Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Srecan il` prokleti 25-i mart...?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Srecan il` prokleti 25-i mart...?   Sat Feb 28, 2009 6:37 pm

-Da secam se kada se to desilo.Bilo nam je 16 godina,tri godine od kako smo zajedno,bash na ovaj dan,25-i mart.Sve je pochelo i sve se zavrshilo.Na taj dan kada nishta nije ukazivalo na tu nesrecu.Taj dan ce ostati duboko urezan u mom srcu,dan kada je ushao i izashao iz mog zivota.Nikad ga necu zaboravit.Previshe sam ga volela idalje ga volim da bih ga tako prebolela.Nijedan nece moci da zaceli tu ranu.

Dan je otpocheo prelepo.Probudila sam se sa prvim zracima sunca koji su sa srecom ushli u moju sobu.Vezala sam kosu u pundju i umila se.Sva srecna otrchala sam u pidzami u kuhinju.
-Oho.Pa ko je to ustao?Je l` to znachi da ce sneg da pada?-upitala je iznenadjeno Anjela i uputila se ka prozoru-Ne,nece-spustila je zavesu i nasmejala se.Andjela je bila moja cheteri godina starija sestra,najbolja prijateljica,chuvar mojih tajni i moje rame za plakanje.Drugi su mogli samo da sanjaju o takvoj sestri.Jako sam zahvalna Bogu shto je imam uvek je tu kada mi zatreba.Ima dugu talasastu,smedju kosu,tamno braon krupne ochi,tamnije je puti i ima biserno bele zube.Svi chlanovi porodice,tachnije ostalih pet chlanova non-stop ponavljaju da nas dve jako lichimo kao da smo bliznakinje.
-Pa za to postoji poseban razlog-nasmejala se i sipala djus
-Ooo, je l` te?A koji je to razlog ako se sme znati?
-Naravno da mozesh da znash.Danas je Semu i meni dve godine od kako smo zajedno i danas cemo ceo dan da provedemo zajedno-iskezila sam se dok sam sedala za sto kako bi doruchkovala.Dok sam doruchkovala i chitala novine neko je zazvonio na vrata.Andjela je otishla da otvori.Razmishljala sam ko bi to mogao da bude u ovo vreme.Shta ako je on?-razmishljala sam u sebi toliko sam zelela da ga vidim-Ma sigurno je on.Ali shto bi sada doshao kada zna da cemo se videti?Mozda je i neko drugi-dok sam piljila u jednu tachku odsutno zvacuci pahuljice Andjela je ushetala u kuhinju sa velikom korpom.Oko korpine ruchke bila je obavijena debela jarko crvena mashna vezana u lepu,urednu mashnu.Iz korpe su virile dve malene glavice.
-Shta je to?-upitala sam iznenadjeno
-To je sada neko stavio na vrata i shmugnuo.Pishe da je za tebe-pruzila mi je korpu,a ja sam skochila sa stolice uzevshi male kuce u naruchje.To su bila dva mladunca,prvo mladunche kome sma dala ime Jacob je bio vuchjak,a drugo mladunche je zenka pa sam joj dala ime Alice to je bilo mladunche vuka.Predpostavila sam da je bilo mladunche Semove vuchice Belle.Alice je jako podsecala na Bellu imala je sivkasto-belo,toplo i meko krzno,tamne crne ochi koje su me ostavile bez daha.A vuchjak je takodje bio sladak.Mali Jacob je imao crno i meko krzno.Krupne svetlo plave okice i bio je jako sladak.Kada sam ga izvadila iz korpe pocheo je da njushi pod u blizini korpe ,bio je klempav i saplitao se dok je hodao.Uzela sam i njega stavila u krilo pored Alice.U korpi se nalizo veliki jastuk u obliku srca na njemu je pisaloVolim te.Najvishe na svetu!-Je l` da da su slatki?-upitala sam Andjelu koja je sela do mene na plochice
-Da,preslatki su-uzela je Alice u naruchje i pochela da je mazi-Shta s ti njemu kupila?-upitala je prekidajuci tishinu
-Pa...-uzdahnula sam-kupila sam mu narukvicu sa danashnjim datumom-nasmeshila sam se
-Lepo je to-nastavila je da mazi Alice dok sam se ja igrala sa Jacobom.Nakon deste minuta igranja i smejanja ushli su nashi roditelji zagrljeni i srecni.Nisam znala shta je bio uzrok toj sreci,ali bilo je jako lepo videti ih tako srecne kao novopecheni par.
-Iju-poskochila je Lara kada je videla shta se nalazi u kuhinji-shta je to Ema?-upitala je iznenadjeno ali nije skidala osmeh sa lica.Videla sam da se Petar josh vishe obradovao jer ipak on je bio veterinar
-To je moj poklon.Sem mi je poklonio njih dvoje za dve godine veze.On je Jacob-podigla sam mladunche vuchjaka-a ovo je Alice-pomazila sam mladunche vuka
-Kako je to lepo.On je bash divan mladic-sela je Lara do nas,a Petar je nastavio do radnog dela
-Dobro mama.Moram da idem da se spremam,a njih vodim sa sobom-vratila sam ih u korpu i uputila se ka svojoj sobi na prvom spratu.Stavila sam korpu na krevet i otishla do ormana da izaberem shta da obuchem.Uzela sam crnu trenerku ipak danas cemo sigurno peshachiti kroz shume u rezervatu.Uzela sam maslinasto zelenu majcu sa dugachkim rukavima i maslinasto zeleni duks.Otishla sam u kupatilo kako bih se spremila.Mislim da sam bila u kupatilu sat vremena.Kada sam izashla da se obuchem Alice i Jacob su pocheli da guraju odecu koju sam spremila i igrali su se na krevetu.
-Stvarno ste shashavi-nasmejala sam se i krenula da uzimam odecu kada sam sputila peshkir i ostala u veshu neko mi je prishao sa ledja i uhvatio me oko struka.Prepoznavala sam te snazne,tople ruke koje su me grlile.Krenuo je da me ljubi.Nisam mogla da se smirim.Njegovi poljupcu su me chinili srecnom.
-Seme kako si ushao?-upitala sam kada sam doshla do daha od dugog poljupca
-Kroz vrata-odgovorio je idalje me drzeci chvrsto oko struka nije popushtao.Okrenula sam se kako bih mu videla lice.To lice me je opijalo.Te krupne crne srecne ochi su danas bile nekako zivahnije nego obichno.Od kratke crne kose napravio je jez frizuru.A zubi su se blistali.Bela polu raskopchana koshulja savijenih rukava isticala mu je bicepse na rukama,a velike jake grudi i trbushnjaci su uvek bili izrazajni.
-Znam da si ushao kroz vrata.Nego ko te je pustio?-upitala sam radoznalo gledajuchi u njegove ochi.
-Andjela i rekla mi je da si se odushevila kada si videla poklon-poljubio me je tako strasno obozavala sam kada je to radio.Svaki put kada bi me poljubio osecala sam neke leptirice u stomaku.
-Da,jesam odushevila sam se!-rekla sam idalje ljubeci ga nisam mogla da se odvojim od njega,a morala sam-ajde samnom do radnog stola po tvoj poklon
-Ajde-krenuli smo zagrljeni do radnog stola nisma dozvolila da me pusti iz zagrljaja
-Evo ga-uzela sam kutiju sa narukvicom i okrenula se ka njemu-nije toliko sladak koliko i tvoj poklon samo da znash
-Verujem da jeste lep poklon!Jer sve od tebe je slatko i lepo!
-Prvo pogledaj pa neshto reci-pruzila sam mu kutiju,a on je uzeo desnom rukom
Otvorio je kutiju i izvadio zlatnu narukvicu.-Nadam se da odgovara
-Sigurno odgovara nemoj da se brinesh
-Dobro samo josh da obuchem trenerku i obujem patike pa idemo-rekla sam mu ne voljno napustivshi njego zagrljaj
-Ceo dan smo proveli u rezervatu.Obozavala sam da idem u rezervat.Proveli smo dosta vremena na predivnom malom jezeru koje se nalazilo u centru shume.Nisam htela da se ovaj dan zavrshi.Zelela sam da zaustavim vreme i ostanem sa njim zauvek.Ali to je bilo ne moguce sedeli smo i gledali zalazak sunca.
-Znash da te volim puno,a ti mene!?-upitao je odjedamput.Nisam razumela kuda ce da vodi ovaj razgovor
-Naravno da te volim to!!!Kakvo je to glupo pitanje?-nisam podigla glavu sa njegovog ramena
-Pa pitam samo-slegnuo je ramenima-Ajde ispraticu te kuci jako je kasno
-Ja ne zelim da idem!Hocu da ostanem ovde sa tobom!
-Znam,ali kasno je!Videcemo se sutra!-ustali smo polako i nevoljno sam krenula ka njegovim kolima.Trebalo je samo 10 minuta voznje do moje kuce.Nastala je neprijatna tishina kada se zaustavio i parkirao na uobichajeno mesto.Gledala sam kroz prozor znajuci da on gleda u mene.
-Ne zelim da se ovaj dan zavrshi!-okrenul sma se ka njemu i pogledala ga u ochi
-Ali mora jednom da se zavrshi-napravio je tuzni izraz i poljubio me
-Ajde da ostanesh vecheras kod mene?-pogledala sam ga kuchecim pogledom jer sam znala da ne moze da mu odoli
-Oke-izashli smo srecni iz kola,a napolju je vec pocheo da duva vetar i zahladnelo je pa me je pribio uz svoje tople,velike,jake grudi.Otihli smo odmah u moju sobu jer sam znala da nema nikog kuci.Legli smo na na krevet naslonivshi se na gomilu jastuka koju su bili lepo nameshteni.Zagrlio me je i ponovo pribio uz svoje grdi samo shto je sada skinuo koshulju i prebacio je preko naslona stolice za rachunar-Shta cemo da radimo?-upitao je potom
-Ne znam-imala sam tachno u planu shta da radimo samo nisam htela nishta da kazem-mada...-uzdahnula sam
-Mada shta?-podigao je obrve od iznenadjenja-Da li ti zelish neshto da mi kazesh?
-Znash ti vrlo dobro shta zelim da kazem-osecala sam kako crvenim-nemoj da se pravish Tosha-gurnula sam ga laktom nashta je pocheo da se smeje.Njemu je to bilo smeshno?Ne mogu da verujem!-Shta je smeshno?-pochela sam i ja da se smejem
-Slatka si kada pocrvenish i kada se blamirash-pomazio me je je po obrazu gledajuci me pravo u ochi
-Hvala,ali mislim da ti odlichno znash shta sam ja htela da kazem?-skrenula sam pogleda kao ne bih josh vishe pocrvenela
-Da, znam.Jesi li sigurna?-nasmeshio se
-100%-uzvratila sam mu osmeh
-Znam da to zelim.I zelim to sada jer imala sam neki chudan osecaj shta moze da se desi kasnije.Uzivala sam u svakom trenutku ove vecheri.Ovo je bilo najlepshe veche u mom zivotu koje nikad necu zaboraviti.Izgubila sam pojam o vremenu i nisam znala gde se nalazim.Jedina vazna stvar je bila da sam sa njim i da smo uzivali u trenutku.Kada se sve zavrshilo nije prestao da me ljubi.Josh uvek nisam mogla da se saberem.Nisam mogla ni da dodjem od vazduha od ovako dugog poljupca nije mi smetalo.Naprotiv bilo mi je jako prijatno.Ali zar je sve morao da prekine jedan telefnoski poziv.
-Sr*nje!-skochio je i izvadio iz farmerki telefon-SHTA JE?
-Hey!Smiri se.Nemoj da se nervirash-
-Dobro.Dolazim za pola sata sat-vratio je telefon u farmerke i zagrlio me.Slozila sam tuzni izraz lica.I bila sam uverena da je shvatio o chemu se radi,ali nije progovarao.Samo je cutao.
-Shto morash da idesh?-podigla sam pogled i kledala ga kuchecim pogledom.
-Moram da odem po oca u bolnicu-po njegovom izrazu lica znala sam da je tuzan-Ali sutra cemo se videti.-razvukao je usne u optimistichni osmeh
-Da,ali ja zelim da ostaneh vecheras ovde.Pored mene.Smejacesh se ali...-privila sam se uz njega i nisam mogla da ga pogledam
-Ali...?-kaziprstom mi je podigao glavu kako bih ga pogledala
-Imam neki chudan osecaj.Neshto me steze.Ne da mi da dishem.Prvi put u zivotu se ovako osecam
-Od kada optimistichna osoba tako razmishlja?Daj nece nishta biti.-zakikotao se
-Ne znam,nisam sigurna.Osecam se kao da mi se Fica parkirao na grudima i ne dozvoljava mi da normalo dishem
-Ajde bice sve uredu.Nemoj da brinesh.Ako ce ti biti lakshe vraticu se kada odvezem Charlija kuci.Uredu?
-Normalno da ce mi biti lakshe ako te vidim na vratima zivog i zdravog.Necu da baksuziram.Vraticesh se ti ziv i zdrav-namejala sam se i poljubila ga na blic
-Moram da krenem-obukao se i izashao.Kisha je pljushtala.I magla je bila gusta.Fica nikako da se pomeri sa mene.Sada me je stezalo josh jache nisam mogla da dishem.Nisam zelela da mu ishta kazem da bi mogao na miru da ode i da se shto pre vrati.Gledala sam sa trema kako se crni Tojota dzip gubi u gustoj magli.Ushla sam u kuci i otishla do kupatila da se umijem jako sam se lohe osecala.Vratila sam se u dnevni boravak kako bih gledala neki film.Ali pre nego shto sam sela videla sam poruku na telefonu.

Mala OBOZAVAM te...Nemoj to NIKAD da zaboravish!!!Chuvacu te UVEK!!!Gde god da si...volim te pooooooooooooooooooooonooooooooooooooooooooooo...lepo spavaj i mene sanjaj...xD...nemoj da plachesh...

-Chemu ova poruka?-pitala sam naglas.Ne nije valjda.Zaljuljala sam se i zamalo da padnem ali neko me je pridrzao.Bio je to on.Ali kako zar se vec vratio?Shta se ovo deshava nishta ne shvata.-Vratio si se?-bila sam srecna,ali Fica nien se pomerao.Izmakao se-shta je bilo?
-Sedni molim te.-sela sma na kauch,a on je idalje stajao
-Shta se to ovde deshava?
-Morash da mi obecash neshto.
-Prvo reci shta da bih mogla da obecam.
-Obecaj mi da...-uzdahnuo je,a ja sam cutala i gledala ga-...da cesh ostati jaka.I da necesh plakati i zatvoriti se kada biduesh chula neshto.Jer ima puno momaka koji chekaju tebe i koji su za tebe.A ja cu te chuvati da ti se nishta ne desi.Samo mi to obecaj!
-Obecavam.Ali ne shvatam chemu vodi ovaj razgovor.Da li ti to rakidash samnom?
-Ne,ni ja ne zelim da raskinem.Ali moralo je to da se desi.Znaj da te volim.Shta vishe OBOZAVAM.I da ce to tako ZAUVEK ostati.I chuvacu te.Nishta ti se nece desiti jer te chuvam.-reka je to i nestao.Odjedamput ga nije bilo.Nisam verovala svojim ochima.Ukljuchial sam da TV.Upravo su prekinuli film zbog vaznih vesti.Plavokosa voditeljka se pojavila i prichala tako brzo.U pozadini su se nalazila kola hitne pomoci i policijska saobracajna patrola i meni dobro poznat crni Tojota dzip.Na ekranu se pojavila Semova slika.Skochila sam i obukla se brzo.Otishla sam do bolnice.Sve se brzo deshavalo da sam bila sludjena.Plakala sam koliko je i kisha pljushtala.Doshl sam brzo u bolnicu i chekala u chekaonici.Bio je na operaciji.Spashavali su mu zivot.Sela sam na plavu stolicu i jedva sam disala.Charli je sedeo do mene.I chekao vesti.Sestra mi je donela neke lekove i topao chaj kao bih se smirila.Nishta na svetu nije moglo da me smiri sem vesti da je Sem ziv.Doktor je ubrzo izasao.Nije delovao zadovoljno.Prishao je Charliju i meni.
-Zao mi je dali smo sve od sebe.Ali dechko nije preziveo.Primite moje saucheshce.-od tog trena vrata pakla su mi se otvorila.
-Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!-vrisnula sam-To nije istina recite mi molim vas.Molim vas recite da to nije istina.-vrisnula sam i molila doktora da povuche ono shto je rekao.U glavi mi je odvanjalo ono shto je upravo rekao.

nije preziveo.nije preziveo.nije preziveo

-ne to nije istina.Nisam elela da verujem u to.Osecala sam da me je upravo pregazio teretni voz.Pa i da me je pregazio ne bih osecala ovakvu bol.Charli me je zakrlio i on je plakao.Sigurno je uzasan osecaj kada sin umre pre oca.Sada je ona poruka i poseta imala smisla.Plakala sam.Mrzela sam danashnji dan.Jer je izashao iz mog zivota,ali ostao je u mom secanju jako lepom secanju.Ali ujedi no ovaj dan volim jer je ushao u moj zivot i doneo mi puno srece i radosti.Nikada ga necu zaboraviti.Nisam mogla da dishem.Protorija mi se chinila velikom,a vreme kao da je stalo.Nisam mogla da se pomerim.Nisam imala snage.Milion nozeva mi je probadalo celo telo.Shirilo i kopalo ranu sada vec jako duboku u mojim grudima.Od sada ja za srecu nisam znala.Sreca je bio nepoznat pojam za mene.Sve shto sam sada znala jeste da cu morati da zivim bez njega.Da nece biti pored mene i da necemo deliti divne trenutke koje smo trebali da dozivimo u bliskoj buducnosti.Zelela sam da se vrati.Ali to je bilo ne moguce.

-Sada nakon tri godine.Nishta nije isto.Promenila sam se ja.Nisam bila vishe ona srecna devojka,rumenih obraza,sa ochima koje sijaju kao zvezde.Sve se promenilo.Jedini pokretach je bila moja trogodishnja cerka.Koja lichi na njega.Ona je jedini razlog zbog koga ja zivim sada.Jedini razlog zbog koga se osmeh nalazi na mom licu.Mada kada bi nocu zaspala ja bih plakala.Izbacila bih sve iz sebe.Jedamput je videla kao pricham sa Andjelom i plachem,bila je tuzna.Obecala sam sebi.Da je to poslednji put da me vidi kako plachem.Mnogo njih zeli da bude samnom,ali odbijam svakog.Odbijam da se vezem za nekoga.Rana nije zarasla idalje je duboka.Rado ga se seca i rado ga sanjam.Ali mi je nekada jako teshko.Kada mi dodje u san sa vremena na vreme prichamo o nashoj maloj Sari.Videla je kako on izgleda i stalno pita kada ce da se vrati.Chekacu da josh odraste kako bi shvatila shta je sa njenim ocem.Rekla sma mu da je jako pametna.I lepa.Pokupila je njegovu i moju pamet.Drago mi je shto ona postoji.Da nje nema ne bi bilo ni mene.Ova rana nikada nece zarasti,a on ce ZAUVEK ostati u mom srcu...!!!

Da l` je srecan il` proklet ovaj 25-i mart?

------------------------------------------------------
soo...shta mislite...?
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Srecan il` prokleti 25-i mart...?   Sat Feb 28, 2009 6:40 pm

Ja sam ti rekla da si veoma napredovala...
Fic je super zaista, baš mi se dopao!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Srecan il` prokleti 25-i mart...?   Sat Feb 28, 2009 7:50 pm

owo je baaaaaaaaaas dobro! i slazem se da si napredowala u pisanju!!!

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Srecan il` prokleti 25-i mart...?   Sun Mar 01, 2009 12:15 am

ovo me je rasplakalo...ali nisam ukapirala kako je dosao i zamolio je da mu ono obeca pa nestao...i pojavio se na tv-u...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Srecan il` prokleti 25-i mart...?   Sun Mar 01, 2009 12:58 am

pa zato shto je dto bio njegov duh...i toliko je jaka veza njihova bila...
und hvaaaaaaaaaaja vam na comovima...jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakooooooooooo mi znache...
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Srecan il` prokleti 25-i mart...?   Sun Mar 01, 2009 1:20 am

fantastichno!tako sam se rastuzxilla!prellepo!mnogo si napredowalla..owo je najbole twoje izdanje..po meni!xD
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Sponsored content

PostSubject: Re: Srecan il` prokleti 25-i mart...?   

Back to top Go down

Srecan il` prokleti 25-i mart...?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mini Mart 1987 Brooklyn
» New Kutless Christmas album out this week
» Lucky seven - 2016-01-20 (RINA)
» SCANDAL for ABC Recommends