Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

~!!! Tajne !!!~

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Apr 13, 2009 10:15 pm

eh... posle owe washe prepiske, nemam shta da dodam.... obe ste mi pametne k'o pchelice! sekice moje....

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Tue Apr 14, 2009 9:40 am

OMG Joxzy tnx .... O_O

A ti Tanja, pa msm, sta da ti kazem ... pametne ti sekice obe xD lolz ...

EDIT: Ae stavicu chap, posto se ubijam od dosade i nemam sta da radim xD

-Izvini...
Odgurnula sam ga i izasla sam iz njegove sobe ...
Brzo sam sisla niz stepenice, dok sam otvarala vrata da izadjem primetila sam crnu jaknu koja je bila okacena na civiluku ... Tada su mi neke stvari pale na pamet...

Izletela sam iz kuce primetivsi da je pocelo da se smrkava ... Brzo sam presla ulicu, i ne pogledavsi iza sebe , usla sam u kucu i otrcala u svoju sobu ...
Bacila sam jaknu na pod, a ja sam se bacila na krevet ...
Zelela sam da shvatim sta to Emily pokusava da mi kaze, ako uopste nesto pokusava da mi kaze ...
Tom je Billov brat, on je bio na groblju , pojavio se u mom snu... Ali zasto je sve moralo ovako da bude .. Zasto je uopste Emily krila da je bila sa Billom? Stavila sam ruke preko ociju ocekujuci da cu se probuditi kada ih budem sklonila , ali nisam se probudila .. Ostala sam zarobljena u ovom kosmaru ...

Setala sam se levo desno po sobi ... Svaki put bih bacila pogled koji je i dalje, netaknut stajao na radnom stolu ... Prisla sam prozoru i pogledala sam preko puta ... Gledala sam pravo u Tomov prozor.... U tom trenutku se i on pojavio .. Gledao je pravo u mene ... Njegov pogled je bio tako topao, njegov glas tako nezan .... a dodir ...
Osetila sam kako mi srce ubrzava dok mislim na njega .. moj pogled je i dalje bio uperen ka onoj strani ulice gde se nalazi on...
sklonila sam se u stranu shvativsi da ko budala buljim u njega ...
moje ruke su mirisale na njega .. osetila sam kako neki cudan osecaj struji kroz mene otkad sam ga zagrlila ... plasila sam se pomisli da sam se mozda zaljubila u njega ... plasila sam se ..

Ali ne mozes igrati protiv srca , u takvoj borbi izadjes kao gubitnik, uvek!
Celu noc sam mislila na njegove predivne oci ... Motao mi se po mislima , nije mi dozvoljavao da sklopim oci ni na sekund ... Kad bi se stvorilo crnilo oko mene , puno strasne tisine ... On bio dosao i razbio bi tu tisinu svojim glasom .. Rekao bi mi neku lepu rec i sve bi nestalo , svetlo bi se ponovo pojavilo ....
Misleci o njemu nisam bila ni svesna da je vec zora ... Ustala sam iz kreveta i krenula sam prema prozoru ...
Svetlo je bilo upaljeno ....Otvorila sam svoj prozor kako bih malo bolje pogledala i cula sam zvuk gitare ......
-Tako je lepo ....
Obula sam patike i izasla sam na ulicu , koracala sam prema njegovim vratima , ali tako polako.. Zelela sam da slusam zvuk njegove gitare, taj zvuk je bio tako umirujuci , tako lep ...
Ali muzika je najednom nestala i moj korak je postajao brzi.. Pogledala sam jednom prema njegovom prozoru i videla sam kao sa smeskom na licu gleda u mene ...
Onda je nestao sa mog vidnog polja i za manje od pola minuta se nasao na tremu svoje kuce ...
-Prelepo sviras ...
bila sam ocarana njegovim pogledom koji me je pratio dok sam koracala prema njemu...
-Hvala ....
Sagnuo je glavu..
-Sta je bilo ...?
Zelela sam da ga dotaknem, ali nisam imala hrabrosti ...
-Muzika je bila moj i Billov san ..-Na trenutak je zastao- Ti si zaista Emilyna sestra ? Emily, Bilove devojke?
Klimnula sam glavom ....
-Ne mogu da verujem ... Ona je nama rekla da nema porodicu!!!
-MOLIM!?
Vrisnula sam i u neverici sam pogledala Toma ... Zar je moguce da je Emily rekla tako nesto! Zasto???
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
~JoXy_woli_Biwa~
New fan
New fan

Number of posts : 16
Registration date : 2009-02-05

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Tue Apr 14, 2009 12:47 pm

Bebi ... ovo je predivno .. znas vec .. mislim i sama si videla kako sam plakala dok si mi citala ono prethodno ... a ova tri zadnja chapa su tako dirljiva ...
ja plus placem zbog krisinog ff-a .. jos sad ovo tvoje ... ubija te me sa ovim ...

:cried:
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Tue Apr 14, 2009 12:50 pm

bebi, hvala ......
drago mi je da ti se ova tri zadnja svidjaju.. nisam stigla da ti ih procitam onda ...
kissi bebi ... :*
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Tue Apr 14, 2009 3:59 pm

woooow..... zashto je tako tuzhno na kraju?? zashto im je Emily ono rekla???? sad mi bash nishta nije jasno...hocu dalje!!!!!!!

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Tue Apr 21, 2009 11:43 pm

ti si genije!!!! to je swe sto cu reci!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Wed Apr 22, 2009 1:58 pm

Evo ga chapp...
Valjda ce da vam se svidi!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Tomovo reci su mi se neprekidno ponavljale u glavi...
Drhtala sam, gusila sam se.. Pogledala sam u zemlju i pokusala da ne prasnem u plac pred Tomom...
-Saro?
Cula sam njegov glas , ali nisam imala snage da se odazovem..
Bila sam sokirana , tuzna i ljuta...
Kolena su mi zaklecala , krenula sam da padam , zatvorila sam oci kada je trebalo da dotaknem hladan beton ali umesto toga, pala sam na na nesto mekano i toplo ... Pala sam u Tomovo narucje...
-Saro???
Bio je uplasen.. Osetila sam kako se njegove ruke tresu..
Otvorila sam oci i pogledala sam ga... Pogled mu je bio zabrinut...
-Odvedi me kuci! Molim te!
Sklupcala sam se u njegovim rukama i zagrlila sam ga... Osecala sam se ttako sigurno i bezbrizno dok me je drzao...
Svaki problem i sve lose tada je bilo zaboravljeno.. Tu smo bili samo on i ja, i niko vise!
-Samo budi tih, moji roditelji jos spavaju!
Sapnula sam kada je otvorio vrata moje kuce....

......

Polako me je spustio na moj krevet...
-Kako se osecas?
-Dobro, hvala...
Ali nisam bila dobro. .Ponovo mi je bilo lose, cim me je on ispustio!
-Izvini, nisam nameravao da te povredim, samo, bilo mi je krivo .. Nikad nisam ni posumnjao da bi Emily tako slagala..
Ponovo sam zadrhtala.....
A onda sam se setila.. Dnevnik...
Jos uvek je lezao na mom stolu... Pomislila sam da sada kada je Tom tu mogu da ga procitam...
-Dnevnik...
Zacudjeno me je pogledao..
-Emilyn dnevnik!!
Seo je pored mene...
-Imas ga... ?
Klimnula sam glavom...
-Eno ga na mom stolu...
Ustao je , uzeo je dnevnik , a zatim se vratio pored mene ...
-Nikad nisam smela da ga otvorim da ga procitam.. Plasila sam se onoga sto moze biti unutra...
Tom je polako poceo da ga otvara....
-Ali moramo ....
-Znam.....
Sapnula sam i pogledala u prvu stranicu ... Ali, o5 me je nesto preseklo, nesto strasno ...
-Bolje citaj ti .. Ja ne mogu!
Tom je samo klimnuo glavom!
-Evo, ovde pise o prvom susretu sa Bilom.. Odavde cu citati!

Tako je sladak, pozvao me je da izadjemo... Volela bih da imam nesto vise sa njim.. Imam osecaj da je veoma poseban ...
Jedino mi je krivo zbog toga sto se uopste ne svidja mami i tati, zabranili su mi da se druzim sa njim.. Pokusala sam da im objasnim da on ima samo drugaciji izgled od ostalih momaka, i da ga to ne cini opasnim ili zlim deckom, bas naprotiv .. On je najnezniji i najsladji od svih .. Ali oni to ne zele da razumeju i teraju me da se upoznam sa sinom od nekih tatinih kolega... ! Ali ne zelim sada da brinem o tome , veceras izlazim sa Bilom i popricacu sa njim!

-Mama i tata?
Osetila sam suzu kako klizi ...
-Zasto su oni tako tvrdoglavi ponekad ...
Tom je spustio dnevnik na trenutak ...
-Smiri se Saro... Citam dalje... Ok?
-Ok...
Nastavio je...

Da, to je ljubav!
Bill i ja smo stvoreni jedno za drugo .. A imamo i resenje za nas problem... Posto ce njegovi roditelji verovatno zeleti da upoznaju moje, recicmo njegovoj porodici da sam ja siroce i da nemam nikog...
Znam da je to malo glupo, ali jedino tako mozemo biti zajedno...
Krivo nam je jedino to sto moramo da krijemo to od moje sestre i njegovog brata...
Zao mi je sto ne mogu reci Sari nista o tome, ali ne smem da rizikujem.. Umrla bih ako bi nas ista razdvojilo ...

-Zasto nisu imali poverenja u nas ?
Vec uveliko sam plakala...
-Pokusavam da razumem , ali mi je tesko...
-Znam kako se osecas ...
Tom me je zagrlio ...
-Ali moras da pokusas da ih razumes...
-Pokusacu ... Ima li jos neceg unutra?
Poceo je da prelistava...
-Ima puno pesama , crteza... Trazim jos nesto...
Poceo je ubrzano da prelistava...
-Evo ga ....

Moja i Bilova ljubav cveta...
Vec dugo smo zajedno i veoma sam srecna... Nemamo problema, sve je divno!
Upoznala sam neko njegovo drustvo iz skole ...
Svi su super, ali posebno draga je plavokosa devojka po imenu Claire...Divna je!
Sutra cak idemo i kod nje na zurku .. Imam neki osecaj da ce to vece biti nezaboravno, za sve!

-Ne!!! Emily!!
Zaplakala sam!!
Tom je pokusao da ne zaplace ali nije mogao!
Zagrlila sam ga sto sam jace mogla.. . Nisam zelela da ga pustim .. Zelela sam da bude pored mene .. Da mi pomogne da prevazidjem sve ovo...
Negde duboko u srcu sam znala da on zeli to isto ... Ili sam samo ja zelela da to bude tako...
Ali on mi je pruzao osecaj sigurnosti.... A ja sam bila neopisivo zaljubljena u njega!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Wed Apr 22, 2009 2:10 pm

hmm.... zaista moram da te pohwalim, owo je bas zanimljiw ff!!!
swe je tako misteriozno, ne mogu da docekam da se razresi... a i dalje imam neki osecaj da tom i celo to drustvo skriva neku tajnu, gotovo da sam ubedjena.. ali ko zna...
i ko je ta Claire? ona mi je sumnjiva... Razz
deo kada si opisala Toma i Saru, ono na pocetku... bas je dirljivo, lepo opisano....
ae cekamo dalje....

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Wed Apr 22, 2009 3:08 pm

billovka94 wrote:
hmm.... zaista moram da te pohwalim, owo je bas zanimljiw ff!!!
swe je tako misteriozno, ne mogu da docekam da se razresi... a i dalje imam neki osecaj da tom i celo to drustvo skriva neku tajnu, gotovo da sam ubedjena.. ali ko zna...
i ko je ta Claire? ona mi je sumnjiva... Razz
deo kada si opisala Toma i Saru, ono na pocetku... bas je dirljivo, lepo opisano....
ae cekamo dalje....
nemam shxta da d0dam na 0w0!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Wed Apr 22, 2009 7:14 pm

wooooooow.. ne mogu da werujem da swaki komentar na owaj FF zapochinjem tako.... xD

stwarno je odlichno!! dopada mi se odnos izmedju nje i Toma, ali bash i ne mislim da on krije neshto od nje... widecemo... xD ajde sad pozhuri sa nowim chapom!!

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Thu May 07, 2009 12:30 am

prelepa prica.....placm.....bas je tuzno....

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Thu May 07, 2009 9:44 am

Majche, pozhuri Smile chita nam se dalje ^^

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Thu May 07, 2009 9:49 pm

daaaaaaa Majchxe!daj dalje.,.,
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri May 08, 2009 2:42 pm

LJUDOVI!!
Ja sam i zaboravila da ovaj ff postoji... ^^ xD
aeee cekajte dok nadjem chap medju silnim folderima... Razz
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Thu May 14, 2009 8:44 pm

Evo, smilovala sam se.. Inace, nikad nisam verovala, ali zavolela sam ovaj FF ^^ i zao mi je sto moram da kazem da je ovo pretposlednji chap!!

Osetila sam nezno drmusanje, a zatim me je neko pomilovao po licu ... Taj dodir na mojim obrazima bio je tako sladak .. Prijao mi je... Nisam zelela da prestane... Ali , samo najednom je stalo .. .Onda sam osetila neciji dah tako blizu, kao da je neko samo nekoliko centimetara dalje od mene...
Uplaseno sam otvorila oci i videla Toma koji je uplaseno odskocio u dno mog kreveta...
-Izvini sto sam te probudio , ali morao sam... Vreme je za skolu , ja sam otisao do kuce i spremio se .. samo jos ti ... - Govorio je tiho, melodicnim glasom... Koji je bio muzika za moje usi ... - Nadam se da ne pricam previse, tek si se probudila,..
Odmahnula sam glavom - Ne ... - Gledavsi u njegove predivne oci, koje su me mamile, pretpostavila sam da sam u obrazim crvena poput krvi .. Brzo sam pokupila svoje stvari, otrcavsi u kupatilo ...
Umivala sam se hladnom vodom, veoma hladnom vodom .. .Ali ni to nije moglo da smiri moje srce koje je ubrzano kucalo, kao ni moje lice koje je dobilo temperaturu od 100 stepeni ...
Stavila sam ruku na mesto gde me je pre samo nekoliko minuta pomilovao.. Sta li je to moglo da znaci!? Da li mu se svidjam, barem malo..... Sumnjala sam u tako nesto, verovatno je samo osecao sazaljenje.... To me je lomilo , ali sam se trudila da ne razmisljam o tome....
Preko noci smo se ovako zblizili ... Sad vec idemo zajedno u skolu, i imam osecaj kao da bi mi srce puklo ako bi me i on napustio ...
-Saro?
Opet je njegov , za mene preeedivan glas, ispunio moju glavu!
-Odmah.. Navukla sam farmerke i izasla iz kupatila... Na izlazu iz kuce sam uzela torbu i krenuli smo prema skoli ....
Caskali smo ceo put... ovog puta pricali smo jedno drugom o sebi.. O tome sta volimo, sta mrzimo.... Na kraju smo pomenuli ono sto nam najvise nedostaje... Znali smo koliko je ta tema bolna za oboje, ali nismo mogli da ne pricamo o njima... Zajedno smo se smejali dozivljajima koje smo dozivljavali kao mali, on sa Billom , ja sa Emily ...
- Bill je bio bas nemiran kao mali ... A ja sam bio kao bubica.. Ali drasticno smo se promenili, kao da smo zamenili uloge cim smo porasli... - U ocima mu se videla tuga...
- Meni nikad nije bilo lako sa tri godine starijom sestrom, uvek sam bila pomalo ljubomorna, ali je bila sve za mene ... - Stegla sam ruke u pesnice,... Tom je to primetio i presao je svojim rukama poreko mojih ...
-Mozda su oni otisli , ali , spojili su nas dvoje... Na neki nacin ... - Pocrveneo je - Ipak nismo ostali sami .. Nasli smo se sa nekim ko deli istu tugu ... I zajedno cemo to prevazici ...
Njegove ruke su polako dosle do mojih ramena... Ukipila sam se , a moje oci sam prikovala za Toma, koji mi se polako priblizavao .. Ponovo sam mogla da osetim njegov dah na mom licu .. Bio mi je tako blizu ... Ali onda smo se oboje trgli na zvuk motora, blistavog crnog auta koji je u tom trenutku usao u skolsko dvoriste ....
- Sam ?
Tom je napravio osmeh i krenuo prema autu koji je uprao ulazio ...
-Odmah se vracam ....
Nasmejao mi se dok me je ostavljao samu na klupi....
Iz auta je izasao momak, lepe gradje, tamno smedje kose ... Uopste mi se nije svideo.. Kao da me je nesto na njemu iritiralo i teralo me od njega ...
On i Tom su se zapricali , primetila sam da je TOm najednom postao ozbiljan, verovatno su u tom trenutku pricali o BIllu ...
Zzzzzzzzzzrrrrrrrr
Zvono za pocetak casa se oglasilo i svi su ulazili u skolu... Mahnula sam Tomu i usla u skolu kao i svi drugi...
Casovi su protekli brzo, mnogo brze nego obicno ...
Na izlasku iz skole cekao me je Tom, a pored njega je stajao Sam, vlasnik besnik crnih kola, koji mi se uopste nije svidjao...
-Saro? Ovo je SAm... silno je zeleo da te upozna , Emily i on su se lepo slagali ...
-Ja sam Sara... - Sa nevericom sam pruzila ruku Samu.. Bilo mi je nesto sumnjivo u njegovom slaganju sa Emily, bila sam ubedjena da bi je odbijao koliko i mene , ali sam pustila na trenutak svoje misli sa strane kako bi se usresredila na ono sto je Tom prica0 ...
-Sam ce nas odvesti kuci .... Da li je to ok?
Klimnula sam glavom, iako mi bas nije bilo svejedno, ipak, zelela sam da budem gde i TOm ...
Auto je igledao super, koliko spolja toliko i iznutra... Tom je bio odusevljen ... Ali ja sam se osecala izuzetno nelagodno, mozda cak i uplaseno iz nekog razloga koji meni samoj nije bio poznat...

Kada smo stigli uzurbano sam izletela i sacekala TOma da izadje.. Tada se desilo ono sto nisam ocekivala.. Ponovo su mi stvorile slike pred ocima.. Videla sam Billa, na sred ulice , crni auto koji nailazi .. Ali ovog puta sam videla vise, tablice ... Broj mi se urezao u glavi, kao i izgled auta... Nakon sto je tom izasao, sa uzasom sam posmatrala auto koji je odlazio.. Sve je bilo isto, izlged, tablice.. sve!!!
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Thu May 14, 2009 10:50 pm

O.O wauuuuuuuuuuu!mng mi se swidja!awww kak0 je wep 0naj trenutak sa t0b0m i T0m0m!xixixi.,.,,.shxteta shxt0 je predp0sllednji chxapp.,.,shxmrtz.,.,
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri May 15, 2009 3:28 pm

TnX ^^
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri May 15, 2009 5:49 pm

Majche, sorry sto sam slepac xD
Ali stvarno sorry... Ne secam se da sam procitala ovaj ff, a to nije lepo sa moje strane...
Bacam se na posao, kad vec nemam sta drugo ni da radim xD

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri May 15, 2009 6:28 pm

nisi slepac... xD
kad procitas ostavi utiske :PpP xD ^^
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri May 15, 2009 9:03 pm

aww... sad sam tek nashla wremena da pogledam... joj, bash ce mi biti zhao kad zawrshish FF.. jako mi se dopada!!!! i jedwa chekam da saznam shta se zaista tu desilo!!!!! owa kola me zbunjuju... ili mozhda chak i daju neku ideju o tome shto se desilo.... nemam pojma... sumnjam na ness, ali necu nishta da kazhem! chekacu chap! samo pozhuri ^^

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Thu May 21, 2009 9:12 pm

Evo ga poslednji chap!!
Ja i dalje ne mogu da verujem u to koliko sam zavolela ovaj FF... a pre sam ga mrzela! ^^

Uplasena, ljuta, besna, tuzna... TOliko osecanja je bilo u meni...
Nekoliko minuta sam stajala tamo, totalno odsutna mislima... Bila sam izgubljena u vremenu i prostoru ...
-Saro?
Odjednom je bio ispred mene.. Njegovo savrseno lice prekrivale su zabrinute crte..
-Je si li u redu!?
Nemo sam odmahnula glavom okrenuvsi se prema vratima svoje kuce... Vukla sam uz stepenice, osecajuci Toma kako me pazljivo prati, kao da je ocekivao da cu da se srusim pa je bio tu da ne bih pala!
Sela sam na svoj krevet i dalje bez reci.. Gledala sam u Toma, otvorila sam usta ali reci nisu izlazile..
-Saro - Stavio je svoju ruku na moju - Sta god da se desava, reci mi! Koliko god da je strasno! Sto si takva!?
Osetila sam kako mi oci suze.. Zatvorila sam ih sprecivsi suze da krenu..
-Ja mogu da vidiM!!
Odgovorila sam u jednom dahu, ostavivsi ga zbunjenog!
-Sve mogu da vidim! Kao da mi Bill I Emily salju signale! Sanjala sam sve sto se desilo.. Tako sam i saznala za Billa, za tebe, za ono sto se desilo... I malopre dok smo bili u onim kolima, kada su ona odlazila.. Pred ocima mi je izbila jos jedna slika i tablice na kolima koja su udarila bILLA bila je ista kao na kolima onog Sema.. Sve je isto!!
Prasnula sam i suze su mi posle... Ostavila sam Toma u sobi, a ja sam otisla u kupatilo.. Nisam mu videla izraz lica, nisam mogla da protumacim da li mi veruje ili misli da sam luda!
Sedela sam na hladnim plocicama i plakala sam... Sva ona tuzna osecanja su se pojacala .. Strah i trepnja su me obuzeli...
-Saro...
Usao je i polako je seo pored mene!
-Je si li sigurna ?
Klimnula sam glavom - Do sada je sve ispalo onako kako sam sanjala!
Podigao se i uhvatio me je za ruku! U tom trenutku jos jedna slika mi se stvorila ispred ociju!
Videla sam onu slatku plavu devojku iz skole kako sa pakosnim izrazom na licu prica sa SAmom...
-Claire?
Tom me je zacudjeno pogledao!
-Tome, kakve veze imaju Claire i SAm?
Nikakve, cak se i ne podnose !
-A sa Billom ili Emily?
Tom se malo zakasljao!
-Bila je zacopana u mog brata, tesko je zavolela Emily i pomirila se sa gubitkom...Ali nisi valjda ..?
-Ona i SAm ..... NEsto sam sad videla!
Tomu je presla mracna senka preko ociju!
-Sta si videla..?
-Nesto su pricali .. U nekoj sumici , i videla sam neku kucu u pozadini!
Bez reci me je povukao ,uzeo je mobilni u isti mah i pozvao je taxi! Nisam smela da ga pitam gde idemo i zasto! Bio je tako strasan sa onim ljutim izrazom da sam ga se na neki nacin bojala !
Ali ubrzo sam sve shvatila.. Za nekoliko minuta nasli smo se u onoj sumi iz moje vizije!
-Polako.. Budi Tiha!
Opomenuo me je kroz sapat...
Ispred jedne male kuce na jednoj cistini , stajao je SAmov crni auto, sljasteci na suncu!
-Slusaj... Sta je bilo bilo je -SAm je izlazio iz kuce uz viku- Znam da je plan bio samo malo da povredim Bila kako bih ga ti dobila, a ja dobio Emily! Ali oni su bili ludi, a ja sam slucajno ubio onog nesrecnika,.. Nadji novog decka, a o ovome nikom ni reci!
Tada sam videla na koga se drao .. Mala plava devojka je buljila u njega sa besnim izrazom... A onda su mi do mozga doprle i reci koje je reka!
-IDIOTE!!
Vrisnula sam iskocivsi iz grmlja!
-KAKO SI MOGAO!? -Vristala sam na njega ...
-Saro!! - Tom je iskocio za mnom i uhvatio me je za ruke ... Polako me je povukao iza sebe ...
-O jebote!
Sam je prostenjao! - Izvini drugar, ali tako je kako je! Ubio sam ti baticu a sad cu i tebe i ovu klinku!
Zgrabio je jednu motku i krenuo je na toma.. Zavristala sam kad je Tom pao na zemlju... Sam je krenuo na njega ali u tom trenutku je zaduvao veoma jak vetar! Previse jak! Samu je motka izletela iz ruke napravivsi mu ogromnu posekotinu na ruci! Potrcala sam ka tomu boreci sa vetrom koji je bio izuzetno jak da je mogao da me odnese da sam bila samo kilogram laksa ( xD ) .....
-Je si li dobro?
Klimuo je glavom i zagrlio me je!
-Ti?
-JEsam....

ODjednom su se zacula policijka kola.. Okrenuli smo se prema Samu i videli smo kako njega i Claire privode policajci... Tom i ja nismo znali ko je pozvao policiju, niti ko im je rekao istinu, jer su znali sve... Tacnije Tom nije znao, jer sam ja videla dva poznata lica ... Dva poznata i predivna lica kako mi sapucu da me vole i kako su mi zahvalna .. Mozete da pretpostavite o kome se radi... Posle svega, kad se sve resilo morali su da odu.. Vise mi se nisu javljale vizije... Na neki nacin sam bila i srecna ali i tuzna zbog toga...
Medjutim i dalje su bili tu blizu, pazili su na nas .. Kakvo god da je nebo bilo , pa cak i da je bilo jako oblacno.. Uvek sam mogla da vidim dve blistave zvezde, jednu pored druge kako mi uzvracaju svaki osmeh koji bi im uputila...

Sedela sam na stepenistu, gledajuci u nebo .. Kao i uvek , mogla sam da vidim kako zvezdice sijaju gore kao i svake veceri ...
Prosla sam pogledom prema kuci preko puta i videla sam Toma kako izlazi...
Polako mi se priblizavao...
-Hej..
Pozdravila sam ga!
-Caos!
Mogla sam da primetim da zeli nesto da mi kaze ali ne zna kako ..
-Slusaj... - Na trenutak je zastao i duboko udahnuo... - SAro, ja ... JA TE VOLIM !!
Viknuo je i brzo stavio svoje usne na moje!
Zagrlila sam ga i uzvratila sam mu poljubac...
- I ja volim tebe . .Budalo.. Dugo ti je trebalo da mi kazes!
Nasmejala sam se!
-Sigurno me volis?
Umesto odgovora samo sam ga poljubila.. I posle toga ... Stalno, svaki dan .. Bili smo zajedni .. Voleli smo se .. I dalje se volimo .. I to nikad nece prestati! ZAuvek.. Bas kao Bill i Emily!

THE END!! xD
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri May 22, 2009 6:55 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prwa!!!!!!!!!!!

Majche, ja... ja... ja nemam rechi!!!!!!!!! owo je... tako.... aaaaaa!!!!!!!!!!!! preterano!!!!!!!!! obozhawam owaj FF!!! jel mozhe neki epilog, pliiiiiiiiiiz?? *puppy eyes*

owo je odlichno, sawrsheno, PERFECT!!!!!!! stw nzm shta da ti kazhem...... luv u, sis!

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sat May 23, 2009 12:59 pm

wow!

hvala tanjice !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
razmislicu o epilogu ... trenutno zbog skole nemam vremena!!!
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon May 25, 2009 1:54 am

prelepa prica...ali prepreprelepa....awwwwwwww kako swadak kraj.....

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon May 25, 2009 1:20 pm

'fala ^^
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   

Back to top Go down