Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Par godina za nas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Par godina za nas   Thu May 21, 2009 10:25 pm

Samo zelim da kazem da su reci iz pesme izmenjene, morala sam.. da bi se uklopilo... Wink

************************************************************************************

Teski su rastanci, cak i ako nisu zauvek, iznova me teraju u plac. Ceo dan se trudim da suzbijem bol, strah sto ce otputovati, a znam da to nije kraj, nase prijateljstvo blista. Vidjacemo se vikendom, znam da hocemo, a ipak… on odlazi….

- Kris, Gustav te trazi.- Pojavi se moj brat na vratima, klimnula sam, progutavsi gorku knedlu sudbine.
Otvorih vrata, a on mi se nasmesi.
- Hoces do parka, veceras se skupljamo tamo?-
- Ovaj... da.- Promumlala sam, a u glavi mi odzvanja da on sutra putuje, ON SUTRA PUTUJE!-
- Cekam te, pozuri.-
- Okay...- Zustro sam potrcala ka svojoj sobi, uzela kacket, nas kacket, imamo isti, oh Boze, zasto mi sve tako uzasno tesko pada?! Opirem se tuznim mislima, bolje da se usresredim na vece koje je pred nama, ono mora biti lepo, jednostavno mora!

- Brzo si se spremila, cudno.- Smesio se, snazno me zagrlivsi. Pomislila sam da vise nikada necu imati takvog ortaka, iskrenog, zaista najboljeg druga kojeg mogu pozeleti.
- Heh.. svaki minut je veceras dragocen.-

Polako smo koracali, zagrljeni, obavijeni svetloscu proslosti, a buducnost meni izgledase kao potpuna tama, jer moja zvezda odlazi na neko drugo nebo da sija. Svaki letmicni pogled na Gustava, kao uzarena strela me pece, shvatam koliko mi znaci, koliko mi je potreban, on, najjaca podrska, uvek spreman da me saslusa, da mi pravi drustvo. On je deo moje svakodnevice, boja koja cini moj zivot zabavnim, on je sreca sto mi svako jutro kuca na vrata, on je spokoj koji me smiruje kada placem, on je uzrok mog smeha, on je olicenje drugarstva, on je moje sve!
- Georg i ekipa dolaze tek oko 9, ali sam mislio da mi setamo do tada, znas, sutra krecem rano, ne verujem da cemo se videti.-
- Znam, pa i ja sam planirala da nasamo pricamo, ipak sutra odlazis... a sledeci vikend je daleko.- Nasmejah se.
- Da, prvi put da smo razdvojeni tako dugo.-
- Heh, pa kad smo oduvek zajedno bezali od kuce.-
- Da, secam se prvi put je bilo sa 10, a sada bogami, imamo punih 15 godina.-
- Samo sto ovaj put ti ne bezis, ti ostvarujes svoje zelje.- Govoreci, na tren sam zazmurela, ne bi li sto jace osetila njegovo prisustvo, ne bi li poverovala da je jos tu, da me grli.
- Ko zna, mozda mi tamo kazu da su nasli nekog boljeg bubnjara.-
- Sigurna sam da boljeg bubnjara nece naci!- Potapsah ga po ramenu, smejuci se, zaista sam verovala u njega! – Nego, nisi mi puno pricao o tom bendu.-
- Tokio Hotel, novi bend. Svidjaju mi se momci, drugaciji su...-
- Drago mi je zbog tebe...-
- Ali ipak postoji mogucnost da odem tamo, i kazu mi da su nasli nekog drugog, znas, nije bas sto posto da sam clan benda...
- Ti si previse dobar da te ne bi izabrali!-
- Kris, znam da ti to mislis, ali to nije bas tako.-
- O, stvarno? A kako je onda?- Podigla sam obrve, uzivajuci sto me je nanovo gledao kao mladju sestru, voleo me na taj nacin. Ja sam bila nezna, a on jak, ja sam ga tiho volela, a on me je iznova opasipao toplim recima zahvalnosti. Bez njega, nikada ne bih postala srecna devojka, prihvacena svuda.
- Mozda sam talentovan, ali ima jos hiljadu takvih, ne znam, mnogo bi mi znacilo da sam u tom bendu.-
- Dobro, opusti se sada, vreme tece previse brzo da bismo ga tracili na rasprave...-
- Kristina, ne budi toliko pesimisticna, znas da cemo se vidjati kao i pre, a stvarno zelim da sam clan benda!-
- Ma znam, ni ja ne bih prezivela da te sutra vidim kako se vracas kuci, to bi me ubilo!-
- Da, a opet potajno zelis da se vratim, i da ostanem ovde.- Pogledao me pravo u oci. – Priznaj!-
- Aha, mozes slobodno da me ubijes!-
- Mislis da necu? Pazi se!- Utim pocesmo da se jurimo po parku, smejuci se radosno. Trcala sam, uzbudjena i puna adrenalina, misli uskovitlane i spremne za avanturu. Osecam se ispunjenom, voljenom, osecam koliku paznju posedujem, i ona me cini zadovoljnom. Dan je na izmaku, ali nisam setna, energija mi struji telom, dok me on jos uvek juri.
- Ha ha! Gotova si!- Sustigao me je i uzeo u narucje, smejuci se detinjasto, dok smo se okretali.
- Pazi, pascemo!- I zaista, zamalo se srusimo u travu, ali je uspeo da prestane sa okretima na vreme.
- Huh... –
- Sta je, umorio si se?-
- Salis se? Naravno da nisam!- I opet je nasrnuo na mene, jako me stegnuvsi rukama, tako da nisam mogla ni makac, ali prijalo je, savrseno je smirivalo moj strah, i bila sam zaboravila na sutra, bitno je ovo sada! Bitno je sto ga osecam sasvim uz sebe, sto mogu rukom pomilovati njegovu plavu kosu, mogu ga poljubiti u rumen obraz...
- Hajde da sednemo.-
- No problem.- U narucju me je odneo do klupe, i sedosmo. Ja na naslon, a on na klupu.
- Pusti muziku.-
- Sta zelis?-
- Ummm.. Moze EKV?-
- Naravno..- Nasmesio se slatko, namignuvsi mi...
Pogled mu luta, istrazuje nesto u daljini, on razmislja, da li mozda o meni? O nama? Da li ga uspomene greju kao mene, da li se seca dana kada smo se upoznali? Taj dan je bio pocetak najboljeg prijateljstva koje imam, imali smo 5 godina, ali dovoljno da prepoznamo slicnosti medju sobom, i eto, posle toliko godina, sa ponosom kazem da nije sve delo sudbine, uista smo se oboje krvnicki trudili da stvorimo cvrstu vezu poverenja i ljubavi, da spoznamo sta znaci biti drug, pravi drug.

Prijatelj i ja sedimo na klupi
gledamo zvezde
slusamo otkucaje vremena sto prolazi
kazu da imamo
jos samo par godina za nas

- Kad pomislim koliko se dugo znamo, obuzme me jeza.- Tiho je rekao, prenuvsi me iz jame secanja.
- Da, kao da je nemoguce imati nekog ko te poznaje sasvim, i zna bas sve o tebi, a voli te.-
- A ja bih voleo da osnovna skola jos nije gotova, da zajedno sedimo u klupi bar jos godinu dana, a onda neka se putevi razdvoje... samo bar jos malo..-
- O tome ti pricam.-
- Cudno je koliko uspomene znaju da me obuzmu.-
- Pa i muskarci su ziva bica! Normalno da te to boli!-
- Ne boli me!-
- Daj Gugi, i ti i ja znamo da ti je zao sto odlazis.- Nasmejala sam se, uzivajuci sto je njegova maska razbijena, i sada nema kud, no mi mora pokazati osecanja.
- Pa zao mi je, ali me ne boli!-
- Gugi..- Polozila sam saku na njegovo rame, polako glavu primaknuvi njegovom obrazu. – Priznaj, znacilo bi mi...-
- Ne zovi me tako.- Odgovorio je, ukoceno cekajuci da ga poljubim, ali sam namerno odugovlacila.
- Gustav, nedostajaces mi, stvarno...-
- Hoces li me vise poljubiti pa da pocnem da te ubedjujem kako mi nije tesko?- Prasnuo je u smeh, a zatim i ja. Divno je imati osobu koja te razume, kojoj mozes da kazes sve sto ti proleti mislima, ne plasis se da ce pogresno protumaciti. Sa njim sam uvek mogla da razgovaram o svemu, da budem JA, a da pritom znam da mu se takva upravo i svidjam, da mu trebam takva.
- Necu te poljubiti, nisi dobar...-
- Aha, a ko te je uvek branio? Ko ti je davao zvake? Ko ti je nosio ranac kuci kada ostajes na basketu? Ha? Ko?- Smejali smo se, sa uzivanjem se prisecajuci najlepsih trenutaka provedenih zajedno.

Imali smo igracke i ziveli smo sve
sve zelje i izazove
sve igre za drugove
sto je smislio neko
pre samo par godina za nas

- Dobro sad, ipak si ti moj najbolji drug.- Sa radoscu sam ga, brzo poljubila u obraz. Osetih njegov drhtaj tela, zelju da zamrzne ovaj tren smeha i suza, onih unutrasnjih.
- E tako treba.- Primakao me jos blize sebi, i slatko poljubio u celo.
- Cudno koliko mi ovo vece deluje kao onda kada si rekao da sam ti bff.-
- Secam se.-
- Bilo je prilicno smesno, ali dirljivo.-
- Danima sam razmisljao kako da ti to saopstim, jer sam mislio da ne znas.-
- Pa iskreno, nisam ni sanjala da ti toliko znacim, mislila sam da osecanja nisu obostrana. Heh... bili smo deca...-
- Znaj da, koliko god da sam te tada voleo, sada te volim puno puno vise!-
- Gustav, zasto si toliko .... Boze.. toliko...- Trudila sam se da sklopim najobicniju recenicu, ali ne mogu. Njegove reci izazvale su burnu reakciju, ogromnu i glasnu eksploziju u meni, i shvatam da mi je sada jos teze da se odvojim od njega.
- Prosto se zapitam zasto si odabrala bas mene, od svih... bas mene...-
- Pa ne znam, bio si....-
- Secam se prvog dana kada sam te ugledao, tacno se secam da si bila okruzena gomilom drugarca, i prisle ste da se upoznamo.-
- Da.- Smesim se iskreno. – Tada sam bila zaljubljena u tebe... Novi u vrticu, bio si prihvacen od samog pocetka.-
- Jao da! Bila si zaljubljena u mene! Hahahahah...-
- Prestani, pa ti si me pitao da ti budem devojka, secas se?!- Cikala sam ga, jer znam da ne voli da prica o tome, onda se osetimo nelagodno ovako prisno zagrljeni.
- Khm, Kris, nemoj da te podsetim i prvog poljupca.-
- Hahahha...-
- Davno bese...-
- Aham... Davno...-
- A eto, ja vec sutra putujem, ti uskoro kreces u srednju. Neverovatno je koliko vreme leti...-
- Ne ides ti zauvek, mada, i da odes, bices mi najbolji drug zauvek...-

Da li znas kako zelim da te cuvam
da li znam sta treba da znam
voli me kako nikad nisi volela

Puno je stvari prolazno, a mi ih dozivljavamo kao previse bitne. Mnogo toga treba da izgubimo da bi shvatili sta su zapravo dragulji naseg zivota. I vreme, izmice i ne ceka nas da odaberemo prave reci, nego samo tece... i tece...
Gustav je jos pored mene, cutimo, ne znam sta misli, ali znam da mi nikada nije ociglednije predocio koliko mu znacim... Njegova ruka oko mog struka, sigurna sam....

Zivimo i pricamo, razumemo se, hodamo
i slavimo neke bezvezne stvari
neke bezvezne price
sto je smislio neko
u samo par godina za nas

- Ovi samo sto nisu dosli, sta kazes da odemo u centar?-
- Ne, znaju da smo u parku.. docice.- Prizvuk panike u mom glasu, gubim ga. Nestaje nit neznosti sto smo izgradili za ovih posebnih sat vremena, ne zelim, NE ZELIM DA NAS MIR ISCEZNE!
- Ok, onda cemo da sacekamo...-
- Hladno mi je.- Slagala sam, jer je krenuo da skloni svoju ruku sa mog ramena.
- Hladno ti je na 26 stepeni?!- Nasmejao se irnicno, prozreo me je, i moju zelju da me grli.
- Molim te, nemoj da postavljas pitanja, previse kvari dirljivu atmosferu.- Namignula sam, i zajedno se zakikotasmo.

Nisu dovoljne reci, samo obicne reci
da mi vrate srecu
nije dovoljan dodir
ni da znam da te imam
jos samo par trenutaka

Poslusao je moje skrivene zelje, te ipak ne skloni svoju snaznu ruku. Tisina, najlepsa tisina do sada, najiskrenija, najvrednija koju imamo.... Sacinjena od sporih uzdisaja, vecnih osecanja sto vladaju nama. U ocima su mi suze, ne mogu vise da ih zadrzim. Isuvise je stvarno saznanje da imamo jos samo malo vremena, curi nam kao pesak, i cak i ne znam koliko ce zapravo trajati.

Da li znas kako zelim da te cuvam
da li znam sta treba da znam
voli me kako nikad nisi volela

- Koliko ces me se secati? Hoces li bar mesec dana?-
- Sta ti je odjednom?- Zabrinuto me je pogledao, iznenadjen sto sam se usudila da progovorim.
- Nista, samo se plasim da je zaborav sledeca stanica naseg prijateljstva...-
- Ne!- Grubo je sakom obgrlio moje lice. – Nikada vise to nemoj da kazes!-

Raste kao nada
kao more, kao govor, kao pokret
kao zora, kao dete, kao krv
kao zelja medju nama, raste kao bol
i grize sve pred nasim ocima

- Ali Gustav...- Zaplakala sam, pustila da more bola istece...
- Mozda je velika cena sto odlazim, ali svakako cemo ostati ovako dobri prijatelji!-
- Zelim, uzasno zelim da ti verujem...-
- Kris, volim te...-
- Cuvaj me, samo me cuvaj u secanju, makar negde duboko, negde gde niko nece moci da vidi tu ljubav, ali ti ces znati, znaces da sam postojala...-
- Veruj mi, nece ostati na recima. Docices da zivis samnom, cim zavrsis srednju skolu. Kaulitzi su dobri momci, a i oni sigurno imaju svoje prijatelje, siguran sam da im ne bi smetala...-
- Da, ali dotle ima cetiri godine...-
- Nije to puno, vidjacemo se.-
- Bend ce do tada da postane suvise popularan, osecam da hoce.... Kao da ce ti tada biti vazno ko sam ja i sta radim, kao da ces imati vremena da mislis na stare prijatelje....-
- Za tebe imam vremena, uvek!-
- Gustav, samo zelim da zapamtis da cu zauvek biti tu za tebe, cak i kada pomislis da je proslo mnogo vremena... ali bicu tu!-
- Znam.- Poljubio mi obraz, nezno, potom me uzevsi u narucje. I krenuli smo ka grupici tinejdzera sto su nam prilazili... Nasi drugovi, ali oni ne znaju da smo mi mnogo vise od toga... mi smo brat i sestra, po ljubavi....

Voli me kako nikad nisi volela
Voli me onako kako nikad nisi volela!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Par godina za nas   Thu May 21, 2009 11:09 pm

Rastanci... Isuvise sam ih dozivela u zadnje vreme, a tek mi sledi jedan grozomorni...
Fic je apsolutno divan, samo da ti kazem da sam se ponovo pronasla...
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Par godina za nas   Thu May 21, 2009 11:16 pm

prelepo je... SadSad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Par godina za nas   Thu May 21, 2009 11:37 pm

hwala wam.. ewo ja sam opet citala i rasplakala se.. znaci, ja nmg da napustim moje drustwo iz osnowne!!!!!!!!! necu!!!!!!!

Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Par godina za nas   Fri May 22, 2009 7:49 pm

Pa jedno 10 minuta buljim u ekran i ne znam sta da kazem...

Rekla bih da je fikcija apsolutno divna, kao sto je Ivana rekla, ali ona je mnogo vise nego divna...
Ne znam... Ja sam pod nekakvim utiskom i mozak mi uopste ne radi kako treba...
Tuzno je, najvise kada ona pocinje da place... Jedino tvoje fikcije mogu da uspeju da me nateraju da i ja zaplacem kada krene da place glavni lik...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: Par godina za nas   Fri May 22, 2009 8:40 pm

E... Fic je super, kao i svi tvoji... Stvarno je prelep i mnooogo dirljiv.... A sto se tice drustva iz osnovne, sve zavisi od onog u srednjoj... Necu da te lazem i kazem da ce "biti bolje", jer mozda nece... Ali to i dalje ne znaci da ces se zauvek rastati od svojih starih prijatelja... Oni koji ti znace- ostaju u kontaktu, a ostale ces zaboraviti-jbga... Ali u svsl, nije toliko strasno kao sto izgleda... (Muku sam mucila celo leto... Kako cu se snaci u gimnaziji bez mojih starih, koje sam obozavala k'o da su mi braca i sestre... Ali pocetak je tezak... Drzi se samo prvih mesec dana!)
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Par godina za nas   Fri May 22, 2009 9:22 pm

Jbt ja sam ponovo citala... Znas zbog onoga o cemu sam ti pricala na skypeu... Nemam pojma sta cu da radim...
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Par godina za nas   Fri May 22, 2009 10:17 pm

majo, meni jako znaci kada uspem da te dirnem, znaci da napredujem.... tako da, puuuuuuuuuuuuuno hwala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

angelor, tnx puno... i hwala na owim recima za sr. skolu... znas da sam skroz uplasena kako cu se snaci... a ja takodje obozawam owe moje....

iwana.... ma bice swe okay...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Par godina za nas   Sat May 23, 2009 1:13 pm

Joj.. Downo...
Rasplakalo me je .. Podsetilo me je kako je meni bilo kad se moja drugarica jos iz vrtica odselila u Novi Sad ... Cry&Gone

Prediwno sis!!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Par godina za nas   Sat May 23, 2009 2:27 pm

kris da li ova prica ima nastavak? prelepa je....

Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: Par godina za nas   Sat May 23, 2009 4:01 pm

Snaci ces se, don't worry, be happy... Samo, pazi, nemoj ove poslednje dane da potrosis na kukanje za osmacima, to ima da ti bidne najzalije posle...!!! LoL Smile
Back to top Go down
View user profile
master_of_KOCKICA
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 143
: in ur head!!!! muhahaha
Registration date : 2009-05-19

PostSubject: Re: Par godina za nas   Sat May 23, 2009 9:17 pm

milaLOVESmetalec wrote:
prelepo je... SadSad

yeeap bounce
Back to top Go down
View user profile http://www.master_of_KOCKICA.piczo.com
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Par godina za nas   Mon May 25, 2009 8:09 pm

hwala wam puno....

maky nema nastawak... oneshoot je...za sada... xD

New fan
New fan

Number of posts : 74
: TH Fans Herzen.... Bill's soul .... xDD
Registration date : 2009-06-11

PostSubject: Re: Par godina za nas   Thu Jun 11, 2009 5:26 pm

.... I meni su suze krenule.... Sad Sad
Malo je reci da je prediwno.... dirnullo me je prawo u srce i duschu.... Sad Sad
Neopisiwo....
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Par godina za nas   Thu Jun 11, 2009 6:58 pm

tnx puuuuuuno!

New fan
New fan