Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Freunde für immer.........

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
4ever Bills
New fan
New fan

Number of posts : 20
Ëîêàöè¼à : Bill je najlepsi emovac na svetu.. I sto se mene tice, ne dam nikome da ga vredja.. Ja ga obozavam..
Registration date : 2008-12-24

PostSubject: Freunde für immer.........   Thu Apr 09, 2009 11:48 am

Ovo je oneshot istinite moje zivotne price.. Inspiracija je moje novo drustvo u srednjoj skoli i svi nasi pustolovni dani.. U nastavku bih pisala stvari koje su se dogodile ovih dana... Zato i stoji u prici recenica `Ôvo je prica sa...............krajem`Nista nisam izmislila, pa ako vam se svidi.. =)

1.septembar.. Jos uvek leto.. Ali za nas djake, Dan pocetka pacenja i muka.. Tako sam mislila i ja.. Jos nova skola.. Novi likovi.. Novi ljudi koji ce mi drzati predavanja, a koji se zovu profesori.. Nema vise onog skoro beznacajnog `Nastavnice!` Sad sasvim ozbiljno treba reci `Profesore!`.. Ja jedina iz moje Osnovne Skole.. Jedina u celom odeljenju.. Nije mi bilo uopste lako.. Ali verovala sam kako cu to sve pregurati..
Na prozivci u koje odeljenje idem nisam uspela da osmotrim svoj buduci razred.. Svi su mi delovali isto.. Nepoznato.. Jedino pamtim Savetu i Dianu, jer idemo na nemacki zajedno.. Ostale uopste.. Sedela sam sama, kao pravi outsaider.. Nasa razredna nas je prozivala i odmah na pocetku jedan decko iz razreda je imao problem, jer mu je prezime bilo nepravilno ispisano.. Samo sam ga pogledala preko ramena jer je sedeo par klupa iza mene.. Kad sam ga videla, zapala mi je za oko njegova Adidas majica,visina i neki nesimpatican fol u glasu..dovoljno da pomislim kako se ja NIKAD necu druziti s tim likom i kako je bolje da se drzi dalje od mene.. Razredna je par puta izgovorila njegovo ime, ali ja nisam zapamtila.. Jedn.nije mi bilo vazno..
`To verovatno i zasluzuje..`- pomislila sam podrozljivo..
Nisam se mnogo brinula zbog njega.. Jer sam upoznala devojke iz razreda.. Skontala sam da ima jos outsaidera poput mene i to mi se svidelo.. I to outsaider koji slusa Tokio Hotel i koji je veoma slican meni, cak su nam se dva najbolja druga u skoli svidela.. A onda jednog dana upoznala sam i tog decka iz razreda koga sam odmah na pocetku, bez trunke straha otpisala i mogu reci zamrzela..
Skupilo se neko drustvo i otisli smo u park posle skole.. Bio je mrak i cinilo se vreme kao stvoreno za zezanje.. Bio je i on tu.. E posle skoro mesec dana, mozda i manje cula sam mu ime.. Bill.. `Ha.. Koje staromodno ime..`- ne verujuci opet sam mu se rugala..
Ali od tada pocinju dani puni novih dozivljaja... Svaki dan posle skole `Fantasticna trojka` se skupljala u clubu Mojo.. Igrali su biliar.. Sasvim neocekivano.. Sa broja tri spali su na dva.. Ja i moj drug Bill.. Ovo je prica sa.........krajem....

`E secas se da vec par subota za redom planiramo da izadjemo?`- pitala ga je dok su igrali biliar..
`Da.. Ali ti obicno ne mozes ili otakazes..`- odgovorio je je to udarivsi kuglu..
`Hmmm.. Lako je tebi to da kazes... Ti ne znas moje roditelje..`- rekla je to ubacivsi svoju kuglu u rupu biliarskog stola..
`Ne znam.. Ali cetiri subote za redom,planiramo..`-zastao je I zamahnuo stapom..`da odemo,a onda ti u pet minuta do dvanaest otkazes..`- nije je pogledao u oci..
`Ok.. Znam ja to sve I bolje nego ti to pamtim….`- bila je na redu.. `ali ovaj put definitivno idemo.. Please!!! Evo ako i ove subote otkazem, nemoj mi se vise ni obracati..`- sklopila je ruke kao pri molitvi..
`Ti znas da ja ne mogu da ne pricam s tobom.. Ali molim i ja tebe da, ako vec nesto mi obecas.. `- pobedio je i ovaj put.. `To i ispunis.. Ajde idemo na bus..`- izasli su..
Svi iz razreda su sumnjali u njih dvoje.. Svima su bili sumnjivi.. Navodno, previse se druze i non-stop su zajedno.. Nisu se obazirali na to.. Uspeli su da izgrade jedno malo,ali njima lepo I neosvojivo carstvo.. A ko bi rekao da je to moguce s obzirom na pocetak..
Dosla je I ta subota.. Po prvi put potvrdila je njen dolazak.. Osecala je neko ushicenje.. Kao da bi moglo nesto da se desi te noci.. Iako je dobro poznavala Billa nesto ju je kljucalo..
`E sad izvini.. Ali ja stizem na dogovoreno mesto tek za sat vremena..`- pisalo je u poruci od njega..
`Ok..`- pomislila je.. `Mora nekako da mi vrati za protekle cetiri subote..`- napravila je dubok udah..
Bila je sama u tom delu grada.. Iza nje neko igraliste sa zbunjem.. Jezivo.. Popusila je pet cigara dok ga je cekala.. Nije to uradila iz zavisti vec iz straha.. Ali onda je zazvonio njen telefon.. Bill..
`E cao.. Izvini jos jednom.. Gde si??`- upitao ju je..
`Evo me kod kruznog toka..`- pusila je svoju sestu cigaru..
`Aha.. Ok.. Ja sam bas prema tamo krenuo.. Vidim te..`- i ona je njega videla..
`Molim te izvini.. Ovo mi nije bilo u planu..`- poljubio ju je u obraz..
`Ok nova mlado.. Sledeci put cu to imati na umu..`- bilo joj je drago sto je konacno tu..
Obisli su par kafica.. U jednom su se skrasili i uz pesmu zaplesali.. Po prvi put osetila ga je blizu sebe.. Bila mu je u narucju.. Uz lagane ritmove njegove ruke pocele su da klize od njenih ledja ka kukovima.. Znao je sve o njoj.. I sta voli i sta ne.. Sta joj stvara zadovoljstvo, a sta ne.. Pod blagom dozom alkohola.. Odjednom ucinilo joj se kao da je prestala da ga gleda istim ocima od pre... Ali ne..nije to mogla sebi da dopusti.. On jeste lep i sexy, ali joj je i prijatelj.. I tako ga je I volela.. Jedino sto ne moze ni samoj sebi da objasni je to, da kako se on uopste odlucio na taj korak.. Kad je znao za njeno ponasanje u vezama I slonost ka cestom varanju..
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
Ëîêàöè¼à : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Freunde für immer.........   Thu Apr 09, 2009 9:22 pm

umm.,.,0neshx0t????????l0l.,.,wishxe mi je za prichxuuu.,.,.
swidja mi se.,.,da ,bashx mi se swidja.,.,.i j0shx je istinit0!Pa kakaw je t0 kraj????
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
Ëîêàöè¼à : Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Freunde für immer.........   Fri Apr 10, 2009 9:53 am

znas sta ? ovo ne sme biti oneshot!!!!
ti ces lepo nama da nastavis ovu pricu zato sto mi se mnogo dja!! ^^
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
Ëîêàöè¼à : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Freunde für immer.........   Wed Apr 29, 2009 1:17 am

FF je prelep...plsssss nastavi....

New fan
New fan

Number of posts : 20
Ëîêàöè¼à : Bill je najlepsi emovac na svetu.. I sto se mene tice, ne dam nikome da ga vredja.. Ja ga obozavam..
Registration date : 2008-12-24

PostSubject: Re: Freunde für immer.........   Fri May 01, 2009 7:34 pm

Ali ipak jeste… Sve je dovodilo do nekog vrhunca situacije.. Ali onda se desilo nesto sto bi najradje volela da nije… U svom tom zanosu, njoj je ispao telefon… Napravila je citavu pometnju zbog toga… Bill se trgao… I pustio ju je iz narucja.. Trazili su njen telefon po celom kaficu, a onda je jedan decko ispao posten I vratio joj… Odmah zatim morala je kuci… Nije joj se islo… I u njegovom pogledu se videlo da ne zeli da se rastaju, jos uvek..bar ne ove veceri… Ali morala je.. Krenuli su zajedno prema autobuskoj stanici posto su oboje bili iz razlicitih mesta, ali su se u izlasku nasli..pa `na pola puta`... Verovatno od tolike doze alkohola, izgubili su se... Nije im bilo svejedno, a i vremena je bilo sve manje... Uz pomoc slucajnih prolaznika uspeli su da se izvuku iz ove neprijatne situacije... Ona je uhvatila bus i na rastanku ga je poljubila samo u obraz... Osetila je da to ne zeli, ali nema vremena... Ma, sve je te noci bilo protiv njih...
Usledila je nova nedelja u skoli.. Testovi,odgovaranja,provere...ma sve se nagomilalo… I zato je njihova razredna odlucila da vodi ceo razred kod nje na vikendicu u Novom Sadu… Svi su se odusevili… Ona bas I nije bila odusevljena.. A Bill jeste.. Odmah ju je upitao..
`Jel ides??`- imao je taj srecni sjaj u ocima...
`Pa nzm.. Nesto mi se ne ide...`- slegla je ramenima..
`A daj... Sto ne isla??`- bio je ljut..
`Ma nzm… Razmislicu… Mozda I idem.. Ali pod jednim uslovom…`- djavolski se nasmejala..
`Kojim??`- pogledao ju je vazno..
`Da mi sacuvas mesto u busu.. Znas da sam ja usput prema Novom Sadu..Tako da cu cekati bus na stanici kod mene..`- smeskala se..
`A da.. Ok.. Vazi.. Sacuvacu ti mesto..`- nasmejao se..
Tako je I bilo ispunio je svoje obecanje.. Sedeli su zajedno sve do Novog Sada i nazad.. Svi su mislili da su oni zajedno… Ali oni su to izricito poricali… Oboje.. Iako je bilo ocigledno da oboje zele vise od prijateljstva...samo nemaju hrabrosti to jedno drugom da kazu...
Na izletu je bilo odlicno... Drustvo dobro raspolozeno... Njih dvoje zajedno i dalje...kao drugovi..=( Ali i to im je doprinelo zblizavanju za naredni njihov izlazak...

Bill se nije javljao ceo raspust... Mislila je da ce poludeti… Onda je odlucila da se ona njemu prva javi.. Skontala je vec iz sledece poruke da on stvarno nije imao vremena za pisanje, jer je bio u poslu ceo raspust.. Ali to ih nije sprecilo da se dogovore da izadju u petak,a ne u subotu.. Znala da se ovog petka nesto mora desititi.. Nije nista prepustala slucaju.. Dogovorila se sa mamom da je odbaci, ali ono sto joj se nije svidjalo je to da ce je mama cekati celo vece i vratiti... Ne.. Nista ne sme da pokvari ovo vece.. Ispeglala ja kosu kod drugarice i nasminkala se.. Lepo se obukla i krenula... Stigla je, samo je na par koraka daleko od njega..
`Wow.. Kako si se sredila.. Super izgledas..`- prvo ju je pohvalio...
`Hvala..`- rekla je zagrlivsi ga kao da ga nije videla 100000...god..
`Oh konacno si tu..`- osetilo mu se olaksanje u glasu..
`Da.. Konacno.. Gde cemo??`- pitala je trgnuvsi se iz zanosa..
`Pa gde hoces.. Sta kazes na Trocu??`- pogledao je u tom pravcu...
`Mmm... Moze.. Ajmo..`- i ona je pogledala u tom pravcu..
U Troci su popili bambus I liker.. Zatim su na preporuku drustva iz razreda otisli u Jail…
Oboje su po prvi put bili u tom lokalu.. Ali muzika im se svidela.. Bili su na podijumu za igru... U pocetku pokusavala je ona njega da poljubi... Ali nije uspevalo.. Odustala je razocarana.. `Ostajemo drugovi.. Definitivno i zauvek...`- pomislila je..
Samo sto je to pomislila..osetila je njegovu saku kako je privlaci svojim usnama...
`O da li je moguce???!!!`- bila je srecna i zbunjena. Ljubila se sa deckom koji joj se nenormalno svidja. Ma njen drug. Mozda i gresi,ali ne zanima je. Ona je veceras srecna devojka kojoj svi mogu da zavide. Jer je Bill vazio za frajera u skoli. Znala je da ima suparnice iz drugih razreda, ali one su mogle veceras samo svoje nokte da pojedu, jer je on izabrao..nju.. Ljubili su se dugo i nezno. Visi je od nje za 20cm i zato su stvarali utisak savrsenog spoja po visini. Iako su oni pre poricali da su u bilo kakvoj vezi, sad su pali, pod nagadjanja drugih. Nisu hteli ali desilo se.
Verujte postoji sreca(pa makar i kratkotrajna) za outsaidere. Oni su sad 2 nedelje u zvanicnoj vezi, a u nezvanicnoj 9 meseci. Medju njima postoji nesto, ali oboje ne umeju to da definisu. Nema veze, imaju vremena. Definisace se to samo.
E sad mogu reci da je ovo prica sa srecnim krajem... Zato sto se sve desilo onako kako sam ja zelela da se desi. On se cak i bolje od mene seca naseg prvog poljupca, sta li mu to znaci???? Ne znam.. ;-)

Pa mi recite svoje misljenje...
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
Ëîêàöè¼à : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Freunde für immer.........   Wed May 06, 2009 11:20 pm

prelepo je awwwwwww kako sweet....

PostSubject: Re: Freunde für immer.........   

Back to top Go down

Freunde für immer.........
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1