Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Forever yours

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 14, 2009 2:26 am

billovka94 wrote:
hwala wam.. puno! bice chapp sutra...

und?
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 14, 2009 12:58 pm

prelepo je..... Cry&Gone
znaci nemoj da ti pda na pamet da je obrises....prica je savrsena....

Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 14, 2009 4:35 pm

ewo chappa!!!
meni je owo najbolniji chapp, izuzew nekih kasnije, ali svakako je jedan od meni najdrazih... uwek zaplacem...

7.

- Ann!!!- Pozva je majka ostrim tonom.
- Silazim...- Iznemoglo je odgovorila... Vukla je nogu pred nogu... Upravo treba da se oprosti sa bratom, kako? Nije znala... Kako odbaciti ono sto te cini srecnim... Sto je citavog zivota sa tobom, a sada ga se moras odreci... Brisala je suze i uzdisala, spustajuci se stepenicama...
- Pozuri, nemaju oni ceo dan!!!- I dalje ju je grdila, ali devojcica je ne udostoji ni jednog obicnog pogleda, samo je mirno prosla pored majke...

- Cao.- Prilazila je Billu, Denzel je bio takodje pored kola, ali nije mu se obratila...
- Zdravo...- Bill nezno pomilova sestru.
- Kad krecete?-
- Sad...- Savio je glavu cak do grudi. Da je mogao, propao bi u zemlju, i sa sobom povukao Ann… Zeleo je da pobegnu na mesto gde nema straha, nema neprijatelja… Ipak, stajao je na ulici, reci su kipele iz njega, zeleo je da makar jos jednom kaze sestri sta oseca... Ali vremena nije bilo, ne za njih... Oduzeto im je jos one veceri, one nesrecne veceri kada je osetio sta je depresija...
- Bill?- Povukla ga je za rukav, nasta se trgao zagledavsi joj se u oci koje su caklile od suza...
- Molim?-
- Dodji, samo... samo na cas...- Odvukla ga je par koraka u stranu, ali dovoljno da niko ne cuje njene reci... – Htela sam... samo.... da ti kazem... da....- Utim ju je privukao sebi, ne dajuci joj da zavrsi recenicu... Znao je sta ona misli, i on je osecao isto... Patio je, ljubivsi joj obrze...
- Nedostajaces mi...- Govorio je izmedju poljubaca... Ann se duboko ukopala u zemlju zeleci da vecno oseca bratovljeve dodire...
- Bill, nemoj da odes...- Brisao joj je suze, ali i dalje je plakala...
- Ni ja ne zelim... ali tako je....-
- Cekacu te... zauvek..- Stisnula mu je saku, pribila svoj obraz uz njegov... Osetila je Billove bolne suze, taj trenutak pamtice zauvek, kada ju je toplina ljubavi potpuno ispunila... Bilo je carobno stajati u bratovljevom zagrljaju, bila je najsigurnija devojcica na svetu, najzasticenija i najvoljenija... Kao prelepi labud sakrila se medju njegovim rukama... Grejala se u neiscrpnom izvoru Billove ljubavi... A onda se odmakao, pustio da je hladnoca pokosi... Uplasi svaki delic njenog tela... Sama je, morace da nastavi sama, jer njen brat upravo odlazi...
- Pisacu ti svake nedelje! Obecavam!!!-
- Bill... hvala ti... i ja cu tebi...-
- Ne brini se, sada imas Toma... i Jovanu takodje... videces da su oni dobri kao i ja!-
- Ne... niko nije kao ti..- Nanovo se prepustila jecajima...
- Ann... videcemo se mi uskoro...- Pokusao je da bude pozitivan.... Mada ni sam nije mnogo verovao svojim recima...
- Nadam se... Bill cekacu... veruj mi da hocu…-
- Volim te.- Poslednji put joj je prisao i poljubio joj rumeni obraz... Zazmurela je uzivajuci u mekoci njegovih usana, poslednje sto ce dobiti od brata... Sve dok se ne vrati... Bila je sigurna da ce izdrzati do ponovnog susreta... Bill joj je sve... i cekace ga... Uspomene na njegove ohrabrujuce reci drzace je, nastavice sa borbom... Samo zbog tog dana, dana kada ce moci da bez bojaza gleda u njegovo nestvarno lice.... Da slusa najdrazu boju glasa...

Vratili su se do kola, Denzel je vec nervozno lupkao nogom o zemlju...
- Jeste li zavrsili?!-
- Da tata...- Bill zagrli Ann, a potom i majku... Mahnuo je Tomu i Jovani, i usao u kola... Denzel upali motor... Lagano su krenuli ulicom, kroz staklo smesio se sestri, video je te razarajuce suze... Pokusavala je da ih zadrzi... On ih je svejedno video... Guseci se od bola, od nemoci... Zazmureo je, ne mogavsi da izdrzi taj prizor... Cepao se, njegovo srce zauvek ce ostati tamo... U Parizu bice samo bezivotna senka... On tamo ne zeli ziveti...

Pogledom je pratila kola, u njima bio je njen andjeo... njen jedini brat...
- Zbogom...- Prosaputala je bacajuci zadnji osvrt ka autu... Zamakao je za krivinu, ali nije se pomerila, buljeci u tu tacku, gde je do malopre Bill stajao...
- Vrati mi ga.... molim te...- Mrmljala je. U sebi osecala je more, veliku i opasnu oluju... Tonula je, previse duboko... Bol u svakoj veni, sva secanja urezivala su joj se u kozu... Bolelo je, uzasno jako... Samoca je teska, nezamisliva... Treba trcati, ali ona se ne moze ni sa poda pridici... Odvratna sudbina zapecatila je njenu srecu... Plakala je, trudeci se da ugusi jecaje... Ali odjekivali su.. Mada cinilo se da nikoga nije briga...

- Idi kod nje.- Tom gurnu Jovanu.
- Idi ti, ja je ni ne poznajem dobro...-
- Pa upoznaj je!-
- E ne zanima me...- Okrenula se iduci prema kuci zajedno sa Katty i Albertom, svojim ocem... Tom je besno stisnuo pesnice i uputio se ka uplakanoj devojcici...

- Hey...- Nesigurno ju je dotaknuo.
- Sta hoces?-
- Nista...-
- Skloni se onda!-
- Zelim da stojim ovde..- Glupavo je odgovorio...

Sta da kazem?! Bas mi nista ne pada na pamet.
Razmisljao je, ne snalazeci se najbolje u datoj situaciji.

- Pa onda stoj!- Odbrusila je koracajuci ka ulazu kuce.
- Sta? Ohh ne!- Opsovao je ocajno... Znao je da mora pomoci Angelini, ali kako?! Da je bar neko tu da mu kaze, da ga uputi, ne bi strahovao. Izgubio se u svojoj mucnoj ulozi brata...

Ceo dan nije pricala sa ukucanima, sedela je zakljucana u sobi... Ne dopustajuci da joj se bilo ko priblizi... Tanja ju je zvala.. ali nije se javljala...

Doslo je i vece, mlad mesec igrao je na nebu... Pospano je zurila u prozorsko staklo... Nije mislila na Billa, nije mislila na nista... Potpuno je ispraznila glavu, ne bi li prezivela uzasan dan... Zvali su je da vecera, ali nije otisla... Samo je sedela, bledeci u silnoj monotoniji...

Noc je bila duga, isuvise duga... Teska, isuvise mracna... Pozelela je da umre, da nestane sa ovog sveta, ali cuvala je tu zelju daleko od usiju Boga, samo zbog Billa... zbog cekanja koje je obecala... Osecala se bolesno, gotovo kao na samrti... Mozda je i mogla da ustane sa kreveta, da se lazno nasmesi... Ali nije ni pokusala, nije se potrudila da nadje izgubljenu nadu... Suze su bile u njenim ocima, ali nisu tekle, skupljale su se... Trazeci put, ali nije ga bilo... Nije bilo ni istinskog zivota... Pevusila je neku pesmu, poznatu samo njoj, samo Billu... Polako je nestajala medju zidovima tudje kuce... tudje porodice... Snaga ju je sve vecom brzinom napustala, zaspala je... Sanjajuci kosmare, pakao bez kraja, bez granica...

Tom je stajao na terasi, udubljen u mesecevu ocaravajucu svetlost... Nije mogao da prihvati sadasnjost, sve se izdesavalo iznenada, niko mu nije dao priliku da se odupre... Pokusa da izmeni tok uzasa... Plakao je kao leptir zarobljen u tegli, zeleo je slobodu, da moze i dalje da leti rasirenih krila.. Da moze da se smeje zajedno sa najboljim drugom... Sada su rastavljeni, a jos mu i teret stavljaju na ledja, kao da gubitak prijatelja nije dovoljan... Plakao je, toneci zajedno sa Angelinom... Da su se samo malo otvorili, da se nisu bojali otvaranja... Da, zasigurno bi bilo lakse, zajednickim snagama gradili bi staze, iscekivali ponovni susret sa Billom... Ali zidovi su ih delili, zaslepljivali i stezali... Patili su, dva usamljena crna leptira... Lutali su prostranstvom zivota... trazeci andjela... koji je ubijen...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 14, 2009 5:51 pm

ja stvarno nemam reci za ovo... Jos uvek placem zbog ovog dela...
Najezim se kad samo pomislim kako bi bilo da sam na mestu ove devojcice...
I ja imam brata,maladjeg, nema veze, ali bilo bi mi strasno kad bi me ovako odvojili od njega!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 14, 2009 6:39 pm

Omg.... Ovaj je ubedljivo najbolji do sada!!! Koji osecaj,covece,neopisiv... Uzas!!! Ne da me rasplakao,nego me totalno unishtio!!! A i osecam se kao Angelina... Msm ne osecam se,ali sam se tako osecala kad su otkazali koncert i kad je bila Billova operacija.. E tih 20 dana mi se sad vratilo!!! Predivnooooo~!!! Sad
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 14, 2009 6:43 pm

jao ljudi... hwala wam.... i mene owaj chapp ubija! skroz!

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 14, 2009 9:51 pm

ti neznas koliko ja plakam sad Sad
ovo je nesto.. najtuzno i najlepo sto sam ikada procitala.
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 15, 2009 5:24 pm

jao Mila puuuuuno ti hwala!!!

Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 15, 2009 6:34 pm

Ba je dirljivo... inače mrzim rastanke jer mi uvek teko padnu.
Super je ,jedva čekam nastavak nadam se da će uskoro.
Back to top Go down
View user profile
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 15, 2009 10:39 pm

A ka' ce sledeci chapp?!
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 16, 2009 2:33 am

prelepo je...proto prelepo....da li shvatas da si najbolji pisac????

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 16, 2009 10:59 pm

O.O
maky jel cujes ti sebe? xDDD
hwala u swakom slucaju... puuuuno hwala!!!

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 17, 2009 3:47 pm

pa ja se potpuno slazhem sa Maky!!!!

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 17, 2009 9:30 pm

znachi 0w0 je prellep0!i ja 05 pllachem!znachi k0llik0 puta pr0chitam jedan chapp t0llik0 puta pllachem!izwanredn0! Sad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 17, 2009 9:32 pm

Devilish wrote:
znachi 0w0 je prellep0!i ja 05 pllachem!znachi k0llik0 puta pr0chitam jedan chapp t0llik0 puta pllachem!izwanredn0! Sad

me to.. plachem kao luda...
ovo je predivno kris.. molim te stavi nov chap uskoro!
Back to top Go down
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 17, 2009 10:28 pm

Devilish wrote:
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Wed Mar 18, 2009 3:36 pm

hwala wam puno, bice weceras chapp ...

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Wed Mar 18, 2009 11:23 pm

billovka94 wrote:
bice weceras chapp ...

pa kaaaad? =(
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 19, 2009 12:17 am

sad xDDD

8.

Otvorila je oci, svetlost ju je zaslepela na tren. A onda je ugledala Tomovo zabrinuto lice. Ciknula je uplasivsi se njegove blizine.
- Sta ti je?!- Skocio je sa kreveta.
- Ja... otkud ti?!?!-
- Ja... pa evo me...-
- Sta evo te, zasto si mi u sobi?!- Zajedljivo je gundjala.
- Pa... eto...- Slegnuo je ramenima, da je bar u svojoj glavi imao i najmanji razlog sto je tu, sigurno bi rekao, ali usne su cutale... Usetao je u sobu vodjen neobjasnjivim nagonom, cudnim, ali snaznim....
- E pa izadji, ODMAH!!!- Zarezala je. Tom je narusio njen mir, jedino sto sada ima... Nije zelela nicije prisustvo u svom kutku, pa cak ni Tomovo... Samoca je teska, ali otvaranje svakako vise boli...
- U redu... Ne moras da se deres...-
- NAPOLJE!- Izasao je, a ona poce da place... Bila je usamljena, ostavljena u tami da jeca... Da zove nemo upomoc, i niko je nece cuti, jer onaj ko bi to mogao lezi negde daleko, mnogo daleko... Negde, gde ona nikada nece moci da ode...
- O Boze...- Stezala je mokar jastuk. Htela bi da vristi, da uzvikne toliko jako da je i u Parizu cuju... Medjutim, sa njenih usana silazili su samo tihi sapati, smrtno bolni da mogu ubosti cak i Tomovo kameno srce... Ponovo je usao u sobu...
- Ann!- Znacajno ju je pogledao.
- Sta je?!- Placljivo je izustila.
- Mor... moras da nastavis da zivis... ne moze ovako!- Govorio je s’ mukom. On nikada nije morao da pazi na nekog, da ga cuva... A sada odjednom ima malu devojcicu pred sobom... Previse neznu i slabasnu, plasio se da je svojim grubim rukama moze povrediti... Seo je na krevet i dalje ploveci njenim mutnim ocima....
- Tom pusti me... ti ne razumes...-
- Znam... i mogu ti pomoci ako mi dopustis...- Prijateljski se osmehnuo.
- Ne mozes... ti nisi Bill...-
- Pa naravno da nisam... ali mogu biti tvoj brat...-
- PUSTI ME VISE! NIKADA, ALI NIKADA NECES MOCI DA BUDES MOJ BRAT!!! VI STE ME UNISTILI, VI STE KRIVI ZA OVO!!!!!!! NAPOLJE!!!- Vristala je rastrzana pod nemogucim bolom.Ustao je, gledajuci je uzasnuto, skinuo je celicnu masku i vec mu je zabila koplje u srce... Ustao je, otisao, zatvorio se zauvek... Jedna mala greska, ali posledice su kobne... Otisao je pravo u svoju sobu, suza mu je bila u oku, nije mogao da veruje... Da prepozna sebe... a ni nju...
- Prestani! Ti nisi slabic!- Mumlao je stezuci nervozne pesnice. – Dosta!- Utim je uzdahnuo par puta, i legao na krevet... Iznemoglost rasla je nekontrolisano... Slomljen je, i to ni manje ni vise, nego od decije ruke... Naizgled bezopasne, ali po njega smrtonosne...
- Sta zamislja ona? Ja sam hteo..a ona tako...ja...- Sklopio je oci, pokusavajuci da se opusti, umanji napetost... Suza nije nestala, samo je skliznula jos jedna nova... Porazen je...

Ann je i dalje bila u istom polozaju, gledala je u vrata...
- Da, malopre bio je tu... zeleo je da prica SAMNOM! A ja... ja...- Prekrila je lice rukama pokajnicki uzdisuci... Zaustavila je dah, ali nije imala hrabrosti da zauvek prestane da dise... Ipak voli zivot... voli makar i ovakvu drugaciju sebe...
- Otisao je... ostavio me...- Svakim casom njena tuga bivala je teza, a ona slabija... Bledela je, izgledala kao kopija nekadasnje nasmejanje devojcice.. Osecala je kako pada, i niko je nece zadrzati.. Njen zastitnik daleko je... Ali ona i dalje pada... Rusila se polako... svaki deo njene duse bio je povredjen... usamljen.. A onda se pridigla sa postelje, nesto sigurnije otvorila je vrata, i isla tacno u pravcu Tomove sobe... Odlucila je, ponovo nakon toliko vremena...
- Mozda ipak nije kasno...- Pomislila je.
- Da?- Zacuo se odgovor na njeno kucanje.
- Mogu li da udjem?-
- NE!- Ipak je otvorila vrata, pokusajuci da ga neznim pogledom istopi... Ali led je samo postao jos tvrdji...
- REKAO SAM DA NE ULAZIS!-
- Tom... izvini...- Grizla je usne, isekujuci burnu reakciju...
- JEL TI NE RAZUMES STA TI GOVORIM, ILI?!-
- Tom...AAAAAA- Zavristala je i srusila se... Gurnuo ju je niz stepenice..
- O fuck!!!- Potrcao je za njom, otkotrljala se sasvim do poda...
- Pusti me.... bezi... pusti me...- Otimala se jecajuci na svaki njegov dodir.. Telo ju je probadajuce bolelo, njegov dodir delovao je kao ostrica noza... Jeziv... uzasavajuc..
- Cekaj, da ti pomognem...- Trudio se da je smiri, ali samo je pogorsavao stvari panicnim glasom i dodirima... Kao izgubljen Bambi u neprijateljskoj sumi... Nemocno je gledao kako ona tone, i on je tonuo za njom... Besnim a ipak tuznim pogledima ratovali su medjusobno, i nastavljali da zajedno pate nesposobni da pomognu jedno drugom...
- Mars!- Ustala je i zurno se uputila nazad u sobu... Pratio je njene korake, sasvim polako... kolebljivo... Da, jeste pogresio je, ali nista manje nego ona...

- Nece on meni tako, o Boga mi nece...- Besnela je. – Ma videce on....- Gorcina i ljutnja potpuno su je obuzeli...Otrovala se ukusom novonastale mrznje... Drhtavim rukama uze papir i poce da pise pismo... Bila je nalik tempiranoj bombi... Samo je falilo da neko povuce prekidac...

Ne pripadam ovde, naprosto ne treba ovako... Bill gde si? Kako je tebi? Tako zelim da te vidim, ili bar znam da si dobro... Da si ti srecan, jer ja nisam... Tom je kreten, Jovana kao da i ne postoji... Za Katty i Alberta me nije briga, oni mi nisu vazni... Ne znam... kad bi bar na dan mogao da se vratis... Da mi nekako pomognes... O Bill dodji, povedi me sa sobom... Sve me boli, imam modricu na nozi, ogrebotine na ruci... Bill volim te, doleti mi u san, ja ne mogu bez tebe... Molim te pisi mi... Sada jedino od nasih secanja zivim... Ostalo mi se srusilo... Ne znam... stalno gledam kroz prozor cekajuci da vidim tvoje drago lice... Nema ko da me stiti... Vrati se, povedi i mene.... VTPNNS...

Stavila je pismo u kovertu, a zatim je polozila na sto... Suze su i dalje tekle, bol je izasao na cistac... Nastavila je da mu svaki dan pise.. on je odgovarao takodje svaki dan... Ali pismima je trebalo vise vremena da stignu... Nekad i po nedelju dana...

Svakim danom sve manje je neko kucao na njena vrata... niko nije brinuo za nju... Vecito je plakala, bilo je nemoguce izbrojati jecaje... Tama je postala svuda prisutna...Angelinine oci bivale su maglovitije, tuznije... Dublje od crnog bola... Patila je, i dalje samo cekajuci, sa strepnjom.... U zivotu jedino su je odrzavala Billova pisma.... Citala je jedno upravo sada... placuci po navici...

Koliko god mi je na pocetku bilo tesko, sada mogu reci da sam se uklopio... Nisam potpuno srecan, jer nisi TI kraj mene... Ali bices, jednom hoces... Mislim da bi ti se svidelo ovde, ima puno veselih ljudi... Jezik sam savladao... Nije bilo tesko, ucio sam ga u skoli... I moja soba bila bi ti draga, plava je, kao ona tvoja... Svako vece mislim na tebe, ta boja budi u meni nase lepe uspomene, ponekad mogu da cujem tvoj udaljeni smeh.. Ali to su samo secanja... Mada meni je dovoljno... Dovoljno da te volim....
A sto se tice Schaferovih, nisu oni losi... Ne kazem ni da su dobri, ali treba da se uklopis... Tom je dobar, veruj mi.. samo moras da mu se priblizis... A Jovana je takodje ok... Probaj, zbog mene... Kada budem dosao hocu da vidim nasmejanu Ann... Ne brini, docicu... VTPNNS...

- Hahhhh...- Udahnula je duboko, zaista pokusavajuci da izbaci tugu i nesnosan teret... – Kako da budem srecna?! Kako?!- Plakala je bolno zatvorivsi oci u pokusaju da nestane iz ovog pakla, a onda ih mucno otvorila, shvatajuci da je bezanje nemoguce... Tonula je... tonula na samo dno... A da niko nije znao... Zivela je u mraku, obavijena hladnocom i krvlju... Koja je tekla svaki put sve vise.... Tonula je... bez nade da ce biti bolje, sve dok njen andjeo ponovo ne doleti...

Vreme i njen zivot sveli su se na suvo cekanje, cekanje pisma, i cekanje dolaska... Ann je malo jela, mada nikog to nije brinulo... Malo je spavala, ahh toliko neispavanih noci u njenom jezivom zivotu... Sve se promenilo, ona se promenila... Tanji postaje sve teze da je trpi... Kad Ann samo cuti, na dan u stanju je da ni rec ne kaze... Stalno je zamisljena, zarobljena u cekanju... Albert i Katty se provode.. Uvece izlaze i srecni su... Katty izgleda ne shvata ozbiljno ulogu majke... Jovana je ista, nasmejana i zivahna.. Jedino Tom, trudi se da ostane pribran, ali Ann zna da mu je tesko... Da pati koliko i ona... Da se izgubio u beskrajnom cekanju, koje verovatno nikada nece proci...

I toliko puta je zaplakala pozeleci da je Tom zagrli...

Toliko puta je uzdahnuo pozeleci da je uz njega... da mu sapuce reci hrabre, makar bile i lazne...

Sami su, a tako blizu da probiju zidove... Jedna jedina topla rec otopila bi ih... Donela im bliskost koja bi ih ojacala...Pomogla im da pronadju srecu... Crnilo njihovih krila bivalo je sve tamnije, jos teze... ometalo ih je u besciljnom cekanju... A andjeo je poceo da zivi... polako zaboravljajuci svoje stare prijatelje...

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 19, 2009 6:56 pm

billovka94 wrote:
I toliko puta je zaplakala pozeleci da je Tom zagrli...

awwww tommy hug pls

ma prelepo je znas.. (:
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 19, 2009 7:05 pm

hwala.... drago mi je sto ti se swidja... imam utisak da se tebi najwise swidja...lol...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 19, 2009 9:25 pm

Kriis ... rasplakala si me .... Crying or Very sad
( a kao da je to nesto novo )

Ja .. ja nemam reci... predivno...
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 20, 2009 2:39 am

ovog puta necu reci da placem jer se to podrazumeva jer je prelepo...
gle ipak sam rekla....ma nebitno...jedino bitno ovde je da je chap prelep i pretuzan i da jedva cekam novi....

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 20, 2009 1:02 pm

omg... stv was rasplace? omg...
tnx puuuuuuno!!! ne znate koliko mi znace wase reci...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 20, 2009 3:12 pm

jedna stvar mi samo nije jasna , jer sam idiot , je li ovo kraj ili ima jos??
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Forever yours   

Back to top Go down

Forever yours
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Jean Luc Ponty, Frank Gambale joins Return to forever 2011
» Return To Forever
» Return To Forever 2CD and Bonus 5.1 DVD 2012
» Sam Kennison forever
» I don't usually like live albums, but....