Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Andjeo cuvar

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
4ever Bills
New fan
New fan

Number of posts : 20
: Bill je najlepsi emovac na svetu.. I sto se mene tice, ne dam nikome da ga vredja.. Ja ga obozavam..
Registration date : 2008-12-24

PostSubject: Andjeo cuvar   Tue Feb 10, 2009 8:37 pm

Posto sam bolesna i posto se dosadjujem izmedju cetiri zida,smislila sam ovu pricu kako bi ubila vreme.. I houp u`ll like it..

`Hey ljubavi!`-srecno je uskliknula Alex kad ga je ugledala..
`Hey malena!`-i Bill je bio srecan.. Poljubio ju je..
Ustvari nisu se videli mesec dana.. Bill je bio odsutan sa svojim bendom, a Alex je isla u skolu i zeljno iscekivala svaki novi dan sve do Billovog povratka..
`Nedostajao si mi!`-sva se rastopila pod njegovim pogledom..
`I ti meni! Nemas pojma koliko!`-cvrsto ju je zagrlio..
`Pa sta ima novo??`-upitala ga je..
`Pa svasta.. Potpisali smo ugovor sa jednom izdavackom kucom i nadamo se uspehu..`-bio je u oblacima..
`Wow, pa to je super..`-pomalo tuzno je to rekla..
`Pa zar ti nije drago??`-spustio se na zemlju..
`Naravno da jeste.. Bill ja tebe volim i verujem ti.. Ali da li ces ti uspeti da se odupres slavi,zurkama i nekim novim devojkama??`-ono `devojkama` ju je peklo..
`Alex ja volim muziku i volim tebe.. Vi ste moje dve najvece ljubavi.. Tako ce i ostati.. Ne brini se.. Opstacemo.. nemoj da sumnjas u mene.. Ok??`-uputio joj je onaj njegov najsladji pogled kome nije mogla da odoli i bacila mu se u narucje..
`Cujem tvoje srce..`-nasmesila mu se..
`Ono kuca samo za tebe..`-poljubio ju je u celo..
Ostali su tako zagrljeni jos neko vreme i polako su zadremali..na mestu s kog se vidi ceo njihov grad i zalazak sunca...
Sve dok ih iz dremeza nije trgao Billov brat Tom..
`Bill!! Dobro je da sam te nasao!! Zovem te ceo dan, a ti si nedotupan!!`-Tom je bio ljut i oznojan..
`Sta se desilo??`-Bill kao da je nesto slutio..
`Bill.. Nas ugovor...`-nije mogao da izgovori..
`Sta?!!! Sta je sa njim?? Tome govori!!!`-Bill je vec bio na nogama..
`Sve je propalo.. Ne vazi se vise.. Producenti su odbili rad sa nama.. Rekli su nam `Ne!``-od muke je seo..
Svi su cutali.. Tom je sedeo i gledao u travu kao da ce tu naci odgovore..Bill je stojao i gledao suton..a ona..je zalila zajedno sa obojicom.. Znala je da je to njihov san, a sad je on tako dalek i nedostizan..
`I?? Sta sad??`-Bill se napokon trgao..
`Nista.. Trazimo drugu kucu.. Opet smo na nuli..`-rekao je Tom..`Idem ja.. Alex zao mi je,ali morao sam da dodjem..`rekao je to odlazeci na sta je ona klimnula glavom i mahnula mu..
Bill je i dalje stojao i zurio u suton.. Najzad je progovorio i sa njom..
`Sta ces?? Kad sam se ponadao kao malo dete kad treba da dobije igracku..`-nije mogao vise, zasplakao se..
`Ne tuguj ljubavi.. Sigurna sam da ce se naci neka kuca dostojna vas kao benda.. Znaj da te ja nikada necu napustiti uvek cu biti tu... Bilo kako i bilo kada..`stajali su zagrljeni i zajedno gledali suton..
Proslo je skoro 3 meseca.. A Bill se nije uopste javio.. Alex se ozbiljno zabrinula i pitala da nije ljut zbog necega.. Nije imala pojma i to ju je izjedalo.. Nakon nekoliko dana u graduje srela Toma..
`E cao Tome!`-nasmesila se..
`Caos Alex.. Bas mi je drago sto te vidim..`-obradovao se Tom..
`Gde je Bill?? Sta je sa njim??`-odmah ga je upitala..
`Ahhh Bill..`-uzdahnuo je..
`Sta je bilo??`-ocaj je poceo da je preplavljuje..
`Ne znam ni ja.. Ponekad ga vidjam.. Izadje do WC-a i jedva da nesto pojede, jer su mu cigarete sad zamenile dnevne obroke.. Slomljen je,mrsav i propao..`-bio je vidno zabrinut..
`Oh!! Boze!! Tome vozi do vaseg stana..Zelim da ga vidim!!`-bila je odlucna..
`OK.. Sedaj..`-krenuli su..
Stan koji su dobili kao poklon od svojih roditelja bio je lep i prostan.. I sredjen..
`Gde je njegova soba??`-pitala je Toma..
`Evo je..`-samo je pokazao na vrata ne usudjujuci se da pokuca,a kamoli da ih otvori.
Pokucala je.. `Bill!! Ljubavi!!Ja sam, otvori!!`-prislonila je glavu na vrata i cula kako ih neko otvara..
`Udji..`-rekao je neko..
U sobi bez imalo dnevne svetlosti, pune duvanskog dima.. Videla je neku mrsavu siluetu momka kog je volela.. Upalio je svetlo..
`Cao draga moja!!`-rekao je.. Izgledao je kao da su vampiri isisali svu radost zivljenja iz njega..
`Bill?? Sta je to sa tobom??`-namrstila se..
`E draga ovo sam ti novi ja!! Jel ti se svidjam??!!`-pokusao je da bude smesan..
`Bill zasto ti je ovo trebalo??`-sela je na krevet..
`Hhh.. Posle onog dana kad je sve propalo..cela nasa buducnost.. Postao sam ovakav..`-posegao je za jos jednom cigaretom..
`Ne!!! To ti ne treba..`-izbila mu je cigaretu iz usta..`Nemoj vise!! Znam da nista ne jedes i da samo pusis..`-pogledao ju je posle te recenice.. `Da.. Tom mi je sve ispricao..`-klimala je glavom..
Odjednom mu se zavukla u zagrljaj.. Prihvatio ju je..
`Jel se secas kad smo se upoznali??`-nasmesila se uprkos tolikoj boli..
`Naravno.. Na teniskom terenu. Kako me je fascinirala tvoja haljinica..`-i on se nasmesio..
`Hehe..da..a onda smo otisli u onaj kafic..`-secala se..
`I ti si tada bila toliko stidljiva da si mi jedva dozvolila poljubac..`-razvukao je usne u veliki smesak..
`Da.. joj, jos me je blam..`-opustili su se..
Minut cutanja.. Njih dvoje zagrljeni na krevetu..
`Hajdemo opet tamo..`-predlozila mu je..
`Hajde..`-rekao je to na njeno veliko odusevljenje..
Dan je bio divan,setaliste puno ljudi.. Bilo je zaista divno i njih dvoje zagrljeni i srecni..
`Evo kafica`-pokazala je prstom..
Usli su.. Dok su sedeli i pricali.. Prisao im je jedan 40-isnji covek.. Upoznali su se.. Ali ono sto je bilo jos bolje od svega je to sto je taj covek radio za izdavacku kucu`Universal`.. Bill je dobio njegovu vizit kartu i rok od 3 dana da im se jave.. Ne vredi govoriti koliko je Bill bio srecan.. Ljubio je Alex i zahvaljivao se Bogu..umesto..ne sluteci..
Dosao je i taj dan.. Otisli su u `Universalov`-u zgradu.. Bill je pevao kao nikad da tad,Tom je pleo po zicama gitare,Georg je odlicno balansirao sa basovima, a Gustav je bio najbolji za svojim bubnjevima..
Odjednom,posle probe Billu je zazvonio telefon..
`Bill?? Ovde Alexina mama.. Molim te dodji.. Alex zeli da te vidi..`-plakala je..
`Zasto?? Sta je sa Alex??`-bio je uznemiren..
`Objasnice ti ona.. Mi smo u bolnici.. Njena soba je broj 483.. Dodji..`-molila ga je..
Bill je izleteo iz zgrade i krenuo prema bolnici.. Uleteo je skoro unutra..
`Dobar dan.. gde je Alex?? Hocu da je vidim!!`-bio je ocajan od neznanja..
`Stigao si.. Stvarno si ti dobar mladic.. Udji.. Ceka te..`-pokazala je na vrata..
Usao je.. video je svoju drgu prikljucenu na infuziju i sa dovodom kiseonika u nosu..
`Hey ljubavi!`-nasmesila se, ali osmeh joj je izgubio sjaj..
`Hey malena!`-pomilovao ju ju.. `Pa sta se to s tobom desilo??`
`Pa sve je to pocelo pre godinu dana..kad sam zadobila jaku nesvesticu i bol u glavi.. Mislila sam da to nije nista.. Ali posto su glavobolje postale cesce.. Mama me je juce dovela ovde.. Gde su mi ustanovili da bolujem od tumora na mozgu..`-pogledala ga je..
`I?? Sta kazu lekari??`-plakao je..
`Nema nade.. Moram odmah da ti kazem.. Ali ne bojim se.. Ispunila sam tvoju zelju da postanes slavni frontman grupe i iz vukla sam te iz krize.. Ja sam svoje zavrsila..`-nasmesila se..
`Ti?? Ti si rekla onom coveku da nam kao slucajno pridje.. Ti si nam sredila razgovor??!!`-lio je suze.. `Ne!! Ti ne smes da umres.. Da me nisi ostavila na cedilu!!`-priblizio je svoju glavu njenoj i zajedno su plakali.. Zaspali su.. Bill je bio pored nje kad je zauvek zatvorila oci.. Umrla je mirno i tiho..
Bill je znao da ako opet zapadne u krizu nece biti nikoga da ga izvuce.. Zato je poceo da pise divne pesme, o njegovoj dragoj.. Cak je i ime albumu dao po sobi u kojoj je ona umrla..
Danas svi znamo da je Bill mega uspesan i pozeljan.. Jeste se zapitali zasto?? Ko zna,ali mozda je tu neka visa sila umesala prste.. Mozda ga njegov andjeo cuvar odlicno cuva.. I zauvek je s njim.. Bilo kada,bilo gde i bilo nakoji nacin...
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Tue Feb 10, 2009 10:12 pm

Prelepa prica...
Ali prelepa...Nemam reci
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Tue Feb 10, 2009 10:17 pm

ja jednostaFno ostanem bez texta kad chitam tragedije,i od kad sam se promenilla cheshce pllachem...to mi je kao dobar dan...tako sam se i sad dobro ispllakalla alli i billa pomallo srecna...ne znam prellepo je... Crying or Very sad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
4ever Bills
New fan
New fan

: Bill je najlepsi emovac na svetu.. I sto se mene tice, ne dam nikome da ga vredja.. Ja ga obozavam..

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Tue Feb 10, 2009 10:21 pm

Hvala vam stvarno.. Puno mi znace pozitivni komentari,jos pogotovo sad kad sam bolesna.. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Tue Feb 10, 2009 10:38 pm

Ma kad je prica stvarno lepa nije mi tesko da je nahvalim xDDDD
( al' lupam xD )
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
4ever Bills
New fan
New fan

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Tue Feb 10, 2009 11:41 pm

:heartly: vas sve...
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Wed Feb 11, 2009 12:36 am

kako je prelepo i pretuzno..
awww :'(
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Wed Feb 11, 2009 1:17 am

ovo je divno...tuzno je...ali ja sma odushevljena...jako mi se svidja...ostala sma bez daha i texta...
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
Toms personal bitch
New fan
New fan

Number of posts : 42
Registration date : 2008-07-01

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Wed Feb 11, 2009 12:43 pm

Saro Draga.....nzm sta da ti kazem....i ovo ti je super prica...svidja mi se jako...kad bi ovo kod Stojke napisala zena bi pala u nesvest....iz pozitivnog razloga...Duso jedva cekam da te vidim u petak...ipak ona dvojica ludaka nisu posvadjana i culi su ono sto nisu trebali...ali Csabika je znao za to, samo je Balazs bio sokiran....ali pricacu ti jos tu mnogo stvari koje treba da se dese ili koje su se desile...
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Thu Feb 12, 2009 1:52 am

extra prica...xDDD

Great fan
Great fan

Number of posts : 422
Registration date : 2009-01-05

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Thu Feb 12, 2009 2:27 am

Odlicno je... Iskreno,nisam zaplakala,ali sam se najezila 483 x. . . Mnogo dobro...!!!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   Thu Feb 12, 2009 10:23 pm

kraj mi se najvise svidja! tragedija, moj omiljeni zanr....

PostSubject: Re: Andjeo cuvar   

Back to top Go down

Andjeo cuvar
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1