Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Forever yours

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Feb 26, 2009 4:46 pm

chapp bi trebalo danas da stigne, popodne...mozda.......... *kez*

i tnx kaca, drago mi je sto ti se swidja!!

Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Feb 26, 2009 11:16 pm

???
waiting & waiting & waiting...

zaboravila siii???
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Feb 27, 2009 10:01 pm

ewo napokon da stawim.. xD

3.

Zvuk mobilnog telefona probudi Angelinu iz sna.
- Hallo?- Javila se.
- Gde si? Pola sata zvonim na vratima!-
- Evo silazim.-
- Pozuri!- Billov glas bio je ljutit, najezila se. Nije zelela svadju, a sama ju je izazvala. Bojala se, ona voli svog brata, zeli da povrati njihove lepe momente. Sada kada on ima devojku bice ih manje... ona nece moci tako... Zeli svog brata uz sebe, da je zadrzi, da ne dozvoli da tuga opkoli njen zivot. Trebaju joj Billove ohrabrujuce reci, da je ojacaju... Cinilo se da sve to gubi...
- Napokon!- Prodrao se na nju i samo je okrznuo po ramenu.
- Cao.- Tom se slabasno nasmesi, prativsi Billa.
- Cao.- Jedva je izgovorila. -Gde je mama?- Bill nije odgovorio, pravio se da je ne primecuje. A za sve to bila je kriva ljutnja...
- Kod mene je, mislim kod mog caleta.- Izustio je Tom, nasta mu Bill uputi prekoran pogled.
- Sta ona trazi tamo?- Strasljivo rasiri oci Ann.
- Mala previse si radoznala!- Ponovo je vikao brat. Hteo je da joj pokaze koliko mu smeta njeno ponasanje, ali radio je to na vrlo pogresan nacin. I da, nije zeleo da je tera u plac, samo nije znao kako drugacije da izrazi emocije… Vikao je, sibao bicem tacno po njenom srcu…
- Mrzim te!- Ann zaplaka i istrca iz sobe.
- Sto si takav?- Upita ga zatim Tom.
- Ona je TAKVA!- Drug ga je zacudjeno posmatrao, ne verujuci mu sasvim. – Ljuti se sto sam sa Maky. Deriste jedno, nista ne moze da razume..-
- Procice je...-
- Ali mene nece, zasto uvek mora da pravi frku oko toga!?-
- Ne znam... Meni Jovana nikad nije prigovarala...-
- Jovana ima 16 godina...-
- Pa...- Nastavili su da pricaju. Posle nekih pola sata, zvono se ponovo oglasilo.
- Idem da otvorim.- Ustade Bill sa sofe. To je bio njegov otac. Upravo se vratio sa puta, a inace cesto je odlazio na duga putovanja... Sto je vrlo lose uticalo na celu porodicu, bila je u zestokoj krizi...
- Cao tata...- Osmehnuo se.
- Dobro vece!- Ozbiljno je izustio Denzel. Usao je unutra.
- Dobro vece.- Javio mu se i Tom.
- Dobro vece.-
- Idem ja...- Ustade Tom ne zeleci da im smeta. Gledati Denzelove ledene oci i nije bilo posebno iskustvo...
- Ma ostani...- Neubedljivo ga je oduvracao Bill.
- Neka...-
- Ok... Vidimo se!- Oni se pozdravise, i Tom krenu ka vratima. U hodniku sreo je Angelinu.
- Dosao ti je tata.- Nasmesio se prijateljski.
- Sta?- Odvalila je, zagledavsi ga kao da nije normalan.
- Tata ti se vratio.-
- Super, ti ides kuci?- Razvila je usne u vestacki smesak, koji je i nju samu iritirao. Sada bi se najradije bacila Tomu u zagrljaj i dopustila mu da je tesi... Kao sto je to radila u mastanjima... Ali glumela je opustenost, resivsi da poradi na Tomovom i njenom odnosu... Zamislite koja odluka, ali maloj devojcici to se cinilo kao krokodilski korak...
- Axam...- Uzvratio je vragolastim smeskom iznova namigujuci.
- Ok...- Tom je izasao, a ona udje u sobu nasmejana.
- Tata!- Okacila se Denzelu oko vrata.
- O Anchy!- Uzvatio je stisak.
- Dobrodosao nazad!-
- Vidim moja devojcica je bas srecna...-
- Axa...- Gledala ga je bezbriznim ocima. U tih par trenutaka nanovo bi prozivljavala toplinu kucnog ognjista. A retko je imala priliku za tim, jer otac nikada nije imao vremena, majku nije bilo briga... Jedino je Bill posedovao strpljenje da se igra sa njom, cak i kada mu to nije trazila. Medjutim, kako je sada nasao drugu zabavu, ona se zabrinula, i ocev zagrljaj ulivao joj je izgubljnu snagu.
- Jel si se lepo slagala sa bratom?- Upita Denzel gledajuci Billa.
- Pa...- Zamuca Ann. – Onako...-
- Bill?- Otac mu uputi strog pogled, i krivica ga je obuzimala.
- Tata... Ma nije nista ozbiljno... znas vec...- Pokusavao je da zvuci sigurno, ali ga Denzelove ubistvene oci slomise...
- STA NIJE OZBILJNO?!?! AKO KAZEM DA PAZIS NA SESTRU ZNACI DA TREBA DA RADIS TO, A NE DA SE VUCARAS PO KAFICIMA!- Zacrveneo se od besa, zivci su mu podosta oslabili od stresnog posla kojim se bavio. Mada nikada i nije imao trunku razumevanja za svoju decu...
- Prestanite!- Zajeca devojcica. – Nismo se ozbiljno svadjali...-
- Gde je Katty?-
- Mama je u komsiluku...- Rece Bill nesigurno, hladan znoj slivao mu se niz vrat. Znao je da ovo vece nece proteci mirno.
- GDE?!?- Zgranuto se zabecio u svog sina. – U KOMSILUKU? ZAR U OVO DOBA?!?-
- Tata smiri se...- Pokusavao je da ga opusti, ali u sebi vec se neizmerno plasio. Skoro da je drhtao od uznemirenosti, on je zeleo da prekine ovu zucnu svadju. Zeleo je da moze da ih pomiri, da ohladi ustreptale strasti. Ali nije mogao... Zvuk otvaranja vrata prekide ih u raspravi.
- Dobro vece.- Nakezi se Katty svom muzu.
- GDE SI TI??!?-
- Ma bila sam malo u setnji...- Skrivala je pogled, ali Denzelove usplahirene oci nije mogla da izbegne.
- DACU JA TEBI SETNJU!!!- Krenuo je da je osamari, ali ga Billova ruka zaustavi.
- Nemoj tata...- Preplaseno je izustio.
- SKLONI SE MAGARCE JEDAN!!!- Ovoga puta udarac je bio namenjen Billu, i naterao ga je da se skloni u stranu. Drzao se za udareno mesto, u njemu su se vitlali bes, zgazeni ponos, ali i briga za majkom. Kakva god ona bila, opet je njegova...
- Bill...- Iznenada je zacuo tih glasic, bila je to Angelina. Gledala ga je naduvenim i prestravljenim ocima...

Izveo ju je iz sobe, nemo je drzeci za ruku... Iza sebe jos su culi lomljavu i krike...
- Bill...- Zamuca uplasena devojcica. Gledala ga je izgubljeno, kao da mu je trazila da je sakrije, zastiti od realnosti... Da se bori umesto nje, pruzi joj resenje... No on to nije mogao, buljio je u pod, i dalje joj stezuci rucicu. Usli su u sobu, ne progovorivsi ni jednu bednu rec podrske... Nisu mogli, ocaj je unistavao svaku nadu...
- Zasto se svadjaju?- Upitala je placljivo, kako nije dobila odgovor, samo se naslonila na njegovo rame i nastavila da rida.... Bill nije razmisljao, nije se ni trudio da objasni sestri, jer ni njemu samome nije bilo jasno... Gledao je u beo zid, nista nije video, ali pretvarao se da tamo nalazi izrazito zanimljive stvari... Nije mogao da pogleda Ann, ne bi izdrzao... Tolike svadje roditelja svaki put su ga sve vise unistavale... Reci su nestale...

Proslo je dva sata, Angelina je vec uveliko spavala u njegovom krilu.. Ali on je i dalje cutao... Obavijen brigom... bolom... Rado bi sisao dole, da vidi je li mu majka i dalje kuci... Ali sedeo je, suvise nesiguran da napusti zidove sobe, koju su mu davali laznu zastitu... Gutao je suze, cuvajuci ih daleko od ociju sveta...

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Feb 27, 2009 10:52 pm

jao doshao je onaj tuzxan deo...shmrcy...e owaj denzel mi ide na zxiwce!jadan Bill a i Ann...msm ja cu izglleda ponowo da pllachem!nikad mi nece dosaditi da chitam iznowa!fantastichno,tuzxno,prellepo...
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Feb 27, 2009 11:08 pm

mnogo ti hwala joxzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Feb 27, 2009 11:21 pm

kako je tuznoooo Sad
ali najbolje je, znash i sama !!
i nemoj sad da chekam pak 3508203582035 dana da postavish novi deo, znash da sam se navukla na ovaj FF i to jako !!
ma preeeeelepo pishesh !!
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Feb 28, 2009 12:34 am

moram da se slozhim sa Joxzy. prochitala sam owo mnogo puta i uwek mogu josh, iako znam da cu se rasplakati kao kishna godina... stwarno prelepo pishesh!

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Feb 28, 2009 12:55 am

mila nemam reci, tnx puuuuuuuuuno i waljda neces dugo cekati na chapp...
tanja hwala i tebi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Feb 28, 2009 2:14 am

ja samo shto nisam krenula da plachem...ovo je tuzno...i jaaaaaaaaaaaaaaaaaakooooooooooooooooooooooooooo mi se svidja...nadam se da ce uskoro nastavak...
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Feb 28, 2009 12:50 pm

*~ DJ. kAcA`95~* wrote:
ja samo shto nisam krenula da plachem...ovo je tuzno...i jaaaaaaaaaaaaaaaaaakooooooooooooooooooooooooooo mi se svidja...nadam se da ce uskoro nastavak...
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Feb 28, 2009 2:36 pm

tnx kaca i majche!!!! ne znate koliko mi znaci sto wam se swidja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bice uskoro new chapp... valjda... xD

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Feb 28, 2009 4:14 pm

jao znam ovaj ff.....ali ne ceo....prelep je.....hocu sledeci nastavak....
tvoje price su fantasticne....

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

hwala maky... wecxeras cu najwerowatnije stawiti chapp....

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 01, 2009 10:01 pm

yeeeeeeeee i can't wait Jej
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 01, 2009 10:49 pm

stigao je chapp...lol...

4.

- Ey budi se...- Bill nezno prodrma svoju sestru. – Vreme je za skolu...- Saputao je.
- Mmmm... Jos malo...- Trljala je umorne oci.
- Ajde, moras da ustanes...- Pomilova je po kosi i ustade. – Cekam te dole...- Posle nekoliko trenutaka obukla se i sisla stepenicama. Kao sto je ocekivala, Tom i Bill sedeli su u dnevnom boravku cekajuci je.
- Jos ste tu?- Nasmesila se.
- Zbog tebe.- Namignu joj Tom onako slatko kako samo on ume...

*Dok je ona bila u kupatilu*
- Sta ste radili sinoc kad ima onolike podocnjake?- Zacudi se Tom.
- Nista...- Zurno doda Bill.
- Pa ne moguce da je tako, jel se desilo nesto?- I dalje je sumnjao.
- NIJE! Zasto mi sad odjednom ne verujes??!- Svadjalackim tonom odgovorio je.
- Ok onda.... nisam ni mislio da navaljujem...-

Krenuli su u skolu. Bill je cutao, te se drug istinski zabrinu, nikada nije bio takav... Izuzev kada je imao ozbiljnih problema... Morao je da sazna...
- Kako si?- Upitao je Ann, sasvim smirenim tonom... Tom je bio odlican igrac.
- Ja?!- Zbunila se. – Pa.... super!!- Dodala je ubrzo, setivsi se svoje odluke. Ali lagala je, zaljubljenost bi maskirala, bar na tren ostale probleme... I koliko god joj bilo tesko da zivi sa tim da nema savrsenu porodicu, cim bi ugledala Tomove razigrane oci nije mogla a da se ne nasmeje... Bill nije mogao tako... Besciljno je svojim pogledom istrazivao okolinu...
- Idem ja do pekare, sacekajte me!- I Bill im odjednom okrete ledja odlazeci.
- Sta je njemu?- Tom je sumnjicavo odmeri.
- Nista! Zar bi trebalo?- Glumela je iznenadjenost.
- Ma ne...- Mozda mi se samo cini... Verovatno je sve u redu... Razmisljao je.
- Ok onda... – Krajickom oka i dalje ga je posmatrala.
- Tom zna... Ali kako?! Sigurna sam da mu Bill nije rekao... Mozda da mu kazem, ali sramota je....- Plasila se, nije znala kako bi on reagovao na pricu da joj se roditelji svadjaju...A nije ni slutila kakva je Tomova prica... Uvek je izgledao nasmejano, on kao da nije znao za probleme, ili ih je uvek olako prevazilazio... Ponovo im se pridruzio Bill. Nastavili su cutke, devojcica nije odvajala pogled od brata. Kao da mu je trazila neki znak, da joj kaze kako i Tom zna, da joj kaze da su oni obojca uvek tu za nju, i da sme da im neograniceno veruje... Tog toliko zeljenog i iscekivanog znaka nije bilo... Srce joj je ubrzano kucalo...

Angelina je vec uveliko odmakla ulicom ka svojoj skoli. Bill ju je pratio pogledom.
- Vidim vise nije ljuta zbog Maky...- Prenu ga Tom.
- Nije... Mada nisam bas siguran...-
- Dobro da je shvatila da...-
- Ja cu da raskinem sa Maky.- Prekinuo ga je slozivsi ocajan izraz lica. Tom ga je gledao pravo u oci, i dalje zvacuci zalogaj kifle. – Moram...-
- Zasto pobogu???-
- Tako... mora tako...- Jos juce Bill je predosecao dalji tok sudbine...
- Ti nisi normalan! Bas vam je krenulo, ey imas Maky! Znas da je ona glavna...-
- Tom!!!- Zarezao je, i drug ucuta. – Da je Maky samo obicna glavna riba veruj mi NE BIH JE NI POGLEDAO!!! ONA JE DRUGACIJA, ONA NIJE GLUPA!!!-
- U redu brate ne deri se... Samo hocu da ti kazem da ne raskidas!-
- Moram...-
- Pa ako vam je tako lepo ZASTO?!- Zastao je blenuci u Billa. – Cekaj, da nije zbog Angeline?!?-
- Nije, mada i njoj ce biti lakse ako to uradim.. Ali ne, nije samo zbog nje...-
- Pa zasto onda?-
- E dosta.. rekao sam i bice tako... Samo ne sada... mozda za nedelju dana... mislim otprilike toliko...-
- Ti si lud... Ne, Bill ti stvarno nisi normalan... nesto se desava.. I ja cu saznati sta!-
- Mislis da ce ti Ann reci?!- Podrugljivo je izustio. – NECE! Veruj mi!-
- Znaci ima nesto?- Tom pobedonosno razvi usne u smesak. – Znao sam!-
- A mozda ja tebe samo zezam.. Ne znas..-
- Saznacu…- Nastavili su sa prepirkom sve do ucionice. Tom je bio izuzetno uporan, mada ni Bill nije mnogo zaostajao... Kao i uvek, dok su ulazili devojke su ih sa pozudom posmatrale... Mirno su se smestili u klupe...

- Cao Tanja!- Osmehnu se Ann.
- Ey, pa gde si ti!- Pritrca joj drugarica snazno je zagrlivsi.
- Evo me... Hajmo!- I bezbrizno su potrcale ka ucionici... Ann je glumela srecu, a Tanja ju je zaista imala...

Tom&Ann 4ever Zvrljala je isecak papira na casu. Bila je isuvise pospana da bi slusala profesora, a ni istorija je nije posebno zanimala... Nastavila je da crta srca... A onda se spontano zadubila u pisanje..

Tako zelim da mu kazem, da mogu da mu kazem... Moj Tom, da sam samo malo starija, i da nisam Billova sestra... Ili da sam samo starija.. ne znam... Zelim da mu se otvorim... A cak pouzdano znam da ne bi razumeo... Ipak zelim, ali plasim se... Njegov smeh bi me srozao na samo dno... Ubio bi me, plasim se...
- Sta crtas to?- Zavirnu Tanja preko njene ruke, ali sakom je vec prekrila tekst.
- Nista, bezveze je...- Slegnula je ramenima.

Recicu mu! HOCU deffo!!!

Utim je zvonilo, i zguzvala je papir gurnuvsi ga u dzep...

- Alo gde ces ti?- Zovnu Tanja drugaricu koja je potrcala ka izlazu skole.
- Idem do pekare!- Neubedljivo je odgovorila.
- Na malom odmoru?!-
- Idem... vidimo se kasnije...- I otrcala je ostavivsi Tanju bez reci...

- Gde je Tom?- Angelina pridje nekom gimnazijalcu i zadihano ga upita. Samo ju je podsmesljivo odmerio.
- Ey mala da nisi zalutala?! Ovo je gimnazija, ne osnovna!-
- Pitala sam gde je Tom!-
- Ma odj*ebi!- Beznadezno je uzdahnula i uputila se ka ulazu skole. Na sebi je osecala sve zacudjene poglede, sramota ju je gusila... Ipak, usla je unutra...
- Sta ti trazis ovde?!- Pridje joj nastavnica.
- Ja... trazim Toma Schafera...- Slabasno je odgovorila.
- Cekaj.... a eno ga...- Ona joj pokaza u Tomovom pravcu, i odmah je potrcala tamo.
- Tom, Tom!- Uzviknula je, nasta joj on uputi zacudjen pogled.
- Sta ti trazis ovde??-
- Ja... dosla sam.. da ti.... kazem...- Svaku rec govorila je polako, svakim trenom strah bivao je veci... Sta ce joj reci, moze da se naljuti, da je vise nikad ne pogleda... Ili ce je zagrliti, utopliti njeno smrznuto srce...
- Da mi kazes STA?- Prekrstio je ruke.
- Pa... ustvari da ti sapnem...-
- Ajde reci vec jednom!- Mrstio se pregledajuci okolinu, ocigledno mu nije bilo drago sto stoji sa klinkom u holu. – ‘Oces li!?-
- Pa...- Okrenula se jureci nazad, suze su lagano ispunile njene oci... – Ali znala si da ga je briga... znala si, a nisi verovala...- Korak po korak bivala je slabija, bez nade, bez cilja trcala je ka izlazu skole. Iznenada osetila je ruku na ramenu koja ju je snazno zaustavila.
- Stani!- Bio je to Tom.
- Necu!!-
- Reci mi, vidim da je vazno!-
- Necu!-
- Ne blesavi se nego mi reci! Ajmo u wc!- Povukao ju je za ruku a da nije ni rec izgovorila... Vodio ju je u nekom njoj nepoznatom pravcu. Toliko uprtih pogleda, svi su hladni... Bojala se...
- Reci sad.- Izustio je usavsi u wc.
- Pa.... ne znam kako da pocnem...-
- Kreni od pocetka, sve da mi kazes, obavezno!- Tom joj uputi znacajan pogled.
- Pa... nasi roditelji....... juce... i plakala sam... Bill je...- Gledala ga je mutnim ocima. Glas joj se polako stapao sa jecajima, dok ju je Tomova ruka nesigurno zagrlila. Njegovo prisustvo ulivalo je sigurnost, zaista mu je verovala... Drago joj je sto je tu, sto je slusa... Scena joj se cinila kao iz sna... Njenog sna...
- Sta se desilo? Ne razumem.-
- Tukli su se... i Billa je udario..- Polako se prepustala placu... Vise i nije mislila da li ce se samo okrenuti i otici... Da li ce je ostaviti i zlobno se podsmehnuti... Samo je dopustila da bujica bolnih reci istekne... Da pokusa da zaboravi nasilje... sve strasne scene koje je videla... i silne udarce...
- Ko ga je udario?!-
- Tata... zbog mame... naljutila ga je...-
- Zbog Katty? Zasto?!- Sirio je uzasnute oci.
- Ne znam... bilo je strasno... posle me je Bill izveo iz sobe...- Bill, da on je ponovo bio njen spasitelj...
- Shvatam... mada sam vec odavno znao...- Trljao je namrsteno celo... Bio je ljut na oca... ali nije mogao da ga spreci u grehu...
- Sta?-
- Nista...-
- Ja sam tebi rekla.- Ponovo je povredjeno zajecala.
- Katty se vidja sa mojim caletom... ima vec dva meseca...- S’ gadjenjem je izgovorio.
- Ne razumem... oni se vole? Sta?- Trudila se da shvati... Ali bilo je jako tesko, u njenoj ljupkoj detinjoj glavici tate vole samo mame... i nikoga vise... Pocinjala je da uvidja kako zivot nije bajka...
- Tako nekako... A Denzel nije znao za to... sve do sada...- Zaronila je lice u njegove grudi i plakala nekontrolisano. Najgore sto se jednom detetu moze desiti jeste da mu se porodica raspadne... Ann je upravo prolazila kroz to... Bilo je uzasno...
- Kako to?- Ocajno je upitala stezuci njegovu majcu. Zelela je da dodje neko i izbavi je. Cinilo se da ce poludeti od gneva i suza... Kao da joj svi upravo okrecu ledja.. Prvo Bill sa svojom devojkom, pa roditelji... Ali sada je sa Tomom, mada i njegova nevinost polako bledi... Davila se u ocaju... Nerazumevanju...
- Ne znam... Ali nemoj da brines... pomirice se oni...- Tesio ju je. Ovaj osecaj ga je zbunjivao, retko, ustvari nikada nije pricao sa Jovanom o problemima, kao ni tajnama... Nije znao kako da se ponasa, sta da kaze a da ne bude pogresno...
- Znala sam da cesto odlazi kod vas...Ali nikada... nikada mi nije palo na pamet da pomislim... da oni...- Sa mukom je govorila... Protiveci se svakoj reci... svakom delicu sudbine...
- Nemoj da brines...- Milovao ju je po kosi. Pribila se uz njega, zamisljajuci da je Bill pored nje... Sada je novi osecaj nastao, cinilo joj se da je Tomov otac unistio njenu srecu... Pustio je mrak da ubije sva svetla...
- Zasto je morao da odvede mamu?- Jecala je i dalje. Tom je cutao, znajuci na koga Ann misli. I bilo mu je krivo, on nikada ne bi zeleo da unisti porodicu najboljeg druga... Angelina je po obicaju sve gledala iz svog ugla. I mislila je da su oni sada njeni neprijatelji... Mozda je upravo pocinjala da ih mrzi.. Svejedno, stezala je Toma jos cvrsce... Plaseci se da ne sklizne u jamu problema... Zelela je samo svog brata... Svog zastitnika, da joj brizno obrise suze i uveri je kako je pakao sto oseca samo ruzan san...

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 01, 2009 11:42 pm

kako je znachi tuzhno sad ma neznash koliko sam plakala kad sam chitala ovo
'- Da mi kazes STA?- Prekrstio je ruke.
- Ajde reci vec jednom!- Mrstio se pregledajuci okolinu, ocigledno mu nije bilo drago sto stoji sa klinkom u holu. Oces li!?-
- Pa...- Okrenula se jureci nazad, suze su lagano ispunile njene oci... Ali znala si da ga je briga... znala si, a nisi verovala...- Korak po korak bivala je slabija, bez nade, bez cilja trcala je ka izlazu skole. Iznenada osetila je ruku na ramenu koja ju je snazno zaustavila.'

preprepretuzhno je... msm.. kada pomislim da sam ja ann... ufff kako bi se osechala gloopo i tuzhno.. Sad
anyway, prelepo je znash <333
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 01, 2009 11:47 pm

omfg... mila ne znas koliko mi znaci swe owo sto si rekla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 02, 2009 1:08 am

Mila Kaulitz loves Lestat wrote:

preprepretuzhno je... msm.. kada pomislim da sam ja ann... ufff kako bi se osechala gloopo i tuzhno.. Sad
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 02, 2009 2:54 pm

ja msm da su billi dowoljni komentari na skype-u alli xocu i owde da kazxem da prellepo pishesh,sa tolliko osecanja i tako dobro opisujesh,ja nemam rechi!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 02, 2009 4:07 pm

No comment... Stv je prelepo!!! Tuzno,ali prelepo!!! Odavno me nijedan ff nije ovako rasplakao... Ne znam na cije mesto da se stavim... U svakom sam se pronasla... Savrseno docarano!!! Smile
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 02, 2009 4:25 pm

mnogo ali MNOGO wam xwala!!! znam da je tuzno, jeste, ali nekako se i meni swidja... inace jako wolim da pisem o odnosima medju bracom i sestrama... i xwala wam joscx jednom!!!!!!!

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 02, 2009 5:39 pm

prelepo, Kris. ja... nzm shta josh da prokomentarishem, a da ne bude suwishno... nemam wishe rechi za tebe... prelepo, prelepo i 10000000000 puta prelepo! swaki put me dirnesh prawo u srce!

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 02, 2009 6:57 pm

jao tanja.... rasplakaces me... tnx puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 02, 2009 10:31 pm

Mila Kaulitz loves Lestat wrote:
'- Da mi kazes STA?- Prekrstio je ruke.
- Ajde reci vec jednom!- Mrstio se pregledajuci okolinu, ocigledno mu nije bilo drago sto stoji sa klinkom u holu. Oces li!?-
- Pa...- Okrenula se jureci nazad, suze su lagano ispunile njene oci... Ali znala si da ga je briga... znala si, a nisi verovala...- Korak po korak bivala je slabija, bez nade, bez cilja trcala je ka izlazu skole. Iznenada osetila je ruku na ramenu koja ju je snazno zaustavila.'

Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 03, 2009 6:47 pm

nema na chemu da mi zahwaljujesh! jako dobro znash koliko mi se owaj FF dopada!!! Smile

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Forever yours   

Back to top Go down

Forever yours
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Jean Luc Ponty, Frank Gambale joins Return to forever 2011
» Return To Forever
» Return To Forever 2CD and Bonus 5.1 DVD 2012
» Sam Kennison forever
» I don't usually like live albums, but....