Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Down On You [oneshot]

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Down On You [oneshot]   Sun Nov 01, 2009 11:54 pm

-Tom..-opet,ti trcim u zagrljaj,gledas me hladno i odbacujes od sebe.Hvatam se za zid da ne padnem.Polako pustam suze,jednu po jednu,sve jace jecam,pitam se da li se secas kako smo se upoznali?Kako je prvih godina bilo sve savrseno.I odjednom,puf,kao mehur sve je puklo,na delice,skoro nevidljive.Poceli smo da se udaljavamo jedno od drugog.
-Sta?-pitas me,opet hladno,kao da ti nije stalo.Seo si na kaucu i pustio neku utakmicu.Zatim,sedam na fotelju i grcim se drzeci rukama savijene noge.Ne skidam svoj zamagljeni pogled s' tebe,a ti nista.-Hoces da mi kazes u cemu je problem,a ne da cmizdris po ceo dan kao neko dete?-okrenuo si se i pogledao me,smanjio si ton na televizoru.Iritira me tvoje nezahvalno i posesivno ponasanje.Zaklapam oci i skupljam snage da ti kazem sta sve imam.Ali,ne mogu,ne mogu da se derem na tebe iako bih volela.Ne mogu da te udarim iako imam ogromnu zelju da to uradim.Zelim da te ostavim,da vidis kako je meni!Otvaram oci,sada vec jasnije vidim obrise tvog lica.
-Pitas me,u cemu je problem je l'?Kako u cemu je problem Tom?Da li se secas mene pre par meseci?Da li Tom?-ustajem i otvaram kutiju sa police.Vadim nasu sliku i brisem prasinu sa stakla.Prilazim ti i sedam do tebe.-Evo,to smo ti i ja Tom.Srecni.Zajedno.A ovo sam ja,Kali,sa osmehom na licu,bez problema.Naravno da se nesecas,kada si sve nase slike,sva nasa secanja,ljubav Tom,ljubav zatvorio u ovoj bednoj kutiji.-Klimam samo glavom levo,desno i sve tako naizmenicno dok ti nisam bacila sliku u krilo.Ustajem i odlazim u sobu.Lupam vratima i lezim na krevet,okrecem se levo-desno,ne znam gde cu.Okrecem se na ledja i gledam plafon.Polako mi secanja naviru.

- Zdravo,Tom..-prilazis mi i pruzas ruku.Kao da smo se dogovarali da obucemo karirane kosulje preko majica,ja zutu,a ti plavu.Stojim ukipljeno i pruzam ti ruku pomalo drhtajuci.
-Kali..-opet mi se smeskas kao pre neki dan u dvoristu.Zabacujes ruku preko mog ramena kao da se znamo ceo zivot.U trenutku se gubim ne znajuci sta da radim.Skupljam hrabrosti da te zagrlim oko struka sto i radim.I opet se smesis,izlazimo iz skolskog dvorista.Idemo ka parku,bilo je puno ljudi koji su prolazili ali imalo je praznih klupica,sedas na jednu od njih,tik pored tebe ja.Privijam ti se u topao zagrljaj.Diras mi kosu sve vreme,prija mi.Malo nakon toga sklanjam glavu sa tvog ramena da bih te pogledala u oci.Polako zatvaram oci i priblizavam svoje usne tvojim,isto to i ti radis.Prepustam se strasnom poljupcu vodjenom od strane tebe.Nesvesno stavljam saku na tvoje lice i pocinjem da je spustam ka tvom vratu.Osecam tvoje snazne ruke oko mog struka,greju me.Cak sta,ni goloj mi ne bi bilo hladno pored tebe,sada,ovde.[ ]Lomis poljubac polako,i razvijas usne u polu smesak.Zatim opet diras moju kosu.
-Pa,kako si?-pitas sa nekim cudnim tonom,na sta se ja smejem.
-Pa...zaljubljeno...ti?
-Tako nekako i ja.-sedeli smo jos neko vreme zagrljeni pricajuci o svojim prethodnim vezama i odlucili da krenemo.Ispratio si me do ulaza i jos jednom poljubio.

Sve je bilo lepo,ma savrseno.Mi nismo znali za svadje,za uvrede.Na maturi,samo kada se setim...

-Kali,cekacu ako neces...
-Ne Tom,osecam da je vreme,ja zelim to...-prepustam ti se lagano skidajuci odecu s' sebe,onako polu trezni lezimo u krevet,ti pa ja preko tebe,ulazis polako znajuci da ce me na bilo kakav nacin ipak malo zaboleti.Uzdisem pri prvom putu,zabolelo je,ali posle sam navikla na taj nazovimo bol.Bila sam srecna,moj prvi put,sa tobom...I ti si uzivao,videlo se.Nakon postignutog vrhunca spustam se pored tebe i sklapam oci od umora,zadnje sto vidim su tvoje oci.

Moj prvi put.Moj prvi najlepsi,nikada zaboravljeni trenutak u zivotu.To ne mozes da izbrises nikada.Jer,ja znam da Tom kog sada volim,i Tom kog sam volela nisu ista osoba.Nesto te je promenilo.Nesto je dozvolilo da se udaljimo jedno od drugog,da patimo.Cujem vrata,lagano ih otvaras i provirujes.Bacas pogled na mene na sta ti ja okrecem ledja uronivsi glavu u jastuk.Jos jedna jecaj neposlusno izlazi iz mog grla.Osecam tvoju ruku na ramenu.Onda se toplota tvog tela spaja s' mojim.Osecam te blize nego ikada zadnjih meseci.
-Izvini.-Stiskam zube i zmurim na trenutak.
-Zasto Tom?Zasto nam to radis?Komplikujes stvari,a sutra ces opet biti onaj ''stari'' Tom.-okrenuo si me svojim snaznim rukama prema sebi,oci su ti se caklile,poceo si da milujes moje lice.Ta toplota,taj osecaj,to je ljubav Tom.Ja je osecam,sada,oduvek prema tebi.Opet milujes moju kosu,opet me privijas u onaj topli zagrljaj o kom' sam malopre razmisljala,kog sam se secala,opet me ljubis,strasno,kao i prvog dana,i na kraju,opet sam se osecala srecnom.Neizmerno srecnom,iako sam znala sta mi sledi sutra.
-Upao sam u mnoge probleme,neko vreme sam se drogirao i prodavao drogu,vozio ilegalno kola zbog novca,trkao se,iako mi novac nije trebao.I kada su me svi na neki nacin napustili,ti si bila tu.Ti si me drzala u zivotu.Nisam hteo da te vezujem za sebe zato sto sam znao da sam los covek.Odbacivanje je bio nacin da te se resim,iako sam te voleo,gledao sam kako svakog dana patis,shvatanje da me previse volis je bio najbolniji period,tada je sve postalo jos gore.-drhtala sam cuvsi sta je upravo rekao.Jos jace sam te zagrlila ne zelevsi da te pustim.Osetila sam tvoju suzu na ramenu.
-Nemoj da places...- poljubila sam te jos jednom.
-Ne znam..Samo nemoj da me napustis..Nikada...Ne mogu bez tebe..Ja..Volim te..
-Tom...Necu...Volim i ja tebe....

wuv mine
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Down On You [oneshot]   Mon Nov 02, 2009 1:28 am

prelepa prica...stvarno pre pre prelepa....^^

VIP member
VIP member

Number of posts : 466
: Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: Down On You [oneshot]   Mon Nov 02, 2009 1:57 am

Cak je i meni povuklo secanja... Vrlo setno i osecajno. Lepo.
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Down On You [oneshot]   Mon Nov 02, 2009 2:57 pm

Prediwno...
nemam reci ... ^^
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Down On You [oneshot]   Mon Nov 02, 2009 4:21 pm

Hvala ppl <3 ^-^
Back to top Go down
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1472
: over the rainbow with tom.
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Down On You [oneshot]   Thu Nov 05, 2009 4:36 pm

Wow..i meni se svidjaa ^^
*-Nemoj da places...- poljubila sam te jos jednom.
-Tom...Necu...Volim i ja tebe....*

kako je lepooo ^_~
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Down On You [oneshot]   Thu Nov 05, 2009 8:13 pm

Devilish wrote:

-Nemoj da places...- poljubila sam te jos jednom.
-Tom...Necu...Volim i ja tebe....

Ubi me bre!
Znaci, tacno mogu da zamislim tu scenu u glavi!

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Down On You [oneshot]   Sat Nov 21, 2009 1:30 am

Ju,ja tek sada videla komentare,,.
Hvala ljudi <3
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Down On You [oneshot]   Tue Nov 24, 2009 1:18 am

jeste predivno. msm meni sve izazove suze pa je i ovo xD ali stvarno pojedine scene su me zesce dirnule...

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Down On You [oneshot]   Tue Nov 24, 2009 4:51 pm

WoW :d
Aweh,danke Kris <333
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Down On You [oneshot]