Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

~!!! Tajne !!!~

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: ~!!! Tajne !!!~   Sat Mar 14, 2009 3:50 pm

Ovu pricu sam napisala odmah posle Tihog sapata... Nisam nameravala da je stavim na forum.. Htela sam da je spalim xD Ali jedna osoba me ubedila da je nakacim ovde pa sta bude neka bude... !!!

chap 1

Drzala sam nasu porodicnu sliku i prelazila prstima preko lica ljudi koje volim.... U desnom uglu slike stajale smo Emily i ja! Pogledala sam u Emily , moju predivnu sestru , njene predivne plave oci i kroz sliku su izgledale tako lepo i prozirno... Osetila sam kako se gusim, borila sam se sa suzama i pokusavala sam da dodjem do vazduha! Bacila sam sliku na krevet i otisla do kupatila.. Oci su mi bile crvene i suze su me pobedile... Umila sam se a zatim sam ponovo otisla u sobu i bacila pogled na sliku koja se nalazila na mom krevetu... Ali nisam imala snage da pogledam nju... Ne bih to podnela... Duboko sam uzdahnula i pogledala kroz prozor... Svi su vec stigli... Moju uplakani roditelji su ih cekali na vratima... Mama je bila skrhana...
Krenula sam ka vratima i polako i tiho sam izasla iz svoje sobe ... Zakoracala sam prema njenoj sobi i stavila ruke na kvaku... Ali nisam imala snage da udjem unutra... Kada bih usla u njenu sobu bila bih nacisto slomljena!
-Saro!
Okrenula sam se i pogledala mog oca..
-Vreme je da sidjemo dole...
Mogla sam cuti duboku tugu u njegovom glasu... Bacila sam mu se u zagrljaj i pocela sam da placem....
-Ne mogu tata...
-Saro molim te... Ne otezavaj nam ovo jos vise...
Osetila sam njegove suze kako mi padaju na kosu, cvrsto me je zagrlio a zatim mi je pomogao da sidjem ...
Lezala je tamo, lepa kao andjeo... Gledala sam je ocekujuci da se probudi, da me zagrli i obrise mi suze, da kaze da je sve u redu... Ali nije to ucinila... Moja sestra nije ustala da me utesi.. Vise nije bila s nama! Htela sam da pobegnem, nisam mogla da gledam kako nepomicno lezi u kovcegu , ali nisam mogla... Bila sam ukopana u mestu... Bez imalo snage da se pokrenem ... Zatvorila sam oci i stavila lice u sake..........

Flashback

Veselo sam izlazila iz skole pevuseci neku pesmicu ... Ana me je cekala na ulazu!
-De si curko?
Pozdravile smo se i nastavile smo da koracamo...
-Ana, sta mislis da iznenadimo Emily za rodjendan ?
-Saro to je super ideja!
-Pa valjda jeste.. .Ona je uvek pomagala mojim roditeljima otkad sam se rodila i bila je seka za uzor... Hocu da je iznenadim!
-Sto smo se raznezili....
BOcnula me je laktom i nacerila se ... Osmeh joj je bio od uha do uha...
-Daj.. Kao da ti ne bi uradila tako nesto za Evu?
-Pa zapravo kad pomenu Evu ona mi je to isto predlozila juce... Mozemo nesto da organizujemo za Emily!!!
-Super! Docicu posle kod vas pa cemo smisliti nesto! Imamo samo nedelju dana!
-SAMO?? za to vreme mozemo organizovati 5 zurki!
-A nee... Nisam ja ti! Sve mora biti savrseno!!!
-Ok.... Vidimo se!
Poljubile smo se u obraz i ja sam uletela u kucu...
-Cao mama... Cao tata!!
-Cao Saro...
Dreknuli su iz kujne , a ja sam se popela u svoju sobu...
Na brzinu sam se presvukla kako bih sto pre otisla kod Ane....
Otrcala sam dole i krenula sam da obuvam patike tako brzo da sam zaplela ruke...
-Vazi...Vidimo se...
Emily je u tom trenutku usla u kucu....Pogledala me je i pokusala da je ne prasne u smeh...
-Gde zuris toliko ?
-Idem kod Ane... - Konacno sam lepo obula patike!
-Ok... -Poljubila me je u teme i krenula na sprat!
-Hej Emily!-Dobacila sam dok sam izlazila-Hoces li biti tu kasnije?
-Necu... Idem kod Claire na zurku!
-Oh ... Ok... Nadam se da neces doci kasno imam svasta da ti pricam!
-Ok...
Obe smo se nasmejale i ja sam izletela iz kuce...

.........Nekoliko sati kasnije..........

Vracala sam se kuci sa osmehom na licu ... Bila sam zadovoljna planom koji smo smilile za Emily, znala sam da ce biti odusevljena onim sto smo smilile za njen 16. rodjendan!
Ali onda sam zastala i pogledala prema prozoru dnevne sobe moje kuce... Izgledalo je kao da mama place i grli tatu a tu je bio jos jedan covek.. Pozdravili su se sa njim i on je izasao iz kuce... Pogledala sam malo bolje i odmah sam ga prepoznala... Bio je to jedan nas komsija koji je ziveo nekoliko blokova dalje od nas... Radio je u Pogrebnoj opremi!
Uzas me je obuzeo! Potrcala sam prema kuci i bukvalno uletela u dnevnu sobu!!
-MAMA!! Sta se desilo... Baka , deka?? je su li ok!!???
Mama je samo klimnula glavom i pokusavala je da savlada suze... Tata je bio nacisto izgubljen... Kao da nije cuo sta sam pitala!
-Sta se desilo onda?
-Saro sedi i smiri se!
Poslusala sam ih ali sam bila uplasena... Njihovo ponasanje me je uzasavalo...
-Znam da ce ti biti tesko... Ali .. Emily je mrtva!!
Emili je mrtva , Emily je mrtva , Emili je mrtva! Ponavljalo se u mojoj glavi neprestano... Pocela sam da se tresem ... Suze su mi krenule.. Vristala sam... Moja mily je mrtva... Moja sestra... Moj uzor... NE!! To ne mogu da prihvatim!! U tom trenutku moj svet se srusio!

End of flashback!

-Saro.. Saro....
Cula sam neciji glas ali nisam bila sigurna ko je to... Nije me ni zanimalo... Sve sto sam zelela bilo je da Emily sada ustane i zagrli me... Da mi da osecaj sigurnosti i da me zagrli ...
-Saro...
Jos jednom sam cula taj glas ... Ali sam zatvorila oci i srusila se na zemlju!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sat Mar 14, 2009 4:23 pm

omfg!!! ja sam ostala bez texta! daj dalje!!!!!!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sat Mar 14, 2009 4:31 pm

Kris ja ne mogu da verujem da TI kazes da si ostala bez texta zbog mog FF-a!!!
OMG!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sat Mar 14, 2009 4:39 pm

pa poweruj! ali stvarno, swako normalan ce ostati bez texta jer si veoma realno opisala owu uzasnu situaciju, ja imam sestru tako da me jos wise uzasawa! (pu pu pu daleko bilo da se nekome owako nesto desi)...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 15, 2009 8:53 pm

Drago mi je da sam to lepo uradila...
I zelela sam to tako da opisem...
Stavicu nov chap veceras ili sutra!

Krenula sam korak napred , a zatim se okrenula i osmotrila mesto na kome sam se nalazila... Sve je bilo tako svetlo i lepo da nemam reci kojima bih to opisala.... Cula sam kako neko tiho koraca iza mene.. Okrenula sam se,ali bilo je toliko svetlo da sam morala da prekrijem oci ...
-Sada mozes da spustis ruke Saro...
Odmah sam prepoznala taj predivan melodican glas.. .Emily!!!
-Emily?
-Da ...
Spustila sam ruke i pogledala je... Bila je tako lepa ... Njena crna kosa se vijorila na vetricu koji je pirkao , gledala me je umilno njenim predivnim ocima i nosila je dugu belu haljinu!
-Kako je ovo moguce...? Da li sam... ?
-Ne..- Odmahnula je glavom-..Samo sam dosla da se oprostimo....
-Emily .. ne!
Zagrlila sam je i zaplakala sam...
-Nemoj da me ostavis...
Pomazila me je po kosi a onda se odmakla....
-Moram...-Jedna suza je potekla iz njenoh plavog oka-..Cuvaj mi ga... Cuvaj ....
-Koga Emily...? - Ali najdenom je nestala...- EMILY???

-Emily!!!!
Otvorila sam oci i videla mamu kako stoji iznad mene i miluje me po celu...
-Saro ..?
-Emily...
Zavorila je oci i pocela da place... Ustala sam i pogledala oko sebe... Svi su me gledali.. Svi su bili tuzni... A tamo iza njih ona je i dalje lezala ....
-Moram da izadjem...
Tetka je pritrcala...
-Je si li sigurna da ti ne treba pomoc...!?
-JESAM!! Ostavite me na miru!!
Obrusila sam a onda sam uzurbano krenula ka vratima... Mogla sam osetiti kako me gledaju, ledja su me peckala od njihovih zabrinutih pogleda...
Otvorila sam vrata od kuce i zakoracila u dvoriste... Vetar je pirkao i pomalo mi je bockao lice zbog suza koje su se ledile na dodir vetra ... Pogledala sam u nebo,znajuci da je ona gore ... Zamisljala sam je kako plese sa andjelima .. Sigurna sam da im je poprilicno ulepsala raj svojim dolaskom... Raj kao raj , sigurno je bio obican dok ona nije dosla i sve ulepsala svojim osmehom... Ali je zato ovde sada pakao ... Ponovo sam zaronila lice u sake.. Jecala sam i pokusavala da se izborim sama sa sobom ... Gusila sam se u naletu suza koje su neprestano tekle... Pogledala sam prema unutra kroz otvoren prozor... Njeno bledo telo izgledalo je tako krho i nezno , kao da bi se u sekundi raspalo kada bi ga neko dodirnuo...
Usla sam unutra i krenula prema njoj... Pomilovala sam joj lice po poslednji put... Jedna moja suza pala je bas tamo gde je prethodno bila moja ruka ... Zatvorila sam oci i stavila ruku na srce ...
-Sestre zauvek...
Tiho sam joj obecala ... U meni je postojala nada da me je ipak cula ... Tada je moja mama pocela glasnije da place.. Okrenula sam se i videla sam kako donose poklopac kovcega...
-NEE!!!
Vrisnula sam i krenula sam prema njenom telu kako bi je zastitila ... Ne mogu da dozvolim da je prekriju, da me sprece da je vidim...
Pritrcali su da me obuzdaju , stegli su me , koprcala sam se , ali bezuspesno , vec je bila pokrivena ....

Vecim delom sahrane nisam ni bila svesna , fizicki sam bila tu , ali psihicki na nekom sasvim drugom mestu... Misli su mi se povratile tek kada sam se nasla u svojoj sobi.. Niti sam znala kako sam tu dospela , niti sam znala kada su se tu nasla... Jedino sto sam znala bilo je to da Emily lezi u hladnom grobu daleko od mene .. I da je mozda vise nikada necu videti... A kako bi neko poput mene i mogao da bude gore sa anjelom poput nje...
Osetila sam kako mi se srce cepa u milion sitnih beznacajnih delica... Razleteli su se u meni na milion sitnih delica, poput razbijenog stakla...
-Zasto ?
Jecala sam ...
-Zasto si otisla ?
Udarila sam nekoliko puta pesnicom u zid ...... Borila sam se sa cinjenicom da ona vise nije tu ... Zelela sam da ovo bude kosmar, samo jedan kosmar .. I da ce sve nestati cim otvorim oci... Ali uzaludno sam pokusavala da se probudim .. Vec sam bila budna, u surovoj, veoma surovoj i okrutnoj realnosti!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 15, 2009 10:42 pm

jako tuzno... samo mi nije jasno na koji nacin je njena sestra umrla, to nam nisi rekla... swejedno uzasno tragicna prica...

Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 15, 2009 10:48 pm

Neverovatno... Stv je mnogo lepo...!!!
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 15, 2009 11:50 pm

prellep0,pretuzxn0!j0sh mi se nesht0 upraw0 desill0 i plalchem d0k chitam 0wu prichu!nisi nam reklla kak0 je umrlla?
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 16, 2009 2:26 am

prelepo je...ja placem...msm da je ovo jedna od najtragicnijih prica na forumu....e da kako je umrla?

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 16, 2009 4:04 pm

hvala vam puuunooo.. znaci mi to sto vas je dirnulo...
a to kako je njena sestra umrla cu kasnije da vam otkrijem... (:
sad cu samo da vam kazem da ce Sara otkriti puno stvari koje niko nije znao... ((:

Noc je vec odavno pala...
Otvorila sam prozor i pogledala sam u nebo... Bilo je oblacno, ponegde bi se videla po koja zvezda ali bile bi tako sitne i male da bi se posle nekoliko sekundi totalno izgubile sa vidika...
Pogled mi je shetao po nebu... Trazila sam neshto, nisam ni ja znala tachno shta to trazim...
Mozda neki znak da me cuva ili mozda njeno predivno lice sakriveno izmedju oblaka ...
Uzdahnula sam... I jos jednom prosetala ocima po nebu... Medjutim opet nisam nashla ono shto bi moglo da me zanima... Odustala sam i zatvorila sam prozor... Upravo tada za oko mi je zapala jedna ogromna blistava zvezda... Bas cudno da ovako lepa zvezda bude na nebu kad je ovako oblacna noc... To je moja Emily ... Pomislila sam u sebi....
Jos malo sam gledala u tu zvezdu, ponekad bih cak izustila nesto i cinilo mi se kao da zvesta malo jace sija dok joj ja to govorim... Ali umor me je savladao....

-Saro, seceru, probudi se....- osetila sam mekanu ruku na mom obrazu - sestrice, kasnis u skolu!!
-Emily... jos samo minut molim te....
Okrenula sam se i nastavila sam da spavam...
-Saro... Ni sekund.. Necu dozvoliti da ostanes u krevetu!
-Pusti me.... Emily!
Cudno... Nije nastavila da me gnjavi...
Ustala sam da pogledam da li je jos u mojoj sobi ili je otisla ... Otvorila sam oci i pogledala oko sebe! Bila sam u crnom odelu i tad mi je senka prekrila oci... Na trenutak sam zaboravila da Emily vise nije tu... Zaplakala sam... Toliko mi je nedostajala dam sam zamisljala kako pricam sa njom .... Pitala sam se da li cu ikad uspeti da se pomirim sa njenom smrcu ... Ali sumnjala sam da je to moguce... Zaboraviti sestru , ne , nikad.. Pogotovo ako je bila sve ono sto je Emily meni... Najbolja drugarica, uzor, pomoc, uteha... Sve to sam nalazila u njoj... I izmedju nas nikad nije bilo tajni... Sve smo znale jedna o drugoj... Pogledala sam u sat... Podne je vec odavno proslo... Nije me bilo briga.. Ionako nisam imala zelju ni za cim...
Neko je zakucao na vrata moje sobe.
-Saro- bila je to mama- mogu li da udjem!
-Udji... - rekla sam tiho i slabasno , od silnog jecanja jedva sam govorila....
-Saro... Znam da ti je tesko... Ali molim te potrudi se da nastavis.. Svi cemo... Barem zbog tvog oca ako ne zbgo mene, i zbog tebe same...
Zaplakala je... Zagrlila sam je i pustila suze zajedno sa njom...
-Mama... Zasto je morala da ode...?
-Ne znam duso... Mnogo mi nedostaje...
-I meni... Ja ne mogu bez nje... Hocu moju Emily... HOCU EMILY!!
Vrisnula sam i stavila glavu na jastuk... Nisam mogla da prestanem da jecam...
Obicno kad sam plakala zbog neceg Emily ili mama bi dosle i utesila bi me... Ali sad je tu bila samo mama.. Falilo je i Emily, to me je ubijalo kidalo me je...
-Saro... Smiri se molim te... Molim te... Ne otezavaj nam ovo... Ostali smo bez jedne cerke.. ne zelim da mi druga postane zivi mrtvac... Izadji malo danas.. Prosetaj se negde.. Zbog tebe same...
-ne mogu mama....- i dalje sam plakala...
Mama je obrisala suze a zatim je nastavila...- Molim te.. Danas joj je rodjendan.. Odi do nje... Odnesi joj cvece...
Podigla sam se i obrisala sam suze..
-U pravu si.. Obradovala bi se...
-naravno da bi se obradovala....
-Otici cu .. Do nje...

Dok sam setala prema groblju prisetila sam se kako sam bila srecna dok sam joj spremala zurku za 16. rodjendan....Zafrkavala me je onaj dan kad sam zurila kod Ane... Blago sam se osmehnula... Zafrkavala me je toliko puta.. Toliko lepih momenata smo imale zajedno... Da li ce ih biti ponovo?
Zakoracila sam na groblje i krenula stazom prema njenom grobu... Primetila sam kako neki decko... Emilynih godina stoji ispred groba pored njenog i place... Nakon sto me je primetio brzo je obrisao suze i ostavio je dva cveta .. Jedan na grob ispred koga je stajao , a jedan na njen !!!
Potrcala sam i pogledala grob koji je bio tu pored... Pisalo je Bill Kaulitz , bio je tako lep, pogledala sam u njegovu sliku, andjeoski lep, bas kao i moja sestra...
A onda sam kleknula i pogledala u njenu sliku...
-Srecan rodjendan Emily! - Stavila sam cvet na plocu - Nadam se da ti se svidja... To je orhideja... Ti volis orhideje...
Pogledala sam jos jednom u grob onog predivnog decka, Billa!
-Pa barem neces biti sama gore... Imas drustvo i to veoma lepo!
Nasmejala sam se na sopstvene reci...
-Volim te seko... Ti to znas zar ne ? Ali , zasto si me napustila tako rano ? - a onda sam zastala - Mada ne ljutim se ... To nije tvoja krivica... Ali sam zato jako tuzna... Nedostajes mi, ne mogu da ti opisem koliko....
Suze su mi se nakupile i pogled mi se zamaglio... Nagla sam se i poljubila njenu sliku a zatim sam ustala i otisla...
Ubrzo mi je nesto sinulo : Decko koji je ostavio cvece... Ko je on? I zasto je ostavio jedan cvet na Emilyn grob?
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 16, 2009 4:14 pm

Omg... Koliko suza,jbt... Da l' zbog Metallice ili zbog ovog??? O.o . . . Tek sad kontam koliko mi znaci moj brat.. .:/ Prelepo je..!!!
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 16, 2009 4:24 pm

Hvala ...
Veruj mi.. Kad sam napisla ovo i ja sam skontala da su braca i sestre veoma bitni...
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Tue Mar 17, 2009 5:00 pm

pishesh swe b0lje i b0lje..nadam se da ce usk0r0 chapp zat0 sht0 ne m0gu da chekam 0w0 je prediwn0!
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Tue Mar 17, 2009 5:07 pm

hvala ti joxzy .....
(:
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Tue Mar 17, 2009 9:23 pm

I dalje izgubljenja u mislima tihim korakom sam korachala kuci... Pocelo je da se smrkava, ulica je bila tako tiha i mirna da su mi sopstveni koraci igledali taaako bucno...
Hvala Bogu.. Eno je kuca!
Pomislila sam u sebi kad sam ugledala moju kucu nekih stotinak metara dalje.. Poceo je da pirka lagan vetar, pustila sam kosu i ona je pocela da se talasa na vetru.. Taj osecaj mi je nekako prijao , imala bih osecaj kao da vetar i mene nosi zajedno sa mojom kosom..
Okrenula sam se dva tri puta a zatim sam stala i nasmejala sam se... Prvi put da mi je osmeh prijao od .. Pa od kad je on otisla.. Podigla sam ruku da ponovo zavezhem kosu gumicom ali mi je ispala... Savila sam se da je uzmem i ...
-Aaaaaaaaaaaaaahhhh!!!
Glava me je uzasno zabolela , pala sam na kolena i zatvorila sam oci od silnog bola ... Pocele su da mi se prikazuju slike, uzasne , neopisivo uzasne .. Emily je trchala , plakala ... Izvadila je neku sliku .. Decko , decko koji je lezhao u grobu pored njenog... Poljubila je sliku a zatim je skochila sa nekog uzvisenja.. I cap... Slike su prestale i glava me vise nije bolela...
-Emily...
Tiho sam prosaputala , a zatim sam zaplakala i potrchala prema mojoj kuci...
Uletela sam i popela se u moju sobu znazhno zalupivsi vratima...
-Pocela sam da ludim.. Sta je meni???
Toliko sam se tresla da vise nisam mogla da stojim na nogama.. Nesto u vezi onog dechka bilo je tako posebno i cudno .. a slike u mojoj glavi!! NE .. nije moguce.. emily nikad ne bi.. Prekorila sam sebu sebe vise puta i pokusala sam da mislim o drugim stvarima...
Toliko dugo sam razmishljala da sam izgubila pojam o vremenu.. Vec je bila ponoc i ja sam bila toliko umorna da vise nisam mogla da izdrzhim , zaspala sam .....

-Emily , ja ja ...
Glas mu je podrhtavao...
-Bill je mrtav...
Suze su joj krenule neverovatnom brzinom..
-NE BILL!!! NEE!!
GUrnula ga je i nastavila je da trchi .....
-Zashto bille , obecao si mi da me neces napustiti nikad...
Borila se sa suzama i trchala je napred, pocela je da se penje uz stepenice...
-EMILY!!
Dozivao je i jurio je za njom...
-Nemoj da uradish neshto glupo...
I njemu su polako kretale suze....
-Zauvek zajedno bille...
Izvadila je sliku i poljubila je , a zatim je skochila.....

-EMILY!!!
Vrisnula sam i naglo sam otvorila ochi... BIla sam preznojena , neispavana i namuchena... Koshmari su mi se celu noc motali po glavi, a ona slika je sada imala i ton...
Shta je to sa mnom... Da li sam pochela da umisljam stvari... Neshto mi sigurno fali,...
pogledala sam u sat.. bilo je taman vreme za budjenje... uzela sam stvari i otishla sam pod tush... Moram otici u shkolu , shta ako nisam luda.. Shta ako je ovo stvarno , ako mi shalje neki znak.. Mozda se ipak.. Koliko god mi je bilo teshko da prihvatim , znala sam da je postojala mogucnost da Emily sama sebi oduzme zhivot... A ako je to tachno otkricu zashto..
U mom snu se pojavio dechko koji je ostavio cvece i dechko iz groba ... Danas idem u shkolu,... Otkricu nesto o njima.. Moram da znam shta je bilo sa Emily .. Roditelji mi mozhda ne zhele reci , ali ako oni nece .. Otkricu sama!!
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Thu Mar 19, 2009 6:22 pm

O.O msm da p0chinjem da sxwatam mn0ge stwari!!!!!!!!!0w0 je prellep0 stwarn0!znachi sam0 tak0 si se p0prawilla u pisanju!i sama ideja ff-a mi se mn0g0 swidja!sam0 tak0 nastawiii....i p0zxuri sa chapp0m...n_n
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Thu Mar 19, 2009 9:20 pm

OMG joxzy ..
Hvala curkoo xD XD

jo0b
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sat Mar 21, 2009 3:18 am

wow....nemam reci...extra je...stvarno mnogo bolje pises...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sat Mar 21, 2009 6:30 pm

hvala Maky ... [:
a evo i chapa n_n

Obukla sam se i sisla sam u kuhinju ... Uzela sam pahuljice i mleko i sela sam da doruckujem ... Uzela sam torbu i kljuc sa stola u dnevnoj sobi , pored kljuca bila je neka poruka

Saro, tata i ja smo morali da odemo hitno tvojoj baki je pozlilo pa cemo biti sa njom neko vreme... Nemoj da se brines nije joj mnogo lose ali smo ja i tata odlucili da je ipak posetimo , vracamo se za najmanje nedelju dana ! Ako zelis pozovi neke drugarice da borave kod tebe kako ti ne bi bilo dosadno! Cuvaj se duso
Mama!

Vratila sam papir na sto i brzo sam izasla iz kuce kako ne bih zakasnila ! U skoli mi se uopste nije islo , nisam bila ni za sta ... Moje stanje je preslo iz zivog mrtvaka u zivog hodajuceg mrtvaka koji malo manje place samo da bi saznala sta se desilo Emily!
Usla sam u skolsko dvoriste i pogledala sam okolo ... Gledali su u mene , svi! Odmah mi se zamaglilo , suze su mi krenule .. Koliko zajednickih uspomena me vezuje za ovo mesto ...

-Woow....
Zapanjeno sam razgledala ogromnu zgradu u koju su ulazili moji vrsnjaci ...
-I ja cu sada da idem ovde kao ti Emily?
-Da ...Sad si i ti djak ..
Osmehnula mi se ...
-Djak...
Glas mi je malo podrhtavao...
-Da li je to strasno?
-Ne ludice ...
Hrabrila me je ...
-To je bas lepo .. Imaces puno drugara i drugarica , dobijaces petice ... A ja cu uvek biti tu, i ako ti se nekad ucini da je strasno samo me pozovi ...
Poljubila me je u obraz...
-A sad idemo u tvoju ucionicu...
-Idemo...!
Veselo smo zakoracale a ona je zapevala pesmicu koju nas je naucila baka dok nam je pricala o skoli kada smo bile manje ....

Stegla sam sake u pesnice i nekako sam se izborila sa suzama ... Otvorila sam vrata i na ulazu sam videla umrlicu , njenu umrlicu ...
Ono sto me je u tom trenutku obuzelo bilo je neobjasnjivo ... Skinula sam umrlicu sa vrata i pocepala sam je u sitne delice ... Pogledala sam unutra , uplaseni i zapanjeni pogledi su bili na meni....
Nisam imala snage da udjem unutra , okrenula sam se i otisla sam kuci... Ali nisam odmah stigla tamo ... Lutala sam po parku , pokusavala sam da zavirim duboko u sebe , pokusavala sam da smislim nacin da prekinem ovaj bol koji me je izjedao ... Nisam vise imala snage da placem ... Morala sam da prestanem sa tim koliko god da mi je tesko ... ali reci je lakse nego uciniti .. A prekinuti bol je za mene bilo izuzetno tesko , gotovo nemoguce ...
Bila sam izgubljena u mislima , misli su mi bili na nekom drugom magicnom mestu gde se cuje smeh dve sestre koje radosno hodaju jedna pored druge i prepricavaju sebi dan .. Bila sam na mestu bez bola , tuge i suza ...
Zatvorila sam oci kako bih to mesto izgledalo realnije ... Videla sam je , srecnu , nasmejanu ... Onakvu kakvom je pamtim ... Ali sta joj se ovo desava ? Suze krecu niz njeno predivno lice ... pocinje da vristi .. Gura nekog i pocinje da trci ... Tada sam shvatila da mi se ponovo pricinjava ista epizoda koja me je podsetila na ono sto sam to jutro nameravala da saznam ... Kako je Emily umrla?

Otrcala sam kuci, svetlo je bilo upaljeno , mama je bila kuci!
-Saro?
Cula sam mamin zabrinut glas!
-Ja sam... - spustala sam ranac na policu - Zar nisi kod bake , gde je tata?
-Tata je ostao, ja sam se vratila ! Komsinica me je pozvala i rekla mi je da si otisla u skolu! Pozvala sam direktora kako bi ga upozorila na tvoje stanje ali rekao mi je da nisi bila u skoli! Sta se desilo duso? Zabrinuta sam za tebe!
Uzdahnula sam birajuci prave reci u glavi... Nisam tek tako mogla da pricam sa mamom o Emily , znala sam da ona pati , pravila se da je ssve prebolela kako bi meni pomogla ...
-Nisam imala snage da udjem unutra . Videla sam njenu umrlicu i pobegla sam ... Setala sam da bih se smirila ...
Onda sam zastala , primetila sam mami suzu na licu...
-Idem u moju sobu...
Ustala sam i krenula sam na sprat...
-Saro?
Zastala sam...
-Dodji!
Vratila sam se i sela sam pored mame....
-Znam da nije pravo vreme , ali ja i tata smo danas , pre nego sto smo otisli kod bake odlucili da je najbolje da se odselimo u drugi kraj grada ... Zbog tebe ! Nemoj da brines , neces prestati da se vidjas sa prijateljima , ali zbog nekih stvari najbolje je da promenis skolu i da odes u neki drugi kraj gde ... Gde - Pocela je da drhti- Gde ima manje secanja na nju ...
Na trenutak sam samo buljila u mamu .. Nisam znala da li da pocnem da vristim na nju ili da joj se zahvalim .. Jedan deo mene je zeleo da odem i da pokusam da sredim misli , a drugi je zeleo da ostane ovde...
-U redu - promrmljala sam - nema problema ...
Brzo sam ustala i otisla u svoju sobu .. Legla sam na krevet i ponovo odlutala , ovog puta , slika je bila drugacija!
Back to top Go down
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 22, 2009 2:58 am

Sto je moTJnooooo... Bas ce da bidne uzuDjavano... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 22, 2009 4:02 pm

Devilish wrote:
O.O msm da p0chinjem da sxwatam mn0ge stwari!!!!!!!!!0w0 je prellep0 stwarn0!znachi sam0 tak0 si se p0prawilla u pisanju!i sama ideja ff-a mi se mn0g0 swidja!sam0 tak0 nastawiii....i p0zxuri sa chapp0m...n_n
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Sun Mar 22, 2009 9:00 pm

Hvala Kaco.. [:
a sto se tice chapa ... sutra ili prekosutra
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 23, 2009 4:21 pm

Evo ga n_n , dosadno mi pa cu da ga stavim xD

Trcali su , drzali su se za ruke i trcali su prema reci ...
-Brze Emily!!!
Ubrzali su korak ... Za njima su trcali jos neki ljudi njihovih godina , svi u parovima , svi su bili srecni i na licima su imali osmehe ...
-Moramo da pobedimo BIlle!!!
Razdrala se EMily kroz smeh!!
-TAKO JE!!
Ponovo su vrisnuli i potrcali su jos brze ...
Bilo je veoma tamno.. Noc ... Mesec je osvetljivao samo predle bez drveca a oni su trcali u veoma sumovitom delu ...
-Tamo!
Bill je ispruzio ruku prema meni vec poznatom delu , prema autoputu ispred grada ....
-OK...
Sapnula je i krenula je za njim...
-Cekaj...
Sapnula je jos jednom ...
-Sedi , ionako su se svi pogubili tamo u sumi - Nasmesila se..
-Bill - tada se uozbiljila - Volim te ... I zelim da uvek budem sa tobom !
Dotakao je njeno predivno lice i poljubio je ... - I ja zelim to isto ... - Onda je izvadio mali nozic iz dzepa i malo posekao svoju , a zatim njenu saku ..-Zauvek zajedno ?
Klimnula je glavom - Zauvek!!!
Spojili su sake na mestima gde su se posekli a zatim su se jos jednom poljubili!
-Idemo sad!
-Ovde je opasno!! Autoput je !
-Kreni ti prva , oni automobili su daleko! - Gurnuo je!
-Ok .. Potrcala je i za nekoliko sekundi se nasla na drugoj strani!
-ENO IH!!
Cuo se glas iz sume!! Bio je to neki nepoznat decko !
-BILLE NE TRCI OPASNO JE , OVAJ AUTO JE SVE BLIZE!!!
Drala se sa druge strane , ali sto je decko bio blizi BIll je bio sve nestrpljiviji! Krenuo je i potrcao je !
-Bille!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vrisnula je kada se Bill nasao na zemlji a automobil je otisao kao da nista nije bilo!

.............

-Da li ce bill biti dobro!!??
Zadrzavala je suze kako ne bi pala u paniku, bolnica je bila pusta , verovatno je samo ona bila tu u hodniku!
-tome??
Priblizavala se neka figura iz tamnijeg dela hodnika ! Hod mi je bio poznat , a i on sam mi je bio veoma poznat!
-Kako je bill? - Nasmesila se , pokusala je da otera paniku osmehom!
-Emily, bill je .. bill je ... - glas je podrhtavao- bill je mrtav!!
Njeno lice je poprimilo neku bledu boju ljubicaste , suze su krenule neverovatnom brzinom ! Vrisnula je i potrcala!

-EMILY!!!!
Pala sam sa kreveta i u panici sam potrcala u kupatilo da se umijem! Bila sam znojava i izmucena ... Zbunjena i uplasena .. Toliko osecanja je igralo u meni da sam pocela da se tresem ... Sta li su svi ovi snovi znacili? Da li ja ludim ili je moguce da nekako predosecam sta je bilo?
Toliko pitanja a nigde odgovora na njih .. To me je teralo da se jos vise uspanicim ...
Umila sam se jos jednom a zatim sam se vratila u sobu !
Kako god , bilo mi je vreme da ustanem ...
-Danas idem na groblje...
Odlucila sam a zatim sam uzela odecu iz ormara i otisla sam da se istusiram!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 23, 2009 6:14 pm

znaci sad sam procitala poslednja tri chappa, placem... ozbiljno, znaci ne znam ni zasto, prvo sam plakala na onu scenu kad Sara ode u skolu i seti se swog prvog dana sa sestrom kada je krenula u skolu.. e to me je prvo ubilo...

a posle owo sa BIllom.. jao... znaci swa sam se udubila... prediwno.. neprawedno... zasto pises o owako bolnim temama? zaista ti uspewa da me slomis... swaka cast!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   Mon Mar 23, 2009 6:41 pm

tak0 jbn0 tragichn0 i zanimljiw0!Maj0 swaka ti chast...prediwn0 je...tak0 m0cn0 pishesh...ajde dalje m0llim te swe wishe me k0pka shta ce dalje biti!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: ~!!! Tajne !!!~   

Back to top Go down

~!!! Tajne !!!~
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next