Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Wir schließen uns ein

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Wir schließen uns ein   Wed Jun 10, 2009 7:06 pm

Owu pricu sam napisala odawno, pre otprilike dwa meseca... i slucajno je danas pronadjem, pa eto, da wam je pokazem....

Nisam je poznavao dobro, nisam je poznavao uopste. Razliciti, bili smo, cini se, tako privlacni jedno drugom, uprkos svoj razlicitosti....

- Thea! Theodora!!- Urlao sam hodnikom, dozivajuci je.
- Molim?- Potpuno smireno, bez i najmanjeg traga uzbudjenja, okrenula se, a svetla kosa prostre joj se po otkrivenim ledjima, zastao sam, ne bi li sto vise uzivao u tom trenutku, zaledjen. Posmatrao sam je.
- Molim?- Ponovi ona, nesto tvrdjim tonom.
- Pobedili smo! Ha, opet su izgubili u basketu!- Likovao sam, okrznuvsi je po ramenu, jer znao sam da to ne voli.
- Ko je izgubio?- Odmakla se, za tren se namrstivsi.
- Tom i ekipa.- Kezio sam se, iscekujuci da ce me zagrliti, da ce reci “hej Billy, najbolji si!”, ali ne, ona samo blagim smeskom jos vise potpali moju zelju za zagrljajem, za divljenjem.
- Mah... Bolje se presvuci, mokra ti je majca.- Podignuvsi obrve, odmerila me je, a potom kao san odsetala sa drugaricama.
- Ho...hocu...- Stajao sam, nem, zaustavljen u vremenu. Praznina me je nacinila supljim, osecao sam kako letim u bezdan, moje misli su nestale. Iscupala je nebrojeni put moju srecu, odnoseci je nemarno. Zeleo sam da je bar malo otvorenija, zeleo sam da je bar malo nalik meni, da skloni zavesu koja nas deli. Uvek smo videli pogresne slike, veoma netacne, jedino zbog zavese, zbog magle koju nismo znali da otklonimo.

- Thea! Sta je rekao? Jel rekao da su pobedili? Razbio je Toma, R A Z B I O!!!- Ushiceno je vristala Valerie.
- Da.. rek..-
- Thea zar ti nije rekao? Ali logicno bi bilo da je rekao.. jel bio mnogo hvalisav??-
- VAL, MOZDA KAZEM AKO MI DOPUSTIS!-
- Ohh... izvini.- Nasmesila se. – Samo sam se malo zanela.-
- Malo?- Zakikota se devojka, zagrlivsi drugaricu. – Ovako... prvo je dosao i...- One nastavise da setaju, Val ju je sa znatizeljom posmatrala, udubljujuci se u malenu istoriju tog susreta. Svaki detalj je sa punom paznjom procesljan, svaka rec sto joj je obojila misli, morala je na videlo, na test.
- I eto... onda sam ja otisla.- Zavrsavala je pricu.
- Ali Thea, zasto nisi prosetala malo sa njim?-
- Zato sto on to ne zeli!-
- Kako znas?-
- Znam... logicno je!-
- Ne, stvarno ne vidim zasto nisi..- Stavila je ruke na bok. – Mislim da si previse nadmena, opusti se malo...-
- Ali Val ja njemu ne znacim nista, ispala bih kreten!-
- Lupas... drugovi ste...-
- Ja ne znam ni da li mi se svidja.. prosto ne znam, cas sam umorna da se pretvaram kako mi nije stalo, a cas bujica iskrenih reci tece i tece iz mene...- Uzdahnula je, duboko, iznova preispitujuci svoja osecanja. Da je bar bilo malo lakse, da nije bilo hiljade puteva, da je svetlost obasjavala samo jedan, pronasla bi ga...
- E, znas sta! Ako jos jednom pocnes da kukas kako te ne voli, kako ovo ili ono, oticicu kod njega i reci mu sve. Prekini da mislis toliko!-
- Ali Val..-
- Nema ali.. idemo!- Tuznog pogleda zaputila se ka skolskom igralistu, cvrsto se drzeci za Valerie, svoju jedinu podrsku...

Secam se, savrseno se secam kako je bila ledena, kristalni osmeh njenog meni nepoznatog lica ulivao mi je strah. I cak i da sam zeleo da joj se priblizim, njena bodljikava zica mi nije dopustala, nikada.. Da li sam je voleo? Verovatno, ili mi je mozda bila samo cilj, uspeh koji sam zeleo, koji sam morao da dostignem. Ona, ona je bila najdalja zvezda na mom nebu, najsjajnija i nedostizna. Magla je pocela da biva gusca..

- Eno ga!- Tiho sapnu Thea.
- Ko?-
- Tom, vidim Toma, Valerie.-
- Yaaaay!- Potrca drugarica, veselo i sa zustrom energijom.
- Ne, stani Val!-
- Thea pozuri, idemo da igramo sa njima!-
- Ne, stani, molim te!!!-
- Sta je bilo?- Sacekala ju je, i dalje blistavog osmeha na licu.
- Necu da idem... ne zelim..-
- Zasto?-
- Pa... znas zasto, tamo je Tom, to je dovoljan razlog.- I tek sto je Valerie krenula da prevrce ocima, ona je prekide. – Znas da je uvek bezobrazan, ne zelim da idem! Razumi me!-
- Ali Thea, zbog mene.. Znas koliko bi mi to znacilo!-
- Ne mogu... ne trazi mi da ga trpim!- Ugrizla se za usnu, letmicnim pogledom preletevsi teren.
- Cak ni za mene?- Thea ustkunu pred hipnotisucim pogledom drugarice, nije mogla a da joj ne udovolji.
- Uvek to radis.- Brecnula se.
- Hah... ma daj Thea, samo pola sata.- Kikotala se, zadovoljno je zagrlivsi...

Zvonilo je!

Pomislio sam, uzbudjen sto cemo se sresti.

Sigurno je vec napolju. Hmm...

Vrele iskre srece su skakutale mnome, mislio sam da cu izludeti od siline i ucestalosti drhtaja. Laganim korakom izadjoh iz skole, trazeci je. Mada, da sam imao vise hrabrosti, jurnuo bih kao zmaj, ne bi li je sto pre ugledao. Nadao sam se da ce pristati na moj predlog, vise od svega sam zeleo da je upoznam, da upoznam pravu nju, jer zatvorena devojka je bila samo njena dobro osmisljna maska, znao sam, moralo je biti tako. Inace ne bi ni postojala moja iluzija za pravom, za devojkom koja me u svemu i uvek razume, kojoj ne moram da objasnjavam zasto se osecam povredjeno, koja ce to odmah da oseti.

Zalutao u razmisljanjima, stigoh na ulaz terena. Oci mi se sledise, pokusao sam da skrenem pogled, ali bilo je nemoguce. Snagom moje labave volje trudio sam se da zazmurim, da zamislim drugu sliku, topliju, da se upustim u lepsa mastanja. Nisam uspeo, i dalje sam kao okamenjeni kip zurio, bezizrazajnog lica i sivog pogleda. Iznenadjen, obezlicen, mrtav.

- Hajde Thea, baci loptu, hajde, uzece ti je!- Udaljeni smeh Valerie, Tom koji joj sa zlobnim osmehom prilazi, sve je usporeno, vremena nema, nema ostrih sekunda koje nam skracuju strahove ili uzivanje, nema nicega, samo ona i on, zarobljeni u krivici.
- Mala, tvoja prilika je zavrsena.- Zustro joj je oteo loptu, vec uvezbanim pokretom je ubacivsi u kos. – Ha! Pobeda je moja!- Smejao joj se u lice, ne primecujuci da je okovana lancima, da nikako ne uspeva da se izbavi od proganjajuceg pogleda decaka sa ulaza terena.
- Thea, sta ti je?!- Iznervirano joj doviknu Val.
- Nasa Theuska se zanela, ahh, pa ona to Billa gleda!!- Kreveljio se Tom, u nebrojenom pokusaju da privuce njen pogled.
- Ne, nije mi nista..-
- Theodora?- Namrsti se Val, prateci zacudjenim pogledom drugaricu koja uzima ranac i odlazi.
- Cekaj, a neces da proslavimo moju pobedu?- Tom je grubo uhvati za rame.
- Pusti me!-
- Theuska, nemoj da si luzer!-
- Tom prekini da me vredjas, ne zovi me tako! Pusti me!!!-
- Ali Theuska...-
- TOME KONJU JEDAN, PREKINI!- Razdrala se, tako da je bas svi cuju. Ociju otrgnutih kontroli, u kojima se ogledao bes i vatra, gurnula ga je, ali samo za tren, jer vec u sledecem momentu joj je uzeo ranac, pakosno se nakezivsi.
- Uzmi ga, retardu!- Hladno je nastavila da ide ka meni, uplasena, smrvljena pod mojim tamnim pogledom.
- Cao.- Skoro necujno sam rekao, pogledavsi na drugu stranu. Nemir je odavno izbrisao svu moc moje samoodbrane, mogao sam jedino jos da se skrivam od njenih rastrzanih ociju.
- Cao Bill.-
- Vidim da se Tom bas intresuje za tebe.-
- Kreten.-
- Hah...- Nasmejah se, znao sam da ne misli tako, mogao sam da osetim njene trzaje, odala se, i prozirna suza joj skliznu niz obraz.
- Places?- Utim tupo upitah. Bez reci je prosla kraj mene.
Nisam smeo da je pustim da ode, ne tako lako!
- Cekaj Thea!-
- Ne idi zamnom!-
- Cekaj!- Sustigao sam je, zbunjeno je pogledavsi. Mislio sam da cu tada reci nesto pametno, nesto stvoreno samo za taj trenutak mene i nje, bez maski, bez pretvaranja, ali samo uplasen cutah. Izgledala je neobicno ranjivo, a ipak, uzdrzano. Kao povredjeni ratnik, koji jos ima oklop na sebi.
- Sta hoces?!-
- Zasto si ljuta na mene? Jesam li ja taj koji te zove Theuska? Jesam li?!-
- Ko kaze da sam ljuta?- Drsko je uzvratila, napucivsi usne.
- Jesi, znam da jesi!- Snaznim pogledom, ispunjenim povredjenoscu i zeljom da mi se prikloni, pobedjivao sam je.
- Nisam!-
- I mislim, mogla si juce bar da mi kazes kako ne zelis da igras basket samnom, da to vise volis da radis sa Tomom!-
- Lupas!-
- Sta?-
- Kako si jadan, ljubomoran si, a znas da ne podnosim Toma!-
- Ja jadan? JA?!- Ljuto sam viknuo, a ona samo kao prividjenje gledase u mene. Nije me udostojila ni kratkog, najkraceg odgovora koji sam mogao da zamislim, vec je kao i uvek, isparila sa mog neba, ostavljajuci me da placem u mraku.

Ceo dan sam cutao, sedeo u sobi, sam. Nisam uspevao da razumem, da povezem zasto je losa prema meni, ako je Tom los prema njoj. Zasto? Odgovor mi je izmicao, video sam ga da lebdi samo korak od mene, ali dovoljno daleko da ga nikad ne uhvatim za krila...

Tom je kasno stigao kuci, izbegavao sam da pricamo, mada sumnjam da je primetio sta mi se desava, njega prosto nije zanimalo, ja sam bio samo njegov brat, samo rec, i nista vise...

Sutradan je prisla, i izvinila mi se...

- Hej Bill, izvini za ono juce.- Strasljivo se nasmesila, i nastavila da hoda prema ucionici.

Recenica, kratka, reci nezive, bez znacenja. Trebao mi je bas onaj deo mene koji je iscupala, trebala mi je sreca, smeh, trebala mi je snaga da joj uzvratim osmeh, da mogu jos milion puta proci kraj nje, a da mi ne krenu suze. Mozda je nije bilo briga, mozda sam bio suvise dosadan za nju, mozda sam bio jadan u njenim nevinim ocima. Mozda i jesam, ali znam da svakako nije pravedno sto mi je uzela osecanja, zarobila ih u zlatni kavez, a potom nehajno sutnula, gurnula medju ostatke ostalih osecanja drugih decaka. Potajno sam se nadao da ce ponovo prici, da ce mi u nekom mracnom kutku skole sapnuti “Podji zamnom, mislim da ti dugujem objasnjenje.” Zamisljao sam kako se tajanstveno smesi i uzima me za ruku, kako me vodi pravo istini u oci. Bezbroj puta sam mastao kako skida veo sa svog nedokucivog lica, kako otkljucava sva svoja strahovanja i zelje, da mi ih pruza, kao neprocitanu a vrednu knjigu, koju ja sa zudnjom uzimam. Citam, citam, pokusavam da shvatim... I tako iznova dolazim na pocetak, slika prave nje iscezava, a ja i dalje omadjijan, nepomicno gledam u zid svoje sobe, probudjen iz sna.

Nikada vise nije prisla, ja sam prestao da pokusavam, izgubio sam kljuc ka njoj, a tako su i prestali svi nasi razgovori. Kadkad bi mi u prolazu uputila topao osmeh, stran, meni odbojan, jer svaki put je budio tugu, osecao sam se praznim i nistavnim... Nikada vise nisam pronasao devojku nalik njoj, nikada vise drugaciju od mene, nikada opasniju...
Mozda sam je stvarno voleo...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
Ëîêàöè¼à : Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Wed Jun 10, 2009 7:29 pm

Neobicna prica, moram da priznam... Ali mi se jako svidja...
Da li je ovo oneshot ili ima nastavak??
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Wed Jun 10, 2009 9:07 pm

oneshoot, hwala...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
Ëîêàöè¼à : not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Wed Jun 10, 2009 10:15 pm

Joj da znam ovo.....
Fic me mng rastuzio, znas ovi krajevi... Kad nikad i ne saznas... Omg...
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Wed Jun 10, 2009 10:49 pm

Nikada vise nije prisla, ja sam prestao da pokusavam, izgubio sam kljuc ka njoj, a tako su i prestali svi nasi razgovori. Kadkad bi mi u prolazu uputila topao osmeh, stran, meni odbojan, jer svaki put je budio tugu, osecao sam se praznim i nistavnim... Nikada vise nisam pronasao devojku nalik njoj, nikada vise drugaciju od mene, nikada opasniju...
Mozda sam je stvarno voleo...

Ne znam sta da kazem... Stvarno je mnogo lep fic. Mislim, glupo je kad neko kaze tako nesto... Ali zaista. Svidja mi se i vise nego sto sam u stanju da ti to kazem...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Wed Jun 10, 2009 11:14 pm

hwala wam...

New fan
New fan

Number of posts : 74
Ëîêàöè¼à : TH Fans Herzen.... Bill's soul .... xDD
Registration date : 2009-06-11

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Thu Jun 11, 2009 5:19 pm

.... Owo je jedna od najboljih fan-fikcija od Kris koju sam procitalla.... Swe pohwalle.... Mada.... Forever Yours je najbolja od najboljih, za mene....
Nadam se da cesch i dalje nastawiti da pischesch fan-fikcije.... <3 <3 <3 <3
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Thu Jun 11, 2009 6:56 pm

hwala, narawno da hocu ...

New fan
New fan

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Thu Jun 11, 2009 11:44 pm

:::: Mng mi je drago schto to cujem.... <3 <3 ::::
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
Ëîêàöè¼à : :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Fri Jun 12, 2009 6:04 pm

ja sam istrosila sve rijeci za kris...ali opet ponavljam...i ova je prekrasna...i ova ostavlja bez rijeci...posebna je bas kao i ti..=))
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Fri Jun 12, 2009 6:32 pm

omg!
dajana puno ti hwala, znaci mi....

New fan
New fan

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Fri Jun 12, 2009 10:33 pm

I love you
dajanab wrote:
ja sam istrosila sve rijeci za kris...ali opet ponavljam...i ova je prekrasna...i ova ostavlja bez rijeci...posebna je bas kao i ti..=))
I love you
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
Ëîêàöè¼à : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Sat Jun 13, 2009 1:21 am

stvarno prelep ff.....prosto ne znam odakle ti tolika inspiracije...pises savrsene price....

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Sat Jun 13, 2009 2:22 pm

tnx marina
maky, pa ne znam, prosto imam inspiraciju...lol...

New fan
New fan

Number of posts : 52
Registration date : 2008-12-07

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Tue Jun 16, 2009 4:30 pm

Stvarno predivan fic kao i svi ostali...
Mnogo mi se svidja Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   Thu Jun 18, 2009 4:26 pm

Kris... ja... PLACHEM!! mozhesh li da werujesh? posle toliko wremena, ja... plachem!!! Cry&Gone owaj FF kao da je moja zhiwotna pricha... pricha o dwoje ljudi koji se potajno wole i nemaju hrabrosti da to jedno drugom priznaju... i na kraju, kada se wishe umore od chekanja, postawljaju sebi pitanje: "A mozhda sam ga/je ipak woleo/la..."

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Wir schließen uns ein   

Back to top Go down

Wir schließen uns ein
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1