Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Savrseno ne postoji [one shot]

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Savrseno ne postoji [one shot]   Mon Feb 09, 2009 11:57 pm

Za ovo sam dobila inspiraciju iz Gospodara prstenova...Danas sam odgledala taj film i Legolas me je zaposeo...Uzivajte, ukoliko je to moguce...

On.Stajao je pored otvorenog prozora.Zvezde su obasjavale njegovo besprekorno bledo lice.
Uzdahnuo je.Pri samoj pomisli na sve sto ima kraj nje, srce mu zalupa kao nikada do tada, a on uz savrsen osmeh spustao glavu u bezuspesnom pokusaju da ga smiri.Ponovo je uzdahnuo da se smiri.Ona je bila prva zbog koje mu je srce tako jako kucalo.
Neko mu je u trenutku prisao, obgrlivsi ga oko struka.Stavila je glavu na njegovo rame i lagano udisala miris njegove koze.
-Lepo vece.-rekla je sapatom, a njen melodican glas prostrujao je kroz tisinu.
Nastao je tajac.Nisu vise pricali, jednostavno su samo stajali tako, zagrljeni, udisuci miris onog drugog.Nista nije moglo da unisti taj momenat koji se otegao i koji se cinio tako...savrsenim.

Ali savrseno ne postoji, zar ne?

Na trenutak ju je pogledao sa strepnjom.Pogled je ukazivao na njegov strah da ovakvog trenutka vise nece biti.Da su upravo ovako savrseni trenuci bili oni koji su se trebali prekinuti.Jer, savrseno ne postoji...

Ali nije je pustio.Nije joj dozvolio da prelomi tisinu njenim prelepim glasom, nije joj dozvolio da ga pusti i ode, jer je strepio...Znao je da ne bi mogao da podnese da ga ona ostavi.Iako bi to, verovatno, bilo samo trenutno, zeleo je da ona provede svaki magicni trenutak pored njega.

To sto su radili bilo je krsenje pravila.Svih pravila koja su ikada postavljena.Ali pravila i postoje da bi se krsila, zato je to njima bilo tako, tako istinito, pravedno i slatko.Nevino...
Iako ljubav u tom svetu punog ratova nije bila isto sto i pre nego sto je prstenje skovano, cinilo se da je sudbina opet uzela svoje zrtve i napravila od njih...zrtve nevine i slatke ljubavi.

U svetu vilenjaka nije bilo lako ziveti.Bilo je dosta zrtava, puno bledih lica uprljanih krvlju onih koji su poginuli pokusavajuci da zastite svoju rasu.Ali, on se uvek vracao.On je verovao.Njega je vodila ta beskrajna, neizmerna, prelepa ljubav.Osecanje povetarca na njen dodir, osecanje leptirica u stomaku na njen pogled...Osecanje milosti i dobrote na zvuk njenog melodicnog glasa...Uvek se iznova i iznova vracao njenom bledom licu, njenim neznim rukama i jos neznijem glasu, plavim i toplim ocima.Iznova se vracao njoj, jer, ona je bila ta koja ga je bezuslovno volela svo to vreme, ona koja ga je odrzavala u zivotu svojom beskrajnom ljubavlju.

-Aurora?-dozvao je, opasavsi svoj mac.Pogledao je jos jednom da li mu je medaljon sa njenom slikom tu, te se okrenuo njoj.Nosila je dugu, laganu belu haljinu bez rukava preko koje bi obukla bez bolero sa dugim, sirokim rukavima.To je bila kombinacija kojoj on nije mogao da odoli.Prisao joj je i snazno je zagrlio.Isprva je bila iznenadjena, ali je uz osmeh prihvatila zagrljaj.Osetila je kako se jedna suza probija kroz slojeve njene tanke odece i kvaseci je, dopire do njene ruke.
-Nemoj.-rekla je svojim mirnim glasom koji je podsecao na melodiju slavuja.
Podigao je glavu.Njegova duga smedja kosa, karakteristicna za vilenjake, vijorila se na povetarcu.Sa terase su bili jasno obasjani zalaskom Sunca.Sunca koje je obicno u ovo doba dana povlacilo svoje zrake sa sobom, duboko u tamu, pokrivajuci nebo zvezdama i crninom.
Iskobeljala se, ali ju je on nanovo zagrlio, prislonivsi svoje lice uz njenu kosu.Odisala je mirisom koji bi svaki cvet napravio ljubomornim.Bio je to jos jedan od onakvih trenutaka.Trenutaka za koje su znali samo njih dvoje i koje ce svako od njih odnetu sa sobom u grob.Cak ni zalazak Sunca koji je toliko puta, bas kao i priroda, bio svedok njihove neizmerne brige ih nece vise tako obasjavati kao do tada.Nece vise krasiti one nasjsladje momente koje bi krasili njen glas, miris, samo njeno prisustvo.U njegovim ocima, bolje vilenjakinje u kraljevstvu nije bilo.
-Tom, cutaces kada bude bilo najgore?-upitala je, ponovo sapatom, trudeci se da sto manje upropasti onaj naizgled savrseni tenutak.
-Cutacu.-odgovorio je, jos jednom duboko udahnuvsi njen miris, ne bi li mu ostao u secanju kada bude bilo najgore.
-Nosi ga sa sobom.-rekla je i ostavila u njegovoj ruci srebrnu ogrlicu sa majusnim priveskom, a zatim je nestala pracena suzama.

Uzdahnuo je.Mozda je onaj ko je rekao da: "Kada je najsladje, teba prekinuti" , bio u pravu jer ce ga ovaj momenat odrzati u zivotu, zeljnim njenog zagrljaja.Ugasio je zadnju svecu koja je gorela i izasao iz mracne prostorije koja je odisala njenim mirisom.Mirisom najlepseg cveta.

Okretno je izbegavao sve maceve ciji su vlasnici imali nameru da ga usmrte.Jako i brzo je zamahivao svojim macevima, pokazujuci koliko je zaista vest sa oruzjem.U mislima mu je bila ona, samo ona i njeno lice.Samo taj topli osecaj da negde pripada.
-Tom!Iza!-doviknuo je neko iz mase ljudi koji su se drali iz sveg grla, jurisali i podbadali jednii druge macevima dok je tlo, negde negde, bilo ukapano crvenom tecnoscu.
Jos jednom je pomislio na nju kada je cuo glas koji ga doziva.Osetio je hladnu ostricu koja je prodirala kroz njegov stomak.Njegova savrseno bleda koza zajapurila se pred bujicom krvi, a zatim je opet postala bleda, jos bledja nego inace.Hladnoca ostrice koja je prosla kroz njega naterala je njegove misice da se zgrce i pojacaju vec jake bolove.Krv mu je isprljala borbeno odelo.
Pokleknuo je.A onda je neko izvukao ostricu iz njega.Zgrcio se od bola.Ork je ponosno i uz pobedonosan urlik krenuo dalje ka sledecoj zrtvi, ubijajuci potmulo, sa ledja, kao koja neizleciva bolest.
Po prvi put je sebi dozvolio suze pred nekim.Plakao je samo pred njom u momentima ciste iskrenosti.A onda je pao.Survao se na zemlju iscrpljen od gubitka dosta krvi.Sa ono malo snage koje mu je ostalo izvadio je medaljon sa njenom slikom i ogrlicu koju mu je dala.Pomirisao ih je.Odisali su njenim mirisom, ili je to pak bila samo iluzija koju je stvorio njegov um, sada kada je najgore.U medaljonu se jos uvek nalazila njena slika.Netaknuta, u besprekornom stanju kao i kada ju je zadnji put pogledao.Njene tople plave oci i osmeh ispunjavali su ga laznom toplotom dok je njegov um zapadao sve dublje u onu neverovatnu svetlost, u zivot posle smrti.
Poslednjim atomima snage secao se njenih dodira, poljubaca, zagrljaja...Svih onih zajednickih trenutaka koje je proveo u strepnji ne zelevsi da je pusti da se vrati u svoju sobu.Setio se svih onih momenata cistog savrsenstva...Nije im dopustio da isceznu kako je zakoracio dublje u besprekornu i beskrajnu sjajnu svetlost, jer je verovao u njihovu nevinost, jer je verovao u savrseno...

Ali, savrseno ne postoji...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)

Last edited by xChieco Vampirex on Tue Feb 10, 2009 6:19 pm; edited 4 times in total
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Savrseno ne postoji [one shot]   Tue Feb 10, 2009 12:06 am

omg omfg!!! majo nisam slutila da je ovoliko dobro! i kad si opisivala kako ga mac propada tako sam se najezila! tako si verno opisala da ja nemam reci!! ovo je tako nepravedno i tuzno! majo omg.... prelepo je...

i cisto da spomenem... ja ne verujem u savrseno, savrseno je dosadno.. po meni....

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Savrseno ne postoji [one shot]   Tue Feb 10, 2009 12:14 am

Znaci Maro ja ti stvarno sada kazem da sve brze i brze napredujes.

Savrseno. Mada ne postoji.xDD
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Savrseno ne postoji [one shot]   Tue Feb 10, 2009 12:17 am

Shocked Shocked Shocked
ne ja jednostaFno ne znam shta da kazxem...tolliko sam se udubilla u text da su mi same od sebe suze krenulle kad si pochella da opisujesh njegoFu smrt!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Savrseno ne postoji [one shot]   Tue Feb 10, 2009 12:26 am

omg znaci stvarno je SAVRSENO!
ali postoi ova tvoje savrseno.. tvoja prica je savrsena Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Savrseno ne postoji [one shot]   Tue Feb 10, 2009 11:41 am

Devilish wrote:
Shocked Shocked Shocked
ne ja jednostaFno ne znam shta da kazxem...tolliko sam se udubilla u text da su mi same od sebe suze krenulle kad si pochella da opisujesh njegoFu smrt!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Savrseno ne postoji [one shot]   Tue Feb 17, 2009 2:33 am

extra je...msm da ces biti vrhunski pisac ako odlucis da izdas neku knjigu...xDDD
prosto savrseno...

PostSubject: Re: Savrseno ne postoji [one shot]   

Back to top Go down

Savrseno ne postoji [one shot]
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Check out Boomer's Snare in this video
» Woman shot in head
» Tribute to Nitty Gritty
» MC Spyder's B'Day Bash:Darkhouse '96