Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

:) <3 :( :/ :D

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Mon Jun 22, 2009 7:40 pm

Hvala ti puno... Smile Ostao je jos jedan chapp, i stavicu ga veceras ili sutra...! Wink
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
Ëîêàöè¼à : :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Mon Jun 22, 2009 11:43 pm

veceeras veceras veceras mooolim teee
stvarno teee molim najviseee
Back to top Go down
View user profile
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Tue Jun 23, 2009 3:55 pm

Xexex... Nisam stigla sinoc, ali evo... Smile

-Nisam mogla vise, stvarno nisam mogla! Ti… Nisi ti kriv… Ja sam sama to… - jecala sam, dok je njegovo srce sve snaznije I snaznije kucalo…

-Pa ti nisi mala, Larissa… Ti nisi klinka koja sebi sme I moze da dopusti da padne u takav ocaj da to radi!!! – vikao je bez imalo razumevanja…

-Nisam, Tom! Nisam… Ali… Ma… Otkako si se pojavio, sve je drugacije! Sve je otislo na drugu stranu… Gubim se, covece! Nisam ono sto sam ranije bila! A tebe nema… Nema te NIGDE da mi kazes ko si zapravo I sta hoces. Samo se pojavis onda kad treba I spasis mi zivot, I vise od toga! Nisam mogla vise, jbt!

-Ali zasto mi nisi rekla?! Zasto mi nisi bilo sta nagovestila?! Zar mislis da bih dopustio da patis?! Odavno te posmatram, Larissa… Odavno znam skoro sve o tebi… Video sam da ti je tesko da se boris sa pritiskom koji ti je nanela plasticna slava u ovom gradu… Hteo sam da ti pomognem, a, vidim, nisam uspeo… - Sada su I njegove oci pocele da svetlucaju onako kako ne treba… Te hrabre oci tonule su u bol I razocarenje… On… On je plakao…

Optimisticni pogled izgubio se u dalekoj tmini, negde odakle se nikada vise nece vratiti…

Posao je napolje… Napolje, gde nista nije uradio kako ne treba. Gde nije umesto pomoci naneo jos jedan, tezi bol… Sada sam ja njega uhvatila za ruku, onako nezno, a snazno, I zapovedila mu da ostane… Ne, to nije bila molba… Niti ocajni vapaj za pomoc… Bila je naredba. Onakva kakvu sam ranije umela da iznesem…

-Rekla sam ti da nisi ti kriv… Tom… Ja tebe i ne poznajem… Hocu da ostanes sa mnom veceras… Ne plasim te se vise! Samo hocu da ostanes, dodjavola! Ostani! Ne napustaj me sad, na kraju! Uvek to radis! Odes kad je najvaznije! Kad je najbitnije! – vristala sam na njega…
Zgadjeno je posmatrao moje pokrete usana koje su drhtale pod ostricom bola I suza koje su u isto vreme izlazile na sve strane... Mislila sam da ce me odgurnuti od sebe zauvek… Da ce reci da sam nezahvalna kucka, koja mari samo za sebe.. Sto I jesam, kad se malo covek zagleda… Ali nije… Opet mi je prisao I poljubio ispupcenja na rukama…

-Bicemo zajedno… Kad odemo kod mene kuci, sve ce ti biti jasno! To je daleko, Larissa, mnogo daleko… Ali, necu morati nista sad da ti objasnjavam! Samo, postoji problem… Ne smes reci nikome kuda si otisla, znas… Ni Clari, ni nikome… – pobedonosno se smesio, opet… Opet njegov optimizam… heh… Koliko-toliko mi uliva nadu…

-Gde god, Tom… Gde god, idemo… Ja… Ja cu da platim put, I troskove, I sve… I necu reci nikome… Pa, na kraju, kome sam ovde jos potrebna? Cak I Clara je jedva nasla vremena da dodje na moj rodjendan! Oni me ne vole, Tom! Nikada ni nisu! Jedva cekaju da me se rese! I Bill… I Curt… I Jena…! Svi oni su zli! Ceo ovaj svet je zao! Hocu da odem iz ove zemlje, negde… Zauvek! Molim te, vodi me… Vodi pre nego sto bude kasno! – Moje brbljanje u prazno prekinuo je malim, toplim poljupcem u celo…

-Postoji precica… Do tamo… Ali ta precica je veoma cudan nacin da dospes negde gde je lepo I gde nema problema, Lilly… Samo mi moras verovati.. Moras verovati da ti ja ne zelim zlo, I da ti ovo nikad ne bih ponudio da ne vidim u kakvom si ocaju… Tamo cemo zauvek biti zajedno, nece biti prepreka ni za sta!

-Nije me briga! Tom, ne zanima me! Krecemo cim budemo mogli! Vozom, avionom… Cime god! Nije bitno, nije bitno!!!

-Ne… Mozemo I odmah da krenemo… - nesigurno je procedio… Streljala sam ga zacudjenim, ali I radosnim pogledom… I dalje mi nije bilo jasno kako pronadje resenje za problem istog trena…

Tom je tada pruzio noz koji je stajao na stolu kraj Larissine glave. Postajao je sve sigurniji u to da ga ona vise nece izneveriti, da ce poci sa njim. Tamo gde mogu biti zauvek zajedno. Tamo gde nema ljudi, obicnih smrtnika koji im samo smetaju.

-To je precica, Lilly… Nema drugog puta… Svi se svode na isto, samo.. ovaj je malo bolniji…

Bez reci je uzela secivo I njime prerezala modroplave cevcice kroz koje je tekla bol… Oko nje su bile rasute crvene zivotinjice u obliku kapi krvi, koje su se veselile konacnoj slobodi… Sada ce verovatno da traze drugu osobu koju ce da odvedu kod Toma, tamo gde patnja I suze gube svoj smisao…

Niko sada ne zna kako je Larissi sa Tomom. Niko ne zna da li su jos uvek zajedno, mada se prica kako je, kad su je nasli, imala osmeh na usnama… Pravi, iskreni osmeh… I tako je sahranili. Neki ljudi govore da je Tom bio andjeo koji je Larissu odveo na bolje mesto, kao sto je I obecao. Neki kazu da je to bio djavolji sluga, koji ju je odveo put samounistenja. Neki, pak, smatraju da Tom nikada nije ni postojao… Kako god, sve te price sprala je kisa, I sad u Larissinom stanu zivi srecna porodica sa dvoje dece koja se svaki dan igraju u parku kraj kluba u kom je Larissa prvi put srela Toma…
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
Ëîêàöè¼à : :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Tue Jun 23, 2009 8:46 pm

awww predobro je stvarno....
Very Happy:D
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
Ëîêàöè¼à : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sun Jun 28, 2009 2:09 am

wow najezila sam se koliko je dobro...stvarno mi je krivo sto je vec kraj...

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sun Jun 28, 2009 3:11 am

Hvala vam punoooooo... Very Happy Sta ces... Pisacu nove na raspustu... xD
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
Ëîêàöè¼à : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sun Jun 28, 2009 6:26 pm

O_O
swaka ti chxast.,0w0 je pred0br0.,,.znachxi shxt0 kazxe AMky najezxilla sam se.,,.!<3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri Jul 10, 2009 6:06 pm

ooOOOOOOOooooOOOOOOOOOOOooooOOOO

ja owo tek sad widim!!!!!!! ne mogu da werujem!!! owo je PRELEPO!!!!!!!!!

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   

Back to top Go down

:) <3 :( :/ :D
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3