Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

broken inside

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Broken inside   Thu May 28, 2009 9:22 pm

Tesko je, uzasno, smrtonosno tesko…
Nema reci da opisu depresiju koja me polako obuzima, I ako se trudim da ne mislim o tome… Oh Boze, zasto ja? Zasto meni? Mislim da cu se sledece nedelje rocknuti, bukvalno, popicu saku lekova I to je to! Odluceno! Sve je bolje od sramote, sve! I makar I da mi je nezamislivo da JA to radim, da cu JA prekinuti svoj, ne bas divan zivot, ali ga volim. I kad bih samo mogla da preskocim to, samo da ne moram da prodjem kroz to, sve bi bilo divno. Sve mogu da prezivim, ali sve. Samo ne to.

Dani prolaze, previse brzo, jedna nedelja, samo jedna. Da li bih trebala da se izivim kao nikada do sada? Ne znam, svejedno mi je, umrecu. Dan za danom, sat za satom, osecam da mi se kraj blizi, I znam da mora doci, to je jedini izlaz. Naravno da se ne usudjujem suociti sa cinjenicom da se razvode, pobogu, naravno, to ne smem ni u ludilu! Kako da kazem svima, hey moji se razvode. Uzasno je, odvratno, ocajno, nezemaljski bolno! Umirem, I ako tek trebam da umrem!....

Danas sam razmisljala da napisem pismo, ali ne znam sta bih rekla, jer meni se jos zivi. I nekako se nadam, u dubini, onako potajno, skriveno cak I od mene, da ce na vreme videti da sam se otrovala, I da ce me spasiti, da ce shvatiti moj bol I da se nece razvesti. Mozda sve ovo zvuci detiljasto, I mozda I jeste za jednu petnaestogodisnjakinju, ali ja ne znam kako da se izborim, ja padam!

Placem, ponovo, vise ne znam koji put. Iznutra me nesto pakleno razara, mrvi sve moje nade, vristi u meni I cepa se, nesto umire, polako, najjezovitije sto se moze zamisliti. Zasto ja? Ne znam zasto je svet prema meni ovako surov, Boze, znam da postojis, zasto si takav??? Ne mogu vise, ne mogu ni da razmisljam koliko mi je vremena ostalo, ne znam da li sam u stanju da ucinim to sebi, saka lekova, sta ako zaista umrem? A toliko toga sam planirala, toliko toga, I sve pada u ponor na pomisao razvoda, apsolutno sve je bezbolnije od te sramote…. Zasto???

Zao mi je… tako mi je zao….. Sedim sada u sobi, mracna muzika do daske, I pitam se dok ovo pisem, da li se ovo uista MENI desava? Kako je to moguce? Kako? Necu, ucini da se sve samo resi, molim te Boze, ne teraj me da uradim to. Sto je blize deluje mi sve strasnije, ne mogu da pojmim da imam samo jos dva dana, ne, ne mogu. DVA DANA! Ocajna sam, kao nikada pre, kao da … Boze… ne zelim, kako da se oprostim od prijatelja, nikom nisam rekla…. Ne mogu da zamislim kako ce roditelji bez mene, kako ce Bill…. Boze… Ovo je strasnije od svake depresije, samoubistvo je nesto najcrnje sto coveka moze strefiti, a ja moram, druge opcije nema, a zelim je… I dalje sam sledjena pomislju da cu to uciniti… posle toga sledi mrak, tama, nistavilo…. Tamo ne pripadam I plasim se!...

Petak je, kraj nedelje, danas sam poslednji put pricala sa drugovima iz skole… Boze, stvarno je previse… Ovo vise nije ni ocaj, ni muka, ovo je djavolje stanje! Iznova se gusim u suzama, ne mogu…. Boze… Jedino sto zelim je da mi kazu da se nece razvesti, a pred ocima jasno vidim da se razvode, I razvode… I unistavaju me, sasvim, ne mogu vise ni da jedem…. Ne spavam, imam kosmare, prekosutra cu to uciniti…. Zasto je vreme postalo svemirski brzo, bas sada? I moja poslednja nedelja, potpuno je ista kao I ostale, samo jos vise prozeta jecajima I depresijom… Mozda najteskobnija nedelja u mom zivotu, mozda I nije… Ali svakako me je iscrpela, I umorna sam do bola… Rastrzana I raspadnuta… Ne znam vise ni zasto cinim to, znam samo da moram da ucinim. Svako kolebanje brzo ispari, jer kad zamislim scenu kada svi budu saznali za razvod, odmah mi je jasno da zelim to da uradim… Saka lekova, pa smrt valjda I nije toliko teska….

Spasi me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kucnuo je I taj cas, odzvonio gromoglasno, I sada vec dolazi sledeci. Zakljucana sam u sobi, provodim konacne sate svog zivota. Cudno je, razmisljam da li je vredno sto ovo radim. Da li ce me iko razumeti, hoce li? Da li cu preziveti? Zelim da zivim I dalje, zelim iznad svega…Mozda se neko pita zasto prosto nisam zamolila roditelje da se pomire, jesam, ahh, naravno da jesam, ali samo su se izvikali na mene, I kraj, oni I ne znaju nista drugo… A kada se razvedu, sigurna sam da bi me svi napustili, kome jos treba depresivna devojka, slomljena I povredjena. Ogradjena od svih, zatvorena I nesposobna da nadje kljuc. Osetljiva da moze zaplakati cim neko povisi ton, namrstena I vecito zamisljena, pa kome trebam??? Bill, mogli smo da budemo zajedno, zaista jesmo, zao mi je sto cu mu ovo uraditi, I ako me cak I ne poznaje, ali zao mi je… I kada mi je napisao wtp, Boze, koliko mi to sada znaci… Hwala mu sto mi je prosirio vidike, sto cu umreti u znanju, a ne u neznanju…Hwala I playeru iz skole, Tomu, zaista smo proziveli divne momente, neponovljive. Strast nas je iznova terala u avanture, nezaboravne I samo nama znane… Ljubav, meni najvaznija, izgleda da je nisam ni spoznala u punom sjaju, nisam spoznala nista, ja sam neizivljeno deriste! Ali…
Bode me nesto u grudima, toliko me bode da cu ispustiti dusu, previse je, pretesko je… sama cinjenica da cu nestati, mozda ce plakati zamnom, mozda ce me se secati jedno vreme, ali znam da cu nestati… Zaborav, uzasan zaborav sprace sve moje tragove, ljudi ce zaboraviti da sam ih volela, zaboravice da su mi neizmerno znacili…. I tri moje najbolje drugarice, koje znaju pakao kroz koji prolazim, hwala im na svim recima podrske, sto su me tesile, sto su bile uz mene kada sam osetila dno dna… Boze… zasto su rastanci ovako nepravedno teski I bolni? Ja sam samo dete, zasto moram proci kroz ovo….. I ne znam zasto vise ne progutam ove tablete, da zavrsim, da prekratim muke, ne znam, prosto mi je tesko da ispustim zivot, da ga predam u Bozje ruke.. Ne smem I ne zelim, a moram. Planirala sam da ponovo ovog leta odem kod Stefana, planirala sam da mi ovo leto bude jos lepse od prethodnog, zelela sam da odem u Nemacku, na koncert omiljenog benda… Zelela sam da mozda pokusam ponovo sa Tomom, ili da se potpuno predam Billu… svejedno, sada je sve to bezvredno I beznacajno, ja odlazim, daleko… Tama me obavija, nemir me uzasava svojim prisustvom… Zarobljena sam osecanjima smrti, onima koji joj prethode… Odluka je moja, a kao da I nije, jer nisam ja birala ovu sudbinu… Pitam se sta dolazi posle, ima li uopste necega nakon sto se otrujem? Ako se spasim, ako me spasu, bicu najsrecnije dete na svetu, bicu ti Boze zahvlna do kraja zivota, ali ako umrem… Sta ce onda biti, nezamislivo mi je da … da… nestanem… da… me nema…. Kako?
Uzimam tablete u saku, gledam ih, to je oruzje, to je spas, koji takodje moze biti I propast… Ako se spasem, kako cu objasniti zasto sam to uradila? Mozda I necu morati da objasnjavam, Boze…. Daj mi resenje, zelim ga… treba mi!
Biseri greha u mom oku, slivaju se u nizovima, kao reka bola, nezemaljske tuge… U srcu kuca ocaj, ne zivot, zivot sam upravo bacila. Progutah tablete, ne osecam promenu. Uradila sam to, cak nisam ni svesna da sam uradila to. I sta sada?! Da li da se prepustim placu? Ima li svrhe kada je gotovo?
Odustajem, zaista sam bez duse, bez zivota, ja sam najsiromasnije bice na zemlji, I isparicu za koji tren. Glava vec pocinje da me boli, grlo steze….Zivot izlazi iz mene, oci se sklapaju, kao skoljke… Biser je zauvek nestao, sakrio svoju lepotu sebicno, I nikada se vise nece otkriti…..

pitate se da li je devojka zaista umrla, pa... to cu ostaviti vasoj masti da odredi... Sad

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
Ëîêàöè¼à : not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: broken inside   Thu May 28, 2009 10:22 pm

Ostavlja veoma jak utisak... I veoma me rastuzilo, ako je iako moguce tako nesto...
Ne bih ovde da......................
Tuzna sam jbt... Do smrti sam tuzna i depreseivna i sjbn...
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
Ëîêàöè¼à : Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: broken inside   Fri May 29, 2009 3:01 pm

JustTheGirl wrote:
Ostavlja veoma jak utisak...
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: broken inside   Fri May 29, 2009 3:48 pm

meni se cini da je owo nesto najdepresiwnije sto sam ikad napisala....
ewo drhte mi ruke posto sam opet procitala....
btw majce, tnx....

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
Ëîêàöè¼à : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: broken inside   Fri May 29, 2009 11:01 pm

prelepa prica...tuzna i depresivna...da li ce biti nastavak?

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: broken inside   Fri May 29, 2009 11:30 pm

ne, oneshoot je... hwala maky...

New fan
New fan

Number of posts : 74
Ëîêàöè¼à : TH Fans Herzen.... Bill's soul .... xDD
Registration date : 2009-06-11

PostSubject: Re: broken inside   Thu Jun 11, 2009 5:32 pm

*^forgotten^* wrote:
JustTheGirl wrote:
Ostavlja veoma jak utisak...
Sad Sad Sad Sad Sad
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: broken inside   

Back to top Go down

broken inside
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» New Blessed By A Broken Heart song!