Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Fri Oct 30, 2009 8:32 pm

Znam da se tu pojavim tako rijetko i ostavim poneku ff...
ali nemam bas vremena da budem redovna:)

chapp.1.Otvaram oci.Novo jutro.Oko mene visoki bijeli zidovi,a ja lezim na svilenom crnom

pokrivacu.Svakim novim budenjem moj ritual bio bi ustati iz kreveta i otvoriti veliki

prozor kako bih udahnuo svjez zrak i osjetio novo jutro.Dok sam tako nanovo pozdravljao

novi dan nisam ni slutio sta mi taj isti dan nosi.

-Mladi gospodine Kaulitz!-rekla je moja dadilja iz djetinjstva,Simone ulazeci u moju sobu.

-Simone,koliko puta sam ti rekao da me ne zoves tako!-prisao sam i snazno je zagrlio.Bila

mi je poput majke,majke koju sam izgubio pri rodenju.

-Ali ja...-pocela je smuceno pricati.

-Simone....-prekinuo sam ju ostrim pogledom.

-U redu Bille!-rekla je malo nesigurno-Dorucak je postavljen!-

-Hvala ti Simone,doci cu cim operem zube!-pomilovala me po obrazu i izasla iz moje sobe.

" " " " " " "

-Dobro jutro oce!-pozdravio sam svog oca koji je citao novine cekajuci me za stolom,i sjeo

kraj njega.

-Opet kasnis na dorucak Bille!-uputio mi je jedan strog pogled i zapoceo s jelom.Pridruzio

sam mu se bez ikakve zelje da komentarisem prethodnu njegovu recenicu,jer sam

vrlo dobro znao sta bi proizaslo iz toga.Uvijek sam bio buntovan i nisam se uklapao

u ocev svijet savrsenstva pa se svim silama trudio da me izmijeni.Nazalost ili ipak na moju

radost zasad mu to nije uspjevalo.

-Simone ti je spremila sve za skolu!-progovorio je otac nakon nekih 5 minuta grobne

tisine medu nama.

-Oce,ja sam sposoban da sam spremim svoje stvari,Simone mi za to nije potrebna!-govorio

sam mu lagano sa zeljom da mu objasnim,ali da ga ne razbjesnim.

-To je njen posao!-samo je odmahnuo glavom.

" " " " " "

-Hvala ti na voznji Gustave!-zahvalio sam svom vozacu izlazeci iz mog novog bmw-a kojeg

po ocevoj naredbi nisam smio voziti sam u skolu.Naime,ja imam 18 godina i pohadam 4.

razred gimnazije.Premda idem u jednu od najboljih gimnazija u Njemackoj moj otac je

uvjeren kako sam za klasu vise od ostalih ucenika,jer za njega mi smo bili "plave krvi",a

ostali iznad nas.Osobno se nikad nisam hvalio ni bahatio tim sto sam plemic,niti zbog

toga sto je moja baka bila njemacka princeza.To sto sam odrastao u vili koja je vise

licila na dvorac nikad mi nije dalo razlog da se smatram boljim od ostalih.Ipak nisu

svi mogli uvidjeti da sam sasvim normalan decko.

" " " " " "

-Eno umisljenog bogatasa!-rece jedan od najpoznatijih skolskih siledzija svojim

prijateljima.

-Kako bih rado naucio pameti tog plavokrvasa,i to sakama!-cinicno se nasmijesi drugi.

-Sta je Tome,sta si se ti tako ukipio?-upita onaj prvi jednog od svojih prijatelja koji

je samo mirno sjedio i gledao u Billa.

-Ma...razmisljam nesto!-opravda se Tom.

-Tomy razmislja koju veceras da povali!-nasmija se jedan,a Tom mu uputi prijeteci pogled

i stegne maramu na glavi.Ovaj se usuti jer znao je sta znaci kad Tom Trumper steze

svoju maramu.To je znacilo da ce netko popiti jebenih batina.

" " " " " "

-Bill je na cas povijesti dosao posljednji.Naime zadrzao se u kantini s jednom

prijateljicom.

-Oprostite sto kasnim!-uctivo se izvinuo profesorici,pogledom trazivsi svoje mjesto.

-Uredu je mladi gospodine Kaulitz!-rece,pa nastavi-Vase mjesto je zauzeto,mozete sjesti

pokraj Trumpera,on ce vrlo rado skinuti noge sa stolice,tamo im ionako nije mjesto.-

-Hvala vam-rece Bill i uputi se do zadnje klupe,a onda se okrenu i rece profesorici:

-Molim vas zovite me samo Bill,nisam ja za vas nikakav gospodin.-i ljubazno joj se

nasmijesi.

Za vrijeme casa pogledi svih djevojaka bili su usmjereni na zadnju klupu srednjeg reda.

Tamo je sjedilo svo savrsenstvo ove skole.Najpoznatiji frajer i najsladi decko ove skole.

Mada su njih dvojica bili opca suprotnost,sto zbog razlicite drustvene klase,sto zbog

razlicitog drustva i ponasanja.Ipak nije se moglo poreci da ih jedno spaja,a to jedno bilo

je ONI SU NAJPOZELJNIJI DECKI NA SKOLI.Sigurno bi u duetu cinili cuda,ali

razlike medu njima bile su preduboke.

Bill Kaulitz bio je iz plemicke obitelji,decko finih manira,jako je volio glazbu,a posebno

alternativni rock.On je romantican i sladak decko koji vjeruje u ljubav,u ljude,vjeruje

u cuda.

Tom Trumper odrastao je naime sam sa svojom majkom koja je bila frizerka po

zanimanju i tesko zaradivala za zivot.Nekako je uspjela dobiti stipendiju za svog sina

kako bi on pohadao dobru skolu.Nadalje Tom je bio hip-hoper i bilo je opce poznato

da je zajedno sa svojim prijateljima clan ulicne bande.Prakticirao je veze za jednu noc,a

to je Kaulitzu najvise smetalo kod njega.

-Cime sam zasluzio da bogati ljepotan sjedi kraj mene?-cinicno upita Tom.

-A cime sam ja zasluzio da skolski fucker razgovara samnom?-spustio je Bill njegov ego

i ovaj se usutio.Tako je bilo sve do kraja casa,a i narednih casova se ponavljalo isto.
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Fri Oct 30, 2009 8:59 pm

WoooooW
Odlicno!
Konacno da neko napise nesto novo!Ima jos 2,3 fanfica koji se pisu,i koji se citaju,dobro nam je dosao jos jedan,..,^-^
Opet ponavljam odlicno <333
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Fri Oct 30, 2009 11:40 pm

hvala ti draga:)
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Sat Oct 31, 2009 3:01 am

Ovo je stvarno predobro!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Sat Oct 31, 2009 11:35 am

Zanimljivo Very Happy

Malo neobican ff.. jos nisam nesto puput ovoga citala .. Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Sat Oct 31, 2009 12:33 pm

Pa i drugacije treba isprobati:)
Sam TH nam je primjer drugacijega
hvala vam:)
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
: Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Sat Oct 31, 2009 2:09 pm

Samo napred devojko, imas moju podrsku!
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Sat Oct 31, 2009 3:24 pm

Hvala Boki:D
To mi mnogo znaci:)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Sat Oct 31, 2009 10:50 pm

np <3
cekamo next chapp ^-^
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Sun Nov 01, 2009 12:32 am

Bit ce ubrzo:)
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Mon Nov 02, 2009 1:37 am

bas super prica...svidja mi se....

Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Mon Nov 02, 2009 11:12 pm

Hvala:)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Tue Nov 03, 2009 12:10 am

omggggggg kako je extra! bas je zanimljivo! ideja fantazija hehhehe

a ovo mi se najvise svidja

"-Cime sam zasluzio da bogati ljepotan sjedi kraj mene?-cinicno upita Tom.

-A cime sam ja zasluzio da skolski fucker razgovara samnom?-spustio je Bill njegov ego"

aww duse mojeeeeee... svidjaju mi se karakteri likova Very Happy

Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Tue Nov 03, 2009 7:36 pm

heeh..hvala kris:)

tvoji su mi komentari jako puno znacili...uvijek:)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Tue Nov 03, 2009 10:31 pm

hehe, drago mi je!
so, kad ce novi chap???????

Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Tue Nov 03, 2009 10:59 pm

Jos jednom vam svima HVALA!!!!!
sada je na red dosao i nastavak...
pa uzivajte ako se moze uzivati:)

part.2.#p r i j e#

-Halle,Halle pomozi mu!-dreknuo je mladic sav krvav decku pored sebe koji je tukao

nekog vec omamljenog mladica.

-Kome?-upita Halle gurnuvsi od sebe mladica kojeg je udarao,a ovaj se nade na zemlji u

nesvijesti.

-Onaj visoki tip tuce Smitha,a samo ti ga mozes obraniti!-uputi ga rukom ka mjestu gdje

je visoki mladic udarao njihovog prijatelja.

-Hej kretencino,nadi nekog ravnog sebi!-dozva ga Halle i pljunu mu pred noge.

-Mozda tebe?Jos si mrsaviji od njega.-nasmija mu se krupni divljak u facu.

-Da,ali ti dobro znas tko sam ja!-rece mu i sa osmjehom se baci na njega oborivsi ga i

udarajuci ga sakama oduze mu svijest.

-Pusti ga Halle.Idemo.Dolazi policija!-rece Smith i povuce Halle-a za sobom i ostalim

clanovima TIP-sa.

-Hvala ti Halle!-sapnu mu Smith vukuci ga za sobom-Spasio si mi zivot!-

#p o s l i j e#

-Lijepo pjevas!-rece mladic drugom mladicu koji je sjedio za klavirom i svirajuci pjevao.

-Tom Trumper?-upita bezobrazno mladic lupivsi prstima o klavir.

-Da i sta sad?-rekao je Tom sklonivsi se od vrata i priblizio se svome rivalu.

-Sto zelis Trumperu?-nervozno je cupkao nogom Bill.

-Znas sta?-upita ga Tom stavivsi prst u usta.

-Sta li?-podrugljivo mu odvrati Bill.

-Ne moras vise glumiti....Halle!-bezobrazno mu se nasmjesi izgovorivsi zadnju rijec.

-Sta?-zagrcnu se Bill.

-Eh da.To sto si cuo.Vec dugo znam da si to ti.-govorio mu je zadovoljno uperivsi

pogled u njega.

-Ali ja...-opravdavao se Bill.

-Samo mi nije jasno zasto dopustas da te maltretiraju u skoli,a u ulicnim tucama ti si

nas voda,nas car,nas bog.-Tom je nabrajaao i nabrajao.

-Gledaj ja...-opet se pokusao opravdati Bill.

-Ti si bog TIP-sa.Dopustas da te maltretiraju oni koji ti se tamo klanjaju.Meni si jucer

spasio zivot.Zasto to dopustas,znas da si jaci od njih Bille!-opet ga prekinuo Tom.

-Moj otac!-poce Bill-Odrekao bi me se kad bi znao da sam ja Halle,voda ulicne bande

koju toliko prezire.Kad bi samo znao da osoba koju toliko ne podnosi,da je ta osoba

njegov sin.-Tuzno je gledao u pod pred sobom.

-Zao mi je Bille!Ali zelim da znas da sam od danas tvoj prijatelj!-potapsa ga prijateljski

po ramenu i ode prema izlazu.

-Smith..ovaj,Tome hvala ti!-nasmijesi se Bill,a Tom mu odvrati smijeskom i izade vani iz

skolske sale.

" " " " "

Sjedio sam u svojoj sobi i razmisljao.Plasio sam se jer me Tom otkrio.Sta ce sada biti?

Jer kao Smith,bio je njegov prijatelj,kolega,ali kao Tom bio je osoba koja ga maltretira.

Mada on ga nikad nije nesto posebno zezao niti vrijedao.To su radili ostali,a kada bi samo

znali da je taj decko kojeg tako mrze zapravo njihov voda,osoba kojoj se klanjaju.

Nasmijao se na to.Osjecao je da ga s Tomom nesto spaja.Da on nije kao svi ostali.

" " " " "

Tom je kasno dosao kuci.Jos uvijek je na sebi osjecao miris neke za njega ne vazne

djevojke koja je ludjela za njim pa se malo "zabavio" s njom.

Majka ga odmah napala:-Radim po citave dane,a ti se okolo vucaras!"

Samo ju je ignorirao i otisao u svoju sobu te legao na krevet uperivsi oci u zvijezde.

Bill,razmisljao je.Halle,razmisljao je.Tako ista,a tako razlicita osoba.Zar je to moguce?

Halle je za njega bio osoba kojoj se divio,njegov uzor,a Bill,on je bio jedan decko tako

drag da mu nije imao hrabrosti reci nista ruzno za razliku od njegove bagre prijatelja.

Razmisljao je o razlikama izmedu Halle-a i Billa.

Halle je bio olicje hrabrosti,imao je prodoran pogled,uvijek je nosio kozni mantil i

rukavice.Ona crna marama na glavi i prejaki make-up.Izgledao je kao okorjeli Gothic.

Svi su mu se divili.

A Bill...On je bio tako sladak i drag decko.Mada i on je nosio kozu i make-up..

Ali njega su zbog toga ismijavali.Kad bi samo znali tko je on.Tom je znao i svidalo

mu se to.
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Tue Nov 03, 2009 11:06 pm

hihi ja vec imam svakave ideje... xD
postaje sve vise zanimljivo .. hmm.. bas me zanima u kom pravcu ce se razvijati prica, jer ja imam vise teorija Very Happy

Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Tue Nov 03, 2009 11:14 pm

haha..mogu samo zamisljati kakve teorije imas xD

ipak,tvoja masta ne nenadmasiva:)

inace ovo je stara ff...

napisana prije par mjeseci:)
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Tue Nov 03, 2009 11:34 pm

wow vakvo nesto zaista nisam ocekivala .. ali prelepo je, jako mi se svidja Smile
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Tue Nov 03, 2009 11:40 pm

Waaaaaaaaaaaaaaaaa kako je KUUUL tebraaa xDD
Bill vodja bande?^-^
Zanimljivo..Lajkujem puuuunoooo!!!!!!!!!!!!!!<33333333
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Tue Nov 03, 2009 11:48 pm

hehe...
znam da je maalo neocekivano(:

Ali drago mi je da vam se svida;)
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Wed Nov 04, 2009 1:45 pm

AAA... nov genije ^^

tako super!!
nemam reci! MNOGO .. ALI M N O G O XD Mi se dja Very Happy
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Wed Nov 04, 2009 4:31 pm

Hvala:P
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Fri Nov 06, 2009 7:29 pm

chapp=))

-Zeljno sam iscekivao ovaj dan.Sat povijesti.Danas imam sat povijesti zajedno s Tomom.

Ni sam ne znam zasto,ali ceznuo sam da ga vidim.Znao sam da smo nebo i zemlja.Izgleda

da je istina da se suprotnosti privlace.

! ! ! ! ! ! ! !

-Jesam svjestan sam da ce me ismijati i osuditi.Ali neka.Jer ja sam spoznao da postoji

osoba koja moze biti pravi prijatelj.Osoba za koju se vrijedi boriti.Danas.Danas cu

saznati dal su moje misli istinite.Danas cu napokon vidjeti Billa.

! ! ! ! ! ! ! !

-Dobar dan!-uzdignute glave ude profesorica pozdravivsi ucenike.Krajickom oka posmotri

razred,a onda rece.

-Kaulitz,mislim da od proslog sata imas novo mjesto.Izvoli se premjestiti do Trumpera!-

hladno je izgovorila to i sjela na svoje mjesto.Da je samo znala sta se sada komesalo u

Billu.

Nestrpljivo je cekao ovaj trenutak,a sada ga bilo tako strah.Osjetio je nesto sto je kao

djecak osjecao kad bi isao k zubaru.Ali Tom nije bio zubar,nije mu mogao nanijeti bol.

Ili je ipak mogao?Neku jos vecu od zuba.Onu da ga odbaci,sada kad se toliko vezao za

njega.Bolje da nije ni mislio o njemu.Ako ga sada ismije...Ah,ako ga odbaci.

Dok je Bill prilazio k njegovoj klupi Tom je sigurno mali milijun puta promijenio

tjelesnu temperaturu.Zasto je do vraga bio tako nervozan?Da mu sada prilazi neka

djevojka samo jednim smekerskim pogledom oborio bi ju s nogu.Ali nije sve tako

lako kad zelis da ti najbolji prijatelj postane netko koga si toliko vrijedao.Sta ako mu

sad Bill nabije na nos?Sve ono sto mu je radio?Nadao se da nece,ipak je Bill...njegov idol.

Netko najdivniji na cijelome svijetu.

-Hej!-svojim smijeskom Bill je trgnuo Toma iz "stranih"misli.

-Hej!-Tom se usiljeno nasmijesio.Ruzio je sam sebe,jer je bio tako nervozan,a Bill se cinio

tako opusten.O kako se samo Tom grdno prevario.Nije Bill bio opusten,nimalo.U njemu

je gorjelo.Strah,ponos,nervoza.

-Dosta sam razmisljao o tebi!-dobaci mu Bill ozbiljno.

-O-o meeni?-Toma je nesto tako jako presjeklo.

-Od onog naseg razgovora-zapoceo je Bill-osjetio sam da nas nesto veze.-

-Znam,znam sto si osjetio.-kad ga je Tom prekinuo u misli i rekao ovo Bill se postenski

prepao ali...-Osjetio sam i ja...Isto to.-dodao je Tom.Sada je Billu napokon pao kamen

sa srca.Sada je sve bilo tako lako,tako jednostavno.

-Znas...iako nas sve to dijeli...ja sam ili umislio ili ne znam sta...ali ja imam utisak da si

postao...postao moj najbolji prijatelj...i sad mi je tesko reci to...ali...moram-Tom je samo

potvrdno kimao glavom presretan slusajuci kako Bill govori ono sto je i sam mislio.Bilo

je lakse nego je ocekivao.

-Bille...da li mislis da je moguce da promijenimo sve...da krenemo ispocetka?-upitao ga

Tom ipak se plaseci njegova odgovora.

-Silno to zelim!-nasmijesio mu se Bill.Tomu je odjednom postalo toplo oko srca.Kako ranije

nije primijetio tako divnu osobu??

-Ali..moras cuvati moju tajnu...nitko ne smije znati tko sam ja...-zaprijetio mu je Bill

ozbiljnim pogledom.

-Ali...-pokusao se suprostaviti Tom,ali je Bill bio brzi.

-Cak i ako nas budu napadali...ja cu i tada biti samo Bill...i samo na ulici sam Halle.-

objasnio mu je i ovaj je to morao prihvatiti.

-Kako ti kazes!-i prihvatio je.Bill se osmjehnuo.

-Jel zavrsilo sjelo u zadnjoj klupi?-opomenu strogo profesorica.

-Da!-Bill i Tom se nasmijeseno pogledase i u istom glasu odgovorise.

Skoro je i zvonilo za kraj sata.

-Sad ce biti ostro!-rece Bill znajuci da ce se sada morati suprostaviti Tomovim

"prijateljima".

-Ali mi smo jaci!-prijateljski ga potapsa po ledima.

! ! ! ! ! ! !

-Grupica skolskih siledzija primijetila je kako im se priblizavaju Bill i Tom nasmijano

razgovarajuci medjusobno.

-Sta Tom radi s onim kretencinom?-bijesno siknu jedan od njih.Ostali se medjusobno

pogledase.

-Vozdra!-hladno ih pozdravi Tom.Kraj njega je ukoceno i u strahu stajao Bill.

-Sta radis s ovim kretenom?-dreknu na njega glavni siledzija.

-Hej,hej pazi sta govoris o MOM NAJBOLJEM PRIJATELJU!-bijesno mu se

unese u lice Tom.

-Sta?-zbunjeno prozbori.

-To sto cujes retardirana picko!-pljunu mu Tom u facu i okrene se ka Billu koji se

smjeskao.

-Nisu vrijedni tvoje paznje!-rece Bill i povuce ga za sobom.

Svi ostali su kao hipnotisani buljili u njih.Cak ni curama nije bilo jasno sta njih dvojica

rade zajedno.Cure u skoli dijelile su se na "Tomovke"koje su bile bezobrazne fuxe i

"Billovke"koje su bile drage i njezne.A sada se njih dvojica smijese zajedno i furaju spiku

"NAJBOLJI PRIJATELJI!"
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   Fri Nov 06, 2009 9:58 pm

AAAA...

ovo zadnje mi se svidja!!!

Cure u skoli dijelile su se na "Tomovke"koje su bile bezobrazne fuxe i

"Billovke"koje su bile drage i njezne.A sada se njih dvojica smijese zajedno i furaju spiku

"NAJBOLJI PRIJATELJI!"

Mnogo good :DD
pisi dalje ^^
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista   

Back to top Go down

Ti nisi sve,ali bez tebe sve je nista
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics