Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

:) <3 :( :/ :D

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: :) <3 :( :/ :D   Mon Apr 20, 2009 4:14 am

Oblaci… Crni oblaci puni kise I smrti… Obecavaju, tako… puno… Zelim da poletim, da osetim njihov dah, da osetim slobodu vetra koji me nosi… I tada prestaje san, prekida se film I ja se vracam u mali grad u kom I penzioneri strajkuju… Heh… Patriotizam…
Milion poziva, million glupih tonova koje proizvodi moj telefon ometaju mi mir… “Izlazimo, u 23h na uglu” U pravu su, ne treba da sedim ovde I utapam bol u cigaretama…
Noc je vrela… Topli vetar igra se mojom kosom dok se spremam na terasi… Zbog ovoga volim Nemacku… Crni vazduh huji kroz krosnje breza, prolece kroz prozore I mrsi mi kosu svojim dugim prstima… Volim sebe, volim taj osecaj uzvisenosti, jednakosti sa planinama koje ne dozvoljavaju da moj pogled ode daleko, do majke, do Klare… Osecam se tako cisto, tako siroko… Kao da me nista ne moze spustiti…
Te veceri nisam kasnila… Nisam dozvolila da ne budem savrsena, samo te veceri… Crna haljina, lice sa puno sminke I crnog kreona… To je ono sto se trazilo… Dala sam im ono sto su zeleli… Crn Audi, stikle I noge kojima niko nije mogao da odoli… Cim smo usli, osetila sam muski parfem I neciji dah na svom vratu:” David, 483, za 15 minuta.” Ne okrecuci se, pogledala sam coveka srednjih godina, bio je ocajan…. Jos jedan brendi trebao je uciniti svoje… Tada je puklo… Neuredan decko, sa svetlo smedjim dredovima, seo je pored mene I obratio mi se sa “Dobro vece”. Otisla sam put sobe 483, I Davida koji me cekao vec punih pola sata. Htela sam da to vece bude moje vece. Samo meni bitno. Taj mali manijak, primetno mladji od mene, stegao je moj rucni zglob tako nezno,a opet tako snazno… “Ne idi gore”, rekao je. Pritisak se smanjio, moja krv, koja se bila uzburkala, nasla je svoj stari tok. Srce mi je lupalo jako. Osetila sam kako ledeni plamen obuzima moje telo, kako se davim u zelji da osetim ponovo taj cvrsti dodir. Pogledala sam ga krajickom oka, ne progovorivsi ni reci. Pio je svoje pice, naizgled nezainteresovan. Znao je da cu ga poslusati. Hodala sam hitro do kola kako bih pokupila cigarette koje su Billu ostale unutra.To je bio samo bedni izgovor… Koracala sam elegantno ka sanku , gde je I dalje stajao mali reper… Zavodnickim tonom sapnula sam mu, sa odredjenim puckanjem izmedju svake dve reci:”Crni Audi, za pet minuta.” Blago se nasmesio I izasao. Platila sam oboma pice I potrudila da nadjem svoje drustvo. Ludovali su. Bill je vec bio naduvan, Jenna se napila pre polaska, a Kurt se I dalje osvrtao u potrazi za savrsenom zenom. Kada sam ponovo naletela na mladica kom ni ime nisam znala, bio je naslonjen na moja kola. “Tom”, kao da mi je citao misli… “Ime nije bitno. Udji”, tiho sam rekla… Pogledao me vatrenim ocima I polusapatom rekao:” Znam da znas zasto sam ovde. Isto tako znas da JA znam tvoje ime. ” Strah me obuzimao… Mislila sam da je to samo maloletnik zeljan avanture… Ko je u stvari ovaj mladic?
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
ËîęŕöčĽŕ : Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Mon Apr 20, 2009 6:07 pm

ovo je jako zanimljivo Very Happy
hochu novi chap Wink
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
ËîęŕöčĽŕ : Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Mon Apr 20, 2009 8:37 pm

milaLOVESmetalec wrote:
hochu novi chap Wink
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Tue Apr 21, 2009 12:39 am

*^forgotten^* wrote:
milaLOVESmetalec wrote:
hochu novi chap Wink

hocu joooooooooooooooooooooooooooooooooooosh!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Tue Apr 21, 2009 1:42 pm

Aaaaa, ovo je malo promashilo forum...!!! Bozheee... Embarassed A novi chapp ce... kad ga napishem... O.o
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Tue Apr 21, 2009 11:35 pm

meni se swidja!!!!!!!!!
daj dalje!!

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 22, 2009 2:06 pm

Hwala wam... Stavicu danas... Smile
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
ËîęŕöčĽŕ : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 22, 2009 2:12 pm

u jbt!kaK0 JE 0W0 d0br0!Chx0WEChxe !extra pishxeshX!Daj DAlje!n_n
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 22, 2009 3:36 pm

“Lilly”, rekao je, milujuci mi kosu: “Ista si kao I ranije…Prelepa..” Gurnula sam njegovu ruku, koja je,sekuci vazduh,okrznula moje koleno. Opet me prosla jeza. “Izadji.” Rekla, sam, u pokusaju da budem stroga… Sve sto se moglo nazreti u mom glasu, bilo je podrhtavanje. Glasno se nasmejao… “Izadji!”, viknula sam, vidno uplasena ovaj put… Sa njegovim grohotnim smejanjem, moj strah je rastao… Odjednom se uzobiljio I mirno izasao… Sedela sam jos malo u kolima, osvrcuci se ne bih li ga ugledala… Iza sebe sam videla samo mrak, tugu noci I klub…

Kuci sam stigla brzo… Mnogo brze nego inace… I dalje sam se tresla… Pokusala sam da zaspim, ali me neprestano suskanje odrzavalo budnom… Strah me jeo iznutra. Sve vise sam se umotavala u jorgane I jastuke, ne pomisljajuci na to da ustanem I pogledam sta suska… Celo vece mi je proletelo kroz glavu, sve slike I momenat kad sam ga srela… Njednom, osetila sam neku cudnu povezanost izmedju dvojice nepoznatih ljudi… David, koji prilicno lici na decka kog sam upoznala, I taj mali… Zasto mi je rekao da ne idem gore? Otkud je znao sta me tamo ceka? Otkud je uopste znao ko sam ja? Kako je znao kako sam ranije izgledala? Polako sam prestajala da se plasim… Htela sam da verujem u to da je sve bila puka slucajnost, I da je matori verovatno neki perverznjak od kog sam na vreme utekla… Zaplakala sam… U sebi sam jecala, bez razloga…
Vise se nisam plasila, stavise, zelela sam da opet sretnem mladica sa dredovima… Ali suze nisam mogla da zaustavim… Sve me to vec prilicno izmorilo, postepeno sam prelazila u svet snova, kog sam se plasila vise nego jave… Tad se suskanje naglo pojacalo, I primetila sam kako jedna prilika prolazi kroz kuhinju do kupatila… Pocela sam da vristim onoliko koliko mi je grlo dozvoljavalo! Nisam smela da ustanem, glasno sam jecala :”Ko si ti?! Sta hoces?! Izadji iz mog stana, ODMAH!!!” Posegla sam za telefonom I drscuci pozvala policiju… I pre nego sto sam rekla adresu I broj telefona, veza se prekinula…
Iako sam se nekontrolisano tresla od straha, polako sam koracala ka toaletu… Bila sam resena da se sutra vratim I nastavim da zivim sa roditeljima… Cim sam otvorila vrata, preda mnom se nasao niko drugi do decak kog sam iste veceri upoznala… Vikala sam na njega:” Ko si ti, jebote?! Sta hoces od mene?! Otkud znas gde zivim, kako si me pratio?! Sigurna sam da nikog nije bilo iza mene dok sam vozila kuci!” Pomirila sam se sa cinjenicom da cu te veceri okoncati svoj zivot, na ovaj ili na onaj nacin…
Tom se opet simpaticno nasmejao I sasvim mirno odgovorio:”Cekaj prvo da zapamtim pitanja, a onda cu ti dati odgovore…” Cucnula sam u uglu sobe I neutesno plakala… Vise se nisam plasila njega… Bila sam besna, besna na sebe, jer sam bila toliko slaba... Plasila sam se maloletnika! Prisao mi je I pokusao da me zagrli…bezuspesno… Latila sam se noza koji je stajao u sudoperi, I pocela da bezim… iz stana, iz zgrade, iz ulice… Trcala sam po Hamburgu u svetloplavoj spavacici I japankama… Dugo mi je trebalo da se skrasim u “Leglu narkomana”… Divila sam se uvek ovom nazivu ulice… Deka koji je ziveo pored mene dok sam bila mala, cesto je pricao kako tamo nikad ne treba da idem, I kako su tamo svi ljudi jako losi, I ucinice mi zlo… Sada mi je ta ulica izgledala najsigurnije u celom gradu, najopustenije… Svi su gledali svoja posla, osakacene zene koje su sedele na trotoaru I ponavljale “Samo malo, samo za hleb, molim ti se…” ili narkomani koji su bili sabijeni po coskovima I isto tako radili ono sto se samo njih tice… Odatle nisam znala kuda cu, jer, zapravo, nisam imala gde… Sela sam pored jedne od zena koje su tu prosile, I nastavila… Suze su tekle same od sebe… Stara gospodja me samo blago pogledala, I okrenula se u potrazi za novim musterijama… To me jos vise rastuzilo… Vise ni zene koje su u potpunom ocajanju I kojima zivot zavisi samo od slucajnih prolaznika, ne nalaze utehu u meni...
Jos nekoliko puta se okretala, da bi mi na kraju majcinskim tonom rekla:”De, de… Nista ne moze biti toliko lose… Pusti ga, nije vredan tolikih suza!” Na silu sam se nasmejala:” Nije to zbog njega… Ima tu mnogo vise…”
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 22, 2009 3:41 pm

Ovo je veoma neobican i cudan FF.. ali veoma zanimljiv.. Ocu jos!!
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 22, 2009 7:34 pm

Xex... Tek ce bidne chudan... Zamrsila sam ostatak, tako da ni ja ne znam kako cu ga odmrsiti... xD Hvala, usvsl... Smile
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 22, 2009 8:56 pm

paa stawljaj taj chxapp.,.,xD

EDIT:
nisam reklla a tek sam sad widella.,.,mng mi se dja.,.,alli mng.,.,i ka0 da je tj.te razumem!

Last edited by Devilish on Thu Apr 23, 2009 12:47 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 22, 2009 9:00 pm

Ubacicu sutra... Wink
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Wed Apr 22, 2009 11:54 pm

daljeeeeeeeeeee!!!!!!!!! xDDD mng je zamrseno!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Thu Apr 23, 2009 2:33 pm

mnooooooooooooogooooooooooooooooooo mi se svidjaaaa...hocu dalje!!!
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Thu Apr 23, 2009 4:39 pm

Heheh... Tnx... Evo, novi chapp... Malo preuranjeno, ali sumnjam da cu danas o5 prilaziti kompu, pa... Smile

-Hajde, reci mi … Slobodno, znas da ja nemam kome da ispricam tvoju tajnu… Ne moras se plasiti…
Opet sam se rasplakala…
-Jako je koplikovano, ne biste to razumeli… Dosadno I tuzno… Ne zelim da Vas zamaram time…
Primetila je da mi moze biti jedina uteha… Da nemam nikoga, bas kao ni ona…
-Molim te… Moja zivotna prica je svakako komplikovanije od tog tvog perioda… Zar sumnjas?
Opet sam se nasmesila.
-Nikako… Hocete li mi ispricati svoju pricu?
-Mozda… Deo…za koji mislim da te moze malo utesiti…

Rodila sam se u Bernu, u veoma imucnoj porodici… Tata ja bio vlasnik hotela, davao mi je uvek ono sto sam zelela, misleci da posvecivanje porodici lezi na majci… Za njega to nije bilo bitno, smatrao je da je sasvim dovoljno to sto nam on sve placa… Kad sam napunila 18, upoznala sam mladica koji je promenio sve…Bio je divan… Isto tako imucan, ali mnogo drugaciji… Otvoreniji I velikodusniji… Posle sest meseci, bila sam potpuno zaludjena njime… Bio mi je svaka uteha, pruzao mi ljubav koju mi je otac oduzeo… U isto vreme bio mi je I decko I tata, kog, zapravo, nikad nisam imala… Kasnije, kada smo odlucili da se vencamo, nastao je problem… Otac se nikako nije slagao sa tim da ja odem za nekoga koga on nije dobro upoznao… Bila sam razocarana… Citavih nedelju dana nisam htela nikoga da vidim, niti da razgovaram… Cak ni sa Ralfom… Tada sam odlucila da odem sa njim… Da odemo negde daleko, gde mozemo biti srecni… Nije me bilo briga za oca, nisam marila za njegova osecanja I postupke… Cim sam napunila dvadeset i jednu, napustila sam grad, I drzavu, bez njihovog znanja… Ralf I ja bili smo kao dva labuda na slobodi… Plovili smo zajedno jezerom zivota… Dok,na moj trideset cetrvrti rodjendan, nije dosao neocekivan gost… Tata… Prisao mi je, kao da se nikad nista nije dogodilo, I zagrlio me… Cvrsto… I rekao “Zao mi je… Molim te, neka bude kao pre… Shvatam svoju gresku…” Toliko mi je bilo potrebno to… Moj zivot je opet postao potpun… Iako mi nikada nije bilo jasno kako nas je pronasao… Nedelju I po dana kasnije, sve se okrenulo… Jos se secam tog telefonskog poziva, kada su rekli da je… Mrtav… Moj Ralf je otisao… Napustio me tek tako, bez razloga… Bila sam u soku, pozivala mnogo brojeva, pokusavajuci da nadjem tatu… Ne, on je vec bio daleko… Otputovao negde gde niko nece saznati za njegov mali zlocin… Od tada sam ovde, nadam se da ce naici neko ko podseca na Ralfa, samo da vidim jos jednom to lice, I njegov osmeh…

Biserna kap se zacaklila u njenom oku I skliznula niz izborano lice…

Nisam znala sta da kazem, kako da se ponasam… Potpuno sam zaboravila na provalnika u svom stanu, toliko sam zelela da joj pomognem…

-Pa, jesu li ikada nasli Vaseg oca?
-Da… U Atlanti…
-Zao mi je, procedila sam…

Zena je bila kao hipnotisana, I moje reci… kao da su je trgle iz dubokog sna…
-Nije to nista… Samo sam htela da ti pokazem kako nemas razlog da budes takva ni zbog cega… Od problema nikad ne treba bezati… Kao sto sam ja pobegla…
Opet je spustila pogled… Mislila sam da place… Ne, smejala se… Smejala se svojoj gluposti I svojim postupcima iz mladosti…

Polako sam krenula kuci... Sunce se vec pomaljalo na frontu… Novi dan, novi problemi I novi ljudi…
Tad sam se probudila… Ceo sinocni san je bio previse ostar… Prejak utisak je ostavio na mene…, Ostala sam u krevetu jos dugo…Shvatala sam u sta sam se pretvorila… Bila sam sex simbol ovog grada, a nisam zelela to…Osecala sam se tako prljavom, neprijatnom… Mrzela sam ono sto jesam… Zelela sam da odem, nestanem… Isceznem pod zracima Sunca… Kosa mi se zamrsila I nemarno padala na lice… To me tako nerviralo, sklanjala sam je I cupala… Plasila sam se svog odraza u ogledalu… Ono sto sam videla nisam bila ja, vec samo crna kopija neceg sto sam bila… Slojevi kreona od sinoc iscrtavali su nepravilne oblike po mojoj kozi…

Pozelela sam da cujem mamin glas, da mi kaze samo nekoliko reci utehe… Njen glas bi bio dovoljan… Ali nisam smela… Nisam smela da pritisnem nekoliko bednih tastera na telefonu, jer bih morala da joj objasnjavam sve… Morala bih da joj kazem u sta sam se pretvorila, I kako sam se u potpunosti promenila… Nisam htela da je razocaram, nisam htela da pati… zbog mene… Tada mi je sevnulo… Sve oko sebe sam razocarala… Jenna je prestala da se druzi sa mnom onog dana kad sam se “zadrzala” sa Johanom napolju… Nikada mi nije rekla, ali znala sam sta misli o meni… Pobogu, imala sam samo 14 godina…
Slegale su mi se mnoge stvari u glavi, I shvatala sam sta sam radila poslednjih pet godina… Najteze za prihvatiti je bilo to… da sam samu sebe razocarala… Da se gadim samoj sebi… Nisam vise zelela to, nisam zelela da budem predmet prljavih odmeravanja od struka nanize… Nesto me vuklo napolje… Nesto jako, sto me nateralo da odem daleko od stana, van grada… Hodala sam blatnjavim stazama sela u kom nikad nisam bila… Pitala sam se ..“Zasto?”… Bilo je ispod mog “nivoa” da hodam selom… Bila sam gradska cura,… Cudila sam se… Sta je ucinio Tom, kako me naveo na ovakvo razmisljanje?
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Thu Apr 23, 2009 8:07 pm

.............
ne znam da li je to normalno.. ali ponovo placem ko idiot...
ti treba da znas da ti je prica genijalna i da extra pises...
kad ce novi deo???
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Thu Apr 23, 2009 9:40 pm

Aaaaaaa, hvalaaaa... Bash mi je drago da ti se svidja!!! Smile)

A novi deo ili sutra ili prekosutra, nzm ni sama, kad stignem, mada cu morati da pozurim zbog skole... :/
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Thu Apr 23, 2009 11:38 pm

znachxi ubijashx sestr0!!!extra pishxeshx!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri Apr 24, 2009 3:53 pm

omg! owo je tako kwalitetno napisano!!!!!!! no coment!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri Apr 24, 2009 8:56 pm

billovka94 wrote:
omg! owo je tako kwalitetno napisano!!!!!!! no coment!
jedva chekam dalje

Last edited by *~ DJ. kAcA`95~* on Sun Apr 26, 2009 4:44 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Fri Apr 24, 2009 9:31 pm

Thx, Kaca, nece novi skoro... Msm... Smile
Back to top Go down
View user profile
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sun Apr 26, 2009 3:55 pm

Vielen Dank!!! Smile) Aaa, ev' ga i chapp...

Pre nego sto sam I zamislila, niotkuda su se stvorila brda, ciste, guste sume I grmlje… Livade prepune mojih malih prijatelja… Setila sam se kako izgleda uzivati u sirini zivota I onoga sto on pruza…
Nekada sam ovakvim pronstranstvima setala sa Klarom…Za svaki cvet pricale smo po jednu pricu… Za svaki oblak, pravili smo poseban oblik, u masti… Posle bismo dugo razgovarale o tome kako cemo, jednog dana, kad budemo velike, otici daleko, gde nema zgrada I automobila, gde je sve bistro I cisto kao potoci nasih decjih misli… Nedostajala mi je… Zelela sam ponovo da vidim svoju malu sestru, da osetim car igranja na duginim livadama…
Legla sam u gomilu cveca I razmisljala… A onda se setila Toma… Pitala sam se sta je zeleo… Imao je priliku da me ozledi, nije je iskoristio… Opet sam pozelela da ga nadjem… Da saznam ko je on zaista… Cinilo mi se da su moje misli prizvale mrak koji se polako spustao… Ni Sunce vise nije moglo da izdrzi pritisak mog jadnog zivota… Naravno, kad sam dosla kuci, imala sam gomilu poruka od Jenne I Billa:”Sto te nema ceo dan? Koji je ono slatkis sa kojim si otisla sinoc? Javi se kad stignes!” –“Larissa, donecu ti popodne one CD-ove, hocu da mi pricas kako je sinoc bilo, cuo sam svasta…” –“ Larissa, gde si ceo dan?” – “Dolazim za dva sata, idem do Kurta…” – “E, dolazim kod tebe, kad vec neces da mi se javis!”…

Sat vremena kasnije, kod mene je nastala prava zbrka… Oboje su pristigli sa svojim pricama… Bill se nicega nije secao, a Jennu je neverovatno ineteresovalo ko je bio decko sa kojim sam otisla… Nisam znala sta da kazem…

-Zove se Tom…- prevalila sam preko usana…

-I?? Mnogo je lep! – kikotala se Jenna

-Nista.. Necemo o njemu, nisam ga ni upoznala… Bill ,doneo si mi CD-ove?

-Da,da, evo… A, nije valjda bio Tom Kaulitz? – Zeljno je pitao… Za Billa su mnogi oduvek govorili da je gay… Davno smo bili zajedno, dok nisam I ja pocela da sumnjam u njegovo sexualno opredeljenje…

-Ma nemam pojma… Lep je, ali nisam pricala sa njim. Kreten je… - pricala sam suzdrzljivo, pokusavajuci da promenim temu… Nisam mogla da im kazem da me napao… Jer to I nije bio napad… Jednostavno, nisam znala sta da kazem…

-AAAH!!! Bila si sa Kaulitzom u kolima?! On je najpozeljniji decko u gradu!! Ne verujem, jbt!!! Nisi iskoristila to… Izvini, ali stvarno umes da ispadnes glupa… Sa kim si sve bila, I sta si radila, a njega si ODBILA? Pa da sam zensko, ja ga ne bih odbio, nemas pojma kako to moze dici rejting ovde!!! Vidi se da nisi rodjena u Hamburgu… - Bill je urlao… Prelilo je… Nisam mogla da slusam …

-Sta TI znas o tome?! Nemas POJMA sta se desilo sinoc, I necu ti reci! Jebe mi se za Toma Kaulitza, odvratan je! On je idiot! Mi odavno imamo razlicite poglede na svet, Bill, I nemoj da mi govoris sta je ispravno!!! I ti ne moras da budes zena da bi bio s njim, ionako si… - zaustavila sam se kad sam primetila da je na rubu… bio je razocaran…

-Gej… Reci, Larissa… - razocarano je prosustao…

-Pa, nisam bas mislila… Ali, delujes… U dobrom si odnosu sa devojkama, jer… Pa ti si mi naj drug… I Jenni si… Znas… Nisam to…-

Bacio je CD-ove I otisao… Opet sam se rasplakala… Suze mi od sinoc napustaju dom za svaku sitnicu, to me jako ljutilo…

-Pa, ti places…- Nezno je rekla Jenna – Isricaj mi sta je sinoc bilo…

Osecala sam se kao da na svetu nemam nikoga… Kao da sam najveci imbecil u vasioni… Dozvolila sam da neka nepoznata osoba promeni moj tok razmisljanja… Za deset minuta… Besnela sam…

-Ne bi mi verovala… Pravim frku ni oko cega… To je, Jenna… - lagala sam bezgranicno…

-U redu onda, ako je tako… Idem ja…- poljubila me je u celo I napustila moje malo gnezdo…

Zelela sam da vidim Toma opet… Da ga pitam jos mnogo stvari.. Iako sam ga znala tek petnaest minuta, osecala sam da se njemu mogu otvoriti, mada to nikad ne bih uradila… Izasla sam napolje… Ponovo… Nadala sam se da cu ga sresti negde… Celo vece sam hodala Hamburgom sama, po ko zna koji put obilazila oko kluba… Dok nisam nasla malo blago koje sam trazila… Bila sam manja od makovog zrna… Vec sam izgubila svaku nadu da cu ga videti… Stala sam kao ukopana kraj klupe… Budala, mislila sam da ce mi prici… Nisam smela da pogledam u stranu… Nijedan sekund nije mi smeo promaci… Vreo vazduh sibao mi je lice dok je on sa kezom prolazio pored mene kao pored ledenog brega… Osetila sam miris patnje I tuge koji je ostao za njim… Trebalo mi je citavih pola minuta da realizujem da nece stati kraj mene… Da mi se nece ni javiti..

-TOM! – Pozvala sam ga, ne nadajuci se pogledu, a kamoli okretu…

-Da li se mi znamo? – Uz kikot je dodao… Mislila sam da se odista ne seca…

-Ne znam… Mislim… Eh… Jesi li ti Tom Kaulitz? – imala sam tremu.Mrstila sam se…

-Da… Ja sam… A ti si…? – gledao me podozrivo… Htela sam da pobegnem, da vratim vreme, da se ovo nikad nije desilo… Razbila sam se u komadice… A onda se naglo pribrala I setila zasto sam izasla…

Ne znam shta se s ovim desava, brishu mi se postovi, pa se vrcu... Nem' pojma!!!
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: :) <3 :( :/ :D   Sun Apr 26, 2009 4:44 pm

extra je!!!jedva chekam novi chap:)))
Back to top Go down
~AnGeLoR~