Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

..and of lust we are reborn..

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: ..and of lust we are reborn..   Fri Aug 28, 2009 7:18 pm

kao jos nekoliko mojih FF-ova, i ovaj je inspirisao Ville Valo sa svojim predivnim pesmama... nadam se da ce vam se svideti.. uzivajte!

---------------------------------------------------------------------------

41+66.6 = our loss
Were breathing only to fade away
Were running just to get caught
Ville Valo

1. Little Gothic

Prosto je imala naviku da je svi izbegavaju. Tamnocrvena kosa, porcelanski beo ten, taman ruz na usnama, crni kreon oko ociju, crna garderoba.. ko bi se ikada druzio sa takvom osobom? Ljudi se instiktivno sklanjaju od nje i ona ih ne krivi. Uvek sama, u poslednjoj klupi, oborenih ociju trpi uvrede i dobacivanja drugih ucenika, cak i nastavnika. Odavno nije osetila toplu rec, stisnutu ruku, zagrljaj.. roditelje je izgubila davno, skoro ih se ni ne seca, nema nikoga ko bi joj pruzio utehu. Potpuno se povukla u sebe, pocela je da slusa sve mracniju muziku i tako i da se oblaci. U pocetku je izazivala sazaljenje kod ljudi koji su je okruzivali, ali su i oni vremenom izgubili interesovanje za nju. Nikada niko nije primetio koliko je zapravo lepa, cak i ispod sminke, ispod tamne garderobe, ispod spustenih kapaka, niko nikada nije primetio neznost u njenom glasu i nije obracao paznju na njene tuzne zelene oci kojima je bila potrebna uteha. Nikada. Svi su je ignorisali, zaobilazili, nikada nisu pokazivali interesovanje za nju. O, kako je zalila zbog toga. Zalila je sto se toliko razlikuje, sto ima tako svetlu put i tamnu dusu. Ali, nije mogla protiv toga. Jednostavno, bila je takva, jedinstvena, a ostali ljudi to nisu shvatali. Zivela je sa ujakom koga jedva da je vidjala. Cesto je odlazio na put i ostavljao je samu u kuci. On je bio jedina osoba koja je sa njom ikada komunicirala kao sa zivim bicem, jedina osoba koja je razumela mracno stanje njene duse. I sam je pretrpeo ogromni gubitak kada mu je sestra poginula, njena cerka mu je postala jedini smisao zivota, posto svoju porodicu nikada nije imao. Nije mu bilo lako da je gleda kako lagano tone, nestaje u vrtlogu ovog zlog sveta koji se obruzava prema njoj, kako gubi veru u ljude, zivot, boga.. i zalio je vise od svega sto nije mogao da joj posvecuje vise paznje. Toliko se povukla u sebe, tonula sve dublje i dublje, zaboravljajuci na smisao zivota, gubeci svaku nadu da ce ikada voleti i biti voljena. Crna je bila njena dusa. Crna kao noc, kao krila gavrana koji su je obletali. Crna od bola i gubitaka, crna od svih ruznih reci i proplakanih noci. Mozda je izgubila sve, ali suze nije. One su tekle same od sebe i kada bi krenule nije ih mogla zaustaviti. Na njenim rucnim zglobovima su se s vremena na vreme mogli videti novi oziljci, novi tragovi tuge i depresije. Muzika je bila njena jedina ljubav, gitara joj je pruzala utociste nocu, kada nije mogla da zaspi od suza i danju, kada je pokusavala da se sakrije od novog talasa uvreda.

Skola joj je bila najgori deo dana, tamo su je najvise vredjali. Nista drugacije nije trebalo da bude ni danas, kada je po obicaju usetala u razred oborene glave, sa torbom prebacenom preko jednog ramena. Crnom znojnicom je sakrila oziljke koje je sinoc sebi nanela ziletom zbog one glupace Marijane. Vredjala je njenu majku, najsvetiju osobu na svetu, tako sto je govorila lazi o njoj, gevorila je kako ju je majka napustila da bi se kurvala sa nekim, a zatim je njen otac ubio i sebe i nju. Toliko je poludela da je malo falilo da skoci i pocupa joj svu kosu sa glave, zadavi je cime god stigne, nanese joj toliko bola, pokaze joj koliko ona pati zbog nje... umesto toga je samo stegla pesnicu i zarila nokte u dlan. Bolelo je, ali je izdrzala. Jos vise su bolele Marijanine uvrede. Jos vise je boleo zilet to vece..

I sada, dok je prolazila kroz razred, Marijana joj se kezila u facu i smisljala novu laz kojom bi je povredila. Sela je na svoje uobicajeno mesto i pocela da crta crne leptire po svesci. Toliko se zanela da nije primetila da je neko seo do nje, sto se nikada nije desavalo. Trgla se tek kada je decak progovorio.

Zdravo, rekao je, a ona je skocila kao oparena i zagledala se u njegove tople cokoladne oci. Ja sam Bill, rekao je. Ti?

Nasmesio se. Proslo je mnogo od kako joj se neko nasmesio. Ponovo je pognula glavu i zadubila se u crtez. Aleksandra, uspela je da promrmlja. Profesorka je usla u ucionicu, Aleksandra je ustala i tek tada videla da ceo razred bulji u nju i Billa. Vidi se da je nov u skoli, a niko mu nije objasnio pored koga sedi. Brzo ce pobeci, mislila je, cim cuje sta pricaju. Ali, nije joj problem bio Bill, nego razred koji bulji. Nije volela da je gledaju. Nisu imali sta da vide. A ovaj novi se samo smesio. Prisao je profesorki da se predstavi i i dalje se smesio. Smesio se i dok je govorio. Do vraga vise sa tim osmehom. Spustila je pogled ponovo, ali ne kao po obicaju, nezainteresovano, nego zato sto je Bill pogledao u nju. Nije mogla da izdrzi te cokoladne oci. Osetila ih je na sebi, kako je pazljivo posmatraju, kako citaju izraz na njenom licu.. ponovo je podigla pogled. Bill je brzo trepnuo i pogledao na drugu stranu. Here we go again. Nije joj bilo jasno zasto je mislila da je on drugaciji. Bio je isti kao svi. Mozda je sada konacno shvatio svoju gresku. Mozda ce posle razgovora sa profesorkom pokupiti svoje stvari i preci na drugo mesto. Medjutim, nije to ucinio. Seo je ponovo na isto mesto i nastavio da pilji u nju.

Tako im je prosao ceo dan. Bill jedva da je spustao pogled sa nje, tako da nije uspevala ni da ga pogleda kako treba. Po prvi put te veceri, Aleksandra se nije rezala. Nije imala potrebu za tim. Ceo dan joj niko nista nije dobacio. Da li je to zbog Billa? Da li je Bill nesvesno postao njen nevidljivi stit koji ne dozvoljava uvredama drugih da prodru do nje? Ima nesto cudno u njegovom pogledu.. nije mogla da odredi sta je to. Nesto postoji u tim cokoladnim ocima, neka vrsta utehe za sve neprospavane noci. Ni ove noci nije spavala, ali to nije bilo isto. Mislila je na njega. Na svog moguceg spasioca.

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Fri Aug 28, 2009 11:02 pm

Omg, hun... Ne mogu da verujem koliko je ovo... pa prosto neposteno prema toj jadnoj devojci. Zasto je jednostavno malo ne ostave na miru, ubijmo mi njima roditelje, cik da vidimo da li ce da zucnu kad vide koliko boli!!! No
Nije fer... Tako mi je zao sto su svi tako... tako nepopravljivo zli.
Ali Billy... Awwwwwww!!! Nadam se prijatnom daljem togu doadjaja... wuv

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Fri Aug 28, 2009 11:23 pm

Bill .. dusica, po obicaju... ali mi se cini da owde ima neceg natprirodnog, mozda nema, ali stekla sam takaw utisak, i swidja mi se xD
inace, prica je zanimljiwa, lepi opisi.. a slucajeva kao sto je ta dewojka je nazalost swe wise... Sad
cekam dalje...

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Fri Aug 28, 2009 11:26 pm

xNayumi Vampirex wrote:
ubijmo mi njima roditelje, cik da vidimo da li ce da zucnu kad vide koliko boli!!! No

Majo, legendo xDDDD

hvala sto citate, ppl <333

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Sat Aug 29, 2009 12:11 am

Ali istina je... Tako su pokvareni, na stvarno los nacin...
Ali naravno, to nimalo ne umanjuje kvalitet price...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Sat Aug 29, 2009 7:24 pm

ehh.. evo ga i 2. chap.. iz iskustva sa Kristinom (koja je btw videla jedan maali deo ovog chapa) savetujem osobama koje su previse slabe na Billa da citaju ovaj chap iskljucivo na svoju odgovornost.. xDD

btw, Tom stize uskoro xDD

---------------------------------------

2.Beautiful

Just one look into your eyes
One look and I'm crying
'Cause you're so beautiful

Just one kiss and I'm alive
One kiss and I'm ready to die
'Cause you're so beautiful
Ville Valo

Billova zastitna aura kao da je izbledela sledeceg dana. Marijana je postala nepodnosljiva. Aleksandra je po obicaju cutala i trpela je dok je mogla, gutala je u sebe svaku njenu rec, spustala pogled dok ju je ova vredjala, zadrzavala suze.. poslednjim atomima snage se zadrzavala da ne prsne, da ne pocne da vristi, da ne ubije kucku od batina.. Bila je gora nego inace, uvrede nisu vise bile promisljene, pa su stoga jos vise ranjavale. Osecala se kao da joj je neko sipao soli na rane koje su vec previse bolele.

A Bill je cutao. Nista nije govorio, pravio se da ga se ne tice, ali je na casovima i dalje gledao u nju, pitajuci se sta se toj devojci desilo kada je svi ovako preziru. Sta im je to uradila? Cime je zasluzila toliku mrznju? Mozda zato sto je drugacija, zato sto se ne uklapa? Mozda je i ona nova u gradu? Zasto se tako tamno oblaci? Nedokuciva je, ali.. lepa. Nije bila onako izvestaceno lepa kao ostale devojke koje je znao. Bila je.. lepa. Jednostavno, lepa. Nije mogao da je opise. Juce je ceo dan mislio na nju, nije mogao oka da sklopi celu noc. Ima nesto sto ga vuce prema njoj, nesto sto ga tera da joj se priblizi, da skine veo misterije sa njenog lica..

Ako nesto boli, to su teske reci. Fizicki bol moze da umanji dusevni.. tako je barem Aleksandra mislila dok je na odmoru sedela iza skolske zgrade i spremala se da uradi ono sto je u skoli retko radila. Drzala je zilet naslonjen na rucni zglob, spremna da prosece kozu. Samo jedan rez i dusevni bol ce biti zamenjen fizickim.. samo jedan mali rez.. zatvorila je oci kao i mnogo puta pre toga.. povuci zilet i bice gotovo..

Sta radis to?, Billov glas ju je naterao da otvori oci.
To te se ne tice, odbrusila mu je. Zasto joj je tesko cak i da povisi ton na njega?
Ne mogu dozvoliti da jedna tako lepa devojka povredjuje samu sebe.
Hah. Lepa. Evo ga jos jedan koji je samo zeza. Da li ce je ikada ljudi ostaviti da radi sta hoce? Zasto je ne pusti da se reze na miru? Radila je to toliko puta pre toga, pre nego sto se on pojavio. Zasto ne moze da povuce zilet pred njim?
Rekla sam ti vec da te se to ne tice!
Bill nije odustajao. Prisao joj je i uzeo za ruku u kojoj je drzala zilet, izvlaceci ga iz nje.
Nemoj.

Od toplog pogleda u njegovim ocima zadrhtala je. Nikada se vise nece rezati, ne dok postoje ove oci koje ce joj pruzati utociste. Ne dok je on tu, pored nje. Pustila je suzu da joj sklizne niz obraz, a Bill ju je obrisao.

Ne placi. Molim te.

Glas mu je bio tako nezan, tako smirujuc.. pitala se kako je do sada mogla da zivi bez njegovog glasa, njegovih ociju.. njegovi nezni prsti su se nalazili na njenom obrazu, dajuci joj toplotu koju nije osetila jos od kada je bila mala. Duga crna kosa mu je padala preko lica, cineci da izgleda jos lepse, usne su mu delovale tako meko da se jedva uzdrzala da ih ne dodirne.. oci.. oci su bile prica za sebe.. mogla se zakleti da slicne oci u svom zivotu nije videla, bile su tako pune topline, pune nade.. i bile su spremne da to sve podele sa njom, sa toliko nebitnom osobom koja se moze izgubiti u ovoj bozanskoj lepoti.

Sta ti je?, pitao je Bill zbunjeno, iznenadjen njenim izrazom lica.
N-nista. Ja...

Ostatak recenie se zavrsio poljupcem, toliko strasnim i neznim u isto vreme da ih je oboje ostavio bez daha. Drhtala je. Drhtao je svaki misic njenog tela, opcinjen njegovom lepotom. Privio ju je u zagrljaj, milujuci je po kosi. O, kako joj je trebalo ovo. Trazila je samo zrno ljubavi, a dobila je.. dobila je savrsenstvo! Pustila je jos jednu suzu.. pa jos jednu.. uskoro nije mogla da prestane da place od srece, od zahvalnosti nekoj nevidljivoj sili koja ga je dovela k njoj. Vise ih nista nije moglo razdvojiti iz ovog zagrljaja, cak ni zvono koje je oznacilo pocetak casa, cak ni kapi kise koje su pocele da ispadaju.. ona je znala, a znao je i on predodredjeno im je da budu zajedno.

Do djavola, gde je on?, besnela je Marijana u ucionici. Nije valjda da je zaglavio negde sa onom jadnicom..
Ne verujem, rekla je Silvia. Mozda samo kasni.
Mozda samo kasne ZAJEDNO, hoces da kazes? Bill ce biti moj, ne zvala se ja Marijana! Jasno? I niko mi nece stati na put, a pogotovo ne ona pacenica!, lupila je sakom o klupu, navodeci ostale u razredu da poskoce.
Smiri se..
Smiri se ti, znas? Nece meni neko da govori sta da radim!
Samo sam..
Ne zanima me! Idem da ga nadjem!
Ali...
Marijana podize ruku i Silvia momantalno ucuta, oborivsi glavu.
U redu. Bice kako ti kazes.

Da li si dobro?, pitao je, sklonivsi joj kosu sa lica.
Jesam, spustila je pogled i zacrvenela se.
Bill se blago nasmejao.
Stvarno sam mislio ono.
Sta?
Da si lepa.
Hm..
Samo mi jedno ne ide u glavu. Zasto te toliko ne podnose?
To bolje pitaj nekoga od njih.. onu Marijanu, na primer. Koliko se ja secam, ona je sve zapocela kada.. kada su mi poginuli roditelji.. bili smo mali.. taj oziljak nosim vec ceo zivot..
Oh.. tako mi je zao, ja.. nisam znao.. izvini, nisam to trebao pominjati..
U redu je, zaista. Toliko sam toga vec pretrpela da sam jednostavno ogluvela na njihove komentare. Ne zanimaju me. Mada, nije da me ne doticu nekada.. na primer, ovo danas.. presla je granicu ovaj put.
Klimnuo je glavom. Cuo sam sta ti je govorila. Ne mogu da shvatim kako neko moze biti tako odvratan, tako okrutan i bezosecajan. Iskreno, gadi mi se!
A tek meni.. po prvi put se nasmejala iskreno danas.
Da.. vidi, mislim da je bolje da se sklonimo sa kise dok je vreme.. ne bih da mi pokisnes.

Ponovo se nasmejala. Dva osmeha u jednom danu? Bice da je zaljubljena..

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Sat Aug 29, 2009 11:47 pm

"ne bih da mi pokisnes. OWO JE PREWRSILO MERU!
meni je danas uzasno lep dan xD msm pun uzasa i osecanja xD i samo mi je falio owaj chap da poludim... posle su mi suze, msm kazem, danas mi se swasta desawa, tak da sam pomen Billa izaziwa suze... a owo. .tanja prelepo je...

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Sat Aug 29, 2009 11:52 pm

aiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........ hala ti punooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33333333333333333333333333333333333333333333 chase

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Sun Aug 30, 2009 11:52 am

Tako diwnooooo ^^
njamii XD
ocu uskoro toma .. :DD
na billa nisam slaba.. ali kad pomenes tomaaaa <333

btw... uletela bih da mogu u ovaj monitor samo da nabijem ovoj marjani pesnicu u guz**u Evil or Very Mad
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Sun Aug 30, 2009 12:41 pm

lol!
ali samo da napomenem, Tom je za sada usputni lik.. ali posle planiram malo vecu ulogu za njega.. egal, videcete... hvala, Majce :*

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Sun Aug 30, 2009 3:00 pm

samo da mi ubacis tomija pls * puppy eyes*

lol!
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Sun Aug 30, 2009 11:48 pm

ajme ova ff je taako lijepa...
ova ff ima bas ono sto trazim od ff-a
i zanimljivu radnju i dobre opise...
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Sun Aug 30, 2009 11:52 pm

hvala, hvala... sutra cu staviti sledeci chap, nisam mogla danas.. sry..

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Mon Aug 31, 2009 2:09 pm

3.Oh Girl, We Are The Same..

Oh girl, we are the same
We are strong and blessed and so brave
With souls to be saved
And faith regained
All our tears wiped away...
Ville Valo

Marijana je stajala na sred skolskog dvorista, osecajuci kapi kise na licu. Gde bi mogao da bude? Gde bi ONA mogla da bude? Neko ce morati tu malu da nauci pameti jednom za sva vremena.

Okrenula se oko sebe, ponovo pogledom pretrazujuci svaki kutak dvorista koji je mogla da vidi. Usla je u zgradu i pocela da pretrazuje hodnike, toalete.. taman je resila da se vrati, kada je na stepenistu naletela na nekoga.. u licu je pomalo podsecao na Billa, samo sto je imao crne pletenice i traku na kosi. Nije htela da se pomeri i propusti ga, a izgleda, nije ni on.

Pomeri se!, prosiktala je, gledajuci ga u oci.
Decak je zbunjeno pogledao u stranu ko-je-sad-pa-ova pogledom i pomerio se. Dok je prolazila pored njega, izvio je glavu da je bolje osmotri. Dobra pozadina...

Da li je otisla?
Mislim da jeste, rekao je Bill, izvirujuci iza zgrade.
Dobro je.
Aleksandra se spustila na zemlju, naslanjajuci ledja na zid. Samo bi mi ona jos trebala.
Dodji, nemoj sedeti tu dole. Znas li neko mesto na kojem mozemo da se sklonimo?, pitao je Bill.
Hm.., zagledala se negde u daljinu, razmisljajuci. Mislim da znam. Idemo.
Ustala je da izadje iz njihovog sklonista, ali se odmah vratila uz zid.
Bill, ima nekoga napolju.

Sta je to sa ljudima ovde? Svi su ili luzeri ili toliko puni sebe da se sa njima ne moze razgovarati. Ali dobro, barem su ribe zgodne... Tom je izasao iz skolske zgrade na dvoriste, sutirajuci kamencic koji mu se nasao pod patikom. Ako nista drugo, barem ima Billa, iako su u razlicitim razredima. Kad smo vec kod Billa... da li on to viri iza zida?

Ah, ne brini.. to je samo Tom.
Decak sa dugim crnim pletenicama im je prilazio.
Tom?
Moj brat. Blizanac.
Bill?, viknuo je decak, sta kog djavola radis tamo?
Bill je uzeo Aleksandru za ruku i odvojio je od zida. Tom je zastao i odmerio je.
Tome, ovo je Aleksandra. Aleksandra, ovo je Tom..
Tom joj je pruzio ruku i ona je nesigurno prihvatila.
Drago mi je., rekla je.
Tom je podigao obrve i upitno pogledao svog brata. Bill mu je uzvratio istim pogledom. Tom je samo slegnuo ramenima.
Hemicarka me isterala napolje..
Tom! Ti nisi normalan! Prvi dan nam je, a vec te izbacuju. Simone ce da poludi!
Sta ja tu mogu? A koliko vidim ima duplo da poludi, jer ni ti nisi na casu.
A.. da.. pa.. ovaj.. khm.. nije bitno. Imam razlog.
Imam i ja razlog sto sam buljio u dupe ribe ispred, pa nisam slusao cas.. nego, imate li vi nameru da stojite ovde ceo dan? Znate, pada kisa.

Tom je pogledao u nebo, a zatim se na petama okrenuo i povijenih ramena, sa rukama u dzepovima usetao u zgradu. Bill je samo prevrnuo ocima i pogledao u Aleksandru.

Idemo?

Klimnula je glavom uzimajuci ga za ruku.

Ima u blizini jedan mali kafic. Tamo mozemo da se sklonimo dok kisa ne prodje, posto pretpostavljam da nemas nameru da ides na cas..

Kafic je doista bio mali i intiman, tako da su mogli da pricaju o svemu, bez straha da ce ih neko cuti. Dok su tako sedeli, uspela je da sazna vise o Billu. Pricao je o svom odnosu sa Tomom, o tome koliko su ranije bili bliski, a sada ga jedva primecuje u skolskom hodniku. Tom je bio faca, Bill je bio samo njegov mladji brat, izgubljeni emos na koga niko nije obracao paznju. S obzirom na to da su iz malog mesta, svaka promena i razlicitost bili su otro osudjivani od strane okoline, tako da nikako nije mogao da se uklopi. Laknulo mu je kada je saznao da se sele u veci grad, nadajuci se da ce ga barem ovde neko prihvatiti. Razvod roditelja je tesko pogodio njega i Toma i malo vise ih zblizio. Ipak, ne dovoljno da bi ga Tom u javnosti pogledao. Bill je patio zbog ponasanja svog brata. Smetala mu je Tomova hladnoca, njegov pokusaj da glumi hladnu osobu, iako su ga samo jedna Billova suza ili osmeh mogli rastopiti i ponovo bi bio onaj stari. Da, Tom je voleo svog brata, ali nije imao hrabrosti da to javno pokaze. Vremenom je i kod kuce postajao sve hladniji. U poslednje vreme skoro da su jedva i govorili medjusobno, osim ako su morali. Bill bi se cesto zatvarao u sobu i plakao zbog toga. Proklinjao je dan kada su mu drugi oduzeli njegovog Tomija, kada su ga pretvorili u santu leda koja samo govori i ne oseca. Proklinjao je ljudsku pohlepnu prirodu. Tomu je jedino stalo do materijalnih stvari i fizickog zadovoljstva. Nije vise obracao pazlju na svog malog brata koji je trunuo iznutra, guseci se u sopstvenim suzama i nemiru, vracajuci u glavu uspomene iz detinjstva i placuci.. neizmerno placuci za izgubljenom srecom..

Nisu nam u zivotu cvetale ruze,rekao je, nezno prelazeci prstima preko njene ruke. Oboje smo izgubili ono sto nam je bilo najdraze, oboje smo ostavljeni da se sami suocimo sa ovim svetom.., odmahnuo je glavom, Ne razumem. Ne razumem zasto je moralo biti ovako.

Zivot je takav, Bill. Ne mozemo protiv sudbine. Ne mozemo izmeniti ono sto je vec zapisano. Ako je lose, trpimo, a ako je dobro.., nasmesila se, ako je dobro, onda uzivamo u tome, zar ne?

Uzvratio joj je osmehom. Stavio joj je ruku na lice i priblizio joj se. Znas, ti si prva dobra stvar koja mi se posle mnogo vremena desila.

Naslonila je kaziprst na njegove usne i priblizila se jos vise, tako da su im cela i nosevi bili spojeni. Ne govori nista, prosaputala je. Sklonila je prst i pripojila svoje uzne uz njegove, ljubeci ga nezno.

Na sledeci cas su usli zajedno, drzeci se za ruke, na sta je Marijani para bukvalno pocela da izlazi iz usiju. Skupila je usne od besa i streljala ih pogledom.

Da li shvatas da si i ti od sada predmet traceva?, pitala ga je Aleksandra kada su se smestili u svoju klupu.

Uvek sam i bio, rekao je i nasmesio se. Ne brini, mogu to da podnesem. Ti si ono sto je najbitnije.

Cvrsto ga je zagrlila, ne obracajuci paznju na upitne poglede ostalih u razredu.

Volim te, prosaputa.

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Mon Aug 31, 2009 2:53 pm

awww....
samo zasto tomija uvijek u ff-ovima smatraju za hladnog i odbojnog...
on jee divan...(joj ja ko neka zaljubljena klinka zvucim)...
msm stvarno jee fin momcic...
cini mi se da ce se desiti velika ljubav izmedu billa i aleksandre...Smile)
nadam se da ce i tommy biti sreetan..dusa mojaa:))
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Mon Aug 31, 2009 2:56 pm

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mi se svidja!!!

ahaha .. sad je marijana dobila sta je zasluzila XD
omg,..

a tom?? hmm... sta li ce tu biti ? hmm.. xD
sve u svemu, zanimljivo .. :DD
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Mon Aug 31, 2009 6:07 pm

as I said, imam planove za njega u buducnosti.. weeeeee..kako mi je drago sto citate <33 lya!!!

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Mon Aug 31, 2009 10:02 pm

umm???kakve li planoveee
aaa naravno da citamo kad jee PREDOBROO
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Tue Sep 01, 2009 12:00 am

Ja nisam bila tu pa nisam videla da ima nova FF .. I jako mi se svidja, samo tako nastavi, super je U r right! Can't wait for the new part Smile
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Tue Sep 01, 2009 4:54 pm

hvala Wink trudicu se da pozurim sa pisanjem, zbog skole Smile pokusacu ovih dana da zavrsim sa pisanjem, pa da vam dajem chapove kad budem dolazila na 4um Smile)

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Wed Sep 02, 2009 9:49 pm

kad cee chapp??
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Thu Sep 03, 2009 8:31 pm

daa brzee
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Thu Sep 03, 2009 8:42 pm

ljudii, I'm sry.. ali kada posle 4 autobusa i 7 casova dodjete kuci, jedino sto zelite je da spavate... Sad a jos nije ni pocelo kako treba..
ja sam zapocela chap i probacu veceras da ga zavrsim.. ali nista ne obecavam.. toliko ideja za ovu pricu imam i jedva cekam da ih zapisem, ali ne stizem.. sry..

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Thu Sep 03, 2009 10:04 pm

ah shvacam te...ma nista ti ne brini...mi cemo cekati a ti postavi chapp kad imas vremena:))
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   Fri Sep 04, 2009 12:19 am

*MRTVA*

Ok... Ovo je... Pa... Moram da prestanem da bude3m mamin DJ... XD
Ovaj, dok sam citala onaj deo sa... Ostatak recenie se zavrsio poljupcem, toliko strasnim i neznim u isto vreme da ih je oboje ostavio bez daha. Drhtala je.
Isla je pesmA Pasion XDDDD
Ovaj, Tanjice, moram da porazgovaram sa tobom o necemu XDDDD
A najzesci je onaj deo sa poljupcem... Komentar... Waaaaaaaaaaaaa!!!

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ..and of lust we are reborn..   

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Katekyo Hitman Reborn