Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

In me </3

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: In me </3   Wed Apr 22, 2009 12:29 am

Iskreno se nadam da cete razumeti ovaj ff, ideja je nesvakidasnja... ali eto, neko mora da ima nesvakidasnje ideje.. xDDD

Trcao sam kuci, jureci kao zmaj kroz pljusak. Hladnoca, otrovna i nezaustavljiva, odlucno mi je osvajala celiju po celiju. Noc gusta da cak i ulicna svetlost bledi i topi se u pomrcini, sapat kise, muk
- Hallo, Tom, jel me cujes?- Pokusavao sam da ga dobijem.
- Da? Bill, ti si?-
- Mozes li da me sacekas kolima? Pozuri.-
- Gde?-
- Na stanici sam... pozuri..-
- Stizem..-
Drhtao sam cekajuci ga, noge mi se pretvorise u dva zaledjena stuba, gotovo nepokretna. Kapi su vec sasvim umrljale moju sminku, kreon se bese razmazao po celim obrazima, slivajuci se u dva, tri potoka. Cudan izgled, pomislih.
Iznenada, iza ugla zabljestase dva svetla, kao macije oci u tami. U prvi mah sam ustuknuo, a onda shvativsi da su to Tomova kola, pridjoh, usavsi unutra.
- Bilo je krajnje vreme.- Nasmesio sam se, poljubivsi ga u obraz.
- Bezi!- Odgurnu me on, brisuci rukom mesto koje moje usne malocas dotaknuse. Zar u mom srcu polete u vis, bes mi je kao struja navirao u obraze. Ali cutah, pod maskom neunistive smirenosti i bezbrige.
Neprobojni zid medju nama, sa bodljikavom zicom okolo, oivicen nerazumevanjem i strahom. Okolo lete iskre mrznje, skoro dogorele, ali jos zlokobno sjaje.
Zasto je takav? Zasto jednostavno ne moze da razume da ga volim i da mi treba, da sam umoran od pretvaranja, da bi bio srecniji samnom...
Razmisljao sam po obicaju, odmicao sve dalje, upadajuci u sopstvene zamke.
- Kako je bilo u gradu?-
- Super...- Tek sto sam se nasmesio, i bujica reci polete mi iz grla, on me prekide, tmurnog i zamrsenog izraza lica. Odustao sam.
- Ok.-
- Kako je tebi bilo danas?-
- Dobro.-
- Sta si radio?-
- A sta se tebe to tice??-
- Pa... samo sam pitao, ne vici na mene!-
- Deriste jedno, nemoj da ti odsecem tu jezicinu!-
- Prekini!- Zario sam lice u sake, ponovo se desavalo. Iskrivljene slike iskakale su svuda oko mene, vise nisam bio u kolima. Leteo sam, strasna lica vristala su mi nesto, zlurado se kezeci, pokazujuci mi noktima na Toma, trebao sam im nesto uciniti, a nisam znao sta. Nisam znao ko sam, gde se nalazim i zasto. Svet bi bio potpuno izbrisan iz moje svesti, jedino su mi cula postala nesvakidasnje izostrena, gotovo da mi se raspala glava od buke. Zmureo sam, ne usudjujuci se da ponovo pogledam strane prilike, kadkad bih se zavrteo, ustvari, tlo podamnom se iznova i sve brze okretalo, zbunjujuci me do bola.
- Bill?? BIILL???!- Neko me je drmusao, ocajno me dozivajuci nazad u stvarnost.
- Pusti m.. me. Pus- Mucao sam, lagano se osvescujuci.
- Bill? Jel me cujes? BILL?!!-
- Tu.. tu.sam- Jedva otvorih oci, iscrpljen od stanja u koje sam zapao.
- Oh Gospode- Tom sa olaksanjem ustade sa kreveta, osvrtao sam se oko sebe, ne prepoznajuci sobu.
- Gde smo?- Uplaseno sam zapitao, radoznalo istrazujuci prostoriju. Beli zidovi, nema ni najmanje mrljice, nema boja.
Belo kao smrt, ili kao andjeo???
- U bolnici.- Tiho je odgovorio.
- Zasto?-
- ZASTO?!!- I tada je nebrojeni put povisio ton, nacinivsi me manjim od makovog zrna. Osecao sam kako propadam u dubinu njegovog besa, kako tonem i tonem, bez prilike da se odbranim.
- Tom... Tom... Tom..- Mrmljao sam, sakrivsi glavu u kolena, ljuljajuci se napred-nazad. Nije prestao da vice, reci su poput bodeza letele svuda oko mene, u meni se razlio otrov, unistavajuci me. Galama je postala paklena, nisam se usudjivao da otvorim oci, cak ni da se pomaknem. Cinilo mi se da se ceo svet raspada, da se stakleni zidovi koji me stite od proganjajucih stvorenja iznenada i neocekivano ruse, da su se rasprstili u paramparcad. Nema ih, a ja sam nezasticen.
- Muka mi te je!- Poslednji put me je ogorceno prostrelio pogledom, a potom izasao iz sobe.

Cutanje, samoca u svakoj pori moga tela. Sve je iscezlo, nema svetla, nema ni tame, jedino sto me okruzuje jeste beskrajna belina. Strasljivo sam zackiljio, u nadi da cu primetiti promenu, ali nije je bilo.
Gde su prozori? Zar nema bas nijednog? Gde su vrata? Kako sam usao ovde, a kako je Tom izasao? Je li ovo moja masta??
Misao me je sledila, umrtvila svaku narednu. Poceo sam da se tresem, nekontrolisano, pod njihovom vlascu...

- Billy... Nezan glas, mekan da ga mogu opipati u vazduhu.
- Da?- Otvorio sam oci, ali ne videh nista. Jeziv kikot u pozadini.
- Zar nije dan sada?-
- Dan?- Zasmeja se prilika, ocigledno zenska. Pridruzise joj se i ostale, i dalje sam nemo zurio u nistavilo pred sobom.
- Upalite svetlo onda.-
- Hahahha..-
- Zasto ne upalite?- Trag histerije nazirao mi se u glasu, strahovao sam da se moj napad ne ponovi usled tolike tame. Pokusao sam da udahnem vazduh, bilo je isuvise hladno, i zazalih jer mi se pluca zamrznuse.
- Ovde nema dana... ovde je mrak... Zar nije lepo?- Nesto mi pomazi obraz, stresao sam se, kao da su mi igle zabodene u kozu.
- Dobrodosao.- Jos gomila prilika izroni iz noci, otkrivajuci mi prelepa lica.
- Ko ste vi?-
- Zar ne vidis?- Ponovo se nasmeja jedna od njih, nisam znao koja, jer sve su bile iskezene i sa neljudski ostrim zubima.
- Andjeli?- Glupo sam odvalio, ali prividjenja tolike lepote, tolikog sjaja nasuprot neprozirnoj noci, zaista su me podsecala na andjele.
- Ne.. nismo andjeli!- Grubo me odgurnu najblize stvorenje. Uplasio sam se, mozda su zelele da me ubiju, nisam mogao da razmisljam, razum mi se sklupcao i jecao, negde sasvim u meni, negde duboko. Kao da sam bio napusten od samoga sebe, slab i nemocan, a one previse lepe i nadmocne.
- Imas jos jednu sansu..- Jos kikota je izazvalo mucninu mog tela, mislio sam da cu se onesvestiti svakog trena.
- VILE.- Izustih. PROKLETE VILE!-
- Hey maleni, zasto si tako glasan, ovde nije pametno vikati.- Protiv moje ustalasane volje, jedna mi prstima poce gladiti kosu.
- Mozemo da budemo tvoje vile, ukoliko zelis tako.- Oglasi se druga, istog mekanog glasa.
Mislim da sam tada poceo da tonem u san, mir koji su sirile obuzimao me je. Tama je nestajala u mom oku, skupljajuci se u jednu malenu tacku. Blago ljuljuskanje, prijalo je kao da sam decak, i osetio sam miris srecnog detinstva, lebdio je u vazduhu.

Nesto me dodirnu, te razrogacih oci.
- Ko je to?!!- Vrisnuo sam.
- Tom... to sam samo ja...-
- Tom?- Nesto slobodnije sam ga osmotrio, i uista, njegov meni bliski lik se ocrta.
- U redu je..- Sapnuo je, posto sam ga snazno zagrlio.
- Tom... oh Boze, kako si mi nedostajao!!!- Stezao sam ga uza sebe, nakon toliko samoce, moj brat, ponovo je bio kraj mene, osecao sam da je topao, da gotovo gori u mojim rukama...
- U redu je..- Ponovi on.
- Nemoj da ides vise, idemo odavde, ne zelim da sam ovde... Molim te!-
- Smiri se.- Polako je moje sake sklonio sa svog struka, i pogledao me brizno.
- Idemo.- Veselo ga uhvatih za ruku. Gde su vrata??-
- Bill, sedi molim te... dodji...- Odupirao se.
Zasto ne zeli da idemo? Zar je njemu lepo ovde? Ali moramo otici odavde!
- Hajdemo!- Jos jednom sam, osmeha iskrenog, povukao brata, ali on se ne pomeri ni makac.
- Bill, moram da ti kazem...- Zapoceo je sramotno. Ti... ti ost.. ostajes ovd..e..-
- MOLIM?-
- Zao mi je...- Isti mah je krenuo da izadje, i gle cuda, on uspede da nadje vrata.
NE! Ja ne ostajem ovde!!!!!!
- Cekaj me Tom!!!- Cuvsi moj uzvik, jos zustrije je pokusao da zalupi vrata, ali ga ja povukoh nazad u sobu.
- NECES!- Vristao sam. Prestravljen, obuzet cudnim osecanjem, nepoznata energija strujila mi je telom, nisam to bio ja, to nisam mogao biti ja!
- Bill!- Batrgao se, uzasnuto me gledajuci.
- NECES!!!-

Prekid filma, prekid.... nema me, nema nicega, nema ni vila... nema Toma... Mislim da lebdim u mislima...

- Doktore!- Dotrca zena coveku u belom mantilu.
- Vi ste gdja Kaulitz?-
- Da, gde je Bill?-
- U samnici je.- Namrstio se. Moram Vam saopstiti nesto.. pratite me!- Zena ga poslusno i sa strepnjom sledise sve do crnih vrata, utim zajedno udjose.

- Kako se zoves?-
- Sta?- Osamuceno sam podigao glavu, bolela me je, boleo me je svaki delic tela i duse.
- Ja sam Deny, a ti?- Nasmesila se, pitao sam se da li je stvarna, ili samo jos jedno od prividjenja.
- Ja sam Bill..- Depresivno odgovorih, nastavljajuci sa klacenjem.
- Zasto si ovde?- Sa neobicnom pozitivnoscu je govorila, u jednoj ruci drzeci uvojak smedje kose, a u drugoj stezuci nesto...
Kao da ja to znam!
- Nije bitno... Ti?- Bez imalo znatizelje sam mumlao, ocito da mi nije trebalo drustvo, ali ona to nije primetila.
- Mah...- Protegla se. Vidim sto drugi ne vide, i ne veruju mi... ali zar je vazno?-
- Smejes se.- Prokomentarisao sam, pomalo iznenadjen sto ona moze da se smeje na ovakvom mestu. Bila je skromno obucena, a opet, cela je odisala neobicnoscu i uzivanjem.
- Da... Zanemela je par trenutaka, a potom nanovo progovorila. Koga ti vidis? Jel vidis nekoga??-
- Da...- Udahnuo sam. Vidim vile...- Pazljivo je osmotrih, u potrazi za bilo kojim znakom na njenom licu, ali me ona preduhitri recima.
- Vile???- Razocarano me odmeri.
- Pa sta?!!- Zbunjen, cak uzrujan sto mi se podsmeva, poceo sam da vicem na nju. PREKINI DA MI CITAS MISLI!!! STA TEBE BRIGA KOGA JE VIDIM! BEZI OD MENE!!!-
- Ali...- Ustuknula je, jednako uplasena kao i ja. Nisam mislila... nista lose...-
- Izvini!- Panicno sam se odmakao, pribivsi se sasvim uza zid. Kao dva potpuna stranca smo se posmatrali, udaljeni samo par koraka, ali dovoljno daleko da je ne dodirnem. Nisam je zeleo ovde, nisam zeleo bilo koga!!! Smetala je, isuvise jako!
- Znala sam da ih i ti vidis... ali to nisu vile...- Nastavila je, nesto stalozenije.
- Neg.. nego sta su?-
- Pa, ja ih zovem cuvarima... one me stite kad neko pokusa da me povredi..-
- Ja vidim vile...- Ostao sam tvrdoglav, i makar da nisam imao ni najmanje znanje sta su njeni cuvari.
- Dobro... mogu ti reci par tajni ako zelis...- Iznova je otkrila svoje blistave zube, sijali su poput ogledala.
- Zelim.-
- Uvek ih sam mozes pozvati, ne moraju da dolaze kada one zele, vec kada ti.. Onda, ukoliko ti presedne njihova mirnoca i bezivotno stanje koje ti pruzaju, takodje ih se mozes osloboditi... Potrebno je samo da se ugrizes, ili kao ja, da raseces ruku, saku, sta vec.- Samouvereno mi je pokazala na perorez u svojoj saci. Ovako.- Utim blago presece tananu kozu podlaktice, crvena krv oboji joj kozu. Zatim popijes malo krvi, dovoljno je sasvim malo..- Liznula je ruku, netremice me gledajuci. I gotovo, one ce nestati!- Zakikotala se, ugledavsi kako bez reci tupo zurim u njenu krvavu ruku. Ma nije to nista!-
- Ov... ovaj.... ok.-
- Probaj ti!-
- Radije ne bih...-
- Ma hajde!-

Od tada, cini mi se da od tada rec samoca vise ne postoji u mom recniku. Uspeo sam da spoznam srecu, uvek je bila uz mene, a kada bi je izvodili iz sobe, imao sam moje prelepe vile. Nikada mi nije bilo dosadno... Bese to divan period, satkan od smeha i crvenila, ispunjen mojim duhom, i duhom devojke koja mi je pruzila taj svet... Svaki dan leteli bismo poljima novim, na krilima maste, a ipak neporecivo stvarnim... Ahh, nista mi tada nije bilo potrebno....

- Ali doktore!!- Jecala je zena. Kako je mogao da napadne rodjenog brata!!?-
- Molim Vas, smirite se.- Brizljivo ju je vratio u fotelju. Ispricacu Vam.-

- Pusti me Bill!- I dalje je pokusavao da izadje iz sobe, ali ga brat celicnom snagom vrati nazad.
- NECES!-
- Sta?- Na ivici svesti, Tom ga posmatrase kako priblizava svoje celjusti njegovom vratu. Vrisnuo je, no brat nije prestao da zariva zube u njega.
- PUSTI ME BOLESNICE RETARDIRANI!- Bill se nije odmakao, nije ni cuo brata. Pod vlascu dubinskog nagona, ceznjivo je grizao.

- I tada je ekipa uletela u sobu, odvojivsi Billa od Toma.-
- Al... Ali kako?- Zena se gusila u suzama, nemajuci snage da prihvati upravo predocen pakao od sudbine.

Ljudi u belom su danas po drugi put usli u sobu.
Zasto su ovde? Napregnuto sam razmisljao.
- NE!- Tada vrisnuh, jer Deny su upravo na silu odvukli napolje. NE NJU!- Potrcao sam da ih zaustavim, ali ne, ona nestade iza belih vrata.

Tutnjava u meni srusila je svaku pomisao na spas, znao sam da nevolje predstoje. Ponovo sam sam, ponovo ostavljen. Strah me je naterao da potrazim starog sebe u dubini, nije ga bilo, izgleda da se previse dobro sakrio. Silne potrage i lutanja, u meni veciti mrak i tuga, neobjasnjiva seta... Vreme kao da je stalo, razvalaci se medju suzama...
- Bill?- Tihi poznati sapat, srce mi se otkide od naleta uzbudjenja.
- Tom?- Blago sam podigao glavu.
- Ja sam..-
- Tom?-
- U redu je..- Plasljivo mi se priblizio, da, napokon je dosao posle citavih godinu dana. Mislio sam da sam zaboravio na njega, ali iznenadna tuga mi zamagli vid.
- Nisi dolazio dugo...-
- Izvini... izvini Bill...- Jos malo je prisao, gutajuci knedle bojazni, kao da je ocekivao da se kao div ustremim na njega, ja to uista nisam hteo... I zato mi je i bilo zao...
Gresi... on je oduvek gresio... On me ne voli.... ;-(

Secam se da sam mu tada pritrcao i zagrlio ga. Osetio sam njegovu vatru, sikljala je sa svih strana, obasipala me iznova i bez prestanka. Nemarno sam se grejao uz njega, uzivajuci u ozivljavalju stare potisnute ljubavi...
- Ne idi Tom...-

Ponovo prekid... ovoga puta bolan! Jako i neizdrzivo bolan!!! Nesto je puklo u meni, prepolovilo se... Da li je to bila veza sa ovim svetom, ili sta god... Ali znam da je tada nastupio besprekidan mrak... Vecnost....

Proslo je jos godinu dana, mama i ja jos skupljamo pare za lek.. Bill se sve vise otudjuje, ne prepoznajem ga....
Tom...

Dve godine kasnije!

- Zdravo Billy...-
- Ko je to?-
- Tom...-
- Sta hoces?- Nezaintresovano odbrusi decak.
- Nista... mislio sam da ne smetam...- Utim Tom napusti sobu, sa gorkim suzama u ocima...

Danas ce mu dati lek, ohh Gospode napokon... Jedva cekam! Zelim brata nazad, zelim ga nestvarno jako!!
Tom...

Budjenje... Kao da sam posle sna ponovo probudjen... Divna svetlost dana, kao da je nisam osetio godinama! Kao da sam bio mrtav, i sada sam napokon probudjen! Kako je lepo, kako je sve lepo i krasno... O Boze, kako je svetlo!!!

Razmisljao sam, diveci se zracima sto su se preplitali na postelji. Umoran, iako srecan, bio sam iscrpljen. Soba je mirisala na lekove, odvratno, pomislih, ali nista to nije bilo vazno, ni flasteri na mojoj ranjenoj ruci, ni igle u veni, nista... Sve je bilo nebitno u odnosu na lepotu zivota, na Sunce koje mi topi obraze, na pomesane svetle boje koje zive u sobi... Na cvece sto zadovoljno sveta u vazi kraj mene, na nezne glasove iz hodnika, na glas Toma.
- Kako je danas moj bratic?- Osmehnuo se.
- Super..- Stegnuo sam mu saku, ceznjivo mu se zagledavsi u oci.

Proveli smo sate i sate razgovarajuci, milion godina trebali smo da nadoknadimo. I zeleo sam, znao sam da mogu premostiti sve gubitke, a mogao je i on. Prsti ukrsteni i spremni da se nanovo vole, da zaborave i zalece sve rane... Ja nisam vise ista osoba, ne znam ni ko sam bio, ali zasigurno znam da cu biti dobar, da cu voleti i biti voljen...!

Decak je nakon mesec dana, usled nedostatka leka ponovo zapao u nemilosrdne kandze bolesti, a bolovao je od sizofrenije...
Ubrzo je preminuo, a sve do smrti, izlivi besa i histerije postajali su sve vise izrazeni...

08. April 1998.

Last edited by billovka94 on Wed Apr 22, 2009 1:58 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: In me </3   Wed Apr 22, 2009 12:02 pm

No coment...
Zaista neobicna tema...
I bolna ...
Svaka ti cast!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: In me </3   Wed Apr 22, 2009 1:59 pm

hwala... slazem se da je neobicna..

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: In me </3   Wed Apr 22, 2009 2:27 pm

j0j!pa sllazxem se da je ne0bichxna.,.,i t0 mn0g0.,.,d0k sam sxwatilla.,.,stwarn0 se teshxk0 razume.,.,znachxi na iwici suza sam.,,0 b0zxe.,,braw0 Kris!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: In me </3   Wed Apr 22, 2009 3:01 pm

hwala joxy... mozda se tesko razume jer je tema dosta ozbiljna, msm ipak je to bolest...

Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: In me </3   Wed Apr 22, 2009 3:08 pm

Aa... Kak' je dobroooo!!! Dobro, jeste, neobichno, ali je perfect...

P.S. Jesi slucajno stavila 8. april, ili...?
Back to top Go down
View user profile
Amber
Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: In me </3   Thu Apr 23, 2009 1:18 am

Priča je dobra...

Zanimam me zato si odabrala ovu temu, ta te je inspirisalo?
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: In me </3   Thu Apr 23, 2009 10:22 am

angelor, hwala, nije bas saswim slucajno..... xD
amber, tnx i tebi... pa gledala sam nesto u wezi sizofrenije, i eto, sinula mi ideja....

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: In me </3   Thu Apr 23, 2009 2:49 pm

Devilish wrote:
j0j!pa sllazxem se da je ne0bichxna.,.,i t0 mn0g0.,.,d0k sam sxwatilla.,.,stwarn0 se teshxk0 razume.,.,znachxi na iwici suza sam.,,0 b0zxe.,,braw0 Kris!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: In me </3   Fri Apr 24, 2009 1:17 pm

ja nemogu poverovati..
ja sam jednom napishala ff bash kao i ovaj.. isto, bill je bolovao od shizofrenije.
i taj je moj omiljeni ff koi sam ja napishala, a jer je veoma slichan na ovaj shta cu da kazhem..
PRETUZHNO JE.
<333333

p.s. moja friendica [koja je procitala moj ff] pocela je zvati billa SHIZO xDD
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: In me </3   Wed Apr 29, 2009 1:52 am

prelepa prica....znaci placem kao kisa....

New fan
New fan

Number of posts : 74
: TH Fans Herzen.... Bill's soul .... xDD
Registration date : 2009-06-11

PostSubject: Re: In me </3   Thu Jun 11, 2009 5:41 pm

*^forgotten^* wrote:
No coment... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Zaista neobicna tema... affraid affraid
I bolna ... Sad Sad Sad Sad Sad
Svaka ti cast! :angel: in love
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: In me </3   Thu Jun 11, 2009 6:57 pm

tnx swima!

New fan
New fan

Number of posts : 74
: TH Fans Herzen.... Bill's soul .... xDD
Registration date : 2009-06-11

PostSubject: Re: In me </3   Thu Jun 11, 2009 11:45 pm

:::: Nischta.... <3 <3 <3 <3 .... Hwalla tebi!!!!! <3 <3 <3 <3 ::::
Back to top Go down
View user profile
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: In me </3   Fri Jun 12, 2009 6:54 pm

uh,tesko da je da se shvati...
ali ta sizofrenija...
znam jednog coveka koji je bolestan...mislim,sizofrenicar je..i jako je tesko i kada ga vidim i kada ga slusam kada ima napade...
zamislite situaciju gde sedite i samo odjednom dobijete napad...a neko sedi odmah do vas... :/
jako me je pogodila ova prica...Sad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
Sponsored content

PostSubject: Re: In me </3   

Back to top Go down

In me </3
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1