Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Unbreak my heart

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Unbreak my heart   Fri Feb 13, 2009 9:38 pm

Dakle, blamiram se ovim, ali nemam sta da radim, a ne povredjuje mi se jos neka pufnasta zivotinja za Bevare of the night nastavak...XD Rolling Eyes

Kapljice kise polako su dobovale po prozorima i zastakljenim vratima balkona.Nesigurnim pokretima je otvorila vrata.Svez vazduh pekao joj je nozdrve.Par suza probilo je tu savrseno sagradjenu masku stabilnosti i srece.Svega je nekoliko meseci nakon sto je zalupio vrata za sobom, nakon sto je bacio sve te godine u vodu i otisao...Otisao kud ga put odnese.
Pogledom je letimicno prelazila preko masivnih zgrada tog jednolicnog grada u kome je zivela.Spustila je pogled.Njena duga crna haljin zigrala je u naletu ledenog vetra koji je uz tuzan i bolan fijuk nosio hladne kapljice kise zajedno sa secanjima.Jos jednom je pogledala tmurne boje koje su se prelivale po nekada tako veselom gradu dok je napustala toplu sobu i izlazila na mokar balkon.

Don't leave me in all this pain
Don't leave me out in the rain
Come back and bring back my smile
Come and take these tears away
I need your arms to hold me now
The nights are so unkind
Bring back those nights when I held you beside me

Zvuk klavira u daljini ju je opijao dok je kisa kvasila njenu kosu, lice, telo...Kako ju je samo svaka kap pekla, kako je svaka rec bolela...

Nekako je pokusala da se pribere, iako ocito to nije zelela.Trebalo joj je samo tako malo vremena da vrati sebi osmeh na lice.Bilo joj je potrebno da jednostavno sedi u cosku i nastavi da place ko tada kada je molila, preklinjala za malo mira i srece.Za ponovno vidjenje svetla u njenom tmurnom zivotu.
Ocigledno nije mislila da se svi oni savrseno srecni momenti zavrsiti okrutnom borbom za sacuvanje trunke ljubavi koja je prezivela.
Kao proteklih meseci i kao one veceri, bilo joj je neizmerno tesko.Pokusaj da se smiri nije davao rezultate i sve je bivalo jos teze.Svaka suza urezivala bi se jos dublje u njeno ranjeno srce.

Zaplakala je.Suze sedefastog odsjaja koji su poprimale na mesecini, lagano su se spustale niz njene obraze dok bi im po koja kap kise promenila pravac kretanja, pomesavsi se sa njima i preobrazivsi se u ledeni dodir samoce.Slegnula je ramenima, pokleknuvsi.Srusila se na hladan balkon prepun malenih barica u kojima se ocrtavala mesecina.Kao da je ceo grad odisao njegovim mirisom.Kao da nije bilo mesta na kome bi mogla da se sakrije a da to nije bilo mesto koje ju je probadalo jer je on tu boravio.Kao da nije bilo stvari koja ga nije pocecala na njega i njegovo prisustvo, njegove poljupce, dodire.

Un-break my heart
Say you'll love me again
Un-do this hurt you caused
When you walked out the door
And walked outta my life
Un-cry these tears
I cried so many nights
Un-break my heart, my heart

Taj zvuk lupanja vratima odzvanjao joj je u svesti dok je sa zbunjenim izrazom lica pokusavala da kroz prozor otprati njegovu nestajucu siluetu.Ali, otisao je samo on.Secanje na njega i silueta njegovih poljubaca i zagrljaja ostali su da joj ne dopuste da vise ikada zivi bez njega.Bez jedinog koji je mogao biti taj, bez onog koji je ukrao kljuc njenog srca, otkljucavsi ga krisom tokom noci.Taj lancic koji nikada nije skinula kao da se stezao oko njenog vrata sve jace guseci je u uspomenama koje su ostale.

Lezala je tako na balkonu, opruzena, na kisi...Tesko je disala, cini se, izdisala...Haljina je bila mokra kao i njena kosa i bilo je katasrtoflano hladno.Nadala se da ce se smrznuti, ali ne, ona ce nastaviti da zivi tim okrutnim zivotom od kojeg nista nije ostalo.
Malo se pridigla, pognute glave pustivsi da mokra kosa padne preko njenog lica.Na njenim usnama osecao se slan ukus koji je iritirao, ali je bio njihov stalni posetilac.

Take back that sad word good-bye
Bring back the joy to my life
Don't leave me here with these tears
Come and kiss this pain away
I can't forget the day you left
Time is so unkind
And life is so cruel without you here beside me

Dani su sporo prolazili.Samoca je uzimala sve vise radosti koja se krila negde duboko u njoj.Bela zavesa lebdela je presijavajuci se na ulicnoj svetlosti bas kao sto je i secanje na njega jos uvek lebdelo negde u njenoj podsvesti zasenjujuci je iznova.Verovala je u iskrenost onda kada joj je bilo potrebno da u to veruje.Verovala je u to da ce se vratiti onda kada je odlucila da laze sebe, ali verovala je u ljubav.Verovala je da ce vesele boje vratiti u stvarnost.Da njegov dodir nece biti samo neostvareno san, i da ce, ako se ikada vrati, poljupcem oterati bol...

Un-break my
Un-break my heart, oh baby
Come back and say you love me
Un-break my heart
Sweet darlin'
Without you I just can't go on
Can't go on

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)

Last edited by xNayumi Vampirex on Sat Feb 14, 2009 1:45 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Unbreak my heart   Fri Feb 13, 2009 10:17 pm

Kako je lepooo...
Majo prelepo je... Odusevila si me sa ovom pricom.. i ovi stihovi su savrseno uklopljeni...
Predivna prica
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Unbreak my heart   Fri Feb 13, 2009 11:12 pm

placem, kao j*beni kreten.. majo, ovo me je taaaaaaaako podsetilo na moju situaciju, msm razlikuje se, ali znaci ipak sam se na neki nacin pronasla..omg ne mogu da prestanem da placem...

predivno p r e d i v n o PREDIVNO P R E D I V N O !!!!!!!!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Unbreak my heart   Fri Feb 13, 2009 11:31 pm

Predivno zaista!!!
Msm da je to sve što imam za reć'...
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Unbreak my heart   Sat Feb 14, 2009 12:57 am

ja sam wec reklla znash kad bi owo moja mashta uspella da stwori?nikad...preprellepo...alli prellepo..neam rechi!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Unbreak my heart   Sat Feb 14, 2009 1:50 am

Hvala vam ljudi...Znaci mi, iako jos vek tvrdim da me je inspiracija napustila nakon sto sam napisala naslov XD

Bas mi je drago da vam se svidja, zaista...n_n

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Unbreak my heart   Sat Feb 14, 2009 4:34 pm

JustTheGirl wrote:
Predivno zaista!!!
Msm da je to sve to imam za reć'...
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Unbreak my heart   Sun Feb 15, 2009 8:39 pm

prelepa prica..sta lupas...da te je inspiracija napustila....ovo je predivno....

PostSubject: Re: Unbreak my heart   

Back to top Go down

Unbreak my heart
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» New Blessed By A Broken Heart song!
» daughtry - Heart Of Worship
» Anbody know anything about the 80's group Fierce Heart?
» Fierce Heart
» The Holidays