Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Forever yours

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Forever yours   Wed Mar 25, 2009 12:56 am

o majce... pa... zao mi je sto stalno places, ali owo je realno... msm...
und hwala ti puno!

Mila nije namerno, on je prosto ushicen sto ima nowu sestru.. i ne razmislja kako to moze powrediti ann...

tanja.... opet ne znam kako da ti se zahwalim... twoji komowi mi jako znace jer kazes uwek kako ti se cine neke najbitnije situacije.. a wolim da cujem kako wam se sta dopalo ili wam se nije dopalo...
hwala ti.. puuuuuuuuuuno! a owo za kraj, pa i meni deluje tako.... Wink

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Forever yours   Wed Mar 25, 2009 2:58 pm

Krisi ti znas da mi mnogo volimo tvoje Fifice i da sve sto kazemo to je iskreno... ;*
Kad ce nov chap [:
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Forever yours   Wed Mar 25, 2009 4:32 pm

xxBiLl's*GiRlxx wrote:
Bill izgleda nije swestan koliku patnju oseca Ann dok chita to shto joj on pishe... a Tom... shta mu je od jednom??? nije on losh, samo mu treba wishe wremena da se oslobodi... dugo je bio ispod maske cool tipa i sakriwao osecanja....

Sreco moja, owo je prediwno napisano! jako mi se swidja kako zawrshish swaki chap, chini mi se kao da gledam neku seriju i onda na kraju epizode kamera polako odzumira i prikazhe kucu u kojoj se swe deshawa...ma znash na shta msm xD

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Wed Mar 25, 2009 5:29 pm

majche & joxy tnx puno! bice chapp... Wink

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 26, 2009 3:11 am

prelepo je...jedva cekam novi chap....

Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 26, 2009 10:49 pm

Pa... rekla sam ti da vec mogu da vidim tebe, Tanju, Kacu, Miljanu, Joxzy, mene i kompaniju kako se probijamo, maskirani, kroz masu da udjemo u bioskop na premijeru filma "Forever yours" ...

Rulja fanova vristi!!!! Svi vole Kriiiiiis!!!
A mi voljemo ovaj ff... :heartly:

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Thu Mar 26, 2009 11:27 pm

maky hwaja ti!!!

e twiny... znaci koji si ti lik... kakaw bre film owo nije ni za knjigu a kamoli bioskope xDD
hwala u swakom slucaju....

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 27, 2009 11:20 am

billovka94 wrote:
maky hwaja ti!!!

e twiny... znaci koji si ti lik... kakaw bre film owo nije ni za knjigu a kamoli bioskope xDD
hwala u swakom slucaju....

WTF??
Maja je u pravuuuuu!!!!
Bice ovde filma , i to supeeer filma!!!

A kad napises knjigu da poklonis primerak svim svojim TH sekicama i da bude tvoj potpis na toj knjizi!!

bounce
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 27, 2009 8:41 pm

Specijalna posveta!! Prvo meni! dweeb dance
O, da... kad napises knjigu, onda cu da citiram Ann ili Toma, kao sto sam citirala Hitklifa u mom siggu... n_n

I samo da znate, Prvi primerak knjige sa specijalnom posvetom ide meni! Back off!! XD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 27, 2009 9:00 pm

grrrr xD
svadjacemo se ... xD
salim se , necemo ... Samo zato sto sam JA dobra , pusticu da prva knjiga ode tebi... :PPP
Ali druga OBAVEZNO meni..njaaah XDDD
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 27, 2009 9:36 pm

xaxaxaxax.... bas se pitam ko ce da bude toliki ludak da izda moju knjigu.xaxaxxax..

hwala wam... bas me raduje sto cenite moje radowe!!! mnogo mi to znaci!

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 27, 2009 10:54 pm

shta bwe koji ludak? ima swi da se utrkuju da je shtampaju! a na pochetku knjige da stoji posweta: mom andjelu koga mnooooooooogo wolim!! xDDDDD i da mi se potpishesh, narawno!!

a film ima da se snimi chim knjiga postane dowoljno popularna, shto ce biti weoma brzo......

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 27, 2009 11:17 pm

da i da posvetis svima nama knjigu...xDDDDDDD
i ae postavljaj novi deo...

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 27, 2009 11:19 pm

Tako je! hocemo nowi deo!!

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 27, 2009 11:22 pm

xaxaxaxaxa... tanja kako znas da me nasmejes! ja kad bi roditeljima pokazala knjigu, ne znam sta bi se desilo.. xD
a moj woljeni brat bi umro od smeha.. prowereno! xDDD

e posto sam owako lepo raspolozena... ewo chapa!!

11.

Kisne kapi kvasile su joj obrze, magla i hladno vreme cinilo se da potpuno odrazavaju stanje u koje je zapala. Suze, bol a ponajvise ju je kajanje izjedalo... Bezvoljno se vukla do kuce, svaki korak jos jedna probadajuca misao da ga nema, da je otisao... Pod istim krovom zive, ali misli tako mnogo su razdvojene... A ona druga, ona mozda svetlija i jaca svetlost, sada sija miljama daleko, negde tamo u srecnom Parizu... Dva leptira i dalje traze svoj put, svoj dom i iskrene prijatelje... Treci se odavno izgubio u urbanom gradu...

Tom se prebrzo menja, cas sam uverena da me smatra za sestru, a onda me naprosto samo ostavi... Kao da nije zreo, a Bill je uvek imao resenje za sve moje probleme... Definitivno je nezamenljiv, moj brat...

Odupirala se mislima, ali same su joj nadolazile. Nije bilo stita da je sakrije, odjednom je suvise sama da zivi na surovoj pozornici sudbine....

Rekao je da ce doci, ali taj dolazak mogao bi tesko da mi padne. Kada sagledam kakva je situacija, nije nimalo dobro po mene da vidim onu krestavicu...

Ljutnja je polako probijala njenu slabu masku, izbijajuci joj na lice... Ali ar se ipak stisao, vetar ga je svojom hladnocom vratio u njeno srce, da tamo tinja i dogoreva poslednje ostatke secanja...

- Cao- Promumlao je Tom, videvsi je kako svlaci kaput.
- Cao-
- Kako je bilo u skoli?- Trudio se da zvuci opusteno, a neizmerno je strahovao da ga moze grubo odbiti.
- Jel si mi ti majka da me to pitas?!- Svadjalacki je uzvratila.
- NE, ALI SAM TI BRAT!!!-
- Molim?! Je li mi se ucinilo ili si se to upravo izdrao na mene?!- Hladno je zapitala.
- Jesam...- Pognuo je postidjeno glavu, burna osecanja sama su ga pretekla, a nije zeleo da podstakne svadju... Uloga brata velika je, a on je kasno uvideo svoju odgovornost... Plasio se, skliznuce mu iz ruku a da to ne zeli. Reci prolaze, potpaljuju vatru i onda se gube, a trebalo bi da smire pozar... Da je samo imao junastva da se otvori, da prekine glumu i kaze joj neizbezno, otkrije joj boju svog srca... Da je mogao... A mozda nije nalazio nacin...
- Tom.- Malo je procistila grlo, a potom nastavila. Prvo da ti se izvinim sto sam brzopleta, znaci izvini...-
- Ne... nemoj da mi se izvinjavas, jer ja..-
- Ne prekidaj me! I jos zelim da se izvinim za sve moje reci, jer nisu tacne! Ti jesi moj brat, i naravno da mi tesko padaju sve svadje, a ima ih puno! Bill je Bill, ali ti si ovde i trebas mi! Kao sto si i sam rekao, mi smo ovde, zasto onda otezavamo jedno drugom?! I ne zelim da te ova tako smelo prosuta iskrenost zbuni, razumecu da nikada nisi bio blizak sa Jovanom, i da ne znas nista o odnosima sestre i brata.. Ali pobogu, pa to je normalno... I ne zelim da ovo zvuci kao pridika, jer nije to...- Zacutala je, shvativsi da je previse dugo govorila, i on je cutao... Sva njena osecanja stajala su mu pred oci, prosuta bez trunke lazi i prikrivanja... Bas tu ispred njega, blizu, cak suvise blizu. Zanemeo je, sva strahovanja su nestala, prazna mu je glava, nema ni olaksanja... nicega... Kao da je zaledjen pod anestezijom... Stajao je i zurio u nju, svoju sestru...
- Tom?- Pruzila mu je jedan znacajan pogled, ali njegove oci su nepomicno zurile u njene, nikakav znak da je uopste ziv.
- Tom razumem te, reci bar nesto...-
- Ann...- Jedva cujno je izustio njeno ime, nasta mu je skocila u zagraljaj. Grlila ga je topeci sav led. A Tom je kao kip polozio sake na sestrina ledja. Osecaj da je nestvarno uz njega, da je pribijena sasvim do kraja, prijao mu je. Samoca je teska, kao neizleciva bolest... Ali Angelina je uspela da ga otkravi, i sada je smelije pomaknuo svoju ruku na njen struk, snazno je obgrlivsi.
- Ann volim te...-
- Ahh... znam... i ja tebe...- Spustila je glavu tacno na njegove razvijene grudi, ususkala se u bratovljev stisak, ponovo je bila najsigurnija, najvoljenija devojcica... A i sama je postala vise sposobna da voli, i da nikada ne zaboravi svoju bracu... Nezno je prstima dotaknula njegove rumene obrze, uzivao je, ocrtavalo se u iskrivljenom vragolastom smesku koji mu je stajao na licu...
- Nikada nisam trazio da imam nekog poput tebe...-
- Sasvim je normalno da imas sestru koja te najvise voli!- U tom ocaravajucem spoju Toma i nje, u tom divnom zagrljaju osecala je da ima srecu, drzala ju je cvrsto... Pustajuci svetlost da je obasja...
- Ali...-
- Ja te najvise volim... kako si lep... i bas moj brat...-
- Hvala...- Malcice je popustio stisak, stid je nadolazio, ali ga Ann vesto otera...-
- I ponosna sam na tebe, sto si jak i spreman da me volis... I ako je bilo mnogo lakse samo me odbaciti..-
- Ti si mi sestra...-
- Tom...- I drugu ruku stavila mu je na prelepo lice. Popela se na prste i pazljivo ga poljubila u obraz... Uzdrhtao je, ali se sasvim prepustio njenim toplim dodirima...
- Nemoj nikada da odes...- Uspeo je da kaze, boreci se sa rastucim emocijama.
- Necu...- Poljubila ga je opet, pustajuci da je ljubav obuzme...

Vreme je prolazilo uobicajenom brzinom, ali njeno srce kucalo je brze, pod vlascu najiskrenijeg osecanja... Prikovala se uz brata i crpela energiju, neophodnu da zivi, i da se odupre crnilu i poteskocama... A Tom, izgubio u se u tom nestvarnom polju osecanja... Smesio se i uzvracao ljubav... Napokon je uspeo da shvati kako moze voleti sestru, kako moze voleti uopste, da je spreman za tu ulogu...

Opet je stiglo pismo, i nije se iznenadila... Moralo je da stigne, jer ona jos nije odgovorila ni na prvo...

Ann nesto se ocito desava, a ja zelim da znam sta!!! Necu ti reci koliko sam povredjen, a jos vise uplasen. Takodje je suvisno reci da te i dalje jako jako volim... Mislim da zasluzujem bar jedno bedno pismo da si me zaboravila, i da ne zelis da me vidis...

Jos uvek tvoj brat....

Suze su joj posle na oci, prislonila je pismo na grudi i zajecala. Nozevi su joj boli srce, stvarajuci se odnikuda. Leteli su i bolno se zarivali, sve lazi i potisnuta osecanja sada su joj dosla glave, sva bezanja od teske istine... Nasla se u slepoj ulici, bol je prozeo svaki delic njenog bica.... Svetlece misli su se ugasile, a mrak je zauzeo presto...

- Tom...- Zavapila je polako se spustajuci niz zid, lezala je i plakala... Zastrasujuca tama ponovo je bila svuda oko nje, nigde resenja, spas je nestao...
- Molim?- Nezaintresovano se pojavio na vratima druge sobe.
- Tom...- Zaronila je lice u sake nastavljajuci da se gusi u patnji, taj poziv bratu bio je poslednji ocajnicki pokusaj da se izvuce iz zamke suza, ali bilo je prekasno da pobegne, morace da se suoci da nadmocnim i mracnim strahom... Od koga je bezala svih tih meseci...
- Angelina sta ti je?- Spustio se na kolena, podizuci joj glavu.
- Pism....pismo...- Pruzila mu je koverat, tuzno ga gledajuci. Slucajno je dotaknula Tomovu ruku, snop snage nasao joj se u ocima. Pozelela je da ga cvrsto zagrli, da se kukavicki sakrije i povuce ga na dno, gde je ona svakako morala da zavrsi, bar joj se cinilo tako... Pozelela je da bude sebicna i samoziva, ali je samo slabasno pronicala u njegove kestenjaste oci, oci spasa i srece...
- To ti je Bill pisao?- Ozbiljno je upitao vadeci parce papira iz koverte.
- Da...-
Nastao je tajac, Tomove oci su se suzile i udubile u citanje, posmatrala ga je iscekujuci nedokucivu reakciju koja ce uslediti. Uplasila se kao da gleda smrti u oci, moze je ostaviti, mogu je obojca ostaviti, ili ce je utesiti svojim snaznim rukama i blagim sapatom.. Drhtala je, svakom sekundom sve jace...
- Ann...- Ustao je sa poda ne odvajajuci pogled sa nje. Sama si kriva za ovo, zasto mu nisi odgovorila? Naravno da se brine i da je povredjen, sasvim logicno.-
- A mislila sam da me ti razumes!- Krenula je da ode, ali ju je uhvatio za ruku, toliko snazno da ju je zabolelo. Pusti me!-
- Ne mozes se vecito vaditi kako te niko ne razume! Prvo probaj sama sebe da shvatis, jer ocigledno da to ne mozes! Ja samo zelim da ti pomognem da razumes svoje greske, i da prestanes da ih cinis iznova i iznova!-
- Pusti me idiote!!!-
- Drugo, ne znam kako se ne gadis sebi, pored svega jos i i drska i bezobrazna!-
- Upozoravam te manijace, pusti me!!!-
- Ann kad ces da odrastes vec jednom?! Kako mozes da se ponasas tako neodgovorno i detinjasto?!-
- Ali Tom gresis.... i pusti me vise!!!-
- Ako te pustim oticices u sobu i naduriti se, patices misleci da si sama na svetu. A to je tako detinjasto i glupo, imas toliko prijatelja oko sebe!-
- Ti ne razumes!-
- Sta?!- Prodorno ju je pogledao, morala je da zastane, ne bi li se povratila.
- Da meni nedostaje Bill...- Skrhano je pokusala da objasni bol...
- Znao sam to, to je sasvim prirodno. A zasto ga onda teras od sebe?-
- Ne teram ga!!-
- Ja vidim da je drugacije... i on je sada nepotrebno zabrinut...-
- Pa...- Ostala je bez ideja kako da mu se suprotstavi, Tomova strela istine cimnula ju je toliko jako da se munjevito nasla u stvarnosti...
- Napokon si shvatila...- Prevrnuo je ocima pustivsi joj zacrvenelu ruku.
- Smilovao si se...- Gundjala je trljajuci bolno mesto, samo joj se nasmesio odlazeci nazad da gleda tw...

I resenje joj je neprestano bilo na dohvat ruke, a nije ga videla.. Nije primecivala u kolikoj zabludi zivi, i koliko moze biti srecna... Da treba da bude srecna. Ipak, i pored olaksanja koje je nastupilo, teret sudbine nije se tako lako dao umanjiti. I dalje ju je stezala istina da je Bill morao da ode, i da se verovatno nece vratiti... Mozda samo na kratko, ali taj mali period kada ce biti skupa, isuvise je nedovoljan da prezivi bez svog andjela...

- Tom?- Posla je za njim u sobu.
- Reci.- Seo je na krevet i zavalio se, cak je i ne pogledavsi.
- Tom pogledaj me!- Njegova hladnokrvnost ju je izludjivala, kako moze biti smiren kada je ona u problemu?!
- Ajde sta hoces?!-
- Pa... sta da kazem Billu... sta da napisem...- Osramoceno je pognula glavu, ne smognuvsi snage da uzvrati trazeni pogled.
- Zasto mene to pitas?!- Nasmejao se ironicno. Kao da ja znam nesto o vasim odnosima...-
- E pa... znas!- Besno je bacila novine sa stola na Toma. Kako si bezobrazan!!!-
- Daj Ann ozbiljno ti kazem.- Smejao se i dalje, prateci je po kuci.
- Sta sad oces?! Sama cu da napisem, dovidjenja!- Htela je da zatvori vrata svoje sobe, da kukavicki poklekne pod teretom i ocajava, ali je Tom postavio nogu.
- Stvarno hoces da ti kazem sta da napises?- Provocirao je zabavljajuci se.
- NE!- Gurnula je jace vrata.
- Ok onda...- I odsetao je nazad, jedva se boreci sa prikrivenom ljubomorom....

Izvisio sam, nanovo sam ispao nasamarena budala.. A jos onda sam znao da je Bill prvi...

Osecanje ga je probadalo, grebalo i ometalo u disanju... Devojcicu je veoma, veoma zavoleo, a ona mu sad zeli pobeci iz zagrljaja... Zeli se vratiti kuci, svom pravom bratu... Zeli da ode, da pusti talase da ga udave, da ga ostavi nezasticenog i smrznutog... Bojao se, i proklinjao sto ga je ljubav omeksala...

Bill, izvini... Pogresila sam....

- Ohh ne!!!- Zguzvala je parce papira, premisljajuci se kako da pocne pisanje. Za vec delic sekunde od kako je Tom u drugoj sobi, vec je zudela za njim... Njegovim slatkim pogledom, punim obecanja i bezbriznosti... Pomisao na Billa sada joj je donosila crnilo, uspomene na tezak period... Nije mogla da se seti nekadasnje povezanosti, da prizove lepe momente, njihove momente, kako su voleli da ih zovu... Glas andjela je zamuknuo, stopio se sa glasom protivnika, a nekadasnjeg prijatelja... Bila je zbunjena, uplasena sto ga polako, ali sigurno zaboravlja... I dalje joj je u duboko u srcu, ljubav nije prestala da tece, ali zarobljena je pod lancima vremena... Sivi i gubi se u nepovrat, u prostoriji svih ljubavi, svih nedozvoljenih i nemogucih ljubavi...

Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 27, 2009 11:25 pm

O, here it goes.... *priprema maramice*

Spoiler:

I dalje cekam da potvrdis da prvi primerak (sa posebnom posvetom) knjige ide meni... XD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 27, 2009 11:56 pm

da da majo.. kad se desi ( a nece se desiti) da izdam knjigu, tebi ide prwi primerak -.-'

Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 28, 2009 1:51 am

ja neznam vishe shta da kazhem..
PERFECT <33
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 28, 2009 11:24 am

Kris , knjige ce biti, to je prvo sto sam htela da ti kazem xDD
drugo , prica je savrsena ... predivna i pretuzna ....
Prelepo pises .......
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 28, 2009 1:43 pm

Mila.... bez texta sam... TNX!

majce, ubi me sa owim PRE xD

New fan
New fan

Number of posts : 65
: With Gaara <33
Registration date : 2009-03-28

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 28, 2009 1:44 pm

Prelepa pricha
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 28, 2009 2:17 pm

billovka94 wrote:

majce, ubi me sa owim PRE xD

hmm... ja to moram da napishem xD
kad se radi o ovoj prici ja bez PRE ne mogu xP
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 28, 2009 4:07 pm

ana, drago mi je sto ti se swidja! Smile

majce.. ako me ubijes nece imati ko da stawlja nastawak price..xaxa..

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 28, 2009 5:21 pm

uffffff.....sta cu sad da radim xDD
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 28, 2009 6:46 pm

Zapravo Kris, imace ko da stavlja nastavke *kezi se*

Ou yeah!!Dobijamprvi primerak, dobijam prvi primerak, dobijam prvi primeraaaaaaaak!!! A, Krisy, ne zaboravi da stavis, sa ljubavlju mojoj twiny!!
XD

Daj nam daljeeeeeeee... *puppy eyes*

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Forever yours   

Back to top Go down

Forever yours
View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Jean Luc Ponty, Frank Gambale joins Return to forever 2011
» Return To Forever
» Return To Forever 2CD and Bonus 5.1 DVD 2012
» Sam Kennison forever
» I don't usually like live albums, but....