Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Valerianne

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Valerianne   Thu Sep 17, 2009 12:21 pm

Ovo sam napisala sinoc... Mislim, ideja je dosla iz toga da prenesem onaj odnos hocu-necu-volim-ne volim-arogantni skot-pametna devojka odnos na Toma i... pa po imenu fikcije vidite da se devojka zove Valerianne... Ummm, varijanta imena Valery sa imenom Anne.... Svidja mi se Ummm, ovaj... Pa, malecni promasaj sa ovom fikcijom, ali eto...
O da, happy end pred vasim ocima ljudi!! HAPPY END!! *histerical*

Valerianne

- Hoces li da prestanes da mi odgovaras?! – obrecnu se ona. Njegovo lice potpuno se isprazni, ni neverica ni zbunjenost nisu isplivavali na povrsinu nekoliko kratkih momenata, a onda cudan osmeh ispunjen trijumfom rasiri se preko njegovih usana.
- Nesto je smesno? – upita ona ponovo, neznatno snizivsi svoj ton.
- Ne, ne. – odgovori on, ali onaj cudni osmeh ne isceze sa njegovih usana, prkosno je ostajao nedirnut na njegovom licu, no osmeh mu ni trenutka ne dotace oci.
- Prestani! – vrisnu ona isfrustrirano. – Izludjujes me, shvatas li to?! Danas si sav prkosan, sutra ces biti nepopravljivo arogantan, dan posle toga vec ces biti leden, neko sasvim osmi! – nastavi Valerien, setkajuci sada gore dole po salonu.
- To je previse za tebe? Ne mozes to da podneses? – upita on podugljivo, a ona mu tada uzvrati prodornim pogledom.
- Ne pravi se pametan, Tom! – uzviknu ona, a glupavi osmeh se jos sire, ako je to ikako i bilo moguce, rasiri preko njegovih usana. Na trenutak, njegove oci blesnuse neobjasnjivim sjajem, no odmah potom se primirise.
- Ja se ne pravim, rekao bih da zaista i jesam pametan. Ali, to sam samo ja. – odgovori on, te se ona munjevito okrenu prema njemu, neverica ispunjavase njeno lice.
- To si samo ti?! – uzviknu ona besno. – Sta mislis ko si, Tom?! Svemocni gospodar svakoga ko, oh, uopste i postoji?! Da li ti je palo na pamet da te neki mrze zbog tvog.... tvog....Ughhh!- Valerien odustade od pokusaja da ga urazumi i stavi mu do znanja koliko ga zapravo mrzi i popusti pred naletom besa i frustracije.
- Ja, zapravo, sumnjam da iko moze da mrzi ovo. – rece on pompezno, pokazujuci svojim rukama prema sebi, kao da je neka neodoljiva nagrada. I mada jeste polovina devojaka u skoli uzdisala za njim, ova druga, razumnija polovina, videla ga je kao ono sto zaista jeste, lazov i prevarant. No, istina je bila i da je ta razumnija polovina devojaka bila zaljubljena u njega, bas kao sto je i Valerien bila, ali to nikako nije priznavala, svoju ljubav potiskivala je ubedjuvanjem sebe da je on nista drugo do arogantni kreten.
- Govoris o sebi kao o necemu uzvisenom. – rece ona prezrivo. – Mislis li, zaista, da te svi vole kao sto volis samoga sebe, ha?! E, pa, zao mi je sto ti rusim snove, Gospodine Savrseni, ali nije tako!
- A sta te navodi da pomislis da nije? – upita on, uhvativsi je za zglob leve ruke. Osmeh sada bese iscezao, na Tomovom licu sada je stajao ozbiljan pogled, u ocima ocrtavala mu se neka unutrasnja borba koju nije mogla da prepozna ili objasni.
- Samo tvoje postojanje! – odgovori ona, pokusavsi da otrgne ruku iz njegovog celicnog stiska. Time ne postize nista drugo do da se njegovi prsti jos cvrsce stegnu oko njene ruke.
- Nije bas kao sto mislis. – on pokusa da je nakon ovih reci priblizi sebi, malo blize, malo vise. Iskra straha tinjala je u njenim marinsko plavim ocima, beskrajno dubokim, toliko da se stalno gubio u njima, sve dok ne bi smogao snage da odvrati pogled. Cinilo mu se kao da se snopovi svetle boje smenjuju tamnom plavom bojom, sve obasjano svetloscu iz razlicitih uglova, kao da putuje kroz tunel koji ni u jednom svom delu nije isti, nijedna krivina ne lici na onu prethodnu.

- Pusti. – rece ona zahtevno, zapovednicki, ali on ne ucini ono sto je zatrazila.
- Val, samo saslusaj. – u njegovom tonu bilo je toliko neznosti da se Valerien gotovo istopi na spomen svog nadimka, ali se brzo trgnu kako ta cinjenica ne bi doprla do njega.
- Zasto bih? Ti bukvalno gazis preko nepopularnih kao sto sam ja. Mislim, to je i za ocekivati, jer ti si ipak popularna faca. – rece Valerien, hladnoca u njenom glasu mogla se jasno osetiti, kao graciozni zvuk leda pretvoren u mek, ali kasnije bolan dodir.
- Jer... Nije sve tako bajno kao sto izgleda, u redu? Ja... – ali on ne zavrsi recenicu jer ona napokon izvuce svoju ruku iz njegove sake i udalji se od njega.
- Ne, naravno. Tebi je tvoj zivot tezak. To stvarno baca u senku sve ostale zivote oko tebe. Mislim, koliko je tesko sarmirati skolsko osoblje, zaista?
- Nije sve u tome!
- I, stvarno, koliko je tesko naci devojku vrednu.... toga. – frknu ona i pokaza prema njemu. Na njegovom licu se po prvi put te veceri pojavi neverica.
- Znas, Tom, dosla sam ovde da ucim. Upropastio si jedno mirno vece. Da li si srecan? – ona odseta do radnog stola u udaljenom uglu salona i pokupi sve svoje knjige u tesku i nepreglednu gomilu. Ona se zatim uputi ka vratima usadjenim u zid iza Toma.
- Ne, nisam dosao ovde da ti upropastim vece koje si planirala da utrosis na ucenje. I sta je to uopste? Biologija?
- Istorija, ako bas moras da znas. – rece ona. – Ali sumnjam da si ti tu knjigu ikada uzeo u ruke, ne, ti posteno dobijas svoje ocene kod profesorke.
- Prestani! – obrecnu se on, cvrsto je uhvativsi obema rukama za nadlaktice dok je prolazila kraj njega. Gomila knjiga koju je drzala u rukama sruci se na pod u sarenoj bujici i uz glasan tresak. – Mislis, naravno, popularan tip, svejedno mu je ako ga devojka koja mu se svidja ovako odbije! Pa, nije, Val! Nije lako! Ti.... Ne znas kako je to.
- Naravno da znam. – rece ona uplaseno.
- Ne, ne, ne znas! – obrecnu se on i protrese je nekoliko puta. – Nemas predstavu koliko to zivcira!
- Jednom da i ti shvatis onda kako je to! – uzvrati Valerien hlado, ali Tom je jednostavno opet prodrma.
- Zasto to radis?! Izludjujes me?!
- Oprosti! Kako to ja tebe izludjujem?! Ti si taj kreten koji ne shvata sta mu je vaznije! Ali, naravno, to si pokupio od one tvoje plave devojke! Kome za devojku treba ovakav streber kao sto sam ja?! Nikome, Tome, eto kome! – ona nastavi da vice na njega, dok ju je on bledo gledao. Suze se nagomilase u njenim plavim ocima koje kao da potamnese, i on bese nemocan da se suzdrzi.
Jednim prostim pokretom on je zgrabi oko struka i pripi uza sebe I u tom momentu njene ruke mirno padose pored njenog tela, a njena ridja kosa u talasima pade niz njena ledja I zaleluja se kada joj on obuhvati lice svojim sakama.
Tom spoji njihove usne, i njegove ruke predjose sa njenog lica na njena ledja i struk. On je privuce jos blize sebi, i zmarci mu groznicavo prodjose uz i niz ledja kada mu ona uzvrati poljubac. On uzvrati jos vecom, mozda cak i nepotrebnom zestinom.
U njoj kao da nesto eksplodira kada oseti kako se njegove usne savrseno stapaju sa njenim, pomeraju se perfektno uz njene. Usne su je pekle od tog toplog i mekog osecaja koji su isijavale njegove usne. Mozda se nije nadala ovome, ali je to svakako zelela, i ma koliko to poricala, volela ga je. Svaka celija njenog tela bila je kao napravljena da bude kraj njega. On je, izgleda, dugo cekao na ovaj poljubac. Uneo je vise osecanja u njega nego u bilo koji drugi poljubac u svom zivotu. Mogao je da oseti njen dah kako se mesa sa njegovim dok uzurbano disu, ne zeleci da se odvoje jedno od drugog. Ona naglo udahnu i presece ga, te on na milimetar-dva odvoji svoje usne od njenih, ali ih odmah kasnije ponovo vrati na njene, prelazeci jezikom niz njenu donju usnu, te ih ona malo razdvoji.
Valerianine ruke predjose preko Tomovih ledja, i jedna se zadrza na njegovom vratu, a druga nastavi do njegovog obraza, dok su razmenjivali poljubac.
Kao da prodjose minuti u toj neverovatnoj igri usana, a njihova lica se napokon razdvojise i Tom se ponovo zagleda u njene oci, sada tako neverovatno plave poput slane vode rano izjutra. Ona mu uzvrati pogled, njegove tamno braon oci ucinise joj se kao tecna cokolada pre no sto ce pogledati u nesto drugo, cisto da ne gleda u njega dok ta neprijatna tisina traje.
- Meni. – rece on odjednom.
- Molim?
- Pitala si kome treba takav streber kao sto si ti za devojku, a ja ti dogovaram. Meni, Val, meni. – objasni on i nasmesi se, prislonivsi svoje usne na njeno celo. Medju prstima desne sake nalazio se pramen njene ridje kose koji je vrteo dok je plutao u njenim ocima.
- Salis se. – rece ona hladno. – Imas devojku, a osim toga, ne mislis valjda da devojka kao ja moze da padne na tipa kao sto si ti?
- Val, ja... Zar nisi nista. O cemu ti to? – upita on zbunjeno, ali ona se samo nemo saze da pokupi svoje knjige. Trenutak kasnije, ona se uspravi, ponovo u rukama drzeci onu sarenu i nepreglednu gomilu svezaka i knjiga.
- Tom, ne treba mi neko kao ti. U zadnjoj sam godini srednje skole, znam toliko da sam dovoljno zrela za ozbiljniju vezu, ali ti... Pogledaj se samo, sve na tebi vristi “ Ne zelim da odrastem ”. To nije osoba koja meni treba, Tom, ma koliko ja zelela da to mozes da budes ti.
- Mogu da se promenim! – rece on njoj hitro kada se ona okrenu prema vratima.
- Znam, to svi kazu, zar ne? – uzdahnu ona. – Ako ti je lakse, mozes da zaboravis na poljubac, ali, ne zaboravi da se ne igras sa necijim osecanjima kao sto to vec dugo vremena radis meni.
- Ali ti to upravo sada radis meni, Val.
- Mislila sam da si upravo ti taj koji je rekao svojim “momcima”, kako ih zoves, da nijedna devojka nikada nece moci da dopre do tvog, hmmm, kako si ono rekao... srca? Upotrebio si tu rec, zar ne?
- Val... Molim te, prekini, znas da...
- To nije istina? Tom, koga zavaravas, zasto mislis da bih ti poverovala da sam bas ja ta devojka, u meni nema aa bas niceg posebnog.
- Ima! – protestovao je. – Ne vidis sebe onako kako te ja vidim. Tvoje oci podsecaju me na duboke okeane, cim ih vidim pomislim na prostrane koralne sprudove, a tvoja kosa... Kao najsjajniji i najlepsi crveni koral u celom grebenu. – rece on zadivljeno gledajuci u nju. Valerien prilicno zadivi ovo poredjenje, to je verovatno bilo nesto najromanticnije sto je Tom ikada rekao nekoj devojci.
- Bolje da te drugovi ne cuju da to govoris! – rece onam baci svoje knjige na obliznju fotelju i potrca mu u narucje. On je doceka sirom rasirenih ruku i cvrsto je zagrli, a zatim ponov pritisnu svoje usne na njene. Zaista, mozda Tom jeste nameravao da se promeni, a mozda su bas Valerienine marinsko plave oci bile te koje su za to zasluzne.

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
Ëîêàöè¼à : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Valerianne   Thu Sep 17, 2009 12:44 pm

Huuuuun prelepa prica..Sve je tako predobroo opisanooo i vidis da i ti znas za happy end hihihi nadam se da ima jos ^.^ svidja mi se ovaj stil,msm happy loll
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
Ëîêàöè¼à : Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Valerianne   Fri Sep 18, 2009 9:37 am

prvo da ti kazem da si luda xD

O da, happy end pred vasim ocima ljudi!! HAPPY END!! *histerical* xDD

a drugo, prica je super!
mng mi se dja...
i kraj mi je tako sladak ^^
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Billowa Micaa:)
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
Ëîêàöè¼à : **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: Valerianne   Sun Sep 20, 2009 12:26 am

Perfect I love you
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
Ëîêàöè¼à : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Valerianne   Sat Oct 03, 2009 12:43 am

tacno je da najvise volim tragedije,.,.ali ovo je tako super.,.,podsetilo me je na film ''Pepeljuga'' ,.,.,.avvv,.,.^-^
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Sponsored content

PostSubject: Re: Valerianne   

Back to top Go down

Valerianne
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1