Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Forever yours

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 28, 2009 11:22 pm

Kris, this is just perfect!!! prochitala sam josh jutros,ali nisam imala wremena da kommujem jer sam zhurila na chas...... owaj chap mi se jako swida zato shto je Ann konachno widela da se swet ne wrti oko nje! to je bolan, ali mozhda i najbolji nachin da odrastesh.......... Tom je konachno pokazao swoje prawo lice... dobrica je on, samo shto nije imao prilike da to pokazhe....

P.S. Majche, ubi me owaj twoj avatar!!!!!!!!!! xDD

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 28, 2009 11:36 pm

majo.. no coment....

tanja....omg.... mng mi je drago sto ti se tako dopao owaj chapp... yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay!

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 12:44 am

xD

jesi primetila da je owo trenutno najchitaniji FF na 4umu?

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 12:48 am

nisam xDDD
zato cu da stawim chapp uskoro.. ili sad ili sutra...xD

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 12:11 pm

Bolje bi ti bilo ...
Very Happy

a sto se mog avatara tice , tanja , bas je swadaaaak :DDDD .....
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 3:01 pm

ewo kao sto sam obecala....

12.

Zdravo, ne znam kako da pocnem, sta da napisem a da ti zvuci kao iskreno izvinjenje... Ne, nisam te zaboravila, i ne, nisam ljuta na tebe... Mada, mozda se bes sakrio negde duboko, negde u podsvesti... Ali to nije cista ljutnja, to je... Recicu ti jednom prilikom... No da ne duzim, sta ima novo kod tebe? Ustvari, da li je ista ostalo staro? Da li jos govoris nas jezik, ili ti je francuski potpuno zatrovao misli? Da li jos pred spavanje ljubis sestri celo, da li? Svejedno, to celo, ta mala glavica nije ista... Verujem da ni poljubac ne moze biti... Da li se svadjas sa ocem? A nova majka, kakva je? Da li me volis Bill? Da li jos zelis da me volis?! Oh moj Boze... koliko je suza stalo ovde, na ovom obicnom papiru... Ne zelim da se kajes i krivis sebe, nije stvar u tome sto si otisao, bitno je da li ces se vratiti... Mislim da osecam odgovor, ali ga potiskujem, ne zelim da ga iznesem naglas, mozda se obistini... A to bi svakako bilo najgore... Znam, sebicna sam, brinem samo za svoja osecanja, samo za sebe... Uvek sam i bila takva, razmazena i dosadna... Bill, molim te oprosti... Ja te volim, volim te, prosto te volim kao vazduh koji disem.. Kao svaki zrak zore... Volim te, nemoj zaboraviti... I te reci ti mozda odzvanjaju kao izlizana fora, ali ja prosto ne mogu preko pisma poslati svoje emocije, ako zaista zelis da vidis sta osecam, onda dodji... Dodji na dan, na jedan sat... Samo dodji, zelim da te vidim... Bill molim te, oprosti mi sve... Za sav bol i patnje koje su nastale zbog mene... Vrati se... molim te, u istinu cu umreti, molim te....
Tvoja zamalo jedina sestra!

- Ann...- Uzdahnuo je spustivsi se polagano u fotelju. Docicu, Boga mi hocu..- Tamne oci su mu se caklile, kupale u secanjima na detinstvo, srecu, drugaciju srecu...
- Billy!- Pozva ga Miljana, veselo utrcavsi u sobu. Bato oces da se igramo u pesku?- Nevino mu se osmehnula, ocima punih nade.
- Ne sad, posle...- Odsutno je odgovorio, pregrst misli obuzelo ga je sasvim. Krivica, tragovi proslosti... Delovali su kao nezarasle rane, bolne, neizbrisive...
- Molim te..- Sela mu je u krilo, zabrinuto ga osmotrivsi..
- Miljana ne mogu...- Pustio je da mu ljubav zamagli oci i prostre svoju moc svuda po sobi... Zaplakao je, nemocan da prekine kazne od kojih je bezao... Angelina, njegova sestra, zivot, taj zivot sa njom cinio se previse daleko, kao stara knjiga, pocepana, nerazumljiva... I zar je mogao tako brzo da preboli odlazak, zar je?
- Mozda je sama... neutesna... A ja nisam mario... Bill Bill toliko o tome da si dobar brat...- Srdio se na sebe, ocajnicki brisuci uzavrele suze. A mozda je sada srecna sa Tomom...- Misao ga je kao ostri nokti probola kroz grudi.. Svi dirljivi i prisni momenti koje su imali, svi su posiveli, ugasili se pred teskim problemima i daljinom... Pred kilometrima vremena, neizbeznih promena...
- Bill sta ti je?- Bojazljivo je rucicu polozila na njegov obraz. Poljubio joj je saku, a mlaz ljubavi posekao ga je tacno po srcu..
- Idi...molim te... idi!- Izbacio ju je iz krila, kajanje je grebalo po Billovom telu, seklo ga i mucilo... Tama se spretno uvlacila u njegov zivot, sirila miris nesigurnosti i placa... Miris nepravde..
- Izdajnik... to sam ja...- Udarao se po celu. Kako sam mogao da odem?!-
- Bill sta ti je?- Sada ga je kroz suze upitala, uplasenim ocima ga lomeci.
- Nista... rekao sam napolje!- I poslusala ga je, zbunjena i povredjena... Iako suvise mala, znala je da oseti nemir...

Seo je za sto i poceo da pise... Prsti su mu se grcili, otimali i zeleli da pokazu koliko mu nedostaje, koliko je nezamislivo ziveti bez nje...

Ann, sestrice, verovala ti ili ne ja ne mogu vise... Danas sam pukao, nema me ovde. Ne znam kako sam mogao da pomislim da cu se uklopiti, ovde nema ono sto mi treba... Nema tebe sestrice... Volim te, znam da znas koliko te volim.. Zelim da ti svako vece ostavim slatki poljubac na obrazu, da ti se osmehnem i pruzim divan san... Zelim da ostvarim svaki tvoj san, da te podrzim i da uz mene odrastes... Oduvek sam zeleo da citav zivot budemo nerazdvojni i najbolji prijatelji.. Zeleo sam da docekam dan kada ces sazreti, kada cu moci da vidim tebe kao odraslu devojku... Zeleo sam puno toga, a onda se san rasprstio u secanja, prosto ne mogu da pojmim da smo ga tako lako izgubili... Mi, da, jos smo mi, imamo jedno drugo, nadam se... Moram da se vratim, ne za stalno, to je sada ne moguce.... Ali prvi korak je svakako da dodjem bar na nedelju, ili dan dva... Samo da ponovo osetim tebe, miris doma, naseg doma... Miris prijatelja, da cujem poznatu pesmu.. Da se vratim tamo gde sam rodjen, domovina, ahh domovina me vec dugo zove... Angelina, i ja se tebi takodje izvinjavam za sve, sto si morala da prodjes kroz pakao zbog odlaska... Nisi zasluzila ovo, ti zasluzujes srecu i skladnu porodicu.... Kako samo zelim da se vratim, da te cvrsto zagrlim, da te ugrejem i nikad ne napustim... Da od tog trena budes samo moja sestra, da znas da nisi sama... Mozda vec znas, ja bih ti svejedno ponovio... Verujem da osecas moje suze i koliko sam skrhan.... Ali znaj jedno, docicu i uciniti te srecnom... Nisam te zaboravio, iako je vreme zelelo suprotno, ipak sam odoleo...
Puno te voli tvoj Bill

Stavio je pismo u kovertu, i odlucno se uputio ka vratima. Uskovitlana secanja i probudjene duboke emocije ocrtavale su mu se na licu. Izgledao je umorno, bezivotno.. I tisina koja je ispunjavala pukotine secanja smetala mu je, hteo je da nanovo cuje Angelinin smeh, taj neuprljani glas... Kapi su se tuzno slivale niz blede obraze, tragovi nikada nece nestati, urezani su vecno... Prate ga i iskacu kad je najslabiji... Progone svakog dana, svakog trena kad pomisli na nju...
U hodniku sreo je oca.
- Gde ides?-
- Nigde, dolazim brzo...-
- Bill sta se desava?-
- Nista..- Utim je izasao, klececi pred bolom slomljene ljubavi...

Nadam se da ces ubrzo videti pismo, nadam se da cu uskoro moci da ispunim sva obecanja...

Pismo je poslato, poslate su nade ka vratima Bozjim... Zeleo je, kako je samo zeleo da je pribije u zagrljaj, da moze da je sacuva od svih poteskoca, ali bio je bolno nemocan da ostvari zelje...

Dok je tromo hodao ka kuci, ulice nekada svetlog Pariza cinile su mu se mracno i zagusljivo... Kao da je zatocen u staklenom zvonu, sam samcat... Prolaznici su bili neprijatelji, suvise tudji, odbojni... Hteo je da seta zavicajem, ne ovim ledenim gradom... Cutanje, pretesko cutanje sirilo mu se telom, uvlacilo u svaku celiju... Samoca ga je okovala i ostavila uplasenog da zove voljeno ime... Spas i sreca mahali su mu, mahali sa praga doma, njeno lice bljestalo je i zvalo ga nazad... I trudio se da potrci, ali kugle bola i zabrana sputavale su ga, onemogucavale da napravi i jedan bedni korak... A onda se prenuo iz misli, i ugledao svoju nezeljenu kucu...
- Tata.- Sa vrata je pozvao oca.
- Molim?- Hladno i nezaintresovano mu se obrati Denzel.
- Moramo da razgovaramo... vazno je!-
- Pricaj..-
- Pa... kada cemo da obidjemo Angelinu? Da li se vracamo uskoro tamo?-
- Ti zelis da se vratis?-
- Zelim da je za pocetak vidim!-
- Ne znam...- Mrstio se, praveci nervozne pokrete.
- Saznaj!- Odbrusio mu je i posao ka sobi, ogorcen i besan.
- Stani! Mozemo za ovaj vikend...- Zastao je ocekujuci reakciju, i videvsi kako sinu igra blistavi osmeh na licu, nastavio. Ukoliko stvarno zelis to...-
- Tata!!!!!- Pritrcao mu je i zagrlio ga snazno. Tata hvala ti puno!!!- Suze su mu nekontrolisano tekle, sreca, ah sreca je preuzela svu moc... Srce mu se kao lava rastopilo pod vrelinom ostvarene zelje.
- Bill prestani...- Odgurnuo ga je, obuzet neprijatnoscu i strahom.
- Izvini.. pod utiskom sam..- I dalje se smesio, da je mogao, i do oblaka bi odleteo... Iznenadna snaga nacinila ga je veselijim nego sto je ocekivao da moze biti.
- Zasluzio si...-

Odusevljeno je odskakutao do sobe. Zraci nade sijali su svuda gde korakne, svaka sekunda smanjivala je cekanje A bio je izrazito nestrpljiv.
- Miljanaaaaa-
- Molim?- Okrenula se, nemo ga pogledavsi.
- Prekosutra putujemo!!!!- Uzeo ju je u narucje ne mareci sto se opirala. Nezno ju je poljubio u celo, ne skidajuci taj zvezdani osmeh sa ozarenog lica.
- Gde?- Radoznalo je upitala.
- Kuci... kod moje druge sestre, pricao sam ti o njoj!-
- Jesi... jedva cekam!- Makar i da nije znala kolika je vaznost tog putovanja, opet se, kao i svako dete radovala... A osmeh brata i samu ju je doveo do Sunca.
- Bice ti lepo tamo! Tamo je prelepo! Videces!- Igrao je po sobi, neprestano govoreci reci hvale, smejao se, utopio u reku srece...

Vece kada nije spavao, kada je bio isuvise radostan da sklopi oci i okonca taj divan dan! Zelje su bile nadomak ostvarenju, i kao da je svo to vreme samo cekao da se vrati, da obnovi secanja na detinstvo i zavicaj, kao da je to oduvek bio smisao...

Sedela je na sofi i razocarano zamisljala kako izgleda kada si srecan, kada imas brata, porodicu uopste... Tom jeste bio blizu, ali nikako nije uspevao da popuni prazninu koja je izgubljena... Trudio se, znala je da jeste... Ali krv nije voda...

Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 4:02 pm

neznash kako sam se osechala dok sam chitala ovo..
neznam, nemogu opishati..
Crying or Very sad </33
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 4:21 pm

omg!omg!omg!Ja 0w0 nisam chxitalla!prellep0 i ja sam p0chxella da skachxem kada sam widella da se 0n wraca kuci!!!!!jeeeeeee!stawljaj brz0 chxappp!!!!!!!!!!najbrzxe shxt0 m0zxeshx!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 6:53 pm

Vraca se kuci!!!!!!!!!
YeeeeeY!!!!!!!!!
Znachi, sve je bolje i bolje ...!!
Brzo stavljaj nov chap!!!!!!!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 7:25 pm

O.O
Mila tnx!!!!!!!!!!!!!!!!

Joxzy.. hwala i tebi...

majce... sta reci, uwek me obraduje twoja reakcija!

hwala wam.. bice chapp....

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 7:26 pm

Wii... a mene uvek obraduje tvoj chap xD
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 7:37 pm

pa super.... xD
a sta wam se posebno dopalo u owom chappu?

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 7:44 pm

Bilova reakcija... (:
I to sto je ovaj chap posvecen bilu a ne an....
A najvise mi se svidja to sto je Denzel dopustio da odu da vide An ... Konacno posle svega videce svoju malu sestricu (:
Sumnjam da mogu i da zamislim kakav je osecaj , divan sigurno , ali tako nesto se tesko moze recima opisati!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 7:55 pm

omg... majce drago mi je da ti se swidja... u toliko meri...xD

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 8:01 pm

Ja ozbiljno mislim kad kazem da si ti moj omiljeni pisac... Stvarno umes da pises i imam osecaj da unosis sve svoje emocije u tvoje price... Zato mi se ova,kao i sve druge tvoje price, mnogo svidja!!
pa cu da te pitam , kad ce nov chap ?? xD
Back to top Go down
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 8:03 pm

billovka94 wrote:

- Bill sta ti je?- Bojazljivo je rucicu polozila na njegov obraz. Poljubio joj je saku, a mlaz ljubavi posekao ga je tacno po srcu..
- Idi...molim te... idi!- Izbacio ju je iz krila, kajanje je grebalo po Billovom telu, seklo ga i mucilo... Tama se spretno uvlacila u njegov zivot, sirila miris nesigurnosti i placa... Miris nepravde..

ovo mi se najvishe svidja.
glej, ja sam malo looda, znam, ali srecna sam jer je svatio da je ann NUMBER ONE i srecna sam shto se tako ponashao sprema miljanu. rekla sam, znam da nisam normalna.. msm, miljana nije kriva ali jednostavno osecam odbivnost kon njoj.. i told you i am crazy xD
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 8:14 pm

majce... stw mi mnogo znaci sto me toliko cenis kao pisca... chapp sutra ...

Mila, razumem te... ehh... jedwa cekam da procitate ceo ff.. bas me zanima sta cete reci.. i nisi luda, to je normalno, uostalom, swako ima prawo na swoj utisak...

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 10:11 pm

aaaaaaaaaawwwwwwwww!!!!! Kris, obozhawam te! nemash pojma koliko mi je owaj chap ulepshao dan!!! wraca seeeeee!!! widece je!! yeeeeey!!!!!xD bash sam presrecna! samo shto ne pochnem da skachem na stolici xD

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
Amber
Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 29, 2009 10:36 pm

Lepa priča... Drago mi je da se Bill 'urazumio' i sve to ali ipak mi je nekako ao Toma. Ne znam zato... Confused02
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 30, 2009 8:41 pm

tanja O.O omg.... pa drago mi je sto sam ti ulepsala dan! xD

amber, hah... cudno kako predwidjas buducnost.. salim se... svejedno, tnx!

EDIT:

Ewo chappa....

13.

- Tom!!! Tom brzo!- Vrisnu Ann ushiceno.
- Molim?- Utrcao je u hodnik, uplaseno je gledajuci.
- Bill mi je pisao!! Vidi!!!!!- I dalje se smejala histericno, bujica radosti sasvim ju je potopila. Sijala je kao kakvo tvrdoglavo Sunce, sijala nasuprot monotoniji uspavane stvarnosti.
- STA? DOCICE?!- Poskocio je, grcevito stiskajuci parce papira. Oci su mu neukrotivo zaigrale u naletu nezaustavljive srece..
- DAAAAAAA!!!- Bacila mu se u zagrljaj. Toplina im je bojila raspolozenje najlepsim bojama. Sreca, da, sreca je napokon otkljucana i pustena da ih vrati u zivot. Belicasti osmesi krasili su im lica, a pupoljci nade procvetali su sasvim... Uzeo ju je u narucje i poceo da nosi po kuci.
- Tom prekini..- Kikotala se veselo. Nisam ti ja lutka!-
- Jesi, i to najlepsa!! Bas volim da se igram sa tobom!- Nikada nije ovoliko licio na razigranog decaka. Smejao se i odisao privlacnoscu. Miris tog slatkog parfema uvlacio joj se u nozdrve, terao je da nikada ne prestane da ga voli. Drzao ju je sigurno i jako, ne dopustajuci da ni najmanja klica sumnje pronikne u njene misli...
- Tomy bre!- Obgrlila mu je vrat, tiho mu sapnuvsi na uho. Volim te...- Reci su ga omadjijale, reci su mu preko trebale...
- ANN!!!!!!!!- Uskliknuo je. Kako sam samo uporan bio u ovom cekanju da budemo zasluzeno srecni!- Poceo je da se okrece, pritom je sve jace stezuci.
- Tom?- Iznenadjeno, i pomalo uplaseno je zackiljila.
- Ann, ne samo da te volim, nego zelim da zauvek budemo ovako srecni!- I srusili su se na krevet, jer izgubio je ravnotezu usled prebrzih okreta.
- Kako si smesan!- Glasno se nasmejala. Tomov dodir milovao ju je po obrazima, gledali su se pogledom svetlim, maglovitim... Sudbina bese zapala u reku ljubavi, nosila ih je neznim rukama, blago ih usmeravajuci na pravi put.. Spas im je lezao pod nogama, i gazili su stazama sigurnim..
- Lepotice moja!!!!- Utim joj je poljubio obraz. Ne mogu da zamislim dan bez tebe...- Zamisljeno je upro svoje tajnovite oci u njeno sneznobelo lice, terajuci iz njega dugu i pretesku zimu koja je nastala, donoseci mlado Sunce...
- Tom... Ne znam kako, ali ti si cini mi se, trenutno samo pod utiskom..-
- Ne... Zaista te volim!- Rukom ju je naterao da se opruzi po krevetu, a zatim je i sam legao sasvim uz nju. Zmarci su joj nekontrolisano harali venama. Uzbudjenje je raslo, kao cvet kad otvara svoje latice u ranu zoru, tako je i ona bivala srecnija i lepsa...
- Ja... Tom ja tebe volim jos i pre nego sto si mi postao brat...- Ugrizla se za usnu, zarivajuci zube dok usna nije zakrvavila. Otkucaji pomahnitalog srca kidali su joj grudi, Tom joj nikada nije izgledao lepse ni strasnije... Zudnja je prelazila granice, a sreca je maskirala stvarnost...
- Pa...- Zastao je zbunjen. Vazno je da se sada volimo, sada kada trebamo jedno drugom...- I na kraju je nanovo okacio nevin kez na savrseno lice. Vatra srece buktala mu je u srcu, ispunila ga nadzemaljskom voljom da se smeje i ostvari sve ciljeve sto cekaju..
- U pravu si... vazno je da se volimo...- Sneno ga je gledala, topeci se u kestenjastom prostranstvu Tomovih ociju. Prosla je rukom kroz njegove dredove, bio je tako blizu... Stvarao je neprobojni stit oko nje, i svi problemi i brige ostavljeni su napolje... U njihovom skrovistu bezbedni su i odseceni od muka...

- Miljana pocni da se pakujes!- Doviknuo je Bill iz svoje sobe.
- Bill ne mogu sama!- Ljutito je odgovorila.
- Moras! Ja nemam vremena!-
- Necu!-
- Onda cemo te ostaviti ovde!- Govoreci to prevrnuo je ocima, raspravljanje sa nerazumnom decom nikada nije voleo.
- E pa ne moze!- Stvorila se kraj njega, nadureno ga munuvsi u rebra.
- Ne dosadjuj!- Odgurnuo ju je, i nastavio sa stavljanjem stvari u kofer. Nestrpljenje se sirilo sve brze, i budilo u njemu paniku. Zeleo je da zna kako ce po svaku cenu videti sestru, kako ne postoji druga opcija... Igle sumnja bockale su ga neprestano..
- Necu da idem!-
- I ne moras!- Nje ni cuo njene reci, nije se obazirao, jer u njegovim mislima mogla je biti samo jedna sestra..
- Bezobrazan si! Samo mislis na tu odvratnu sestru!!!-
- Zalepicu ti samar ako ne ucutis!- Odlucno i sa pretnjom ju je pogledao, na sta je zanemela i vratila se u sobu. Poslusno poceci sa pakovanjem. Nije ni slutio koliko ga se bojala, koliko ga je smatrala mocnim i uzvisenim. Ljubav prema bratu zacela se u Miljaninom srcu, kao sto je i pre tacno 15 godina u Angelini zasijala...

Noc se polagano spustala na mirni pejzaz koga je posmatrala... Prozor joj bejase ogledalo spoljasnjeg sveta, okrutnog i praznog... Ali unutra, u njoj odvijao se film koga je zarko zelela... Cekala je, opet je zaplovila ustalasanim morem cekanja... Zvezde su kao Billove mackaste oci izbijale kroz oblake, otkrivajuci svetu svu svoju draz i lepotu... Pruzajuci joj priliku da jos jednom pozeli zelju, da pokusa da pronikne misteriju njihovog sjaja... Uzdahnula je, sanjalacki se nasmesivsi..
- Ann... videcemo se mi uskoro, volim te..- ponovila je Billove poslednje reci. Kao posledica budjenja tih dragocenih dubokih emocija jedna suza joj kanu u krilo.. Napokon smo uspeli da uhvatimo kljuc srece koji nam je svo ovo mukotrpno vreme izmicao...- Zvuk skripanja vrata prekinuo joj je nit mastanja, te se zustro okrenula.
- Ne spavas?- Nesigurno je sapnuo Tom.
- Ne... Udji ako zelis...- Prijatnim tonom ga je pozvala. Pazljivim korakom prisao joj je, i seo sasvim uz nju. Tomov skakutavi pogled dao se u istrazivanje zvezdanog neba, zabavljala se gledajuci kako mu tajne spoljasnjeg sveta obuzimaju misli...
- Ne znas koliko si savrsen...-
- Ne mlati... Savrseno ne postoji...- Nasmesio se, blago je zagrlivsi.
- Tom zar ova noc nije savrsena?- Nije znao da odgonetne njeno uista kompleksno pitanje, da li savrseno postoji? Odgovor je bio odlicno sakriven ...
- Pametna si ti..- Naslonio ju je na svoje grudi, mazeci joj svilenkastu kosu...
- Tako mi je lepo sa tobom...- Polozila je sake oko njegovog struka, sklopivsi oci u tom nestvarno toplom zagrljaju... Harmonija je sprzila svaki trag starih strahova, bezbrizno i srecno je zaspala... Mesecina im je jos velikodusno obasjavala lica, nacineci njihovu ljubav magicnijom i tajanstvenijom... Bili su poput leptirova, istinski prijatelji do kraja vecnosti...

Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 30, 2009 9:29 pm

Sorry sto nisam prokomentarisala prosli chapter... Ali stvarno, nisam mogla opet da se razbijam od plakanja Cry&Gone

Svidja mi se sto je Bill pretio maloj XD ...
Ta mala mi se nikad nije svidjala...

EDIT:
Pa ja sam prva prokomentarisala nesto, zato je danas prskala kisica XD

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 30, 2009 9:35 pm

twiny... plakala si??? ja idem da kazem bratu da ga wolim, jer to nikada nisam smela.. lol... znaci TI si plakala...omg.... *potresena*
salim se... weoma mi je drago sto je uspelo da te dirne.. a za devojcicu, msm, nije ona kriwa sto se rodila.. .nema razloga da je mrzite...

Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 30, 2009 9:37 pm

Ne vidi, nisam plakala konkretno za ovaj chapter... Plakala sam na sledeca dva XD

Umrla sma od plakanja, posle me je boleo stomak i grlo... Znas vec...

Mah, devojcica je... znam ja zbog cega je ne volim, ne zbog ovoga XD

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 30, 2009 9:58 pm

omg... mozda sam shwatila, mada bolje da nisam....
za plakanje, razumem, i ja uwek placem...

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 30, 2009 11:34 pm

billovka94 wrote:

- Bezobrazan si! Samo mislis na tu odvratnu sestru!!!-
- Zalepicu ti samar ako ne ucutis!

uffff ta mala Evil or Very Mad Evil or Very Mad
gloopa mala bebica !!

ali finally billy je pretio njoj muahahah Twisted Evil
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Forever yours   

Back to top Go down

Forever yours
View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Jean Luc Ponty, Frank Gambale joins Return to forever 2011
» Return To Forever
» Return To Forever 2CD and Bonus 5.1 DVD 2012
» Sam Kennison forever
» I don't usually like live albums, but....