Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

I LOWE YOU

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
.:On^The^Shin^Ice:.
New fan
New fan

Number of posts : 79
Registration date : 2009-06-24

PostSubject: I LOWE YOU   Fri Jul 03, 2009 11:31 am

Prica o Billu.....Verujte mi mnogo sam plakala dok sam pisala,ali to je napisano na osnovu pesme Don jump.......Tako da mozete da zamislite......I da bude jos gore cula sam wake me up when september ends ,pre nego da sam ovo napisala.....
_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
"Bill......Bill gde si ti?"Zvala sam....brzo sam hodala kroz prostorije njegove ogromne kuce!Znam da je negde tamo,pricala sam sa njim pre pola sata.Znam da igra njegove glupe igrice,kao sto to uvek radi samnom.Moj simpaticni Bill.Kad bi mogla samo da mu kazem koliko ga volim,moj zivot bi bio mnogo laksi,nego ovaj koji sada zivim!Otisla sam do njegove sobe,nadajuci se da cu da vidim njegovo srecno nasmejanjo lice kako me gleda.......Ali ne vidim nikoga!"Bill gde si?"Pitala sam tisinu,nadajuci se da ce vetar odneti moje reci k njemu.Pocinjem da se brinem......Jer ne vidim ga nigde,i istovremeno se osecam besno sto sam mu spustila slusalicu."Billy ne budi ljut na mene pls....oci me bole vise od plakanja!"Sanjam da njegove ruke dolaze ka meni,njegova slika je tako snazno urezana u moje secanje.....Utonula sam u tihe suze!Mogu osetiti zemljotres u mojoj glavi u mojoj.....zato sto on nije tamo!Moj um se nije umirio sa predpostavkom da je negde sa Tomom.Upravo sam tada primila poziv od Toma"El je Bill sa tobom?"Pitao je"Nein!"To je bila jedina rec koju sam naucila od njih!Rekla sam Tomu"Ne javlja se na telefon,nije kod kuce a i pregledala sam sve sobe!"Legla sam na bastensku travu pre nego sto sam Tomu spustila slusalicu i zatvorila sam oci!Moj telefon je zazvonio,ali ovaj put je bio od mog bivseg decka.Udahnula sam i podignula slusalicu"Sta zelis magarce jedan?"Povikala sam"Mozda ne bih bio toliki magarac ako ti kazem da je tvog prijatelja povukla guzva!"Znala sam da Jeremy misli na Billa i u istom trnutku se nisam osecala dobro.Dotrcala sam do svog auta i nagazila gas i svom brzinom prosla pored gimnazije u kojoj smo studirali.Bill je stajao na krovu ispred mene i izgledao kao andjeo koji ceka da uzleti.Probila sam se kroz guzvu i pogledala ga iako je bila tolika razdaljina uspeli smo razmeniti poglede,nagovarajuci ga da ne skoci.Suza debela kao kap krvi slivala mi se niz obraz,vise nije gledao u mene.Znam da je moja krivica sto on stoji tamo.Pozvala sam Toma i utrcala u zgradu preskakala sam po tri koraka odjednom da bi stigla brze.Pala sam na kolena ali sam ipak ustala i nastavila da trcim.Moji udovi su poceli da bole,isto toliko koliko se pojacavalo vristenje u mojoj glavi,trazeci od mene da usporim.Strah od toga da ce Bill skociti terala me je da idem dalje.Promasila sam stepenik i udarila licem o stepenice,crvene kapi su mi se slivale niz lice.Osetila sam bol u obrazima kao i bol od rane na licu,ali me nije bilo briga.Morala sam da zaustavim Billa,mog slatkog Billa da nas napusti.Napokon sam videla vrata koja vode na krov i jako sam ih gurnula,izdahnula sam sa olaksanjem kad sam videla da Bill jos uvek stoji tamo.Potrcala sam bez daha i bez imalo snage,ali trebao mi je Bill i vise od mog srca da bih nastavila da zivim!
_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
"BillySapnula samBilly,nemoj!"
"Zasto ne?"Pitao me je ne gledajuci u mene"Zato sto mi trebas Billy!""Ne trebam ti,ti imas tvog Jeremya,zar ne?Svako ima nekoga.Tom ima Rachel,ti imas Jeremya,a ja nemam nikog,ja ne zelim da imam nikog,zelim da me nema"Rekao je,a njegove optuzbe su me bolele vise od bilo cega,dopustila sam da strah pobegne i upotpuni moj um!"Volim te Bill Kaulitz!"Rekla sam stajuci nekoliko inca od njega.Nemogu da mu dopustim da skoci,ali ako to uradi ja cu isto za njim"Ne ostavljaj me Bill,zelim te,potreban si mi,jer ako ti skocis i ja cu za tobom!"Gledao je u mene"Volis me?"Nije mogao da veruje"Vec dugo te volim,nisam to znala do danas."Mala suza mu se slila niz obraz opet.Njegove mrtve oci pokazale su znak zivota.Povratila sam svoje nade,i opet mu rekla da ga volim!"Molim te Billy,svima nam trebas.Misli na Toma.Da li zelis da ga napustis na ovakav nacin?on te voli vise od svog zivota-da li zelis da sebe krivi zbog onoga sto si uradio?"Okrenuo se na petama polako;jedan pogresan pokret i sve bi bilo gotovo.Mislila sam da ce skociti,Ali je onda pogledao u mene."Volim i ja tebe!"Rekao je smeseci se"Molim te sidji dole!"Rekla sam moleci ispruzivsi ruku"Daj sebi sansu......daj meni sansu."Dotakao mi je ruku,strah je sve vise rastao u meni,bila je tako topla,osetila sam olaksanje.On stoji na istom terenu kao i ja,mogla sam da mu dodirnem grudi,obuhvatajuci ga rukama oko struka moleci ga"Ne ostavljaj me!!!"Dodirnuo me je nezno po kozi,mazeci me po obrazima.Osetila sam mir u sebi.Zemljotres u mojoj glavi je nestao.Osetila sam njegov stisak ponovo.Kaze mi da ne brinem,i da on mene isto voli.Moje suze su se zamrzle spusto je svoja usta na moja i obuhvatio me poljupcima neznim i dubokim."Nemoj vise nikad da me ovako uplasis Bill!"Prekinuo me je u sredini stavljajuci svoj prst na moja usta"Dosta vise reci!"gubila sam se u njegovim ocima dok su se swe wise pribilazavale mojima a onad naglo skrenule i spusto je svoja usta na moja,i moje telo mu se predalo.Drzao me je cvrsto i ljubio cvrsce.Borila sam se za dah zbog vrucine u mom telu.Nikada nisam osetila toliko emocija do tad.Nase usne su se sretale silom dok smo pricali jednom drugom rec Volim te,suze su mi punile oci.Pustio me je i pogledao smeseci se ponovo onim osmehom.Videla sam svetlost na njegovom licu opet,svetlost koju sam volela da vidim,koju sam zivela da vidim!Tom je otvorio vrata krova,izgledao je tuzno,ali se polako oslobadjao od straha.Zagrlili su se,suze su lile iz Tomovih ociju.Bill se odvojio od Toma rekav si"Ona me voli,Tom!"Tom se nasmesio i zagrlio me.Sve je bilo gotovo,sve je bilo u redu.Bill je izgledao smoren ali srecan,vidim taj osmeh ponovo i nadam se da to nece opet uciniti!!!!!!!!!

To je to nadam se da vam se svidja
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: I LOWE YOU   Tue Jul 21, 2009 2:32 am

lepo je....stvarno sam u jednom trenu mislila da ce skociti xDDDDD

I LOWE YOU