Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Forever .. <3

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Forever .. <3   Sun Jun 14, 2009 2:00 pm

E.. evo jos ness od mene ...
ne znam na koji nacin da ispoljim bes, pa cu preko ficova...

Drhtala je... Dok su suze crne od kreona i maskare padale na njenu ruku i klizile pravo do zileta naslonjenog na njenoj veni...
Jecala je..
Sve je dotuklo... Bila je sama jedina osoba koju je ikad volela, jedina osoba koja joj je dala razlog da zivi i da polako pocinje da voli zivot je ostavila samu u mracnom svetu , da sama ide kroz zivot koji je bio pretezak za nju ...
Sve je dotuklo, ostala joj je samo ova opcija..
Ali, bilo je pretesko to uraditi, i ranije je se povredjivala na ovaj nacin, ali ovog puta ovo je bilo mnogo gore... Otisla bi zauvek ....

Skakutala je od srece od radosti.. Prvi put u njenom zivotu desilo joj se nesto o cemu je sanjala.. Njeno srce okovano mrako i tugom, prvi put je ugrabilo malo svetla i srece koju je oduvek zelelo...
On me voli .. Rekao mi je to.. To je san .. Aaaaa.. ako jeste ne zelim da se probudim.. zelim da sanjam, zauvek....
Koracala je prema domu za napustenu decu u kome je stanovala, sada joj se nije cinio kao zatvor kakvim ga je uvek posmatrala.. nije sama ulazila u taj ogroman zamak u kome su napustena deca poput nje... ovog puta je imala razlog da se smeje, imala je razlog da prvi put razmislja o tome kako ce sutra biti lepse i bolje... ON je bio taj razlog.. Osoba koju je oduvek gledala iz senke, osoba koju je oduvek zelela ... Sada joj je ta osoba poklonila nesto najlepse na svetu.....
Dotakla je svoje usne, na njima je jos uvek osecala njegove.... Kao neopisivo lep osecaj , u tom trenutku je lebdela na svom sopstvenom nebu ....

-ZASTO?????
Zavristala je ... .
Kad bi samo pomislila na njega sve bi joj se ponovo srusilo.. i tako stalno...
Kad bi samo pomislila na sve te godine koje su zajedno prosli, srecni, zaljubljeni ..... Zelela bi da se nista od toga nije dogodilo .. zelela bi da nikad nije osetila taj bol.....

-Maki, ljubavi...?
Zagrlio je oko struka i priblizio sebi, a zatim je spustio njegove usne na njene i nezno je poljubio,....
zatim je presao na njen vrat ...
shvativsi sta radi uplaseno ga je odgurnula....
-Maki, nemoj da se plasis...
-Ali ja... - Prekinuo je poljupcem..
-Veruj mi....
To je i uradila, prepustila mu se.. Dozvolila mu je da je uzme, i nije zalazila, ta noc bila je najlepsa u njenom zivotu... Svaki sekund, sat, dan posle toga bio je lepsi,... njihova veza je cvetala, bili su srecniji .... neopisivo....

Iznenadni nalet najlepsih uspomena koje su proveli terao je njeno srce da se slomi jos vise...
Stezala je zilet sve jace i jace.....
Polako je osetila kako joj probada kozu...

Soba je bila tako lepa, desetak malih sveca bilo je poredjano svuda i pravilo je polumrak koji je cinio atmosferu romanticnijom ... Danas je bio NJEGOV rodjendan, kao i 4 godine od kako su zajedno.. zelela je da zauvek pamti to vece i sve je sredila kako bi njemu bilo lepse...
usao je u sobu, pogledavsi sve sa ogromnom tugom u ocima........
-Ljubavi...
bacila mu se u zagrljaj .. ali on je samo hladno gurnuo...
zacudjeno ga je pogledala....
-Sta to... ?
-Slusaj..- prekinuo je- ne znam kako ovo da ti kazem, ali ovo nigde ne vodi... raskidam sa tobom .. !!!
Ponavljala je njegove reci u glavi dok je pokusavala da se povrati u stvarnost...
Zajecala je i nestala iz njegove sobe trceci prema Domu .. .Ponovo je izgledao neopisivo jezivo dok je ulazila u njega jurila prema svojoj sobi....

Zilet je polako stigao do njene vene, osetila je jak bol, ali ne tako jak kao onaj koji je vec probadao njenu dusu.. krv je pljusnula i bele plocice postale su purpurno crvene...
njeni kapci su se polako sklapali ...
-Maki ...!!!!!
Cula je u pozadini kako je neko doziva, ali bilo je prekasno, otisla je .... zilet je pao pored nje...

ON je usao u kupatilo .. vratio se, hteo je da ispravi gresku koju je napravio ali bilo je prekasno... video je sta je uradio... uzeo je njeno bezivotno telo govoreci joj razne stvari, izvinjavao se, plakao je , molio je da se probudi, ali uzalud..... osetio je kako mu bol i krivica probadaju srce..... priblizio je zilet svojoj ruci i probivsi svoju venu i pustivsi da njegova krv predje preko njene..l pao je pored nje, a njegova ruka je pala na njenu ...
niko ne zna da li je sve to bilo uzalud, a isto tako niko ne moze reci da se nisu sreli i da nisu srecni... to samo njih dvoje znaju... <3

znam da je glupo.. ofc jeste.. ali ovo je kako se ja trenutno osecam.. i jednostavno moram to negde da isteram ...
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Forever .. <3   Sun Jun 14, 2009 9:50 pm

prelepo je....samo nisi trebala da zbrznes kraj....moglo je da bude duze i bolje...ali je i sada prelepo....

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever .. <3   Sun Jun 14, 2009 9:55 pm

hvala... znam... imam taj problem sa brzanjem...
ali sta cu... x(((
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Forever .. <3   Sun Jun 14, 2009 9:59 pm

pa dobro...vremenom ces uspeti da postepeno produzavas..........ali prica je svejedno prelepa.....

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever .. <3   Sun Jun 14, 2009 10:33 pm

tnx... puno mi to znaci ^^
Back to top Go down
**MECKYJEVAmalla**
Great fan
Great fan

Number of posts : 376
Registration date : 2009-04-06

PostSubject: Re: Forever .. <3   Mon Jun 15, 2009 10:53 am

Stvarno si ovo prelepo napisala, i jeste da je malo kraci text, svejedno se vidi da bas lepo pises. I pisi sto pre novu.. ! Smile
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever .. <3   Mon Jun 15, 2009 11:15 am

tnx .... x]]]
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Forever .. <3   Mon Jun 15, 2009 8:58 pm

pa pisanje je super....
ali ja licno ne wolim owakwe pricice, ima ih stotine na owu foru... i nekako sam prewazisla to secenje wena...
inace sto se pisanja tice, maki nam je odlicna u tome!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever .. <3   Tue Jun 16, 2009 12:32 pm

fala... xD

a sto se tih vena tice... nekako sam sad usla u taj period kad samo na to mislim ... xD

veruj mi ... ponekad mi dodje i sama to da uradim -.-
kako god.. xD
ja sam ove najmladja .. i ja sam ulazim u period koji ste svi vi prosli .. looool ( kak' sam pametna :PpP) xDDDDD
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Forever .. <3   

Back to top Go down

Forever .. <3
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jean Luc Ponty, Frank Gambale joins Return to forever 2011
» Return To Forever
» Return To Forever 2CD and Bonus 5.1 DVD 2012
» Sam Kennison forever
» I don't usually like live albums, but....