Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

~!!! Tajne !!!~

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Tue Mar 24, 2009 12:45 am

Devilish wrote:
tak0 jbn0 tragichn0 i zanimljiw0!Maj0 swaka ti chast...prediwn0 je...tak0 m0cn0 pishesh...ajde dalje m0llim te swe wishe me k0pka shta ce dalje biti!
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Tue Mar 24, 2009 3:00 pm

billovka94 wrote:
znaci sad sam procitala poslednja tri chappa, placem... ozbiljno, znaci ne znam ni zasto, prvo sam plakala na onu scenu kad Sara ode u skolu i seti se swog prvog dana sa sestrom kada je krenula u skolu.. e to me je prvo ubilo...

a posle owo sa BIllom.. jao... znaci swa sam se udubila... prediwno.. neprawedno... zasto pises o owako bolnim temama? zaista ti uspewa da me slomis... swaka cast!

Aaaa .. sta mi je napisao moj omiljeni pisac xD
HVALA TI DO NEBA!!
Ne mogu da verujem da vam se ovoliko svidja ...
Chap veceras ili sutra xD

Dervish Dervish Dervish Dervish
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 29, 2009 7:53 pm

Paaaaaaaaaaaa????????X0ceshx lli da nas 0bradujeshx chapp0m??msm stwarn0 bi bill0 wreme!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 29, 2009 7:56 pm

Devilish wrote:
Paaaaaaaaaaaa????????X0ceshx lli da nas 0bradujeshx chapp0m??msm stwarn0 bi bill0 wreme!!!!

u potpunosti se slazem!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 29, 2009 8:25 pm

Aaaaaaa... mislim da hocu xDD

Nebo je bilo oblacno , a napolju je bilo tako hladno da sam drhtala... Prekrstila sam ruke i zakopcala sam jaknu!
Kad sam vec bila blizu groblja usporila sam korak ... Otvorila sam kapiju koja je zaskripala tako glasno da mi se kosa podigla na glavi.... Na trenutak sam zastala i pogledala , bilo je tako mirno i ujedno tako jezivo ... Vec sam bila ovde , ali sada je osecaj drugaciji ... Ranije nisam imala predstavu da sam na groblju ... Ali sada je vec bilo dosta drugacije.. Setila sam se svog straha od groblja . . . Setila sam se kako bih se kao mala najezila kad bi neko samo pomenuo ovo strasno mesto ... Ali znala sam da ne mogu sebi da dozvolim da me nesto ovako glupo , poput straha , spreci u onome sto sam naumila.... Duboko sam udahnula a onda brzo krenula prema delu groblja gde je lezala Emily ... Isla sam toliko brzo da sam pocela da trcim , noge su mi se zaplele u granje koje je bilo na putu da sam se saplela .. Ali docekala sam se na ruke i brzo sam ustala...
Obrisala sam kolena i uspravila sam se... Ponovo sam pogledala napred , i nesto je bilo jako poznato ... Decko , neki decko je stajao tamo ... Sigurna sam da je to bio isti decko kog sam videla onog dana kada sam bila ovde... Polako sam krenula prema njemu .. Ali ponovo sam se zaplela u granje i on me je cuo! Okrenuo se , ali ne dovoljno da bih mu mogla videti lice ... I cim me je video ponovo je ostavio dva cveta... I ovog puta jedan na Emilyn grob... Htela sam da ga zaustavim , htela sam , ali zasto nisam , ni sama ne znam ... Nesto sto je ocito bilo jace od mene sprecilo me je ... Ali bio je sav u rnom , kosa mu je bila skupljena ispod neke kape da ga nikako nisam ni mogla prepoznati!
Ipak , taj odlazak na groblje nije bio ono sto sam ocekivala , nisu mi se prividjale slike , niti bilo sta slicno ...
Razocarano sam otisla kuci ...

Tata se vratio, baka je ok , i pocele su pripreme za selidbu ... Nije mi bas bilo milo , ali kao sto sam vec rekla jedan deo mene je zeleo to isto koliko i onaj drugi deo nije!
Popela sam se na sprat kako bih sredila svoje stvari , dok sam isla gore , oci su mi pale na vrata njene sobe ... Odlucila sam da udjem unutra... Odavno nisam ulazila tu .. .Sve je mirisalo na nju .. Soba je bila tako svetla , totalno suprotna ostatku kuce koji je izgledao tako tamno! Skupila sam sve njene drangulijice koje je volela u jednu kutiju , nisam mogla da odem bez uspomena nju ...

I tako sam ponovo izgubila pojam o vremenu .. Dok sam jednom trepnula bila sam u novoj kuci .. Cekala sam da se nove uspomene stvore preko onih starih ! Kuca je bila manja , barem za jednu sobu manja od one prethodne .. To me je ubijalo .. Opet mi je bilo malo teze ... Opet sam se secala nekih bolnih stvari .. a privida je bilo sve manje ... i sve vise sam se pitala da li ima nekog smisla to sto pokusavam da saznam kako i zasto me je napustila!
Misli su ponekad bile tako teske... Nekad ni sama nisam znala sta je najbolje!

-Saro , budi se!!!
Mama je kucala na vrata i opomenula me po ko zna koji put!!
-Zakasnices u skolu!!
-Ok. ustajem , sad stvarno!
Ustala sam iz kreveta i krenula prema kupatilu! u skolu , novu skolu , mi se uopste nije islo .. Nisam zelela da upoznam bove ljude , svi bi samo zapitkivali i sigurno bi ujednom trenutku mogli da dodju do bolne teme pa bi prasnula u plac i ispala bi budala pred svima! Ali morala sam jednom i da se suocim sa necim , nisam mogla vecito da bezim ... Mozda i nece sve biti tako lose ... Bar se nadam!
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 29, 2009 9:58 pm

O.O like 0dushxewljena sam!stwarn0!!!!ak0 usk0r0 ne stawishx chapp necu 0dg0warati za sw0je p0stupke!!!!!!!!!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 29, 2009 10:47 pm

"Misli su ponekad bile tako teske... Nekad ni sama nisam znala sta je najbolje!"

omg.. kako se pronalazaim owde...
inace, chapp je tuzan, boli jer je skroz realan... znaci.. no coment...
i, imam neki osecaj u wezi onog decka sa groblja, kao da ima weze sa necim natprirodnim.. ali werowatno lupam kao i uwek..
u svakom slucaju, mng mi se swidja! dirljivo je...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 30, 2009 8:19 am

Drago mi je da vam se svidja ...
a sto se tog decka tice ... xDDD
videcete :pPp
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 30, 2009 2:21 pm

aaaaaaaa nadam se usk0r0!!!!!
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 30, 2009 7:40 pm

sutra ... mozda ... :]
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 30, 2009 8:27 pm

nemoj ti mozda, da stawis sutra! ;-)

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Wed Apr 01, 2009 11:05 am

evo ga ^^

Kako je skola bila sve bliza, koraci su postajali sve tezi ... Jedva sam se kretala! Iz daljine sam posmatrala skolu , bila je otprilike iste velicine kao i ona stara! a onda sam osmotrila dvoriste, uopste nije bilo puno, ono malo ljudi sto je bilo unutra izgledalo je nekako tuzno i sumorno ... Divno , bezim od tuge, a upadnem u skolu punu ljudi koji samo ne zaplacu! Valjda oni nece biti radoznali , pa ce mi biti za nijansu lakse!
Za trenutak sam se nasla u skolskom dvoristu, pogledi su se na meni zadrzali tako kratko, da sam imala osecaj da mi je pao kamen sa srca...
-Ja mislim da je to ona!!
Cula sam neke nejasne glasove u pozadini! Nisam znala o kome pricaju , nisam ni slusala, trazila sam ulaz u skolu kako ne bih zakasnila!
-Devojko?
Neko me je dodirnuo! Okrenula sam se, uplaseno, najmanje sto sam zelela bilo je da pricam sa nekim ...
-Ti si Sara?
Klimnula sam glavom i pogledala , ispred mene je stajala jedna zena, srednjih godina, izuzetno lepa ...
-Ja sam tvoja Profesorka Helena , podji sa mnom , pokazacu ti gde imas prvi chas , posle toga samo prati odeljenje i kazi profesorima da si nova!
Klimnula sam glavom i krenula sam za njom...

POsmatrala sam stepeniste! bilo je vece, barem mi se cinilo tako, u odnosu na proslu skolu ... Ali dok sam lutala pogledom nasla sam nesto sto nisam ocekivala da cu naci nigde na planeti ... Razgoracila sam oci , imala sam osecaj kao da se gusim pocela sam da disem brze i teze ...
-Saro?!?
Viknula je profesorka...
-K-o, k-o , ko je ovo?
Pokazala sam prstom na umrlicu mladog , prelepg decka ...
-Oh, to je Bill Kaulitz , bio je veoma mio i drag ! Poginuo je pod strasnim okolnostima! - Cutala je dve, tri sekunde- Ali ajde, ne misli o tome , ti sada moras na cas!
Povukla me je , moje telo je poslusalo, ali moje misli ...
Ova umrlica, Bill , Emily! Setila sam se svojih snova , secala sam se jasno svih slika .. Setila sam se slike sa groblja , bila je ista kao ova ovde .... Jedna mala suza je kapnula , ali sam brzo obrisala lice , posto smo ulazile u ucionicu ...
-Sedi tamo ...
Pokazala je prstom u jednu praznu klupu! poslusala sam je a zatim sam sela, izvadila sam knjige i gledala u nju kao da slusam predavanje, ali ono sto sam u stvari slusala bile su moje sopstvene misli .. Toliko toga me je pogodilo samo odjedanput ... Mozda, sam ovde mogla da saznam istinu ....

Nakon casa otisla sam do toaleta.. Uletela sam unutra i pocela sam da placem i jecam kako bih sve one emocije izbacila iz sebe ... Bila sam dete od trinaest godina , a imala sam osecaj kao da imam ogroman teret na ledjima ... Sela sam na hladne plocice, a zatim sam se sklupcala, stavila sam glavu u kolena i zajecala jos jace ...
OGlasilo se zvono , obrisala sam lice a zatim sam se umila nekoliko puta ...
Dok sam izlazila iz kupatila za oko mi je zapala jedna plavusa, bila mi je jako poznata .. Bila je odevena u crno, tuznog lica , kao da je donedavno plakala bez prestanka ... Verovatno me je podsecala na moj odraz u ogledalu, samo sto ja nisam imala plavu , vec smedju kosu ... Ali onda mi je jedna slika prosla kroz glavu.. Ona je u onoj cudnoj trci iz mog sna bila sa nekim deckom odmah iza Billa I Emily.. Sa nevericom sam je posmatrala ... Njen lik mi je ostao u glavi ...

Kad sam dosla kuci bacila sam knjige i sela na ivicu prozora ... Posmatrala sam zvezde , nebo je bilo tako blistavo , lepo i puno sjajnih zvezda ... Medju njima je bila i ona meni poznata, ona koju sam nazvala Emily .. Posmatrala sam je , milovala sam je pogledom...
-Zar je moguce da mi saljes neke znakove seko?
Osetila sam suze kako mi polako idu niz lice ...
-Zar je moguce ? da li to onda znaci da si jos uvek tu sa mnom?
U tom trenutku pirnuo je vetric, dotakao mi je lice, kosu ... Setila sam se kako je njen dodir bio mekan i sladak ...
-Laku noc Emily.........
Sapnula sam a zatim otisla u krevet .. Zatvorila sam oci misleci na nju .. Znala sam da je tu u mojoj sobi i da me cuva ... I to me je cinilo na neki nacin veoma srecnom!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Wed Apr 01, 2009 3:31 pm

omg... owaj chapp je newerowatno mistican.. to mi se swidja...
a kraj... mega dirljiw....
i swidja mi se tematika ff-a, odnosi medju sestrama... diwno, ja wolim to, samo wise brat-sestra...

EDIT: Jesam li ja to prwa??? yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay!!!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Wed Apr 01, 2009 3:37 pm

u p0tpun0sti se slalzxem sa Kriss!!!m0gu sam0 da nagadjam shxta ce biti dalje!!jedwa chxekam!!!
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Thu Apr 02, 2009 10:34 am

da kris, prva si xDDD lol

tnx ljudi stvarno!!
mnogo mi ovo znachi!!!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Thu Apr 02, 2009 3:11 pm

i treba da ti znaci, jer bar sa moje strane je iskreno!!!!
stawljaj chapp brzo!! aaaa

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri Apr 03, 2009 1:40 am

Prelepo je...znaci rsplakalo me je....jedva cekam novi deo....prica je savrsena...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri Apr 03, 2009 9:35 am

Maky hvala ti puno.... :*
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri Apr 03, 2009 3:36 pm

PA AJDE STAWLJAJ TAJ CHXAPP!!!
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri Apr 03, 2009 8:36 pm

Evo gaaa!!! xD

Ustala sam, skoknula do kupatila, brzo se obukla i sisla na dorucak.. Bila je subota, nema skole!
Mozda bih danas mogla nesto da pokusam da saznam... Da li je to pametno? Ko je uopste bila ona devojka?
Uronila sam duboko u svoje misli ...
-Saro?
Mama me je drmnula..
-Sve je u redu?
Podigla je obrvu i uputila mi je neki cudan pogled!
Klimnula sam glavom, a zatim sam pojela ono sto sam imala u tanjiru ...
Nije mi se izlazilo napolje , gledala sam na ulicu kroz prozor svoje sobe i zagledala sam se u jedan listic koji je leteo sa vetrom..
Zavidela sam mu, na neki nacin, on leti, prodje svuda, vidi sve , a onda zavrsi svoj put kad vetar prestane da duva .. Bas kao i covek u svom zivotu, ali jedna stvar je drugacija, taj list nema patnji, ne gubi sebi drage osobe ... Zbog toga mu zavidim....
kada mi je list nestao sa vidika , sela sam na svoj krevet i jos jednom pomislila na onu devojku... Sanjala sam je a nikad je u zivotu nisam videla , to je bilo tako frustrirajuce i jezivo...
Pocela sam da jecim i mlatarim nogama, morala sam nekako da izbacim to sto je me gusilo.. Tada sam nogom udarila u nesto sto je bilo ispod mog kreveta..
Savila sam se i ugledala sam kutiju na koju sam potpuno zaboravila.. To je bila kutija sa njenim stvarima...
Otvorila sam je .. Unutra je bio njen nakit i neke njene omiljene knjige ... Caprkala sam i naisla sam na ogrlicu koju sam napravila za nju kada sam imala 8 godina ...
Stegla sam je i pokusala sam da zadrzim suze koje su mi navirale ... Nastavila sam da preturam.. Bilo je puno knjiga , drangulijica ... .
Dok sam caprkala naisla sam na nesto sto je barem meni licilo na dnevnik ... Bilo je povece, malo vece od prosecne knjge i bilo je zakljucano ...
-Dnevnik?
Izustila sam sasvim nesvesno...
To je u tom trenutku bilo kao dar sa neba ... Ako je ovo dnevnik sigurno cu pronaci mnoge odgovore!
Skocila sam i pocela sam da preturam po fioci kako bih pronasla makaze ...
kad sam ih konacno nasla medju svim krsom koji sam imala unutra pocela sam da otvaram katanac na Emilynom dnevniku ...
-Ajde. ...
Stenjala sam dok sam se mucila sa katancem koji je bio jaci nego sto sam ocekivala ...
Cap!
Uspela sam ... Katanac je popustio i pukao a ja sam sada imala otvoren dnevnik pun tajni koje sam zelela da otkrijem...
Iako je unutra pisalo sve ono sto bi mi pomoglo da otkrijem sta se desilo mojoj sestri , procitati taj dnevnik bilo je mnogo teze nego sto sam ocekivala...
Kroz glavu mi je svasta proslo...
Sta ako je istina grozna i strasna ? Sta ako je bolje da to sve ostane tajna?
Pritisak je bio neopisiv!
Sklopila sam dnevnik i vratila ga u kutiju koju sam gurnula pod krevet...
Otvorila sam prozor i udahnula sam vazduh .. Smirila sam se , a onda sam sela na ivicu prozora kako bih normalno disala ...
Pogledala sam negde prema horizontu , gledala sam u kuce , prolaznike i razmisljala ...
Skupljala sam hrabrost da procitam ono sto sam trazila svo ovo vreme .....

Dok sam razmisljala o tome kroz glavu su mi opet prosle sve one slike , snovi i lica...
Nesto me je tako jako teralo da procitam onaj dnevnik ali nesto podjednako jako me je sprecavalo ...
Znala sam da prvo moram da pobedim sebe da bih saznala nesto sto moze da me unisti...
Ali takodje sam znala i da moram da rizikujem!
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri Apr 03, 2009 9:43 pm

Wow!!!! nisam dugo chitala FF-owe, osim Forever Yours! Nemash pojma koliko mi se owo swidja. nisam osoba koja lako zaplache, a owo me je dowelo na iwicu suza! stwarno prediwno pishesh! keep on.....

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri Apr 03, 2009 9:56 pm

jaoj tanja hvala ti do neba
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Fri Apr 03, 2009 10:35 pm

Da budem najiskrenija, procitala sam samo prvih par chaptera jer sam bila zauzeta citanjem i pisanjem drugih stvari...

Anywayz, cim zavrsim knjigu, dajem ti rec da cu procitati ovaj ff od prve do poslednje reci... pa, bar ono sto se nalazi na 4umu...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sat Apr 04, 2009 12:58 am

extra je...znaci prelepo...stvarno je jezivo procitati dnevnik pun tajni...

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sat Apr 04, 2009 2:45 pm

ne znam sta da kazem a da nisam wec rekla, zato cu pohvale preskociti...
najvise sto me wezuje za owaj ff su poruke koje se prowlace kroz njega, jako su dobre...
a jedina zamerka,ako to mogu tako da nazowem, msm, ne znam koliko je u redu da ona cita dnewnik swoje sestre, to ipak nije sasvim ok... ali, u owom slucaju moglo bi da bude, jer bi joj to otkrilo ono za cim traga....

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   

Back to top Go down

~!!! Tajne !!!~
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next