Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Forever yours

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 03, 2009 8:08 pm

daaa i jako dobro znash koliko sam ja nestrpljiva kad je u pitanje novi deo Very Happy
postavljaj, plssss boggie
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
Amber
Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 05, 2009 1:34 am

Super je.
Kad će novi deo?
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 05, 2009 2:25 am

prelepo je....zasto pises toliko dobro da me uvek rasplaces?
jedva cekam sledeci deo...

Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 05, 2009 3:52 pm

ewo wam new chapp... nadam se da ce wam se dopasti....

5.

Dok je Ann rucala, Bill se vracao kuci sa Tomom.
- I jel si saznao nesto danas?- Rece Bill tek da ne bi cutali svo vreme. Nije slutio sta ce mu drug reci... da je znao, verovatno bi pozeleo da nista nije preslo preko njegovih usana...
- Saznao sam sve.. I jos uvek ne shvatam zasto mi nisi rekao...-
- Molim?- Zastao je. Upravo ga je nesto probolo, puklo i rasprstilo mu se citavim telom...
- Saznao sam, a sad mi reci zasto si krio? Kada se to i mene tice!- Razocarano je osmotrio Billovo lice.
- Ja... ko ti je rekao?!-
- Zasto ti meni nisi rekao?!- Zastade i Tom prostrelivsi ga uzarenim pogledom.
- ZATO STO TE SE TO NE TICE!!!-
- KAKO ME SE NE TICE?! MOJ CALE MUVA TVOJU KEVU, A MENE SE TO NE TICE?!!!-
- ON... ON MUV.... ON STA????- Zgranuo se Bill iznenada. Bol je vec uvelliko harao njegovim telom...
- Ti ne znas?!-
- Ne...- Sapnuo je uzasnuto gledajuci Toma. Odmahivao je glavom, trudio se da ne padne na zemlju... Mislio je da je ova svadja kao i svaka druga, roditelji su mu se oduvek prepirali... Ali ova vest, on ne moze da veruje... Tamna zavesa okruzila ga je sasvim i bez upozorenja...
- Gotov sam... I sta Ann da kazem?!-
- Ona zna...-
- NISI JOJ VALJDA REKAO?!- Povisi ton nanovo.
- A TREBA LI DA JE LAZEM?! KAO TI??!!-
- Ne treba da lazes...ali ona nece razumeti... ona je...-
- MALA?- Iznervirano i sa ironijom uzvrati Tom.
- Da!-
- Ali ima pravo da zna istinu! Ne mozes je doveka skrivati!-
- Znam..- Tuzno je povio glavu, kao da mu nikada nije bilo ovako tesko... Nije znao da li ima uopste snage da se dovuce kuci, niti volje da pogleda sestru u oci... O dolasku roditelja nije ni pomisljao, jer to ga samo moze ubiti... Vucarao je nogu pred nogu, svaki korak donosio je sve vecu mucninu...

Rastali su se namrgodjenih lica. Bill se neizmerno plasio, znao je da ga sestra ceka... Morace da razgovaraju... Dok je Tom bio ljut, niko nije mario kakva su njegova osecanja, naravno da ga brine sto mu otac radi protiv prijatelja... Usao je u kucu ne progovorivsi nista...
- Tome?- Obrati mu se Jovana.
- Sta je?!- Odbrusio je hladno.
- Pa mogao bi bar CAO da kazes!-
- CAO!-
- CAO!- Otisao je u svoju sobu... Sve do veceri presedeo je na krevetu, bolno razmisljajuci...

- Cao...- Tuzno izusti Ann videvsi brata na vratima.
- Cao...- Nije je pogledao, nije smeo...
- Znas da moramo da pricamo.-
- Znam...-
- Sta ce sada biti?- Plasljivo je zapitala.
- Ne znam...-
- Pa moras da znas! Ko ce da zna ako ti ne?!-
- Angelina ja nisam Bog da sve znam!!!- Zajecao je gledajuci je tacno u oci.
- Pa...- Njen svet upravo se srusio. Bol je u njoj tutnjala kao krdo neobuzdanih konja. Cela je odzvanjala, zar da njen voljeni brat ne zna odgovor, zar da ON ne zna?
- Izvini...- Sapnuo je prigrlivsi je jako. Zeleo je da ponovo moze rasiriti svoja krila, da moze da je sakrije od poteskoca... Ali ona je ipak plakala. I taj osecaj za Billa bio je najgori, nije mogao da podnese Angelinine suze... Stezao ju je, ali jecaji nisu utihnuli...
- Volim te...-
- Ann nemoj da se plasis, ima ko da te brani!-
- Bill... hoce li se oni pomiriti?- Mahinalno je krenuo da kaze kako hoce, ali Tomove reci naterale su ga da se predomisli...
- Ne verujem... znas i zbog cega...-
- Zbog njih? Zbog Toma?-
- Ne, ne zbog Toma, nego zbog Tomovog tate...-
- To mi je isto...-
- Nije isto, kao sto ti ne zelis da se nasi roditelji svadjaju, tako ni on ne zeli ovo.- Strpljivo je objasnjavao uznemirenoj devojcici.
- U redu...- Klimnula je.
- Hajde sad... necemo vise da placemo. Vazi?- Osmehnuo se iskreno.
- Vazi.- Podigla se na prste i cmoknula ga u obraz...
Popodne su proveli mirno... Strahujuci od veceri koja je dolazila....

Sedeli su na krevetu u njenoj sobi.... Ann je citala knjigu dok je Bill cackao mobilni...
- Uhh dosta je.- Angelina sklopi knjigu i polozi je na stocic. – Sa kim se dopisujes?-
- Ma nebitno...- Bez razmisljanja joj odgovori, videlo se da je zadubljen u to sto pise...
- Pa reci mi!-
- Ma pusti me bre...-
- Svojoj seki da ne kazes?- Molecivo ga pogleda i obesi mu se oko vrata.
- Ajde de... sa Maky...- Uzvratio je smesak..
- Bas si nasao sa kim ces...- Frknula je i ponovo se bacila na krevet...
- A sta ti toliko imas protiv nje?- Zackiljio je.
- Pa protiv nje licno nista... ni ne poznajem je... ali...-
- Pa sta onda?!-
- Pa necu da ti kazem!- Jednostavno je rekla time zavrsivsi razgovor... Bill samo prevrnu ocima i nastavi da kucka...

Ova moja sestra opet lupa kako joj nisi simpaticna... bas je pravo dete...xD

Ma znam... nije ni vazno... Kad cemo da se vidimo?

Maky ne znam... trebalo bi uskoro... imam da ti kazem nesto...

Sta? Nemoj da me plasis...

Nije dobro... ali nisam ja kriv za to...

Ok, recices mi sutra.... ljubim te...

I ja tebe... vt

Tuzno je spustio mobilni na sto... Neocekivana buka zacu se u prizemlju...
- Izgleda da su dosli...- Mrzovoljno je izustila.
- Da... hajmo dole..- I ustali su.

Pratila je Billa niz stepenice... Iskra straha igrala je u njoj… Osecala je da jos jedna burna svajda predstoji… Otvorili su vrata… I zatekli besnog oca i uplakanu majku…
- Mama!- Prisao je Bill zabrinuto je gledajuci.
- Zao mi je deco...- Poljubila je Billa, a zatim i Ann... Devojcica ju je zbunjeno posmatrala kako napusta kucu... Oci joj se navlazise...
- Sta si joj uradio?!- Bill se okrete ocu sa zarom u ocima. – Dosta mi je da trpim kako nas sve povredjujes! Idi iz ove kuce vec jednom! I onako nikada nisi tu!- Vikao je, nasta Denzel samo hladno rece..
- Oticicu, ali i ti ces samnom! Selimo se za vikend! A razvod je vec pokrenut!!!-
- Sta?!?- Izbecio se. Kao da su ga upravo okovali celicnim lancima. Pokleknuo je, ovo je bila poslednja kap... Nije imao snage, osecao se tako minijaturno pod ogromnim bolom. Desavalo mu se ono cemu se najvise protivio, protiv cega se borio oduvek, ali ipak ga je snaslo. Ocaj nikada nije bio veci ni strasniji... Svi zivci polako su pucali u njemu, goreo je... Plamen samo sto nije spalio sav njegov dragoceni zivot... Zaplakao je i istrcao napolje... Angelina se davila u vec podosta naraslom strahu... Ostala je sama sa ocem, a sada je on predstavljao opasnost... pobegla je momentalno... Zaputila se u Billovu sobu iz koje je dopirao njegov glasan plac... Grizla je usne prestraseno... Bojaz je pretila da svojim otrovnim cinima sasvim unisti njen zivot.... Bar joj se tako cinilo... Medjutim, nekako prikupi hrabrost i udje u sobu...

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 05, 2009 3:59 pm

prwa sam...... dance padace sneg....... lol!

nemash pojma koliko mi je zhao zbog Billa i Ann... Sad nikako nisu to zasluzhili! tuga, razdwojenost.... stwarno je mnogo tuzhno, ali takwe stwari se deshawaju i u stwarnom swetu, i to chesto!

kris, prelepo... mislim da sam swe pohwale koje postoje wec rekla, ali ako se setim josh neke dopisacu... za sada sam "speachless"

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 05, 2009 4:51 pm

omg tanja stv mi jako jakoooooooooooo znace wasi komentari.... mnogo ti hvala... znam, desawa se owo cesto u ziwotu zato je i tako tuzno po meni....

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 05, 2009 6:02 pm

xxDaRk*FaIrYxx wrote:

kris, prelepo... mislim da sam swe pohwale koje postoje wec rekla, ali ako se setim josh neke dopisacu... za sada sam "speachless"

bash tako Smile
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 05, 2009 7:52 pm

Pa, znas tacno koliko sam bila besna na njihovog oca kad sam procitala ovo, msm...Znas koliko sam bila besna na Dzejkoba...e, uporedi te dve situacije, bes je isti XD

ali pored svega toga...i dalje drzim za ono sto sam rekla n_n

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 06, 2009 1:01 am

Mila Kaulitz loves Lestat wrote:
xxDaRk*FaIrYxx wrote:

bash tako Smile
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 06, 2009 11:55 am

*~ DJ. kAcA`95~* wrote:
Mila Kaulitz loves Lestat wrote:
xxDaRk*FaIrYxx wrote:

bash tako Smile
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 06, 2009 12:27 pm

tnx swima....

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 06, 2009 2:51 pm

Super pises bwe... Sad Sad
Ali je pretuzno.... x(
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 08, 2009 2:55 pm

hwala...

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 08, 2009 11:22 pm

a novi chap?
when when when? Very Happy
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 10, 2009 4:27 pm

mila hwala ti sto se bar ti radujes nowom chappu!!!

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 10, 2009 4:56 pm

Pa dosadilo ljudima da pitaju.. -.-
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Wed Mar 11, 2009 5:23 pm

znas angelor a i ostali, stawljam cisto jer mi je glupo da obrisem ff... mada nikad se ne zna...

6.

- Bill?- Zavapi Ann gledajuci depresivnog brata.
- Idi!-
- Nemoj da places Billy...- Prisla je par koraka… Noge su joj klecale, ali nije odustala od namere da pomogne bratu… Znala je da mu je sada potrebna… Uloge su im zamenjene… ona ce ga podrzati…
- Rekao sam da odes!!!-
- Bill…- Bez okolisanja ga je zagrlila, pozeleci da time uplasi sve probleme… da ih otera…
- Ann zao mi je… Nedostajaces mi…- Sedeli su zagrljeni dugo, citavo vece… citavu noc… Govoreci kroz suze, pokazivali su ljubav...
- Ne zelim da odes!!!- Jecala je pritiskajuci ga jos jace uz sebe. Mislila je da ako ga dovoljno cvrsto stegne nece moci da ga uzmu, odvedu ga predaleko.. Zeli da uvek bude pred njenim ocima, da moze da uziva u njegovom lepom licu, i jos lepsim recima... Plakala je, stezala ga, grlila, vristala u sebi bratovljevo ime...
- Ne placi... Volim te... Nemoj da places Ann..- Mazio joj je kosu, najvece blago upravo mu klizi, nestaje... On mora otici daleko, na neko nepoznato i neprijateljsko mesto. Zauvek vezan za svoju sestru, svoje prijatelje.. Cak vise nije ni goreo, u njemu ostao je samo pepeo... polako je i njega vetar ocevog glasa odnosio... brisao poslednje tragove srece... Sivilo bilo je sa svih strana, zivota nigde, a tuge u svakom delicu njegove duse... Zaspali su na krevetu, poslednjim atomima grleci jedno drugo... San im je bio preko potreban, iznemoglost vladala je sasvim i bez namere da ustupi bilo kome presto... Noc je bila prekratka, ali i taj predah vredeo je...

Tih nedelju dana, tih kobnih nedelju dana. Bill se nije smejao, Angelina je vecito bila uplakana... Nije isla u skolu, potrudila se da dobije temperaturu, i uspela je... Svako jutro Tom bi i dalje dolazio, i on je poprimio namrsteno lice... Gledala bi brata, pa Toma... pa opet brata... Izgledali su kao senke, potpuno otupeli i bezivotni... Tomove oci bile su zaspale, nije bilo ni najmanjeg znaka nekadasnje zivosti. Kada bi joj presela ta monotonija otrcala bi nazad u krevet...

- Zao mi je Bill.-
- Tom vec si mi to rekao! Ali ja od toga NISTA NEMAM!-
- Zao mi je...- Uhvatio bi se za dredove i tiho zaplakao.
- Svejedno ti nisi kriv... i znam da se Katty vec preselila kod vas... uskoro ce i Ann..-
- Zao mi je...- Cupao je dredove, vukao ih... Odjednom osetio se jadno i bespomocno, nije mogao da promeni tok sudbine, a tako je zeleo... Da moze da vrati predjasnju idilu... Tom nikada pre nije plakao, on kao da i nije vise ista osoba... Suze su ga obojile u crno...
- Pazi na nju... racunam na tebe!- Bill ga potapsa po ramenu, utim su krenuli u skolu...
- Bill!- Pozva ga iznenada sestra.
- Da?- Okrenuo se.
- Cekaj!- Dotrcala je i poljubila ga u obraz, pritom ga ceznjivo zagrlivsi.
- Malena moja...- Poljubio joj je celo. Zatim se okrenula ka Tomu, prisla mu je polako, plasljivo...
- Sada si mi i ti brat na neki nacin...- Mucala je, a Tom nije progovorio ni rec... Nejako ga je zagrlila, samo povrsno dotaknuvsi njegovo telo... Nije bilo znaka odobravanja, te se odmakla i projurila nazad ka vratima sobe, otisla je... kao i oni...

- Hey Bill.- Maky mu je veselo prilazila.
- Zdravo.- Jedva je izustio… Morao je da joj kaze, a bilo je uzasno bolno… previse za njih oboje…
- Sto si mi tako tuzan?- Poljubila ga je, ali nije uzvratio... – Sta se desava? Reci mi!- Naravno, odmah se zabrinula...
- Odlazim... i to nenormalno daleko...-
- Sta?????!-
- Izvini...- Ustao je sa klupe i potrcao nekud, nekud u drvece skolskog parka...
- Bill?!- Stavila je ruke na bok, besno ga streljajuci pogledom. – Znaci ovako da raskines?! E pa dobro!!!- Ceo dan nije ga ni pogledala, mada se Bill nije mnogo trudio da joj pridje... Na svim odmorima bio je sam... Da li je plakao? To cak ni Tom nije znao.. jer i on se otudjio od svih.. Patili su, necujno, nevidljivo.... Fitilj skoro da je dogoreo...

Danas je taj dan... dan kada ce im se putevi nasilno razdvojiti... Vreme je bilo kisovito. Bill je sedeo u sobi pakujuci se, putovao je za Pariz, zajedno sa ocem.... Zamisljeno je posmatrao kako kapi kise dobuju po prozorskom staklu... Svaki udarac jednako ga je boleo, cepao mu srce, morace da ostavi celog sebe ovde, i da se tako prazan uputi u novi dom... za njega najgori pakao...

- Je si li spremna?- Upade Katty Angelini u sobu.
- Jesam...- Tuzno je odgovorila, i uzela kofer...
- Sve si spakovala?- Pregledala je sobu, i tek posto se uverila da nema niceg, izasla zajedno sa kcerkom...
- Idem kod Billa...- Krenula je, ali je majcina ruka zaustavi.
- Pozdravicemo se kad budu krenuli, sada moramo da prenesemo sve stvari kod Schaferovih!- Ne mogavsi da se odupre njenim recima, Ann nemo poslusa... Ipak, u njoj zelja je jarko tinjala...

- Tom otvori vrata!- Uzviknu Jovana bratu.
- Cekaj! Spremam sobu!-
- OTVORI!!!!-
- Nemoj da ti dodjem tamo! Na mene ne smes da se deres!!!- Gundjao je i krenuo ka ulaznim vratima.... Na njima stajale su nakezena Katty i mala Ann... Tog momenta pozeleo je da im samo zalupi vrata, da sve vrati na staro.. Zaboravi ruznu sadasnjost i vrati svetle uspomene... Uspomene na pravog njega, a ne ovu bledu siluetu... Koja povrh svega, svako vece place...Ipak, pustio ih je da udju...
- Tom pokazi Angelini gde joj je soba, ja vec znam...- Katty se ponasala kao da je u rodjenoj kuci, mada se za dva meseca poprilicno odomacila... Ann ju je uzasnuto posmatrala, proklinjuci sto se uopste rodila, dosla na taj grozan svet...

Pratila je Toma, bio je tako hladan, a ustvari, samo neizmerno uplasen... Ona to nije znala, nije joj ni bilo vazno, jer oko nje bile su samo rusevine nekada srecnog sveta... Ponovo je zelela Billa, samo njega, samo njih dvoje...
- Evo, to ti je od sada soba.- Pokazao joj je, sklonivsi se u stranu.
- Dddobro...- Bojazljivo je krocila unutra, osvrcuci se sa svih strana... Zidovi su billi plavi, poput prostranog mora... Delovali su hladno i napusteno... Kao praznina koju oseca...
- Treba li ti pomoc oko pakovanja ili sam slobodan?- Bezizrazajnog lica je upitao.
- Slobodan si...- Tuzno je izgovorila, vadeci stvari iz kofera.
- Ok, pozvacu Joxy da ti pomogne...-
- Ne moras...-
- Nema frke!- I zatvorio je vrata iduci ka sestrinoj sobi... Ann je nastavila sa otpakivanjem... Vadila je stvari polako, prisecajuci se starih uspomena... Suze joj navrese na oci, ali nije im dala da skliznu, cuvala ih je sebicno... ne dajuci nikom da vidi taj bolni sjaj...
- Hey!- Oglasi se Joxy zivahno.
- Cao...-
- Umm... ta majca ti je vrh! Da vidim!- Ona istrze Ann komad garderobe, smeseci se...
- Hvala...- Stidljivo je odgovorila devojcica.
- I kako ti se cini novi dom?-
- Lepo je... mislim da cu se uklopiti...- Vestacki se osmehnula, ali u sebi odavno je prezirala ovo mesto, novi zatvor...
- Ok, idem ja, dodji kod mene u sobu kad zavrsis!-
- Vazi...- Jovana izadje, a Ann samo ocajno uzdahnu... Sada bi najradije bila sama, kad vec sa Billom ne moze biti... U koferu je iznenada ugledala album za slike... Drhtavim rukama polozila ga je na obliznji sto... Nije smela da ga otvori, da pusti da je secanja potpuno obuzmu... Pogotovo zato sto je sama, ne bi izdrzala... Suza joj je vec trcala obrazom, nije se trudila da je obrise... Naisla bi druga, pa treca... Cela bujica bolnih osecanja, nezaustavljiva, bez kraja... Prisla je prozoru, bio je mutan od kisnih kapi... Gledao je na ulicu, na kojoj je njen otac upravo stavljao stvari u kola... Brata nije videla, a tako je zelela... Samo jedan zagrljaj, samo jedan pogled... I bice dovoljno da ga ceka zauvek... da ceka tren kada ce opet moci da budu zajedno... Kada ce deliti zagrljaje kao hleb, a reci govoriti iskreno, bez stida... Zaplakala je, glasno, nije marila da li ce je neko cuti, da li ce je videti... Bol i nepravda bili su preteski, izgubila se u borbenom polju... Vise nije mogla da trpi i skriva tugu... Jecala je, parajuci naizgled srecnu atmosferu porodice Schafer...

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Wed Mar 11, 2009 5:41 pm

Omg... Kako lepo... Kako tuzno.. Omg... Kao sto sam i prosli put napisala,savrseno... Sad
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Wed Mar 11, 2009 7:36 pm

billovka94 wrote:
znas angelor a i ostali, stawljam cisto jer mi je glupo da obrisem ff... mada nikad se ne zna...

da ga obrishesh?? Shocked Shocked
ARE YOU CRAZY? Shocked
sta je tebi, ovo je jedan od NAJNAJNAJlepi FFs ever !!
i novi chap je...prekrasan <3
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Forever yours   Wed Mar 11, 2009 10:18 pm

Kris,bubawi, ne mogu sad da chitam. pakujem se za Madjarsku, waljda cu tamo imati net pa cu moci da widm Smile ljubim was swe!!

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 12, 2009 3:59 pm

I,dobro,kad ce novi chapp? Smile
Ne,ozb,mnogo mi se svidja tvoj ff...
Jedan od najboljih koje sam chitala u poslednje vreme i bila bi ogromna greshka da ga obrises!!!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 12, 2009 4:36 pm

hwala wam ljudowi! juce sam nesto bila neraspolozena... :-P sryte...
nowi chap sutra werowatno....

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 12, 2009 4:39 pm

I ja sam bila izbedachena,pa mi izletelo... Smile Endschuldigen Sie,bitte... Razz Smile
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 12, 2009 7:00 pm

Kris fantasticno je .. (:
Molim te stavi uskoro novi chapic (: :*
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 12, 2009 8:13 pm

hwala wam.. puno! bice chapp sutra...

PostSubject: Re: Forever yours   

Back to top Go down

Forever yours
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Jean Luc Ponty, Frank Gambale joins Return to forever 2011
» Return To Forever
» Return To Forever 2CD and Bonus 5.1 DVD 2012
» Sam Kennison forever
» I don't usually like live albums, but....