Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Stay or go [twincest]

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 11:02 am

Owo je prwi deo price, a ima ih ukupno tri... Nadam se da cete je razumeti, bar neko...

Gomenasai

Oduvek sam bio odgovoran za sve, meni su trpali obaveze, zadatke, ne samo moje, vec I njegove On je gledao kako ja radim, gledao I cutao, a nije pomagao Ucili su me da ga pazim I da zauvek budem uz njega, da ga volim I stitim, da mi je on brat, a to je nesto posebno, govorila bi mama. Nikada nisam uspeo da mu zamerim nesto, sve nase svadje trajale bi par minuta, a potom bih ga zagrlio On je bio nezan osmeh koji me je budio iz sna, I umilan glas kome sam otkrivao tajne pred spavanje. I sada, osecam kao da sam sam kriv sto vise nije nezan, sto nije otvoren, spreman da mi sapuce u tami hotelske sobe

Ima dana kada mi se skupi sve, stalna putovanja, napetost je u svakoj pori moga tela. Nemam nikog, mama je daleko, nemam prijatelja, sve sam ih ostavio u domovini, Bill kao da nije na ovom svetu, ne pricamo, jednostavno ne pricamo.

When I wanted to call you
And ask you for help
I stopped myself

Toliko tame zivi u meni da pomislim da ne mogu vise, jer nemam oslonac da mi okrepi nade kako ima smisla sto radim sve ovo, da mi kaze kako sam uspesan, da sam jaka osoba, da me uveri kako vredim, da sam postigao nesto. Suze mi se taloze, a nemam kome da ih poklonim, zelim, zelim da imam brata o kome mi je mama pricala. Nekoga ko ce me voleti, kao sto ja mogu da volim, nekoga ko ce uvek moci da odvoji vreme za mene, ali ne zato sto mu to trazim, vec zato sto on to zeli.

When I wanted to cry
I couldn't cause I
Wasn't allowed

I kada pokusam da se otvorim Billu, ne mogu, ne smem, ja sam muskarcina, iluzija koju gradim vec tri godine, I na kraju vise ne zelim da sam to. Ja ne smem da placem, jer ja sam Tom Kaulitz.

Godine lete, I ja vise ne znam ko sam. Svi vriste Bill Kaulitz, ali ja ne znam ko sam. Nekada sam bio decak pun velikih snova, ambicije koja doseze nebesa, a sada, stojim na vrhu I klatim se, razmisljam da skocim. Moje reci su lazi kojima oslikavam nesto sto nisam ja, pravim smesne price o velikoj ljubavi, a cak ne mogu da ostvarim ni bratsku koja mi je najvaznija. Osecam da sam sakriven u prelepoj maski, otelotvorenju svih zelja svih devojaka sveta, ali to je samo prividjenje, Bill Kaulitz ne postoji. I lutam sneznim ulicama ledenog grada, trazim nesto, nekog. Usamljen sam I ne znam gde vise da hodam, nadjem prijatelja, gde? Oko mene lete sve sami poslovni ljudi, I misle da im verujem kada kazu da im znacim, a u stvari im znaci moja slava Zelim brata, nesto sto je mama oduvek ocekivala da ce Tom biti.

Zelim da mu pridjem I kazem istinu, da otkrijem tajnu koju vise ne mogu da cuvam za sebe. Moja snaga pretvori se u prah na samo jedan pogled na njega. Posmatram ga I kao da je on jedini ostatak iskrene srece koju sam trebao da cuvam, a zgazio sam je. Cim smo otisli od kuce, I postali vlasnici svog zivota, poceo sam sa tim.

- Tom, hoces samnom do studia, ostao mi je mobilni?-
- Ne.- Hladno sam odgovorio.
- Ajde, pleaseeee!- Nasmesio se, umiljato, I meni srce poce da tuce kao pastuv u grudma. Billove oci su u meni izazivale bes, ljutnju sto sto imaju taj poseban sjaj.
- NECU, REKAO SAM NE!-
- Ok.- Zacudjeno bi me odmerio, a potom otisao. Kako sam trebao da se osetim tada? Slomljeno, besno? A osecao sam se samo usamljeno

When I wanted to tell you
I made a mistake
I walked away

Gurao sam ga, misleci da je opasan po mene, da ce me obrukati pred svima, da ce otkriti ko sam ja zapravo. Grubo sam ga gadjao recima, teskim, uzasavajucim, I mogu samo da se pitam kako je podneo sve moje uvrede, jer to nikada necu doznati. Cim bih osetio da je previse blizu, otpoceo bih paljbu, sve dok se on napokon ne bi povukao sa crte, koju sam sam postavio, radi zastite protiv osecanja koje nisam zeleo ni mogao da shvatim
Sve cesce je prelazio granicu, smetalo mi je I bio sam zbunjen.

Prosla noc cinila se daleko I tudje, to nisam mogao biti ja, mi, to se nije smelo dogoditi nama

Umoran od proba u studiu, odmah nakon ulaska u stan otisao sam u kupatilo, pustio vodu da se kada napuni, a potom otisao do sobe da ostavim stvari.
- Tom, jel ovo za tebe punis?- Doviknuo mi je.
- Da, ne diraj.-
- Ok.-
Skinuo sam majcu I posao u kupatilo, smiren pred pomislju da mi sledi opustajuca kupka.
- HEJ! Sta ti radis tu?!-
- Perem zube.- Kikocuci se, izustio je.
- Vidim!- Odbrusih. Ali rekao sam da MENI treba kupatilo!-
- Pa imas ga.- I dalje se smejao.
- Bill, zelim da budem SAM dok se kupam!-
- Tom, ja nisam u kadi, slobodno mozes SAM da se kupas!-
- Smetas mi!-
- Ja moram da operem zube, uostalom, zar te je stid od mene?- Provocirajuci, munuo me je u stomak, sa istim neodoljivim smeskom.
- Nije me stid!-
- Ako mogu da te gledaju tolike devojke bez majce, na koncertu, ne razumem zasto sam JA problem.- Prevrnuo je ocima, okrenuvsi se ka ogledalu.
- Nisi ti problem.- Sapnuo sam za sebe. Ja sam-
- Sta?- Iznenada se okrenuo, a ja se ukipih, stajao sam bez majce, drzeci pantalone koje sam nameravao da skinem.
- Ovajpa nista, sta je tebi?- Nervozno sam pogledao u stranu, obuzet tim prljavim osecanjem kojeg sam se gnusao, I sada je ponovo ozivelo u meni.
- Tom, jel si ok?- Zabrinuto je krenuo da mi dodirne rame, ali sam se zustro izmakao.
- Dobro sam! Koji je tvoj problem?!-
- Tom, ne razumem te, ako zelis izacicu cu, ali sam mislio da smo toliko bliski da te nije blam predamnom- Nazirao sam tugu u njegovom glasu, I ruke pocese da mi se tresu.
- NE!- Zaustavio sam ga, izbezumljenih I uplasenih ociju, bio je nedozvoljeno blizu mog srca, bio je iskren
- Ali, oprao sam zube, idem.- Neprimetno se nasmesio, ne shvatajuci me.
- Ali ja zelimda ostanes.-
- Molim?- Zackiljio je, video sam toliko blistave dobrote u njegovom pogledu, I zelo sam da mu dotaknem obraz!
- Nista, idi ako zelis.-
- Ali ti zelis da ostanem, jel da?- Smesio se iznova, bicujuci me po maski koju sam na tren skinuo, I pozeleo da je bacim, a sada mi je bila preko potrebna.
- Pa, valjda.- Okrenuo sam glavu, nespreman na bliskost koja se cvrsto stvorila u vazduhu.

Gomenasai je sve sto sam tada zeleo da mu kazem

- Tom, mogu da ostanem.- Prisao mi je s ledja, I zagrlio me jako. Toplota njegovog tela obuzela je I moje. Zagrlio me je I osetio sam njegovu suzu na svojim ledjima.
- Places?-
- Cuti.- Stegnuo me je jace, jecajuci. Oduvek sam zeleo da znam da li me volis, da li ti trebam, I iznova sam nalazio jedan isti odgovor, da ti ne trebam, da me se stidis.. Ja Ja ne znam kako da se ponasam sada, sada kada vidim da ti trebam i.. da-
- Izvini, ja nikada nisam rekao da te ne volim.- Okrenuo sam se ka njemu, I ugledao te vecito vesele oci, a sada su plakale.
- Nikada nisam znao u cemu gresim, zasto me konstantno odbijas.-
- Izvini, Bill, sve je to bilo Palaz-
- Laz?!-
- Da.- Postidjeno sam mu pomilovao obraz, gledajuci u pod. Osetio sam se maleno I slabo, I jedino sto sam zeleo je da znam kako on ima iste zelje kao i ja, da znam da sam normalan, i da nije pogresno sto zelim samo njega, I nista vise, nista vise mi nije vazno!
- Zasto si lagao?-
- Plasio sam se.-
- Cega, cega Tom?- Razocarano je ugrizao donju usnu, goreci od bola.

Gomenasai for everything

Zapevao sam tiho, gladeci mu kosu. Naslonio se na mene I priguseno plakao, osecao sam da ga imam samo za sebe. Bio je to pomesani osecaj zadovoljstva I pobede, prijatan I istovremeno bolan, a ipak, najlepsi osecaj koji mi je on podario.

Gomenasai, I know I let you down
Gomenasai till the end

- Tom, ne znam sta bih trebao sada da kazem, ali meni nije vazno sta je bilo, ja zelim da me vise nikada ne napustis, da mi obecas...-

I never needed a friend
Like I do now

Nisam smogao snage da slusam njegove reci, prosto nisam mogao. Napetost je postala toliko prisutna u meni da sam bio nalik balonu koji samo sto ne pukne. Lezao mi je na grudima, nevin I nezan, kao da sam drzao biser svog zivota u krilima.

- Imas mene, zauvek.- Pridigao se I pogledao me znacajno, sa nepoznatom ceznjom I zarom u ocima.
- I never needed a friend, Like I do now.- Ponovio sam, smeseci se. I on se nasmejao takodje, nanovo se ugrizavsi za usnu, ali ovoga puta sa nekom skrivenom namerom.
- Sta je?- Radoznalo sam se priblizio njegovom licu.
- Nista.- Vragolasto je izvijao usne.
- Nista?- Grubo sam ga naterao da se nasloni na kadu.
- Nista.-
- Zaista nista?- Jos jedan pokusaj da ga gurnem, I upali smo u vodu.
- TOM!- Kikotao se, dolazeci do daha.
- Izvini.-
Tada se nasao iznad mene, zbunjenog lica, sa blagim smeskom. Par trenutaka smo se samo gledali, netremice, pitajuci se ko ce napraviti prvi korak.
- Plasis se, ha?- Upitao me je, pobednicki.
- Sta?- Pokusao sam da shvatim, ali vec u sledecem trenu polozio je svoje usne na moje, a onda munjevito iskocio iz kade, I nestao

Last edited by billovka94 on Thu Jul 08, 2010 8:40 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
: :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 11:50 am

ne bih ovdje da duljim...sve sam ti veec iskomala na bloggeru...
a nisam spomenula pricu kao pricu...
ali vec znas da ako uklopis super temu kao
sto je ova s prekrasnim stilom pisanja kao sto je tvoj
prica mora biti pun pogodak...
cestitam kris!!!
cekam novi chapp
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 11:59 am

hwala dajana, drago mi je sto ti se swidja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 12:21 pm

ja se slazem sa dajanom, super tema i tvoj stil pisanja i ova prica ce biti pun pogodak! <3
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 1:14 pm

super tema? ti.. ti to stw mislis???
omg, a bila sam ubedjena da smo mila i ja jedini izuzeci koji wole owakwe price...
u swakom slucaju,hwala...

Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 2:41 pm

ja sam vec rekla - imace neko ko ce citati .. i ocito nisam samo ja Very Happy
prelepo je kris
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 2:54 pm

Kris naravno da mi se svidja...
Ne znam koliko puta treba da ti kazem da kad je u pitanju tvoj ff tema uopste nije bitna, jer ti sve tako dobro opises da prica mora da ti se svidi ^^
ovo je odlicno!!
Back to top Go down
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 3:28 pm

Ti znas da ne volim twinceste. Zapravo, gnusam ih se.
Ipak ovo jeste da jeste twincest, ali nekako... nekako nije. Nzm da obj.
Tako da... I like it.
Back to top Go down
View user profile
Toms_und_Bills_Schwester
New fan
New fan

Number of posts : 74
: TH Fans Herzen.... Bill's soul .... xDD
Registration date : 2009-06-11

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 4:27 pm

dajanab wrote:
ne bih ovdje da duljim...
ali vec znas da ako uklopis super temu kao
sto je ova s prekrasnim stilom pisanja kao sto je tvoj
prica mora biti pun pogodak...
cestitam kris!!! <3 <3
JEDWAAAA cekam novi chapp!!!!!
Back to top Go down
View user profile
Billova4immer
New fan
New fan

Number of posts : 52
Registration date : 2008-12-07

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 4:53 pm

Vec sam rekla da mi se ff mnogo svidja prelijepa je kao i sve druge koje ti napises...
Jedva cekam sledeci dio stavi sto pre bravo!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 5:42 pm

omg
prwo, uopste nisam ocekiwala da owoliko was procita pricu... tako da, weoma mi je drago!

mila ja sam bila ubedjena da ce da procita njih troje,ali eto pogresila sam.xexe...
majce, znaci nzm kako wise da ti se zahwalim!!!!!!!!!!!!!
iwana, pa, owo nije toliki twincest kakwih ima, i cudi me da si owo citala posto znam da ih ne wolis, ali tnx...
marina & Billova4immer hwala i wama... bice chap.... Smile

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Wed Jun 17, 2009 5:48 pm

awww.. nnc ^^
wtp :*
Back to top Go down
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Thu Jun 18, 2009 3:59 pm

ajde kris stavi im i drugi dioo...
moraju ga vidjeti...
preedobar jeeeeeeeeeeee
XD
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Thu Jun 18, 2009 4:13 pm

JustTheGirl wrote:
Ti znas da ne volim twinceste. Zapravo, gnusam ih se.
Ipak ovo jeste da jeste twincest, ali nekako... nekako nije. Nzm da obj.
Tako da... I like it.

ostatak sam ti wec rekla.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
Toms_und_Bills_Schwester
New fan
New fan

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Thu Jun 18, 2009 4:49 pm

Tnx!!!!! <3 <3 Jedwa cekam drugi dio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Thu Jun 18, 2009 7:04 pm

All the things he said

All the things he said
All the things he said
Running through my head
Running through my head

Sedim u sobi, jutro je, pokusavam da se setim sta je stvarnost a sta san, da vec jednom naucim da ih razlikujem
Ne znam sta Tom radi I da li je uplasen koliko ja, ali znam da jos uvek nisam u stanju da ga pogledam u oci. Gde mi je razum bio tada? Sta li me je obuzelo?
Ista misao me proganja, ne mogu da je se otarasim I ne mogu da je prihvatim.
Tom je kriv je jedino sto me smiruje, ali znam da nije tako, ja zelim da je tako

I'm in serious shit, I feel totally lost
If I'm asking for help it's only because
Being with you has opened my eyes
Could I ever believe such a perfect surprise?

Kriv sam, jesam I ne mogu poreci to. Bill izaziva nesto strano I opasno u meni, I uopste ne znam kako cu da predjem preko svega. Da li mogu da zaboravim? Mozda ja I ne zelim, to vece je urezano u meni, previse duboko, to jeste deo mene, I cinjenica me zgrozava. Ne vidim nikakav put za spas, ne znam Ja ne znam sta osecam, ali osecam iskreno I jako
I dalje imam tinjajucu zelju da ga vidim, a istovremeno bezim od toga I skrivam se. Ne mogu poreci da sam bio srecan dok smo se onako prisno grlili, to je cista ljubav, bez prikrivanja, savrsena cedna ljubav. Secam se, tih par divnih trenutaka, mislio sam da je dovoljno da premostimo sve razlike, sve prepreke, da budemo bliski I otvoreni, da napokon izgradimo zajednicki svet sloge, da stvorimo nasu srecu. Ni na kraj pameti mi nije bilo dokle ce otici nasa igra, da ce nas umesto na gore, odvuci na samo dno, potonuli smo, ili mozda samo nasa hrabrost? I ocajnicki zelim da ga zagrlim

I keep asking myself, wondering how
I keep closing my eyes but I can't block you out
Wanna fly to a place where it's just you and me
Nobody else so we can be free
Nobody else so we can be free

Bill, ne mozes umreti u ovoj sobi.
Pomislio sam, I ohrabren time, izasao napolje. Nije ga bilo nigde, disanje mi se polako vracalo u normalu. Mozda on sve gleda kao salu, I valjda bi I trebalo tako da deluje, voleo bih da je tako.
- Bill?-
- Da?- Paralizovan strahom, okrenuo sam se.
- Krenuo si u . Kupatilo?- Nelagodno je upitao.
- Da..- Tiho odgovorih.
- Ok, sacekacu.- Tom se okrete, a ja se osetih cudno. Pozeleo sam da mogu jos malo gledati njegovo lice, nanovo obuzet neobjasnjivim nagonom, izustio sam.
- Idi ti, ja cu sacekati.-
- Neka, slobodno idi.-
- Ne, idi ti.-
- Bill, urazumi se! Krenuo si u kupatilo, idi onda!-
- Ne moras da vices!- Povredjeno sam odgovorio, a potom smuseno odsetao do kupatila.

Bill je upravo izasao iz sobe, cini se ljut I tuzan, a ja sam kriv. Uvek je sva krivica moja, on kao da je isuvise zlatan I lomljiv, I sudbina ga uvek postedi. Da li to sto sam pozeleo da ga zaustavim I izvinim se, znaci da ga volim?!

All the things he said
All the things he said
Running through my head
Running through my head

Ponovo je to uradio! Ponovo me gleda tim prodornim I meni neshvatljivim pogledom! Zasto to radi, zasto?! I priznajem, prija mi taj pogled, osetim se snaznije I sigurnije. Iznova pokusavam da izbacim proslu vecer, da je zaboravim, da izbrisem sve nedozvoljene pokrete, a ostavim samo bliskost. U moju sliku idealnog decka, koji traga za pravom, uopste se ne uklapa ovakav Tom. Moj ledeni grad do pola se otopio, Tom me unistava! Sav moj trud da postanem ovo sto jesam, pao je u vodu. Jedan njegov pokret, I moji bedemi su sruseni. Ne znam da li bih trebao da sam ljut ili srecan, zar nije ovakav Tom jedino sto sam ikada zeleo? Cak I da jeste, takvu sudbinu odavno sam zakopao u najskrivenije kutke svoje duse, I nikako ne zelim da rizikujem I ozivim je. Njegove reci, ton kojim mi se obracao, ne, ne moze biti To nije Tom Kaulitz, on to ne sme biti, zalogaj je prevelik, ne smemo se prepustiti osecanjima

Najvise me plasi sto znam da sam slaba osoba, povodljiva, I necu moci da ga sprecim ako pokusa.. ako pomisli ne, ja se moram dozvati pameti!

- Bill, oces skoro?- Kucnuo sam mu na vrata, nestrpljenje mi je raslo, bio je u kupatilu vec citavih pola sata.
- Zabrinuo sam se.- Rekoh, posto me on okrznu po ramenu.
- Bas me cudi.-
- Zasto bi to trebalo da te cudi?!!- Iznenada sam prasnuo. Obuzet ljutnjom, ogorcenjem, otrovan svojim prevelikim ocekivanjima, koja me bas I dovedose do propasti. Mogao sam da pretpostavim da ce biti hladan, mogao sam, jer sam navikao.
- Brate, mislim da si nasao pogresnu osobu za svadju!- Nakezio se, I produzio do svoje sobe.

Eksplozija, munje mi sevaju iz ociju. Zelim da ga dohvatim I pretucem na mrtvo! Da ga slomim, unistim, da ga uvredim, zelim da nestane, da prekine ovu suludu igru! Volim ga, prokleto shvatam koliko mi znaci, koliko je daleko a treba mi. Kad bih bar znao kako je pocela da raste ova tezina u meni, kako se rodilo to nezeljeno osecanje, kada bih samo mogao da nadjem resenje, da prihvatim, da se pomirim

And I'm all mixed up, feeling cornered and rushed
They say it's my fault but I want him so much
Wanna fly him away where the sun and rain
Come in over my face, wash away all the shame

Izjeda me duboko, secanje, obicno secanje na najneobicnije vece koje pamtim. Osecam, znam da ima necega stranog I novog u tim pogledima, cak I ako izostavim poljubac, ima nesto sto smo stovrili, nesto sjajno, lepo. Zasto taj osecaj ne moze biti deo svakodnevice? Zasto ga se stidimo kada nas ispunjava preko svih granica, I zasto uopste pravimo granice? One su za krsenje, zar ne? Zelim da dodje I kaze mi nesto, nesto stvoreno samo za ovu priliku, svejedno mi je, moze I da cuti, samo da dodje, da mi olaksa ceznju I dok ovako smeten sedim na kaucu, I tupo pokusavam da razmisljam, cini mi se da je sve sruseno

I only want what I can't have
I only need what I don't want

Da me vidi ceo svet sada, odrekao bi me se!
Plakao sam, pobedjen pred preprekom za koju nisam nalazio nikakav nacin da je predjem.
Sta bih trebao da mislim o sebi, postajem losa osoba boreci se protiv Toma, postajem ono sto je on do pre dva dana bio.
Gde je nestala moja slika andjela? Mislim da se nikada nisam osetio usamljenije, I svesno ga guram od sebe, jer on nije normalan, on zeli nemoguce I isuvise kobne stvari, trazi mi ulog koji ne mogu dati

Mother looking at me
Tell me what do you see?
Yes, I've lost my mind!

Cupam dredove I nista se ne menja, zmurim, ali nista se ne menja. Bill kao da me je naprasno zamrzeo, I sada zeli pobeci sto dalje od mene, a uvek sam ja bio taj koji je trcao sto dalje. Boli, uzasno boli pomisao da sam nas svojom krivicom vecno odvojio, I jos vise me uznemiruje to sto ne mogu da se kontrolisem, svim silama zelim ga za sebe, zelim ga! Treba mi!

Mommy looking at me
Will I ever be free?
Have I crossed the line?

Definitivno sam odlucio da porazgovaram sa Billom, nema druge opcije, I ma koliko mi se cinilo strasno, to je jedini izlaz Iscepan sam na pola, rastrzan usled unutrasnje bitke bez kraja, nemam sta vise da izgubim nego sto vec jesam

- Bill?- Polako sam pokucao na drvena vrata.
- Sta hoces?- Smireno je upitao, I ja se istinski iznenadih.
- Da razgovaramo.-
- Zauzet sam, posle.-
- Sada mora.-
- Ne mogu sada Tom, posle.- Ipak sam usao, spreman na sve.
- Tom rekao sam nesto!- Cutao sam, zamrznut naletom ljubavi. Opet je bio pred mojim ocima, ranjiv I zbunjen, znao sam da mu trebam!
- U redu je, znas da se ovo ne moze odloziti.-
- Sta ovo Tom, meni uopste nije jasno o cemu ti pricas celog dana! Uopste ne shvatam sta zelis I ocekujes od mene! Ostavi me! Prekini to cudno ponasanje, zar zelis da potpaljujes vatru sada?! Sta zelis?!!- Mahao je rukama, prazneci se. Osetio sam svaku probadajucu istinu koju je izgovorio, bio je uplasen, bas kao ja na pocetku, ali ja sada znam sta hocu!
- Smiri se Billy.-
- Ne zovi me tako!- Vrisnuo je, bez kontrole, tako da nije mogao da prikrije koliko ga odbijam.
- Zasto mi radis to?!-
- Izlazi iz sobe ovog momenta! I molim te ponasaj se normalno, trazis nesto sto ni ti ne znas sta je!-
- Znam sta trazim!-
- Sta?!- Isprsio se, crven u licu, ali nista manje lep. Suza mu se slila niz obraz, a ruke pocese da mu se povremeno trzaju.
- Trazim ti da mi objasnis.sta je znacio. Onaj. Poljubac.-
- STA?-
- Bill, zelim da znam!-
- Nije znacio nista!- Par trenutaka sam ga nemo gledao, u pokusaju da pravilno protumacim njegove reci, ali nije mi uspevalo. Nista nije bilo kako sam zeleo, nista nije islo po planu!
- Lazes! Skrivas se jer si prevelika kukavica!-
- Hej, samo malo, ako si ti lud, ne znaci da sam I ja!-
- Ja sam lud?! Je li tako?! Ja sam lud!?!- Izbezumljeno sam mu prilazio, a on ustuknu par koraka.
- Tom..-
- Ja sam jos I lud, reci mi jos I da ti se gadim. Hajde, samo napred, reci to! Reci!!!-
- Stani ne razumes.-
- RECI! Prokleto izgovori te j*bene reci!
- Ja to ne mislim.- Preplavljen stravom, sapnuo je. Sasvim stojeci uza zid, bio je samo na milimetar daleko od mene. Osecao sam koliko me razara, promenio me je do same srzi, naravno da nisam mogao to da mu oprostim.
- Ne mislis.- Naglo sam sutnuo nogom u zid, veoma blizu njega, tako da se stresao.
- Ne mislim, ali mi smeta tvoje ponasanje Tom, nije sasvim u redu.- Saputao je, pokusavajuci da zamaskira koliko je uplasen. Ali ne gadis mi se, ti si moj brat.
- Da, brat koga prezires.- Prevrnuh ocima.
- Ne prezirem te.-
- A da li me volis?- Prostrelio sam ga pogledom. U ocima mi se ogledase sva patnja I bes, sva zelja da se otvorimo jedno drugom. Nadao sam se da ce shvatiti, da ce mi reci ono sto sam zeleo I morao da cujem.. Nadao sam se svakim delicem svoje vere..
- Pa- Duboko I lagano je uzdahnuo, smirujuci se. Valjda.-
- VALJDA?! KAKO VALJDA?! MORAS DA ME VOLIS! JEDNOSTAVNO MORAS BILL!- Uhvatio sam ga za ramena, dopustajuci da mi suze obliju lice. Slomljen I spaljen, prazan, nalazio sam se pred svojim bratom.
- Ja.sam sokiran.- Jedva je izustio, I utim se onesvestio u mojim gresnim rukama

I can try to pretend, I can try to forget
But it's driving me mad, going out of my head!
Damn it All the things he said!

Last edited by billovka94 on Fri Jun 19, 2009 5:59 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
**MECKYJEVAmalla**
Great fan
Great fan

Number of posts : 376
Registration date : 2009-04-06

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Thu Jun 18, 2009 7:20 pm

Ja sam vec rekla sta mislim o ovoj temi a i ti mi prelepo pises tako da ljubavi nemoj da se ustrucavas, ti to volis i samo nastavi da pises.. Uostalom widis da se swima ovde svidja, mozda si se ti bez razloga uplasila da ce tema biti odbacena! Ali kako da bude kad nam ti extra pises!! Wtp, ja cekam 3 chapp!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Thu Jun 18, 2009 7:32 pm

hwala hun... znaci mi puno....

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Thu Jun 18, 2009 8:47 pm

**MECKYJEVAmalla** wrote:
Ja sam vec rekla sta mislim o ovoj temi a i ti mi prelepo pises tako da ljubavi nemoj da se ustrucavas, ti to volis i samo nastavi da pises.. Uostalom widis da se swima ovde svidja, mozda si se ti bez razloga uplasila da ce tema biti odbacena! Ali kako da bude kad nam ti extra pises!! Wtp, ja cekam 3 chapp!
Back to top Go down
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Fri Jun 19, 2009 1:24 pm

Jedva cekam 3ti chap, i like this soooo much =]]
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Fri Jun 19, 2009 5:34 pm

tnx puno!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1195
: Na tajnom mestu sa Billom...

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Fri Jun 19, 2009 6:30 pm

rekla sam na bloggeru sta msm
zaista je predivno!!
suze same idu
und jedva cekam 3 deo!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Fri Jun 19, 2009 7:48 pm

kris....kad ceeee biti next chapp...
hajdeeeee pls
nestrpljiva saam
ja voljeti ovaj FF
Back to top Go down
View user profile
Toms_und_Bills_Schwester
New fan
New fan

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Fri Jun 19, 2009 9:19 pm

*^forgotten^* wrote:
**MECKYJEVAmalla** wrote:

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Back to top Go down
View user profile
Billova4immer
New fan
New fan

Number of posts : 52

PostSubject: Re: Stay or go [twincest]   Fri Jun 19, 2009 9:59 pm

dajanab wrote:
kris....kad ceeee biti next chapp...
hajdeeeee pls
nestrpljiva saam