Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Greske i Prekrsena Pravila

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
: Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Sat Oct 17, 2009 2:12 am

ooooooooo Majo mucis me omg necu moci spavati sad Shocked hocu da znam sta ce se desiti hocu hocuuuu now..agrrrr j***na skola
nadam se da ces naci vremena da napises nesto tokom vikenda i da se malo odmoris sa ucenja hun adoration volim te
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Sat Oct 17, 2009 2:03 pm

Mhm...ovo stvarno ima da se zakomplikujee...
alii neka:)
super jee:)
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Sun Oct 18, 2009 3:24 pm

Moram da zavrsim seminarski rad, i mislim da je ovo zadnje poglavlje do posle ekskurzije...

3. Cold water

- Vise povrca, Tom? upita Sofija zakolutavsi ocima.
- Nema potrebe odgovori on.
- Znas, ovo je red za rucak, to je jedino mesto na kome sam se nadala da te necu sresti odbrusi mu ona, podigavsi posluzavnik.
- A, vidi, samo jedan slobodan sto.
- O... Moje male oci vide jedno slobodno mesto. Ne vidimo se kasnije nasmeja se Sofija.
- Sof. Ma daj...
- Rekla bih da ti treba nesto osvezavajuce... rece ona slatkastim tonom.
- Da, ali to nije ono na sta sam mislio...
- Steta, imam jednu casu pri ruci! obrecnu se Sofija, nabaci nevin osmeh na lice, i sasu mu sadrzaj case u lice.
- Slobodno? Hvala ona odseta do stola i sede.

//////////////////////////////////////////////////////////

- Pa, ko je bio tvoj prijatelj? upita Andreas.
- Mah, samo kreten Sofija odmahnu glavom. Rucak je prosao bolje nego sto se nadala.
- Izgleda kao da je malo pogubljen. Jadnicak.
- Opet, zato sto je kreten. Veceg debila nisam srela u zivotu. Hej, jos sam pila pivo sa njim! uvredjeno ciknu Sofija.
- A to je uvredljivo... zbog cega?
- To ti je Kao kada se pobratimis, pa u mom slucaju posestris sa nekim. Mislim, pivo je... pivo1
- Axa... Inace, gde zivis?
- A, Hrastova broj 44. Ti?
- Hrastova broj 42. Ti...
- Zivis pored mene?
- Izgleda da je tako odgovori Andreas i produzi na cas.

/////////////////////////////////////////////////////////////

- Pretpostavimo da nisam zainteresovana za razgovor sa njim.
- Krijes se iza mene ceo odmor.
Sofija pogleda u Billa.
- Usudjujes se da stanes na njegovu stranu?!
- On jeste moj brat.
- Nije u tome poenta procedi Sofija kroz zube.
- Prezivecu jos samo cas matematike, i onda idem kuci. uzdahnu ona.
- Neki momak? podrugljivo upita Dzordz.
- Kada smo vec kod toga, da. Nkei momak. Visoki, plavokosi, preslatki momak...
Sofija uzdahnu i sanjivo odseta ka kabinetu matematike.
- Ona ima ozbiljnih problema zakljuci Bill.

///////////////////////////////////////////////////////

- Pa nisam bila u pravu - zakikota se Sofija. Upravo je svratila do svog novog suseda odmayh posle skole. Ranac joj je jos uvek bio u hodniku gde ga je malocas ostavila. - Pretpostavljam da ti ne treba pomoc u raspakivanju. Ali, mozda neko da ti pokaze ulicu, znas, upozna te sa komsijama? - upita ona potom i osecaj trijumfa rasiri se njenim telom kada vide osmeh na Andreasovom licu.
- To bi bilo... idealno - rece on ne skidajuci onaj tupavi osmeh sa lica.
- Da, idealno - ona mu uzvrati osmeh. - Pa, ostavicu te na miru na nekih par sati a onda cu da te napadnem i nateram da podjes samnom u diskoteku - obavesti ga ona uz kikot, a njegovo lice se ozari.
- Ne smeta ni najmanje - rece Andreas i Sofija klimnu glavom, namignu mu te se sa time okrete i krenu ka svojoj kuci, skakucuci povremeno.

Osmeh ne izblede sa njenog lica kada udje u kucu.
- Imas posetioca - obavesti je njena baka, delujuci ekstremno nezainteresovano.
Sofija klimnu i odvuce se do svoje sobe. Imala je prilicno dobru predstavu o tome ko bi ta osoba mogla biti.
I zaista, otvarajuci vrata ona vide Toma kako sedi na njenom krevetu, nervoznog pogleda uperenog u prekrstene ruke koje mu behu u krilu.
- Zdravo - rece on kada je vide.
- Reci sta god imas da kazes, ali ako si dosao da mi se izvinis, znas gde su vrata - napomenu Sofija.
- Koliko puta trebam da ti kazem da mi je zao? - upita on zalosno ustajuci. - Ako se ne kajem zbo poljubca, onda bar zbog svega sto sam rekao, a sto te je uvredilo.
- A kako planiras da se oduzis? - upita ona, pokusavajuci da ga navede da je pita da te veceri izadje sa momcima, kao u stara dobra vremena.
- Izadji veceras sa mnom i momcima - predlozi on i ona oseti blagi osecaj koprcanja u stomaku. Ne da ce ispuniti obecanje dato Andreasu, vec ce se i sama na svoj nacin oduziti Tomu.
- Samo ako mogu da povedem nekoga.
- Bilo koga - rece on i njene usne polako krenuse da se izvijaju u osmeh, pomalo pakostan, zao osmeh.
////////////////////////////////////////////////////////////////

- Gledaj na to ovako, Bill. Mozda ce se napokon otkacit od mene.

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
: Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Sun Oct 18, 2009 4:44 pm

Uglavnom ne volim da citam teenage highschool ff, ali ova mi je lepo zabavila. Smile Danke!
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Mon Oct 19, 2009 4:14 pm

haha,Sofija mala zlica opasnica,..,tako ti i treba Tome,.,.Very Happy
ugl,lajkujem puno,puuuno :DDD
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Wed Oct 21, 2009 4:25 pm

Devilish wrote:
haha,Sofija mala zlica opasnica,..,tako ti i treba Tome,.,.Very Happy
ugl,lajkujem puno,puuuno :DDD
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
: Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Tue Nov 03, 2009 12:57 am

omg nemogu da veruvam da nisam komovala na ovo OMG! sorry hun ubila me skola
znaciii voliiim ovu pricu.tako je vesela happy and all volim vakve price.jedva cekam da vidim sta ce tvoj brilijantni mozak izumiti
und gdeee si ti? nedostajes mi sad
Back to top Go down
View user profile
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1472
: over the rainbow with tom.
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Thu Nov 05, 2009 4:30 pm

aaa ja sam ovo tek sad videlaa affraid

Kako mi se svidjaaaaaaa.......stvarno je superr...svaka cast ^^ Razz
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Wed Nov 11, 2009 2:10 pm

Aaaaaaa. Pisem novi chapteeeeeeer n_n

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Wed Nov 11, 2009 2:36 pm

yeeeey Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   Wed Nov 11, 2009 3:33 pm

XDDDDD Omg, smejem se sama sebi... Mozda postavim i onaj drugi ff koji pisem uporedo sa ovim, pa updaetujem oba xDDDDD Da vidim cisto koji ce biti popularniji. Deffo onaj sa magijom, ruku u vatru stavljam!

5. Just dance

Neki oblak sumnje nadvijao se nad njom dok se te veceri spremala za diskoteku, uprkos bakinim upozorenjima da ce morati da spava napolju vrati li se ponovo kuci onako kasno. Ali baka nije bila ni najmanji problem, odavno je prestala da veruje u prazne pretnje.
Nedostajao joj je Tom, iako se u skoli pravila da nije tako, izigravala kretena. Setila se svakog grafita koji su zajedno iscrtali i onog trenutka kada ju je upitao da li bi joj bilo prijatnije da rade i neke zenske stvari kao sto su bili obilasci butika ili visecasovno smucanje po kaficima.

Sofijin zvonki smeh ispuni prostoriju. Ona na brzinu navuce crnu tuniku koja na svom prednjem delu bese prepuna sljokica i lepo je namesti tako da nigde nije bilo nabora.
Kada se njen odraz pojavio u ogledalu, ona odmah zazali zbog svog izbora. Dekolte je bio predubok, mozda bi u Andreasovim ocima izgledala malo napadno, a i u svakom slucaju, ovakve joj stvari nisu stojale i samim tim se tako gotovo nikada nije ni oblacila.
Zapravo, setila se samo jednog izuzetka, ostatak svog vremena provodila je u sirokim farmericama i najobicnijim majicama ili bluzama, vec zavisno od vremena. Bilo je to za jedan rodjendan blizanaca. Odlucila se da po prvi put obuce kariranu haljinu, no shvatila je da je i to neka greska jer je haljina bila malo prekratka za njen ukus, te je otkrivala ono sto je njena baka volela da zove previse nogu . Ali, na kraju je tako otisla kod blizanaca cisto baki u inat.

Jos jednom, Sofija se nasmeja kada joj se pred ocima ukaza secanje na Tomov izraz lica. Gotovo da se sapleo prilazeci joj, ociju razrogacenih u neverici.
Da, definitivno ce ostati u ovoj tunici i sivim, uskim farmerkama. Setila se zasto je uopste iz udaljenog dela svog ormana i izvukla ovu odecu, a dole u prizemlju su je bas iz tog razloga cekale sandale. Visoka potpetica, pomisli ona i strese se. No, izdrzace to jedno vece.

Pre nego sto bi mogla da zazali zbog cnre senke koja joj je uokvirivala oci, ona izlete iz sobe i hitro se obuvsi, zgrabi crnu tasnicu sa stocica u hodniku i izlete napolje, zaputivsi se ka broju 42.

Da, kada je postavila Tomu onaj uslov planirala je da povede sa sobom upravo Andreasa. Mislila je, bolje je ako ga ne poznaju, a Andreas nije bas bio ruzan decko.
Zadovoljno se smeskajuci i landarajuci tasnicom ona skrenu na stazu koja je vodila ka vratima Andreasove kuce. Sofijina ruka lagano dva puta zakuca na vrata, a ona se nakon par trenutaka otvorise, otkrivajuci plavokosog decka. Osmeh je titrao na njegovim usnama i on doviknu nesto preko ramena i izadje iz kuce, pridruzivsi se Sofiji na pragu.
- Idemo? upita on, i dalje noseci na usnama taj razdragani osmeh, a kad Sofija klimnu glavom, osmeh se jos vise rasiri, ako je to i bilo moguce.

Lagano su koracali ka kuci blizanaca kada ona oseti Andreasovu ruku na svojim prstima. On je lagano podize, proucavajuci prsten koji je stavila samo za to vece. Njen pogled se podize sa prstena na njegovo lice i vide da se on jos uvek smeje. Ona prosto, i ne razmisljajuci sta radi, zgrabi njegovu saku, te su produzili u tisini, drzeci se za ruke.

- Izvinite, nasa mama nije tu, a mi izlazimo. Znate u zurbi smo... Bill se saplitao preko reci kako je njegov pogled prvo preleteo preko Andreasa, a zatim brzo odmerio Sofiju, ne prepoznajuci je.
- S... Sofija? upita Bill u neverici, a zatim razrogaci oci.
On ih u cudu propusti i Sofija se nadje u, do tada joj vrlo dobro poznatoj kuci brace Kaulic.

- Pretpostavljam da necete dugo... rece ona a kada Billov pogled pade na isprepletane ruke Andreasa i Sofije, ona je automatski pusti, kao da se opekla.
Sofija uputi Andreasu pogled izvinjenja, ali osmeh je i dalje stajao na njegovom licu, kao da se nista nije desilo.
- Tom! viknu Bill i zacuse se koraci sa sprata. Ubrzo, Tom se nadje u hodniku, gde su ovo troje mirno stajali.
- Jos nije stigla? upita Tom, a zatim spazi Sofiju, no ni on je ne prepozna. Imas dejt? sumnjicavo upita svog brata, a kad Bill usnama oblikova rec Sofija, tup sok prelete preko Tomovog lica, skamenivsi njegov izraz. On svog brata nesto nemo upita, a onda se uz lazan osmeh okrete prema vratima kroz koja izadje bez pozdrava.
O da, Tom, pomisli ona, drzali smo se za ruke.

Diskoteka je bila uobicajena, nista se nije promenilo toliko drasticno koliko Tomovo ponasanje. Bio je krajnje suzdrzan. Jendo vreme je, dok su Andreas i Sofija igrali sa Gustavom i Dzordzom, sedeo za njihovim udaljenim stolom i pricao sa Billom, a kada ga je Bill otavio, Tom se zajedno sa svojim picem povukao u jos udaljeniji cosak diskoteke. Tu je sedeo sam, dureci se.

Sofiji ga bese pomalo zao. Mozda je preterala?
Ali ne, ona odmah odagna ideju o preterivanju posto joj Tom uputi opak pogled koji u Sofiji rasplamsa osecaj krivice.
- Mozda da ti popricas sa njim predlozi Bill, pokusavajuci da nadglasa buku u diskoteci, a Sofija klimnu glavom. Ona se okrenu ka delu diskoteke u kojoj se Tom nalazio, ali se necije ruke obmotase cvrsto oko njenih kukova, a Andreasova glava pade na njeno rame. Bila je cvrsto stisnuta u njegovom zagrljaju, bez izlaza, a Tomovo lice poprimi nekako crvenkastu boju, iako je to mogla biti i samo igra svetlosti.
Preterujes, pomisli Sofija i stade da pomera Andreasove ruke, ali je ovja tek posle nekoliko dugih trenutaka pusti. Mogla je to biti jedna cela, ili cak dve cele pesme, ali kada se napokon iskobeljala iz njegovog stiska, Tom vise nije sedeo u svom cosku.
Pogledom je pretrazivala zagusjivu prostoriju, zaboravljajuci da je ljuta. Kako je, do djavola, uopste i mogla da se ljuti na njega?

Pomalo hladnak vazduh za to doba godine, pomislio je bas pre nego sto ga neciji koraci prekinuse. Bila je to neka devojka, znao je po zvuku stikli.
- Mogao si da se javis rece Sofija prilazeci mu.
- Nisam mogao da podnesem da vam pokvarim svu zabavu.
- Ne pokusavaj da napravis od sebe jos veceg kretena!
- Ja sam tak koji od sebe pravi kretena? on odjednom povisi ton. Sof, vidi dokle si otisla samo da me. Mucis on promrmlja zadnju rec, ali ju je Sofija svejedno cula.
- Pa, iskreno, htela sam da malo vidis kako je to rece ona I Tom se munjevito okrenu ka njoj.

Na momenat, tisina se spustila na ulaz u diskoteku, neprijatna i teska.

-Kako to mislis? upita on najzad, streljajuci je pogledom. Ja ne vidim devojku pored mene.
- Sada ne, ali non stop si okruzen njima. I ona tvoja poslednja, ona sminkerka Lusija! frknu ona zgadjeno.
- Od kada se to tebe tice? upita on prkosno.
- A od kada se tebe tice to sto se ja drzim za ruke sa Andreasom? Mozda se i cmacemo i ljubakamo koliko ti znas!
Tomove oci se rasirise u uzasu. Ocigledno je da nije znao za ruke, a ostatak je definitivno bio visak.
- Dakle, sada ste zajedno? upita on, prilazeci joj. On je uhvati za nadlaktice, pripivsi je cvrsto uza sebe.
- Ne, naravno da nismo zajedno odgovori ona.
- A ipak, on je taj cija se ruka nalazi u tvojoj.
- Ponasas se kao dete, Tom.
- Ne! rece on. Ti sit a koja se sveti kao dete. Zasto to radis! Pogresio sam, izvinio se. Znam koliko mrzis sminkerke i gospodjice savrsene i... izvini.
Njegov glas odisao je iskrenoscu, a ona se odjednom oseti tako laganom pod njegovim ocima.
- A ipak... Iako Gustavu tvrdis da ti se svidjam, smucas se sa ostalim devojkama rece Sofija sumnjicavo, a kada je Tom prekorno pogleda, ona rece: - Ma daj! Gustav je najiksreniji od vas cetvorice!
- Pa nije bas bilo lako gledati tebe i Andreasa veceras, pretpostavljam da je tebi tkao bilo sve vreme. on se zlobno iskezi i Sofiju istina pogodi poput leteceg tiganja kojim ju je jedna devojka jednom gadjala.
Gustav nije bio iskren samo sa njom, ispricamo je mnoge stvari i Tomu, a medju njima i cinjenicu da joj se Tom svidjao.

- Znas moju proslost poce ona polako, a kada on pokusa da je prekine ona podignu ruku. Znas sta se izdesavalo, budes li otisao, veruj mi, bolje da odes zauvek!

I uz to, Tom polako spusti svoje usne na njene. Bese to divan poljubac, neverovatno pribeziste. Samo da ne misli na nadolazece uspomene koje su se sada topile u njenim mislima.

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Greske i Prekrsena Pravila   

Back to top Go down

Greske i Prekrsena Pravila
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vazno!! Obavezno procitati za nove clanove!!
» Pravopis, pravopisne gre?ke i jezi?ke nedoumice...
» Odbojka......