sada mi reci... da ćeš uvek pripadati samo meni.“

Tako sam čvrsto skopila oči, da sam videla raznobojne fleke u tom crnilu.

„Uvek... Uvek ću pripadati samo tebi.“

Odmaknuo se da me pogleda, a onda se trijumfalno nacerio. „Vrlo dobro.“

Shvativši da sam lišena njegove toplote, nekoliko puta sam trepnula. Šta sam ja to rekla?

O, ne... O, ne... Prepustila sam mu se... Nisam se sačuvala...

Kako smem da ga pogledam u lice posle ovoga?

„Ok, mislim da sam se dokazao.“ – rekao je, gladno me gledajući. „Ali nije potrebno da mi se izjašnjavaš.“ – dodao je, podigavši jednu obrvu. „Sve mi je već jasno.“

Srce mi zastade u grudila, vazduh mi zastade u plućima, krv mi zastade u venama...

Ja se ljubim sa Bilom Kaulicom!

Bio mi je potreban put minut da mu uzvratim. Ali kada sam mu uzvratila, to je bilo sa čitavom strašću. Sklopila sam mu ruke oko vrata i snažnije pritisnula usne uz njegove.

Njegove ruke se vratiše na moj struk i on me svom snagom pritisnu nazad uza zid.

Oh, Bože... Ovo je Raj... Ko bi u ovom trenutku mogao da brine o nekoj beznačajnoj devoj...

DEVOJKA!

Naglo sam okrenula glavu na stranu, prelomivši poljubac. Ali, to nije osujetilo Bila, koji je odmah napao moj vrat.

„Oh... Bile, Bile, stani... Ah, Bile...“

On je konačno odlepio usne od mog vrata, pogledavši me.

Srce mi se slomilo na hiljadu komada. Ubijalo me je da mu ovo kažem. Ali sam znala da moram. Ipak... ja ga volim.

„A... devojka?“

Kako mi je bilo drago da vidim osmeh na njegovom licu.

„Ma, kakva devojka.“ – rekao je, zakačivši mi kosu iza uha. „Izmislio sam je ne bih li te napravio ljubomornom.“

Životinja se pretvorila u... ČUDOVIŠTE!

„ŠTA?!“ – dreknula sam. „Znači, sve ovo je bilo... je bilo UZALUD?!“

Bil se nasmeja, zagrlivši me.

„Ali to je bio jedini način da te navedem da mi priznaš da me voliš!“

Moj ponos ponovo proradi.

„Kako znaš da te volim?“ – upitala sam pomalo odbrambeno, izvukavši se iz njegovog zagrljaja da bih ga pogledala.

Ćutao je nekoliko sekundi, pre nego što mu isti nestašni osmeh uokviri usne.

O, ne... Znam taj osmeh.

„Hoćeš da ti dokažem?“ – upitao je, zavodljivo nakrivivši glavu na stranu.

Pognuvši glavu, porumenela sam. „Ne moraš. Volim te.“

On se nasmeja, zagrlivši me i postavivši bradu na vrh moje glave. „I ja tebe.“

~#~

Eh, da... I... Kontam da moram da vratim majicu, i da upalim klimu, strasno je hladno. xD Ovaj... I?
Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: My seductive best friend   Tue Nov 03, 2009 1:36 am

Oh Em Giiii Svrsila sam Shocked
this... this... *speachless*
da mi se meni ovo desilo crknula bih jos na pocetku price
Boki ma sta lazes da nisi dobra u perverzije?ovo je zakooon
pisi jos vakvi stvari znas da ih volim lol
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: My seductive best friend   Tue Nov 03, 2009 10:37 am

Ovoooo jeeeee FANTASTICNO!!! O.O

Ostala sam bez texta!!!! Genijalcu :DD
^^

apsolutno savrseno napisanO ^^
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: My seductive best friend   Tue Nov 03, 2009 6:15 pm

Toms little perv queen wrote:
Oh Em Giiii Svrsila sam Shocked
this... this... *speachless*
da mi se meni ovo desilo crknula bih jos na pocetku price
Boki ma sta lazes da nisi dobra u perverzije?ovo je zakooon
pisi jos vakvi stvari znas da ih volim lol
Znaci toliko sam se uzivila da nisam cula kevu kako se dere da upalim pec.
FANTASICNOOOO!!!! boggie wuv joy
Back to top Go down
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
ËîęŕöčĽŕ : Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: My seductive best friend   Tue Nov 03, 2009 7:35 pm

cheers naj naj naj naj !!
Tako je lepo nemogu opisati !
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: My seductive best friend   Tue Nov 03, 2009 7:43 pm

awww.....

ovo jee...Jaoo Boki sjajnaa si

vrucee mi jeee

ja bih vrlooo rado ovako s tomom...mmm
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: My seductive best friend   Tue Nov 03, 2009 11:21 pm

Jasna: Ti si nezamenjiva, majke mi. xD Videcu, *stvarno* mi perverzije lose idu. Nisam ja tako horny kao NEKO koga znam. xD Razz Salim se. :* Hvala.

Majce: Ej, sta vise reci, devojko, hvala ti! Stvarno, hvala. :*

Jovana: Nadam se da se nisi smrzla. xD Hvala od srca! :*

Mila: Ljubim te. Smile Divna si! <3

dajan: Upozorila sam vas. xD Hvala, drago mi je da vam se svidja. Smile))) Ko ne bi ovako s Tomom? Razz
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: My seductive best friend   Tue Nov 03, 2009 11:33 pm

Np,ja sam ozbiljna.I u jednom trenutku sam bila TAAAAKO napaljena *_*
Brateeee....Pa nema,hormoni ^-^ lol OMFG!!
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: My seductive best friend   Tue Nov 03, 2009 11:58 pm

Hehehe, koje smo mi tinejdzerke. xD
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: My seductive best friend   Wed Nov 04, 2009 12:09 am

Mogu ti reci veoma napredne :DDD
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: My seductive best friend   Wed Nov 04, 2009 12:14 am

xDDDDDD
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: My seductive best friend   Wed Nov 04, 2009 12:22 am

ah...ovaj ff me inspirira da znam sta treba da radim s tomom kad ga upoznam
HAHAHA
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: My seductive best friend   Wed Nov 04, 2009 12:26 am

Hehe, to ja zovem koriscenje glave. xD Samo napred. Smile)))
Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: My seductive best friend   Wed Nov 04, 2009 12:30 am

lol ne zelite da znate sta cu ja uraditi ako ikada sretnem Toma :snz:
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: My seductive best friend   Wed Nov 04, 2009 1:03 am

Haha, verujem da je to nesto privatno. ;D
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: My seductive best friend   Wed Nov 04, 2009 2:15 am

boki prelepo je...verujte mi ovo je nezaboravan trenutak...xaxxxaxa....koji nazakliost nikada nece biti stvaran...xDDDDDD
prica je wrh wrhovaaaaaa....!!!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: My seductive best friend   Wed Nov 04, 2009 6:47 pm

Hvaaaaaaala! :* Nazalost, mozda nece, ali zato imamo mastu, zar ne? Wink
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: My seductive best friend   Wed Nov 04, 2009 6:48 pm