Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

:) <3 :( :/ :D

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 29, 2009 1:36 am

extra je prica...imamo jos jednog profi pisca na forumu...xDDDD
jedva cekamo novi chap...

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
ËîęŕöčĽŕ : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 29, 2009 10:09 pm

swe me wishxe 0dushxewljawashx.,.,daj n0wi chxapp!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 29, 2009 10:51 pm

Joj, ljudovi... Hvala vam punoooo!!! Stv...Sutra cu staviti chapp, sad nemam vremena... A nikako da ga zavrsim... :/ Ali sutra ujutru stize! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Thu Apr 30, 2009 12:03 pm

-Sinoc si mi znao ime… Ne verujem da si ga tako brzo zaboravio. Sad hocu da mi kazes sta hoces od mene, I otkud znas ko sam… Tacnije, otkud si znao… -
Opet sam se setila onog straha koji me ljutio… Pocela sam sve energicnije da izgovaram reci…

-Zasto se ne smiris, ok? Hajde, sedi… Ne znam o cemu pricas…- Lagao je prilicno uverljivo… Pocela sam da sumnjam u svoj razum… Vise nisam znala sta da mu kazem. Zelela sam da nastavi da porice da smo bili sinoc u mojim kolima… Da se nekako izvucem iz zagrljaja krutih prstiju noci I odem nazad u svoje “gnezdo”… Zagledala sam se u njegove oci, bile su tako lepe, pune zivota…

-Sinoc… Bio si u mojim kolima. Ne glumi. Znas o cemu pricam. Samo hocu da znam zasto si me na smrt preplasio, ako vec nisi mislio istinski da me povredis… - postajala sam sve opustenija…

-A, to! – poceo je da se smeje… Opet onako zastrasujuce kao prethodne veceri… Prepala sam se… Nadala sam se da je sve ono stvarno bila imaginacija… Prestao je da se smeje.
– Pa bila si slatka, sta znam… Ono… Kad si mi rekla da udjem u kola… Sto da ne, jbg… To se ne propusta! – izgovarao je reci klosarskim tonom…Znala sam da laze…

-Otkud si znao kako me deda zove? Zasto si mi rekao da sam lepa kao I ranije? – Bila sam detinjasto radoznala…

-Lupio sam… A I ne znam kako si ranije izgledala, pa… E, sad moram da krenem… Cucemo se opet, moze? Daj mi svoj broj… Pozvacu te, bas si simpaticna devojcica…-
Probola sam ga metalnim pogledom.

-Nisam devojcica, ok? Starija sam od tebe, po svemu sudeci, bar tri godine!!! – opet se grohotno nasmejao… Njegov glas me sekao u delove…

-U redu, cucemo se… -

Ustao je I otisao… Trag njegove kose, odela… Bio je tako cudan… Kao omadjijana ustala sam I kreula nekuda… To nije bio put mog stana, krenula sam nekuda kuda nikad nisam isla… Broj… Divila sam se samoj sebi, svojoj hrabrosti… A istovremeno I u sebi plakala zbog toga sto sam mu dala nesto maksimalno privatno… Svoj broj mobilnog telefona…
Imala sam jos jednu dugu setnju po kraju… Letela sam na krilima vetra koji mi je opet mrsio duge vlasi smedje kose… Taj osecaj slobode mi je mamio osmeh na lice… Osetila sam da opet mogu da budem ona stara ja, ona koja ume da voli…
Ona koja zeli da pomogne, koja se trudi da svoje snove pretvori u javu… Bila sam srecna… Nije mi bilo bitno da li ce me Tom pozvati…
Srce I um bili su ispunjeni… Hehehe….
Ne znam kako, nasla sam se pred Billovim vratima… Poznajuci sebe, pozvala bih ga I opet vikala dok mi se ne izvini za uzalud prosute reci… Umesto toga, okrenula sam se I otisla kuci…
Lebdela sam hodnicima srece… Kao vila, sirila sam krila satkana od suncevih zraka I letela put potpunog oslobodjenja…
Sutradan, glupa sprava je opet ispustala jezive zvuke SMS poruke… “Hej… Juce nisam reagovao bas kako treba… Malo sam se glupo poneo, bio sam zbunjen… Mozemo li da ponovimo susret? Tom.”

Zbunjen?! A ja?! Sad sam bila zbunjenija nego ikad!!!
Nisam smela… Nisam smela ponovo da ga vidim… Plasila sam se da bi mi mogao opet promeniti nacin razmisljanja tek tako… Ostavila sam telefon, pokusavajuci da zaboravim na poruku… Ali ne… Taj mali tekst mi je neprestano probadao misli… Dogovorili smo se da se nadjemo kasnije u parku, isto kao I juce… Ceo dan sam bila fokusirana samo na tih par recenica… Sta ako mi kaze da …?
Nisam umela da zavrsim recenicu… Vreme ne postoji… A opet tako brzo tece… Nasla sam se u parku sa malim zakasnjenjem… Njega jos nije bilo… Osvrtala sam se sa posebnom opreznoscu… Plasila sam se onoga sto bih mogla da vidim… Sa Jennom se nisam cula od prekjuce… I bas dok sam o njoj razmisljala, pojavila se sa nekim iza ugla… Hodali su zagrljeni, dok se ona cerekala… Decko koji je setao sa njom bio mi je odnekud poznat… Tom. Nisam mogla da verujem… Bila sam skrhana… Zelela sam da sve to bude iluzija, da mislim da Jenna nikad tako nesto ne bi uradila… Da me nikad ne bi prestravila na smrt… Poklekla sam pred naletom slanog talasa iz mojih ociju…
Opet sam se osecala bezvrednom… Jenna… Moja drugarica… Stavila mi je do znanja da ne zeli da se druzi sa mnom otkad sam imala jednonocnu romansu sa Johanom… Ali to je proslo…
Mnogo toga je proslo, otputovalo u proslost… A sad se vratilo… Bujica uspomena pomesana sa sokom emocija tekla je iz mene… Krv mi je kljucala, nisam znala kuda da idem… Nazad u stan ili u beskraj… Samo sam znala da nema nazad… Zelela sam da me neko zagrli jako, da kaze da je sve u redu, da ce sve biti kao ranije… Kada sam osetila mek dodir na svom ramenu… Bio je to Tom… Kroz suze sam vikala..

-Sta si ti? Koga lazes? I sta ti je rekla? Da me pokopas?! Odlazi! Nikad vise me nemoj pogledati! Ostavi me na miru,…!!!!
– Bio je iznenadjen… Nije vise bilo njegovog toplog osmeha na usnama, niti sjaja u ocima… Bio je hladan kao stena…
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Thu Apr 30, 2009 2:45 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hocu dalje!!! gimmeee gimmeee gimmeee
btv prich ajeen kako zamrshena ali extra Wink hocu dalje
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri May 01, 2009 12:42 am

ja0 jbt daj daljeeeeeeeeeeeee.,.,aaaaaaaaaaaa.,.,daaaaaaaaaaaaaaaj.,.,.,.daaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri May 01, 2009 5:06 pm

Tenk juuu.... A ostatak moram da napisem... Pa cu da dam... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri May 01, 2009 5:14 pm

a kada ce otprilike biti nastavak?
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri May 01, 2009 5:25 pm

Sutra ili prekosutra... Ma zezam se, imam napisano za jos jedan ili dva cxappa, ali nije jos zavrseno... Wink
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri May 01, 2009 5:34 pm

aaaaaaaa pa stawljaj 0nda shxta chxekashx breee.,.,daj 'wam0000!!!!
Back to top Go down
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri May 01, 2009 11:50 pm

pa daj to napisano.Ja ovde ne mogu da chekam vishe!!!
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sat May 02, 2009 2:52 pm

Heheheh... Evo ga cxapp... :

-Sta ti je? O cemu pricas? Dosao sam da ti kazem ko sam ja… Lagao sam…

-ZNAM! To mi jedino dopire do mozga sad!!! Ne treba dalje da mi objasnjavas!!!

Potrcala sam nazad…. Kuci… Bila sam sad sigurna u to da cu pozvati mamu… Klaru… Bilo koga… Cepala sam se, lomila… Kao ledena statua pogodjena hladnim udarom tornada…
Popila sam sve tablete za smirenje koje sam imala…. I jedino cega se posle toga secam, je da sam jako osetila ukus sna, slatkog sna… Nisam znala zasto toliko placem… Uzrok, bio je nejasan… Kao da je bio provucen kroz cevi magle, sipao na drugu stranu, meni nepoznatu, neistrazenu… Stranu razocaranja u ljude… U sebe I svoja ocekivanja…

Povredilo me to sto je Jenna uradila,ali… Postojalo je tu jos nesto… Nesto krupnije I bolnije… Nesto neverovatno… Moja osecanja prema Tomu… Rodila su se ni iz cega, a porasla tako brzo, razvila se I sad trce svetom trazeci utehu u nekom drugom… Izlazila sam od tada sa mnogim drugim muskarcima… Sve dok te veze nisu pocele da spadaju na one stare, gadne, ljigave veze…

*** (Godinu dana kasnije) ***

Tata me je zvao da mi cestita dvadeseti rodjendan!!! Tako sam se obradovala… Nismo se culi od moje trinaeste godine, kada smo Klara I ja sa mamom otisle da zivimo u Minhenu… Njih dve su trebale sutradan da dodju da vide moj novi stan.. Daleko od starog, daleko od kluba, Jenne, Billa I uspomena… Najbitnije, daleko od Toma…
Vrpca koja nas je povezivala nikada nije pukla… Zbog toga sam morala da odem negde gde nikog ne znam , I da pocnem ispocetka… Mislila sam da ludim… Znala sam ga tek sedam dana, a vec sam osecala nesto prema njemu…
Nesto od cega cu, cini mi se, bezati citav zivot… Nikada mi nije rekao ko je on bio, I zasto me onako startovao…

Doputovala sam iz sveta vila I sirena I posla u market da kupim par stvari, da jednom u zivotu lepo docekam mamu I Klaru… Kada sam naisla na ono od cega sam bezala… Sto sam mrzela, ili samo previse bila zaljubljena u to, da mi se cinilo da ga mrzim…

-Larissa! – Bio je neobicno miran… Uvek je bio previse stalozen, nista ga nije moglo izbaciti iz ravnoteznog stanja…

-Ti… Cao…- Nastavila sam da trazim cokoladni puding…

-Hocu da ti kazem ko sam i sta sam hteo… - Bio je ozbiljan… Nije izgledao bas zeljan razgovora sa mnom, niti zainteresovan za preklinjanje…

-Nemas sta da mi kazes. Proslo je godinu dana, a ti si samo hteo da provedes vece sa mnom. –

-Gresis… - Znala sam da gresim, znala sam da to nije tacno… Ali nisam htela to sebi da priznam… Lagala sam sebe citavu godinu… Procitao me je…

-Znam da ti je rodjendan sutra, I da ti dolaze majka I sestra. Mozemo li da se vidimo za vikend? Do tad ce proci euforija…-

Otkud je znao za rodjendan?! Pomislila sam da mu je Jenna rekla nesto… Znala je kad mi je rodjendan, ali NIJE znala da mi dolaze Klara I mama!!! Zacrvenela sam se…

-Otkud znas za to? – pitala sam sa predostroznoscu… Nasmesio se…

-Cujemo se vikend!- Nisam podnosila taj osmeh…

Opet mi je nastala zavrzlama u glavi… Opet sam pocela sam sebi da se smejem, opet sve… Ali sva ta prasina je iscezla onog trenutka kad sam videla to odvratno stvorenje, izboranog cela… Prljavo I blatnjavo, kako sedi u mojoj dnevnoj sobi… David… “Dobro vece”, promukli glas je ispustio par reci:” Ne treba mene da se plasis… Daleko od toga. Znam da smo lose poceli, pogresno sam te procenio.”

-Ja… Ne znam ko ste vi… - opet sam lagala… Ustuknula sam pred njegovim ogromnim telom…

-Hocu da ti kazem… Pazi se onoga za kojim si otisla…. Nije on tako sjajan kao sto izgleda…-Bio je zastrasujuce ozbiljan, malog cela I smrknutih obrva… Na njegovom licu su se primecivale samo pune usne, koje su bacale nepotrebne reci, psovke I uvrede svuda okolo…

-Ne znam o kome pricate, vise ni za kim ne idem… Ne znam cak ni ko ste vi… - Lagala sam toliko neubedljivo da sam se sama sebi cudila…

-Devojcice – krenuo je prema meni… - znamo oboje da me se secas… Nisam hteo one noci da spavam sa tobom, bila si privlacna, to je svakako tacno, ali… Nisam hteo to…
Osecao se alkohol iz njegovih usta… Okrenula sam se u potrazi za necim teskim… Prilazio mi je sve vise, a ja nisam imala kud… I kao za inat, oko mene bile su samo plisane igracke I ukrasi… Stavio mi je debele, dlakave ruke oko struka…

-Sada ces mi platiti sto se nisi popela, devojcice… - Poceo je djavolski snazno da mi lize vrat I steze oko struka… Bacakala sam se cupajuci ga I sutajuci tamo gde ga najvise boli…

Nije mario, ni u jednom trenutku nije stao… Vristala sam, lavina bola je izlazila iz mene u obliku krika ocajanja, preklinjanja za pomoc… Plakala sam, te krvave suze vlazile su njegov vrat I kosulju
… Ujedala sam ga, dok se on kao pobesneli lav igrao mojim telom… Smrdeo je na znoj I na patnju koju je nanosio devojkama koje su trpele slicno… Samarala sam ga dok nisam izgubila svu snagu,…. Osetila sam da cu se onesvestiti… Kad sam opet ugledala Toma, moj spas… Po ko zna koji put… Poluzatvorenih ociju sam se nasmejala, dok su mi suze maglile vid… Matora zivotinja je rikala od zadovoljstva, onog trenutka kada je Tom skocio na njega bez ijedne izgovorene reci…
Sutao ga je I udarao cime je stigao, kao da je znao kako se osecam… Sve jace I jace sam plakala, ceo svet se srusio na moja ledja… Nikad nisam zelela da budem u centru nekog loseg zbivanja, a sada sam ja bila I jedini razlog ovog zbivanja… Zelela sam da kazem Tomu da ga pusti… Da ga ne ubije tad, tu, preda mnom… I, ujedno, da mu kazem da ga raspori, da se prema njemu ne ponasa kao prema coveku, vec kao prema zivotinji, kao on prema meni… U svoj toj euforiji, jedva sam pozvala policiju, I istrcala napolje… Nisam htela da budem tu, tu sa njim… U istoj prostoriji… Cim je hitna pomoc stigla, odvela sam ih do gore… Mislila sam da ce biti potrebni Tomu… Na tepihu je lezala samo matora strvina… Tom je sedeo u kuhinji sa licem zaronjenim u sake, duboko u svoj svet…
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sat May 02, 2009 4:30 pm

O_O ja stw.wishxe ne znam shxta da ti kazxem!allal ti wera!znachxi stwarn0!jedwa alli jedwa chxekam slledeci chxapp!
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sun May 03, 2009 5:37 pm

Hahahah... Hvalla... Ali sad stvarno nemam dalje... xD
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed May 06, 2009 11:36 pm

wow prica je premocna...bas me zanima sta ce biti dalje....

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Thu May 14, 2009 10:51 pm

CHXAPP M0LLICU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Thu May 14, 2009 11:02 pm

Zjuuuuuu.... Moram staviti chapp... Otkad nisam, jbt... Stavljam sutra, da dovrshim josh jedan...... Wink)
Back to top Go down
View user profile
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri May 15, 2009 5:21 pm

-Tom? -Prisla sam mu oprezno… - Jesi li ok?

Pogledao me sa bolom u ceznjivim ocima…:”Da… Idi, vidi sta se desava tamo… Mislim da je gotov... gotov…” Ponavljao je…

-U…ubio si ga? – moj glas je podrhtavao, bas kao I ja…
-Idi I vidi! – drsko je odbrusio…

Istina… Policija je uskoro konstatovala smrt… Nisam znala kako da se ponasam… Nikada nisam videla mrtvaca… Bila sam prilicno razmazena po tom pitanju… Potpuno hladna, bezosecajna, jer je citava planina krika bila zarobljena unutar moje proste duse…
Policiji sam dala najmanji broj informacija, ali dovoljno za istragu…
Zelela sam da pitam Toma otkud je znao kad da dodje… Kako da se pojavi iz vremena… Ali nije ga bilo… Po ko zna koji put, nije bio tu… Reci gneva su nasle svoj put, put ka mojoj kozi… Nisam zelela to… Nisam cak nikad ni pomisljala… Ali kad sam videla zilet, bilo je jace od mene… Crvena krv tekla je kao suze… Ali ne one suze od ranije… Druge suze… One koje su pokazivale drugaciji bol… Bol srece… Preznojila sam se u uzitku… Konacno me nesto vise bolelo od krivice… Zaspala sam u kupatilu, I probudila se tek kad su crveno-plava svetla ,ljudi u crnom, I ljudi u belom, napustili moj stan…
Osmehivala sam se svojim sasavim mislima… Mislima koje su smatrale da se u mom, licno mom prostoru, zbila scena iz pakla I raja u isto vreme… Doktore sam smatrala andjelima, policajce djavolima… Ali nisam znala gde da svrstam Toma… Klara me je zvala…
Mama nije posla… Opet nisam znala kako se osecam… Bila sam srecna sto necu morati da glumatam pred njom, da se nespretno ustrucavam da odgovorim na cuveno “Sta nije u redu?” Heh… Retoricko pitanje… A, iz drugog ugla… Bila sam tuzna, nedostajala mi je vec dugo… Pospremila sam stan I obrisala fleke od krvi sa parketa… I dalje sam se tresla, ali nisam vise plakala… Ne znam gde su se izgubile suze… Verovatno ih je, u onoj guzvi, neko ukrao… Tada me zvala Jenna… Htela je da dodje da vidi kako sam, jer, culo se… Vec se sve saznalo…
Odbila sam njenu posetu, iako sam osetila da se ljutnula…Nikoga osim Klare nisam htela… Nisam mogla da vidim tad… Jer svak drugi mi je cepao rane , palio ih I sirio… Zive rane… Stigla sam da se sredim pre nego sto je Klara stigla, da se cinim koliko-toliko usredsredjenom na njenu posetu I razgovor…

-Seko, srecan rodjendan! –plakala je… Od srece, valjda… Bila je ushicena kao dete… Pruzila mi je mali zamotuljak u kom je stajalo nesto… Papir… Na kom su bila ispisana slova… I mali predmet…

-Mislim da ce ovo biti dovoljan poklon od mene za danas… Nisam znala sta usput da ti kupim, pa… - bila je ozbiljna… Odvila sam ukrasnu hartiju, pokusavajuci da je ne pocepam… Bila je plava sa srebrnim vijugama, spiralama u kojima sam se gubila isto kao u vremenu…

-Sta ti je? Brinem se za tebe, ej! Nisi nas zvala odavno… Mislile smo da si nas I zaboravila! I tata ti je poslao pozdrave… - Cutala sam I dalje… U maloj kutiji je bio par mindjusa… Onakvih kakve sam trazila pre nego sto sam otisla od njih…

-Nasla sam crne sa srebrnim – odjednom je postala vesela…

-Kla... Klara… Prelepe su, ne znam kako da ti zahvalim! – Zagrlila sam je cvrsto, najcvrsce…

-Ali nisam vise u tom fazonu… Nije to moj stil… - Setila sam se Toma, opet… Suze su mi navrle na oci, opet mi je cackao zivce svojim pojavljivanjem…

-Pa… Sacuvaj ih za nekad… Mozda ces ih nositi…

-Klara… Moram da ti pricam… Zivot mi se u potpunosti promenio… - Ispricala sam joj svaki dan mog “novog zivota”… Razrogacene oci su ispijale svu moju snagu…

-Pa ko je on? Kad si ga srela poslednji put??? – Pocela je da histerise…

-NE ZNAM! Znam ko je… Popularan je ovde... A poslednji put sam ga videla jutros, kad je… Rekla sam ti… - Zagrlila me I poljubila u celo…

-Sredicemo mi njega… Nema on koga da plasi.. A narocito ne moju malu sestru… Larissa… Pogledaj me… Sve ce biti OK… Cek', pa ti cak I podocnjake imas! – pocela je da se smeje, potpuno isto kao Tom… Istim onim odvratnim tonom… Gurnula sam je…

-Klara! Sta?! Smejes se potpuno isto kao Tom!!! – Vikala sam na nju… Osetila sam I njegov miris u nozdrvama… Sve mi se vracalo… Nisam shvatala da ludim, da je moj zivot od ranije nestao, otisao sa onim trenutkom kad mi je mladi Kaulitz usao u kola…

-Ne histerisi… Znam da te sad sve podseca na njega, ali… Idemo na veceru, posto sumnjam da si mogla danas ista da spremas… - opet se nasmejala…
Casi provedeni sa rodjenom sestrom u restoranu nisu vise bili isti… Ranije sam bila srecna, ispunjena samo kad je ona tu… To mi je bilo dovoljno… Vise ne… Cinilo mi se da veceram sa potpunim strancem, sa nekim koga uopste ne poznajem…

-Sutra putujem nazad… Jedva sam uglavila dolazak ovamo, spremam prijemni za fax… Ubijam se od ucenja! – njene reci su samo hladno doticale moj um, prohujale kroz njega I izgubile se u etru…

-Sta? – Zbunjen pogled, isprekidane reci… Opet…

-Nista… Hajdemo nazad… Treba da legnemo ranije zbog… Ujutru u devet imam voz, pa moram da legnem ranije! – Skoro drsko mi je govorila… Shvatala sam njen bes, ali se nisam mirila sa njim…
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri May 15, 2009 5:48 pm

Moram da se izvinim zbog toga sto ovo ranije nisam procitala... Stvarno sam slepac... Izvini...
Procitala sam sve osim poslednjeg chaptera i zaista... Mislim da ce na kraju svi da pisu bolje nego ja XD
Ali stvarno... ovo je dobro... bas mi se svidja...

EDIT:

Drzis nas u neizvesnosti... U r right!

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri May 15, 2009 5:49 pm

Heheh... Ma nista... Hvala ti... Wink))
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Mon May 25, 2009 1:44 am

prelepa prica.....jedva cekam sledeci deo....

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Mon Jun 08, 2009 1:29 pm

OMfg... Nisam ni provalila comm... i... zaboravila sam na ovaj ff!!!!!!!!!!!! O.O Ne verujem... postavicu ti... Hvala punooooooooo!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sat Jun 13, 2009 1:51 am

pa ako ces da postavis zasto samo cooliras....postavljaj xDDDDDDD

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sat Jun 13, 2009 3:54 pm

'Ocu ... xD Al' sedim dnevno u proseku 5 min za kompom, pa onda... Ih... Sad Al' evo...

Sada mi je postalo jasno… Polako se vedrilo I u mojoj glavi… Ludela sam… Od svih sam se otudjila : Sa Jennom nisam vise imala prisan odnos kao ranije, daleko od toga… Nije mi bilo jasno kako je ona setala sa Tomom onog trenutka kad se on pojavio iza mene u parku… Shvatila sam to kao jos jednu svoju gresku…
Sa Billom sam u svadji, odavno… Nisam imala snage da vodim rat sa njim… Pa cak iako sam znala da je u tom ratu moja pobeda zagarantovana…
Mamu nisam cula od vajkada, a sa Klarom… Nas odnos je potpuno zahladneo… Nije me shvatala, nije razumela kako se sada osecam…
Opet su mi cinjenice pravile vrtlog u glavi, vrtlog od kog se nije moglo pobeci… Posegla sam za ziletom… Jos jednom, pa jos jednom… I svaki dan iznova…

Klara je otputovala ujutru… Ja sam nastavila sa svojim starim nacinom zivota… Dugo nisam videla Toma…
Niti se cula sa njim… Uzelela sam se teksta jedine poruke koju mi je poslao… Potrazih je u telefonu, kao dokaz da sve nije san… Ali nije je bilo… Ni njegovog broja… Otrgao mi se glasan I kratak uzdah… Trazila sam broj… Ruke su drhtale… Bila sam ledena, samo su mi obrazi bili vreli I crveni…
Tek sam tada primetila koliko su mi ruke isecene… Koliko je bola izaslo kroz te rane… Pocela sam I sebe da se plasim…
Svakog dana izgledala sam sve losije I losije… Bleda… Mrsava… Izrezbarenih ruku… Moj odraz u bari plasio me vise nego ikad… Odraz kostura, bica bez duse… I odraz nekoga ko je stajao iza mene… Neko u beloj dukserici, sa dredovima, kacketom I andjeoskim osmehom… Ustuknula sam pred njim, mada sam se ponela kao da se znamo…
Pa, I znamo se… Negde u mislima, mi smo najbolji prijatelji, mozda I vise od toga…

-Larissa…- Pomilovao mi je kosu isto onako nezno kao kad sam ga prvi put srela… Cinilo mi se da cu zaspati pod njegovim dodirom, da cu opet odleprsati u svet snova, daleko od ovog mesta, I ovih ljudi.. .Daleko od sebe…

-Idemo do tebe, moze? – Nije vise bio onako siguran u sebe… Osetila se nesigurnost i u njegovom glasu…

-Samo ako ces mi tada reci ko si zapravo…Sve o sebi, Tom, znamo se tako dugo, toliko mi pomazes, a ja…! – Zaplakala sam, jer nisam znala kako da zavrsim recenicu…

-Shhhh… - Stavio je prst na usta, I napravio dug treptaj…

- Idemo, i odugovlacio sam dovoljno… - Konacno… Konacno je dosao trenutak kad cu saznati to… To zbog cega nisam spavala, zbog cega sam se pretvorila u ovo sto sam… Usao je u moj stan kao da odavno zivi tu… Opet mu je u ocima sevala munja srece I blagosti.. Sjaj mu je ispunjavao dusu, to se osecalo u vazduhu…
Bila sam uznemirena… Kao da mi zivot zaista zavisi od njegove biografije… To je bilo stvarno smesno! Trckala sam po stanu, usput ga raspremajuci I spremajuci posluzenje… Kada me u tome prekinuo dodir njegove ruke… Trznuo me tako da sam ispustila korpu za hleb koja od jutros cami na stolu…
Tada je primetio brazgotine ruzicaste boje, ravnomerno rasporedjene po mojim rukama…

-Sta je ovo? Larissa, sta si radila?! – Nisam smela da mu kazem da je zbog njega… Gledala sam ga bledo, dok su mi se oci opet punile zasoljenom vodom…

-Larissa… Zasto? Kako? – Lice mu je poprimilo neodredjen oblik… Privukao me snazno I prislonio uza svoje tvrde grudi, u kojima je tako snazno I neuravnotezeno kucalo veliko srce …
Vece od hiljade drugih na ovoj planeti… Samo moje srce… Osetila sam da mi pripada, da je samo moj… I zagrlila sam ga tada, nisam htela da dozvolim da jos neko ima mog Toma… On je samo moj! Ne zelim da ga delim ni sa kim!
Njegove sake su mrsile moju kosu, u nju uplitale ljubav…

--------------------------------------------

Sryte... Smile
Back to top Go down
View user profile
Die Kaiserin
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 261
ËîęŕöčĽŕ : :)
Registration date : 2009-06-04

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sat Jun 20, 2009 9:41 pm

preeekrasnaa je prica....
stvarnooo...bas me zanima tko je tom zapravooo...
zatooo daj nooovi chapp....
MOOLIM TEE
Wink)
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   

Back to top Go down

:) <3 :( :/ :D
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next