Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Forever yours

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 20, 2009 7:32 pm

ima jos... Smile

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 20, 2009 9:04 pm

jeeeeeeeeeeeeeeeej... kad ces da stavis???
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
~AnGeLoR~
Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 20, 2009 10:56 pm

Ka' ce next?
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Forever yours   Fri Mar 20, 2009 11:07 pm

Quote :
Sami su, a tako blizu da probiju zidove... Jedna jedina topla rec otopila bi ih... Donela im bliskost koja bi ih ojacala...Pomogla im da pronadju srecu... Crnilo njihovih krila bivalo je sve tamnije, jos teze... ometalo ih je u besciljnom cekanju... A andjeo je poceo da zivi... polako zaboravljajuci svoje stare prijatelje...

Ne znam shta da ti kazhem, draga moja! sada sam prochitala swe, ceo FF od pochetka i, iako sam se trudila da ne zaplachem, nisam mogla da zadrzhim suze. nisam sigurna, ali mislim da je owo bio poslednji chap koji si mi poslala, ili je bio josh 1 posle njega... ne mogu da twrdim, poshto mi se, kao shto znash, pre nekih mesec dana swe izbrisalo... bash zato jedwa chekam nowi chap.

EDIT:

ma, ipak si mi poslala i sledeci. setila sam se nechega! anyway, sada wishe ne mogu da se hwalim kako znam celu prichu, pa cu morati, kao i swi ostali, da strpljiwo chekam da nam postawish chap............ Smile

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 21, 2009 12:18 am

jao tanjice mnogo ti hwala... bas me dirnes kad tako kazes da ti se swidja.. meni je stv neizmerno drago!!!
chapp sutra...

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 21, 2009 3:00 am

aaaaaaa pozuri...jedva ceka chap...

Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Forever yours   Sat Mar 21, 2009 1:23 pm

Pa, reci cu da znas vrlo dobro sta mislim o ovom ff-u...
Nisam promenila misljenje, niti cu...

I dalje tvrdim da je ovo jedan odlican ff... n_n

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 22, 2009 4:18 pm

maky ewo stawljam.. ako bas toliko cekas ;-)
majo hwala puno...

9.

Proslo je vise od devet meseci, proletelo vise od suza.. vise od zivota... Sve se izmenilo, cela porodica Schafer... Jedino su Katty i Albert odoleli vremenu, i ostali dva zaljubljena goluba...
Jovana je otisla u Milano, potpisala je ugovor sa nekom modnom agencijom... Zeli da postane model...
Tom se relativno dobro uklopio u novo drustvo, ali nikada vise nece biti veseo kao ranije... Iskren smeh potpuno je iscezao sa njegovog kristalnog lica, ovo su bili samo bledi obrisi srece. Stalno ga zovu na fudbal, a sve redje odlazi... Povukao se u sebe... Verovatno nije uspeo da se izvuce iz zamke cekanja, ili prosto ne zna kako...
Angelina, vise se i ne moze prepoznati... Obrazi su joj upali i nezdravo beli... Sa ukucanima rec ne progovara... Zivot u kuci je miran, retko se prekine ta parajuca tisina... I dalje cita pisma, gleda kroz okove cekanja... Ne zeleci da se izvuce iz toga... Nada obasjava svojom vatrom pogresna ubedjenja... Ona nije svesna...

Dugo mi nisi pisao, mozda previse dugo... A mozda ja prosto previse iscekujem... ne ljutim se... ne bih ni mogla... VTPNNS...

I to kratko pismo stavila je u postansko sanduce... Tuzno gledajuci kako se mesa sa ostalom postom...Toliko je rukopisa sastavila, toliko isplakanih reci... A za uzvrat stizali su osmesi, i bilo joj je drago, ali javila se i ljubomora...
- Zasto i ja ne mogu otici tamo?!- Cinilo joj se da su tamo svi srecni... Izgleda da je ta sreca zaboravila ovde da dodje... Uostalom, nije joj ni bilo vazno... Jedino sto je jos znala da radi jeste da ceka, i gutala je sekunde, svaku sve brze... Rizikujuci da se udavi... Mozda je ovaj zalogaj vremena prevelik, nedostizan za nju... Nije se plasila, nije ni imala snage da razmislja o tome...

A onda je stiglo neocekivano pismo, srusivsi sve njene labave nade...

Ne znam kako da ti saopstim ovu radosnu vest... Kako sam srecan!!!!!! DOBIO SAM SESTRU!!! Zove se Miljana... jako je slatka... Stefani, tatina sadasnja zena, juce je dosla iz porodilista. Svi smo veseli, voleo bih da nam se pridruzis u slavlju. Ovde je vreme suncano, Pariz je nestvarno lep... Nedostajes mi, ali uskoro ce raspust. Nagovoricu tatu da dodjemo kod vas... Zeleo bih da te vidim, da mi ispricas sve novosti...
Pozdravi Toma, i ostale ukucane!
S’ bezgranicnom ljubavlju, tvoj Bill...

U pismu je jos bila i slika malecne bebe. Zguzvala ju je jednim grubim pokretom.
- Ima sestru...- Zajecala je. – IMA SESTRU... IMA SESTRU...- Ponavljala je groznicavo... Bol je tekao, ne od silnih uspomena, ne od radovanja... Vec od novonastale mrznje prema tek rodjenom detetu...
- Ja mu ne trebam vise...ohh.... Bill.... volim te, ne radi mi to...- I dalje je stezala sliku u jednoj, a pismo u drugoj saci. Osecala se iznevereno, previse razocarano da se skloni bilo gde. A stajala je na vratima kuce, nesposobna da podigne pogled. Sklupcala se kod praga i plakala.
- Pariz je svetao, oni se smeju, oni slave.... A mi?! Mi smo u mraku... mi placemo....ahh...- Ucutala je, mozda vise cekanje i nije toliko vazno... A sta je zaboga vazno onda? Putokaz ju je napustio, lampa koja je i do tad slabo gorela, ugasila se. Bez najave, bez bilo kakve pripreme... Samo je iscezla, ostavila je da kao duh zuri u secanja, ona lepa, ali i ona odvratna, ona preteska koja je guse...
- Mozda vise i ne zelim da ga vidim....- Razocaranje ju je okruzilo sa svih strana, osecala se klaustrofobicno... Zarobljena u patnji, strahu, i bezgranicnoj samoci... Taj pakao je dugo stvarala, svih ovih meseci, i sada kada napokon zeli na svetlost dana, sada su joj se vrata zustro zatvorila... Ostavivsi je u bezivotnoj tami, medju djavolima svoje duse... Svojim rukama unistavala je sebe...
- Zasto mi je samo trebalo ovoliko da shvatim?! Da shvatim kako ce me svakako jednom ostaviti, zaboraviti...- Nevidljivi ubica zabadao je otrovne kandze u njeno mlado srce... Pustio da zivot kao planinski potoci istekne iz nje... Depresija nikada nije bila mracnija... Vera je ostavljena da vecno tuguje...

Nakon vise od sat vremena Albert i Katty su se vratili iz izlaska, i zatekli je kako i dalje jeca na pragu.
- Pobogu Ann sta trazis tu?!- Zakresta Katty gledajuci je zacudjeno.
- Nista... pustite me...- Devojcica se pridize i poput vetra nestade, krecuci se ka stepenicama.
- Ta tvoja mala nije bas sasvim normalna...- Prokomentarisa Albert dizuci obrve, kao da se gadi necemu.
- Znam...- Katty slegnu ramenima. – Vidim da nije srecna... Ali sta ja tu mogu?! Bice njoj bolje kad odraste... sada nista ne razume pa je tako...- Mirno je nastavila da seta hodnikom, ne pomislivsi vise nijednom na skrhanu cerku, nikada i nije vodila brigu za svoju decu... Neki ljudi ce zauvek ostati sebicni, velikodusnosti nema za sve...

- Dosta mi je!- Ogorceno je bacala jastuke o zid. – Uvek samo mene ostavljaju, uvek sam ja kreten koji se nada... uvek ja...- Ocaj ju je pobedio, i savila se na krevetu plakajuci bolno, najbolnije do sada. Depresija je poprimala vrlo ozbiljan izgled, sada vise nije znala ni zasto zivi, zasto trpi svu uzasnu patnju.
- On se smeje, on je rekao da ce me voleti... ali pronasao je zamenu... Boze...- Pritiskala je lice prstima, zeleci da iskoci iz koze, da pobije ceo svet i onda nastavi da tuguje u samoci... Ponovo je nasamarena, i to od svog zastitnika, ako joj on ne moze pruziti poverenje, a ko moze?! Svet se odjednom nacinio preterano snazan i neprijateljski nastrojen. – Zasto sam morala da cekam ako ce biti ovako?! Ako ce cekanje biti uzalud, zasto sam cekala?! Zasto sam tracila zivot?!- Grizla je usne, grizla dok nisu pocele da krvare, besnela je, ali nije bila dovoljno jaka da iskaze taj odvratni bes. Varnice su joj prebrzo tekle venama, gusila se a onda ponovo punila pluca tugom.
- Prazno je, sve je prazno oko mene... Nema nikog.. A ja zelim sve...- Lice joj se potpuno stopilo sa suzama, vazduh je nesnosljivo zagusljiv i tezak... Da je samo mogla da ga zaboravi, ili da zna da on nije prevrtljiv, da je ta beba samo njen strah, koji ce Bill sa lakocom oterati, da je mogla da mu veruje, makar i na slepo... Ali nije imala zasta da se nada, sudbina joj je ocigledno predocila znakove, nova sestra jeste rodjena. Tamo negde u Parizu Billov zivot nanovo je poceo, a njen je ovde odavno satrunuo, izgubio se bestraga medju jecajima. Sklopila je oci misleci da joj je bar san jos saveznik, medjutim, nije zaspala... A svaka sekunda cinila se za vecnost duza od prethodne, djavoli su igrali prljavi ples oko njenih umrtvljenih misli, nije mogla da prihvati svoju gresku, ni gresku svoje raspadnute porodice... A sva muka sada je spala na njena nejaka pleca...

Odjednom javila se svetleca misao medju svom tom tamom, istinski cudna i besmislena, ali odlucila je da je sledi...
- Jos jedna greska, manje vise na istom sam... Gore od ovoga ne moze biti...- U pidzami izdigla se iz kreveta, i uputila ka Tomovoj sobi. Tek tada uvidevsi koliko joj je telo izmuceno i slabo, vukla se tromo sve do vrata, a onda zastala razmislivsi jos jednom.
Usla je.
- Tom?-
- Ko je to?!- Okrenuo se u krevetu, ne raspoznajuci joj lice.
- Ann...- Zamucala je pustivsi da joj bol malkice okvasi obraze.
- Sta je bilo?- Iznenada se izvukao iz krveta, prisavsi joj u pomrcinu. Brzinom munje je reagovao da se potpuno zbunila, i ona sacica reci sto je htela da mu otkrije, isparila je.
- Ne znam... Tom ja vise nista ne znam...- Zagrlila ga je ne mareci sto ce mozda odbiti taj zagrljaj potpunog ocajnika. Pribila se uz njega i jecala. Bliskost koja se polako stvarala itekako joj je prijala. Posle tog predugog i previse teskog perioda osetila je da nije sama, da je neko razume, a najvise od svega ju je grejalo sto je taj neko voli... Sto je taj neko sada savrseno blizu nje, i skoro sasvim odgovarajuce moze da popuni njenu bolnu prazninu. Tomov dah je kao spasioc topio njene obraze, i njegove zabrinute a opet nestvarno sigurne oci su joj davale odmor, odmor od samoce i tugovanja. Uzvratio je zagrljaj pustivsi da mu suza sklizne, nije se plasio sto je svet napokon dobio priliku da ga prozove za kukavicu, sto je otkrio svoju slabu tacku, i dopustio da pronikne u dubinu njenih potamnelih ociju. Osetio je da je prihvacen, da je ona tako bolno slicna njemu, da ga razume. Da razume zasto vise nikada nece moci zaista da se osmehne i obraduje sitnicama. Zasto je tako tmuran kao kisan dan, i zasto je nepredvidivo poceo da se zatvara... Laknulo mu je, pa ju je ohrabren time stegnuo jos jace.
- Ann sta je bilo? Mozes mi reci... slobodno..- I kao da je citavo to uzasno vreme bila uz njega, kao da su svaku parajucu suzu pustili zajedno. I ako nije bilo tako, nisu se ni kajali sto je gomila greska ucinjeno, i potom zaboravljeno. Bilo je vazno sto su sada zajedno, sto sada mogu da veruju jedno drugom, a poverenje je bilo od velike vaznosti za njihove slomljene nade... Ukrstili su prste, ukrstivsi i snage. Bila je mladja, mnogo slabija i vise sklona padu. Ali to sada i nije bilo znacajno, tuga potresa jednako oboje, i jedino se ujedinjeni mogu sasvim odupreti...
- Tom... volim te...-
- Mala moja...- Poljubio joj je kosu. – Sestrice ne brini...-
- Ali Bill je nasao novu sestru...-
- Kako novu?-
- Rodila se... i srecan je... a ja mu vise ne treb...- Nije smela da zavrsi recenicu, strahujuci da time moze prizvati losu sudbinu... Samo je nastavila da pusta jecaje iz vec sasvim napacene i povredjene duse...
- Ti imas mene... i v..vo...volim...te...- Izgovorio je, prvi ali tako nestvarno istiniti put.
- Hhahh..- Uzdahnula je, zagledavsi mu se u tuzne oci.
- Volim te Ann...- Ponovio je promuklim, ali osetno odlucnijim glasom.
- Tom...- Ceznjivo mu je milovala obraze, ne prestajuci da ga gleda pravo u oci. – Tom ti si...-
- Tvoj brat?- Nasmesio se.
- Da...- Govorila je mekanim i opustajuce prijatnim i neznim tonom. Kako li je samo bila zadovoljna, ne srecna, jer za srecu je potrebno vise svetlosti. A ona je imala samo jednu zvezdu, ali vrednu, imala je Toma.
- Malena moja... volis li me stvarno?- Izusti on slomljeno, ne prikrivajuci koliko je ranjiv.
- Ja... Tom... naravno...- Zatim mu je poljubila celo, i prislonila mu se uz vec mokre grudi... Zaspali su ubrzo, ne prestajuci da se opustaju u novonastaloj celicnoj vezi... Napokon su pronasli put, stazu moguce srece... Osecali su ispunjavajucu toplu ljubav... koja je bila neophodna za oporavak...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 22, 2009 9:07 pm

Kris ... Ja sam isplakala ko luda dok sam ovo citala...
Mogu da zamislim kako se Ann oosecala kad je gledala sliku te bebe ...
a opet ovaj kraj je predivan...
Molim te pisi jos .....
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Sun Mar 22, 2009 11:54 pm

plakala si? omg.... i mnogo ali stwarno mnogo mi je drago sto ti se swidja!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 23, 2009 3:34 pm

Ko da je nesto novo da placem na tvoj FF xD
Ti znas kako se ja odusevljavam dok citam tvoje FF-ove [:
Jos jednom , ovo je P-R-E-D-I-V-N-O xDDD
Kad ce novi chap ??? n_n
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 23, 2009 4:43 pm

Kris... Ne mogu ni da zamislim kako se osecala kada je citala to pismo, a tek kada je videla sliku...

Pustila sam par suza dok sam citala zadnju scenu... Ovaj ff to zasluzuje... Zasluzuje svaku pohvalu. To i jos mnogo, mnogo vise.... *claps*

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 23, 2009 5:59 pm

majcxe... hwala ti... ne znam zasto toliko wolis moje ficowe...
majo, omg.... TNX!!!!!!!!!!!!!!!!

und bice chapp uskoro....

Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 23, 2009 7:03 pm

OMG ZASHTO PISHESH TAKO TUZHNO, WHYYY????
sad sad sad sad sad sad
neznash koliko sam plakala sad Sad
ufff kako me nervira Bill !! znam da on josh voli Ann ali nervira me, jer kada pomislim kako se Ann osecha... uffff Mad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 23, 2009 8:41 pm

omg

ipak nisam znala ceo chap...

owo je... gosh, ostala sam bez texta!!!! ne mogu da werujem da im je trebalo toliko wremena da se otwore, da shwate da su zajedno u swemu owome... ne ljutim se na Billa, i on ima prawo na swoj nowi zhiwot, kao shto sam sigurna i da ce Tom i Ann sada krenuti iz pochetka. Katy ne mogu da podnesem! ne werujem kako neko mozhe biti tako okrutan prema sopstwenom detetu!!!!

Kris... ti si genije! owako neshto josh niko do sada nije uspeo da napishe! mozhemo se truditi da budemo dobri, ali nikako necemo biti najbolji, jer si TI najbolja! wishe nema swrhe porediti te ni sa kime, postala si neprikosnovena, my Angel!!!!

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 23, 2009 9:46 pm

xNayumi Vampirex wrote:
Pa, reci cu da znas vrlo dobro sta mislim o ovom ff-u...
Nisam promenila misljenje, niti cu...

I dalje tvrdim da je ovo jedan odlican ff... n_n
i znam kak0 se Ann 0seca...jbn-0 znam taj 0secaj...uxx...
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 23, 2009 10:47 pm

Mila, pa... nije on kriw sto je dobio nowu sestru... a zasto pisem tuzno, pa.. ne znam.... jednostawno je tako... und hwala ti puno, ne mogu da powerujem da swi placete! O.O

Tanja... ja.... ja ne... ne zn... znam... st.. sta da ...kaz... kazem.... HWALA TI ANDJELE!!!

Joxy tnx i tebi...

pa owo je jedan po meni jako realan ff, i jako mi je zao ako je neko iskusio nesto slicno owome.... znam da je tuzno... i boli...

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Mon Mar 23, 2009 11:42 pm

My Angel, nema na chemu da mi se zahwaljujesh! Ti znash da je to shto sam napisala istina i nishta osim istine! xDD

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 24, 2009 12:03 am

ali ti ne mozes ni da zamisls koliko meni to znaci!!!! ja.. ja sam toliko srecna sto se wama owo swidja!

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 24, 2009 12:05 am

drago mi je da te chinim srecnom, my Angel!!! Smile

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 24, 2009 3:09 pm

billovka94 wrote:
majcxe... hwala ti... ne znam zasto toliko wolis moje ficowe...
OMG OMG!
E pa volim ih zato sto su odlicni , prelepi predivni ....
I zato sto me uvek pogodis u srce kad pises ..
ETO ! xD
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 24, 2009 6:13 pm

bas je OMG...hwala ti....

ewo chappa....

10.

Osvanulo je prohladno jutro, jos su zagrljeni spavali. Maglovito vreme tako dobro je oslikavalo njihove zbunjene i zamucene misli. Prosla noc cinila se kao daleki san, ali bila je stvarna. Sa svetloscu dana vratili su se i stari strahovi, zajedno sa odbojnoscu ka otvaranju... Tom pospano osmotri Angelinu koja mu je naslonjena na grudi, cvrsto spavala.
- Uhhh.- Uzdahnuo je, blago se protegnuvsi.
- Mmmmmm...- Budila se takodje. Tom?!- Potom je ciknula od vreline njegovog tela.
- Ann?!- Cudio se nista manje od nje.
- Ja... izvini....ov..- Mucala je zurno ustavsi sa njega.
- Stani...- Stegnuo joj je ruku, netremice je gledajuci.- Ann... uredu je...-
- Izvini... izvini Tom..- Skrenula je pogled u stranu.
- A zasto? Zar mi je zabranjeno da vol.... ovaj... da mi sestra bude u sobi?!- Pustio joj je ruku, nervnozno prosavsi prstima kroz dredove.
- Pa ..... valjda ne...- Porumenela je, na tren ga osmotrivsi. Bio je preterano savrsenog lica, da, ta decija nekadasnja zaljubljenost zaigrala joj je u srcu, a onda se potpuno povukla pred cinjenicom da joj je polu-brat.
- Onda mozes da ostanes... mislim... Oticicemo zajedno na dorucak?-
- Da...- Zasto mi je brat?! Zasto jedina dobra stvar mora da ipak bude pogresna?! Jos jednom je zatvorila oci, uveravajuci se da ne sanja, a onda ga sa punim poverenjem pogledala.
- Idemo li?- Osmehnuo se setno.
- Axa...- Nezno je svoju ruku polozio na njeno rame, zmarci su joj naglo protrcali ledjima. Buknuo je plamen nesigurnosti, ali i nadzemaljskog uzivanja. Tomov dodir bio je zapanjujuce pazljiv i mek. Topila se u talasima topline i sigurnosti, a on, svoju auru zadovoljstva preneo je na malenu iskru srece, na svoju sestricu. Sisli su tako prisno zagrljeni na opste cudjenje ukucana.
- Sta ja to vidim?!- Kezila se Katty stavivsi ruke na bok.
- Tom?!- Zabecio se i Albert, odmeravajuci ih.
- Samo sam zagrlio sestru, ima li tu nesto lose?!- Uzvrati im Tom samouvereno.
- Jovanu nikada ne grlis...- Zajedljivo doda Albert, i pokaza im ka postavljenom stolu.
- To sad nije vazno... Sedi Ann.- Izmakao joj je stolicu, a potom i sam seo do nje. Svo to neobicno vreme je cutala, nemo gledala kako sreca igra oko nje. Da li je zaista moguce pronaci mir u ovoj tudjoj porodici?! Cinilo se da jeste, ali ipak je nenormalno strepela da ce Tom, i sreca zajedno sa njim nestati, i ostaviti je nepravedno samu. Svi su bili nasmejani, svi nestvarno lepi i radosni. Da li je ovo san? Da li je sreca dosla na njen poziv? Nije znala, nije ni smela da razmislja. Samo je uzivala, blistala na svetlu kucnog ognjista.
- Dorucak je izvrstan!- Pohvalila je majku, uputivsi joj prijatan pogled.
- Hvala Ann.- Nasmesila se polaskano, cerka joj se obratila nakon toliko vremena. Zbunjenost se ukucanima igrala ocito smelo. Vrtela ih je i okretala samo po svojoj volji. Vladala je topla atmosfera, nagla promena sve ih je ostavila bez reci...

Dan je odsetao istim suncanim tokom, pa jos jedan blago srecni dan... Vikend je prosao, zacudo, skola joj nije pala mrsko. Veselo je skakutala po sobi, pevuseci nepoznatu pesmu.

Nije moguce da se ovako sve promeni... ne moguce...

Razmisljala je stavljajuci torbu na rame. Utim je lakim korakom izasla iz sobe...

Bljestavost Sunca caskom ju je zaslepela, opet se osecala zivo i ispunjeno. Staze zivota krivudave su i tajne...

Tom se nanovo probudio iz nocne more tugovanja, i napokon poceo da udise istinski zivot. Izmene su same pohitale na povrsinu, cinile su se bas kao dobitna kombinacija srece...

- Hey Ann!- Prisla joj je Tanja.
- Hey! Sta ima?- Smesila se neobicno veselo.
- Nista... Ti si mi nesto cudna danas?- Zackiljila je radoznalo.
- Hah... ma ne, samo sam... srecna...-
- Wow, nakon toliko vremena...pa lepo...-
- Da...- Zagledala se nekud u daljinu. Da li je stvarno mogla biti srecna bez Billa? Odgovor je pohrlio ka ustima, a onda se iznenada ukocio u grlu. Da li je mogla?!

Prosla je jedna nedelja, jedna nedelja kao jedan san. Smejala se, svaki dan pricala sa Tomom. A i odnos sa majkom postao je za nijansu bolji... Zivot je tako saren, a sudbina nikada nema zacrtan plan. Jer njena se upravo menjala...
Bio je to kratak, ali povoljan period za Angelininu suetu, okrepila se i dobila zdravu boju... Mali predah cinio se da ce trajati zauvek, a onda je novo pismo zasenilo nade...

Ann zasto mi nisi pisala? Zaista se brinem... Molim te javi se uskoro!
Ehh... a sad da probam da ti docaram koliko smo mi svi presrecni, tata se cesce raduje, ne prepoznajem ga! Doista, i ja sam srecan. Miljana je jedno umiljato stvorenje, OBOZAVAM JE! Podseca me na tebe, i kada je cuvam, imam osecaj da si bas ti pored mene... A opet toliko se razlikujete, ona je jos mala, ne razume reci koje joj govorim, a ti si uvek razumela.. ti.... nedostajes mi, iz secanja polako mi bledi tvoj biserni osmeh, ne zelim da me zaboravis... Daleko sam, ali bice prilike da se ispricamo, hoce... Meni je ovde u istinu lepo, ali nije potpuno bez tebe! Nadam se da ces moci u nekoj buducnosti da mi se pridruzis, naravno, ako zelis to... Zamisli ti,Miljana i ja zajedno? Kako bismo bili srecni, ehh... volim vas... Jeste ona mala, ali mi je sestra, kao i ti... Ann docicu ja, bicemo zajedno... To je sudbina.... VTPNNS...

- Nas troje?!- Zgadjeno je pomislila na tu scenu. Nema sanse, ja tu odvratnu Miljanu nikada necu voleti, nikada....-
- Ann sta si rekla? Ne cujem, jel se meni obracas?- Progvirio je Tom kroz vrata druge sobe.
- Ma ne... citam..ovaj...-
- Jel ti to Bill pisao?-
- Pa...- Ucutala je pomalo postidjeno. Jeste...-
- Ey daj mi da vidim!- Skocio je cilo, za sekundu se nasavsi pored nje, istrgao joj je pismo iz ruku.
- Ne Tom... nemoj da citas!-
- Zasto?- Cudio se tumaceci joj nedokucivi izraz lica.
- Pa.... nemoj... samo nemoj...- Uzela je natrag pismo, stavljajuci ga u dzep.
- Onda mi ti reci sta ima novo kod Billa?- Nasmesio se decacki, bilo je nemoguce odoleti mu, te Ann takodje bojazljivo razvi usne.
- Kaze da je neizmerno srecan, i voli....ssv...svoju... sestr...mislim tu malu... Miljana se zove...valjda...- Mucala je, sada se mrsteci ojadjeno.
- Ann, sto te to vredja toliko?-
- Kako da me ne..- Povisila je ton, odavajuci duboko protivljenje.
- Ann... slusaj me! Ti i ja smo OVDE, Bill i ta mala su TAMO. Kada oni dodju OVDE bicemo svi zajedno, ali nemoj da mislis da su oni TAMO srecniji, pa zar ti nisi srecna samnom?!- Odjednom je zastao, izvio usne u neobican polozaj, kao da zeli nesto da kaze, ali glas mu se zaledio.
- Ali Tom...-
- Zar ti nisi srecna samnom?!-
- Jes..-
- Sta ne valja!? Reci mi sta prokleto ne valja? Zar nisam ucinio sve da me voli... da budem dobar brat?! RECI MI!- Ocajno je mahao, pustivsi da mu se glas slomi. Kajala se zbog nepromisljenih, i ustvari tako netacnih reci. Tom je njena sreca, jeste, njena nada i podstrek da nastavi dalje... A ona, ona je to tracila kao da ne vredi ni jedan dah, i dalje je zurila u tamu, ne pokusavajuci da prati Tomove spasilacke korake... Pogresila je, ali gresku ce po prvi put ispraviti!
- Ne...- Nezno mu je dodirnula uzdrhtalu ruku. Tom ti zaista jesi divan brat, ne lazem, stvarno jesi.... Samo..-
- Ti volis Billa..- Odmahnuo je glavom.- Znao sam to, ali sam se opet nadao... da ces jednom i mene tako voleti... Ma.. gotovo...je...-
- Tom?!-
- Molim?!-
- Nemoj da pricas tako!- Prisla je jos pola koraka, skoro pribivsi svoje telo uz njegovo. Ja te volim, Tom, ja bez tebe ne bih sad bila ovde!- Gledao je u stranu, a povremeni trzaji njegovih uzrujanih ociju pokazivali su da joj ne veruje.
- Ann... uzalud je da prikrivas istinu, ja nikada necu biti kao on... ja nisam...-
- Mozda te zato bas i volim!-
- Ann... oboje znamo da nove greske ne donose nista dobro!-
- Tom sta ti hoces?! Ako ti moja iskrenost nista ne znaci.. onda..ond..-
- Onda sam ja upravu, gotovo je... ja nisam...-
- Nisi moj brat zato sto to ne zelis! Ahh... zasto nikada ne mogu da shvatim na vreme?!.- Udarila je nogom o pod, a zatim pobegla u svoju sobu... Tom se nije pomerio, stezao je napete pesnice pozelevsi da reci nisu tako nepromisljeno presle usnama, da greska nije ucinjena...

Koliko je god to Sunce bilo svetlo i toplo, sada se pretvorilo u hladno, zubato... Reci nisu prestale da klize, tekle su i nestajale... Ostre, odbojne, lazne... Zidovi su poceli da se sami zidaju, umanjivsi prostor za iskrenost.. za srecu... Svi pogledi tuzni, ceznjivi, a nikog da makne zavesu ljutnje i zbunjenosti... Patnja je zakucala na vrata, ali niko nije hrabar da otvori...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 24, 2009 8:18 pm

Ovo je predivno...
Ali.. Zasto sve mora ovako lose da se zavrsi...
Evo, ponovo, krecu mi suze... Majka ce da mi zabrani da citam ovo jer uvek placem...
Kris... Stavaljaj novi chap navukla sam se na tvoj FF!
Back to top Go down
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 24, 2009 10:27 pm

bash mi je zhao Sad

'Miljana je jedno umiljato stvorenje, OBOZAVAM JE!'

bill ko da namerno prica o njoj Evil or Very Mad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Forever yours   Tue Mar 24, 2009 11:27 pm

Bill izgleda nije swestan koliku patnju oseca Ann dok chita to shto joj on pishe... a Tom... shta mu je od jednom??? nije on losh, samo mu treba wishe wremena da se oslobodi... dugo je bio ispod maske cool tipa i sakriwao osecanja....

Sreco moja, owo je prediwno napisano! jako mi se swidja kako zawrshish swaki chap, chini mi se kao da gledam neku seriju i onda na kraju epizode kamera polako odzumira i prikazhe kucu u kojoj se swe deshawa...ma znash na shta msm xD

Raise your voice
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Forever yours   

Back to top Go down

Forever yours
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Jean Luc Ponty, Frank Gambale joins Return to forever 2011
» Return To Forever
» Return To Forever 2CD and Bonus 5.1 DVD 2012
» Sam Kennison forever
» I don't usually like live albums, but....