Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Complicated

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Complicated   Tue Sep 15, 2009 1:06 pm

Complicated

Pokusavam da se opustm, ali ne mogu. Potiskujem ono osecanje sigurnosti koje mi je ulivalo tvoje prisustvo. A istina je, kljucam od besa. Eno te tamo, stojis sa svojim novim prijateljima. Pravite se da ste nesto posebno, da ste kul. Pitam se kada si stavio te glupe dredove koje si ranije ismevao, za koje si rekao da samo upropaste kosu.
A zapravo, upropastio si samog sebe. Ne prepoznajem te. Zivis sada u nekom svom novom svetu, okruzen si drugim ljudima, a nekada sam ja stajala bas sa tvoje desne strane. Ti i ja zajedno, najveca spadala u skoli.
Ali sada, ne zelim cak ni da se secam svega sto smo zajedno radili, iskreno, mozda bi bilo bolje da se nikada nije ni desilo, ako bi se samo stvari zavrsile ovako.
Nije posteno. Bili smo blizi no sto obicni prijatelji trebaju biti, i u neku ruku mi je drago sto jesmo. Pa ipak, zakopali smo nase prijateljstvo onog dana kada si ih upoznao, ti si ga stavio u kutiju, praveci izgovor da nemas vremena za mene, a onda ga zakopao na nekom mestu u svom srcu koje ne poznajem. Zasto?

Vidim te kako namestas kacket, pravis se sav vazan. Sta se to desilo sa tobom? Postoji li ista sto ja ne znam o tebi?
- Idemo. cujem Kristinu kako govori. Njene ruke se trenutak kasnije sklapaju oko moje nadlaktice kao lanci. Pokusava da me natera da odvojim svoj isfrustrirani pogled sa tebe, ali nesto mi nedozvoljava. Besna sam jer si postao ovakav. Nabacujes se ostalim devojkama, sve one uzdisu za tobom, jedva cekaju da ih pitas da izadjete, ali ja, tvoja najbolja drugarica, ostajem neprimecena. Kada u hodniku prodjes pored mene, ne prebacujes ruku preko mog ramena uz pozdrav kao ranije, vec samo hladno prodjes sa svojim novim drustvom i ponasas se kao da sam vazduh.

Nedostajes mi. Osecam neko peckanje u ocima, mora da su ponovo suze.
Nemas predstavu o tome koliko me povredjujes pukim ignorisanjem mog postojanja. Ali mogu da izdrzim, sve dok sada shvatam u sta si se pretvorio.

A opet, ne mogu da zaustavim suze koje naviru, bas kao i secanja, te ih pustam da slobodno klize niz moje obraze, sve dok ne skliznu sa mog lica i stope se sa nistavilom koje me okruzuje.
Svaka suza znaci novo secanje.
Ti i ja, jasemo na farmi mog ujaka. Tap.
Grudvamo se kao klinci u petom razredu. Tap.
Penjemo se u nasu tajnu kucicu na drvetu za koju ni tvoj blizanac nije znao. Tap.
Golicamo se na mom mekom i cupavom tepihu. Tap, tap.
Nasi pogledi se ukrstaju, drzimo se za ruke. Na moru smo zajedno i setamo plazom. Sunce zalazi i svetla u gradu pocinju da se pale, postaju sicusne tackice u daljini. Tap, tap, tap.
Moje srce ubrzano kuca pred tvojom pojavom. To je kraj, shvatila sam. Prestao si da se druzis sa mnom, postepeno si me izbegavao, sve dok se nisam stopila sa vazduhom. A ipak, stajao si preda mnom, nase usne tako blizu. Mogu da cujem tvoje srce i osetim tvoj dah. Tap, tap, tap! Tap!
Sada vec ne mogu da zaustavim jecaje. Zelim da jednostavno pobegnem i sakrijem se. Tesko mi je, stalno placem jer mi nedostajes, ali ti se ponasas kao da me nikada nisi ni znao.
Pokusavam da zaboravim, ali stalno si tu, sve me gotovo svakog momenta podseca na tebe. Bio si mi drag onakav kakav jesi, ali cinjenica je da to vise nisi ti.
Trceci bezim iz skole. Mozda odlucim da se prebacim u neku drugu jer u ovoj me je sve napustilo. Oblaci se menjaju, pomeraju nebom i postaju sivi. Sprema se kisa, ali nije vazno, tamo gde ja sada idem nije vazno.
Na pola sam puta do nase stare kucice na drvetu i prve kapi padaju na lisce oko mene, vec mi smetaju i kvase kosu. Uskoro ce pljusak, a onda ce me mozda u udaljenom uglu naseg mesta za skrivanje talasi tuge prekriti potpuno, a ne samo delimicno kao do sada. Mozda mi ne daju da disem.
Stizem do malog stepenista, napravili smo ih zajedno, i uzurbano se penjem uz njih. Kisa sada vec lije i skoro sam mokra. Kapljice se slivaju niz moja ledja, sa moje kose, sada nesto toplije. Oko mene su samo mrak i pljusak. Cini mi se da cujem da nesto suska, ali to je verovatno samo lisce, u sta ubedjujem sebe vrlo brzo.

Shvatam da sada vise ne moram da se trudim da zadrzim suze koje su sada tekle sporije, te se opustam, pustajuci da sve sto me muci istece kroz njih.
Zasto? Zasto sam jos uvek vezana za tebe iako sada ne znam ni ko si?
Istina je, ne znam. Ali ja jos uvek zivim u nekoj vrsti iluzije da ces se sada pojaviti pored mene i pruziti mi ruku obucen u stare trenerke i neki nasumice izabrani duks.
Tap, tap, tap. Mogu da cujem svoje suze kako udaraju o daske na podu i nije me briga, ni malo. Niko ih nece videti, niko ih, osim mene, nece cuti veceras.
Ali nepogresiv zvuk koraka po malim stepenicama tera me da na trenutak zaustavim jecaje, ali oni i dalje neposlusno izlaze iz mog grla.
Kroz zamagljene oci mogu jedino da razaznam oblike, a izgleda kao da kacket, a zatim i glava sa plavim dredovima, dolaze u nivo poda. A onda prepoznajem te tople braon oci i nesto u meni okrenu se u bolu. Koliko dugo nisam videla te oci? Koliko? Primecujem sada i pirsing, ali tek kao blesak svetlosti i bledi obris u sve vecoj tami.
Dodje mi da se nasmejem, samo kad se setim sta si ranije nosio, a sta nosis sada. Vrecaste pantalone, skejterke i vrecaste majice.

Tvoj pogled pada na mene, sklupcanu, mokru i uplakanu na podu. Vidim neku borbu u tvojim ocima, a onda se okreces, kao da proveravas da li te je neko pratio. Ne podnosim da te vise gledam, znam da ce mi biti samo jos gore, jer, ako te budem gledala i dalje, zelecu da te gledam i sutra, da i ti mene gledas...
Spustam glavu u krilo i ni minut kasnije osecam necije tople ruke obmotane oko mene.
Mucis me, nemas pojma koliko. Toliko meseci ignorisanja, a sada me grlis, jace i sa mnogo vise emocija nego ranije. Ponasas se kao da nikada nisi izasao iz moje sobe, ostavio me samu. Skoro da me pece tamo gde su tvoje ruke sada, i novi talas nezaustavljivih suza zeli da izadje iz mojih ociju, jer znam da te sutra vise nece biti. Sutra neces biti pored mene, ni ovako, nikako. A ja cu opet plakati, zato placem jace... Volim te.
Obecao si, secam se, obecao da ako se ista desi, ostaces uz mene, ostaces moj najbolji prijatelj, moje spadalo. Ali dao si mi samo prazno obecanje, bio je dovoljan puk ugovor da te zauvek odvoji od mene.
Ali sada si tu, u nasoj kucici na drvetu i grlis me. I po prvi put u poslednjih nekoliko meseci, slabasan naznak osmeha ukazuje se na mojim usnama, osecam kako mi se misici zatezu. Ali to je vise grimasa no osmeh.

Sedeli smo tako neko vreme, bio si tih, a ja sam jecala. Morao si da nam jednostavno zakomplikujes zivote. Rekli smo, bez briga. Sada je... prosto komplikovano.
Razmisljam o tome koliko te samo volim, ali ti si mi ovako vratio i... mislim da je vreme da ti moju ljubav oduzmem. Samo, kako? Ne mogu to da ucinim, ne sada kada me tvoje ruke ponovo greju. I znam, sutra ce biti uzasno kada se probudim za skolu. Jastuk ce od suza verovatno biti mokar, a ja... Plakacu samo zato sto znam da se vracas svojoj omiljenoj grupici decaka, a mene ostavljas sa nasim starim prijateljima. Podnosim to da se ne druzimo gde god da odem, ali ne mogu vise.
Najglasniji do sada, jos jedan jecaj ote mi se sa usana propracen drhtajem.
- Shhh. cujem tvoj glas dok osecam kako se tvoja ruka pomera u pokusaju da zagreje moje rame. Mislis li da mi je hladno??

Ali sami moji pokreti puni odbojnosti me iznenadjuju. Vec u sledecem trenutku vise nisam u tvom zagrljaju, ne zelim da znam sta ide posle.
Moje noge se pomeraju same od sebe, celo moje bice izbegava bol koji cu posle osetiti, ali ne moze ga sasvim izbeci. Kisa kaplje po mojoj vec mokroj odeci i kosi. Bezim, silazim niz stepenice i osecam tvoje prisustvo iza sebe, ali se ne osvrcem. Placem i bezim. Zar od tebe?
Da, upravo od tebe. Od onoga koji me je povredio, od onoga kojeg volim.

Ubrzo vise ne osecam noge, ali nastavljam da trcim. Kisa siba moje lice, cak toliko da ne znam jesam li pretrcala makar i pet metara.
Ali tvoje ruke se nezaustavljivo sklapaju oko mojih, ne mogu da se pomerim. Volim te, sada shvatam to. Nikada mi nisi bio samo prijatelj, uvek si mi bio vise, nesto mnogo, mnogo vise.

Osecam kako me okreces ka sebi, i polu zaslepljena pokusavam da te vidim, i hvatam obrise tvog oblicja kroz kisu. Vidim te sve jasnije, a moje srce kuca ubrzano.
Jedna tvoja saka pomera se ka mom licu, miluje mi kosu dok je sklanja sa mog obraza. Zasto?
Mogu da vidim da me gledas, jer i ja tebe gledam, gledam u tvoje oci, u nesto sto sam nekada verovala.
A onda, ukus tvojih usana mesa se sa kisom dok ih prislanjas na moje. Pomeras ih u savrsenoj sinhronizaciji, savrsenom redu. Tvoje meke usne pronalaze put preko mojih i jedan trenutak deli me do neizmerne srece. Ali, ne razumem. Zasto?
A onda ponovo pocinjem da jecam. Znam da ne mozes da vidis moje suze, kisa ih spira i pre no sto se sliju niz moje lice, te ne mozes ni da ih osetis, ali mozes da osetis drhtaje koje prouzrokuju. Umesto da pustis, stezes rukama moj struk jos jace, i ne mogu da osetim nista sto nisu tvoje usne, cak ni kisu, jer ona nije vazna. Ne mogu a da ne mislim na tvoj dah, mekocu tvojih usana i nacin na koji se pomeraju zajedno sa mojima. Ali, ipak placem... Placem jer znam sta ce se desiti sutra, kada sve ponovo postane komplikovano, toliko da cak ni kisa nece moci da spere ostatke ovog trenutka sa mojih usana, nikada...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)

Last edited by xNayumi Vampirex on Tue Sep 15, 2009 8:20 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Complicated   Tue Sep 15, 2009 6:48 pm

hun..ostavicu razuman komentar kad se saberem.. ovo je tako.. Cry&Gone

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Complicated   Tue Sep 15, 2009 11:33 pm

i ja sam se rasplakala... ali samo zbog tvog stila pisanja koji je predobar...
jedino sto mi se ne svidja jer nije realno, msm koje su sanse da on bas tada dodje tamo, etc etc...
inace, prica te prosto dirne u srce....

Super fan
Super fan

Number of posts : 583
: Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Complicated   Wed Sep 16, 2009 1:16 am

Hunny rekla sam ti sve ovo je masterpiece.Citala sam ponovo i opet sam plakala prelepo je
danas sam preemotivna Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Complicated   Wed Sep 16, 2009 8:45 am

majo bre.. ovo je prediwno...
ja ne znam sta da kazem ...
bez texta sam ... Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
.:On^The^Shin^Ice:.
New fan
New fan

Number of posts : 79
Registration date : 2009-06-24

PostSubject: Re: Complicated   Thu Sep 24, 2009 12:36 am

Ma bre ubi me prichom kewe mi ne radi toooooooooo Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Complicated   Fri Oct 02, 2009 7:35 pm

jednostavno,..,uzivela sam se u pricu,.,.previse..,.,i Majo,..,svaka ti cast,.,.znaci bruka kako dobro pises price,.,.!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Sponsored content

PostSubject: Re: Complicated   

Back to top Go down

Complicated
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Who is more complicated gender: men or women? Why?
» New abKey ExpressTT Keyboard Training